Okolo Vlasenice

22.07.2017 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Terén 44km celkem: 121, muzi : 109, zeny: 12, Muži I: 49, Muži II: 51, Muži III: 9, Ženy I: 7, Ženy II: 5 [html] [pdf]
Tandemy v terénu 44km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, tandem: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 38km celkem: 148, muzi : 112, zeny: 36, Muži I: 46, Muži II: 55, Muži III: 11, Ženy I: 24, Ženy II: 11, Ženy III: 1 [html] [pdf]
Tandemy v Hobby závodu 38km celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, tandem: 0, [m]45: 1, [m]75: 1, [m]60: 1, [m]43: 1 [html] [pdf]
Děti 21km celkem: 36, muzi : 19, zeny: 17, Předžáci: 9, Mladší žáci: 9, Předžákyně: 9, Mladší žákyně: 7, [m]15: 1, [k]45: 1 [html] [pdf]
Potěr, miniděti 300m celkem: 6, muzi : 3, zeny: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Potěr, děti 600m celkem: 23, muzi : 10, zeny: 13, kluci: 10, holky: 13 [html] [pdf]

výsledková listina Hobby závod 38km

start ~ 14:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži I [279] Robin Hyšpler 1986 CZE Prodoli racing team 01:04:21 00:00
2 2 / Muži I [233] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:04:21 00:00
3 1 / Muži II [135] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling 01:04:22 00:00
(4) 1 / Muži II [266] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:04:22 00:00
5 3 / Muži II [209] Martin Kuchař 1969 CZE Kbely Cycling Team 01:04:26 00:04
6 4 / Muži II [285] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:04:26 00:04
7 3 / Muži I [223] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:38 00:16
8 4 / Muži I [186] Jakub Michal 2001 CZE TJ favorit Brno 01:04:47 00:26
9 5 / Muži I [203] Tadeáš Grym 2001 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:09:42 05:20
10 6 / Muži I [287] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:09:45 05:23
11 7 / Muži I [208] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:09:54 05:32
12 8 / Muži I [251] Vojtěch Papež 1992 CZE PACOV 01:09:56 05:35
13 5 / Muži II [257] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:10:01 05:39
14 6 / Muži II [284] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:10:01 05:40
15 7 / Muži II [204] Martin Grym 1974 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:10:02 05:40
16 8 / Muži II [250] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:10:12 05:51
17 9 / Muži II [295] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 01:10:13 05:51
18 9 / Muži I [267] Vojtěch Šiman 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:10:30 06:09
19 10 / Muži I [297] Lukáš Bušek 1989 CZE Biketime Bulls Písek 01:11:10 06:48
20 1 / Muži III [196] Jiří Rašovský 1956 CZE Kuřim 01:12:16 07:54
21 10 / Muži II [183] Ladislav Bubla 1959 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:15:45 11:24
22 2 / Muži III [147] Jan Fous 1953 CZE Horní Cerekev 01:16:19 11:57
23 11 / Muži II [191] Milan Vrána 1970 CZE KOVOMAT Kamenice nad Lípou 01:16:25 12:04
24 3 / Muži III [258] František Nechvátal 1953 CZE HEFR team 01:16:27 12:05
25 11 / Muži I [134] Lukáš Širhal 1989 CZE JH Cycling 01:16:34 12:12
26 12 / Muži II [270] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:16:40 12:18
27 13 / Muži II [248] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:16:43 12:21
28 14 / Muži II [197] Miroslav Vavreček 1963 CZE Bechyně 01:17:36 13:15
29 15 / Muži II [195] Luděk Křepela 1964 CZE Skalice 01:17:38 13:16
30 12 / Muži I [201] Mikuláš Stehlík 2001 CZE JH Cycling 01:17:42 13:20
31 13 / Muži I [184] Jiří Smrčka 1983 CZE Eurofoam sport team 01:17:47 13:25
32 14 / Muži I [198] Filip Ledecký 2001 CZE 01:17:56 13:34
33 15 / Muži I [180] David Matoušek 1980 CZE 01:17:57 13:35
34 16 / Muži I [221] Štěpán Zdeněk 1997 CZE Babín 01:18:06 13:45
35 16 / Muži II [333] Aleš Záhorský 1973 CZE BEZVASPORT.CZ 01:18:21 13:59
36 17 / Muži II [292] František Fric 1959 CZE Prodoli racing team 01:18:34 14:12
37 1 / Ženy I [231] Klára Šafaříková 2002 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:19:08 14:46
38 18 / Muži II [232] Petr Šafařík 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:19:08 14:46
39 17 / Muži I [332] Jaroslav Lehejček 1981 CZE Počábly 01:19:16 14:54
40 18 / Muži I [133] Karel Pleticha 1978 CZE 01:20:36 16:14
41 19 / Muži II [273] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:21:32 17:10
(42) 19 / Muži I [272] Vít Koubík 2001 CZE Pacov 01:21:32 17:10
43 20 / Muži II [187] Miloš Michal 1967 CZE 01:21:40 17:19
44 21 / Muži II [255] Petr Obšil 1965 CZE ČT SaunaBar Horní Cerekev 01:21:50 17:28
45 20 / Muži I [222] Petr Votápek 1980 CZE Kamenice nad Lipou 01:21:52 17:30
46 22 / Muži II [190] Milan Zadražil 1967 CZE Jihlava 01:22:06 17:44
47 23 / Muži II [299] Richard Bartoška 1973 CZE Pelhřimov 01:22:58 18:36
48 21 / Muži I [288] Martin Havránek 2002 CZE Tábor 01:23:46 19:25
49 24 / Muži II [142] Luboš Buzek 1964 CZE Kunžak 01:24:09 19:47
50 2 / Ženy I [296] Šárka Čejková 2000 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:24:25 20:04
51 25 / Muži II [212] Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:24:34 20:12
52 1 / Ženy II [261] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:24:39 20:17
53 3 / Ženy I [259] Jitka Mrkvicová 1980 CZE Tombikeservis Pacov 01:24:39 20:17
54 22 / Muži I [238] Pavel Přibyl 1997 CZE Nová Včelnice 01:24:48 20:26
55 4 / Ženy I [274] Karolína Komínová 1997 CZE Dolní Cerekev 01:24:54 20:32
56 23 / Muži I [216] Jaroslav Pelíšek 1985 CZE Cyklo team 01:25:05 20:43
57 26 / Muži II [246] františek pihávek 1965 CZE zirovnice 01:25:39 21:18
58 4 / Muži III [249] Miloš Fišera 1950 CZE KPK 01:25:57 21:35
59 27 / Muži II [126] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:25:57 21:36
60 2 / Ženy II [137] Bohunka Pivcová 1977 CZE CT Kardašova Řečice 01:26:00 21:38
61 24 / Muži I [241] Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:26:06 21:44
62 28 / Muži II [210] Tomáš Hák 1976 CZE Cykloteam Božejov 01:26:14 21:52
(63) 5 / Muži III [199] Bohumil Smíšek 1955 CZE MTB Zlomený Malíček 01:26:14 21:52
64 25 / Muži I [213] Ondřej Smejkal 1983 CZE Cykloteam Božejov 01:26:51 22:30
65 29 / Muži II [217] Petr Berounský 1967 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:27:45 23:23
66 26 / Muži I [215] Jan Nechvíle 1999 CZE Cyklo team Božejov 01:28:29 24:07
67 30 / Muži II [205] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:29:32 25:10
68 27 / Muži I [245] Patrik Pondělíček 1997 CZE Kněžice u Jihlavy 01:29:50 25:28
69 31 / Muži II [214] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:29:51 25:30
70 32 / Muži II [143] Oldřich Buzek 1961 CZE 01:30:34 26:12
71 33 / Muži II [337] Jan Trčka 1968 CZE Pavoučí Hnízdo 01:30:49 26:27
72 1 / Ženy III [286] Vladimíra Hlásková 1957 CZE Soběslav 01:30:54 26:32
73 34 / Muži II [127] Pavel Lisý 1966 CZE 01:31:37 27:16
74 35 / Muži II [148] Tomáš Tůma 1968 CZE Batelov 01:31:43 27:21
75 6 / Muži III [225] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:32:10 27:48
76 36 / Muži II [219] Jaroslav žaloudek 1960 CZE HAS JIHLAVA 01:32:10 27:49
77 5 / Ženy I [254] Lucie Obšilová 1991 CZE Statek pod Javořicí 01:32:21 27:59
78 28 / Muži I [290] Roman Hanzal 1991 CZE Žirovnice 01:32:46 28:24
79 3 / Ženy II [192] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:32:53 28:31
80 37 / Muži II [193] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:32:56 28:34
81 38 / Muži II [263] Josef Maňas 1967 CZE ROOR 01:33:11 28:49
82 6 / Ženy I [129] Marie Pivoňková 1985 CZE Penguin 01:33:12 28:51
83 4 / Ženy II [194] Jitka Slámová 1971 CZE Hostěradice 01:33:13 28:52
84 39 / Muži II [265] Jiri Maly 1960 CZE Nová Včelnice 01:33:27 29:06
85 29 / Muži I [244] Stanislav Prágr 1978 CZE Bulls České Budějovice 01:33:58 29:36
86 30 / Muži I [262] Lukáš Marek 2002 CZE Častrov 01:34:39 30:17
87 31 / Muži I [230] Pavel Šiška 1995 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:34:59 30:37
88 7 / Ženy I [138] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:35:20 30:58
89 40 / Muži II [136] František Vosolsobě 1964 CZE Strmilov 01:35:28 31:07
90 5 / Ženy II [280] Dana Hrubcová 1973 CZE Nová Včelnice 01:35:43 31:21
91 41 / Muži II [220] Leoš Zhorný 1961 CZE Kamenice nad Lipou 01:35:59 31:38
92 6 / Ženy II [146] Radka Kuklová 1974 CZE Babín 01:36:17 31:55
93 42 / Muži II [239] Pavel Přibyl 1973 CZE Nová Včelnice 01:36:47 32:25
94 32 / Muži I [185] Jakub Kodeš 1991 CZE 01:36:49 32:28
95 33 / Muži I [227] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:37:16 32:54
96 7 / Ženy II [189] Vendula Nováková 1976 CZE SK hasiči JH 01:37:25 33:03
97 34 / Muži I [200] Adam Kršek 2000 CZE Pacov 01:37:52 33:30
98 43 / Muži II [356] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Kamenice 01:38:16 33:54
99 35 / Muži I [271] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:38:25 34:03
100 36 / Muži I [264] Ondřej Maňas 1992 CZE Nová Včelnice 01:39:16 34:55
101 7 / Muži III [253] Pavel Osadci 1956 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 01:39:50 35:28
102 44 / Muži II [224] Jiří Vesely 1975 CZE Tyn nad Vltavou 01:39:50 35:29
103 37 / Muži I [243] Lukáš Prosser 1993 CZE Hapina team 01:40:31 36:09
104 38 / Muži I [277] Marek Jirsa 1999 CZE Častrov 01:41:44 37:23
105 39 / Muži I [334] Tomáš Novák 2001 CZE 01:41:47 37:25
106 8 / Ženy II [335] Hana Kovářová 1967 CZE 01:41:48 37:27
107 8 / Ženy I [237] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:42:05 37:43
108 45 / Muži II [188] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:42:16 37:54
109 9 / Ženy I [293] Eliška Dvořáková 2005 CZE Otín 01:42:58 38:37
110 46 / Muži II [294] Radek Dvořák 1972 CZE Otín 01:42:59 38:37
111 10 / Ženy I [236] Barbora Říhová 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:21 38:59
112 11 / Ženy I [256] Aneta Nováková 1981 CZE Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou 01:43:28 39:07
113 12 / Ženy I [234] Petra Skotáková 1986 CZE Cykllo Hobby Rynárec 01:43:37 39:15
114 8 / Muži III [252] Vlastimil Hanus 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:39 39:17
115 47 / Muži II [260] Tomáš Mrkvica 1977 CZE Tombikeservis Pacov 01:43:43 39:21
116 13 / Ženy I [291] Iveta Hanusova 1984 CZE Vlasenice 01:45:54 41:32
117 9 / Ženy II [149] Miroslava Hanusová 1961 CZE Cykloteam Vlasenice 01:47:09 42:48
118 48 / Muži II [139] Roman Smrčka 1975 CZE Buk team 01:47:47 43:26
119 14 / Ženy I [229] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:48:16 43:54
120 15 / Ženy I [207] Tereza Chlupová 1991 CZE 24 MTB WITCHES 01:48:20 43:58
(121) 15 / Ženy I [206] Alena Hanáková 1985 CZE 24 MTB WITCHES 01:48:20 43:58
122 9 / Muži III [328] Václav Mareš 1947 CZE 01:48:57 44:36
123 40 / Muži I [182] Petr Smolka 1989 CZE 01:49:38 45:16
124 41 / Muži I [181] Filip Beňo 1993 CZE 01:49:43 45:22
125 10 / Muži III [218] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 01:49:47 45:25
126 42 / Muži I [340] Viktor Říha 2001 CZE Pavoučí Hnízdo 01:50:00 45:38
127 43 / Muži I [128] Lukáš Severa 2001 CZE 01:50:07 45:45
128 49 / Muži II [268] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:50:47 46:25
129 17 / Ženy I [240] Juliána Prouzová 1986 SVK Antonka Team 01:50:52 46:30
130 18 / Ženy I [124] Lucie Rohandová 1990 CZE Březí 01:52:21 47:59
131 50 / Muži II [123] Jaromír Pařík 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:52:24 48:02
132 10 / Ženy II [336] Marie Hazová 1965 CZE 01:52:36 48:14
133 44 / Muži I [131] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:52:41 48:19
134 11 / Muži III [141] Jaroslav Smrčka 1949 CZE BUK Team 01:55:33 51:11
135 19 / Ženy I [202] Jana Vinklátová 1984 CZE Svratka 01:56:10 51:48
136 45 / Muži I [339] Šimon Trčka 1997 CZE Pavoučí Hnízdo 01:56:56 52:35
137 20 / Ženy I [144] Iva Hladovcová 2000 CZE PKJH 01:59:49 55:27
138 21 / Ženy I [145] Anna Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:00:33 56:11
139 51 / Muži II [283] Jiří Houdek 1958 CZE SMILING BIKERS Malíkov 02:04:16 59:54
140 52 / Muži II [226] Zdeněk Váňa 1964 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:04:33 01:00:11
141 53 / Muži II [298] Antonín Brychca 1975 CZE CykloHobby Rynárec 02:04:34 01:00:13
142 46 / Muži I [289] lukas hanzal 1992 CZE zirovnice 02:12:59 01:08:38
143 22 / Ženy I [140] Michaela Doleželová 1979 CZE Buk team 02:19:45 01:15:24
144 54 / Muži II [235] Zdeněk Sazama, st. 1967 CZE Úvaly 02:19:49 01:15:27
145 11 / Ženy II [281] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:23:00 01:18:38
146 55 / Muži II [228] Jaroslav Tichý 1973 CZE Kamenice nad Lipou 02:27:52 01:23:30
147 23 / Ženy I [282] Hana Houdková 1993 CZE Cycling Team Vodná 02:43:07 01:38:45
DNF / Ženy I [338] Laura Říhová 2000 CZE Pavoučí Hnízdo