Okolo Vlasenice

23.07.2016 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 42km celkem: 127, muži : 117, ženy: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola celkem: 41, muži : 25, ženy: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 37km celkem: 130, muži : 97, ženy: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf]
Tandemy 37km celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Minižactvo celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Děti 20km a elektrokola

start ~ 14:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žáci [342] Marek Jelínek 2003 CZE Cyklo Kučera Elite Team 43:30 00:00
2 1 / Mladší žáci [67] Robert Poleščuk 2004 CZE Zajíčkov 46:49 03:19
3 2 / Mladší žáci [407] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 49:48 06:17
4 1 / Předžáci [435] Václav Vítů 2006 CZE ZŠ Masarykova 141 Telč 49:50 06:19
5 3 / Mladší žáci [432] Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 50:41 07:10
6 4 / Mladší žáci [347] Pavel Novák 2004 CZE CZE 51:01 07:31
7 5 / Mladší žáci [344] Tomáš Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 51:17 07:47
8 6 / Mladší žáci [343] Ondřej Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 53:07 09:36
9 7 / Mladší žáci [431] David Šimeček 2005 CZE CZE 53:38 10:07
10 2 / Starší žáci [382] Oliver Vacovský 2003 CZE CZE 54:42 11:11
11 8 / Mladší žáci [384] Daniel Ježek 2005 CZE Solo Bohdalín 55:01 11:30
12 2 / Předžáci [356] Jeník Houška 2006 CZE Houškovi Český ráj 56:43 13:12
13 9 / Mladší žáci [383] Ondřej Vacovský 2005 CZE Mirasimir 57:19 13:48
14 10 / Mladší žáci [430] Jan Dubšík 2004 CZE MTB Team Nová Včelnice 58:02 14:31
15 3 / Starší žáci [385] Dominik Ježek 2003 CZE CZE 58:47 15:16
16 11 / Mladší žáci [390] Vít Ledecký 2005 CZE CZE 59:15 15:44
17 12 / Mladší žáci [349] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Kamdance Parcour 01:00:49 17:19
18 4 / Starší žáci [386] David Válek 2002 CZE Fida 01:01:13 17:42
19 3 / Předžáci [65] Lukáš čech 2007 CZE RTS Praha 01:03:54 20:24
20 4 / Předžáci [350] Martin Procházka 2006 CZE CZE 01:06:18 22:48
21 1 / Elektrokolo muži [408] Miloš Štenc 1947 CZE CZE 01:20:03 36:33
22 5 / Předžáci [399] Jakub Vašků 2006 CZE CZE 01:23:01 39:30
23 1 / kluci [400] Dominik Mikolášek 2010 CZE CZE 01:23:56 40:25
24 13 / Mladší žáci [532] David Kohár 2005 CZE CZE 01:34:41 51:10
DNF / Předžáci [345] Jakub Dohnal 2007 CZE Bike team Častrov