5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

03.09.2017 Kudowa (Náchod)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod dospělých

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junioři [3] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 17:44 00:00
2 1 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 18:27 00:42
3 1 / masters muži [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 18:44 00:59
4 2 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 18:46 01:02
5 3 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 19:28 01:44
6 2 / junioři [24] Miloš Pavel junior 2001 CZE Bez Pedálů 19:38 01:53
7 2 / masters muži [6] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 20:08 02:23
8 4 / senioři [21] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 20:11 02:27
9 5 / senioři [8] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 20:24 02:40
10 3 / masters muži [9] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 21:04 03:19

kadeti, kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kadeti [202] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 26:56 00:00
2 2 / kadeti [201] Matyáš Roman 2002 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 33:50 06:53
3 3 / kadeti [202] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 26:56 00:00
4 4 / kadeti [201] Matyáš Roman 2002 CZE 1KK Lipník nad Bečvou 33:50 06:53

žáci, žákyně

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / žáci [302] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 17:14 00:00
2 1 / žákyně [260] Michaela Morávková 2007 CZE Delfín Náchod 18:55 01:41
3 2 / žáci [301] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 20:05 02:51
4 2 / žákyně [303] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 21:04 03:50
5 3 / žákyně [305] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 23:45 06:31
6 3 / žáci [302] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 17:14 00:00
7 4 / žákyně [260] Michaela Morávková 2007 CZE Delfín Náchod 18:55 01:41
8 4 / žáci [301] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 20:05 02:51
9 5 / žákyně [303] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 21:04 03:50
10 6 / žákyně [305] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 23:45 06:31

hobby

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / hobby muži [250] Martin Brož 1979 CZE Zadní Třebaň 25:21 00:00
2 2 / hobby muži [251] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 26:03 00:41
3 3 / hobby muži [290] St Turek 1966 CZE Rejvíz nejvíc 28:17 02:55
4 1 / hobby ženy [254] Jiřina Klímová 1978 CZE BoKolobka tým Ostrava 29:34 04:13
5 2 / hobby ženy [253] Pavla Trojancová 1987 CZE Zadní Třebaň 32:45 07:23
6 4 / hobby muži [250] Martin Brož 1979 CZE Zadní Třebaň 25:21 00:00
7 5 / hobby muži [251] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 26:03 00:41
8 6 / hobby muži [290] St Turek 1966 CZE Rejvíz nejvíc 28:17 02:55
9 3 / hobby ženy [254] Jiřina Klímová 1978 CZE BoKolobka tým Ostrava 29:34 04:13
10 4 / hobby ženy [253] Pavla Trojancová 1987 CZE Zadní Třebaň 32:45 07:23