Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 90, muzi : 86, zeny: 4, AM30: 13, AM40: 25, AM50: 28, AM60: 16, AM60+: 4, AW30: 3, AW40: 1, AW50: 0 [html] [pdf]
trasa B celkem: 206, muzi : 186, zeny: 20, JB: 10, BM30: 29, BM40: 58, BM50: 45, BM60: 36, BM60+: 8, JWB: 2, BW30: 7, BW40: 2, BW50: 7, BW50+: 2 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 2, muzi : 2, zeny: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 22, muzi : 12, zeny: 10, odrážedla: 22 [html] [pdf]
Predskolaci celkem: 12, muzi : 5, zeny: 7, kluci: 5, holky: 7 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 57, muzi : 27, zeny: 30, Starší žáci: 9, Muži: 18, Starší žákyně: 8, Ženy: 22 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 21, muzi : 10, zeny: 11, kluci: 10, holky: 11 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 18, muzi : 11, zeny: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 11, muzi : 7, zeny: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]

výsledková listina trasa A

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / AM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 03:02:12 00:00
2 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:02:14 00:02
3 2 / AM30 [5] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:09:02 06:50
4 1 / AM50 [16] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:12:32 10:20
5 3 / AM30 [84] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 03:12:37 10:25
6 2 / AM40 [83] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 03:12:47 10:35
7 3 / AM40 [85] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:17:01 14:49
8 4 / AM30 [6] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:17:06 14:54
9 2 / AM50 [7] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:20:01 17:49
10 5 / AM30 [63] Radek Plšek 1991 CZE CYKLO PROFI 03:20:39 18:27
11 6 / AM30 [31] Ondřej Beran 1989 CZE KC Slavia Praha 03:23:05 20:53
12 7 / AM30 [14] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI 03:27:07 24:55
13 4 / AM40 [36] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27:14 25:01
14 3 / AM50 [10] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:27:15 25:03
15 5 / AM40 [72] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 03:27:16 25:03
16 4 / AM50 [9] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 03:31:20 29:07
17 1 / AM60 [94] Josef Nestler 1963 CZE KL sport Most 03:31:21 29:09
18 6 / AM40 [17] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team RK 03:31:36 29:24
19 7 / AM40 [74] Michal Vlachovský 1987 CZE Mirošovice 03:33:48 31:36
20 8 / AM40 [64] Petr Skůček 1978 CZE METROPROJEKT 03:34:45 32:33
21 9 / AM40 [65] Karel Smola 1984 CZE Praha 03:34:49 32:36
22 10 / AM40 [42] Miroslav Cháb 1979 CZE Sport Club Calabrone 03:37:22 35:09
23 11 / AM40 [8] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:38:50 36:38
24 12 / AM40 [69] Jan Šusta 1985 CZE Symbio+ BMC 03:38:51 36:38
25 5 / AM50 [60] Jaroslav Novotný 1977 CZE Autocombi team Kutná Hora 03:39:26 37:14
26 6 / AM50 [54] David Marek 1972 CZE MTB Šumava Riders 03:41:03 38:50
27 2 / AM60 [32] Petr Březina 1962 CZE KC Kutná Hora 03:42:41 40:28
28 7 / AM50 [92] Jan Kapal 1974 CZE Coffeebikers od Andělky - Velké Popovice 03:42:42 40:30
29 8 / AM50 [80] Jiří Švorc 1973 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:42:43 40:31
30 3 / AM60 [76] Richard Zdeněk 1966 CZE Kbely Cycling Team 03:45:28 43:16
31 1 / AW30 [28] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 03:46:18 44:05
32 13 / AM40 [68] David Štíbr 1978 CZE Alset Racing Team 03:46:27 44:15
33 14 / AM40 [97] Štěpán Svátek 1982 CZE Rubena 03:47:12 45:00
34 9 / AM50 [99] Martin Rejzek 1972 GER Eintracht Braunschweig 03:48:55 46:43
35 15 / AM40 [40] Tomáš Hladík 1982 CZE BB CYKLOSPORT SUPERIOR 03:49:01 46:48
36 16 / AM40 [202] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 03:49:40 47:28
37 8 / AM30 [55] Roman Mašín 1993 CZE Lékárna Zásmuky 03:49:40 47:28
38 10 / AM50 [86] Vladimír Novák 1976 CZE Kladno 03:49:43 47:30
39 11 / AM50 [58] Boris Neumann 1968 CZE eSeNBáci Jeseník 03:51:52 49:40
40 4 / AM60 [18] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:51:59 49:47
41 9 / AM30 [37] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:53:12 51:00
42 12 / AM50 [90] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 03:54:51 52:39
43 13 / AM50 [79] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 03:54:55 52:42
44 5 / AM60 [51] Petr Kyndl 1965 CZE Alset Racing Team 03:54:59 52:47
45 10 / AM30 [45] Martin Knytl 1988 CZE Kola Ledeč 03:58:30 56:18
46 17 / AM40 [70] Tomáš Trojan 1987 CZE Chocerady 03:58:30 56:18
47 6 / AM60 [89] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 04:00:35 58:22
48 14 / AM50 [57] Jaroslav Mukařovský 1969 CZE kolo-pro-radost.cz, Český Brod 04:00:35 58:23
49 2 / AW30 [25] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:00:45 58:32
50 1 / AW40 [26] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 04:03:59 01:01:47
51 18 / AM40 [100] Martin Hynek 1987 CZE Sport Club Calabrone 04:03:59 01:01:47
52 19 / AM40 [41] Michal Houška 1978 CZE Houšánci 04:04:59 01:02:47
53 7 / AM60 [88] Vladimír Zábranský 1958 CZE SK Kbely 04:08:52 01:06:40
54 11 / AM30 [56] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:09:07 01:06:54
55 20 / AM40 [53] Martin Malinský 1979 CZE Ck Sázava-bike team 04:09:09 01:06:57
56 15 / AM50 [98] Jan Nedbal 1971 CZE Krhanice 04:10:05 01:07:52
57 1 / AM60+ [81] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 04:10:17 01:08:04
57 1 / AM60+ [61] Václav Pavlíček 1954 CZE Cyklosprt Kerda 04:10:17 01:08:04
59 12 / AM30 [46] david koutenský 1992 CZE Vlašim 04:17:00 01:14:47
60 16 / AM50 [59] Jan Neuwirth 1975 CZE SILVINI technical sportswear 04:17:03 01:14:51
61 17 / AM50 [95] Milan Tuna 1975 CZE Autentic Bike 04:17:17 01:15:04
62 21 / AM40 [75] Jan Vrbata 1986 CZE Nadšenci z Posázaví 04:17:48 01:15:36
63 8 / AM60 [19] Pavel Hemelík 1967 CZE RockMachine-Cyklomax 04:18:03 01:15:51
64 18 / AM50 [78] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 04:20:13 01:18:00
65 22 / AM40 [44] Jakub Kadeřábek 1983 CZE Beroun 04:23:48 01:21:36
66 19 / AM50 [82] Jiří Král 1977 CZE Záměl 04:24:43 01:22:30
67 9 / AM60 [62] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 04:24:43 01:22:31
68 20 / AM50 [21] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 04:26:15 01:24:03
69 21 / AM50 [87] Daniel Artus 1972 CZE Nadšenci z Posázaví 04:27:21 01:25:09
70 10 / AM60 [23] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 04:28:31 01:26:19
71 22 / AM50 [34] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 04:33:20 01:31:08
72 23 / AM50 [96] Tomáš Saňa 1970 CZE Praha 4 04:33:20 01:31:08
73 11 / AM60 [49] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE Rockmachine Cyklomax 04:34:39 01:32:27
74 24 / AM50 [66] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 04:36:55 01:34:43
75 12 / AM60 [13] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 04:38:28 01:36:16
76 3 / AW30 [38] Nikol Flašarová 1991 CZE BIG SHOCK! MTB TEAM 04:38:29 01:36:16
77 13 / AM60 [47] Michal Krátký 1964 CZE AZ MOBILITY 04:44:49 01:42:37
78 25 / AM50 [24] Pavel Žibřid 1973 CZE Velké Poříčí 04:46:03 01:43:51
79 3 / AM60+ [20] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 04:46:11 01:43:59
80 23 / AM40 [52] Radek Maleček 1979 CZE Všetaty - Přívory 04:50:47 01:48:35
81 26 / AM50 [93] Milan Dvořák 1972 CZE Kolovraty 04:52:12 01:49:59
82 24 / AM40 [39] Martin Fuxa 1979 CZE Ck Sázava-bike team 04:52:58 01:50:46
83 14 / AM60 [67] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 04:53:00 01:50:47
84 25 / AM40 [77] Peter Novotný 1979 CZE Nováky 04:53:01 01:50:49
85 15 / AM60 [43] Martin Ježek 1966 CZE 3M 04:55:37 01:53:25
86 27 / AM50 [50] František Kučera 1971 CZE Dolly Vyškov 05:09:19 02:07:07
87 16 / AM60 [22] Pavel Urbančík 1960 CZE 2k bike club Odry 05:11:18 02:09:06
88 28 / AM50 [29] Petr Holomeček 1973 CZE Bistromatic 42 05:13:35 02:11:23
DNF / AM60+ [35] Martin Ekl 1957 CZE Biketeam Kralupy
DNF / AM30 [33] Josef Bureš 1989 CZE Vlašim

výsledková listina trasa B

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BM30 [367] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 01:35:17 00:00
2 1 / BM40 [243] Matěj Čepička 1987 CZE Magebike Kolín 01:39:29 04:12
3 1 / BM50 [390] Michal Hrach 1977 CZE Petříkov 01:41:08 05:50
4 2 / BM30 [204] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:41:13 05:56
5 3 / BM30 [398] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 01:42:45 07:27
6 1 / JB [287] Jan Marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:43:28 08:11
7 4 / BM30 [399] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 01:44:51 09:33
8 5 / BM30 [247] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:45:29 10:11
9 2 / BM40 [330] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:45:30 10:13
10 3 / BM40 [201] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:45:34 10:16
11 2 / BM50 [234] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:45:34 10:17
12 6 / BM30 [257] Jan Holub 1998 CZE Symbio+ BMC 01:46:13 10:56
13 4 / BM40 [379] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:47:23 12:06
14 3 / BM50 [306] Jan Pasák 1975 CZE MTB Šumava Riders 01:47:24 12:06
15 5 / BM40 [333] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 01:47:26 12:09
16 6 / BM40 [365] Vojtěch Reichert 1982 CZE Auto I.S.R. 01:47:27 12:10
17 7 / BM40 [397] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN 01:48:12 12:55
18 8 / BM40 [325] Pavel Sedláček 1987 CZE Symbio+ BMC 01:48:57 13:40
19 7 / BM30 [700] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 01:49:07 13:50
20 8 / BM30 [396] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 01:49:58 14:41
21 9 / BM40 [500] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 01:49:58 14:41
22 4 / BM50 [343] Libor Trkola 1971 CZE Eurofoam sport team 01:50:00 14:43
23 9 / BM30 [253] Pavel Havelka 1988 CZE SK CYKLO CHLUBNA 01:50:02 14:45
24 10 / BM30 [349] Jakub Vacek 1988 CZE Dolní Bousov 01:50:07 14:50
25 1 / BM60 [679] Otakar Dvořák 1962 CZE 01:50:08 14:51
26 2 / JB [207] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:51:52 16:35
27 10 / BM40 [337] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:52:40 17:23
28 11 / BM40 [278] Petr Kořínek 1982 CZE Eurofoam sport team 01:52:47 17:30
29 5 / BM50 [267] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 01:53:27 18:10
30 12 / BM40 [262] Radek Chrudimsky 1982 CZE Česká spořitelna 01:53:44 18:27
31 3 / JB [205] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:53:44 18:27
32 13 / BM40 [340] jan šubrt 1978 CZE ck nymburk 01:54:06 18:49
33 14 / BM40 [266] Jan Juklíček 1980 CZE Přelouč 01:54:16 18:59
34 11 / BM30 [685] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 01:54:49 19:32
35 12 / BM30 [292] Pavel Mikulecký 1991 CZE RAF Team Polička 01:55:04 19:47
36 15 / BM40 [261] Radek Chlubna 1987 CZE SK CYKLO CHLUBNA 01:55:04 19:47
37 13 / BM30 [680] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 01:56:05 20:48
38 2 / BM60 [344] Milan Tuhacek 1964 CZE TO EUROPE 01:56:30 21:13
39 3 / BM60 [215] Miroslav Pek 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 01:56:32 21:15
40 4 / JB [366] Josef Slanař 2000 CZE KUBR team 01:56:34 21:17
41 1 / BW30 [220] Sandra Schützová 1991 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:57:37 22:20
42 6 / BM50 [380] Jakub Hříbal 1972 CZE Rábí 01:58:09 22:52
43 7 / BM50 [232] Pavel Bajčík 1975 CZE MTB Šumava Riders 01:58:18 23:01
44 1 / BM60+ [206] Jiří Svoboda 1954 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 01:58:47 23:30
45 8 / BM50 [327] Petr Skalický 1977 CZE METROPROJEKT 01:59:17 24:00
46 5 / JB [353] Jan Verner 1999 CZE Uhlířské Janovice 01:59:18 24:01
47 16 / BM40 [210] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 01:59:37 24:20
48 4 / BM60 [271] Roman Khek 1967 CZE Kraken team Dobříš 01:59:41 24:24
49 17 / BM40 [682] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 01:59:51 24:34
50 9 / BM50 [251] Václav Hálek 1974 CZE GT Opportunity Brno 02:00:04 24:47
51 10 / BM50 [334] Karel Stejskal 1969 CZE TRANSBRODY 02:00:30 25:13
52 18 / BM40 [299] Michal Netusil 1982 CZE Praha 4 02:00:30 25:13
53 5 / BM60 [209] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:00:56 25:38
54 19 / BM40 [373] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:00:56 25:39
55 14 / BM30 [307] David Patocs 1988 CZE Koloshop Team 02:01:00 25:43
56 6 / JB [323] Radek Roupec 2001 CZE Authentic bike 02:01:13 25:56
57 15 / BM30 [322] Pavel Roupec 1995 CZE Authentic bike 02:01:44 26:27
58 11 / BM50 [294] Martin Nassler 1975 CZE Kérkonošská telechasa 02:01:58 26:41
59 20 / BM40 [704] Petr Marták 1980 CZE Exportis 02:02:01 26:44
60 12 / BM50 [290] Miroslav Míchal 1974 CZE Golčův Jeníkov 02:02:01 26:44
61 13 / BM50 [319] Jan Rambousek 1976 CZE Joachym MTB 02:02:12 26:54
62 6 / BM60 [317] Jirka Probst 1958 CZE Bike and surf team 02:02:35 27:18
63 7 / BM60 [357] Igor Zeman 1964 CZE bajker.eu 02:03:08 27:51
64 16 / BM30 [393] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 02:03:41 28:24
65 21 / BM40 [369] Josef Prajsner 1982 CZE Třebíč 02:04:04 28:47
66 17 / BM30 [230] Lukáš Šmigelský 1996 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:05:15 29:58
67 14 / BM50 [286] Libor Marek 1975 CZE MTB Šumava Riders 02:05:24 30:07
68 8 / BM60 [242] Michal Čepička 1960 CZE Kolín 02:05:29 30:12
69 15 / BM50 [260] Jan Chalupník 1970 CZE Cerekvice n.L. 02:05:47 30:30
70 16 / BM50 [378] Jindra Truska 1974 CZE Kolin 02:06:02 30:45
71 22 / BM40 [302] Radek Novak 1978 CZE L- bikers 02:06:10 30:53
72 9 / BM60 [213] Luboš Rauer 1966 CZE KABA sport CHotěboř 02:06:28 31:11
73 17 / BM50 [387] Radek Vlasák 1977 CZE Benešov 02:06:48 31:30
74 23 / BM40 [248] Jakub Edr 1987 CZE Česká spořitelna - Accolade 02:06:54 31:37
75 18 / BM30 [229] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:08:16 32:59
76 19 / BM30 [691] Tomáš Bohata 1993 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 02:08:18 33:01
77 2 / BW30 [678] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:08:30 33:13
78 1 / BW40 [219] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:09:14 33:57
79 10 / BM60 [342] Pavel Švarc 1963 CZE Praha4 02:09:17 34:00
80 18 / BM50 [375] Jakub Knott 1973 CZE Sloths 02:09:30 34:13
81 24 / BM40 [698] Michal Jetýlek 1981 CZE Týnec nad Sázavou 02:09:55 34:38
82 25 / BM40 [216] Roman Víšek 1987 CZE GHOST team 02:09:56 34:39
83 19 / BM50 [312] Tomáš Pirk 1973 CZE Konojedy 130 02:10:30 35:13
84 26 / BM40 [309] Ladislav Pavelek 1978 CZE SC Calabrone 02:11:16 35:59
85 20 / BM50 [308] Jaromír Paula 1975 CZE Čáslav 02:11:17 36:00
86 21 / BM50 [273] Jaroslav Koláčný 1969 CZE SamoukMTB 02:11:19 36:02
87 27 / BM40 [300] Jaroslav Nitka 1978 CZE METROPROJEKT 02:11:28 36:11
88 22 / BM50 [359] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:11:40 36:23
89 3 / BW30 [289] Michaela Matoušková 1997 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:11:49 36:32
90 23 / BM50 [341] Karel Šváb 1968 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:12:01 36:44
91 24 / BM50 [254] Jan Havlíček 1976 CZE BIKEMARAST team 02:12:05 36:48
92 11 / BM60 [224] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 02:12:37 37:20
93 25 / BM50 [283] Petr Majer 1972 CZE Mrač 02:12:40 37:23
94 26 / BM50 [252] Ivan Hanzel 1971 CZE Sázava 02:12:54 37:36
95 2 / BM60+ [203] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:12:54 37:37
96 12 / BM60 [313] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 02:12:56 37:38
97 7 / JB [226] Ondřej Krákora 2003 CZE Sázava Kopaniny 02:13:09 37:52
98 28 / BM40 [231] Tomáš Adamovský 1984 CZE Kožlí 02:13:17 38:00
99 27 / BM50 [687] Martin Peterka 1971 CZE Auto-Combi Kutná Hora 02:13:46 38:29
100 13 / BM60 [263] Jaroslav Jelínek 1962 CZE Kutná Hora 02:13:48 38:31
101 3 / BM60+ [214] Miloš Klimeš 1955 CZE KC BRNO 02:14:02 38:44
102 14 / BM60 [686] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 02:14:04 38:47
103 29 / BM40 [352] Zdenek Vendl 1981 CZE Poděbrady 02:14:06 38:48
104 28 / BM50 [200] Milan Linhart 1971 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 02:14:12 38:55
105 4 / BM60+ [245] Lubomír Čihák 1953 CZE Semice 02:14:36 39:18
106 15 / BM60 [389] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:14:41 39:23
107 16 / BM60 [291] Miloslav Michálek 1959 CZE Bělokozlík Bike 02:15:19 40:01
108 4 / BW30 [346] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:15:21 40:03
109 30 / BM40 [282] Miroslav Lubas 1978 CZE Chotýšany 02:15:24 40:07
110 17 / BM60 [395] Jan Hrnčíř 1963 CZE Mělník 02:17:01 41:44
111 18 / BM60 [316] Karel Popel 1960 CZE Bike Tuning Rudná 02:17:14 41:57
112 20 / BM30 [348] Jakub Urban 1993 CZE Mastník 02:17:29 42:12
113 19 / BM60 [303] Miloslav Novotný 1966 CZE Kutná Hora 02:17:30 42:13
114 21 / BM30 [304] Ondřej Novotný 1998 CZE Uhlířské Janovice 02:17:31 42:14
115 29 / BM50 [384] Martin Kremla 1973 CZE MKA 02:17:31 42:14
116 31 / BM40 [339] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu Team 02:18:20 43:03
117 22 / BM30 [268] Jakub Kahoun 1990 CZE Libeň, Libeř 02:18:21 43:03
118 30 / BM50 [701] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 02:18:39 43:22
119 20 / BM60 [211] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:44 43:27
120 31 / BM50 [228] Petr Krákora 1970 CZE Sázava Kopaniny 02:18:47 43:30
121 32 / BM40 [244] Zdeněk Červinka 1986 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:59 43:42
122 1 / BW50 [281] Markéta Kyndlová 1969 CZE Alset Racing Team 02:19:11 43:53
123 32 / BM50 [361] Martin Sochor 1975 CZE Praha 02:19:12 43:55
124 33 / BM40 [335] Radek Stránský 1984 CZE Vrchlabí 02:20:07 44:50
125 34 / BM40 [284] Zbyněk Malík 1984 CZE Horažďovice 02:20:09 44:52
126 33 / BM50 [391] Petr Varvařovský 1970 CZE Lékařský triatlonový klub 02:20:24 45:07
127 35 / BM40 [377] Jiří Šindelka 1982 CZE IRM Bike team 02:20:42 45:25
128 5 / BW30 [298] Klára Nestlerová 1992 CZE KOLOSHOP TEAM 02:20:55 45:38
129 36 / BM40 [321] Tomáš Richter 1982 CZE NOVA 02:21:20 46:03
130 1 / JWB [388] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 02:21:58 46:41
131 2 / BW50 [218] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:22:02 46:44
132 21 / BM60 [694] Petr Cichra 1961 CZE Vynohradský šlapky 02:22:45 47:28
133 1 / BW50+ [221] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 02:22:45 47:28
134 8 / JB [238] Jiří Bittner 1999 CZE Český Brod 02:23:45 48:28
135 37 / BM40 [314] Ondřej Podhola 1986 CZE Scuderia dynamo Černočice 02:24:50 49:32
136 22 / BM60 [297] Ladislav Nepraš 1959 CZE Sázava 02:25:36 50:19
137 34 / BM50 [677] Martin Zeman 1969 CZE Těptín 02:25:36 50:19
138 38 / BM40 [336] Ondřej Svoboda 1982 CZE DiabetTeem 02:26:38 51:20
139 23 / BM60 [255] Richard Hejduk 1966 CZE Divišov 02:26:41 51:23
140 35 / BM50 [345] Milan Tuláček 1976 CZE Kolín 02:27:05 51:48
141 2 / JWB [368] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 02:27:18 52:01
142 39 / BM40 [364] Pavel Ježdík 1979 CZE skype 02:27:55 52:38
143 40 / BM40 [318] Richard Puška 1983 CZE Nova 02:28:43 53:26
144 23 / BM30 [363] Daniel Kern 1994 CZE Praha 02:30:01 54:44
145 24 / BM60 [676] Jiří Klíma 1958 CZE Kolín 02:30:26 55:09
146 25 / BM60 [347] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 02:30:28 55:10
147 41 / BM40 [372] Petr Kedršt 1985 CZE Bandas Kolín 02:30:47 55:30
148 36 / BM50 [338] Roman Štolle 1977 CZE Vlašim Bike 26 02:31:23 56:06
149 26 / BM60 [269] Karel Kahoun 1961 CZE Libeň, Libeř 02:31:52 56:35
150 3 / BW50 [227] Hynková Tamara 1970 CZE Sázava Kopaniny 02:33:20 58:03
151 27 / BM60 [241] Jan Čech 1964 CZE PBT 02:34:47 59:30
152 24 / BM30 [684] Daniel Blecha 1992 CZE Kolín 02:34:49 59:32
153 42 / BM40 [235] Martin Beroušek 1983 CZE Jouda tým 02:36:05 01:00:48
154 37 / BM50 [236] Pavel Beroušek 1975 CZE Praha 6 02:36:08 01:00:51
155 25 / BM30 [270] Jakub Kajuk 1998 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 02:37:24 01:02:07
156 9 / JB [381] Marek Kulhavý 1999 CZE XCT sport Hospůdka Karolína 02:37:24 01:02:07
157 43 / BM40 [315] Stanislav Podolka 1981 CZE Pneu Boháček 02:37:24 01:02:07
158 26 / BM30 [279] Michal Kovačka 1991 CZE DiabetTeem 02:37:34 01:02:17
159 44 / BM40 [358] Radek Urbánek 1984 CZE Vlašim 02:39:40 01:04:23
160 28 / BM60 [351] František Vebr 1963 CZE Kutna Hora 02:40:03 01:04:46
161 38 / BM50 [275] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 02:40:08 01:04:50
162 39 / BM50 [296] Petr Nekolný 1972 CZE Příbram 2 02:41:11 01:05:54
163 45 / BM40 [272] Jan Kittler 1986 CZE Praha 9 - Horní Počernice 02:42:54 01:07:36
164 4 / BW50 [394] Gabriela Šťastná 1977 CZE Jihlava 02:44:29 01:09:12
165 29 / BM60 [331] Zdeněk Stach 1962 CZE Bekros Brno 02:44:38 01:09:21
166 46 / BM40 [385] Jan Pecháček 1986 CZE Porsche Praha Prosek 02:45:00 01:09:43
167 30 / BM60 [225] Jaroslav Kovačka 1962 CZE DiabetTeem 02:46:04 01:10:47
168 40 / BM50 [326] Tomáš Skalický 1969 CZE Rašovice 02:47:04 01:11:47
169 5 / BM60+ [374] Václav Hanuš 1957 CZE Divišov 02:47:12 01:11:55
170 31 / BM60 [237] Boris Bittner 1964 CZE Český Brod 02:47:14 01:11:57
171 27 / BM30 [295] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hkuboká nad Vltavou 02:47:22 01:12:05
172 41 / BM50 [246] Roman Číhal 1970 CZE Lužice 02:47:54 01:12:37
173 6 / BM60+ [311] Jan Pirk 1948 CZE Praha 3 02:48:25 01:13:08
174 5 / BW50 [688] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 02:51:05 01:15:48
175 32 / BM60 [277] Bořivoj Kopečný 1959 CZE Hany Bany 02:53:43 01:18:26
176 6 / BW50 [324] Jana Řeháková 1975 CZE Radvanice 02:54:40 01:19:23
177 33 / BM60 [681] MIchael Novotný 1965 CZE Tepíšovice 02:54:42 01:19:25
178 34 / BM60 [217] Petr Janeček 1965 CZE GHOST Team 02:54:50 01:19:33
179 47 / BM40 [258] vit horáček 1978 CZE křesetice 02:55:19 01:20:02
180 42 / BM50 [360] Martin Němec 1976 CZE Sázava 02:55:36 01:20:19
181 48 / BM40 [305] Jirka Papež 1981 CZE Tehov 02:55:49 01:20:32
182 49 / BM40 [233] Petr Bakeš 1983 CZE Ohaře 02:57:54 01:22:37
183 35 / BM60 [259] Luboš Hůla 1960 CZE MTB Rakovník 02:58:33 01:23:16
184 50 / BM40 [355] Daniel Vlach 1987 CZE Praha 9 02:58:44 01:23:27
185 36 / BM60 [274] Jan Kolář 1958 CZE Sport-umění-peří 02:58:45 01:23:27
186 6 / BW30 [250] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 03:00:59 01:25:42
187 7 / BM60+ [280] Jiří Kupec 1952 CZE Hradové Střímelice 03:01:19 01:26:02
188 28 / BM30 [354] Tomáš Vilím 1988 CZE Kolín 03:03:29 01:28:12
189 43 / BM50 [386] Boby Sviták 1973 CZE Praha 03:05:15 01:29:58
190 2 / BW50+ [288] Hana Matoušková 1965 CZE BTK EURO BIKE Praha 03:06:38 01:31:21
191 44 / BM50 [301] David Nováček 1970 CZE Kamenice 03:07:52 01:32:35
192 7 / BW30 [376] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 03:08:55 01:33:38
193 51 / BM40 [371] David Nykl 1981 CZE Kolín 03:09:18 01:34:01
194 29 / BM30 [329] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 15 03:15:14 01:39:57
195 2 / BW40 [265] Sysa Joukalová 1979 CZE Rochmachine Cyklomax 03:16:33 01:41:16
196 52 / BM40 [383] Zdeněk Kosík 1980 CZE www.ipal.cz 03:24:04 01:48:47
197 53 / BM40 [293] LUBOŠ Milichovsky 1979 CZE Pneu Boháček 03:25:30 01:50:13
198 54 / BM40 [382] Karel Solnař 1980 CZE Kolin 03:25:31 01:50:14
199 7 / BW50 [693] Jana Procházková 1971 CZE Praha 03:28:09 01:52:52
200 55 / BM40 [706] Jan Šotek 1980 CZE Babičtí hřebci 03:37:30 02:02:13
201 45 / BM50 [703] Petr tryner 1972 CZE Babičtí hřebci 03:42:52 02:07:35
202 8 / BM60+ [332] Jiří Stach 1957 CZE Bekros Brno 03:45:21 02:10:04
203 56 / BM40 [350] Miroslav Vavřík 1980 CZE Praha 03:50:51 02:15:34
204 57 / BM40 [320] Jozef Rams 1986 CZE Praha 10 - Malešice 03:50:53 02:15:36
204 57 / BM40 [256] Vladimir Hlavatý 1983 CZE Praha 9 03:50:53 02:15:36
DNF / JB [208] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team

výsledková listina Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [223] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 02:41:54 00:00
2 2 / Muži [222] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 04:01:11 01:19:17

výsledková listina Odrazedla

start ~ 10:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / odrážedla [672] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 00:21 00:00
2 2 / odrážedla [675] Maxmilián Netušil 2014 CZE Praha4 00:22 00:01
3 3 / odrážedla [620] Jakub Jirka 2013 CZE Sázava 00:23 00:02
4 4 / odrážedla [659] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING 00:25 00:03
5 5 / odrážedla [665] Marie Štíbrová 2014 CZE Alset Racing Team 00:26 00:04
6 6 / odrážedla [657] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 00:26 00:05
7 7 / odrážedla [625] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:29 00:08
8 8 / odrážedla [605] Václav Církva 2013 CZE BEROUN 3 00:30 00:09
9 9 / odrážedla [639] Tomáš Horna 2014 CZE Kladno 00:34 00:13
10 10 / odrážedla [641] Anna Malčíková 2014 CZE Kladno 00:44 00:23
11 11 / odrážedla [602] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 00:45 00:23
12 12 / odrážedla [653] Viktorie Neumanová 2015 CZE Sázava 00:45 00:24
13 13 / odrážedla [650] Vladimír Trmal 2015 CZE Sázava 00:51 00:30
14 14 / odrážedla [604] Ema Štrofová 2014 CZE PneuAlu Team 00:53 00:32
15 15 / odrážedla [631] Viktorie Čvančarová 2014 CZE Sázava 00:59 00:38
16 16 / odrážedla [643] Kryštof Buben 2014 CZE Sázava 01:11 00:49
17 17 / odrážedla [603] Adela Malinska 2014 CZE Ck Sázava-bike team 01:14 00:53
18 18 / odrážedla [628] Eliáš Havel 2015 CZE Gido team 01:18 00:57
19 19 / odrážedla [640] Tomáš Petrák 2014 CZE Kladno 01:47 01:26
20 20 / odrážedla [642] Ondřej Šlapánek 2014 CZE Kladno 02:07 01:46
21 21 / odrážedla [629] Eduard Kadeřábek 2015 CZE Beroun 02:26 02:05
22 22 / odrážedla [717] Matyáš Švestka 2016 CZE CykloNovinky.cz 02:29 02:08

výsledková listina Predskolaci

start ~ 10:23:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [668] Stanislav Benda 2012 CZE KH Tour - BH Bikes team 01:01 00:00
2 1 / holky [606] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:07 00:06
3 2 / holky [652] Elen Hendrychová 2012 CZE Sázava 01:32 00:31
3 2 / holky [618] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu Team 01:32 00:31
5 4 / holky [674] Tereza Saňová 2012 CZE Praha 01:34 00:33
6 2 / kluci [673] Lukáš Houdek 2014 CZE Oleška 01:35 00:34
7 3 / kluci [655] Jakub Šindler 2012 CZE Benešov 01:37 00:36
8 4 / kluci [658] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING 01:39 00:38
9 5 / holky [647] Ema Váňová 2012 CZE Sázava 01:39 00:38
10 6 / holky [656] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 01:48 00:47
10 6 / holky [689] Linda Peterková 2012 CZE Kolín
10 5 / kluci [637] Filip Šindler 2012 CZE Benešov

výsledková listina Nova jízda

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [521] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 42:59 00:00
2 2 / Muži [526] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:33 02:33
3 1 / Starší žáci [520] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 47:23 04:23
4 2 / Starší žáci [503] Vojtěch Církva 2004 CZE TJ Lokomotiva Beroun 47:38 04:38
5 1 / Starší žákyně [557] Daniela Radová 2005 CZE Cykloklub Benešov 51:49 08:49
6 3 / Muži [546] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 53:41 10:41
7 4 / Muži [501] Kamil Bednařík 1985 CZE METROPOJEKT 54:53 11:53
8 2 / Starší žákyně [522] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 55:09 12:09
9 5 / Muži [545] Petr Hodáň 1968 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 55:35 12:35
10 6 / Muži [559] Petr Koza 1975 CZE Hořice 55:48 12:48
11 1 / Ženy [532] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 57:38 14:38
12 7 / Muži [512] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 58:48 15:49
13 2 / Ženy [507] Šárka Chvojková 1982 CZE GHOST team 58:59 15:59
14 3 / Starší žáci [714] Adam Skolil 2005 CZE Světice 01:00:22 17:23
15 8 / Muži [555] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:02:10 19:10
16 3 / Ženy [551] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:02:21 19:21
17 9 / Muži [553] Libor Pecháček 1973 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 01:02:26 19:26
18 3 / Starší žákyně [550] Denisa Pecháčková 2007 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 01:02:27 19:27
19 4 / Ženy [504] Martina Danešová 1987 CZE Sázava 01:03:35 20:36
20 4 / Starší žákyně [554] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 01:06:18 23:18
21 5 / Starší žákyně [535] Eva Krákorová 2004 CZE Sázava Kopaniny 01:07:11 24:11
22 4 / Starší žáci [511] David Křenek 2005 CZE G.D.K. Bike Team 01:07:38 24:39
23 10 / Muži [510] David Křenek 1971 CZE G.D.K. Bike Team 01:07:39 24:39
24 11 / Muži [549] Jiří Drahokoupil 1966 CZE Sázava 01:08:40 25:40
25 5 / Starší žáci [542] Daniel Neuman 2006 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:09:30 26:30
26 5 / Ženy [508] Jitka Jiránková 1976 CZE Praha 9 01:10:54 27:54
27 6 / Ženy [509] Lucie Krotilová 1982 CZE METROPROJEKT 01:10:58 27:58
28 7 / Ženy [528] Barbora Hetmanová 2001 CZE TPCA bike team 01:11:12 28:12
29 8 / Ženy [518] Eva Němcová 1974 CZE Praha 4 01:12:50 29:50
30 6 / Starší žákyně [713] Viktorie Skolilová 2007 CZE Světice 01:12:57 29:57
31 9 / Ženy [556] Jana Dvořáková 1963 CZE Praha 01:12:57 29:58
32 12 / Muži [558] Pavel Skolil 1976 CZE Světice 01:13:00 30:00
33 7 / Starší žákyně [525] Natalie Sílová 2004 CZE Lyški Team 01:14:30 31:31
34 13 / Muži [502] David Beňačka 1986 CZE Praha 01:14:32 31:32
35 10 / Ženy [548] Pavla Chrudimska 1982 CZE Česká spořitelna 01:16:09 33:09
36 11 / Ženy [505] Veronika Filipová 1987 CZE DiabetTeem 01:16:17 33:17
37 12 / Ženy [552] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 01:16:25 33:25
38 8 / Starší žákyně [514] Kateřina Majerová 2003 CZE Poříčí nad Sázavou 01:18:08 35:08
39 6 / Starší žáci [541] Lukáš Jirka 2009 CZE Sázava 01:18:25 35:25
40 14 / Muži [540] Leoš Jirka 1972 CZE Sázava 01:18:27 35:27
41 13 / Ženy [513] Zuzana Majerová 1978 CZE Poříčí nad Sázavou 01:18:29 35:29
42 14 / Ženy [544] Valérie Chocholová 2001 CZE Sázava 01:19:01 36:01
43 15 / Muži [543] Tomáš Chochola 1970 CZE Sázava 01:19:03 36:04
44 15 / Ženy [533] Věra Kovačková 1963 CZE DiabetTeem 01:19:09 36:10
45 16 / Ženy [534] Magdaléna Jirků 1989 CZE DiabetTeem 01:19:25 36:25
46 16 / Muži [519] Daniel Neuman 1974 CZE Vrdy 01:26:02 43:02
47 17 / Ženy [529] Kristýna Horáčková 1977 CZE Křesetice 01:26:08 43:08
48 7 / Starší žáci [531] Jakub Horáček 2007 CZE Křesetice 01:26:10 43:10
49 8 / Starší žáci [530] Adam Horáček 2008 CZE Křesetice 01:26:10 43:10
50 18 / Ženy [516] Martina Milichovska 1980 CZE Pneu Boháček 01:35:32 52:33
51 9 / Starší žáci [517] jakub Milichovsky 2004 CZE Pneu Boháček 01:35:34 52:34
52 19 / Ženy [536] Věra Pirklová 1969 CZE CykloNovinky.cz 01:41:36 58:37
53 17 / Muži [537] Luboš Khek 1970 CZE CykloNovinky.cz 01:41:37 58:37
54 20 / Ženy [524] Simona Pittnerová 1992 CZE Pohoda bike team 02:00:34 01:17:34
55 21 / Ženy [523] Šárka Pittnerová 1971 CZE Pohoda bike team 02:00:39 01:17:40
56 22 / Ženy [539] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 02:00:40 01:17:40
57 18 / Muži [538] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 02:00:41 01:17:41

výsledková listina Koloběžky na trase Nova

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [527] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad. Labem 01:14:54 00:00

výsledková listina Minižáci 1

start ~ 10:33:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [616] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 02:31 00:00
2 2 / kluci [671] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 02:46 00:14
3 3 / kluci [648] Vojtěch Pícha 2010 CZE BB RACING 02:49 00:18
4 1 / holky [660] Nela Drábková 2011 CZE BB RACING 03:02 00:30
5 2 / holky [627] Eliška Havlová 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 03:08 00:37
6 4 / kluci [712] Erik Tichovský 2010 CZE Sázava 03:32 01:00
7 5 / kluci [697] Jan Šubrt 2010 CZE Semice 03:32 01:01
8 3 / holky [630] Natálie Tatíčková 2011 CZE Sázava 03:35 01:03
9 4 / holky [670] Daniela Pecháčková 2010 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 03:44 01:13
10 6 / kluci [623] Martin Rejhon 2010 CZE Sázava 03:54 01:23
11 5 / holky [666] Marie Antonie Stibůrková 2010 CZE Sázava 03:56 01:25
12 6 / holky [635] Nela Lubasová 2011 CZE Chotýšany 04:00 01:29
13 7 / kluci [646] Šimon Váňa 2010 CZE Sázava 04:19 01:47
14 8 / kluci [651] Oliver Halčin 2010 CZE Sázava 04:27 01:56
15 7 / holky [663] Viktorka Bernáthová 2010 CZE Sázava 04:29 01:58
16 8 / holky [705] Kateřina Říhová 2010 CZE Sázava 04:49 02:18
17 9 / holky [649] Ema Píchová 2011 CZE Sázava 04:56 02:24
18 9 / kluci [695] David Jetýlek 2011 CZE Týnec nad Sázavou 05:07 02:35
19 10 / kluci [696] Jakub Jetýlek 2011 CZE Týnec nad Sázavou 05:38 03:07
20 10 / holky [626] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 05:50 03:19
21 11 / holky [621] Johana Rangulová 2011 CZE Sázava 20:46 18:15

výsledková listina Minižáci 2

start ~ 10:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [609] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 04:50 00:00 02:21 (1)
2 1 / holky [607] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:20 00:30 02:39 (2)
3 2 / kluci [610] Tom Pavelek 2009 CZE SC Calabrone 05:36 00:45 02:49 (3)
4 2 / holky [669] Ella Fortelná 2009 CZE MM Auto Mtb team 05:50 01:00 02:51 (5)
5 3 / holky [615] Klaudie Skůčková 2009 CZE livingroomworkout.eu 05:56 01:06 02:51 (6)
6 3 / kluci [638] Vojtech Beran 2009 CZE Ledecko 06:01 01:11 02:51 (4)
7 4 / kluci [624] Marek Nemnan 2008 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 06:06 01:16 02:58 (7)
8 5 / kluci [662] Boris Platonov 2008 CZE Kutná Hora 06:19 01:29 03:04 (9)
9 6 / kluci [636] Michal Hofmiler 2009 CZE Červený Hrádek 06:20 01:29 03:15 (10)
10 7 / kluci [664] Jakub Bernáth 2009 CZE Sázava 06:28 01:37 03:03 (8)
11 8 / kluci [661] Václav Macek 2008 CZE Sázava 06:51 02:00 03:21 (11)
12 9 / kluci [644] Milan Švec 2008 CZE Sázava 07:04 02:14 03:27 (12)
13 4 / holky [634] Aneta Lubasová 2009 CZE Chotýšany 07:35 02:45 03:58 (13)
14 5 / holky [708] Tereza Křenková 2008 CZE Praha 07:54 03:03 04:00 (14)
15 10 / kluci [645] Jakub Švarc 2009 CZE Sázava 07:57 03:07 04:05 (16)
16 11 / kluci [622] Jonáš Rangula 2009 CZE Sázava 08:07 03:17 04:02 (15)
17 6 / holky [710] Hana Křenková 2008 CZE Praha 09:35 04:45 05:06 (17)
17 6 / holky [709] Anna Šendýlková 2008 CZE Sázava 02:20:00 (18)

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 10:58:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [619] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 06:45 00:00 02:15 (3)
2 1 / kluci [608] Jan Kruliš 2007 CZE Louny 06:46 00:00 02:19 (5)
3 2 / kluci [601] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 06:48 00:03 02:13 (1)
4 3 / kluci [613] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 06:49 00:04 02:14 (2)
5 4 / kluci [632] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 07:05 00:19 02:18 (4)
6 2 / holky [617] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:22 00:37 02:23 (6)
7 5 / kluci [614] Kristian Skůček 2006 CZE livingroomworkout.eu 07:25 00:40 02:24 (7)
8 3 / holky [633] Petra Pokorná 2003 CZE Ledeč nad Sázavou 07:37 00:52 02:31 (8)
9 6 / kluci [654] Jakub Lněnička 2007 CZE Sázava 09:18 02:32 02:42 (10)
10 7 / kluci [711] Daniel Tichovský 2006 CZE Sázava 09:59 03:14 02:41 (9)
11 4 / holky [611] Julie Paveleková 2007 CZE SC Calabrone 10:03 03:17 03:16 (11)