Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muzi : 399, zeny: 76, Muži: 399, Ženy: 76 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 232, muzi : 131, zeny: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 42, muzi : 27, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 8, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaPomezky
1 1 / Muži [220] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 09:25:19 00:00 30:0601:14:5702:38:0004:12:5307:09:57
2 2 / Muži [129] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 09:36:43 11:24 29:5601:15:0502:19:3404:14:0707:10:43
3 3 / Muži [305] Roman Košťák 1974 CZE GASSO Team 09:52:44 27:25 30:0501:18:1502:40:3504:33:5107:18:21
4 4 / Muži [357] Petr Martinovský 1986 CZE Hradec Králové 10:55:28 01:30:09 35:4101:31:0702:51:1305:25:5308:17:2109:29:15
5 5 / Muži [460] Vladimír Řehák 1988 CZE RUNCAT / Montura 11:26:52 02:01:33 34:3501:28:2702:52:3405:21:4608:31:3909:50:42
6 6 / Muži [501] Jan Suchomel 1981 CZE VFF 11:27:21 02:02:02 36:1401:31:0902:51:1505:25:3908:20:2309:35:52
7 7 / Muži [111] Jiří Berger 1979 CZE F.n.O. 11:29:53 02:04:34 34:1601:31:0502:57:2005:19:3308:17:1109:40:56
8 8 / Muži [548] Josef Tománek 1989 CZE Bylnice 11:35:28 02:10:09 34:3601:28:3002:48:1405:24:0108:33:5309:51:17
9 9 / Muži [201] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:35:29 02:10:10 37:0901:35:5603:10:0105:29:1908:42:5910:00:27
10 10 / Muži [198] Jan Hais 1994 CZE Pec pod snezkou 11:37:10 02:11:51 37:4701:42:0603:09:0705:43:2008:48:3510:07:53
11 11 / Muži [581] Karel Vítek 1999 CZE KOB Kladno 11:44:38 02:19:19 35:2401:29:4402:48:0005:24:2408:29:0309:53:44
12 12 / Muži [291] Tomáš Kendík 1972 CZE Lochkov 11:48:18 02:22:59 39:1801:40:5403:14:2105:40:4508:50:4110:10:23
13 13 / Muži [365] Martin Mensik 1985 CZE PeakMachine.cz 11:53:37 02:28:18 39:2201:39:0903:15:2405:43:1208:57:3910:19:35
14 14 / Muži [578] Jaroslav Vicher 1987 CZE KESBUK 11:53:38 02:28:19 35:3101:28:5003:18:5905:51:2108:39:4709:54:40
15 15 / Muži [410] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:12:39 02:47:20 37:4801:37:5103:23:3505:44:2008:57:3410:21:13
16 16 / Muži [591] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 12:14:56 02:49:37 35:1101:29:5603:01:0805:46:1309:01:2710:28:02
17 17 / Muži [526] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 12:17:46 02:52:27 35:0001:34:3203:04:0904:56:1508:58:1510:26:21
18 18 / Muži [489] Martin Stárek 1980 CZE Praha 10 12:20:43 02:55:23 35:1001:30:1502:56:4305:28:0308:48:1810:31:44
19 19 / Muži [194] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 12:21:37 02:56:18 40:1001:42:2503:14:3305:50:0409:03:4810:31:13
20 20 / Muži [540] Marcel Šulej 1980 CZE Nelahozeves 12:21:41 02:56:22 38:4801:40:1803:14:2605:45:1809:03:3110:30:33
21 21 / Muži [166] Martin Dungl 1985 CZE Den cesty 12:31:24 03:06:04 40:0501:44:1803:18:5805:58:1909:17:0110:42:59
22 1 / Ženy [199] Kristýna Hájková 1984 CZE SK Babice / Trailpoint 12:33:59 03:08:40 42:0301:46:4903:33:2106:08:5509:31:4110:51:48
23 22 / Muži [308] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 12:36:29 03:11:10 33:4401:27:5302:47:2805:22:3508:41:1710:38:29
24 23 / Muži [587] Jiří Vojar 1974 CZE Praha 6 Suchdol 12:38:52 03:13:33 39:0601:40:3703:10:2805:48:5109:14:0410:48:06
25 24 / Muži [279] Leoš Kafka 1979 CZE Praha 9 - Čakovice 12:41:49 03:16:29 37:1001:40:4303:12:4405:46:3709:16:1810:43:46
26 25 / Muži [254] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 12:43:48 03:18:28 41:1001:46:4703:27:5906:03:0609:35:2511:02:48
27 26 / Muži [438] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 12:44:09 03:18:50 41:3401:47:0803:28:2706:03:2111:03:23
28 27 / Muži [558] Michal Trunda 1979 CZE Beroun 12:44:19 03:19:00 36:0701:34:2703:14:5705:48:3909:23:4910:58:00
29 28 / Muži [449] Josef Rajský 1986 CZE Praha 4 12:48:13 03:22:54 34:4401:31:3403:09:5405:24:3909:00:3211:03:46
30 29 / Muži [289] Vladimír Kasl 1976 CZE Králův Dvůr 12:50:17 03:24:57 38:5001:37:2503:07:3005:55:2709:30:4211:05:32
31 30 / Muži [296] Tomáš Klím 1975 CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 12:52:47 03:27:28 36:5701:33:2803:00:3605:50:2909:24:1610:57:04
32 31 / Muži [353] Pavel Marek 1968 CZE ČAU 12:52:49 03:27:30 37:3401:33:3303:00:3405:56:5209:24:2210:57:11
33 32 / Muži [404] Tomáš Pačák 1987 CZE Praha 12:53:14 03:27:55 38:3801:40:5603:18:0306:01:1609:25:2311:03:47
34 33 / Muži [348] Ondřej Malík 1985 CZE Praha 4 12:53:17 03:27:57 38:4201:41:0503:21:0706:01:1409:25:3211:03:57
35 34 / Muži [382] Ondřej Němeček 1988 AUT Zell am See Trail Run Club 12:55:32 03:30:13 44:5401:58:0003:40:4806:39:0309:49:5411:15:46
36 35 / Muži [226] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 13:03:27 03:38:07 36:1201:35:1803:10:2905:57:3809:24:5011:01:32
37 36 / Muži [212] David Havlíček 1986 CZE Osmaci.cz 13:03:48 03:38:29 36:3201:34:3503:04:2706:00:1909:34:1911:12:08
38 37 / Muži [109] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 13:04:09 03:38:50 37:4701:34:3803:04:1205:58:4909:34:2611:12:04
39 38 / Muži [418] Ondřej Plašil 1982 CZE Praha 13:04:58 03:39:38 43:3101:46:0803:18:2605:58:0209:35:3311:14:08
40 2 / Ženy [283] Eliška Kaniová 1985 CZE Lipová-lázně 13:06:55 03:41:36 41:4801:47:4503:36:2806:24:3709:46:5211:14:37
41 39 / Muži [282] Tomáš Kalný 1994 CZE miluju Pražírnu #VeganLove 13:13:45 03:48:26 35:2001:34:2603:03:2205:45:1509:36:2111:15:15
42 40 / Muži [126] Jack Bright 1979 GBR Praha 4 13:16:26 03:51:07 40:0101:46:1703:23:4306:08:3309:43:5011:14:08
43 41 / Muži [153] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 13:17:58 03:52:39 40:0301:43:0403:19:1906:12:4809:54:2811:24:00
44 42 / Muži [370] David Mišurec 1981 CZE Praha 7 13:20:07 03:54:48 39:2901:40:5803:14:4106:01:5109:38:4311:17:57
45 43 / Muži [426] Jakub Podlešák 1976 CZE TK PINĎOUR 13:26:36 04:01:16 40:4801:45:2703:20:2207:00:4410:11:4311:34:17
46 44 / Muži [485] przemysław specjalski 1970 POL poznań 13:26:42 04:01:23 38:4001:41:0503:18:1505:49:3609:54:1611:31:14
47 45 / Muži [179] Pavel Fexa 1982 CZE Bystrice nad Pernstejnem 13:29:53 04:04:34 41:0801:40:1003:08:5906:07:3009:55:1911:35:56
48 46 / Muži [271] daniel jobb 1982 CZE hellfish aminostar 13:31:19 04:05:59 40:1001:40:1603:14:1306:03:2009:57:3611:34:28
49 3 / Ženy [227] Renata Hlaváčová 1976 CZE EXTREME FETROCK Zlín 13:32:24 04:07:05 42:5001:50:5303:30:3206:29:0610:05:4511:38:29
50 47 / Muži [329] Ondřej Lafata 1987 CZE Dobrá Voda 13:34:36 04:09:17 39:4701:40:3203:31:2506:04:4509:42:5911:32:34
51 48 / Muži [242] Petr Horsák 1982 CZE SKÁJ Team 13:36:43 04:11:24 40:4301:43:4803:32:1606:33:0010:23:0911:49:39
52 49 / Muži [144] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 13:40:29 04:15:09 38:2001:42:0703:22:0106:20:2510:01:5711:36:18
53 50 / Muži [307] Jiří Košťál 1975 CZE Česká Lípa 13:43:41 04:18:22 38:0001:35:3203:41:0306:24:2910:04:1111:41:55
54 51 / Muži [364] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 13:43:46 04:18:27 38:0003:41:0506:24:2510:04:1111:41:55
55 52 / Muži [537] Martin Štěpánek 1970 CZE Pardubice 13:46:01 04:20:41 41:4101:53:1403:34:5306:24:1209:58:0311:41:19
56 53 / Muži [119] Marian Böhm 1979 CZE Mára 13:47:50 04:22:31 41:5001:47:5203:31:4406:32:4510:11:5911:50:33
57 54 / Muži [323] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 13:49:07 04:23:48 37:3701:38:0103:24:0005:58:1511:47:20
58 55 / Muži [245] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 13:49:39 04:24:20 42:3601:45:5003:32:3306:19:4310:09:4511:51:39
59 56 / Muži [472] Jakub Siska 1988 CZE Pruhonice 13:58:36 04:33:17 36:3801:38:2103:26:2906:14:1210:05:5811:55:24
60 57 / Muži [128] Michal Bruna 1986 CZE Prague 13:58:54 04:33:35 37:0101:38:4203:26:5406:15:0910:05:4911:56:16
61 58 / Muži [239] Radek Horák 1966 CZE Wanderer 14:01:58 04:36:39 44:1701:53:1203:34:2006:44:3210:27:3312:13:25
62 59 / Muži [205] Martin Haňavec 1971 CZE Nutrilite - Element team 14:02:37 04:37:18 42:4201:58:3903:42:1406:44:4210:25:2212:07:17
63 60 / Muži [393] Petr Novák 1981 CZE Perálec 14:02:45 04:37:26 42:4201:58:4503:46:4806:45:0310:25:3112:07:28
64 61 / Muži [479] Filip Smetana 1985 CZE Větřní 14:02:56 04:37:37 44:5401:51:1603:36:0106:34:1110:18:0112:03:33
65 62 / Muži [246] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 14:04:18 04:38:59 37:2201:37:2806:14:2810:13:5712:03:02
66 63 / Muži [252] Petr Hrubý 1973 CZE Velké Popovice 14:04:21 04:39:02 41:1601:51:3803:37:3106:59:0910:41:2812:24:01
67 64 / Muži [103] Libor Ammer 1976 CZE Trailpoint 14:06:14 04:40:54 42:1101:50:2903:37:3606:37:2310:15:5812:03:38
68 65 / Muži [618] Radosław Brodzik 1977 POL Zielona Góra 14:08:31 04:43:12 39:1501:45:2103:25:3906:16:1710:01:4111:50:00
69 66 / Muži [576] František Vidlář 1980 CZE FT LAZARTEAM 14:09:52 04:44:33 43:1901:55:1503:45:4206:59:1910:34:3012:13:37
70 67 / Muži [564] Tomáš Vaculík 1984 CZE FT LAZARTEAM 14:09:54 04:44:35 43:2501:55:1803:46:4806:59:2210:34:3312:13:41
71 68 / Muži [470] Milan Seman 1976 NLD The Hague 14:10:35 04:45:16 38:0101:43:3403:30:2806:26:1110:13:3012:00:18
72 69 / Muži [486] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 14:11:30 04:46:11 39:1201:40:4003:14:1306:16:3510:13:3011:58:18
73 4 / Ženy [394] Andrea Nováková 1983 CZE Náchod 14:13:25 04:48:06 43:3501:54:0003:37:4306:50:3210:30:0012:10:07
74 70 / Muži [413] Marek Pešta 1991 CZE Runi.to 14:15:38 04:50:19 36:3801:38:2503:26:3506:14:2110:05:5411:57:00
75 71 / Muži [571] Martin Vavruša 1971 CZE FRYDEX 14:15:47 04:50:27 48:0301:56:0903:28:4206:53:1510:27:2412:01:31
76 72 / Muži [155] Michael Dobiáš 1973 CZE TRAILPOINT 14:18:17 04:52:58 40:4401:46:0103:32:3806:17:2210:37:0312:17:49
77 5 / Ženy [417] Simona Pirklová 1985 CZE Praha 15 14:18:20 04:53:01 40:1401:45:1103:23:2006:24:2010:27:5712:10:40
78 73 / Muži [455] Piotr Rokicki 1971 POL 5xm4 14:22:19 04:57:00 39:0201:44:2403:22:5606:27:3310:23:1411:57:16
79 74 / Muži [434] Radim Prahl 1974 PSE Running Tours Prague 14:22:34 04:57:15 40:4801:41:3003:26:2006:33:2110:33:4812:11:52
80 75 / Muži [162] Marek Dubský 1991 CZE Pardubice 14:22:57 04:57:38 40:5201:49:5703:36:3806:33:2510:24:1912:10:29
81 76 / Muži [505] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 14:24:18 04:58:58 46:2601:57:2703:36:4906:53:3610:34:1612:13:59
82 77 / Muži [619] Grzegorz Krupa 1973 POL KB.Sobótka 14:25:06 04:59:47 39:4501:43:0204:18:3407:11:3210:46:2712:28:59
83 78 / Muži [466] Zdzisław Sarna 1975 POL Kraków 14:25:08 04:59:49 39:4701:43:0404:15:2107:11:1310:46:2312:28:49
84 79 / Muži [206] Martin Hanuš 1985 CZE Frýdlant 14:25:32 05:00:13 40:3801:46:1103:34:0506:43:4510:44:4012:28:13
85 80 / Muži [566] Petr Valášek 1977 CZE Frýdlant 14:25:34 05:00:15 40:4501:46:1903:34:2306:43:5310:44:4912:28:09
86 81 / Muži [237] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 14:28:19 05:03:00 40:2901:44:1303:25:4806:14:4710:19:3512:11:37
87 82 / Muži [247] Radek Hrabčák 1978 CZE Brno 14:30:34 05:05:14 39:2801:42:3703:30:2306:25:0110:27:2612:17:50
88 83 / Muži [233] Josef Holoubek 1989 CZE EasyToUk 14:37:46 05:12:27 38:0901:38:3103:29:3206:19:4510:09:4312:05:21
89 84 / Muži [378] Piotr Murawski 1973 POL Maraton Leszno 14:39:25 05:14:05 38:0401:36:0403:06:3106:56:0911:00:1512:41:47
90 6 / Ženy [459] Anna Rýznerová 1981 CZE Praha 5 14:47:26 05:22:07 42:0401:56:5603:55:3207:06:1610:50:1712:30:16
91 85 / Muži [545] Tomáš Tandler 1978 CZE Kolín 14:50:40 05:25:20 43:3201:57:2503:42:5507:03:4811:05:3012:55:23
92 86 / Muži [249] Daniel Hromádko 1969 CZE NA POHODU 14:50:48 05:25:29 37:5301:41:1503:15:3607:13:2910:50:2112:39:08
93 87 / Muži [582] Miroslav Vitvar 1976 CZE Hořice 14:51:03 05:25:44 46:4502:15:0904:18:1007:32:3111:13:0812:54:43
94 7 / Ženy [584] Denisa Vlková 1992 CZE Liberec 14:52:43 05:27:24 43:1001:50:0803:30:5306:37:5310:43:3112:25:27
95 88 / Muži [172] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 14:53:16 05:27:56 37:1801:39:1204:05:3407:25:5511:13:2012:52:50
96 89 / Muži [149] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 14:54:24 05:29:04 44:0602:01:0003:48:1006:58:1310:48:4012:46:03
97 90 / Muži [117] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 15:00:23 05:35:04 43:3901:52:0003:35:4506:54:1611:09:2012:51:12
98 91 / Muži [324] Petr Kulhánek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 15:00:25 05:35:05 42:2401:47:3404:08:2207:07:0011:04:2712:51:17
99 92 / Muži [442] Petr Příkazský 1989 CZE Brno 15:00:32 05:35:13 41:5601:52:1103:35:4106:44:4410:43:3412:34:38
100 93 / Muži [509] Miroslav Szarowski 1974 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 15:02:15 05:36:56 41:3701:44:5103:28:2206:37:2310:57:5512:51:05
101 94 / Muži [563] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 15:03:26 05:38:07 42:5601:57:2703:45:2906:46:3110:37:3212:27:47
102 95 / Muži [161] Lukáš Drobný 1984 CZE Praha 3 15:04:09 05:38:50 50:5502:08:0103:48:1411:00:2712:52:49
103 96 / Muži [232] Martin Holas 1985 CZE Praha 15:06:43 05:41:24 42:4301:58:4803:43:3506:45:1410:41:0113:08:00
104 97 / Muži [261] Lukáš Janík 1988 CZE RBZ Praha 15:07:29 05:42:10 41:5101:49:5903:32:4306:52:4911:07:2813:10:50
105 98 / Muži [535] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:07:39 05:42:19 41:5501:50:0303:32:5306:52:5911:07:2713:11:08
106 99 / Muži [110] Radek Beneda 1982 CZE Praha 3 15:08:02 05:42:43 39:1301:38:5703:16:4106:17:2610:32:1313:06:02
107 100 / Muži [610] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 15:10:23 05:45:03 44:4801:58:0103:40:4706:38:4510:32:4212:29:57
108 101 / Muži [583] Roman Vlček 1976 CZE Trutnov 15:11:15 05:45:55 45:2001:55:0203:49:5507:22:3611:13:2313:02:05
109 102 / Muži [306] Lukáš Košťál 1979 CZE LookAss 15:11:47 05:46:28 43:5101:59:2403:44:1407:24:0911:15:1513:06:37
110 103 / Muži [406] Jan Pařízek 1980 CZE Praha 9 15:12:25 05:47:06 44:4902:03:2103:58:1907:20:4511:15:3913:01:07
111 104 / Muži [531] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 15:14:23 05:49:04 44:1201:57:5703:51:3106:56:0110:53:2512:57:12
112 105 / Muži [488] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 15:21:19 05:56:00 47:5201:59:4303:50:0907:17:3311:23:0813:13:02
113 106 / Muži [847] Róbert Frohn 1982 SVK GE-TRA s.r.o. 15:23:11 05:57:51 30:5801:20:2002:41:1805:27:2411:41:3813:14:43
114 107 / Muži [391] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 15:25:03 05:59:44 45:1701:57:1003:49:3507:09:4911:03:5612:57:50
115 108 / Muži [421] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:25:11 05:59:52 45:0501:58:3803:52:4707:10:2411:13:1113:03:38
116 8 / Ženy [605] Věra Záhorová 1985 CZE Hrádek 15:25:22 06:00:03 46:3202:04:0703:54:0207:22:5811:23:5613:12:41
117 109 / Muži [358] Pavel Mašek 1974 CZE Hrádek 15:25:40 06:00:20 46:5002:04:2703:54:1507:23:2711:24:2013:13:06
118 110 / Muži [173] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 15:26:54 06:01:35 41:5301:53:5203:38:0106:55:0111:02:5212:55:10
119 111 / Muži [298] Martin Kment 1966 CZE iThinkBeer 15:27:46 06:02:27 44:0701:59:4703:50:1607:10:1711:09:0012:50:38
120 112 / Muži [478] Tomáš Slovák 1969 CZE Traged Team 15:28:54 06:03:34 43:4801:57:3503:39:1907:00:0111:26:5713:12:14
121 113 / Muži [221] Václav Herbs 1973 CZE FC Torpedo Středokluky 15:30:43 06:05:24 45:3202:01:3704:01:4407:58:3511:54:3213:46:31
122 114 / Muži [483] Roman Solich 1984 CZE Hýsly 15:31:05 06:05:46 42:3501:46:1903:32:3410:59:2912:56:57
123 115 / Muži [389] Michael Novak 1977 CZE gone4run 15:32:06 06:06:47 40:5801:50:1303:33:3606:42:2611:00:3112:57:58
124 116 / Muži [278] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 15:42:13 06:16:54 43:1201:55:2903:49:1806:55:5910:57:0912:57:33
125 117 / Muži [463] Petr Říman 1967 CZE SK Babice 15:42:46 06:17:27 43:4301:51:3503:48:0807:19:3011:28:5913:19:16
126 118 / Muži [372] Petr Mondri 1972 CZE Praha 15:42:48 06:17:29 46:2302:02:5303:50:0107:04:0911:29:4013:29:18
127 119 / Muži [452] Marek Rod 1967 CZE Krčský les 15:44:53 06:19:34 39:3701:51:4803:52:0207:33:2111:57:5413:44:49
128 120 / Muži [453] Marek Rod 1987 CZE Chodos atletics 15:44:54 06:19:35 39:4101:51:5103:52:0707:33:2411:57:5913:44:53
129 121 / Muži [480] Josef Smola 1951 CZE MK Seitl Ostrava 15:45:33 06:20:14 47:2002:03:1503:58:2607:34:4411:46:5313:32:07
130 122 / Muži [580] Jiří Vítek 1973 CZE KOB Kladno 15:46:29 06:21:10 43:2201:57:1404:02:2107:31:2711:36:5113:37:00
131 9 / Ženy [121] Ivana Bohoňková 1962 CZE Mělník 15:49:45 06:24:26 46:2602:04:2404:00:2407:24:0511:37:3613:39:17
132 123 / Muži [164] Zbyněk Dubský 1972 CZE BIKE2000 15:51:52 06:26:33 50:4302:12:5104:06:2307:59:2311:56:0313:47:41
133 10 / Ženy [345] Helena Malá 1981 CZE RunSport Team 15:56:02 06:30:43 46:5702:03:4804:00:3907:14:5211:35:3413:34:05
134 124 / Muži [186] Ondřej Fremunt 1987 CZE Praha 15:56:35 06:31:16 47:3602:01:3203:52:4707:25:5711:42:4613:32:41
135 11 / Ženy [375] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 15:57:34 06:32:15 45:2602:06:2304:05:2507:33:2711:53:4513:39:58
136 125 / Muži [339] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:02:47 06:37:28 46:3602:05:4703:59:0607:29:3212:07:0614:02:51
137 126 / Muži [596] Tomáš Votava 1974 CZE Hostivice 16:02:52 06:37:33 46:2902:05:4803:59:1707:29:2712:07:0014:03:01
138 127 / Muži [157] Libor Doležal 1978 CZE Černokostelecký pivovár 16:07:27 06:42:08 48:1601:59:5103:52:0207:17:4611:26:5213:29:52
139 128 / Muži [160] Lukáš Dostál 1983 CZE Ostrava 16:09:33 06:44:14 45:2202:11:2804:16:2107:41:4011:55:2913:52:28
140 129 / Muži [616] Marek Žeravík 1984 CZE Pardubice 16:09:43 06:44:23 45:3302:11:0904:16:0907:41:4311:55:2613:47:11
141 130 / Muži [379] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 16:13:02 06:47:43 45:0101:57:5004:08:5507:53:0212:07:2414:15:12
142 131 / Muži [499] Václav Strnad 1974 CZE Brno SKY RUN 16:13:13 06:47:54 44:3101:54:1503:47:0507:29:2311:54:4713:50:40
143 132 / Muži [599] Tomáš Vrzáček 1974 CZE CS-1000 16:13:26 06:48:07 43:2501:54:5003:51:2907:14:0811:47:5213:46:30
144 133 / Muži [604] Miroslav Zábranský 1986 CZE Liberec 16:14:49 06:49:30 48:2902:08:0504:06:4407:36:5612:08:5714:17:16
145 12 / Ženy [399] Kateřina Ondrušová 1986 CZE Praha 16:16:34 06:51:15 48:2302:05:3403:58:3607:35:5211:39:3413:37:04
146 134 / Muži [263] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE SUADRA 16:16:36 06:51:17 43:3502:00:3704:03:4407:24:4011:42:1213:54:10
147 135 / Muži [334] Jiří Linhart 1972 CZE Havířov 16:16:58 06:51:39 43:1701:59:1204:08:1807:46:0411:46:0813:52:28
148 136 / Muži [116] Filip Bialas 1998 CZE Praha 4 16:18:33 06:53:14 42:0902:04:3103:53:2807:09:4411:35:2813:36:33
149 13 / Ženy [118] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek pod Brdy 16:20:28 06:55:08 45:0902:08:0004:10:2407:30:3711:56:1213:57:21
150 14 / Ženy [101] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 16:20:37 06:55:17 47:2402:07:1904:04:3507:33:3311:54:1913:57:46
151 137 / Muži [140] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 16:22:02 06:56:43 46:3502:07:0804:13:4107:41:2212:03:4614:10:11
152 138 / Muži [561] Jiří Urban 1980 CZE Teplice 16:22:06 06:56:46 42:3801:53:3304:13:3721:52:3012:04:2014:10:03
153 139 / Muži [139] Robert Čabla 1981 CZE Slaný 16:22:12 06:56:53 46:4702:07:1804:13:4607:41:3612:04:3714:10:14
154 140 / Muži [555] David Trojan 1997 CZE Praha 9 16:23:21 06:58:02 47:1402:05:2804:10:5907:57:2812:21:2314:21:25
155 141 / Muži [567] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 16:28:06 07:02:47 45:5102:01:3104:04:2607:19:2611:46:2613:54:34
156 142 / Muži [414] Andrej Petruš 1987 CZE Chrastava 16:30:39 07:05:20 42:5001:55:4004:05:2307:24:3311:42:2313:54:05
157 143 / Muži [608] Jan Záruba 1977 CZE Praha 16:30:40 07:05:21 39:4101:51:5803:52:1707:34:3611:48:2813:48:46
158 144 / Muži [132] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 16:31:49 07:06:30 48:5802:02:4004:04:3107:38:2314:53:0413:51:17
159 145 / Muži [597] Ondřej Votoček 1973 CZE Praha 4 - Libuš 16:32:32 07:07:13 40:3601:52:5303:38:1807:28:3111:56:2213:56:15
160 146 / Muži [559] Michal Turek 1970 CZE Praha 16:33:48 07:08:29 51:3902:20:5604:24:1707:47:2812:37:1014:28:14
161 147 / Muži [573] Jiří Větvička 1979 CZE Praha 16:34:57 07:09:38 48:1102:05:5304:30:1308:12:2712:28:2714:31:53
162 148 / Muži [321] Tomáš Kubín 1981 CZE RS Vlašim 16:35:42 07:10:22 46:4901:52:4804:11:2907:43:2411:50:0914:04:10
163 149 / Muži [290] Jaroslav Kebrle 1988 CZE Horovice 16:36:17 07:10:58 48:0602:17:4504:34:1908:19:5412:34:5014:26:37
164 150 / Muži [326] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 16:38:22 07:13:03 40:0801:50:3703:41:3207:02:4111:30:3413:31:37
165 151 / Muži [267] Roman Jirák 1975 CZE Břehy 16:41:00 07:15:41 47:3402:07:0804:15:5807:46:4612:26:1814:32:53
166 152 / Muži [167] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 16:41:27 07:16:08 46:0902:04:4404:23:4108:00:5312:03:4913:58:45
167 153 / Muži [495] Josef Stolín 1971 CZE Relative Team 16:41:53 07:16:34 48:2002:04:1503:56:0607:27:0812:09:5714:18:28
168 15 / Ženy [262] Karolína Jánošíková 1987 CZE Relative Team 16:41:55 07:16:36 47:5501:59:2803:42:5707:26:5912:09:4714:18:23
169 154 / Muži [310] Daniel Krátký 1984 CZE Praha 8 16:42:15 07:16:56 45:0102:05:4304:09:0907:33:5712:11:0714:10:26
170 155 / Muži [439] Pavel Procházka 1968 CZE Kladno 16:43:00 07:17:41 49:1802:16:1304:10:2907:33:5311:57:4814:03:48
171 156 / Muži [178] Pavel Fenyk 1965 CZE SK Babice 16:43:24 07:18:05 42:4001:51:3603:48:1507:19:3511:48:4413:41:50
172 157 / Muži [373] Marek Moravec 1976 CZE Anvil 16:43:25 07:18:06 40:4701:45:2303:36:1007:10:5612:08:4814:06:07
173 158 / Muži [145] Tomáš Čermák 1970 CZE Prostřední Lánov 16:49:02 07:23:43 41:0501:57:4803:52:0707:20:0111:37:2313:32:10
174 159 / Muži [120] Miloš Bohoněk 1962 CZE Mělník 16:49:58 07:24:39 45:0602:03:5004:03:5107:37:4212:13:4814:20:11
175 160 / Muži [607] Pavel Zámostný 1970 CZE iThinkBeer 16:52:04 07:26:44 43:0701:51:5703:35:4506:54:3611:12:2113:17:23
176 161 / Muži [514] Michal Šebesta 1983 CZE metro A 16:57:36 07:32:16 44:1202:03:1004:00:4307:35:0912:14:1514:25:33
177 162 / Muži [503] Adam Svoboda 1983 CZE S.K.R.S. 16:58:41 07:33:22 51:1602:19:2104:16:2507:26:2811:39:3814:04:11
178 163 / Muži [424] Jan Podhajský 1976 CZE Etnetera Etdorfin 17:02:39 07:37:20 46:1301:59:3903:48:2207:27:4812:18:3014:22:11
179 16 / Ženy [506] Michaela Svobodová 1983 CZE Jablonec nad Nisou 17:03:05 07:37:46 46:2802:04:4104:02:5307:38:5412:05:1914:20:29
180 164 / Muži [444] Ondřej Ptáček 1989 CZE Brumov-Bylnice 17:04:35 07:39:16 45:4102:07:5404:14:4107:41:1712:12:3214:29:45
181 165 / Muži [168] Karel Dvořák 1974 CZE Měřín 17:04:49 07:39:30 44:2801:59:5304:03:0407:42:4712:06:1514:11:01
182 166 / Muži [125] Jan Brenk 1972 CZE Tmaň 17:06:18 07:40:59 41:2401:50:2303:50:3507:42:1911:49:3114:05:24
183 17 / Ženy [579] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 17:08:07 07:42:48 45:3602:00:5803:59:0207:35:3112:15:3414:26:19
184 18 / Ženy [440] Pavlína Procházková 1964 CZE Hořovice 17:08:10 07:42:51 45:2902:00:5903:59:1012:15:5214:26:09
185 167 / Muži [441] Luboš Prošek 1968 CZE Vráž 17:08:10 07:42:51 45:2702:00:5806:00:5607:35:0512:15:3914:26:25
186 168 / Muži [457] Jaroslav Roubal 1968 CZE KLÁŠTERKA 17:08:50 07:43:31 45:1102:01:3104:01:3707:46:3512:03:0814:00:11
187 169 / Muži [517] Jan Šettner 1975 CZE Kuncina 300 17:10:11 07:44:52 48:5502:10:0604:10:2608:03:0012:23:2814:32:11
188 170 / Muži [159] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 17:10:51 07:45:32 48:5602:10:2204:11:2408:03:2412:24:2314:32:32
189 171 / Muži [244] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 17:13:50 07:48:31 49:3002:11:1804:25:1607:51:2212:26:1714:32:44
190 172 / Muži [346] Petr Maleček 1972 CZE Praha 8 17:16:19 07:51:00 44:5302:01:5104:17:3107:45:0512:15:0814:26:05
191 173 / Muži [429] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA Pardubice 17:16:21 07:51:02 43:5402:09:0604:21:3708:02:4912:36:1114:40:49
192 174 / Muži [411] Jaroslav Pekárek 1976 CZE Stará Boleslav 17:18:34 07:53:15 44:4001:59:0703:51:1007:38:0412:20:4214:27:01
193 175 / Muži [395] Jan Novotný 1975 CZE PARENT PROJECT 17:21:23 07:56:04 49:4902:24:5704:37:1408:27:1313:08:5014:59:52
194 19 / Ženy [316] Iva Kroužilová 1977 CZE Poděbrady 17:22:11 07:56:51 47:5502:03:4704:01:4307:43:3612:24:4314:31:35
195 176 / Muži [320] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 17:26:14 08:00:55 47:5101:58:3004:01:4407:43:3012:22:5314:31:16
196 177 / Muži [507] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 17:28:53 08:03:34 47:3002:07:2404:04:5107:33:4511:54:2513:58:01
197 178 / Muži [238] Pavel Hons 1970 CZE Kladno 17:29:14 08:03:55 44:5902:06:0804:11:0207:54:5912:51:0914:58:34
198 179 / Muži [342] Pavel Mach 1965 CZE MK Kladno 17:29:19 08:04:00 45:0202:06:0604:11:1007:54:5812:51:1514:58:45
199 20 / Ženy [565] Hana Váchová 1980 CZE Praha 9 17:30:02 08:04:43 44:4401:54:5403:38:1606:51:5411:41:5414:52:13
200 180 / Muži [215] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 17:31:41 08:06:22 47:2302:09:4004:11:4608:01:4912:48:0514:59:49
201 181 / Muži [216] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 17:32:01 08:06:42 45:4502:09:5604:12:0508:01:5812:48:2415:00:07
202 21 / Ženy [366] Martina Metzová 1971 CZE MK Seitl Ostrava 17:32:04 08:06:45 47:5502:08:3804:24:5107:59:3612:57:2814:54:45
203 22 / Ženy [141] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 17:35:19 08:09:59 52:5902:21:5704:25:1608:20:4712:42:5914:48:32
204 182 / Muži [314] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 17:38:41 08:13:22 49:3702:23:5004:26:1308:01:3912:34:4214:42:42
205 183 / Muži [568] Petr Váňa 1962 CZE Olomouc 17:45:30 08:20:10 38:5301:53:0004:12:1907:55:0212:30:4314:48:40
206 184 / Muži [195] Daniel Grzelak 1973 POL Maraton Leszno 17:47:20 08:22:01 49:5302:11:3804:10:4408:05:2913:03:0715:02:24
207 23 / Ženy [196] Justyna Grzelak 1974 POL Maraton Leszno 17:47:30 08:22:11 49:4702:11:3704:10:3708:05:3413:03:0215:02:16
208 185 / Muži [490] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená zvěř 17:51:13 08:25:54 50:5302:27:1604:50:1508:18:1213:12:2315:14:04
209 186 / Muži [376] Martin Müller 1968 CZE Pardubice 17:53:17 08:27:58 49:2102:09:3204:04:5107:38:2812:30:40
210 187 / Muži [170] Aleš Dvořák 1981 CZE Vodňany 17:54:18 08:28:58 47:5102:14:4604:19:5508:07:2512:29:5114:50:28
211 24 / Ženy [349] Klára Malíková 1983 CZE Per ho! 18:01:54 08:36:35 49:2202:09:0504:45:5808:20:3213:29:3115:39:32
212 25 / Ženy [184] Markéta Florianová 1984 CZE Jablonec nad Nisou 18:01:56 08:36:37 49:2002:09:0804:46:0208:20:4213:29:3515:39:40
213 188 / Muži [356] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:02:27 08:37:08 51:1402:25:2004:50:1208:31:0613:26:0115:32:09
214 189 / Muži [481] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 18:02:36 08:37:17 47:4502:02:4904:15:3808:03:1113:01:5015:21:14
215 190 / Muži [519] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 18:02:37 08:37:17 46:2701:58:3504:05:0207:58:2213:01:4514:56:22
216 191 / Muži [108] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 18:04:14 08:38:55 43:0504:20:5007:56:2013:12:2215:29:29
217 192 / Muži [553] René Trbušek 1976 CZE Čelákovice 18:04:54 08:39:35 46:0202:06:4704:10:5707:53:2513:00:2715:25:18
218 193 / Muži [461] Jan Řezáč 1978 CZE Mladá Boleslav 18:07:01 08:41:42 47:1402:14:4504:26:0508:27:0213:15:0415:29:48
219 194 / Muži [328] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 18:07:02 08:41:42 47:0902:14:4404:37:5708:26:5713:14:5215:29:41
220 195 / Muži [493] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:07:02 08:41:43 48:3202:09:4804:06:2907:44:5613:11:0715:17:16
221 196 / Muži [562] Martin Urbaník 1976 SVK STEFANIKTRAIL.SK 18:12:14 08:46:55 45:2901:58:2704:08:3607:58:4913:35:0415:23:56
222 197 / Muži [210] Petr Havel 1968 CZE MPM TEAM 18:13:36 08:48:16 48:5504:11:0107:53:3513:06:4215:17:48
223 26 / Ženy [384] Dagmar Nesládková 1982 CZE Vlčice u Trutnova 18:14:05 08:48:46 49:0702:10:4004:08:1608:01:0612:50:4715:10:36
224 198 / Muži [177] Petr Fejtek 1991 CZE - 18:14:10 08:48:51 54:0602:14:3604:16:5007:40:0012:23:3615:11:22
225 27 / Ženy [543] Iva Švecová 1971 CZE Pardubice 18:18:47 08:53:28 50:2902:22:2204:36:2608:10:1513:03:1015:29:16
226 199 / Muži [362] Jaroslav Mauler 1978 CZE Maugli 18:18:48 08:53:29 47:2902:07:5004:26:0008:22:5613:20:4315:32:55
227 200 / Muži [606] Vít Zahrádka 1978 CZE Spřátelená zvěř 18:21:28 08:56:08 51:1402:27:1304:50:2208:24:4613:13:4115:41:13
228 201 / Muži [601] Karel Wilk 1982 CZE Praha 10 18:23:44 08:58:25 53:1002:22:0404:53:4208:24:4512:54:0915:00:44
229 202 / Muži [500] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 18:26:15 09:00:56 46:0902:07:5404:43:5808:28:5313:24:3215:41:59
230 203 / Muži [469] Jiří Sehnal 1988 CZE Praha 18:28:05 09:02:46 53:1202:21:1004:24:0607:58:3113:11:0015:12:32
231 28 / Ženy [344] Eliška Majorová 1987 CZE Praha 18:28:11 09:02:52 50:3302:08:1904:09:3907:34:3812:54:3715:16:58
232 204 / Muži [174] Aleš Fajkus 1988 CZE Mravenci od baby Jagy 18:30:14 09:04:55 45:0702:14:5404:31:1908:16:0112:42:0315:24:53
233 205 / Muži [446] Marek Pytlík 1989 CZE MOBJ 18:30:21 09:05:02 45:1502:14:5104:31:1708:15:5712:41:5415:25:02
234 206 / Muži [492] Wenzel Steffen 1962 GER Hoyerswerdaer SV 1919 18:31:50 09:06:31 49:2202:20:1204:21:5408:14:2213:26:5615:38:29
235 207 / Muži [594] Libor Voplakal 1986 CZE Équipe sans limites - Humpolec 18:32:50 09:07:30 45:3202:01:4403:48:0907:18:1011:53:0214:28:32
236 208 / Muži [532] Bohumil Šroubek 1984 CZE Knechti 18:34:09 09:08:50 45:5702:10:0204:54:1908:32:4813:33:2516:16:53
237 209 / Muži [445] Tomáš Pucholt 1994 CZE Knechti 18:34:15 09:08:56 45:4802:09:3404:54:0608:32:5513:33:2416:15:03
238 210 / Muži [224] Petr Hlad 1977 CZE Usti nad Labem 18:34:26 09:09:07 51:3502:23:1604:34:4108:30:2313:29:3315:56:48
239 211 / Muži [225] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 18:34:29 09:09:10 52:3202:23:1304:34:5008:29:0513:29:3015:55:17
240 29 / Ženy [124] Eva Brejchová 1979 CZE Praha 18:36:09 09:10:50 50:2202:04:0704:07:2507:45:0112:48:2415:18:25
241 212 / Muži [385] Michal Netík 1991 CZE Praha 3 18:37:18 09:11:59 45:3402:09:1004:25:4108:18:4813:33:0515:52:28
242 213 / Muži [609] Martin Zbruž 1970 CZE Praha 9 18:37:22 09:12:02 52:5802:30:0905:08:3609:01:2413:58:0316:02:19
243 214 / Muži [585] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 18:40:00 09:14:40 44:0001:58:3403:51:5207:38:3912:43:2114:44:41
244 215 / Muži [471] Pavel Schmid 1983 CZE Praha 10 18:42:00 09:16:41 46:0802:14:1104:42:4708:31:2013:37:1715:53:03
245 30 / Ženy [468] Lucie Sedlářová 1975 CZE sportlav 18:42:00 09:16:41 46:1202:14:1604:42:5708:31:2413:37:2315:53:17
246 216 / Muži [192] Michal Graman 1977 CZE Poděbrady 18:42:25 09:17:06 46:3302:06:4804:25:1208:27:5813:38:4915:48:55
247 217 / Muži [287] Mirek Karkoš 1970 CZE Fidobar 18:42:35 09:17:16 49:5102:17:2604:36:0008:37:1013:12:5915:32:21
248 218 / Muži [437] Martin Procházka 1981 CZE Pardubice 18:42:41 09:17:22 49:4302:17:2804:36:1108:37:0913:13:0015:32:21
249 219 / Muži [260] Radek Jambor 1973 CZE Sám sobě sponzorem:-) 18:51:08 09:25:49 52:1902:30:3304:59:5709:02:5913:45:2416:03:01
250 31 / Ženy [510] Blanka Šafránková 1970 CZE Poděbrady, Pátek 18:52:59 09:27:40 49:1202:20:4904:43:4608:28:0713:24:1315:38:52
251 220 / Muži [405] Aleš Palásek 1974 CZE Paldové 18:53:34 09:28:15 47:1602:05:4304:30:3208:22:5713:21:1615:39:28
252 221 / Muži [113] Petr Bernovský 1968 CZE Praha 4 18:58:43 09:33:24 42:3901:58:5704:05:3507:46:1113:32:3716:02:38
253 222 / Muži [248] Matěj Hrejsemnou 1991 CZE Zvole 18:59:39 09:34:19 48:5702:16:5104:36:1108:33:3714:09:0516:24:16
254 223 / Muži [284] Martin Kanta 1982 CZE Praha 19:01:36 09:36:16 48:1302:16:4304:32:5508:31:4314:04:5116:31:38
255 224 / Muži [285] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 19:01:40 09:36:21 48:0802:16:5004:32:5308:31:4614:04:4816:31:39
256 225 / Muži [181] Jiří Fiala 1984 CZE Brno 19:02:45 09:37:26 51:0602:18:0004:35:4408:40:1914:13:3616:33:34
257 32 / Ženy [409] Jana Pavloušková 1987 CZE Brno 19:02:48 09:37:29 51:2302:18:0104:35:4408:40:2714:13:4416:33:43
258 226 / Muži [423] Marek Podbielski 1974 POL KB Castellanus 19:03:04 09:37:45 47:5802:14:1904:36:3108:30:3213:55:2616:34:53
259 227 / Muži [496] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 19:07:16 09:41:57 52:0802:35:0805:22:5709:33:2714:38:2516:46:14
260 33 / Ženy [520] Martina Šimková 1982 CZE Praha 19:07:55 09:42:36 52:5002:28:0004:38:5308:36:3613:33:2515:57:12
261 228 / Muži [213] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 19:09:34 09:44:14 48:5202:14:5104:39:5208:34:5613:58:3816:06:42
262 229 / Muži [560] Tomáš Ulma 1964 CZE Praha 9 19:10:53 09:45:34 53:5602:31:5804:51:1308:38:3113:34:5515:53:44
263 230 / Muži [590] Frantisek Volf 1981 CZE LoneWolf 19:17:07 09:51:48 52:2902:36:3805:15:2108:51:5313:56:1016:35:33
264 231 / Muži [276] Pavel Juřica 1979 CZE MK Seitl Ostrava 19:18:10 09:52:51 53:3302:36:5905:04:0408:55:2513:46:5616:23:53
265 232 / Muži [386] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves 19:19:13 09:53:54 52:1202:24:1204:39:2908:39:2614:00:5216:17:16
266 233 / Muži [183] Pavel Flekač 1982 CZE Čelákovice 19:22:28 09:57:09 50:5002:26:5905:00:1709:22:0914:43:3917:14:29
267 234 / Muži [388] Marcel Nosek 1975 CZE Sokol Úbislavice 19:24:26 09:59:07 48:1402:20:3404:48:2408:47:0913:52:5516:29:36
268 235 / Muži [613] Jakub Zlámal 1973 CZE Sokol Úbislavice 19:24:51 09:59:32 48:4502:21:0604:48:5108:47:3213:53:3116:30:15
269 236 / Muži [315] Martin Krédl 1972 CZE Bakovští šlapeři 19:25:31 10:00:12 53:0702:37:0105:05:0408:54:4514:18:2616:41:50
270 237 / Muži [182] Michal Flek 1976 CZE Bakovští šlapeři 19:25:37 10:00:18 53:1102:37:0405:05:0608:54:4514:00:2616:42:01
271 34 / Ženy [534] Michaela Vondrová 1987 CZE Liberec 19:26:45 10:01:25 49:3302:14:0204:28:1908:41:4514:15:0716:42:03
272 238 / Muži [368] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 19:27:35 10:02:16 54:4002:36:1105:04:0309:04:3614:11:2616:36:54
273 239 / Muži [617] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 19:28:01 10:02:42 49:1302:15:2104:36:2208:29:0314:02:2916:29:33
274 240 / Muži [547] Vojtěch Tišl 1986 CZE Puklice 19:31:33 10:06:13 51:2002:22:5704:39:4708:42:2813:43:3016:21:17
275 241 / Muži [572] Erik Veselý 1983 CZE Jihlava 19:31:43 10:06:24 51:1302:22:5304:39:5008:42:3113:43:3416:21:08
276 242 / Muži [214] Václav Heinrich 1978 CZE IMIN 19:35:26 10:10:07 50:0102:23:2004:57:2908:41:3013:53:2916:26:31
277 243 / Muži [443] Josef Ptáček 1980 CZE IMIN 19:35:26 10:10:07 49:5302:23:1704:39:1508:41:2613:53:2116:26:27
278 244 / Muži [309] Pavel Koza 1978 CZE Praha 4 19:35:57 10:10:38 47:3802:08:1404:11:0207:39:2613:19:1516:00:30
279 245 / Muži [255] Stanislav Hušek 1968 CZE Praha 4 19:36:52 10:11:33 53:5902:27:2604:58:2808:48:2314:19:5516:35:06
280 246 / Muži [502] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 19:36:57 10:11:37 50:1502:27:2404:58:2608:48:2214:20:2216:35:02
281 247 / Muži [223] Lukáš Himr 1985 CZE Krokodýl Brno 19:37:02 10:11:43 49:4902:18:3104:34:5108:33:3813:34:1516:16:45
282 248 / Muži [367] Jiří Mifek 1985 CZE Měnín 19:37:03 10:11:44 49:4802:18:2704:34:5308:33:3813:34:1816:16:32
283 249 / Muži [313] Martin Kraus 1991 CZE Broumy 19:37:17 10:11:58 47:5202:17:3704:42:1008:27:4914:17:2016:44:18
284 250 / Muži [180] David Fiala 1970 CZE men4run 19:38:01 10:12:42 45:4802:10:1604:34:1008:39:2614:19:2016:43:17
285 251 / Muži [142] Martin Čapek 1978 CZE Turnov 19:38:43 10:13:24 51:3702:12:3304:36:4508:30:1613:38:4816:29:07
286 252 / Muži [419] Marek Plášil 1988 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:37 10:15:18 49:4302:18:4004:31:4508:21:4213:56:3316:50:04
287 253 / Muži [158] Vojtěch Donát 1987 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:46 10:15:26 49:5702:18:4604:31:5908:22:0913:57:0016:49:41
288 35 / Ženy [295] Kateřina Kliková 1981 CZE Praha 19:41:21 10:16:02 52:2002:22:0304:44:5608:44:5414:10:4016:41:16
289 36 / Ženy [134] Veronika Cagáňová 1983 CZE Karlovy Vary 19:41:24 10:16:05 52:2902:22:0804:44:4308:44:4314:10:5316:41:15
290 254 / Muži [374] Pavel Mosler 1984 CZE Opava 19:41:32 10:16:13 52:2002:22:0604:44:5808:44:5714:10:0616:41:31
291 255 / Muži [603] Karol Woźniak 1986 POL KB Castellanus 19:42:29 10:17:10 47:5802:14:0804:36:2508:30:3613:55:2316:34:54
292 256 / Muži [422] Karel Pluhař 1983 CZE Čelákovice 19:45:09 10:19:50 49:5702:11:2404:20:3908:48:2314:20:2316:53:48
293 257 / Muži [235] Michal Holub 1964 CZE Praha 19:50:16 10:24:57 50:3102:29:2205:05:2109:07:4514:26:2516:52:27
294 258 / Muži [552] Daniel Trávníček 1987 CZE Hořice 19:52:13 10:26:54 49:4202:12:2108:22:4913:28:3116:07:00
295 259 / Muži [530] Vojtech Špišák 1980 SVK Košice 20:00:01 10:34:42 49:0302:15:0204:58:4509:09:3414:40:0416:55:36
296 260 / Muži [274] Petr Joska 1978 CZE Jičín 20:01:37 10:36:18 53:1302:33:5505:05:0109:00:5014:31:3116:59:17
297 37 / Ženy [432] Radka Pospíšilová 1969 CZE Jičín 20:01:42 10:36:23 53:0802:33:5205:04:5809:00:1414:31:2916:59:25
298 261 / Muži [402] Martin Ouda 1974 CZE T5 Kladno 20:01:54 10:36:35 53:0902:24:3004:38:2208:51:3713:51:4116:16:22
299 38 / Ženy [268] Alena Jiráňová 1986 CZE Opatovice nad Labem 20:03:53 10:38:33 51:5402:22:4004:35:2808:29:0413:44:3016:33:40
300 262 / Muži [536] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 20:04:02 10:38:43 51:5802:22:2604:35:3208:29:2813:44:4516:33:57
301 263 / Muži [256] Petr Chlubna 1974 CZE Břeclav 20:07:44 10:42:25 49:5302:17:2104:35:2908:35:5814:06:2616:53:15
302 264 / Muži [211] Tomáš Havelka 1976 CZE Břeclav 20:07:47 10:42:28 49:5602:17:2104:35:3108:35:5914:06:2016:53:20
303 265 / Muži [458] Dušan Rozsypal 1971 CZE Přerov 20:08:20 10:43:01 52:4102:27:1805:02:1909:03:4414:15:2517:10:10
304 266 / Muži [593] Vítězslav Vontroba 1968 CZE Opava 20:08:23 10:43:04 52:5302:27:2905:02:0809:03:3514:15:0817:10:31
305 267 / Muži [427] Miroslav Podrabský 1969 CZE T5 Kladno 20:15:58 10:50:39 53:5402:46:4905:25:4509:20:2914:23:4316:55:56
306 268 / Muži [270] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 20:16:14 10:50:54 50:1902:25:0104:37:2708:31:3514:06:0716:28:58
307 269 / Muži [504] Jakub Svoboda 1984 CZE Vrchlabí 3 20:20:25 10:55:06 53:0402:18:0804:48:0008:32:5914:39:1417:01:59
308 39 / Ženy [586] Jana Vodvarkova 1984 CZE Báječné ženy v běhu 20:20:28 10:55:08 53:0702:18:0704:37:4208:32:5414:39:1417:01:52
309 40 / Ženy [516] Romana Šejnohová 1988 CZE Sejřek 20:21:47 10:56:28 52:0002:15:1304:44:0309:23:1914:30:2717:20:38
310 270 / Muži [397] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 20:21:49 10:56:30 01:01:5302:56:2405:39:3310:15:1415:07:3217:38:02
311 271 / Muži [542] Pavel Švarc 1942 CZE Příbram V 20:22:58 10:57:38 52:5302:27:1005:00:3908:56:5814:42:3417:12:31
312 41 / Ženy [383] Martina Němečková 1965 CZE Praha 20:24:16 10:58:57 51:5102:25:1505:02:4509:27:1315:37:4617:35:01
313 42 / Ženy [217] Iva Hejkrlíková 1982 CZE HEJ HEJ 20:26:32 11:01:13 53:2802:31:4505:08:0509:32:3615:13:1217:38:47
314 272 / Muži [304] Tomáš Komárek 1985 CZE Chachumbábů 20:27:46 11:02:27 56:0602:45:3305:52:4210:04:5115:08:4417:38:06
315 43 / Ženy [218] Věra Hejkrlíková 1954 CZE HEJ HEJ 20:28:35 11:03:15 53:5702:32:0405:08:1709:32:4915:13:2417:39:08
316 273 / Muži [465] Roman Sallmann 1989 CZE Lázně Bělohrad 20:29:41 11:04:22 51:3702:26:4105:00:4709:11:0514:34:2317:06:16
317 274 / Muži [363] Ladislav Mazůrek 1951 CZE Mimoň 20:33:51 11:08:32 49:4802:15:2404:44:2608:52:3014:34:2817:21:18
318 275 / Muži [589] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:38:14 11:12:55 54:1202:36:0805:04:3409:23:1815:04:0517:35:22
319 276 / Muži [592] Marian Vondrák 1973 CZE Lampertice 20:41:35 11:16:15 01:07:5703:04:3906:24:4510:54:4015:23:3017:42:34
320 277 / Muži [454] Michal Rogovský 1981 CZE Čelákovice 20:45:36 11:20:17 52:0202:28:4505:05:1509:23:3615:17:2317:44:20
321 278 / Muži [447] Fabian Rabl 1975 AUT Ultra Team Rabl 20:52:07 11:26:47 52:3902:24:2504:56:5709:20:3815:38:0118:03:47
322 44 / Ženy [265] Věra Jindrová 1989 CZE Praha 20:56:10 11:30:50 50:2402:17:3704:43:5908:53:5214:57:0717:40:44
323 279 / Muži [264] Marek Jindra 1985 CZE Praha 20:56:16 11:30:56 50:2502:17:4804:43:5908:54:0414:58:2517:42:51
324 280 / Muži [156] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 21:03:22 11:38:03 49:2702:25:1804:53:1209:14:2714:54:4217:29:56
325 281 / Muži [336] Marek Tancik 1972 CZE Praha 11 21:04:10 11:38:50 50:5802:25:5504:53:5509:14:4214:55:1417:30:29
326 45 / Ženy [515] Klára Šebková 1987 CZE Tachov 21:10:34 11:45:15 52:0102:36:2405:12:4409:11:5014:29:0617:29:12
327 282 / Muži [513] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 21:10:44 11:45:25 52:0902:36:3105:12:4909:12:0014:29:2117:29:10
328 283 / Muži [148] Jiří Černý 1978 CZE Týnec nad Sázavou 21:16:29 11:51:10 54:2002:36:1305:24:4709:27:0515:33:0218:19:55
329 46 / Ženy [557] Veronika Truksová 1987 CZE Praha 8 21:25:40 12:00:20 54:2702:37:2905:07:0409:05:2116:04:3118:29:41
330 284 / Muži [401] Dominik Orsag 1991 SVK Partizanske 21:25:40 12:00:21 54:2702:37:2405:53:3609:05:2216:04:3318:29:31
331 47 / Ženy [123] Kateřina Brabcová 1983 CZE Praha 6 21:40:51 12:15:32 56:2702:37:5105:22:0909:43:4716:00:5618:32:16
332 285 / Muži [595] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 21:41:17 12:15:58 54:5602:28:3204:59:1809:14:4215:22:3217:56:09
333 286 / Muži [312] Ivan Kratzer 1985 CZE Kladno 21:43:59 12:18:40 53:1002:36:1205:24:3809:27:0115:33:0818:20:26
334 287 / Muži [297] Jakub Klimus 1985 CZE Týnec nad Sázavou 21:44:13 12:18:53 53:3402:36:2705:24:5909:26:4815:33:1318:20:35
335 288 / Muži [185] Tomáš Franc 1976 CZE Fidobar 21:45:51 12:20:32 49:5702:17:2304:36:4409:04:1015:08:3818:07:24
336 289 / Muži [234] Zbyněk Holub 1974 CZE Fidobar 21:45:56 12:20:37 50:0602:17:2704:36:4309:04:1715:08:3418:07:36
337 290 / Muži [243] Milan Hota 1957 CZE FC Záhoří 21:49:14 12:23:54 01:00:2602:35:3005:13:0109:50:0615:32:3818:29:35
338 291 / Muži [189] Arkadiusz Gerono 1983 POL Jelenia Góra 21:52:57 12:27:37 53:5502:38:1805:24:0009:49:3215:13:1018:03:37
339 292 / Muži [105] Petr Audy 1989 CZE Bílina 22:03:24 12:38:05 48:2202:19:1804:40:5109:01:3115:12:3518:35:11
340 293 / Muži [203] Jiří Haltuf 1985 CZE Chrudim 22:06:47 12:41:28 54:4002:30:3705:41:3110:09:4715:46:2618:51:39
341 48 / Ženy [524] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 22:06:48 12:41:29 54:3402:30:3705:41:0610:09:4615:46:2118:51:38
342 294 / Muži [360] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 22:07:44 12:42:25 52:1302:29:5004:49:3009:02:0515:16:5818:19:13
343 295 / Muži [219] Jakub Hejný 1990 CZE Praha 4 22:07:52 12:42:33 52:1102:29:5304:49:3609:02:1215:17:1918:19:20
344 296 / Muži [122] Zdeněk Bouda 1980 CZE DEATH A.D. Huť 22:10:31 12:45:11 53:0502:31:0105:09:3109:39:5816:12:3218:56:09
345 297 / Muži [450] Jiří RANSDORF 1957 CZE Praha 7 22:12:46 12:47:26 01:06:4002:53:2005:28:5309:50:0915:36:3018:19:03
346 298 / Muži [521] Petr Šindelář 1970 CZE Praha 22:21:07 12:55:47 56:3002:38:5405:28:4409:52:2615:52:5218:27:11
347 299 / Muži [163] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 22:29:59 13:04:40 01:00:3102:54:3605:57:3810:32:2816:18:1318:59:04
348 300 / Muži [487] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 22:36:02 13:10:43 01:04:1103:01:0406:07:4910:52:4616:54:5719:20:59
349 301 / Muži [240] Jakub Horák 1990 CZE Litomyšl 22:37:20 13:12:00 52:1202:36:5705:14:0309:46:1615:27:1918:19:14
350 302 / Muži [476] Tomáš Slavkovský 1987 CZE AK Vydrník 22:47:28 13:22:09 57:2202:45:2605:41:3610:05:4716:18:1419:10:31
351 49 / Ženy [380] Kristina Nečekalová 1984 CZE AK Vydrník 22:47:30 13:22:10 57:2502:45:2605:40:5510:05:5716:18:2619:10:53
352 303 / Muži [430] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 22:47:41 13:22:22 56:3402:29:5405:19:4109:39:3716:18:1619:01:34
353 304 / Muži [484] Jiří Soukup 1976 CZE Nučice 22:47:48 13:22:29 55:1402:40:5805:19:4609:39:4116:18:2319:14:55
354 305 / Muži [258] Vladimír Chvátal 1967 CZE Úvaly 22:48:36 13:23:16 55:5002:38:3705:11:0409:24:3615:11:1418:18:40
355 50 / Ženy [143] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 22:48:38 13:23:19 56:3502:30:2605:07:4609:54:5316:04:4119:18:14
356 51 / Ženy [327] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 22:48:46 13:23:27 56:4402:30:3105:08:0509:54:5716:04:5819:18:17
357 306 / Muži [300] Pavel KOLLER 1970 CZE Hostomice pod Brdy 22:51:59 13:26:39 59:5402:41:0705:41:0711:00:1918:49:0520:26:17
358 307 / Muži [193] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 22:56:28 13:31:09 58:1302:54:1605:39:4909:46:0116:38:2919:49:59
359 308 / Muži [602] Pavel Wohanka 1945 CZE Spartak Beranka 22:58:56 13:33:37 01:00:3302:59:3205:50:3910:28:1516:18:0719:27:20
360 309 / Muži [347] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 23:05:23 13:40:04 59:4502:52:0106:00:5110:37:5117:04:5419:39:46
361 310 / Muži [396] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 23:05:57 13:40:37 58:3802:35:2505:31:4310:23:3917:03:0119:51:46
362 311 / Muži [369] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 23:08:11 13:42:52 57:4402:41:2305:31:3810:07:4416:17:5818:53:20
363 52 / Ženy [497] Michaela Stránská 1988 CZE Báječné ženy v běhu + Decathlon 23:12:06 13:46:47 54:3002:43:5705:32:2310:04:1016:21:2919:28:27
364 312 / Muži [574] Ondřej Vevera 1984 CZE Praha 8 23:15:44 13:50:25 01:02:0306:37:2611:32:3917:48:1620:42:55
365 313 / Muži [508] Zsolt Szalay 1976 HUN Siófok 23:20:58 13:55:39 57:2502:48:1305:56:0210:48:3917:14:1020:22:41
366 53 / Ženy [319] Jitka Křížová 1981 CZE Radostin n.Osl. 23:22:44 13:57:25 57:2802:20:5904:37:1008:42:2316:53:0319:37:31
367 314 / Muži [222] Gábor Hevér 1982 HUN TTT, HVTE, Lokomotív TE 23:22:46 13:57:27 57:3402:48:2105:56:5710:49:4517:12:5320:21:51
368 54 / Ženy [448] Zdeňka Radostová 1971 CZE karlovarská dračice 23:23:23 13:58:03 55:1802:31:0105:13:5409:51:0416:25:0519:39:37
369 315 / Muži [354] Frank Marek 1996 CZE Orlová 23:24:44 13:59:24 55:4602:36:1904:56:3509:53:5516:04:3918:51:18
370 316 / Muži [588] Martin Vojtěch 1980 CZE Pardubice 23:25:22 14:00:03 57:3202:45:4105:45:4110:30:1016:43:2519:37:26
371 55 / Ženy [338] Mirka Lusková 1984 CZE Pardubice 23:25:24 14:00:05 57:3602:45:4205:46:0710:30:1416:43:3919:37:35
372 317 / Muži [371] Zdeněk Mlejnský 1966 CZE KČT Štěchovice 23:26:06 14:00:47 56:5202:38:4105:33:4210:19:4117:01:4320:09:35
373 318 / Muži [176] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 23:28:21 14:03:01 54:3402:44:2705:50:1510:35:0017:23:3420:28:06
374 319 / Muži [546] Filip Ticháček 1983 CZE FC Wydle 23:32:06 14:06:47 56:2902:47:4505:48:2110:16:5617:01:3119:55:45
375 320 / Muži [612] Jakub Zítka 1982 CZE Suchý Důl 23:32:10 14:06:51 56:2702:47:4505:48:2510:16:5917:01:3519:55:37
376 321 / Muži [230] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:33:36 14:08:17 01:00:0402:40:1405:38:1810:25:5817:21:5519:58:39
377 56 / Ženy [200] Jana Hájková 1984 CZE Praha 8 23:39:28 14:14:09 57:4202:41:2405:40:3110:32:4217:52:3220:43:40
378 322 / Muži [538] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 23:39:40 14:14:21 58:1402:47:2806:04:5510:51:0017:06:4719:58:14
379 323 / Muži [150] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 23:42:10 14:16:50 01:01:1602:41:2805:27:2409:57:3617:18:3420:12:23
380 324 / Muži [135] Peter Cisár 1979 SVK CS1000 23:42:12 14:16:53 01:01:4702:42:3105:27:2909:57:3917:18:1220:03:39
381 57 / Ženy [415] Jiřina Pichová 1990 CZE Piškoti 23:45:56 14:20:36 54:4002:33:4305:20:2809:53:2916:27:4120:09:51
382 58 / Ženy [433] Michaela Pospíšilová 1970 CZE Napajedla 23:47:18 14:21:59 01:03:3102:47:4106:05:2210:52:0617:07:0220:00:06
383 325 / Muži [272] Jiří Johan 1969 CZE Zdice 23:47:19 14:21:59 57:1802:52:2106:05:0311:08:5517:32:2720:31:34
384 326 / Muži [231] Petr Hojer 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 23:48:03 14:22:44 55:3902:43:2505:57:5210:56:3617:23:5820:16:16
385 327 / Muži [359] Ondřej Matějovský 1975 CZE Vlašim 23:48:35 14:23:16 55:3402:42:5605:48:2110:57:3017:42:5820:40:03
386 328 / Muži [425] Hynek Podivín 1961 CZE Kamenice 23:54:42 14:29:23 01:03:4303:12:0006:32:2311:18:4117:42:4120:25:53
387 329 / Muži [474] Zdeněk Sladek 1977 CZE Bezno 23:58:52 14:33:33 58:4902:53:1706:09:4910:30:1117:23:0219:53:49
388 59 / Ženy [293] Jana Klapetková 1986 CZE www.princezna-pampeliska.cz 24:12:58 14:47:39 01:03:0202:46:2005:37:1110:28:1417:48:3320:46:21
389 330 / Muži [281] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 24:13:01 14:47:42 01:03:0602:46:2005:38:2310:28:5917:48:3720:46:29
390 60 / Ženy [228] Eva Hloušková 1984 CZE Bozkov 221 24:29:03 15:03:44 59:0502:45:0105:30:1110:09:3018:43:0021:05:39
391 331 / Muži [204] Petr Hamal 1959 CZE KDHO 24:32:52 15:07:33 56:5105:34:2710:06:0317:27:4920:36:06
392 332 / Muži [428] Martin Podrázský 1971 CZE Louny 24:36:55 15:11:36 58:2802:58:1805:47:2210:16:5916:58:5220:39:52
393 61 / Ženy [301] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 24:49:40 15:24:20 59:0805:40:0710:32:3417:52:2720:44:13
394 333 / Muži [294] Lukáš Klein 1985 CZE Slaný 24:50:58 15:25:39 58:3502:58:1905:47:3210:17:1616:58:2720:39:48
395 334 / Muži [106] Petr Báča 1978 CZE Havlíčkův Brod 24:51:15 15:25:56 54:0402:43:5405:35:1110:13:1916:54:2820:35:37
396 335 / Muži [127] Jiří Brož 1989 CZE KCT 24:51:39 15:26:20 55:4902:46:5005:34:2210:05:3117:27:5220:44:31
397 336 / Muži [197] Martin Habarta 1991 CZE Liberec 25:05:48 15:40:29 59:2802:49:3105:52:3910:50:3217:56:5721:22:29
398 62 / Ženy [229] Marie Hnilicova 1991 CZE liberec 25:05:50 15:40:31 58:4202:49:3305:52:5010:50:4417:57:0721:22:23
399 337 / Muži [451] Rostislav Robovský 1954 CZE SK Městec Králové 25:24:34 15:59:15 01:05:5603:06:0706:14:3710:51:3116:57:0920:02:05
400 338 / Muži [456] Alexander Rosenberg 1978 GER Getting Tough e.V. 25:51:40 16:26:21 52:4102:32:0005:23:3210:18:1517:23:4820:39:46
401 339 / Muži [435] Jan Pravda 1991 CZE Slaný 25:53:44 16:28:25 01:01:0403:11:1206:39:5511:41:4818:45:3821:19:23
402 340 / Muži [241] Michael Horovič 1991 CZE Slaný 25:53:50 16:28:31 01:09:1003:11:0606:40:0511:41:5518:45:4521:19:33
403 341 / Muži [253] Miroslav Hrubý 1945 CZE Praha 25:54:49 16:29:30 01:09:5103:14:1806:09:2911:05:2518:37:3921:45:12
404 342 / Muži [114] Vojtěch Bezdíček 1991 CZE Generali 26:17:06 16:51:47 01:05:2903:02:1706:17:3111:09:4018:30:0121:36:38
405 343 / Muži [165] Petr Dufek 1985 CZE Generali 26:17:10 16:51:51 01:05:3303:02:1906:17:0611:09:3818:29:5221:36:36
406 344 / Muži [467] Jan Sedlák 1984 CZE ŠK Spartak UL 30:04:17 20:38:57 01:01:3802:51:4005:44:2811:06:1518:43:3923:33:04
407 63 / Ženy [266] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 38:12:15 28:46:56 01:24:3003:49:3707:56:0715:28:12
DNF / Muži [317] Václav Krycner 1979 CZE Brníkov 00:00 14:34:40 15:32:2816:50:4618:53:55
DNF / Muži [527] Pavel Šmejda 1982 CZE Rudá Hvězda Kamenec 02:13:37 16:48:17 56:4102:47:5205:47:1111:24:19
DNF / Muži [549] Marek Tomčík 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 12:14:01 02:48:42 56:0202:43:37
DNF / Muži [577] Radomír Viej 1976 CZE rawio - HUISMAN 12:52:57 03:27:38 37:0701:35:4803:04:5206:25:44
DNF / Ženy [191] Eva Glaserová 1978 CZE Magnum Jazz Bigband 13:46:34 04:21:15 57:2102:45:5405:33:1810:35:12
DNF / Muži [190] Slávek Glaser 1979 CZE Magnum Jazz Bigband 13:46:37 04:21:17 57:3402:46:0005:33:1410:35:17
DNF / Muži [420] Zdeněk Plavec 1975 CZE Želenky 13:59:20 04:34:00 01:59:41
DNF / Muži [598] Filip Votruba 1985 CZE Praha 14:09:08 04:43:49 01:02:3002:51:5106:01:3512:04:58
DNF / Ženy [337] Andrea Lukoszová 1986 CZE Praha 9 15:10:25 05:45:06 50:3102:13:3304:44:03
DNF / Muži [355] Milan Martínek 1985 CZE Vinařství Lipec 15:10:33 05:45:14 50:2702:26:4605:20:3310:31:08
DNF / Muži [494] Tomáš Steklý 1994 CZE Chlumec nad Cidlinou 15:10:59 05:45:40 50:3902:27:0205:23:4310:31:37
DNF / Muži [522] Libor Škarka 1983 CZE SK TERMIT 16:47:53 07:22:33 51:4802:25:0204:54:5210:17:51
DNF / Muži [250] Richard Hroz 1966 CZE Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy 19:27:58 10:02:38 56:3702:38:4705:28:4510:09:50
DNF / Muži [475] Honza Slavík 1982 CZE Až na Plech 20:30:52 11:05:32 53:3302:20:1304:44:3010:30:45
DNF / Muži [431] Daniel Pospíšil 1985 CZE Praha 4 22:25:39 13:00:20 01:02:2402:51:4106:01:1612:04:4718:54:46
DNF / Muži [130] Miloslav Březina 1967 CZE Pardubice 23:37:44 14:12:25 01:03:5002:59:0806:19:5712:04:17
DNF / Muži [614] Stanislav Zvonek 1984 CZE Čelákovice - Sedlčánky 01:02:0406:37:4611:32:4217:48:1020:51:14
DNF / Muži [518] Jan Ševeček 1995 CZE Bílovec 50:1805:23:1010:17:3118:51:4921:48:17
DNF / Muži [299] Jiří Kolisko 1988 CZE K.R.N.A.P. 58:5102:53:5005:57:2011:13:1119:03:3022:00:52
DNF / Muži [464] Tomáš Sádek 1983 CZE K.R.N.A.P. 59:4802:53:5205:57:4311:13:0519:03:2922:01:16
DNF / Ženy [403] Jitka Ouhrabková 1994 CZE K.R.N.A.P. 58:5102:53:4705:57:3911:13:1519:03:4522:01:26
DNF / Muži [104] Pavel Arlt 1967 CZE Hodkovice nad Mohelkou 36:5001:34:1903:08:0505:43:1709:12:19
DNF / Muži [407] Miroslav Pavlík 1953 CZE Litvínov 6 46:2702:04:3204:05:2607:37:0912:23:06
DNF / Muži [408] Libor Pavlík 1976 CZE Praha 5 - Košíře 44:5502:03:4604:04:4707:37:1512:23:23
DNF / Muži [381] Vítek Nedopílek 1984 CZE Opava 51:0102:12:4304:08:1507:39:2612:48:18
DNF / Muži [325] Ivan Kurka 1976 CZE Trutnov 46:5402:07:2204:14:5208:03:1414:02:33
DNF / Muži [491] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 54:0602:32:5905:00:5209:05:5314:48:06
DNF / Muži [611] Marek Zima 1989 CZE Praha 55:4702:29:4805:16:1608:53:1414:53:55
DNF / Muži [341] Jakub Mahler 1989 CZE Praha 55:5402:29:4805:16:1608:53:3014:53:58
DNF / Ženy [154] Kateřina Dlouhá 1985 CZE Maratón Klub Kladno 54:4502:32:5505:30:1910:30:3917:51:04
DNF / Muži [544] Zbyněk Táborský 1985 CZE ztranslations.cz 01:09:1403:03:1006:07:3011:14:4418:41:11
DNF / Ženy [556] Karolína Trsková 1986 CZE Praha 10 59:0802:45:0205:30:1810:09:2618:45:50
DNF / Ženy [400] Ilona Opltová 1966 CZE TAK Praha 59:5202:40:5905:41:2111:00:2318:49:24
DNF / Muži [615] Jakub Žatečka 1972 CZE Rychnov nad Kněžnou 58:0502:48:2106:00:2812:03:0318:53:09
DNF / Muži [392] Radek Novák 1982 CZE Brandýs nad Orlicí 58:4902:48:2812:02:5718:53:25
DNF / Muži [600] Pavel Wehrberger 1974 CZE Veselí nad Lužnicí 01:05:3503:10:2806:32:3511:57:1719:30:59
DNF / Muži [209] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 01:05:4203:10:3006:32:5611:57:1219:32:06
DNF / Muži [416] Lukas Pilař 1980 CZE The North Face XRNNRS 37:3201:37:1403:04:3005:49:33
DNF / Muži [286] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 39:1701:39:1503:07:5605:50:31
DNF / Muži [551] Martin Trávníček 1970 CZE Hradec Králové 46:1302:04:5704:23:2208:08:19
DNF / Muži [152] Miroslav Davídek 1978 CZE Úhonice 48:4402:10:0404:11:3408:16:29
DNF / Muži [202] Václav Haláček 1984 CZE Magnum Jazz Bigband 51:1002:15:2504:40:5708:58:00
DNF / Ženy [477] Pavlína Slezáková 1998 CZE Atletika Stará Boleslav 53:1502:33:1604:57:3009:17:42
DNF / Muži [208] Tomáš Hatka 1989 CZE Atletika Stará Boleslav 53:1402:33:2304:57:3309:17:46
DNF / Muži [107] Michal Bahník 1994 CZE Hradec Králové 53:1802:34:3105:14:2509:29:48
DNF / Muži [280] Jakub Kalenský 1989 CZE Vrchlabí 50:3602:19:1704:52:4010:02:05
DNF / Muži [575] Radek Veverka 1978 CZE Liberec 56:2102:50:0205:53:0410:50:50
DNF / Ženy [273] Michaela Jónová 1992 CZE Mříčná 59:0402:53:0306:00:0611:00:31
DNF / Muži [377] David Műller 1985 CZE Praha 59:0502:53:0606:00:1211:00:31
DNF / Muži [554] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 01:03:4603:01:0506:07:4411:08:43
DNF / Muži [498] jakub strmeň 1989 CZE K.R.N.A.P. 58:4802:53:4805:57:3911:13:19
DNF / Muži [171] Vít Edr 1991 CZE Zruč nad Sázavou 58:4802:45:2305:27:4111:27:42
DNF / Muži [523] Tomáš Škoda 1987 CZE H.O. Škrovád 01:00:3202:54:2706:03:3911:55:31
DNF / Muži [512] Libor Šebek 1986 CZE Košátky 59:0602:50:0105:58:4411:56:23
DNF / Ženy [131] Hana Březinová 1974 CZE Pardubice 01:03:3802:59:0006:19:5511:57:47
DNF / Muži [529] Petr Špičák 1971 CZE Statenice 41:2901:47:3203:46:32
DNF / Muži [390] Zbyněk Novák 1985 CZE Kladno 47:3702:03:0304:49:19
DNF / Muži [473] Robert Sitter 1977 CZE Praha 58:3702:45:2605:27:48
DNF / Muži [330] Jiří Lapka 1988 CZE Ostrava 55:1502:42:2005:51:45
DNF / Muži [115] Michal Bezchleba 1981 CZE Mnichovo Hradiště 01:07:5703:04:3706:25:08
DNF / Ženy [137] Katarína Csicsaiová 1997 CZE Brandýs nad Labem 01:15:2603:23:3306:45:47
DNF / Ženy [207] Petra Hanzalová 1999 CZE Přezletice 01:15:2903:23:3306:46:02
DNF / Ženy [292] hana khunova 1976 CZE Rychnov nad kneznou 55:2703:10:1706:47:24
DNF / Ženy [541] Eva Šupíková 1986 CZE Kladno 42:2501:51:03
DNF / Muži [175] Michal Farský 1992 CZE Víchová nad Jizerou 53:5802:14:28
DNF / Muži [412] Jan Peldřimovský 1989 CZE Lučany nad Nisou 54:4902:36:32
DNF / Muži [288] Petr Karlicky 1947 CZE Trilobit Barandov 01:03:3903:10:30
DNF / Muži [269] Martin Jirkal 1985 CZE Praha - Zbraslav 01:01:08

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyLuzicka
1 1 / Muži [951] Louis Waterman 1991 GBR Třebotov 06:09:45 00:00 40:1602:18:04
2 2 / Muži [902] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 06:14:27 04:41 42:2402:21:33
3 3 / Muži [908] Petr Šindelář 1975 CZE 06:20:07 10:22 48:2302:30:10
4 4 / Muži [761] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 06:25:58 16:13 40:1202:17:25
5 5 / Muži [711] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 06:44:25 34:40 41:1702:17:50
6 6 / Muži [750] Lukáš Grečmal 1990 CZE NEVER-GIVE-UP team 06:44:29 34:43 40:4502:16:45
7 7 / Muži [792] Martin Jílek 1977 CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 06:48:07 38:22 41:3402:21:49
8 1 / Ženy [784] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38 38:53 44:1402:46:40
9 2 / Ženy [959] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44 38:58 44:3902:30:56
10 8 / Muži [827] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:49:34 39:49 44:2302:39:02
11 9 / Muži [919] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná PZ 06:50:29 40:43 47:5102:31:03
12 10 / Muži [716] Petr Brém 1980 CZE RUNGO.cz 06:52:30 42:45 45:0902:32:31
13 3 / Ženy [728] Kateřina Čechová 1988 CZE Praha 07:05:10 55:25 48:5902:46:27
14 11 / Muži [932] Andrzej Tomasik 1969 POL Zielona Góra 07:06:25 56:40 46:2802:40:44
15 12 / Muži [742] Michał Dziubiński 1981 POL Family Extreme 07:09:34 59:48 45:1402:41:08
16 13 / Muži [800] Marcin Kłopotek 1975 POL Family Extreme 07:09:35 59:49 45:2702:42:41
17 14 / Muži [806] martin kopecky 1981 CZE www.telarna.cz 07:13:17 01:03:31 45:0402:29:52
18 15 / Muži [707] Daniel Bednář 1986 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 07:16:18 01:06:33 44:3102:53:03
19 16 / Muži [904] Marek Svoboda 1977 CZE běžci moravany 07:16:23 01:06:37 44:3602:52:55
20 17 / Muži [942] Tomas Vesely 1984 CZE KaMa Team 07:23:04 01:13:18 41:5302:29:59
21 4 / Ženy [713] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 07:32:11 01:22:25 51:3002:48:09
22 18 / Muži [829] Tomáš Lalák 1976 CZE 07:32:58 01:23:13 51:3002:41:59
23 5 / Ženy [929] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 07:32:59 01:23:14 51:3702:46:08
24 19 / Muži [892] Bedřich Slaměník 1976 CZE Praha 07:37:39 01:27:53 51:2502:49:12
25 20 / Muži [961] Martin Zezula 1977 CZE běžci moravany 07:39:35 01:29:49 44:3902:53:15
26 21 / Muži [626] Jan Koráb 1986 CZE VF 07:42:14 01:32:29 42:5802:51:24
27 22 / Muži [853] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:42:15 01:32:29 47:4402:46:17
28 6 / Ženy [780] Jana Hříchová 1992 CZE MPM TEAM 07:42:19 01:32:34 53:2703:02:38
29 23 / Muži [748] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:45:32 01:35:46 43:5002:33:21
30 24 / Muži [895] Martin Souček 1974 CZE Novosedlice 07:46:00 01:36:14 47:0002:57:53
31 25 / Muži [945] Adam Vilčko 1988 CZE Praha - Podolí 07:48:50 01:39:05 46:1102:51:56
32 7 / Ženy [775] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:50:50 01:41:05 48:5802:48:27
33 26 / Muži [781] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 07:54:10 01:44:24 45:4302:57:59
34 27 / Muži [879] Jakub Repík 1986 CZE Trutnov 07:54:11 01:44:25 58:5403:08:50
35 28 / Muži [817] Ján Krajči 1971 CZE Krajanda Větrovy 07:55:10 01:45:24 45:4702:41:37
36 29 / Muži [906] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:56:47 01:47:02 48:4002:52:05
37 30 / Muži [968] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 07:59:02 01:49:17 47:1702:45:32
38 31 / Muži [950] Lukáš Vorel 1980 CZE Pepina - Franta TEAM 08:04:30 01:54:44 47:2102:51:33
39 32 / Muži [966] Marek Zubrzycki 1973 POL Aktywny Wałbrzych 08:05:14 01:55:29 55:5503:17:44
40 8 / Ženy [754] Martina Hajkova 1983 CZE Kutna Hora 08:11:04 02:01:19 48:4702:54:47
41 33 / Muži [753] Jan Hajek 1979 CZE KUtna Hora 08:11:05 02:01:19 48:4302:52:35
42 34 / Muži [799] Jan Klusáček 1978 CZE Teplice 08:11:33 02:01:48 45:4102:44:32
43 35 / Muži [885] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 08:11:35 02:01:50 45:5302:44:00
44 9 / Ženy [850] Tereza Neuwirthová 1988 CZE Dáme to 08:28:53 02:19:08 54:1903:03:24
45 36 / Muži [824] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 08:28:53 02:19:08 45:1902:58:05
46 10 / Ženy [925] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 08:36:56 02:27:10 50:3402:59:17
47 37 / Muži [957] Michal Zahradník 1975 CZE 08:38:12 02:28:27 56:1903:03:12
48 11 / Ženy [798] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 08:38:13 02:28:27 51:1203:02:59
49 38 / Muži [702] Petr Ajm 1985 CZE Praha 10 08:39:36 02:29:51 52:4703:08:57
50 12 / Ženy [703] Markéta Ajmová 1985 CZE Praha 10 08:41:48 02:32:03 52:4903:09:53
51 39 / Muži [745] Jiri Fialka 1971 CZE Dolní Břežany 08:42:07 02:32:22 54:4003:05:31
52 40 / Muži [783] Martin Chmelík 1965 CZE 10 beers after 08:49:50 02:40:05 44:5102:31:52
53 41 / Muži [822] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 08:49:52 02:40:07 50:2703:04:56
54 42 / Muži [947] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 09:02:20 02:52:35 53:5403:18:04
55 13 / Ženy [872] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:06:43 02:56:58 54:2403:11:11
56 43 / Muži [851] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:06:48 02:57:03 50:2903:04:52
57 44 / Muži [733] Robert Danihelka 1979 CZE Lhota pod Libcany 09:08:20 02:58:34 49:4303:05:26
58 14 / Ženy [737] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 09:08:51 02:59:05 54:5103:22:48
59 45 / Muži [736] Filip Doucha 1970 CZE Praha 415-Chodov 09:08:52 02:59:07 54:5503:22:5305:13:53
60 46 / Muži [955] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 09:08:55 02:59:10 01:00:2003:18:59
61 47 / Muži [767] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:14:08 03:04:23 59:0403:16:19
62 48 / Muži [927] Jiří Švácha 1986 CZE Lány 09:14:09 03:04:23 50:5302:55:27
63 49 / Muži [912] David Šorban 1976 CZE Hostavičtí Lemuři 09:15:12 03:05:26 51:4603:11:07
(64) 49 / Muži [813] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 09:15:12 03:05:26 51:3803:11:01
(65) 15 / Ženy [823] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 09:15:12 03:05:26 55:2503:22:10
(66) 15 / Ženy [721] Ludmila Bustová 1975 CZE Čelákovice 09:15:12 03:05:26 55:3103:22:03
67 51 / Muži [705] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti 09:18:26 03:08:40 54:2603:04:42
68 52 / Muži [963] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti 09:27:22 03:17:37 54:3703:05:51
69 17 / Ženy [714] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 09:28:22 03:18:37 01:01:3603:23:35
70 53 / Muži [755] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 09:28:30 03:18:44 54:4103:11:19
71 18 / Ženy [732] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 09:30:19 03:20:34 56:1303:24:10
72 54 / Muži [738] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 09:30:23 03:20:37 56:1203:24:25
73 55 / Muži [946] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 09:33:55 03:24:09 55:5503:10:41
74 56 / Muži [815] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:37:40 03:27:55 54:1203:11:26
75 57 / Muži [852] Kuba Nojman 1986 CZE Club deportivo Kutná Hora 09:39:47 03:30:01 54:37
76 58 / Muži [828] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:40:47 03:31:02 56:0803:14:12
77 59 / Muži [907] Tomáš Šimek 1976 CZE Chlebovice, Frýdek-Místek 09:41:24 03:31:39 53:5503:08:32
78 19 / Ženy [807] Renata Kořínková 1983 CZE SK Babice 09:47:03 03:37:18 58:5103:28:54
79 20 / Ženy [709] Anna Bernardinová 1984 CZE Praha 09:47:06 03:37:21 58:5103:29:19
80 60 / Muži [954] Andrzej Woszczak 1964 POL Aktywny Wałbrzych 09:47:24 03:37:38 01:00:2703:29:04
81 21 / Ženy [933] Alice Treglerová 1971 CZE Praha 4 09:52:50 03:43:05 50:2003:04:07
82 61 / Muži [795] Petr Kejklíček 1981 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17 03:53:32 55:4603:15:58
(83) 22 / Ženy [797] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17 03:53:32 55:4603:15:51
84 62 / Muži [936] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 10:04:18 03:54:33 57:1403:32:34
85 23 / Ženy [757] Kateřina Hašková 1987 CZE Velké Meziříčí 10:05:41 03:55:56 55:4503:32:27
86 63 / Muži [782] Luboš Chalupa 1979 CZE Dašice 10:07:44 03:57:58 01:05:2404:03:31
87 24 / Ženy [863] Mirka Pešoutová 1976 CZE Milkyway 10:12:46 04:03:01 01:04:4903:34:02
(88) 64 / Muži [862] Jan Pešout 1973 CZE Praha 6 10:12:46 04:03:01 56:3903:34:07
89 65 / Muži [835] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 10:20:07 04:10:22 58:1103:33:57
(90) 65 / Muži [877] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 10:20:07 04:10:22 58:0203:33:49
91 25 / Ženy [894] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:20:49 04:11:04 54:4403:25:24
92 26 / Ženy [958] Eva Zajfrtova 1972 CZE Rybitvi 10:20:50 04:11:04 54:4403:25:38
93 67 / Muži [734] Lukáš Doubek 1976 CZE Fidobar 10:20:54 04:11:08 56:1103:25:33
94 68 / Muži [888] Martin Sawyer 1985 CZE Praha 10:20:58 04:11:12 01:00:5803:39:30
95 27 / Ženy [887] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 10:21:05 04:11:19 01:01:0303:39:25
96 69 / Muži [939] Zdeněk Vémola 1975 CZE Brno 10:23:50 04:14:04 56:1103:22:24
97 70 / Muži [727] Tomáš Crha 1983 CZE Kamenné Žehrovice 10:30:04 04:20:19 55:4503:13:48
98 71 / Muži [820] Jan Krmela 1986 CZE Postopáci 10:30:29 04:20:43 57:0903:30:02
99 72 / Muži [814] Pavel Koukol 1985 CZE Kolín 10:30:33 04:20:48 54:3003:04:36
100 28 / Ženy [146] Ewa Gdowska 1977 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:30:52 04:21:07 01:02:4903:39:41
101 29 / Ženy [952] Magdalena Widerowska 1972 POL Walbrzych 10:30:53 04:21:07 01:03:4503:40:04
102 73 / Muži [935] Miroslav Ulčar 1972 CZE Čakovičky 10:36:03 04:26:18 55:3303:32:19
103 30 / Ženy [914] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 10:36:42 04:26:56 57:3803:41:23
104 74 / Muži [938] Jan Vedral 1975 CZE Chýně 10:36:43 04:26:57 57:2703:41:30
105 31 / Ženy [864] Pavla Peterková 1973 CZE Strakonice 10:39:58 04:30:13 01:14:0605:22:30
106 75 / Muži [889] Jan Schier 1981 CZE PALSTAT 10:43:54 04:34:09 01:01:3503:55:08
107 76 / Muži [760] Lukas Havlas 1980 CZE PALSTAT 10:43:59 04:34:13 01:01:5803:57:28
108 77 / Muži [953] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 10:44:02 04:34:17 01:01:4003:56:10
109 32 / Ženy [724] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:45:55 04:36:10 01:07:5803:57:01
(110) 32 / Ženy [854] Zuzana Novotná 1979 CZE Praha 9 10:45:55 04:36:10 01:07:4903:57:05
111 34 / Ženy [870] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 10:48:01 04:38:16 01:02:1004:00:10
112 78 / Muži [772] Pavel Hnízdil 1992 CZE Praha 6 10:48:30 04:38:44 55:5603:22:38
113 79 / Muži [793] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 10:50:00 04:40:14 59:0103:29:41
114 80 / Muži [839] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:50:52 04:41:07 01:08:0404:08:48
115 35 / Ženy [900] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Čeladná 10:51:04 04:41:19 01:07:5004:08:52
116 81 / Muži [744] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 10:51:20 04:41:34 55:5903:37:52
117 82 / Muži [903] Petr Svoboda 1980 CZE Rudná 10:51:24 04:41:39 56:1003:37:48
118 83 / Muži [881] Lukáš Roubík 1986 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:07 04:43:22 56:4003:31:28
119 36 / Ženy [922] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 4 10:53:10 04:43:25 55:2603:31:41
(120) 84 / Muži [763] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:10 04:43:25 56:4003:31:35
121 37 / Ženy [704] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 10:55:19 04:45:33 01:15:2604:54:36
122 85 / Muži [819] Otakar Krejcárek 1979 CZE Malé Přítočno 10:56:54 04:47:09 01:04:2003:50:50
123 86 / Muži [708] Jan Beneš 1988 CZE Rataje nad Sázavou 10:56:55 04:47:10 57:1403:30:06
124 38 / Ženy [924] Hana Šulcová 1972 CZE Kladno 10:57:34 04:47:48 58:2403:41:35
125 39 / Ženy [934] Ilona Tyburcova 1974 CZE Horalky 10:57:35 04:47:50 58:3003:41:44
126 40 / Ženy [871] Jarmila Popovičová 1977 CZE Horalky 10:57:36 04:47:50 58:3703:41:39
127 87 / Muži [967] Artur Żak 1979 POL Aktywny Walbrzych 11:02:38 04:52:53 01:00:1604:05:04
(128) 87 / Muži [801] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:02:38 04:52:53 01:00:2904:04:57
129 89 / Muži [940] Martin Venclák 1976 CZE Hladojedi 11:04:19 04:54:33 01:01:4303:55:55
130 90 / Muži [882] LIBOR ŘEHÁČEK 1903 CZE PARDUBICE 11:04:19 04:54:34 01:01:3803:56:02
131 41 / Ženy [133] Malgorzata Krasinska 1975 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:05:23 04:55:38 01:04:2004:04:45
132 91 / Muži [719] Václav Burian 1982 CZE Pardubice 11:05:25 04:55:40 01:00:4303:52:44
133 42 / Ženy [880] Kateřina Richterová 1989 CZE Praha 5 11:05:26 04:55:41 01:01:1603:41:55
134 43 / Ženy [720] Hana Burianová 1986 CZE Pardubice 11:06:08 04:56:22 01:01:5203:57:23
135 44 / Ženy [778] Lenka Hrdličková 1987 CZE Pardubice 11:06:17 04:56:31 01:02:0503:41:59
136 45 / Ženy [809] Julie Košťálková 1997 CZE HK Choceň 11:07:18 04:57:33 01:00:3904:04:14
137 46 / Ženy [869] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:07:22 04:57:36 59:4704:04:25
138 92 / Muži [868] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:07:23 04:57:37 59:4704:04:31
139 47 / Ženy [810] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:07:23 04:57:38 59:4804:04:20
140 48 / Ženy [855] Gabriela Novotná 1991 CZE HK Choceň 11:07:25 04:57:39 59:5004:04:35
141 49 / Ženy [706] Gabriela Bečičková 1998 CZE Javorník 11:07:27 04:57:42 01:00:4304:04:10
142 93 / Muži [765] Radek Heczko 1971 CZE HRÁDEK 11:10:41 05:00:55 57:5603:37:57
(143) 50 / Ženy [764] Kristina Házová 1971 CZE ŽENY SOBĚ - BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 11:10:41 05:00:55 01:07:3904:26:56
144 94 / Muži [909] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 11:19:10 05:09:24 01:04:3404:06:11
145 51 / Ženy [910] Linda Škornová 1997 CZE Slaný 11:19:10 05:09:25 01:03:5704:06:04
146 52 / Ženy [731] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 11:21:51 05:12:05 01:04:0903:59:14
147 53 / Ženy [730] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 11:21:52 05:12:06 01:04:0404:01:03
148 95 / Muži [729] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 11:21:52 05:12:07 01:01:1903:59:09
149 96 / Muži [884] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 3 - Žižkov 11:22:42 05:12:57 01:03:5204:08:15
150 97 / Muži [899] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 11:22:43 05:12:57 01:02:5304:10:05
151 98 / Muži [147] Jan Pilař 1986 CZE Praha 10 11:22:54 05:13:08 01:14:1304:56:09
152 54 / Ženy [930] Markéta Těžká 1987 CZE Pardubice 11:24:20 05:14:35 01:01:4803:59:55
153 55 / Ženy [883] Edita Řezáčová 1987 CZE Sezemice 11:24:21 05:14:35 01:02:0104:00:03
154 56 / Ženy [759] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 11:26:04 05:16:18 01:03:2203:51:33
(155) 56 / Ženy [739] Helena Dvořáková 1985 CZE Praha 11:26:04 05:16:18 01:03:1603:51:39
156 58 / Ženy [856] Martina Nývltová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 05:18:17 01:07:0704:27:01
157 59 / Ženy [746] Jana Fidlerová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 05:18:17 01:04:4804:29:34
158 99 / Muži [842] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:28:50 05:19:04 01:08:5604:12:31
159 60 / Ženy [743] Michaela Fehér 1990 CZE Mšeno 11:39:48 05:30:03 59:0204:20:02
(160) 100 / Muži [857] Frantisek Obraz 1983 CZE Mělník 11:39:48 05:30:03 59:1304:20:06
161 101 / Muži [821] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:41:42 05:31:57 01:05:3704:02:33
162 61 / Ženy [915] Jana Štanderová 1994 CZE Slaný 11:44:08 05:34:23 01:04:2804:05:42
163 62 / Ženy [937] Lucie Vágnerová 1994 CZE Slaný 11:44:12 05:34:26 01:04:3704:05:47
164 63 / Ženy [920] Markéta Štěpánková 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:39 05:34:54 01:16:2804:48:18
165 64 / Ženy [769] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:40 05:34:55 01:15:4604:54:42
166 102 / Muži [873] Jaromír Přibyl 1974 CZE Ostrava 11:48:15 05:38:30 01:04:5904:00:14
167 65 / Ženy [841] Karin Matulová 1994 CZE Ostrava 11:48:16 05:38:31 01:03:0204:02:29
168 66 / Ženy [874] Lenka Přibylová 1978 CZE Ostrava 11:48:17 05:38:31 01:05:0404:00:18
169 103 / Muži [752] Tomasz Hacuś 1975 POL Wrocław 11:49:15 05:39:30 01:09:2204:30:11
170 67 / Ženy [849] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 11:52:18 05:42:33 01:10:1304:26:52
(171) 67 / Ženy [756] Pavlína Hanušová 1973 CZE Česká Skalice 11:52:18 05:42:33 01:05:1204:29:40
172 104 / Muži [622] Lejček David 1974 CZE Dobřichovice 11:52:40 05:42:54 01:24:5204:21:03
173 105 / Muži [621] Radko Matyáš 1974 CZE Tehovec 11:52:42 05:42:56 01:24:5304:20:59
174 106 / Muži [944] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:46 05:45:01 01:08:3604:22:19
175 107 / Muži [943] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:47 05:45:01 01:09:5504:20:13
176 108 / Muži [749] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 2 11:54:47 05:45:02 01:05:0003:58:28
177 109 / Muži [921] Pavel Štolba 1975 CZE STS Chvojkovice-Český Brod 11:54:56 05:45:10 01:09:1804:20:25
178 110 / Muži [771] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:57 05:45:12 01:02:4004:20:21
179 69 / Ženy [722] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 11:56:21 05:46:36 01:00:4404:00:27
(180) 111 / Muži [786] Michal Jedlička 1986 CZE Postopáci 11:56:21 05:46:36 01:00:3504:00:35
181 112 / Muži [878] Radim Rajdl 1972 CZE MP Praha 12:11:43 06:01:57 01:06:0204:12:16
182 113 / Muži [891] Martin Skalický 1970 CZE Praha 6 12:11:43 06:01:57 01:05:5604:12:08
183 70 / Ženy [962] Martina Zirklerová 1968 CZE Vrchlabí 12:15:26 06:05:40 01:02:4204:39:48
184 114 / Muži [834] Pavel Lupínek 1960 CZE Vrchlabí 12:15:27 06:05:41 01:02:5304:39:59
185 71 / Ženy [794] Dana Johanová 1965 CZE Zdice 12:23:15 06:13:30 01:13:5404:27:40
186 1 / [k]-685 [790] Eva Ježdíková 2701 CZE Svačinářky 12:26:13 06:16:28 01:04:5904:05:51
187 72 / Ženy [740] Zuzana Dvořáková 1988 CZE Svačinářky 12:26:14 06:16:28 01:05:1104:05:56
188 115 / Muži [837] Radim Macháček 1980 CZE Vacenovice 12:36:07 06:26:21 01:08:1104:23:55
189 73 / Ženy [917] Ilona Štefanová 1972 CZE bajecne zeny v behu 12:47:07 06:37:21 01:04:4704:29:29
190 74 / Ženy [808] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 12:49:52 06:40:07 57:3505:08:58
191 116 / Muži [836] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 12:49:53 06:40:08 57:5105:08:54
192 75 / Ženy [848] Klára Moučková 1988 CZE Žďár nad Sázavou 13:10:46 07:01:00 01:05:16
193 117 / Muži [846] Jakub Mikšík 1987 CZE Dřáčci 13:13:37 07:03:52 01:03:5005:15:12
(194) 76 / Ženy [890] Aneta Siobosova 1989 CZE Dráčci 13:13:37 07:03:52 01:03:3405:15:20
195 77 / Ženy [876] Zdeňka Pýchová 1977 CZE Čelákovice-Císařská Kuchyně 13:14:12 07:04:27 01:16:1205:05:35
196 78 / Ženy [725] Veronika Cerhová 1982 CZE Sedlčánky 13:14:13 07:04:28 01:16:1705:05:25
197 118 / Muži [789] Jan Jenčík 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:11 07:07:26 01:04:5804:14:39
198 119 / Muži [726] Tomáš Cinert 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:16 07:07:30 01:04:5804:14:34
199 79 / Ženy [941] Radka Vepřková 1983 CZE Kutná Hora 13:17:22 07:07:36 01:03:4604:15:32
200 80 / Ženy [112] Marcela kravciv janečková 1980 CZE Praha 13:27:56 07:18:11 01:03:5404:15:23
201 81 / Ženy [843] Lenka Michková 1988 CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 13:43:45 07:33:59 01:10:3104:22:24
202 120 / Muži [844] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:55:12 07:45:26 01:25:5505:16:29
203 121 / Muži [625] Jakub Pahorecký 1991 CZE Strakonice 14:15:02 08:05:16 01:13:3705:22:46
204 82 / Ženy [758] Nikita Hauserová 1996 CZE Strakonice 14:15:08 08:05:23 01:13:5205:22:38
205 122 / Muži [751] Jan Grof 1981 CZE Giatns Fishing 14:59:40 08:49:54 01:13:0004:52:19
206 83 / Ženy [818] Marcela Krásná 1981 CZE Heřmanův městec 15:09:12 08:59:27 01:28:3705:12:45
207 84 / Ženy [773] Adéla Holubová 1976 CZE Míčov-Sušice 15:09:16 08:59:30 01:28:3705:12:39
DNF / Ženy [832] Kamila Ledererová 1973 CZE Plzeň 09:09:19 02:59:34 48:3902:45:10
DNF / Muži [785] Petr Janata 1974 CZE Velké Popovice 11:45:14 05:35:29 01:03:0504:14:06
DNF / Muži [805] Rudolf Kolský 1974 CZE Praha10 12:27:32 06:17:46 01:12:1104:24:00
DNF / Muži [926] Filip Švácha 1974 CZE Nadace Veselí pozůstalí 41:2302:23:42
DNF / Ženy [905] Lucie Svrčková 1982 CZE Dolní Lomná 54:0803:08:11
DNF / Ženy [931] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 01:05:0004:13:56
DNF / Ženy [875] Monika Příkazská 1989 CZE Brno 01:08:5104:24:58
DNF / Ženy [712] Zuzana Boháčová 1983 CZE Praha 8 01:10:0404:26:48
DNF / Ženy [766] Jolana Hejlová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 01:07:4304:29:51
DNF / Muži [791] Jaroslav Ježek 1970 CZE Giants Fishing 01:13:0304:52:45
DNF / Muži [803] Honza Knopp 1984 CZE Delirium Tremens 01:33:2705:05:07
DNF / Ženy [804] Barbora Knoppová 1977 CZE Delirium Tremens 01:31:3905:05:51
DNF / Ženy [948] Vendy Vítová 1986 CZE Delirium Tremens 01:31:1805:06:30
DNF / Ženy [845] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 01:26:0605:16:34
DNF / Ženy [901] Markéta Suchánková 1991 CZE Litoměřice 01:26:0405:16:38
DNF / Ženy [830] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 01:12:45
DNF / Ženy [965] Irena Zoubková 1984 CZE CK Lenka 01:12:50
DNF / Ženy [861] Eliška Pelešová 1975 CZE Hodkovice n.M. 01:21:15
DNF / Ženy [831] Lucie Langová 1974 CZE Sychrov 01:21:28
DNF / Muži [911] Jakub Šnajdr 1990 CZE Kladno 01:45:55
DNF / Ženy [770] Eliška Hlavsová 1990 CZE Kladno 01:46:48
DNF / Ženy [774] Michaela Hořínková 1990 CZE Kladno 01:46:52
DNF / Muži [802] Tom Knopp 1973 CZE Delirium Tremens
DNF / Muži [893] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod
DNF / Muži [717] Radek Brom 1968 CZE SK Horní Dolní

výsledková listina běh 25km

start ~ 10:01:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži do 39 [9] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:34:18 00:00 27:48
2 2 / Muži do 39 [19] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 01:34:29 00:11 27:50
3 3 / Muži do 39 [54] Dušan Davídek 1981 CZE Vrchlabí 01:38:48 04:30 28:15
4 4 / Muži do 39 [50] Martin Krupička 1985 CZE Rudná u Prahy 01:49:47 15:29 34:2303:07:25
5 1 / Ženy do 59 [26] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:51:05 16:47 30:42
6 1 / Muži nad 60 [1] Alexander Alekseev 1956 CZE SC FARMA VYSEHRAD 01:52:54 18:36 32:35
7 5 / Muži do 39 [25] Petr Mašek 1979 CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:56:28 22:10 34:09
8 6 / Muži do 39 [29] Jan Pašek 1984 CZE Plzeň 01:56:39 22:21 34:29
9 1 / Muži do 59 [39] Pavel Trefný 1970 CZE Církev bratrská 01:57:48 23:30 35:20
10 2 / Muži do 59 [32] Vladislav Rozsypal 1970 CZE STS Chvojkovice Brod 01:57:52 23:34 33:25
11 3 / Muži do 59 [49] Václav Petrásek 1976 CZE 02:03:31 29:13 35:13
12 7 / Muži do 39 [31] Jan Prokeš 1983 CZE Mladá Boleslav 02:04:43 30:25 35:09
13 2 / Ženy do 59 [22] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 02:04:50 30:32 36:11
14 8 / Muži do 39 [41] Kenneth Beresky 1980 USA Miami beach 02:06:12 31:54 35:14
15 4 / Muži do 59 [6] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 02:09:43 35:25 38:30
16 5 / Muži do 59 [38] Jan Šubrt 1968 CZE Víchová nad Jizerou 02:10:42 36:24 36:4419:52:06
17 9 / Muži do 39 [28] Jan Müller 1988 CZE TC Tanvič 02:13:28 39:10 39:34
18 6 / Muži do 59 [47] Daniel Didov 1972 CZE Praha 02:16:31 42:13 38:36
19 7 / Muži do 59 [52] Mojmír Hojač 1958 CZE Desná 02:18:02 43:44 39:57
20 8 / Muži do 59 [8] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 02:21:03 46:45 41:17
21 10 / Muži do 39 [23] Petr Ledvina 1977 CZE GP Kolín 02:23:59 49:41 40:20
22 11 / Muži do 39 [55] Broňa Frydrych 1989 CZE MC Metuje 02:24:02 49:44 35:05
23 3 / Ženy do 59 [42] Michaela Háková 1971 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 02:24:49 50:31 42:08
24 1 / Ženy do 39 [45] Pavlína Palasová 1993 CZE LKP FCU 02:25:17 50:59 42:27
25 12 / Muži do 39 [7] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:27:42 53:24 42:28
26 2 / Muži nad 60 [53] Jan Zahula 1950 CZE ČD Tanvald 02:33:44 59:26 43:25
27 2 / Ženy do 39 [46] Alena Hénkova 1986 CZE Kovalovice 02:34:58 01:00:40 45:00
28 13 / Muži do 39 [51] Lukáš Cirkva 1978 CZE Strančice 02:36:52 01:02:34 47:01
29 3 / Ženy do 39 [12] Lenka Habásková 1989 CZE Lysá nad Labem 02:37:23 01:03:05 45:09
30 4 / Ženy do 39 [24] Kateřina Ledvinová 1978 CZE GP Kolín 02:39:23 01:05:05 47:21
31 3 / Muži nad 60 [43] Bohuslav Šmerda 1952 CZE Viničné Šumice 02:39:29 01:05:11 47:34
32 4 / Ženy do 59 [40] Anna Vejšická 1973 CZE Praha 10 02:41:15 01:06:57 45:50
33 5 / Ženy do 39 [48] Nikola Dóžová 1988 CZE Praha 02:42:42 01:08:24 47:21
(34) 5 / Ženy do 59 [4] Jana Cibulková 1971 CZE Praha 2 02:42:42 01:08:24 47:56
35 4 / Muži nad 60 [10] Stanislav Groh 1946 CZE - 02:44:53 01:10:35 48:20
36 1 / Ženy nad 60 [11] Jaroslava Grohová 1951 CZE Vrchlabí 02:54:41 01:20:23 50:20
37 9 / Muži do 59 [15] Ladislav Juhás 1972 CZE Krupka 02:57:16 01:22:58 48:36
38 6 / Ženy do 59 [3] Martina Cardová 1976 CZE Praha 6 03:36:22 02:02:04 01:00:22
39 2 / Ženy nad 60 [36] Ludmila Šmídová 1953 CZE SC FARMA VYSEHRAD 03:42:27 02:08:09 01:04:27
40 7 / Ženy do 59 [44] Martina Vacková 1975 CZE Kuřim 04:43:26 03:09:08 01:19:03
(41) 10 / Muži do 59 [5] Josef Crhan 1976 CZE BŽB 04:43:26 03:09:08 01:19:07
(42) 8 / Ženy do 59 [33] Hana Sirová 1973 CZE BŽB 04:43:26 03:09:08 01:19:29