Okolo Vlasenice

23.07.2016 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 42km celkem: 127, muži : 117, ženy: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola celkem: 41, muži : 25, ženy: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 37km celkem: 130, muži : 97, ženy: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf]
Tandemy 37km celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Minižactvo celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Děti 20km a elektrokola

start ~ 14:05:00

01:04:03.45
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žákyně [410] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 43:30.3
2 1 / Starší žáci [342] Marek Jelínek 2003 CZE Cyklo Kučera Elite Team 43:30.6 00:00.3
3 1 / Mladší žáci [67] Robert Poleščuk 2004 CZE Zajíčkov 46:49.7 03:19.4
4 2 / Starší žákyně [387] Silvie Šašková 2003 CZE CZE 49:45.8 06:15.5
5 2 / Mladší žáci [407] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 49:48.2 06:17.9
6 1 / Předžáci [435] Václav Vítů 2006 CZE ZŠ Masarykova 141 Telč 49:50.1 06:19.8
7 3 / Mladší žáci [432] Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 50:41.1 07:10.8
8 3 / Starší žákyně [433] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 50:51.9 07:21.6
9 4 / Mladší žáci [347] Pavel Novák 2004 CZE CZE 51:01.6 07:31.3
10 5 / Mladší žáci [344] Tomáš Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 51:17.9 07:47.6
11 6 / Mladší žáci [343] Ondřej Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 53:07.2 09:36.9
12 7 / Mladší žáci [431] David Šimeček 2005 CZE CZE 53:38.2 10:07.9
13 1 / Mladší žákyně [68] Anna Poleščuková 2005 CZE Zajíčkov 53:53.3 10:23.0
14 2 / Starší žáci [382] Oliver Vacovský 2003 CZE CZE 54:42.1 11:11.8
15 8 / Mladší žáci [384] Daniel Ježek 2005 CZE Solo Bohdalín 55:01.5 11:31.2
16 2 / Předžáci [356] Jeník Houška 2006 CZE Houškovi Český ráj 56:43.1 13:12.8
17 2 / Mladší žákyně [66] Karolína čechová 2004 CZE RTS Praha 57:03.7 13:33.4
18 9 / Mladší žáci [383] Ondřej Vacovský 2005 CZE Mirasimir 57:19.0 13:48.7
19 10 / Mladší žáci [430] Jan Dubšík 2004 CZE MTB Team Nová Včelnice 58:02.0 14:31.7
20 3 / Starší žáci [385] Dominik Ježek 2003 CZE CZE 58:47.3 15:17.0
21 11 / Mladší žáci [390] Vít Ledecký 2005 CZE CZE 59:15.4 15:45.1
22 12 / Mladší žáci [349] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Kamdance Parcour 01:00:49.9 17:19.6
23 4 / Starší žáci [386] David Válek 2002 CZE Fida 01:01:13.1 17:42.8
24 3 / Předžáci [65] Lukáš čech 2007 CZE RTS Praha 01:03:54.6 20:24.3
25 1 / holky [77] Lola Bednářová 2008 CZE LoKa 01:05:21.9 21:51.6
26 4 / Předžáci [350] Martin Procházka 2006 CZE CZE 01:06:18.9 22:48.6
27 2 / holky [429] Kristýnka Nováková 2008 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:07:15.9 23:45.6
28 4 / Starší žákyně [346] Anna Michalová 2003 CZE CZE 01:11:20.4 27:50.1
29 1 / Předžákyně [403] Lucie Řehulková 2007 CZE CZE 01:13:50.3 30:20.0
30 5 / Starší žákyně [402] Kristina Topičová 2003 CZE CZE 01:19:15.4 35:45.1
31 2 / Předžákyně [397] Ema Chramostová 2007 CZE CZE 01:19:37.7 36:07.4
32 6 / Starší žákyně [401] Linda Mikolášová 2003 CZE CZE 01:19:51.2 36:20.9
33 1 / Elektrokolo muži [408] Miloš Štenc 1947 CZE CZE 01:20:03.8 36:33.5
34 5 / Předžáci [399] Jakub Vašků 2006 CZE CZE 01:23:01.3 39:31.0
35 1 / kluci [400] Dominik Mikolášek 2010 CZE CZE 01:23:56.5 40:26.2
36 3 / holky [398] Tereza Vašků 2010 CZE CZE 01:24:19.3 40:49.0
37 3 / Mladší žákyně [531] Karolína Bednářová 2004 CZE LoKa 01:26:25.0 42:54.7
38 4 / holky [395] Šárka Třečková 2012 CZE CZE 01:28:11.9 44:41.6
39 3 / Předžákyně [405] Tereza Ondečková 2007 CZE CZE 01:28:15.0 44:44.7
40 13 / Mladší žáci [532] David Kohár 2005 CZE CZE 01:34:41.0 51:10.7
DNF / Předžáci [345] Jakub Dohnal 2007 CZE Bike team Častrov