5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

03.09.2017 Kudowa (Náchod) 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod dospělých     celkem: 72, muži : 49, ženy: 23, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 4, senioři: 18, masters muži: 14, veteráni: 9, ultraveteráni: 4, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 13, masters ženy: 2, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci, žákyně     celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, žáci: 2, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, žáci: 0, hobby muži: 3, žákyně: 0, hobby ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod dospělých

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / senioři [2] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 18:27.12
2 2 / senioři [1] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 18:46.75 00:19.63
3 3 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 19:28.86 01:01.74
4 4 / senioři [21] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 20:11.99 01:44.87
5 5 / senioři [8] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 20:24.86 01:57.74
6 6 / senioři [30] Josef Kvita 1989 CZE BoKolobka tým Ostrava 21:24.96 02:57.84
7 7 / senioři [25] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 21:36.22 03:09.1
8 8 / senioři [16] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 21:52.19 03:25.07
9 9 / senioři [11] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 21:59.76 03:32.64
10 10 / senioři [37] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 22:38.49 04:11.37
11 11 / senioři [10] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 22:56.8 04:29.68
12 12 / senioři [39] Aleš Kopecký 1995 CZE Cyklosport Sobotka 23:15.51 04:48.39
13 13 / senioři [41] Ladislav Mandelík 1992 CZE BKG 26:24.15 07:57.03
14 14 / senioři [45] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 26:44.28 08:17.16
15 15 / senioři [42] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 27:51.92 09:24.8
16 16 / senioři [40] Petr Fürbach 1983 CZE COCONi 28:53.5 10:26.38
17 17 / senioři [46] Jan Rožec 1981 CZE JAFIDUTO 1984 / Město Klášterec nad Ohří 32:19.02 13:51.9
DNS / senioři [52] Pavel Werner 1980 CZE BoKolobka tým Ostrava