Okolo Vlasenice

23.07.2016 Vlasenice (Vysočina) [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 42km celkem: 127, muži : 117, ženy: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3, a: 115, DNF: 12 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola celkem: 41, muži : 25, ženy: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0, a: 40, DNF: 1 [html] [pdf]
Hobby závod 37km celkem: 130, muži : 97, ženy: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7, a: 130 [html] [pdf]
Tandemy 37km celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Tandemy: 3, a: 2, DNF: 1 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0, a: 18 [html] [pdf]
Minižactvo celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0, a: 7 [html] [pdf]

výsledková listina Terén 42km

start ~ 14:00:00

02:00:21.739
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži II. [128] TOMÁŠ STUNA 1985 CZE BB Cyklosport Superior 01:31:38.4
2 2 / Muži II. [100] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:31:40.2 00:01.8
3 1 / Muži I. [140] tomáš Poslušný 1990 CZE 01:31:48.1 00:09.7
4 3 / Muži II. [124] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 01:32:02.0 00:23.6
5 1 / Muži III. [16] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli Racing Team 01:33:12.3 01:33.9
6 2 / Muži I. [525] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:35:04.8 03:26.4
7 3 / Muži I. [42] Šimon Vítů 1997 CZE UNIQA Jihlava 01:35:19.8 03:41.4
8 4 / Muži I. [28] jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:35:25.3 03:46.9
9 5 / Muži I. [23] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:36:08.9 04:30.5
10 6 / Muži I. [139] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 01:36:34.4 04:56.0
11 4 / Muži II. [93] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam Team 01:36:55.9 05:17.5
12 1 / Junioři [119] Jakub Luňáček 1998 CZE Uniqa Jihlava 01:37:35.4 05:57.0
13 2 / Muži III. [144] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 01:37:37.7 05:59.3
14 7 / Muži I. [2] Josef Marek 1995 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:37:44.2 06:05.8
15 3 / Muži III. [26] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek Cycling Team 01:37:54.2 06:15.8
16 1 / Muži IV. [35] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:38:06.9 06:28.5
17 4 / Muži III. [113] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling 01:41:28.7 09:50.3
18 5 / Muži II. [1] Jiří Šmíd 1984 CZE Kbely cycling team 01:41:30.0 09:51.6
19 6 / Muži II. [9] Viktor Ler 1985 CZE Cycling Team Kbely 01:41:30.4 09:52.0
20 5 / Muži III. [103] Antonín Florian 1972 CZE SK FIT Tábor 01:41:48.7 10:10.3
21 1 / Ženy II [520] Milena Cesnaková 1985 CZE Cyklo Team Weber 01:41:50.8 10:12.4
22 8 / Muži I. [27] Filip Papež 1995 CZE Velosport Valenta Scott team 01:41:53.4 10:15.0
23 2 / Junioři [94] Jan Marek 1999 CZE Velosport valenta Scott Team 01:43:03.9 11:25.5
24 3 / Junioři [97] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:06.1 11:27.7
25 9 / Muži I. [98] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:27.5 11:49.1
26 10 / Muži I. [13] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:43:28.1 11:49.7
27 4 / Junioři [115] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 01:44:59.0 13:20.6
28 6 / Muži III. [143] Tomáš Tůma 1968 CZE 01:46:17.6 14:39.2
29 7 / Muži II. [3] Zdenek Šimek 1977 CZE E.T.V. 01:46:23.1 14:44.7
30 2 / Muži IV. [91] Ladislav Bubla 1959 CZE Milevsko L.R.T. 01:48:17.4 16:39.0
31 8 / Muži II. [151] Pavel Tomandl 1977 CZE Penguin Team 01:48:54.8 17:16.4
32 9 / Muži II. [111] Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 01:48:55.0 17:16.6
33 11 / Muži I. [8] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling 01:49:37.5 17:59.1
34 7 / Muži III. [17] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:49:44.8 18:06.4
35 10 / Muži II. [99] Libor Smitka 1979 CZE Turovec 01:50:00.1 18:21.7
36 12 / Muži I. [148] Michal Mareš 1996 CZE Kola Bakus 01:50:09.0 18:30.6
37 8 / Muži III. [116] Zdeněk Zeman 1973 CZE SK Fit Tábor 01:50:18.2 18:39.8
38 9 / Muži III. [12] Karel Dvořák 1969 CZE Cyklo Jiřička 01:50:21.7 18:43.3
39 10 / Muži III. [43] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:50:22.7 18:44.3
40 3 / Muži IV. [33] Tomáš Raba 1965 CZE PRODOLI Racing Team 01:50:26.5 18:48.1
41 13 / Muži I. [112] Lukáš Širhal 1989 CZE JHCycling 01:51:04.3 19:25.9
42 1 / Muži V. [37] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 01:51:10.2 19:31.8
43 11 / Muži II. [80] Petr Prouza 1985 CZE Antonka Team 01:51:15.4 19:37.0
44 14 / Muži I. [44] Jakub Zeman 1991 CZE Jankov 01:51:17.9 19:39.5
45 4 / Muži IV. [114] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 01:51:20.2 19:41.8
46 5 / Muži IV. [21] Raimund Mařík 1962 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 01:51:28.1 19:49.7
47 12 / Muži II. [149] Martin Dvořák 1985 CZE 01:51:48.2 20:09.8
48 13 / Muži II. [34] Jiří Soukup 1979 CZE UDH Číměř 01:52:17.5 20:39.1
49 14 / Muži II. [146] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:53:21.3 21:42.9
50 11 / Muži III. [81] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:53:49.4 22:11.0
51 15 / Muži I. [39] David Šíp 1987 CZE Radenín 01:54:00.1 22:21.7
52 12 / Muži III. [120] Jiří Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:54:52.0 23:13.6
53 2 / Muži V. [104] Antonín Florián 1949 CZE SK FIT Tábor 01:55:17.2 23:38.8
54 13 / Muži III. [157] Michal Novák 1975 CZE KKTIC 01:55:31.8 23:53.4
55 6 / Muži IV. [18] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 01:55:35.9 23:57.5
56 3 / Muži V. [96] František Nechvátal 1953 CZE cyklo kněžice 01:55:47.4 24:09.0
57 7 / Muži IV. [29] Vladinír Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:55:59.0 24:20.6
58 15 / Muži II. [524] ivan suč 1986 CZE restaurace Černej Pták 01:56:51.9 25:13.5
59 5 / Junioři [135] Jakub Vítů 1999 CZE Eurofoam Sport Team 01:56:55.1 25:16.7
60 14 / Muži III. [95] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:57:13.3 25:34.9
61 15 / Muži III. [32] Michal Prágr 1967 CZE Cykloklub Chýnov 01:57:38.1 25:59.7
62 16 / Muži III. [521] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 01:58:02.1 26:23.7
63 16 / Muži I. [7] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:58:10.7 26:32.3
64 17 / Muži III. [118] Aleš Záhorský 1973 CZE BEZVASPORT.CZ 01:58:24.4 26:46.0
65 16 / Muži II. [90] Marek Šanda 1977 CZE Hangover Team 01:58:52.9 27:14.5
66 8 / Muži IV. [25] Josef Musil 1964 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:58:56.4 27:18.0
67 9 / Muži IV. [86] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 01:58:57.9 27:19.5
68 17 / Muži I. [122] Martin Lejtnar 1989 CZE Žirovnice 01:59:22.0 27:43.6
69 17 / Muži II. [36] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:59:38.3 27:59.9
70 18 / Muži III. [150] Jan Pivoňka 1976 CZE Penguin Team 01:59:56.0 28:17.6
71 18 / Muži II. [152] Vojtěch Pivoňka 1981 CZE Penguin Team 01:59:57.6 28:19.2
72 2 / Ženy II [137] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 02:00:15.8 28:37.4
73 19 / Muži II. [154] Miroslav Zápařka 1981 CZE Equipe sans limites 02:02:19.3 30:40.9
74 18 / Muži I. [155] Ondřej Hron 1991 CZE Vlasenice 02:03:01.6 31:23.2
75 20 / Muži II. [125] Martin Křišťál 1977 CZE Puklice 02:03:19.8 31:41.4
76 4 / Muži V. [142] jan fous 1953 CZE Horní Cerekev 02:03:38.4 32:00.0
77 21 / Muži II. [126] Pavel Kuchař 1978 CZE Mann+Hummel CZ Sport Team 02:03:47.9 32:09.5
78 22 / Muži II. [132] Rostislav Časta 1978 CZE Restaurace u Ptáka 02:04:34.9 32:56.5
79 19 / Muži I. [123] Jan Mišar 1989 CZE Žirovnice 02:04:59.6 33:21.2
80 6 / Junioři [127] Kryštof Blažek 1998 CZE 02:06:06.9 34:28.5
81 5 / Muži V. [31] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:06:25.4 34:47.0
82 10 / Muži IV. [105] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:07:45.1 36:06.7
83 20 / Muži I. [92] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:10:04.5 38:26.1
84 19 / Muži III. [156] Petr Novák 1973 CZE KKMC 02:11:46.8 40:08.4
85 20 / Muži III. [133] Bohumír Molík 1973 CZE Cime MTB Team 02:12:53.5 41:15.1
86 21 / Muži III. [14] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:13:24.1 41:45.7
87 11 / Muži IV. [129] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:13:27.7 41:49.3
88 12 / Muži IV. [138] Zdenek Veselý 1962 CZE Horní Cerekev 02:13:35.8 41:57.4
89 1 / Ženy III [82] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:14:32.5 42:54.1
90 22 / Muži III. [131] David Buchta 1975 CZE Restaurace u Ptáka 02:15:15.5 43:37.1
91 13 / Muži IV. [30] František Pihávek 1965 CZE Žirovnice 02:15:30.2 43:51.8
92 23 / Muži II. [88] Jan Vogal 1983 CZE Třebíč 02:16:18.0 44:39.6
93 23 / Muži III. [83] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 02:16:26.7 44:48.3
94 24 / Muži III. [75] David Marek 1976 CZE Humpolec 02:16:33.4 44:55.0
95 25 / Muži III. [24] Jan Mikula 1974 CZE Nová Včelnice 02:16:47.1 45:08.7
96 24 / Muži II. [145] Jaroslav Smrčka 1981 CZE Nová Buková 02:17:32.0 45:53.6
97 26 / Muži III. [11] Zdenek Dostál 1974 CZE Pelhrimov 02:19:12.8 47:34.4
98 1 / Ženy I [15] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 02:19:14.2 47:35.8
99 14 / Muži IV. [134] Vladimír Hubka 1966 CZE 02:20:09.7 48:31.3
100 25 / Muži II. [79] Martin Strašík 1983 CZE Cykloteam Vlasenice 02:20:38.5 49:00.1
101 2 / Ženy III [102] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:21:22.2 49:43.8
102 26 / Muži II. [84] Milan Mazanec 1982 CZE 02:23:16.6 51:38.2
103 27 / Muži II. [85] Petr Šimánek 1981 CZE Pětikilový Datel 02:23:52.0 52:13.6
104 15 / Muži IV. [38] Milan Šindelář 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:33:17.0 01:01:38.6
105 21 / Muži I. [78] Jakub Kudela 1987 CZE Za maminku 02:34:34.4 01:02:56.0
106 2 / Ženy I [108] Zuzana Vacková 1991 CZE 02:34:44.6 01:03:06.2
107 3 / Ženy I [40] Martina Váňová 1994 CZE Velosport Valenta Scott team 02:34:51.5 01:03:13.1
108 27 / Muži III. [20] Libor Koten 1975 CZE CT Krásná Lípa 02:36:50.4 01:05:12.0
109 28 / Muži III. [141] Václav Lapáček 1974 CZE Libkova Voda 02:36:59.0 01:05:20.6
110 3 / Ženy III [153] Renata Paloušová 1970 CZE Bike team hroši 02:37:17.3 01:05:38.9
111 29 / Muži III. [110] x Fleury 1976 CZE Pohoda team bike 02:38:05.2 01:06:26.8
112 30 / Muži III. [89] Karel Tureček 1971 CZE Resort Johanka 02:44:25.8 01:12:47.4
113 31 / Muži III. [147] Roman Smrčka 1975 CZE Nová Buková 02:45:16.1 01:13:37.7
114 16 / Muži IV. [523] Ladislav Strnad 1958 CZE CZE 02:46:46.1 01:15:07.7
115 3 / Ženy II [121] Šárka Jarolímová 1983 CZE 03:23:29.8 01:51:51.4
DNF / Muži III. [106] Josef Průcha 1971 CZE
DNF / Muži III. [41] Milan Venhoda 1971 CZE OK Jihlava
DNF / Muži III. [130] Jiří Bulant 1976 CZE Velosport Valenta Scott Team
DNF / Muži III. [109] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor
DNF / Muži III. [87] Vlastislav Pivec 1971 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec
DNF / Muži II. [107] Jindřich Sýkora 1978 CZE Milevsko
DNF / Muži III. [117] Martin Havránek 1971 CZE Čistý sport
DNF / Muži II. [10] Jakub Gajdošík 1981 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNF / Muži II. [19] Jakub Komma 1982 CZE Alupol
DNF / Muži II. [4] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM
DNF / Muži I. [158] Miroslav Fojt 1993 CZE Bike Team Častrov
DNF / Ženy I [22] Dominika Melechová 1992 CZE Miko Kennel Mushing Počátky

výsledková listina Děti 20km a elektrokola

start ~ 14:05:00

01:04:03.45
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žákyně [410] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 43:30.3
2 1 / Starší žáci [342] Marek Jelínek 2003 CZE Cyklo Kučera Elite Team 43:30.6 00:00.3
3 1 / Mladší žáci [67] Robert Poleščuk 2004 CZE Zajíčkov 46:49.7 03:19.4
4 2 / Starší žákyně [387] Silvie Šašková 2003 CZE CZE 49:45.8 06:15.5
5 2 / Mladší žáci [407] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 49:48.2 06:17.9
6 1 / Předžáci [435] Václav Vítů 2006 CZE ZŠ Masarykova 141 Telč 49:50.1 06:19.8
7 3 / Mladší žáci [432] Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 50:41.1 07:10.8
8 3 / Starší žákyně [433] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 50:51.9 07:21.6
9 4 / Mladší žáci [347] Pavel Novák 2004 CZE CZE 51:01.6 07:31.3
10 5 / Mladší žáci [344] Tomáš Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 51:17.9 07:47.6
11 6 / Mladší žáci [343] Ondřej Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 53:07.2 09:36.9
12 7 / Mladší žáci [431] David Šimeček 2005 CZE CZE 53:38.2 10:07.9
13 1 / Mladší žákyně [68] Anna Poleščuková 2005 CZE Zajíčkov 53:53.3 10:23.0
14 2 / Starší žáci [382] Oliver Vacovský 2003 CZE CZE 54:42.1 11:11.8
15 8 / Mladší žáci [384] Daniel Ježek 2005 CZE Solo Bohdalín 55:01.5 11:31.2
16 2 / Předžáci [356] Jeník Houška 2006 CZE Houškovi Český ráj 56:43.1 13:12.8
17 2 / Mladší žákyně [66] Karolína čechová 2004 CZE RTS Praha 57:03.7 13:33.4
18 9 / Mladší žáci [383] Ondřej Vacovský 2005 CZE Mirasimir 57:19.0 13:48.7
19 10 / Mladší žáci [430] Jan Dubšík 2004 CZE MTB Team Nová Včelnice 58:02.0 14:31.7
20 3 / Starší žáci [385] Dominik Ježek 2003 CZE CZE 58:47.3 15:17.0
21 11 / Mladší žáci [390] Vít Ledecký 2005 CZE CZE 59:15.4 15:45.1
22 12 / Mladší žáci [349] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Kamdance Parcour 01:00:49.9 17:19.6
23 4 / Starší žáci [386] David Válek 2002 CZE Fida 01:01:13.1 17:42.8
24 3 / Předžáci [65] Lukáš čech 2007 CZE RTS Praha 01:03:54.6 20:24.3
25 1 / holky [77] Lola Bednářová 2008 CZE LoKa 01:05:21.9 21:51.6
26 4 / Předžáci [350] Martin Procházka 2006 CZE CZE 01:06:18.9 22:48.6
27 2 / holky [429] Kristýnka Nováková 2008 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:07:15.9 23:45.6
28 4 / Starší žákyně [346] Anna Michalová 2003 CZE CZE 01:11:20.4 27:50.1
29 1 / Předžákyně [403] Lucie Řehulková 2007 CZE CZE 01:13:50.3 30:20.0
30 5 / Starší žákyně [402] Kristina Topičová 2003 CZE CZE 01:19:15.4 35:45.1
31 2 / Předžákyně [397] Ema Chramostová 2007 CZE CZE 01:19:37.7 36:07.4
32 6 / Starší žákyně [401] Linda Mikolášová 2003 CZE CZE 01:19:51.2 36:20.9
33 1 / Elektrokolo muži [408] Miloš Štenc 1947 CZE CZE 01:20:03.8 36:33.5
34 5 / Předžáci [399] Jakub Vašků 2006 CZE CZE 01:23:01.3 39:31.0
35 1 / kluci [400] Dominik Mikolášek 2010 CZE CZE 01:23:56.5 40:26.2
36 3 / holky [398] Tereza Vašků 2010 CZE CZE 01:24:19.3 40:49.0
37 3 / Mladší žákyně [531] Karolína Bednářová 2004 CZE LoKa 01:26:25.0 42:54.7
38 4 / holky [395] Šárka Třečková 2012 CZE CZE 01:28:11.9 44:41.6
39 3 / Předžákyně [405] Tereza Ondečková 2007 CZE CZE 01:28:15.0 44:44.7
40 13 / Mladší žáci [532] David Kohár 2005 CZE CZE 01:34:41.0 51:10.7
DNF / Předžáci [345] Jakub Dohnal 2007 CZE Bike team Častrov

výsledková listina Hobby závod 37km

start ~ 14:10:00

01:34:35.031
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži II. hobby [266] Libor Homolka 1973 CZE Kamenice nad Lipou 01:07:37.8
2 2 / Muži II. hobby [221] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:42.2 00:04.4
3 1 / Muži I. hobby [49] robin hyšpler 1986 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:50.8 00:13.0
4 3 / Muži II. hobby [219] Libor Šaroun 1973 CZE CKK ZNOJMO 01:07:58.4 00:20.6
5 2 / Muži I. hobby [249] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:08:14.3 00:36.5
6 4 / Muži II. hobby [230] Radek Mádl 1974 CZE CBC Team 01:08:55.0 01:17.2
7 5 / Muži II. hobby [265] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 01:09:20.6 01:42.8
8 1 / Kadeti [46] Tadeáš Grym 2001 CZE spsvd Jistebnice 01:11:41.5 04:03.7
9 3 / Muži I. hobby [211] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:11:56.8 04:19.0
10 6 / Muži II. hobby [232] Jiří Vacek 1968 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:11:58.4 04:20.6
11 7 / Muži II. hobby [56] Martin Pexa 1974 CZE České Budějovice 01:11:58.5 04:20.7
12 2 / Kadeti [264] Jakub Michal 2001 CZE 01:11:59.5 04:21.7
13 8 / Muži II. hobby [252] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:12:11.4 04:33.6
14 9 / Muži II. hobby [187] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:12:47.7 05:09.9
15 4 / Muži I. hobby [190] Jan Kidora 1981 CZE HTP Žirovnice 01:15:59.8 08:22.0
16 10 / Muži II. hobby [192] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:16:36.8 08:59.0
17 5 / Muži I. hobby [248] David Prášil 1989 CZE 01:16:42.0 09:04.2
18 11 / Muži II. hobby [50] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:16:50.3 09:12.5
19 12 / Muži II. hobby [234] x Pokorný 1951 CZE Jindřichův Hradec 01:16:51.6 09:13.8
20 6 / Muži I. hobby [231] David Matoušek 1980 CZE 01:17:32.3 09:54.5
21 7 / Muži I. hobby [218] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Jindřichův Hradec 01:19:21.8 11:44.0
22 8 / Muži I. hobby [197] Pavel Kubů 1998 CZE 01:19:41.5 12:03.7
23 9 / Muži I. hobby [189] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:19:49.1 12:11.3
24 13 / Muži II. hobby [253] Zdeněk Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 01:20:04.9 12:27.1
25 1 / Juniorky [207] Nikola Nováková 1998 CZE GS Cykloteam JIstebnice 01:20:44.2 13:06.4
26 10 / Muži I. hobby [194] Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:20:58.5 13:20.7
27 11 / Muži I. hobby [260] Tomáš Chlup 1993 CZE Beachwell 01:21:13.6 13:35.8
28 14 / Muži II. hobby [244] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:21:32.6 13:54.8
29 12 / Muži I. hobby [229] Karel Pleticha 1978 CZE 01:21:45.0 14:07.2
30 15 / Muži II. hobby [55] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:22:20.4 14:42.6
31 13 / Muži I. hobby [273] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:21.7 14:43.9
32 14 / Muži I. hobby [205] Matěj Houška 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:22:21.8 14:44.0
33 16 / Muži II. hobby [528] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:23.0 14:45.2
34 15 / Muži I. hobby [269] Jan Velíšek 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:22:39.4 15:01.6
35 17 / Muži II. hobby [191] Tomáš Hák 1976 CZE Cykloteam Božejov 01:23:20.1 15:42.3
36 1 / Kadetky [224] Šárka Čejková 2000 CZE Euroform sport team 01:23:35.0 15:57.2
37 18 / Muži II. hobby [241] Dušan Lunáček 1971 CZE Jihlava 01:24:02.7 16:24.9
38 1 / Ženy I. hobby [238] Jitka Mrkvicová 1980 CZE Cyklo Team WEBER 01:24:22.4 16:44.6
39 19 / Muži II. hobby [233] Jaroslav Hejda 1968 CZE Cyklo Hobby Rynádec 01:24:29.6 16:51.8
40 16 / Muži I. hobby [242] Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:24:31.4 16:53.6
41 20 / Muži II. hobby [196] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:24:33.7 16:55.9
42 21 / Muži II. hobby [243] Miloš Fišera 1950 CZE KPK 01:24:41.8 17:04.0
43 3 / Kadeti [246] Vít Koubík 2001 CZE Pacov 01:25:19.2 17:41.4
44 2 / Ženy I. hobby [280] Anna Marková 1995 CZE Bike Team Veselá 01:25:38.1 18:00.3
45 1 / Ženy II. hobby [254] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:25:47.5 18:09.7
46 17 / Muži I. hobby [214] Jaroslav Leheiček 1981 CZE Pětikilový datel 01:25:53.4 18:15.6
47 18 / Muži I. hobby [267] Vojtěch Šiman 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:26:12.8 18:35.0
48 22 / Muži II. hobby [208] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:26:38.4 19:00.6
49 23 / Muži II. hobby [270] Pavel Fencl 1966 CZE Pekárna Velíšek 01:27:24.8 19:47.0
50 19 / Muži I. hobby [237] Tomáš Mrkvica 1977 CZE Cyklo Team WEBER 01:27:38.1 20:00.3
51 2 / Ženy II. hobby [222] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:27:58.5 20:20.7
52 24 / Muži II. hobby [223] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:27:58.7 20:20.9
53 4 / Kadeti [202] Filip Ledecký 2001 CZE 01:29:48.4 22:10.6
54 25 / Muži II. hobby [200] Bohumil Smíšek 1955 CZE kamenice nad Lipou 01:30:27.8 22:50.0
55 5 / Kadeti [228] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:30:40.2 23:02.4
56 26 / Muži II. hobby [256] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE 01:30:42.2 23:04.4
57 27 / Muži II. hobby [257] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:30:42.7 23:04.9
58 3 / Ženy I. hobby [216] Bohunka Pivcová 1977 CZE CT Kardašova Řečice 01:30:43.2 23:05.4
59 20 / Muži I. hobby [527] Miroslav Halada 1987 CZE Antonka Team 01:31:02.7 23:24.9
60 2 / Juniorky [206] Kristýna Nováková 1998 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:31:15.5 23:37.7
61 2 / Kadetky [226] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:17.2 23:39.4
62 28 / Muži II. hobby [225] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:19.3 23:41.5
63 4 / Ženy I. hobby [217] Eva Blažková 1985 SVK Košice 01:31:48.0 24:10.2
64 21 / Muži I. hobby [201] Michal Šindelář 1982 CZE 01:31:48.1 24:10.3
65 5 / Ženy I. hobby [227] Pavla Procházková 1980 CZE 01:32:26.6 24:48.8
66 29 / Muži II. hobby [209] Miloš Jirsa 1971 CZE Kamenice nad Lipou 01:32:42.4 25:04.6
67 30 / Muži II. hobby [193] Josef Kumžák 1967 CZE Cykloteam Božejov 01:32:57.6 25:19.8
68 22 / Muži I. hobby [236] Teodor Nováček 1979 CZE 01:33:07.4 25:29.6
69 3 / Kadetky [529] Aranka Tučková 2000 CZE CZE 01:33:31.1 25:53.3
70 23 / Muži I. hobby [530] Petr Votápek 1980 CZE CZE 01:33:33.3 25:55.5
71 24 / Muži I. hobby [289] ZDENĚK SRP 1981 CZE CZE 01:33:45.8 26:08.0
72 25 / Muži I. hobby [182] Milan Pechek 1986 CZE Cyklo team Vlasenice 01:33:55.7 26:17.9
73 26 / Muži I. hobby [210] Marek Jirsa 1999 CZE Častrov 01:33:56.5 26:18.7
74 31 / Muži II. hobby [220] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 01:34:12.0 26:34.2
75 6 / Kadeti [186] Mikuláš Stehlík 2001 CZE Kamenice nad Lipou 01:34:28.2 26:50.4
76 6 / Ženy I. hobby [272] Monika Čamrová 1990 CZE 01:34:32.9 26:55.1
77 27 / Muži I. hobby [258] Ondřej Urban 1999 CZE Gekom 01:35:34.8 27:57.0
78 32 / Muži II. hobby [251] Jaromír Kopřiva 1967 CZE 01:35:40.4 28:02.6
79 28 / Muži I. hobby [47] Tomáš Houška ml 1998 CZE Houškovi Český ráj 01:35:43.3 28:05.5
80 33 / Muži II. hobby [240] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:35:58.9 28:21.1
81 7 / Ženy I. hobby [263] Jitka Tomandlová 1978 CZE Penguin team 01:36:02.6 28:24.8
82 29 / Muži I. hobby [195] Jan Nechvíle 1999 CZE Cyklo team Božejov 01:36:51.5 29:13.7
83 7 / Kadeti [204] Adam Kršek 2000 CZE Pacov 01:36:58.7 29:20.9
84 34 / Muži II. hobby [235] Pavel Osadčí 1956 CZE Galaxy Cyklošvec 01:37:22.0 29:44.2
85 35 / Muži II. hobby [268] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Kamenice 01:37:22.3 29:44.5
86 30 / Muži I. hobby [199] Pavel Šiška 1995 CZE 01:37:24.8 29:47.0
87 36 / Muži II. hobby [285] Josef Manás 1968 CZE Rodinov 01:37:37.1 29:59.3
88 37 / Muži II. hobby [64] Leoš Zhorný 1961 CZE Kamenice nad Lipou 01:38:34.7 30:56.9
89 38 / Muži II. hobby [239] Karel Dubšík 1957 CZE MTB Team Nová Včelnice 01:38:44.6 31:06.8
90 39 / Muži II. hobby [283] Jaroslav Smutný 1967 CZE Hasiči Kamenice 01:39:35.2 31:57.4
91 8 / Ženy I. hobby [255] petra skotáková 1986 CZE cyklo hobby rynárec 01:40:24.0 32:46.2
92 9 / Ženy I. hobby [59] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:40:34.7 32:56.9
93 31 / Muži I. hobby [245] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:40:44.5 33:06.7
94 10 / Ženy I. hobby [215] Jitka Mrázková 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:41:52.2 34:14.4
95 40 / Muži II. hobby [198] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 01:43:05.0 35:27.2
96 8 / Kadeti [185] Ivo Šiška 2000 CZE 01:43:07.3 35:29.5
97 41 / Muži II. hobby [53] Milan Kunc 1954 CZE Sokol Těmice 01:43:23.8 35:46.0
98 3 / Ženy II. hobby [281] Miroslava Hanusová 1961 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:51.5 36:13.7
99 42 / Muži II. hobby [183] Pavel Pechek 1955 CZE Cykloteam Vlasenice 01:44:00.3 36:22.5
100 43 / Muži II. hobby [250] Antonín Brychca 1975 CZE Cyklo Hobbx Rxnárec 01:44:23.8 36:46.0
101 32 / Muži I. hobby [261] Václav Kopeček 1979 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:44:38.6 37:00.8
102 11 / Ženy I. hobby [58] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:47.6 37:09.8
103 44 / Muži II. hobby [282] Vlastimil Hanus 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:45:28.8 37:51.0
104 12 / Ženy I. hobby [526] Eliška Berounská 1990 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:45:34.6 37:56.8
105 45 / Muži II. hobby [76] Miroslav Pipek 1971 CZE Humpolec 01:45:39.3 38:01.5
106 13 / Ženy I. hobby [188] Jana Vinklátová 1984 CZE Svratka 01:46:23.7 38:45.9
107 46 / Muži II. hobby [52] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:47:02.6 39:24.8
108 14 / Ženy I. hobby [203] Juliána Miškufová 1986 SVK Antonka Team 01:47:28.2 39:50.4
109 4 / Ženy II. hobby [60] Jana Simandlova 1972 CZE Jindřichův Hradec 01:47:29.7 39:51.9
110 47 / Muži II. hobby [51] Vladimír Kubíček 1956 CZE Kamenice nad Lipou 01:47:32.9 39:55.1
111 15 / Ženy I. hobby [274] Alena Hanáková 1985 CZE Jihlava 01:49:14.1 41:36.3
112 16 / Ženy I. hobby [275] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:49:14.3 41:36.5
113 9 / Kadeti [184] Filip Šárka 2001 CZE FidaTeam 01:49:48.0 42:10.2
114 17 / Ženy I. hobby [213] Lenka Voharčíková 1989 CZE 01:50:05.0 42:27.2
115 48 / Muži II. hobby [262] Jaroslav Smrčka 1949 CZE Nová Buková 01:50:17.6 42:39.8
116 49 / Muži II. hobby [271] Luboš Širůček 1964 CZE K.N.L. 01:50:42.4 43:04.6
117 18 / Ženy I. hobby [276] Aneta Nováková 1981 CZE Ostrý roháč Kamenice nad Lipou 01:51:00.7 43:22.9
118 50 / Muži II. hobby [286] Petr Pechek 1956 CZE Ostrý Roháč KA 01:56:48.8 49:11.0
119 51 / Muži II. hobby [181] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 02:02:22.4 54:44.6
120 33 / Muži I. hobby [57] Lukáš Prosser 1993 CZE Hapina team 02:02:47.3 55:09.5
121 4 / Kadetky [277] Iva Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:04:32.6 56:54.8
122 10 / Kadeti [61] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:04:50.6 57:12.8
123 5 / Kadetky [278] Anna Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:05:37.4 57:59.6
124 52 / Muži II. hobby [62] Zdeněk Váňa 1964 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:06:05.2 58:27.4
125 5 / Ženy II. hobby [48] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:06:31.3 58:53.5
126 53 / Muži II. hobby [63] René Vávrovský 1972 CZE Hapina team 02:09:31.2 01:01:53.4
127 54 / Muži II. hobby [284] Robert Vágner 1973 CZE Rodinov 02:10:29.2 01:02:51.4
128 19 / Ženy I. hobby [279] Hana Houdková 1993 CZE Cycling Team Vodná 02:37:33.6 01:29:55.8
129 6 / Ženy II. hobby [288] Lenka Karpíšková 1974 CZE ROOR 02:48:36.7 01:40:58.9
130 7 / Ženy II. hobby [287] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 02:48:37.6 01:40:59.8

výsledková listina Tandemy 37km

start ~ 14:10:00

01:19:48.35
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [259] Josef a Helena Vítů 1972 CZE Eurofoam Team 01:13:35.3
2 2 / Tandemy [212] Jiří - Tomáš Krejča - Pechek 1957 CZE Cyklotým Lhota - Vlasenice 01:26:01.4 12:26.1
DNF / Tandemy [247] Matěj + Jakub Prosser + Krikava 1997 CZE Hapina Team

výsledková listina Děti 21km

start ~ 14:20:00

výsledková listina Potěr, mikrožactvo 600m

start ~ 14:20:04

00:02:04.772
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [70] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť
2 2 / kluci [438] Martin Michal 2010 CZE CZE
3 1 / holky [393] Andrea Smíšková 2010 CZE CZE
4 3 / kluci [353] Denis Kolafa 2011 CZE CZE
5 2 / holky [406] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team
6 3 / holky [71] Veronika Šebestová 2012 CZE Skuhrováci
7 4 / holky [436] Terezka Houšková 2011 CZE CZE
8 4 / kluci [391] Jan Strašík 2012 CZE CZE
9 5 / kluci [392] Jakub Smíšek 2013 CZE CZE
10 6 / kluci [437] Matyáš Smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team
11 7 / kluci [355] Robin Houška 2012 CZE CZE
12 5 / holky [357] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice
13 6 / holky [404] Zuzana Ondečková 2011 CZE CZE
14 7 / holky [351] Stela Soukupová 2011 CZE Číměř
15 8 / kluci [354] Cyril Zedníček 2012 CZE CZE
16 9 / kluci [69] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
17 10 / kluci [394] Šimon Třeček 2014 CZE Antonka
18 8 / holky [396] Marie Třečková 2014 CZE CZE

výsledková listina Minižactvo

start ~ 14:28:06

00:02:15.514
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Předžáci [348] Filip Novák 2007 CZE CZE
2 1 / kluci [428] Filip Maxera 2009 CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč
3 2 / kluci [389] Krištof Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice
4 1 / holky [352] Adéla Soukupová 2009 CZE CZE
5 3 / kluci [388] Tadeáš Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice
6 4 / kluci [434] Petr Kruntorád 2009 CZE Skuhrováci
7 5 / kluci [409] Vlastimil Čelustka 2011 CZE CZE