mtb

výsledky

Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava 

výsledky

trasa A celkem: 90 , muži : 86, ženy: 4, AM30: 13, AM40: 25, AM50: 28, AM60: 16, AM60 : 0, AW30: 3, AW40: 1, AW50: 0, AM60+: 4 [html] [pdf] [csv]
trasa B celkem: 206 , muži : 186, ženy: 20, JB: 10, BM30: 29, BM40: 58, BM50: 45, BM60: 36, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 7, BW40: 2, BW50: 7, BW50 : 0, BM60+: 8, BW50+: 2 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 2 , muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Odrazedla celkem: 22 , muži : 12, ženy: 10, odrážedla: 22 [html] [pdf] [csv]
Predskolaci celkem: 12 , muži : 5, ženy: 7, kluci: 5, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda celkem: 57 , muži : 27, ženy: 30, Starší žáci: 9, Muži: 18, Starší žákyně: 8, Ženy: 22 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase Nova celkem: 1 , muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižáci 1 celkem: 21 , muži : 10, ženy: 11, kluci: 10, holky: 11 [html] [pdf] [csv]
Minižáci 2 celkem: 18 , muži : 11, ženy: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci celkem: 11 , muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina trasa A

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / AM30 [ 1 ] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 03:02:12.3
2 1 / AM40 [ 2 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:02:14.9 00:02.6
3 2 / AM30 [ 5 ] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:09:02.6 06:50.3
4 1 / AM50 [ 16 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:12:32.3 10:20.0
5 3 / AM30 [ 84 ] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 03:12:37.5 10:25.2
6 2 / AM40 [ 83 ] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 03:12:47.4 10:35.1
7 3 / AM40 [ 85 ] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:17:01.4 14:49.1
8 4 / AM30 [ 6 ] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:17:06.6 14:54.3
9 2 / AM50 [ 7 ] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:20:01.8 17:49.5
10 5 / AM30 [ 63 ] Radek Plšek 1991 CZE CYKLO PROFI 03:20:39.4 18:27.1
11 6 / AM30 [ 31 ] Ondřej Beran 1989 CZE KC Slavia Praha 03:23:05.8 20:53.5
12 7 / AM30 [ 14 ] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI 03:27:07.9 24:55.6
13 4 / AM40 [ 36 ] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27:14.1 25:01.8
14 3 / AM50 [ 10 ] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:27:15.8 25:03.5
15 5 / AM40 [ 72 ] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 03:27:16.1 25:03.8
16 4 / AM50 [ 9 ] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 03:31:20.0 29:07.7
17 1 / AM60 [ 94 ] Josef Nestler 1963 CZE KL sport Most 03:31:21.8 29:09.5
18 6 / AM40 [ 17 ] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team RK 03:31:36.4 29:24.1
19 7 / AM40 [ 74 ] Michal Vlachovský 1987 CZE Mirošovice 03:33:48.8 31:36.5
20 8 / AM40 [ 64 ] Petr Skůček 1978 CZE METROPROJEKT 03:34:45.9 32:33.6
21 9 / AM40 [ 65 ] Karel Smola 1984 CZE Praha 03:34:49.0 32:36.7
22 10 / AM40 [ 42 ] Miroslav Cháb 1979 CZE Sport Club Calabrone 03:37:22.1 35:09.8
23 11 / AM40 [ 8 ] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:38:50.8 36:38.5
24 12 / AM40 [ 69 ] Jan Šusta 1985 CZE Symbio+ BMC 03:38:51.1 36:38.8
25 5 / AM50 [ 60 ] Jaroslav Novotný 1977 CZE Autocombi team Kutná Hora 03:39:26.3 37:14.0
26 6 / AM50 [ 54 ] David Marek 1972 CZE MTB Šumava Riders 03:41:03.1 38:50.8
27 2 / AM60 [ 32 ] Petr Březina 1962 CZE KC Kutná Hora 03:42:41.2 40:28.9
28 7 / AM50 [ 92 ] Jan Kapal 1974 CZE Coffeebikers od Andělky - Velké Popovice 03:42:42.3 40:30.0
29 8 / AM50 [ 80 ] Jiří Švorc 1973 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:42:43.3 40:31.0
30 3 / AM60 [ 76 ] Richard Zdeněk 1966 CZE Kbely Cycling Team 03:45:28.9 43:16.6
31 1 / AW30 [ 28 ] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 03:46:18.1 44:05.8
32 13 / AM40 [ 68 ] David Štíbr 1978 CZE Alset Racing Team 03:46:27.4 44:15.1
33 14 / AM40 [ 97 ] Štěpán Svátek 1982 CZE Rubena 03:47:12.3 45:00.0
34 9 / AM50 [ 99 ] Martin Rejzek 1972 GER Eintracht Braunschweig 03:48:55.9 46:43.6
35 15 / AM40 [ 40 ] Tomáš Hladík 1982 CZE BB CYKLOSPORT SUPERIOR 03:49:01.1 46:48.8
36 16 / AM40 [ 202 ] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 03:49:40.3 47:28.0
37 8 / AM30 [ 55 ] Roman Mašín 1993 CZE Lékárna Zásmuky 03:49:40.5 47:28.2
38 10 / AM50 [ 86 ] Vladimír Novák 1976 CZE Kladno 03:49:43.1 47:30.8
39 11 / AM50 [ 58 ] Boris Neumann 1968 CZE eSeNBáci Jeseník 03:51:52.4 49:40.1
40 4 / AM60 [ 18 ] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:51:59.6 49:47.3
41 9 / AM30 [ 37 ] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:53:12.5 51:00.2
42 12 / AM50 [ 90 ] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 03:54:51.8 52:39.5
43 13 / AM50 [ 79 ] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 03:54:55.2 52:42.9
44 5 / AM60 [ 51 ] Petr Kyndl 1965 CZE Alset Racing Team 03:54:59.4 52:47.1
45 10 / AM30 [ 45 ] Martin Knytl 1988 CZE Kola Ledeč 03:58:30.8 56:18.5
46 17 / AM40 [ 70 ] Tomáš Trojan 1987 CZE Chocerady 03:58:30.9 56:18.6
47 6 / AM60 [ 89 ] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 04:00:35.2 58:22.9
48 14 / AM50 [ 57 ] Jaroslav Mukařovský 1969 CZE kolo-pro-radost.cz, Český Brod 04:00:35.8 58:23.5
49 2 / AW30 [ 25 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:00:45.0 58:32.7
50 1 / AW40 [ 26 ] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 04:03:59.3 01:01:47.0
51 18 / AM40 [ 100 ] Martin Hynek 1987 CZE Sport Club Calabrone 04:03:59.4 01:01:47.1
52 19 / AM40 [ 41 ] Michal Houška 1978 CZE Houšánci 04:04:59.9 01:02:47.6
53 7 / AM60 [ 88 ] Vladimír Zábranský 1958 CZE SK Kbely 04:08:52.3 01:06:40.0
54 11 / AM30 [ 56 ] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:09:07.1 01:06:54.8
55 20 / AM40 [ 53 ] Martin Malinský 1979 CZE Ck Sázava-bike team 04:09:09.3 01:06:57.0
56 15 / AM50 [ 98 ] Jan Nedbal 1971 CZE Krhanice 04:10:05.0 01:07:52.7
57 1 / AM60+ [ 81 ] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 04:10:17.1 01:08:04.8
57 1 / AM60+ [ 61 ] Václav Pavlíček 1954 CZE Cyklosprt Kerda 04:10:17.1 01:08:04.8
59 12 / AM30 [ 46 ] david koutenský 1992 CZE Vlašim 04:17:00.1 01:14:47.8
60 16 / AM50 [ 59 ] Jan Neuwirth 1975 CZE SILVINI technical sportswear 04:17:03.5 01:14:51.2
61 17 / AM50 [ 95 ] Milan Tuna 1975 CZE Autentic Bike 04:17:17.2 01:15:04.9
62 21 / AM40 [ 75 ] Jan Vrbata 1986 CZE Nadšenci z Posázaví 04:17:48.3 01:15:36.0
63 8 / AM60 [ 19 ] Pavel Hemelík 1967 CZE RockMachine-Cyklomax 04:18:03.9 01:15:51.6
64 18 / AM50 [ 78 ] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 04:20:13.2 01:18:00.9
65 22 / AM40 [ 44 ] Jakub Kadeřábek 1983 CZE Beroun 04:23:48.8 01:21:36.5
66 19 / AM50 [ 82 ] Jiří Král 1977 CZE Záměl 04:24:43.0 01:22:30.7
67 9 / AM60 [ 62 ] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 04:24:43.4 01:22:31.1
68 20 / AM50 [ 21 ] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 04:26:15.9 01:24:03.6
69 21 / AM50 [ 87 ] Daniel Artus 1972 CZE Nadšenci z Posázaví 04:27:21.7 01:25:09.4
70 10 / AM60 [ 23 ] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 04:28:31.6 01:26:19.3
71 22 / AM50 [ 34 ] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 04:33:20.6 01:31:08.3
72 23 / AM50 [ 96 ] Tomáš Saňa 1970 CZE Praha 4 04:33:20.9 01:31:08.6
73 11 / AM60 [ 49 ] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE Rockmachine Cyklomax 04:34:39.3 01:32:27.0
74 24 / AM50 [ 66 ] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 04:36:55.5 01:34:43.2
75 12 / AM60 [ 13 ] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 04:38:28.7 01:36:16.4
76 3 / AW30 [ 38 ] Nikol Flašarová 1991 CZE BIG SHOCK! MTB TEAM 04:38:29.1 01:36:16.8
77 13 / AM60 [ 47 ] Michal Krátký 1964 CZE AZ MOBILITY 04:44:49.5 01:42:37.2
78 25 / AM50 [ 24 ] Pavel Žibřid 1973 CZE Velké Poříčí 04:46:03.5 01:43:51.2
79 3 / AM60+ [ 20 ] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 04:46:11.8 01:43:59.5
80 23 / AM40 [ 52 ] Radek Maleček 1979 CZE Všetaty - Přívory 04:50:47.5 01:48:35.2
81 26 / AM50 [ 93 ] Milan Dvořák 1972 CZE Kolovraty 04:52:12.0 01:49:59.7
82 24 / AM40 [ 39 ] Martin Fuxa 1979 CZE Ck Sázava-bike team 04:52:58.7 01:50:46.4
83 14 / AM60 [ 67 ] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 04:53:00.2 01:50:47.9
84 25 / AM40 [ 77 ] Peter Novotný 1979 CZE Nováky 04:53:01.4 01:50:49.1
85 15 / AM60 [ 43 ] Martin Ježek 1966 CZE 3M 04:55:37.6 01:53:25.3
86 27 / AM50 [ 50 ] František Kučera 1971 CZE Dolly Vyškov 05:09:19.7 02:07:07.4
87 16 / AM60 [ 22 ] Pavel Urbančík 1960 CZE 2k bike club Odry 05:11:18.7 02:09:06.4
88 28 / AM50 [ 29 ] Petr Holomeček 1973 CZE Bistromatic 42 05:13:35.3 02:11:23.0
DNF / AM60+ [ 35 ] Martin Ekl 1957 CZE Biketeam Kralupy
DNF / AM30 [ 33 ] Josef Bureš 1989 CZE Vlašim

výsledková listina trasa B

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / BM30 [ 367 ] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 01:35:17.2
2 1 / BM40 [ 243 ] Matěj Čepička 1987 CZE Magebike Kolín 01:39:29.5 04:12.3
3 1 / BM50 [ 390 ] Michal Hrach 1977 CZE Petříkov 01:41:08.1 05:50.9
4 2 / BM30 [ 204 ] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:41:13.3 05:56.1
5 3 / BM30 [ 398 ] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 01:42:45.1 07:27.9
6 1 / JB [ 287 ] Jan Marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:43:28.8 08:11.6
7 4 / BM30 [ 399 ] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 01:44:51.0 09:33.8
8 5 / BM30 [ 247 ] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:45:29.1 10:11.9
9 2 / BM40 [ 330 ] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:45:30.5 10:13.3
10 3 / BM40 [ 201 ] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:45:34.0 10:16.8
11 2 / BM50 [ 234 ] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:45:34.4 10:17.2
12 6 / BM30 [ 257 ] Jan Holub 1998 CZE Symbio+ BMC 01:46:13.3 10:56.1
13 4 / BM40 [ 379 ] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:47:23.9 12:06.7
14 3 / BM50 [ 306 ] Jan Pasák 1975 CZE MTB Šumava Riders 01:47:24.0 12:06.8
15 5 / BM40 [ 333 ] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 01:47:26.7 12:09.5
16 6 / BM40 [ 365 ] Vojtěch Reichert 1982 CZE Auto I.S.R. 01:47:27.5 12:10.3
17 7 / BM40 [ 397 ] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN 01:48:12.9 12:55.7
18 8 / BM40 [ 325 ] Pavel Sedláček 1987 CZE Symbio+ BMC 01:48:57.4 13:40.2
19 7 / BM30 [ 700 ] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:49:07.8 13:50.6
20 8 / BM30 [ 396 ] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 01:49:58.6 14:41.4
21 9 / BM40 [ 500 ] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 01:49:58.9 14:41.7
22 4 / BM50 [ 343 ] Libor Trkola 1971 CZE Eurofoam sport team 01:50:00.6 14:43.4
23 9 / BM30 [ 253 ] Pavel Havelka 1988 CZE SK CYKLO CHLUBNA 01:50:02.4 14:45.2
24 10 / BM30 [ 349 ] Jakub Vacek 1988 CZE Dolní Bousov 01:50:07.2 14:50.0
25 1 / BM60 [ 679 ] Otakar Dvořák 1962 CZE 01:50:08.4 14:51.2
26 2 / JB [ 207 ] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:51:52.2 16:35.0
27 10 / BM40 [ 337 ] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:52:40.7 17:23.5
28 11 / BM40 [ 278 ] Petr Kořínek 1982 CZE Eurofoam sport team 01:52:47.8 17:30.6
29 5 / BM50 [ 267 ] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 01:53:27.7 18:10.5
30 12 / BM40 [ 262 ] Radek Chrudimsky 1982 CZE Česká spořitelna 01:53:44.6 18:27.4
31 3 / JB [ 205 ] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:53:44.7 18:27.5
32 13 / BM40 [ 340 ] jan šubrt 1978 CZE ck nymburk 01:54:06.9 18:49.7
33 14 / BM40 [ 266 ] Jan Juklíček 1980 CZE Přelouč 01:54:16.8 18:59.6
34 11 / BM30 [ 685 ] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 01:54:49.2 19:32.0
35 12 / BM30 [ 292 ] Pavel Mikulecký 1991 CZE RAF Team Polička 01:55:04.5 19:47.3
36 15 / BM40 [ 261 ] Radek Chlubna 1987 CZE SK CYKLO CHLUBNA 01:55:04.7 19:47.5
37 13 / BM30 [ 680 ] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 01:56:05.6 20:48.4
38 2 / BM60 [ 344 ] Milan Tuhacek 1964 CZE TO EUROPE 01:56:30.3 21:13.1
39 3 / BM60 [ 215 ] Miroslav Pek 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 01:56:32.4 21:15.2
40 4 / JB [ 366 ] Josef Slanař 2000 CZE KUBR team 01:56:34.6 21:17.4
41 1 / BW30 [ 220 ] Sandra Schützová 1991 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:57:37.7 22:20.5
42 6 / BM50 [ 380 ] Jakub Hříbal 1972 CZE Rábí 01:58:09.4 22:52.2
43 7 / BM50 [ 232 ] Pavel Bajčík 1975 CZE MTB Šumava Riders 01:58:18.6 23:01.4
44 1 / BM60+ [ 206 ] Jiří Svoboda 1954 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 01:58:47.5 23:30.3
45 8 / BM50 [ 327 ] Petr Skalický 1977 CZE METROPROJEKT 01:59:17.2 24:00.0
46 5 / JB [ 353 ] Jan Verner 1999 CZE Uhlířské Janovice 01:59:18.3 24:01.1
47 16 / BM40 [ 210 ] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 01:59:37.9 24:20.7
48 4 / BM60 [ 271 ] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš 01:59:41.7 24:24.5
49 17 / BM40 [ 682 ] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 01:59:51.4 24:34.2
50 9 / BM50 [ 251 ] Václav Hálek 1974 CZE GT Opportunity Brno 02:00:04.3 24:47.1
51 10 / BM50 [ 334 ] Karel Stejskal 1969 CZE TRANSBRODY 02:00:30.3 25:13.1
52 18 / BM40 [ 299 ] Michal Netusil 1982 CZE Praha 4 02:00:30.9 25:13.7
53 5 / BM60 [ 209 ] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:00:56.0 25:38.8
54 19 / BM40 [ 373 ] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:00:56.4 25:39.2
55 14 / BM30 [ 307 ] David Patocs 1988 CZE Koloshop Team 02:01:00.7 25:43.5
56 6 / JB [ 323 ] Radek Roupec 2001 CZE Authentic bike 02:01:13.7 25:56.5
57 15 / BM30 [ 322 ] Pavel Roupec 1995 CZE Authentic bike 02:01:44.8 26:27.6
58 11 / BM50 [ 294 ] Martin Nassler 1975 CZE Kérkonošská telechasa 02:01:58.9 26:41.7
59 20 / BM40 [ 704 ] Petr Marták 1980 CZE Exportis 02:02:01.5 26:44.3
60 12 / BM50 [ 290 ] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 02:02:01.6 26:44.4
61 13 / BM50 [ 319 ] Jan Rambousek 1976 CZE Joachym MTB 02:02:12.0 26:54.8
62 6 / BM60 [ 317 ] Jirka Probst 1958 CZE Bike and surf team 02:02:35.2 27:18.0
63 7 / BM60 [ 357 ] Igor Zeman 1964 CZE bajker.eu 02:03:08.2 27:51.0
64 16 / BM30 [ 393 ] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 02:03:41.6 28:24.4
65 21 / BM40 [ 369 ] Josef Prajsner 1982 CZE Třebíč 02:04:04.9 28:47.7
66 17 / BM30 [ 230 ] Lukáš Šmigelský 1996 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:05:15.5 29:58.3
67 14 / BM50 [ 286 ] Libor Marek 1975 CZE MTB Šumava Riders 02:05:24.9 30:07.7
68 8 / BM60 [ 242 ] Michal Čepička 1960 CZE Kolín 02:05:29.9 30:12.7
69 15 / BM50 [ 260 ] Jan Chalupník 1970 CZE Cerekvice n.L. 02:05:47.6 30:30.4
70 16 / BM50 [ 378 ] Jindra Truska 1974 CZE Kolin 02:06:02.7 30:45.5
71 22 / BM40 [ 302 ] Radek Novak 1978 CZE L- bikers 02:06:10.2 30:53.0
72 9 / BM60 [ 213 ] Luboš Rauer 1966 CZE KABA sport CHotěboř 02:06:28.2 31:11.0
73 17 / BM50 [ 387 ] Radek Vlasák 1977 CZE Benešov 02:06:48.0 31:30.8
74 23 / BM40 [ 248 ] Jakub Edr 1987 CZE Česká spořitelna - Accolade 02:06:54.4 31:37.2
75 18 / BM30 [ 229 ] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:08:16.9 32:59.7
76 19 / BM30 [ 691 ] Tomáš Bohata 1993 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 02:08:18.2 33:01.0
77 2 / BW30 [ 678 ] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:08:30.2 33:13.0
78 1 / BW40 [ 219 ] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:09:14.9 33:57.7
79 10 / BM60 [ 342 ] Pavel Švarc 1963 CZE Praha4 02:09:17.8 34:00.6
80 18 / BM50 [ 375 ] Jakub Knott 1973 CZE Sloths 02:09:30.3 34:13.1
81 24 / BM40 [ 698 ] Michal Jetýlek 1981 CZE Týnec nad Sázavou 02:09:55.5 34:38.3
82 25 / BM40 [ 216 ] Roman Víšek 1987 CZE GHOST team 02:09:56.7 34:39.5
83 19 / BM50 [ 312 ] Tomáš Pirk 1973 CZE Konojedy 130 02:10:30.3 35:13.1
84 26 / BM40 [ 309 ] Ladislav Pavelek 1978 CZE SC Calabrone 02:11:16.6 35:59.4
85 20 / BM50 [ 308 ] Jaromír Paula 1975 CZE Čáslav 02:11:17.5 36:00.3
86 21 / BM50 [ 273 ] Jaroslav Koláčný 1969 CZE SamoukMTB 02:11:19.5 36:02.3
87 27 / BM40 [ 300 ] Jaroslav Nitka 1978 CZE METROPROJEKT 02:11:28.6 36:11.4
88 22 / BM50 [ 359 ] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:11:40.9 36:23.7
89 3 / BW30 [ 289 ] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:11:49.6 36:32.4
90 23 / BM50 [ 341 ] Karel Šváb 1968 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:12:01.6 36:44.4
91 24 / BM50 [ 254 ] Jan Havlíček 1976 CZE BIKEMARAST team 02:12:05.2 36:48.0
92 11 / BM60 [ 224 ] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:12:37.5 37:20.3
93 25 / BM50 [ 283 ] Petr Majer 1972 CZE Mrač 02:12:40.8 37:23.6
94 26 / BM50 [ 252 ] Ivan Hanzel 1971 CZE Sázava 02:12:54.1 37:36.9
95 2 / BM60+ [ 203 ] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:12:54.5 37:37.3
96 12 / BM60 [ 313 ] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 02:12:56.1 37:38.9
97 7 / JB [ 226 ] Ondřej Krákora 2003 CZE Sázava Kopaniny 02:13:09.7 37:52.5
98 28 / BM40 [ 231 ] Tomáš Adamovský 1984 CZE Kožlí 02:13:17.9 38:00.7
99 27 / BM50 [ 687 ] Martin Peterka 1971 CZE Auto-Combi Kutná Hora 02:13:46.7 38:29.5
100 13 / BM60 [ 263 ] Jaroslav Jelínek 1962 CZE Kutná Hora 02:13:48.3 38:31.1
101 3 / BM60+ [ 214 ] Miloš Klimeš 1955 CZE KC BRNO 02:14:02.0 38:44.8
102 14 / BM60 [ 686 ] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 02:14:04.4 38:47.2
103 29 / BM40 [ 352 ] Zdenek Vendl 1981 CZE Poděbrady 02:14:06.1 38:48.9
104 28 / BM50 [ 200 ] Milan Linhart 1971 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 02:14:12.5 38:55.3
105 4 / BM60+ [ 245 ] Lubomír Čihák 1953 CZE Semice 02:14:36.0 39:18.8
106 15 / BM60 [ 389 ] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:14:41.0 39:23.8
107 16 / BM60 [ 291 ] Miloslav Michálek 1959 CZE Bělokozlík Bike 02:15:19.1 40:01.9
108 4 / BW30 [ 346 ] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:15:21.1 40:03.9
109 30 / BM40 [ 282 ] Miroslav Lubas 1978 CZE Chotýšany 02:15:24.7 40:07.5
110 17 / BM60 [ 395 ] Jan Hrnčíř 1963 CZE Mělník 02:17:01.9 41:44.7
111 18 / BM60 [ 316 ] Karel Popel 1960 CZE Bike Tuning Rudná 02:17:14.2 41:57.0
112 20 / BM30 [ 348 ] Jakub Urban 1993 CZE Mastník 02:17:29.9 42:12.7
113 19 / BM60 [ 303 ] Miloslav Novotný 1966 CZE Kutná Hora 02:17:30.6 42:13.4
114 21 / BM30 [ 304 ] Ondřej Novotný 1998 CZE Uhlířské Janovice 02:17:31.8 42:14.6
115 29 / BM50 [ 384 ] Martin Kremla 1973 CZE MKA 02:17:31.9 42:14.7
116 31 / BM40 [ 339 ] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu Team 02:18:20.9 43:03.7
117 22 / BM30 [ 268 ] Jakub Kahoun 1990 CZE Libeň, Libeř 02:18:21.1 43:03.9
118 30 / BM50 [ 701 ] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 02:18:39.9 43:22.7
119 20 / BM60 [ 211 ] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:44.9 43:27.7
120 31 / BM50 [ 228 ] Petr Krákora 1970 CZE Sázava Kopaniny 02:18:47.7 43:30.5
121 32 / BM40 [ 244 ] Zdeněk Červinka 1986 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:59.5 43:42.3
122 1 / BW50 [ 281 ] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 02:19:11.1 43:53.9
123 32 / BM50 [ 361 ] Martin Sochor 1975 CZE Praha 02:19:12.4 43:55.2
124 33 / BM40 [ 335 ] Radek Stránský 1984 CZE Vrchlabí 02:20:07.9 44:50.7
125 34 / BM40 [ 284 ] Zbyněk Malík 1984 CZE Horažďovice 02:20:09.7 44:52.5
126 33 / BM50 [ 391 ] Petr Varvařovský 1970 CZE Lékařský triatlonový klub 02:20:24.8 45:07.6
127 35 / BM40 [ 377 ] Jiří Šindelka 1982 CZE IRM Bike team 02:20:42.5 45:25.3
128 5 / BW30 [ 298 ] Klára Nestlerová 1992 CZE KOLOSHOP TEAM 02:20:55.5 45:38.3
129 36 / BM40 [ 321 ] Tomáš Richter 1982 CZE NOVA 02:21:20.3 46:03.1
130 1 / JWB [ 388 ] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 02:21:58.9 46:41.7
131 2 / BW50 [ 218 ] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:22:02.1 46:44.9
132 21 / BM60 [ 694 ] Petr Cichra 1961 CZE Vynohradský šlapky 02:22:45.2 47:28.0
133 1 / BW50+ [ 221 ] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 02:22:45.9 47:28.7
134 8 / JB [ 238 ] Jiří Bittner 1999 CZE Český Brod 02:23:45.8 48:28.6
135 37 / BM40 [ 314 ] Ondřej Podhola 1986 CZE Scuderia dynamo Černočice 02:24:50.1 49:32.9
136 22 / BM60 [ 297 ] Ladislav Nepraš 1959 CZE Sázava 02:25:36.7 50:19.5
137 34 / BM50 [ 677 ] Martin Zeman 1969 CZE Těptín 02:25:36.8 50:19.6
138 38 / BM40 [ 336 ] Ondřej Svoboda 1982 CZE DiabetTeem 02:26:38.0 51:20.8
139 23 / BM60 [ 255 ] Richard Hejduk 1966 CZE Divišov 02:26:41.0 51:23.8
140 35 / BM50 [ 345 ] Milan Tuláček 1976 CZE Kolín 02:27:05.2 51:48.0
141 2 / JWB [ 368 ] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 02:27:18.2 52:01.0
142 39 / BM40 [ 364 ] Pavel Ježdík 1979 CZE skype 02:27:55.9 52:38.7
143 40 / BM40 [ 318 ] Richard Puška 1983 CZE Nova 02:28:43.4 53:26.2
144 23 / BM30 [ 363 ] Daniel Kern 1994 CZE Praha 02:30:01.8 54:44.6
145 24 / BM60 [ 676 ] Jiří Klíma 1958 CZE Kolín 02:30:26.5 55:09.3
146 25 / BM60 [ 347 ] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:30:28.0 55:10.8
147 41 / BM40 [ 372 ] Petr Kedršt 1985 CZE Bandas Kolín 02:30:47.8 55:30.6
148 36 / BM50 [ 338 ] Roman Štolle 1977 CZE Vlašim Bike 26 02:31:23.8 56:06.6
149 26 / BM60 [ 269 ] Karel Kahoun 1961 CZE Libeň, Libeř 02:31:52.2 56:35.0
150 3 / BW50 [ 227 ] Hynková Tamara 1970 CZE Sázava Kopaniny 02:33:20.5 58:03.3
151 27 / BM60 [ 241 ] Jan Čech 1964 CZE PBT 02:34:47.8 59:30.6
152 24 / BM30 [ 684 ] Daniel Blecha 1992 CZE Kolín 02:34:49.6 59:32.4
153 42 / BM40 [ 235 ] Martin Beroušek 1983 CZE Jouda tým 02:36:05.5 01:00:48.3
154 37 / BM50 [ 236 ] Pavel Beroušek 1975 CZE Praha 6 02:36:08.3 01:00:51.1
155 25 / BM30 [ 270 ] Jakub Kajuk 1998 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 02:37:24.2 01:02:07.0
156 9 / JB [ 381 ] Marek Kulhavý 1999 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 02:37:24.7 01:02:07.5
157 43 / BM40 [ 315 ] Stanislav Podolka 1981 CZE Pneu Boháček 02:37:24.9 01:02:07.7
158 26 / BM30 [ 279 ] Michal Kovačka 1991 CZE DiabetTeem 02:37:34.4 01:02:17.2
159 44 / BM40 [ 358 ] Radek Urbánek 1984 CZE Vlašim 02:39:40.3 01:04:23.1
160 28 / BM60 [ 351 ] František Vebr 1963 CZE Kutna Hora 02:40:03.4 01:04:46.2
161 38 / BM50 [ 275 ] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 02:40:08.0 01:04:50.8
162 39 / BM50 [ 296 ] Petr Nekolný 1972 CZE Příbram 2 02:41:11.7 01:05:54.5
163 45 / BM40 [ 272 ] Jan Kittler 1986 CZE Praha 9 - Horní Počernice 02:42:54.0 01:07:36.8
164 4 / BW50 [ 394 ] Gabriela Šťastná 1977 CZE Jihlava 02:44:29.9 01:09:12.7
165 29 / BM60 [ 331 ] Zdeněk Stach 1962 CZE Bekros Brno 02:44:38.2 01:09:21.0
166 46 / BM40 [ 385 ] Jan Pecháček 1986 CZE Porsche Praha Prosek 02:45:00.6 01:09:43.4
167 30 / BM60 [ 225 ] Jaroslav Kovačka 1962 CZE DiabetTeem 02:46:04.4 01:10:47.2
168 40 / BM50 [ 326 ] Tomáš Skalický 1969 CZE Rašovice 02:47:04.9 01:11:47.7
169 5 / BM60+ [ 374 ] Václav Hanuš 1957 CZE Divišov 02:47:12.2 01:11:55.0
170 31 / BM60 [ 237 ] Boris Bittner 1964 CZE Český Brod 02:47:14.4 01:11:57.2
171 27 / BM30 [ 295 ] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hkuboká nad Vltavou 02:47:22.2 01:12:05.0
172 41 / BM50 [ 246 ] Roman Číhal 1970 CZE Lužice 02:47:54.2 01:12:37.0
173 6 / BM60+ [ 311 ] Jan Pirk 1948 CZE Praha 3 02:48:25.6 01:13:08.4
174 5 / BW50 [ 688 ] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 02:51:05.5 01:15:48.3
175 32 / BM60 [ 277 ] Bořivoj Kopečný 1959 CZE Hany Bany 02:53:43.3 01:18:26.1
176 6 / BW50 [ 324 ] Jana Řeháková 1975 CZE Radvanice 02:54:40.9 01:19:23.7
177 33 / BM60 [ 681 ] MIchael Novotný 1965 CZE Tepíšovice 02:54:42.4 01:19:25.2
178 34 / BM60 [ 217 ] Petr Janeček 1965 CZE GHOST Team 02:54:50.8 01:19:33.6
179 47 / BM40 [ 258 ] vit horáček 1978 CZE křesetice 02:55:19.9 01:20:02.7
180 42 / BM50 [ 360 ] Martin Němec 1976 CZE Sázava 02:55:36.6 01:20:19.4
181 48 / BM40 [ 305 ] Jirka Papež 1981 CZE Tehov 02:55:49.5 01:20:32.3
182 49 / BM40 [ 233 ] Petr Bakeš 1983 CZE Ohaře 02:57:54.9 01:22:37.7
183 35 / BM60 [ 259 ] Luboš Hůla 1960 CZE MTB Rakovník 02:58:33.7 01:23:16.5
184 50 / BM40 [ 355 ] Daniel Vlach 1987 CZE Praha 9 02:58:44.9 01:23:27.7
185 36 / BM60 [ 274 ] Jan Kolář 1958 CZE Sport-umění-peří 02:58:45.0 01:23:27.8
186 6 / BW30 [ 250 ] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 03:00:59.6 01:25:42.4
187 7 / BM60+ [ 280 ] Jiří Kupec 1952 CZE Hradové Střímelice 03:01:19.5 01:26:02.3
188 28 / BM30 [ 354 ] Tomáš Vilím 1988 CZE Kolín 03:03:29.6 01:28:12.4
189 43 / BM50 [ 386 ] Boby Sviták 1973 CZE Praha 03:05:15.8 01:29:58.6
190 2 / BW50+ [ 288 ] Hana Matoušková 1965 CZE BTK EURO BIKE Praha 03:06:38.5 01:31:21.3
191 44 / BM50 [ 301 ] David Nováček 1970 CZE Kamenice 03:07:52.4 01:32:35.2
192 7 / BW30 [ 376 ] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 03:08:55.9 01:33:38.7
193 51 / BM40 [ 371 ] David Nykl 1981 CZE Kolín 03:09:18.4 01:34:01.2
194 29 / BM30 [ 329 ] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 15 03:15:14.2 01:39:57.0
195 2 / BW40 [ 265 ] Sysa Joukalová 1979 CZE Rochmachine Cyklomax 03:16:33.3 01:41:16.1
196 52 / BM40 [ 383 ] Zdeněk Kosík 1980 CZE www.ipal.cz 03:24:04.4 01:48:47.2
197 53 / BM40 [ 293 ] LUBOŠ Milichovsky 1979 CZE Pneu Boháček 03:25:30.2 01:50:13.0
198 54 / BM40 [ 382 ] Karel Solnař 1980 CZE Kolin 03:25:31.6 01:50:14.4
199 7 / BW50 [ 693 ] Jana Procházková 1971 CZE Praha 03:28:09.7 01:52:52.5
200 55 / BM40 [ 706 ] Jan Šotek 1980 CZE Babičtí hřebci 03:37:30.8 02:02:13.6
201 45 / BM50 [ 703 ] Petr tryner 1972 CZE Babičtí hřebci 03:42:52.2 02:07:35.0
202 8 / BM60+ [ 332 ] Jiří Stach 1957 CZE Bekros Brno 03:45:21.2 02:10:04.0
203 56 / BM40 [ 350 ] Miroslav Vavřík 1980 CZE Praha 03:50:51.2 02:15:34.0
204 57 / BM40 [ 320 ] Jozef Rams 1986 CZE Praha 10 - Malešice 03:50:53.2 02:15:36.0
204 57 / BM40 [ 256 ] Vladimir Hlavatý 1983 CZE Praha 9 03:50:53.2 02:15:36.0
DNF / JB [ 208 ] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team

výsledková listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 223 ] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 02:41:54.1
2 2 / Muži [ 222 ] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 04:01:11.7 01:19:17.6

výsledková listina Odrazedla

start ~ 10:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / odrážedla [ 672 ] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 00:21.2
2 2 / odrážedla [ 675 ] Maxmilián Netušil 2014 CZE Praha4 00:22.9 00:01.7
3 3 / odrážedla [ 620 ] Jakub Jirka 2013 CZE Sázava 00:23.9 00:02.7
4 4 / odrážedla [ 659 ] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING 00:25.0 00:03.8
5 5 / odrážedla [ 665 ] Marie Štíbrová 2014 CZE Alset Racing Team 00:26.1 00:04.9
6 6 / odrážedla [ 657 ] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 00:26.2 00:05.0
7 7 / odrážedla [ 625 ] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:29.4 00:08.2
8 8 / odrážedla [ 605 ] Václav Církva 2013 CZE BEROUN 3 00:30.7 00:09.5
9 9 / odrážedla [ 639 ] Tomáš Horna 2014 CZE Kladno 00:34.5 00:13.3
10 10 / odrážedla [ 641 ] Anna Malčíková 2014 CZE Kladno 00:44.5 00:23.3
11 11 / odrážedla [ 602 ] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 00:45.1 00:23.9
12 12 / odrážedla [ 653 ] Viktorie Neumanová 2015 CZE Sázava 00:45.5 00:24.3
13 13 / odrážedla [ 650 ] Vladimír Trmal 2015 CZE Sázava 00:51.5 00:30.3
14 14 / odrážedla [ 604 ] Ema Štrofová 2014 CZE PneuAlu Team 00:53.4 00:32.2
15 15 / odrážedla [ 631 ] Viktorie Čvančarová 2014 CZE Sázava 00:59.8 00:38.6
16 16 / odrážedla [ 643 ] Kryštof Buben 2014 CZE Sázava 01:11.1 00:49.9
17 17 / odrážedla [ 603 ] Adela Malinska 2014 CZE Ck Sázava-bike team 01:14.4 00:53.2
18 18 / odrážedla [ 628 ] Eliáš Havel 2015 CZE Gido team 01:18.3 00:57.1
19 19 / odrážedla [ 640 ] Tomáš Petrák 2014 CZE Kladno 01:47.6 01:26.4
20 20 / odrážedla [ 642 ] Ondřej Šlapánek 2014 CZE Kladno 02:07.4 01:46.2
21 21 / odrážedla [ 629 ] Eduard Kadeřábek 2015 CZE Beroun 02:26.7 02:05.5
22 22 / odrážedla [ 717 ] Matyáš Švestka 2016 CZE CykloNovinky.cz 02:29.5 02:08.3

výsledková listina Predskolaci

start ~ 10:23:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 668 ] Stanislav Benda 2012 CZE KH Tour - BH Bikes team 01:01.0
2 1 / holky [ 606 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:07.9 00:06.9
3 2 / holky [ 652 ] Elen Hendrychová 2012 CZE Sázava 01:32.9 00:31.9
3 2 / holky [ 618 ] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu Team 01:32.9 00:31.9
5 4 / holky [ 674 ] Tereza Saňová 2012 CZE Praha 01:34.5 00:33.5
6 2 / kluci [ 673 ] Lukáš Houdek 2014 CZE Oleška 01:35.6 00:34.6
7 3 / kluci [ 655 ] Jakub Šindler 2012 CZE Benešov 01:37.3 00:36.3
8 4 / kluci [ 658 ] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING 01:39.3 00:38.3
9 5 / holky [ 647 ] Ema Váňová 2012 CZE Sázava 01:39.6 00:38.6
10 6 / holky [ 656 ] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 01:48.2 00:47.2
{11} 7 / holky [ 689 ] Linda Peterková 2012 CZE Kolín
{12} 5 / kluci [ 637 ] Filip Šindler 2012 CZE Benešov

výsledková listina Nova jízda

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 521 ] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 42:59.8
2 2 / Muži [ 526 ] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:33.0 02:33.2
3 1 / Starší žáci [ 520 ] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 47:23.5 04:23.7
4 2 / Starší žáci [ 503 ] Vojtěch Církva 2004 CZE TJ Lokomotiva Beroun 47:38.6 04:38.8
5 1 / Starší žákyně [ 557 ] Daniela Radová 2005 CZE Cykloklub Benešov 51:49.1 08:49.3
6 3 / Muži [ 546 ] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 53:41.1 10:41.3
7 4 / Muži [ 501 ] Kamil Bednařík 1985 CZE METROPOJEKT 54:53.0 11:53.2
8 2 / Starší žákyně [ 522 ] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 55:09.6 12:09.8
9 5 / Muži [ 545 ] Petr Hodáň 1968 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 55:35.2 12:35.4
10 6 / Muži [ 559 ] Petr Koza 1975 CZE Hořice 55:48.6 12:48.8
11 1 / Ženy [ 532 ] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 57:38.3 14:38.5
12 7 / Muži [ 512 ] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 58:48.8 15:49.0
13 2 / Ženy [ 507 ] Šárka Chvojková 1982 CZE GHOST team 58:59.1 15:59.3
14 3 / Starší žáci [ 714 ] Adam Skolil 2005 CZE Světice 01:00:22.8 17:23.0
15 8 / Muži [ 555 ] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:02:10.2 19:10.4
16 3 / Ženy [ 551 ] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:02:21.1 19:21.3
17 9 / Muži [ 553 ] Libor Pecháček 1973 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 01:02:26.6 19:26.8
18 3 / Starší žákyně [ 550 ] Denisa Pecháčková 2007 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 01:02:27.3 19:27.5
19 4 / Ženy [ 504 ] Martina Danešová 1987 CZE Sázava 01:03:35.8 20:36.0
20 4 / Starší žákyně [ 554 ] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 01:06:18.1 23:18.3
21 5 / Starší žákyně [ 535 ] Eva Krákorová 2004 CZE Sázava Kopaniny 01:07:11.3 24:11.5
22 4 / Starší žáci [ 511 ] David Křenek 2005 CZE G.D.K. Bike Team 01:07:38.8 24:39.0
23 10 / Muži [ 510 ] David Křenek 1971 CZE G.D.K. Bike Team 01:07:39.4 24:39.6
24 11 / Muži [ 549 ] Jiří Drahokoupil 1966 CZE Sázava 01:08:40.6 25:40.8
25 5 / Starší žáci [ 542 ] Daniel Neuman 2006 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:09:30.3 26:30.5
26 5 / Ženy [ 508 ] Jitka Jiránková 1976 CZE Praha 9 01:10:54.0 27:54.2
27 6 / Ženy [ 509 ] Lucie Krotilová 1982 CZE METROPROJEKT 01:10:58.6 27:58.8
28 7 / Ženy [ 528 ] Barbora Hetmanová 2001 CZE TPCA bike team 01:11:12.1 28:12.3
29 8 / Ženy [ 518 ] Eva Němcová 1974 CZE Praha 4 01:12:50.4 29:50.6
30 6 / Starší žákyně [ 713 ] Viktorie Skolilová 2007 CZE Světice 01:12:57.1 29:57.3
31 9 / Ženy [ 556 ] Jana Dvořáková 1963 CZE Praha 01:12:57.9 29:58.1
32 12 / Muži [ 558 ] Pavel Skolil 1976 CZE Světice 01:13:00.2 30:00.4
33 7 / Starší žákyně [ 525 ] Natalie Sílová 2004 CZE Lyški Team 01:14:30.8 31:31.0
34 13 / Muži [ 502 ] David Beňačka 1986 CZE Praha 01:14:32.4 31:32.6
35 10 / Ženy [ 548 ] Pavla Chrudimska 1982 CZE Česká spořitelna 01:16:09.2 33:09.4
36 11 / Ženy [ 505 ] Veronika Filipová 1987 CZE DiabetTeem 01:16:17.2 33:17.4
37 12 / Ženy [ 552 ] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 01:16:25.1 33:25.3
38 8 / Starší žákyně [ 514 ] Kateřina Majerová 2003 CZE Poříčí nad Sázavou 01:18:08.0 35:08.2
39 6 / Starší žáci [ 541 ] Lukáš Jirka 2009 CZE Sázava 01:18:25.7 35:25.9
40 14 / Muži [ 540 ] Leoš Jirka 1972 CZE Sázava 01:18:27.4 35:27.6
41 13 / Ženy [ 513 ] Zuzana Majerová 1978 CZE Poříčí nad Sázavou 01:18:29.4 35:29.6
42 14 / Ženy [ 544 ] Valérie Chocholová 2001 CZE Sázava 01:19:01.7 36:01.9
43 15 / Muži [ 543 ] Tomáš Chochola 1970 CZE Sázava 01:19:03.8 36:04.0
44 15 / Ženy [ 533 ] Věra Kovačková 1963 CZE DiabetTeem 01:19:09.9 36:10.1
45 16 / Ženy [ 534 ] Magdaléna Jirků 1989 CZE DiabetTeem 01:19:25.5 36:25.7
46 16 / Muži [ 519 ] Daniel Neuman 1974 CZE Vrdy 01:26:02.1 43:02.3
47 17 / Ženy [ 529 ] Kristýna Horáčková 1977 CZE Křesetice 01:26:08.5 43:08.7
48 7 / Starší žáci [ 531 ] Jakub Horáček 2007 CZE Křesetice 01:26:10.4 43:10.6
49 8 / Starší žáci [ 530 ] Adam Horáček 2008 CZE Křesetice 01:26:10.6 43:10.8
50 18 / Ženy [ 516 ] Martina Milichovska 1980 CZE Pneu Boháček 01:35:32.9 52:33.1
51 9 / Starší žáci [ 517 ] jakub Milichovsky 2004 CZE Pneu Boháček 01:35:34.0 52:34.2
52 19 / Ženy [ 536 ] Věra Pirklová 1969 CZE CykloNovinky.cz 01:41:36.8 58:37.0
53 17 / Muži [ 537 ] Luboš Khek 1970 CZE CykloNovinky.cz 01:41:37.7 58:37.9
54 20 / Ženy [ 524 ] Simona Pittnerová 1992 CZE Pohoda bike team 02:00:34.0 01:17:34.2
55 21 / Ženy [ 523 ] Šárka Pittnerová 1971 CZE Pohoda bike team 02:00:39.8 01:17:40.0
56 22 / Ženy [ 539 ] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 02:00:40.4 01:17:40.6
57 18 / Muži [ 538 ] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 02:00:41.7 01:17:41.9

výsledková listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 527 ] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad. Labem 01:14:54.5

výsledková listina Minižáci 1

start ~ 10:33:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 616 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 02:31.6
2 2 / kluci [ 671 ] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 02:46.1 00:14.5
3 3 / kluci [ 648 ] Vojtěch Pícha 2010 CZE BB RACING 02:49.9 00:18.3
4 1 / holky [ 660 ] Nela Drábková 2011 CZE BB RACING 03:02.5 00:30.9
5 2 / holky [ 627 ] Eliška Havlová 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 03:08.9 00:37.3
6 4 / kluci [ 712 ] Erik Tichovský 2010 CZE Sázava 03:32.5 01:00.9
7 5 / kluci [ 697 ] Jan Šubrt 2010 CZE Semice 03:32.8 01:01.2
8 3 / holky [ 630 ] Natálie Tatíčková 2011 CZE Sázava 03:35.0 01:03.4
9 4 / holky [ 670 ] Daniela Pecháčková 2010 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 03:44.8 01:13.2
10 6 / kluci [ 623 ] Martin Rejhon 2010 CZE Sázava 03:54.7 01:23.1
11 5 / holky [ 666 ] Marie Antonie Stibůrková 2010 CZE Sázava 03:56.7 01:25.1
12 6 / holky [ 635 ] Nela Lubasová 2011 CZE Chotýšany 04:00.7 01:29.1
13 7 / kluci [ 646 ] Šimon Váňa 2010 CZE Sázava 04:19.5 01:47.9
14 8 / kluci [ 651 ] Oliver Halčin 2010 CZE Sázava 04:27.9 01:56.3
15 7 / holky [ 663 ] Viktorka Bernáthová 2010 CZE Sázava 04:29.9 01:58.3
16 8 / holky [ 705 ] Kateřina Říhová 2010 CZE Sázava 04:49.6 02:18.0
17 9 / holky [ 649 ] Ema Píchová 2011 CZE Sázava 04:56.1 02:24.5
18 9 / kluci [ 695 ] David Jetýlek 2011 CZE Týnec nad Sázavou 05:07.4 02:35.8
19 10 / kluci [ 696 ] Jakub Jetýlek 2011 CZE Týnec nad Sázavou 05:38.6 03:07.0
20 10 / holky [ 626 ] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 05:50.9 03:19.3
21 11 / holky [ 621 ] Johana Rangulová 2011 CZE Sázava 20:46.7 18:15.1

výsledková listina Minižáci 2

start ~ 10:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 609 ] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 04:50.4 02:21.3 (1) mezičasy
2 1 / holky [ 607 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:20.9 00:30.5 02:39.8 (2) mezičasy
3 2 / kluci [ 610 ] Tom Pavelek 2009 CZE SC Calabrone 05:36.2 00:45.8 02:49.1 (3) mezičasy
4 2 / holky [ 669 ] Ella Fortelná 2009 CZE MM Auto Mtb team 05:50.9 01:00.5 02:51.5 (5) mezičasy
5 3 / holky [ 615 ] Klaudie Skůčková 2009 CZE livingroomworkout.eu 05:56.7 01:06.3 02:51.9 (6) mezičasy
6 3 / kluci [ 638 ] Vojtech Beran 2009 CZE Ledecko 06:01.8 01:11.4 02:51.1 (4) mezičasy
7 4 / kluci [ 624 ] Marek Nemnan 2008 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 06:06.9 01:16.5 02:58.9 (7) mezičasy
8 5 / kluci [ 662 ] Boris Platonov 2008 CZE Kutná Hora 06:19.4 01:29.0 03:04.8 (9) mezičasy
9 6 / kluci [ 636 ] Michal Hofmiler 2009 CZE Červený Hrádek 06:20.1 01:29.7 03:15.4 (10) mezičasy
10 7 / kluci [ 664 ] Jakub Bernáth 2009 CZE Sázava 06:28.2 01:37.8 03:03.9 (8) mezičasy
11 8 / kluci [ 661 ] Václav Macek 2008 CZE Sázava 06:51.2 02:00.8 03:21.9 (11) mezičasy
12 9 / kluci [ 644 ] Milan Švec 2008 CZE Sázava 07:04.6 02:14.2 03:27.1 (12) mezičasy
13 4 / holky [ 634 ] Aneta Lubasová 2009 CZE Chotýšany 07:35.5 02:45.1 03:58.2 (13) mezičasy
14 5 / holky [ 708 ] Tereza Křenková 2008 CZE Praha 07:54.3 03:03.9 04:00.1 (14) mezičasy
15 10 / kluci [ 645 ] Jakub Švarc 2009 CZE Sázava 07:57.8 03:07.4 04:05.0 (16) mezičasy
16 11 / kluci [ 622 ] Jonáš Rangula 2009 CZE Sázava 08:07.9 03:17.5 04:02.5 (15) mezičasy
17 6 / holky [ 710 ] Hana Křenková 2008 CZE Praha 09:35.6 04:45.2 05:06.0 (17) mezičasy
{18} 7 / holky [ 709 ] Anna Šendýlková 2008 CZE Sázava 02:20:00.6 (18)

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 10:58:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [ 619 ] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 06:45.3 02:15.2 (3) mezičasy
2 1 / kluci [ 608 ] Jan Kruliš 2007 CZE Louny 06:46.2 00:00.9 02:19.5 (5) mezičasy
3 2 / kluci [ 601 ] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 06:48.9 00:03.6 02:13.4 (1) mezičasy
4 3 / kluci [ 613 ] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 06:49.5 00:04.2 02:14.6 (2) mezičasy
5 4 / kluci [ 632 ] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 07:05.0 00:19.7 02:18.7 (4) mezičasy
6 2 / holky [ 617 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:22.7 00:37.4 02:23.9 (6) mezičasy
7 5 / kluci [ 614 ] Kristian Skůček 2006 CZE livingroomworkout.eu 07:25.3 00:40.0 02:24.9 (7) mezičasy
8 3 / holky [ 633 ] Petra Pokorná 2003 CZE Ledeč nad Sázavou 07:37.9 00:52.6 02:31.2 (8) mezičasy
9 6 / kluci [ 654 ] Jakub Lněnička 2007 CZE Sázava 09:18.2 02:32.9 02:42.4 (10) mezičasy
10 7 / kluci [ 711 ] Daniel Tichovský 2006 CZE Sázava 09:59.3 03:14.0 02:41.5 (9) mezičasy
11 4 / holky [ 611 ] Julie Paveleková 2007 CZE SC Calabrone 10:03.1 03:17.8 03:16.5 (11) mezičasy