Středeční triatlon Dolce

10.08.2016 Dolce u Trutnova

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

jednotlivci (400-12-3,5) celkem: 96, muži : 78, ženy: 18, Muži: 78, Ženy: 18 [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) celkem: 13, muži : 10, ženy: 3, Muži: 10, Ženy: 3 [html] [pdf]
děti 8 až 11 let celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
děti 12 až 15 let celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
veteránky nad 70let celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]

startovní listina jednotlivci (400-12-3,5)

start ~ 17:03:43 , přihlášeno: 96 účastníků ( 78 mužů, 18 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [1068] Adámek Petr CZE Apache Loko Trutnov 1993
Ženy [1113] Benešová Jolana CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1969
Muži [1040] Čtvrtečka Ondrej CZE Triatlon Team Loko Trutnov 1997
Muži [1035] David Michal CZE Kasperovci 1977
Muži [1056] David Václav CZE Smiřice 1974
Muži [1032] Dočkal Libor CZE - 1988
Muži [1030] Doubic Patrik CZE Trutnov 1994
Ženy [ ] Doubicová Tereza CZE Trutnov 1992
Muži [1052] Drygalski Henryk CZE Trutnov 1979
Muži [1047] Důrek Milan CZE Ž3 Sport 1991
Ženy [1018] Ernestová Zuzana CZE Trutnov 1974
Muži [1004] Fátor Hynek CZE Kasper - Swix Trutnov 1997
Muži [1034] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
Ženy [1116] Fűllsacková Alena CZE Svoboda n/Ú 1998
Muži [1002] Götz Adam CZE 2b moto 1997
Muži [1002] Götz Adam CZE 2b moto 1997
Muži [1001] Götz Jan CZE Bohemiabike 1969
Muži [1001] Götz Jan CZE Bohemiabike 1969
Muži [1100] Hainzel Tomáš CZE O.K MOTO Racing Team 1976
Muži [ ] hainzel tomaš CZE hronov 1976
Muži [1031] Hák Vojtěch CZE JHT CZ s.r.o. 1985
Muži [1009] Hejzlar David CZE Postřelený kachny 1998
Muži [1033] Hlavsa šimon CZE DVŮR KRÁLOVÉ N/L 2000
Muži [1005] Hofman Oldřich CZE Triklub Dobruška 1963
Muži [1060] Holub Ladislav CZE PAP Trutnov 1975
Muži [1044] Holub Roman CZE Libotov 1973
Ženy [1119] Holubcová Kateřina CZE Trutnov 1992
Muži [1006] Holubec Petr CZE Trut-team 81 1964
Ženy [1117] Holubová Antonie CZE Dvůr Králové 1995
Ženy [1118] Holubová Kateřina CZE Dvůr Králové 1998
Muži [1013] Horák Raadek CZE Spartak Trutnov 1975
Muži [1036] Hornych Vena CZE Kupkolo MTB Trilogy 1978
Muži [1024] Hrdinka Daniel CZE OOS TJ Spartak Vrchlabí 1997
Muži [1023] Hruška Jan CZE Kasper - Swix Team 1989
Ženy [1106] Hurdálková Tereza CZE Postřelený kachny 1996
Muži [1045] Inderbitzin Petr CZE Trutnov 1995
Muži [1097] Jančovič Roman CZE FRKOVOKO 1984
Muži [1054] Jirásek Petr CZE Nouyov 1980
Muži [1010] Kirsch Radomír CZE Triatlon Team Loko Trutnov 1975
Muži [1012] Kligl Lukáš CZE Potrefený kachny 1997
Muži [1026] Klomínský Břetislav CZE Horní Maršov 1985
Muži [ ] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
Muži [1015] Kolář Petr CZE Dredy tym 1973
Muži [1055] Koreček Richard CZE Hradec Králové 1976
Muži [1232] Košťál Petr CZE Malé Svatoňovice 1983
Muži [1049] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
Muži [1022] Králík Michal CZE Triatlon Team Trutnov 1973
Muži [1071] Kříž Libor CZE MTBO racing team 1978
Muži [ ] Kříž Libor CZE MTBO racing team 1978
Muži [1041] Kudrna Tomáš CZE Maminka 1997
Muži [1051] Kužel Martin CZE HO EXCENTRIC 1986
Muži [1059] Ludvík Martin CZE Dřevoplast 1979
Muži [ ] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
Ženy [ ] Mejsnarová Lenka CZE Roztoky u jilemnice 1974
Muži [1096] Melša Zdeněk CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 1982
Ženy [1120] Metelková Nikola CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 1988
Muži [1003] Mrkous David CZE Olfin Car - Vella Trutnov 1997
Muži [1003] Mrkous David CZE Olfin Car - Vella Trutnov 1997
Muži [1007] Novotný Jakub CZE Trutnov 1991
Muži [1058] Novotný Vojtěch CZE Trutnov 1980
Ženy [1107] Opočenská Tereza CZE Kasper - Swix Team 1991
Muži [1014] Opočenský Jakub CZE Kasper - Swix Team 1986
Muži [1011] Opočenský Matěj CZE Kasper - Swix Team 1996
Muži [1029] Pásler Jakub CZE TJ Sokol Batňovice 2000
Ženy [1115] Pechlátová Jana CZE Libotovská smečka 1992
Muži [ ] Penc Ondřej CZE Cyklo Tony 1977
Muži [1057] Pešan Jan CZE Krkonošman 1974
Muži [1081] Pína Ondřej CZE Vella Team 1984
Muži [1098] Polej Jiří CZE Hronov 1971
Muži [1038] popelka pavel CZE trutnov 1980
Muži [1028] Pražák Tobiáš CZE TJ Lokomotiva Trutnov 2000
Ženy [1101] Renská Lenka CZE Run4run 1980
Ženy [ ] Renska Lenka CZE Hvězda Pardubice 1980
Muži [1017] Ryšavý Martin CZE Promusic Prolog Bike 1975
Muži [1027] Ryzák David CZE Trutnov 1999
Ženy [1102] Simonova Lenka CZE Jaroměř 1981
Ženy [1105] Šárka Jana Denisa CZE HORALKI 1970
Muži [1053] Štangler David CZE LOKO Trutnov 1974
Ženy [1114] Štěpánská Helena CZE VOCODE 1975
Muži [1008] Štěpánský Jan CZE Loko Trutnov 1994
Muži [ ] Štolfa Martin CZE Spartak Police nad Metují 1974
Muži [ ] Štolfa Štěpán CZE SKI Police nad Metují 1998
Muži [1093] Šubrt Jaroslav CZE Nahořanz 1999
Muži [1042] ŠUBRT JIŘÍ CZE TATRA LEADER 1979
Muži [1025] Táslar Marek CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 1988
Muži [1043] Trnka Jan CZE Trutnov 1985
Muži [1016] Turek Lukáš CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 1996
Ženy [1104] Tylšová Daniela CZE Triatlon Team Trutnov 1978
Muži [1037] Tyrner Tomáš CZE Kasper Swix team 1999
Muži [1039] Vácha Lukáš CZE HC Trutnov 1994
Muži [1046] Vlček Lukáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 1985
Muži [1099] Vondra Tomáš CZE Loko Trutnov Triatlon Team 1992
Muži [1021] Vosáhlo Vít CZE LOKO TRUTNOV 2000
Muži [1020] Vozka Pavel CZE Kasper - Swix Team 1989
Muži [1019] Zima Matěj CZE TJ Lokomotiva Trutnov 1998
Muži [1048] Žák Michal CZE Ž3 Sport 1991

startovní listina štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 17:03:43 , přihlášeno: 13 účastníků ( 10 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [1209] Albrechtová, Kestner, Zámeč. Dita, Petr, Irena CZE Trutnov 1999
Muži [1210] Bako, Kuře, Vikus Pepa, Jan, Vlasta CZE Raketou na Mars 1999
Ženy [1202] Beat Dolce CZE www.camp-dolce.cz 1988
Muži [1208] Čada, Vraný, Slavíček Zbyněk, Petr, Jan CZE Thai Massage Therapy 1999
Muži [1203] ENERGY ZPA SMART CZE Trutnov 1999
Muži [1205] Fišer, Vancl Jiří, Josef CZE SAP 1999
Ženy [1206] Jarošová, Mráz, Vaňhal Eliška, Michael, Štěpán CZE Beze jména 2000
Muži [1207] Karajanis, Morávková, Molingr Petr, Bára, Jarda CZE Na poslední chvíli 1999
Muži [ ] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
Muži [1204] Opočenský, Javůrek, Bartoš Standa, Petr, Jarda CZE Kasper Swix Team 1999
Muži [1211] Štěpánský, Havel Petr, Lukáš CZE štěha Trutnov 1999
Ženy [1201] Vachová, Semerád, Kosinková Milena, Zdeněk,Bára CZE Trutnov 1976
Muži [ ] Vancl Josef CZE SaP 1990

startovní listina děti 8 až 11 let

start ~ 17:03:43 , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [1301] Buryšek Matyáš CZE Trutnov 2008
Ženy [1302] Vachová Adéla CZE Loko Trutnov 2007

startovní listina děti 12 až 15 let

start ~ 17:03:43 , přihlášeno: 6 účastníků ( 4 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [ ] Dvorská Alžběta CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 2004
Ženy [1310] Fulková Šárka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2002
Muži [1306] Langr Patrik CZE Trutnov 2001
Muži [1307] Štěpánský Adam CZE BK Trutnov 2003
Muži [ ] Štolfa Šimon CZE Spartak Police nad Metují 2003
Muži [1304] Vach Vojtěch CZE Trutnov 2003

startovní listina veteránky nad 70let

start ~ 17:03:43 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [1103] Malá Ludmila CZE Sázavka 1945