Okolo Vlasenice

22.07.2017 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 121, muzi : 109, zeny: 12, Muži I: 49, Muži II: 51, Muži III: 9, Ženy I: 7, Ženy II: 5 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 148, muzi : 112, zeny: 36, Muži I: 46, Muži II: 55, Muži III: 11, Ženy I: 24, Ženy II: 11, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, tandem: 0, [m]45: 1, [m]75: 1, [m]60: 1, [m]43: 1 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 36, muzi : 19, zeny: 17, Předžáci: 9, Mladší žáci: 9, Předžákyně: 9, Mladší žákyně: 7, [m]15: 1, [k]45: 1 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m celkem: 6, muzi : 3, zeny: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m celkem: 23, muzi : 10, zeny: 13, kluci: 10, holky: 13 [html] [pdf]

výsledková listina Děti 21km

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Mladší žáci [321] David Šimeček 2005 CZE Sezimovo Ústí 45:17 00:00
2 2 / Mladší žáci [169] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 45:22 00:04
3 1 / Mladší žákyně [159] Silvie Šašková 2003 CZE 46:03 00:46
4 3 / Mladší žáci [305] Martin Bartoška 2004 CZE Pelhřimov 46:04 00:46
5 2 / Mladší žákyně [154] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 46:27 01:09
6 3 / Mladší žákyně [172] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 47:10 01:52
7 1 / [m]15 [300] David Kostroun 2002 CZE Quick Step 47:48 02:30
8 1 / Předžáci [158] Martin Šašek 2007 CZE 47:51 02:33
9 4 / Mladší žáci [170] Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 48:33 03:15
10 4 / Mladší žákyně [168] Barbora Smetanová 2003 CZE 49:55 04:37
11 2 / Předžáci [324] Václav Vítů 2006 CZE Eurofoam 50:50 05:32
12 3 / Předžáci [150] Jakub Dohnal 2007 CZE Bike team Častrov 51:01 05:43
13 5 / Mladší žáci [164] Vít Ledecký 2005 CZE NTR Děbolín 51:47 06:29
14 6 / Mladší žáci [320] Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 52:04 06:46
15 7 / Mladší žáci [165] Lukáš Pavelka 2005 CZE 52:24 07:06
16 4 / Předžáci [309] Jan Houška 2006 CZE Houškovi Český ráj 52:58 07:40
17 5 / Mladší žákyně [307] Karolína Čechová 2004 CZE RTS Praha 53:36 08:18
18 5 / Předžáci [313] Adam Tichý 2006 CZE Kamenice nad Lipou 54:18 09:00
19 8 / Mladší žáci [166] Dominik Ježek 2003 CZE KWIK STEP 54:48 09:30
20 9 / Mladší žáci [167] Daniel Ježek 2005 CZE KWIK STEP 55:00 09:42
21 6 / Mladší žákyně [156] Simona Voráčková 2004 CZE TJ Nová Včelnice 55:44 10:26
22 7 / Mladší žákyně [325] Barbora Komínová 2003 CZE VHT Počátky 57:06 11:48
23 6 / Předžáci [310] Maxmilián Straka 2008 CZE Vokov 57:43 12:25
24 1 / Předžákyně [308] Veronika Horká 2006 CZE Žďár 01:00:13 14:55
25 7 / Předžáci [306] Lukáš Čech 2007 CZE RTS Praha 01:00:53 15:35
26 2 / Předžákyně [155] Natálie Voráčková 2008 CZE TJ Nová Včelnice 01:03:45 18:27
27 3 / Předžákyně [162] Ema Chramostová 2007 CZE 01:05:40 20:22
28 4 / Předžákyně [327] Marie Šimánková 2006 CZE VHT Počátkz 01:06:55 21:37
29 5 / Předžákyně [160] Kristýnka Nováková 2008 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:07:50 22:32
30 8 / Předžáci [311] Vojtěch Straka 2010 CZE Vokov 01:16:28 31:10
31 6 / Předžákyně [312] Dominika Škrletová 2007 CZE TJ Nová Včelnice 01:20:37 35:19
32 7 / Předžákyně [163] Andrea Smíšková 2010 CZE MTB Zlomený Malíček 01:21:29 36:11
33 9 / Předžáci [161] Adam Novák 2011 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:24:53 39:35
34 8 / Předžákyně [152] Šárka Třečková 2012 CZE 01:41:53 56:35
35 9 / Předžákyně [153] Marie Třečková 2014 CZE 01:42:40 57:23
36 1 / [k]45 [179] Marcela Michalová 1972 CZE Rouchovany 02:15:12 01:29:54