Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muzi : 399, zeny: 76, Muži: 399, Ženy: 76 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 232, muzi : 131, zeny: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 42, muzi : 27, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 8, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzicka
1 1 / Muži [220] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 09:25:19.2 30:06.301:14:57.402:38:00.504:12:53.5
2 2 / Muži [129] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 09:36:43.3 11:24.1 29:56.101:15:05.302:19:34.104:14:07.1
3 3 / Muži [305] Roman Košťák 1974 CZE GASSO Team 09:52:44.8 27:25.6 30:05.301:18:15.202:40:35.704:33:51.7
4 4 / Muži [357] Petr Martinovský 1986 CZE Hradec Králové 10:55:28.3 01:30:09.1 35:41.001:31:07.402:51:13.305:25:53.3
5 5 / Muži [460] Vladimír Řehák 1988 CZE RUNCAT / Montura 11:26:52.4 02:01:33.2 34:35.301:28:27.802:52:34.205:21:46.2
6 6 / Muži [501] Jan Suchomel 1981 CZE VFF 11:27:21.4 02:02:02.2 36:14.201:31:09.502:51:15.905:25:39.9
7 7 / Muži [111] Jiří Berger 1979 CZE F.n.O. 11:29:53.3 02:04:34.1 34:16.901:31:05.802:57:20.605:19:33.6
8 8 / Muži [548] Josef Tománek 1989 CZE Bylnice 11:35:28.9 02:10:09.7 34:36.501:28:30.002:48:14.305:24:01.3
9 9 / Muži [201] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:35:29.9 02:10:10.7 37:09.701:35:56.603:10:01.805:29:19.8
10 10 / Muži [198] Jan Hais 1994 CZE Pec pod snezkou 11:37:10.5 02:11:51.3 37:47.801:42:06.003:09:07.605:43:20.6
11 11 / Muži [581] Karel Vítek 1999 CZE KOB Kladno 11:44:38.4 02:19:19.2 35:24.801:29:44.402:48:00.705:24:24.7
12 12 / Muži [291] Tomáš Kendík 1972 CZE Lochkov 11:48:18.3 02:22:59.1 39:18.601:40:54.203:14:21.805:40:45.8
13 13 / Muži [365] Martin Mensik 1985 CZE PeakMachine.cz 11:53:37.2 02:28:18.0 39:22.801:39:09.403:15:24.205:43:12.2
14 14 / Muži [578] Jaroslav Vicher 1987 CZE KESBUK 11:53:38.7 02:28:19.5 35:31.701:28:50.203:18:59.005:51:21.0
15 15 / Muži [410] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:12:39.6 02:47:20.4 37:48.401:37:51.503:23:35.705:44:20.7
16 16 / Muži [591] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 12:14:56.4 02:49:37.2 35:11.001:29:56.503:01:08.305:46:13.3
17 17 / Muži [526] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 12:17:46.6 02:52:27.4 35:00.801:34:32.303:04:09.504:56:15.5
18 18 / Muži [489] Martin Stárek 1980 CZE Praha 10 12:20:43.1 02:55:23.9 35:10.301:30:15.602:56:43.505:28:03.5
19 19 / Muži [194] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 12:21:37.2 02:56:18.0 40:10.901:42:25.103:14:33.205:50:04.2
20 20 / Muži [540] Marcel Šulej 1980 CZE Nelahozeves 12:21:41.6 02:56:22.4 38:48.901:40:18.103:14:26.605:45:18.6
21 21 / Muži [166] Martin Dungl 1985 CZE Den cesty 12:31:24.0 03:06:04.8 40:05.501:44:18.203:18:58.005:58:19.0
22 1 / Ženy [199] Kristýna Hájková 1984 CZE SK Babice / Trailpoint 12:33:59.9 03:08:40.7 42:03.601:46:49.903:33:21.706:08:55.7
23 22 / Muži [308] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 12:36:29.5 03:11:10.3 33:44.901:27:53.402:47:28.505:22:35.5
24 23 / Muži [587] Jiří Vojar 1974 CZE Praha 6 Suchdol 12:38:52.6 03:13:33.4 39:06.401:40:37.903:10:28.905:48:51.9
25 24 / Muži [279] Leoš Kafka 1979 CZE Praha 9 - Čakovice 12:41:49.1 03:16:29.9 37:10.301:40:43.603:12:44.605:46:37.6
26 25 / Muži [254] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 12:43:48.0 03:18:28.8 41:10.101:46:47.903:27:59.406:03:06.4
27 26 / Muži [438] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 12:44:09.4 03:18:50.2 41:34.201:47:08.603:28:27.806:03:21.8
28 27 / Muži [558] Michal Trunda 1979 CZE Beroun 12:44:19.2 03:19:00.0 36:07.401:34:27.903:14:57.805:48:39.8
29 28 / Muži [449] Josef Rajský 1986 CZE Praha 4 12:48:13.9 03:22:54.7 34:44.601:31:34.703:09:54.505:24:39.5
30 29 / Muži [289] Vladimír Kasl 1976 CZE Králův Dvůr 12:50:17.0 03:24:57.8 38:50.901:37:25.503:07:30.905:55:27.9
31 30 / Muži [296] Tomáš Klím 1975 CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 12:52:47.8 03:27:28.6 36:57.901:33:28.103:00:36.505:50:29.5
32 31 / Muži [353] Pavel Marek 1968 CZE ČAU 12:52:49.5 03:27:30.3 37:34.301:33:33.903:00:34.005:56:52.0
33 32 / Muži [404] Tomáš Pačák 1987 CZE Praha 12:53:14.4 03:27:55.2 38:38.401:40:56.503:18:03.006:01:16.0
34 33 / Muži [348] Ondřej Malík 1985 CZE Praha 4 12:53:17.1 03:27:57.9 38:42.301:41:05.903:21:07.306:01:14.3
35 34 / Muži [382] Ondřej Němeček 1988 AUT Zell am See Trail Run Club 12:55:32.7 03:30:13.5 44:54.001:58:00.803:40:48.706:39:03.7
36 35 / Muži [226] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 13:03:27.0 03:38:07.8 36:12.701:35:18.603:10:29.005:57:38.0
37 36 / Muži [212] David Havlíček 1986 CZE Osmaci.cz 13:03:48.6 03:38:29.4 36:32.901:34:35.203:04:27.306:00:19.3
38 37 / Muži [109] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 13:04:09.5 03:38:50.3 37:47.101:34:38.203:04:12.505:58:49.5
39 38 / Muži [418] Ondřej Plašil 1982 CZE Praha 13:04:58.0 03:39:38.8 43:31.501:46:08.903:18:26.805:58:02.8
40 2 / Ženy [283] Eliška Kaniová 1985 CZE Lipová-lázně 13:06:55.5 03:41:36.3 41:48.501:47:45.603:36:28.706:24:37.7
41 39 / Muži [282] Tomáš Kalný 1994 CZE miluju Pražírnu #VeganLove 13:13:45.8 03:48:26.6 35:20.501:34:26.203:03:22.505:45:15.5
42 40 / Muži [126] Jack Bright 1979 GBR Praha 4 13:16:26.3 03:51:07.1 40:01.901:46:17.303:23:43.806:08:33.8
43 41 / Muži [153] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 13:17:58.4 03:52:39.2 40:03.901:43:04.403:19:19.806:12:48.8
44 42 / Muži [370] David Mišurec 1981 CZE Praha 7 13:20:07.5 03:54:48.3 39:29.901:40:58.703:14:41.206:01:51.2
45 43 / Muži [426] Jakub Podlešák 1976 CZE TK PINĎOUR 13:26:36.1 04:01:16.9 40:48.101:45:27.203:20:22.307:00:44.3
46 44 / Muži [485] przemysław specjalski 1970 POL poznań 13:26:42.8 04:01:23.6 38:40.101:41:05.403:18:15.805:49:36.8
47 45 / Muži [179] Pavel Fexa 1982 CZE Bystrice nad Pernstejnem 13:29:53.5 04:04:34.3 41:08.601:40:10.203:08:59.906:07:30.9
48 46 / Muži [271] daniel jobb 1982 CZE hellfish aminostar 13:31:19.1 04:05:59.9 40:10.401:40:16.103:14:13.606:03:20.6
49 3 / Ženy [227] Renata Hlaváčová 1976 CZE EXTREME FETROCK Zlín 13:32:24.7 04:07:05.5 42:50.501:50:53.703:30:32.706:29:06.7
50 47 / Muži [329] Ondřej Lafata 1987 CZE Dobrá Voda 13:34:36.5 04:09:17.3 39:47.201:40:32.203:31:25.606:04:45.6
51 48 / Muži [242] Petr Horsák 1982 CZE SKÁJ Team 13:36:43.4 04:11:24.2 40:43.101:43:48.703:32:16.306:33:00.3
52 49 / Muži [144] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 13:40:29.0 04:15:09.8 38:20.401:42:07.003:22:01.606:20:25.6
53 50 / Muži [307] Jiří Košťál 1975 CZE Česká Lípa 13:43:41.2 04:18:22.0 38:00.601:35:32.903:41:03.106:24:29.1
54 51 / Muži [364] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 13:43:46.5 04:18:27.3 38:00.503:41:05.406:24:25.4
55 52 / Muži [537] Martin Štěpánek 1970 CZE Pardubice 13:46:01.1 04:20:41.9 41:41.401:53:14.803:34:53.106:24:12.1
56 53 / Muži [119] Marian Böhm 1979 CZE Mára 13:47:50.7 04:22:31.5 41:50.201:47:52.603:31:44.706:32:45.7
57 54 / Muži [323] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 13:49:07.3 04:23:48.1 37:37.801:38:01.603:24:00.305:58:15.3
58 55 / Muži [245] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 13:49:39.9 04:24:20.7 42:36.701:45:50.003:32:33.906:19:43.9
59 56 / Muži [472] Jakub Siska 1988 CZE Pruhonice 13:58:36.6 04:33:17.4 36:38.001:38:21.803:26:29.106:14:12.1
60 57 / Muži [128] Michal Bruna 1986 CZE Prague 13:58:54.2 04:33:35.0 37:01.101:38:42.903:26:54.006:15:09.0
61 58 / Muži [239] Radek Horák 1966 CZE Wanderer 14:01:58.6 04:36:39.4 44:17.701:53:12.403:34:20.806:44:32.8
62 59 / Muži [205] Martin Haňavec 1971 CZE Nutrilite - Element team 14:02:37.6 04:37:18.4 42:42.501:58:39.603:42:14.006:44:42.0
63 60 / Muži [393] Petr Novák 1981 CZE Perálec 14:02:45.4 04:37:26.2 42:42.301:58:45.903:46:48.706:45:03.7
64 61 / Muži [479] Filip Smetana 1985 CZE Větřní 14:02:56.9 04:37:37.7 44:54.401:51:16.303:36:01.706:34:11.7
65 62 / Muži [246] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 14:04:18.4 04:38:59.2 37:22.401:37:28.506:14:28.2
66 63 / Muži [252] Petr Hrubý 1973 CZE Velké Popovice 14:04:21.9 04:39:02.7 41:16.301:51:38.303:37:31.306:59:09.3
67 64 / Muži [103] Libor Ammer 1976 CZE Trailpoint 14:06:14.0 04:40:54.8 42:11.101:50:29.703:37:36.506:37:23.5
68 65 / Muži [618] Radosław Brodzik 1977 POL Zielona Góra 14:08:31.2 04:43:12.0 39:15.201:45:21.403:25:39.406:16:17.4
69 66 / Muži [576] František Vidlář 1980 CZE FT LAZARTEAM 14:09:52.5 04:44:33.3 43:19.901:55:15.203:45:42.006:59:19.0
70 67 / Muži [564] Tomáš Vaculík 1984 CZE FT LAZARTEAM 14:09:54.3 04:44:35.1 43:25.601:55:18.903:46:48.206:59:22.2
71 68 / Muži [470] Milan Seman 1976 NLD The Hague 14:10:35.7 04:45:16.5 38:01.301:43:34.703:30:28.106:26:11.1
72 69 / Muži [486] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 14:11:30.9 04:46:11.7 39:12.301:40:40.503:14:13.306:16:35.3
73 4 / Ženy [394] Andrea Nováková 1983 CZE Náchod 14:13:25.7 04:48:06.5 43:35.501:54:00.903:37:43.706:50:32.7
74 70 / Muži [413] Marek Pešta 1991 CZE Runi.to 14:15:38.7 04:50:19.5 36:38.501:38:25.903:26:35.406:14:21.4
75 71 / Muži [571] Martin Vavruša 1971 CZE FRYDEX 14:15:47.1 04:50:27.9 48:03.001:56:09.003:28:42.906:53:15.9
76 72 / Muži [155] Michael Dobiáš 1973 CZE TRAILPOINT 14:18:17.7 04:52:58.5 40:44.201:46:01.303:32:38.106:17:22.1
77 5 / Ženy [417] Simona Pirklová 1985 CZE Praha 15 14:18:20.4 04:53:01.2 40:14.301:45:11.303:23:20.606:24:20.6
78 73 / Muži [455] Piotr Rokicki 1971 POL 5xm4 14:22:19.5 04:57:00.3 39:02.301:44:24.203:22:56.606:27:33.6
79 74 / Muži [434] Radim Prahl 1974 PSE Running Tours Prague 14:22:34.2 04:57:15.0 40:48.201:41:30.103:26:20.106:33:21.1
80 75 / Muži [162] Marek Dubský 1991 CZE Pardubice 14:22:57.2 04:57:38.0 40:52.401:49:57.103:36:38.806:33:25.8
81 76 / Muži [505] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 14:24:18.1 04:58:58.9 46:26.901:57:27.603:36:49.006:53:36.0
82 77 / Muži [619] Grzegorz Krupa 1973 POL KB.Sobótka 14:25:06.2 04:59:47.0 39:45.101:43:02.704:18:34.407:11:32.4
83 78 / Muži [466] Zdzisław Sarna 1975 POL Kraków 14:25:08.2 04:59:49.0 39:47.801:43:04.604:15:21.007:11:13.0
84 79 / Muži [206] Martin Hanuš 1985 CZE Frýdlant 14:25:32.2 05:00:13.0 40:38.501:46:11.203:34:05.306:43:45.3
85 80 / Muži [566] Petr Valášek 1977 CZE Frýdlant 14:25:34.7 05:00:15.5 40:45.901:46:19.803:34:23.506:43:53.5
86 81 / Muži [237] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 14:28:19.5 05:03:00.3 40:29.001:44:13.003:25:48.906:14:47.9
87 82 / Muži [247] Radek Hrabčák 1978 CZE Brno 14:30:34.1 05:05:14.9 39:28.201:42:37.403:30:23.406:25:01.4
88 83 / Muži [233] Josef Holoubek 1989 CZE EasyToUk 14:37:46.2 05:12:27.0 38:09.201:38:31.103:29:32.106:19:45.1
89 84 / Muži [378] Piotr Murawski 1973 POL Maraton Leszno 14:39:25.1 05:14:05.9 38:04.601:36:04.903:06:31.106:56:09.1
90 6 / Ženy [459] Anna Rýznerová 1981 CZE Praha 5 14:47:26.7 05:22:07.5 42:04.801:56:56.303:55:32.907:06:16.9
91 85 / Muži [545] Tomáš Tandler 1978 CZE Kolín 14:50:40.1 05:25:20.9 43:32.801:57:25.203:42:55.907:03:48.9
92 86 / Muži [249] Daniel Hromádko 1969 CZE NA POHODU 14:50:48.8 05:25:29.6 37:53.301:41:15.203:15:36.707:13:29.7
93 87 / Muži [582] Miroslav Vitvar 1976 CZE Hořice 14:51:03.7 05:25:44.5 46:45.502:15:09.104:18:10.207:32:31.2
94 7 / Ženy [584] Denisa Vlková 1992 CZE Liberec 14:52:43.8 05:27:24.6 43:10.201:50:08.303:30:53.806:37:53.8
95 88 / Muži [172] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 14:53:16.0 05:27:56.8 37:18.901:39:12.204:05:34.107:25:55.1
96 89 / Muži [149] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 14:54:24.0 05:29:04.8 44:06.102:01:00.003:48:10.106:58:13.1
97 90 / Muži [117] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 15:00:23.6 05:35:04.4 43:39.601:52:00.003:35:45.406:54:16.4
98 91 / Muži [324] Petr Kulhánek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 15:00:25.1 05:35:05.9 42:24.501:47:34.604:08:22.507:07:00.5
99 92 / Muži [442] Petr Příkazský 1989 CZE Brno 15:00:32.8 05:35:13.6 41:56.601:52:11.703:35:41.606:44:44.6
100 93 / Muži [509] Miroslav Szarowski 1974 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 15:02:15.9 05:36:56.7 41:37.201:44:51.003:28:22.906:37:23.9
101 94 / Muži [563] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 15:03:26.2 05:38:07.0 42:56.401:57:27.803:45:29.706:46:31.7
102 95 / Muži [161] Lukáš Drobný 1984 CZE Praha 3 15:04:09.9 05:38:50.7 50:55.602:08:01.803:48:14.5
103 96 / Muži [232] Martin Holas 1985 CZE Praha 15:06:43.7 05:41:24.5 42:43.801:58:48.103:43:35.706:45:14.7
104 97 / Muži [261] Lukáš Janík 1988 CZE RBZ Praha 15:07:29.4 05:42:10.2 41:51.101:49:59.203:32:43.606:52:49.6
105 98 / Muži [535] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:07:39.0 05:42:19.8 41:55.701:50:03.003:32:53.006:52:59.0
106 99 / Muži [110] Radek Beneda 1982 CZE Praha 3 15:08:02.7 05:42:43.5 39:13.701:38:57.403:16:41.306:17:26.3
107 100 / Muži [610] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 15:10:23.0 05:45:03.8 44:48.101:58:01.703:40:47.606:38:45.6
108 101 / Muži [583] Roman Vlček 1976 CZE Trutnov 15:11:15.1 05:45:55.9 45:20.901:55:02.803:49:55.207:22:36.2
109 102 / Muži [306] Lukáš Košťál 1979 CZE LookAss 15:11:47.3 05:46:28.1 43:51.301:59:24.203:44:14.507:24:09.5
110 103 / Muži [406] Jan Pařízek 1980 CZE Praha 9 15:12:25.2 05:47:06.0 44:49.202:03:21.103:58:19.707:20:45.7
111 104 / Muži [531] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 15:14:23.2 05:49:04.0 44:12.901:57:57.903:51:31.706:56:01.7
112 105 / Muži [488] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 15:21:19.3 05:56:00.1 47:52.901:59:43.003:50:09.507:17:33.5
113 106 / Muži [847] Róbert Frohn 1982 SVK GE-TRA s.r.o. 15:23:11.1 05:57:51.9 30:58.801:20:20.502:41:18.305:27:24.3
114 107 / Muži [391] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 15:25:03.4 05:59:44.2 45:17.301:57:10.303:49:35.607:09:49.6
115 108 / Muži [421] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:25:11.2 05:59:52.0 45:05.501:58:38.803:52:47.407:10:24.4
116 8 / Ženy [605] Věra Záhorová 1985 CZE Hrádek 15:25:22.2 06:00:03.0 46:32.302:04:07.603:54:02.407:22:58.4
117 109 / Muži [358] Pavel Mašek 1974 CZE Hrádek 15:25:40.0 06:00:20.8 46:50.902:04:27.803:54:15.107:23:27.1
118 110 / Muži [173] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 15:26:54.9 06:01:35.7 41:53.401:53:52.903:38:01.506:55:01.5
119 111 / Muži [298] Martin Kment 1966 CZE iThinkBeer 15:27:46.9 06:02:27.7 44:07.501:59:47.703:50:16.307:10:17.3
120 112 / Muži [478] Tomáš Slovák 1969 CZE Traged Team 15:28:54.1 06:03:34.9 43:48.101:57:35.903:39:19.707:00:01.7
121 113 / Muži [221] Václav Herbs 1973 CZE FC Torpedo Středokluky 15:30:43.4 06:05:24.2 45:32.802:01:37.104:01:44.607:58:35.6
122 114 / Muži [483] Roman Solich 1984 CZE Hýsly 15:31:05.8 06:05:46.6 42:35.501:46:19.103:32:34.8
123 115 / Muži [389] Michael Novak 1977 CZE gone4run 15:32:06.6 06:06:47.4 40:58.101:50:13.103:33:36.406:42:26.4
124 116 / Muži [278] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 15:42:13.9 06:16:54.7 43:12.801:55:29.603:49:18.106:55:59.1
125 117 / Muži [463] Petr Říman 1967 CZE SK Babice 15:42:46.8 06:17:27.6 43:43.101:51:35.603:48:08.407:19:30.4
126 118 / Muži [372] Petr Mondri 1972 CZE Praha 15:42:48.6 06:17:29.4 46:23.802:02:53.803:50:01.807:04:09.8
127 119 / Muži [452] Marek Rod 1967 CZE Krčský les 15:44:53.7 06:19:34.5 39:37.401:51:48.003:52:02.707:33:21.7
128 120 / Muži [453] Marek Rod 1987 CZE Chodos atletics 15:44:54.4 06:19:35.2 39:41.601:51:51.103:52:07.207:33:24.2
129 121 / Muži [480] Josef Smola 1951 CZE MK Seitl Ostrava 15:45:33.6 06:20:14.4 47:20.002:03:15.003:58:26.307:34:44.3
130 122 / Muži [580] Jiří Vítek 1973 CZE KOB Kladno 15:46:29.5 06:21:10.3 43:22.501:57:14.704:02:21.007:31:27.0
131 9 / Ženy [121] Ivana Bohoňková 1962 CZE Mělník 15:49:45.5 06:24:26.3 46:26.202:04:24.504:00:24.507:24:05.5
132 123 / Muži [164] Zbyněk Dubský 1972 CZE BIKE2000 15:51:52.3 06:26:33.1 50:43.602:12:51.404:06:23.907:59:23.9
133 10 / Ženy [345] Helena Malá 1981 CZE RunSport Team 15:56:02.3 06:30:43.1 46:57.202:03:48.504:00:39.807:14:52.8
134 124 / Muži [186] Ondřej Fremunt 1987 CZE Praha 15:56:35.8 06:31:16.6 47:36.402:01:32.203:52:47.407:25:57.4
135 11 / Ženy [375] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 15:57:34.9 06:32:15.7 45:26.702:06:23.204:05:25.307:33:27.3
136 125 / Muži [339] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:02:47.6 06:37:28.4 46:36.602:05:47.203:59:06.407:29:32.4
137 126 / Muži [596] Tomáš Votava 1974 CZE Hostivice 16:02:52.7 06:37:33.5 46:29.602:05:48.203:59:17.507:29:27.5
138 127 / Muži [157] Libor Doležal 1978 CZE Černokostelecký pivovár 16:07:27.7 06:42:08.5 48:16.001:59:51.603:52:02.107:17:46.1
139 128 / Muži [160] Lukáš Dostál 1983 CZE Ostrava 16:09:33.8 06:44:14.6 45:22.502:11:28.604:16:21.207:41:40.2
140 129 / Muži [616] Marek Žeravík 1984 CZE Pardubice 16:09:43.1 06:44:23.9 45:33.502:11:09.404:16:09.707:41:43.7
141 130 / Muži [379] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 16:13:02.8 06:47:43.6 45:01.001:57:50.904:08:55.107:53:02.1
142 131 / Muži [499] Václav Strnad 1974 CZE Brno SKY RUN 16:13:13.2 06:47:54.0 44:31.101:54:15.503:47:05.807:29:23.8
143 132 / Muži [599] Tomáš Vrzáček 1974 CZE CS-1000 16:13:26.2 06:48:07.0 43:25.901:54:50.103:51:29.307:14:08.3
144 133 / Muži [604] Miroslav Zábranský 1986 CZE Liberec 16:14:49.4 06:49:30.2 48:29.102:08:05.504:06:44.207:36:56.2
145 12 / Ženy [399] Kateřina Ondrušová 1986 CZE Praha 16:16:34.5 06:51:15.3 48:23.902:05:34.503:58:36.307:35:52.3
146 134 / Muži [263] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE SUADRA 16:16:36.2 06:51:17.0 43:35.602:00:37.604:03:44.607:24:40.6
147 135 / Muži [334] Jiří Linhart 1972 CZE Havířov 16:16:58.2 06:51:39.0 43:17.001:59:12.304:08:18.307:46:04.3
148 136 / Muži [116] Filip Bialas 1998 CZE Praha 4 16:18:33.4 06:53:14.2 42:09.902:04:31.503:53:28.307:09:44.3
149 13 / Ženy [118] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek pod Brdy 16:20:28.0 06:55:08.8 45:09.002:08:00.004:10:24.007:30:37.0
150 14 / Ženy [101] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 16:20:37.1 06:55:17.9 47:24.802:07:19.604:04:35.607:33:33.6
151 137 / Muži [140] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 16:22:02.6 06:56:43.4 46:35.402:07:08.904:13:41.507:41:22.5
152 138 / Muži [561] Jiří Urban 1980 CZE Teplice 16:22:06.0 06:56:46.8 42:38.001:53:33.504:13:37.221:52:30.2
153 139 / Muži [139] Robert Čabla 1981 CZE Slaný 16:22:12.7 06:56:53.5 46:47.702:07:18.604:13:46.207:41:36.2
154 140 / Muži [555] David Trojan 1997 CZE Praha 9 16:23:21.6 06:58:02.4 47:14.702:05:28.404:10:59.307:57:28.3
155 141 / Muži [567] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 16:28:06.8 07:02:47.6 45:51.002:01:31.804:04:26.307:19:26.3
156 142 / Muži [414] Andrej Petruš 1987 CZE Chrastava 16:30:39.9 07:05:20.7 42:50.101:55:40.804:05:23.607:24:33.6
157 143 / Muži [608] Jan Záruba 1977 CZE Praha 16:30:40.3 07:05:21.1 39:41.601:51:58.103:52:17.307:34:36.3
158 144 / Muži [132] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 16:31:49.4 07:06:30.2 48:58.602:02:40.104:04:31.807:38:23.8
159 145 / Muži [597] Ondřej Votoček 1973 CZE Praha 4 - Libuš 16:32:32.6 07:07:13.4 40:36.801:52:53.803:38:18.607:28:31.6
160 146 / Muži [559] Michal Turek 1970 CZE Praha 16:33:48.9 07:08:29.7 51:39.902:20:56.704:24:17.707:47:28.7
161 147 / Muži [573] Jiří Větvička 1979 CZE Praha 16:34:57.9 07:09:38.7 48:11.602:05:53.704:30:13.908:12:27.9
162 148 / Muži [321] Tomáš Kubín 1981 CZE RS Vlašim 16:35:42.1 07:10:22.9 46:49.501:52:48.504:11:29.007:43:24.0
163 149 / Muži [290] Jaroslav Kebrle 1988 CZE Horovice 16:36:17.9 07:10:58.7 48:06.602:17:45.104:34:19.408:19:54.4
164 150 / Muži [326] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 16:38:22.3 07:13:03.1 40:08.201:50:37.003:41:32.707:02:41.7
165 151 / Muži [267] Roman Jirák 1975 CZE Břehy 16:41:00.7 07:15:41.5 47:34.102:07:08.404:15:58.307:46:46.3
166 152 / Muži [167] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 16:41:27.6 07:16:08.4 46:09.602:04:44.804:23:41.908:00:53.9
167 153 / Muži [495] Josef Stolín 1971 CZE Relative Team 16:41:53.6 07:16:34.4 48:20.202:04:15.103:56:06.907:27:08.9
168 15 / Ženy [262] Karolína Jánošíková 1987 CZE Relative Team 16:41:55.3 07:16:36.1 47:55.501:59:28.803:42:57.007:26:59.0
169 154 / Muži [310] Daniel Krátký 1984 CZE Praha 8 16:42:15.3 07:16:56.1 45:01.302:05:43.504:09:09.407:33:57.4
170 155 / Muži [439] Pavel Procházka 1968 CZE Kladno 16:43:00.2 07:17:41.0 49:18.002:16:13.404:10:29.407:33:53.4
171 156 / Muži [178] Pavel Fenyk 1965 CZE SK Babice 16:43:24.4 07:18:05.2 42:40.801:51:36.803:48:15.907:19:35.9
172 157 / Muži [373] Marek Moravec 1976 CZE Anvil 16:43:25.6 07:18:06.4 40:47.801:45:23.303:36:10.707:10:56.7
173 158 / Muži [145] Tomáš Čermák 1970 CZE Prostřední Lánov 16:49:02.8 07:23:43.6 41:05.101:57:48.903:52:07.907:20:01.9
174 159 / Muži [120] Miloš Bohoněk 1962 CZE Mělník 16:49:58.2 07:24:39.0 45:06.002:03:50.104:03:51.407:37:42.4
175 160 / Muži [607] Pavel Zámostný 1970 CZE iThinkBeer 16:52:04.1 07:26:44.9 43:07.501:51:57.303:35:45.006:54:36.0
176 161 / Muži [514] Michal Šebesta 1983 CZE metro A 16:57:36.0 07:32:16.8 44:12.902:03:10.204:00:43.307:35:09.3
177 162 / Muži [503] Adam Svoboda 1983 CZE S.K.R.S. 16:58:41.7 07:33:22.5 51:16.402:19:21.404:16:25.207:26:28.2
178 163 / Muži [424] Jan Podhajský 1976 CZE Etnetera Etdorfin 17:02:39.9 07:37:20.7 46:13.001:59:39.603:48:22.607:27:48.6
179 16 / Ženy [506] Michaela Svobodová 1983 CZE Jablonec nad Nisou 17:03:05.6 07:37:46.4 46:28.002:04:41.304:02:53.607:38:54.6
180 164 / Muži [444] Ondřej Ptáček 1989 CZE Brumov-Bylnice 17:04:35.3 07:39:16.1 45:41.802:07:54.104:14:41.707:41:17.7
181 165 / Muži [168] Karel Dvořák 1974 CZE Měřín 17:04:49.2 07:39:30.0 44:28.301:59:53.404:03:04.607:42:47.6
182 166 / Muži [125] Jan Brenk 1972 CZE Tmaň 17:06:18.3 07:40:59.1 41:24.101:50:23.903:50:35.507:42:19.5
183 17 / Ženy [579] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 17:08:07.2 07:42:48.0 45:36.002:00:58.103:59:02.407:35:31.4
184 18 / Ženy [440] Pavlína Procházková 1964 CZE Hořovice 17:08:10.2 07:42:51.0 45:29.302:00:59.803:59:10.0
185 167 / Muži [441] Luboš Prošek 1968 CZE Vráž 17:08:10.9 07:42:51.7 45:27.202:00:58.306:00:56.307:35:05.3
186 168 / Muži [457] Jaroslav Roubal 1968 CZE KLÁŠTERKA 17:08:50.4 07:43:31.2 45:11.902:01:31.004:01:37.507:46:35.5
187 169 / Muži [517] Jan Šettner 1975 CZE Kuncina 300 17:10:11.4 07:44:52.2 48:55.402:10:06.204:10:26.908:03:00.9
188 170 / Muži [159] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 17:10:51.7 07:45:32.5 48:56.302:10:22.404:11:24.508:03:24.5
189 171 / Muži [244] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 17:13:50.3 07:48:31.1 49:30.502:11:18.704:25:16.107:51:22.1
190 172 / Muži [346] Petr Maleček 1972 CZE Praha 8 17:16:19.6 07:51:00.4 44:53.602:01:51.804:17:31.607:45:05.6
191 173 / Muži [429] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA Pardubice 17:16:21.5 07:51:02.3 43:54.902:09:06.404:21:37.208:02:49.2
192 174 / Muži [411] Jaroslav Pekárek 1976 CZE Stará Boleslav 17:18:34.7 07:53:15.5 44:40.801:59:07.803:51:10.707:38:04.7
193 175 / Muži [395] Jan Novotný 1975 CZE PARENT PROJECT 17:21:23.6 07:56:04.4 49:49.002:24:57.504:37:14.908:27:13.9
194 19 / Ženy [316] Iva Kroužilová 1977 CZE Poděbrady 17:22:11.1 07:56:51.9 47:55.302:03:47.004:01:43.607:43:36.6
195 176 / Muži [320] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 17:26:14.8 08:00:55.6 47:51.501:58:30.904:01:44.707:43:30.7
196 177 / Muži [507] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 17:28:53.5 08:03:34.3 47:30.702:07:24.604:04:51.907:33:45.9
197 178 / Muži [238] Pavel Hons 1970 CZE Kladno 17:29:14.8 08:03:55.6 44:59.502:06:08.804:11:02.507:54:59.5
198 179 / Muži [342] Pavel Mach 1965 CZE MK Kladno 17:29:19.4 08:04:00.2 45:02.902:06:06.304:11:10.407:54:58.4
199 20 / Ženy [565] Hana Váchová 1980 CZE Praha 9 17:30:02.4 08:04:43.2 44:44.401:54:54.803:38:16.106:51:54.1
200 180 / Muži [215] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 17:31:41.3 08:06:22.1 47:23.302:09:40.104:11:46.908:01:49.9
201 181 / Muži [216] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 17:32:01.6 08:06:42.4 45:45.202:09:56.804:12:05.908:01:58.9
202 21 / Ženy [366] Martina Metzová 1971 CZE MK Seitl Ostrava 17:32:04.2 08:06:45.0 47:55.302:08:38.004:24:51.207:59:36.2
203 22 / Ženy [141] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 17:35:19.0 08:09:59.8 52:59.802:21:57.304:25:16.508:20:47.5
204 182 / Muži [314] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 17:38:41.9 08:13:22.7 49:37.602:23:50.304:26:13.908:01:39.9
205 183 / Muži [568] Petr Váňa 1962 CZE Olomouc 17:45:30.0 08:20:10.8 38:53.001:53:00.004:12:19.007:55:02.0
206 184 / Muži [195] Daniel Grzelak 1973 POL Maraton Leszno 17:47:20.8 08:22:01.6 49:53.802:11:38.504:10:44.708:05:29.7
207 23 / Ženy [196] Justyna Grzelak 1974 POL Maraton Leszno 17:47:30.8 08:22:11.6 49:47.302:11:37.004:10:37.108:05:34.1
208 185 / Muži [490] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená zvěř 17:51:13.3 08:25:54.1 50:53.502:27:16.304:50:15.208:18:12.2
209 186 / Muži [376] Martin Müller 1968 CZE Pardubice 17:53:17.4 08:27:58.2 49:21.902:09:32.204:04:51.007:38:28.0
210 187 / Muži [170] Aleš Dvořák 1981 CZE Vodňany 17:54:18.1 08:28:58.9 47:51.002:14:46.304:19:55.108:07:25.1
211 24 / Ženy [349] Klára Malíková 1983 CZE Per ho! 18:01:54.8 08:36:35.6 49:22.302:09:05.104:45:58.308:20:32.3
212 25 / Ženy [184] Markéta Florianová 1984 CZE Jablonec nad Nisou 18:01:56.7 08:36:37.5 49:20.702:09:08.604:46:02.808:20:42.8
213 188 / Muži [356] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:02:27.6 08:37:08.4 51:14.802:25:20.104:50:12.508:31:06.5
214 189 / Muži [481] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 18:02:36.7 08:37:17.5 47:45.802:02:49.704:15:38.408:03:11.4
215 190 / Muži [519] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 18:02:37.1 08:37:17.9 46:27.801:58:35.604:05:02.207:58:22.2
216 191 / Muži [108] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 18:04:14.9 08:38:55.7 43:05.704:20:50.307:56:20.3
217 192 / Muži [553] René Trbušek 1976 CZE Čelákovice 18:04:54.5 08:39:35.3 46:02.402:06:47.604:10:57.207:53:25.2
218 193 / Muži [461] Jan Řezáč 1978 CZE Mladá Boleslav 18:07:01.2 08:41:42.0 47:14.902:14:45.404:26:05.608:27:02.6
219 194 / Muži [328] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 18:07:02.0 08:41:42.8 47:09.702:14:44.504:37:57.008:26:57.0
220 195 / Muži [493] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:07:02.3 08:41:43.1 48:32.602:09:48.104:06:29.007:44:56.0
221 196 / Muži [562] Martin Urbaník 1976 SVK STEFANIKTRAIL.SK 18:12:14.2 08:46:55.0 45:29.101:58:27.304:08:36.907:58:49.9
222 197 / Muži [210] Petr Havel 1968 CZE MPM TEAM 18:13:36.1 08:48:16.9 48:55.204:11:01.507:53:35.5
223 26 / Ženy [384] Dagmar Nesládková 1982 CZE Vlčice u Trutnova 18:14:05.7 08:48:46.5 49:07.602:10:40.604:08:16.008:01:06.0
224 198 / Muži [177] Petr Fejtek 1991 CZE - 18:14:10.9 08:48:51.7 54:06.102:14:36.404:16:50.207:40:00.2
225 27 / Ženy [543] Iva Švecová 1971 CZE Pardubice 18:18:47.8 08:53:28.6 50:29.302:22:22.304:36:26.708:10:15.7
226 199 / Muži [362] Jaroslav Mauler 1978 CZE Maugli 18:18:48.5 08:53:29.3 47:29.802:07:50.704:26:00.708:22:56.7
227 200 / Muži [606] Vít Zahrádka 1978 CZE Spřátelená zvěř 18:21:28.0 08:56:08.8 51:14.902:27:13.904:50:22.508:24:46.5
228 201 / Muži [601] Karel Wilk 1982 CZE Praha 10 18:23:44.7 08:58:25.5 53:10.602:22:04.804:53:42.008:24:45.0
229 202 / Muži [500] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 18:26:15.7 09:00:56.5 46:09.402:07:54.904:43:58.008:28:53.0
230 203 / Muži [469] Jiří Sehnal 1988 CZE Praha 18:28:05.7 09:02:46.5 53:12.402:21:10.704:24:06.207:58:31.2
231 28 / Ženy [344] Eliška Majorová 1987 CZE Praha 18:28:11.8 09:02:52.6 50:33.702:08:19.504:09:39.407:34:38.4
232 204 / Muži [174] Aleš Fajkus 1988 CZE Mravenci od baby Jagy 18:30:14.9 09:04:55.7 45:07.702:14:54.604:31:19.608:16:01.6
233 205 / Muži [446] Marek Pytlík 1989 CZE MOBJ 18:30:21.9 09:05:02.7 45:15.002:14:51.004:31:17.308:15:57.3
234 206 / Muži [492] Wenzel Steffen 1962 GER Hoyerswerdaer SV 1919 18:31:50.4 09:06:31.2 49:22.402:20:12.304:21:54.408:14:22.4
235 207 / Muži [594] Libor Voplakal 1986 CZE Équipe sans limites - Humpolec 18:32:50.0 09:07:30.8 45:32.302:01:44.003:48:09.907:18:10.9
236 208 / Muži [532] Bohumil Šroubek 1984 CZE Knechti 18:34:09.9 09:08:50.7 45:57.002:10:02.604:54:19.408:32:48.4
237 209 / Muži [445] Tomáš Pucholt 1994 CZE Knechti 18:34:15.7 09:08:56.5 45:48.002:09:34.604:54:06.408:32:55.4
238 210 / Muži [224] Petr Hlad 1977 CZE Usti nad Labem 18:34:26.9 09:09:07.7 51:35.102:23:16.204:34:41.608:30:23.6
239 211 / Muži [225] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 18:34:29.9 09:09:10.7 52:32.002:23:13.804:34:50.208:29:05.2
240 29 / Ženy [124] Eva Brejchová 1979 CZE Praha 18:36:09.4 09:10:50.2 50:22.202:04:07.304:07:25.107:45:01.1
241 212 / Muži [385] Michal Netík 1991 CZE Praha 3 18:37:18.9 09:11:59.7 45:34.102:09:10.904:25:41.508:18:48.5
242 213 / Muži [609] Martin Zbruž 1970 CZE Praha 9 18:37:22.1 09:12:02.9 52:58.502:30:09.705:08:36.709:01:24.7
243 214 / Muži [585] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 18:40:00.0 09:14:40.8 44:00.801:58:34.903:51:52.907:38:39.9
244 215 / Muži [471] Pavel Schmid 1983 CZE Praha 10 18:42:00.4 09:16:41.2 46:08.302:14:11.904:42:47.508:31:20.5
245 30 / Ženy [468] Lucie Sedlářová 1975 CZE sportlav 18:42:00.9 09:16:41.7 46:12.002:14:16.004:42:57.008:31:24.0
246 216 / Muži [192] Michal Graman 1977 CZE Poděbrady 18:42:25.9 09:17:06.7 46:33.002:06:48.804:25:12.508:27:58.5
247 217 / Muži [287] Mirek Karkoš 1970 CZE Fidobar 18:42:35.5 09:17:16.3 49:51.002:17:26.804:36:00.908:37:10.9
248 218 / Muži [437] Martin Procházka 1981 CZE Pardubice 18:42:41.2 09:17:22.0 49:43.802:17:28.004:36:11.308:37:09.3
249 219 / Muži [260] Radek Jambor 1973 CZE Sám sobě sponzorem:-) 18:51:08.6 09:25:49.4 52:19.302:30:33.704:59:57.609:02:59.6
250 31 / Ženy [510] Blanka Šafránková 1970 CZE Poděbrady, Pátek 18:52:59.4 09:27:40.2 49:12.302:20:49.004:43:46.808:28:07.8
251 220 / Muži [405] Aleš Palásek 1974 CZE Paldové 18:53:34.5 09:28:15.3 47:16.102:05:43.504:30:32.308:22:57.3
252 221 / Muži [113] Petr Bernovský 1968 CZE Praha 4 18:58:43.4 09:33:24.2 42:39.501:58:57.004:05:35.307:46:11.3
253 222 / Muži [248] Matěj Hrejsemnou 1991 CZE Zvole 18:59:39.0 09:34:19.8 48:57.102:16:51.204:36:11.208:33:37.2
254 223 / Muži [284] Martin Kanta 1982 CZE Praha 19:01:36.0 09:36:16.8 48:13.502:16:43.304:32:55.508:31:43.5
255 224 / Muži [285] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 19:01:40.4 09:36:21.2 48:08.602:16:50.204:32:53.208:31:46.2
256 225 / Muži [181] Jiří Fiala 1984 CZE Brno 19:02:45.4 09:37:26.2 51:06.102:18:00.904:35:44.308:40:19.3
257 32 / Ženy [409] Jana Pavloušková 1987 CZE Brno 19:02:48.2 09:37:29.0 51:23.402:18:01.704:35:44.308:40:27.3
258 226 / Muži [423] Marek Podbielski 1974 POL KB Castellanus 19:03:04.6 09:37:45.4 47:58.102:14:19.404:36:31.108:30:32.1
259 227 / Muži [496] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 19:07:16.8 09:41:57.6 52:08.702:35:08.305:22:57.909:33:27.9
260 33 / Ženy [520] Martina Šimková 1982 CZE Praha 19:07:55.8 09:42:36.6 52:50.802:28:00.704:38:53.208:36:36.2
261 228 / Muži [213] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 19:09:34.0 09:44:14.8 48:52.602:14:51.904:39:52.208:34:56.2
262 229 / Muži [560] Tomáš Ulma 1964 CZE Praha 9 19:10:53.8 09:45:34.6 53:56.102:31:58.904:51:13.608:38:31.6
263 230 / Muži [590] Frantisek Volf 1981 CZE LoneWolf 19:17:07.8 09:51:48.6 52:29.702:36:38.405:15:21.608:51:53.6
264 231 / Muži [276] Pavel Juřica 1979 CZE MK Seitl Ostrava 19:18:10.9 09:52:51.7 53:33.802:36:59.405:04:04.908:55:25.9
265 232 / Muži [386] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves 19:19:13.8 09:53:54.6 52:12.702:24:12.804:39:29.408:39:26.4
266 233 / Muži [183] Pavel Flekač 1982 CZE Čelákovice 19:22:28.6 09:57:09.4 50:50.102:26:59.105:00:17.409:22:09.4
267 234 / Muži [388] Marcel Nosek 1975 CZE Sokol Úbislavice 19:24:26.6 09:59:07.4 48:14.902:20:34.404:48:24.508:47:09.5
268 235 / Muži [613] Jakub Zlámal 1973 CZE Sokol Úbislavice 19:24:51.7 09:59:32.5 48:45.202:21:06.204:48:51.608:47:32.6
269 236 / Muži [315] Martin Krédl 1972 CZE Bakovští šlapeři 19:25:31.8 10:00:12.6 53:07.102:37:01.105:05:04.508:54:45.5
270 237 / Muži [182] Michal Flek 1976 CZE Bakovští šlapeři 19:25:37.8 10:00:18.6 53:11.102:37:04.805:05:06.908:54:45.9
271 34 / Ženy [534] Michaela Vondrová 1987 CZE Liberec 19:26:45.1 10:01:25.9 49:33.302:14:02.104:28:19.108:41:45.1
272 238 / Muži [368] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 19:27:35.2 10:02:16.0 54:40.702:36:11.705:04:03.409:04:36.4
273 239 / Muži [617] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 19:28:01.4 10:02:42.2 49:13.502:15:21.004:36:22.508:29:03.5
274 240 / Muži [547] Vojtěch Tišl 1986 CZE Puklice 19:31:33.0 10:06:13.8 51:20.002:22:57.504:39:47.008:42:28.0
275 241 / Muži [572] Erik Veselý 1983 CZE Jihlava 19:31:43.6 10:06:24.4 51:13.302:22:53.804:39:50.208:42:31.2
276 242 / Muži [214] Václav Heinrich 1978 CZE IMIN 19:35:26.3 10:10:07.1 50:01.202:23:20.704:57:29.808:41:30.8
277 243 / Muži [443] Josef Ptáček 1980 CZE IMIN 19:35:26.5 10:10:07.3 49:53.702:23:17.004:39:15.908:41:26.9
278 244 / Muži [309] Pavel Koza 1978 CZE Praha 4 19:35:57.7 10:10:38.5 47:38.102:08:14.104:11:02.707:39:26.7
279 245 / Muži [255] Stanislav Hušek 1968 CZE Praha 4 19:36:52.8 10:11:33.6 53:59.102:27:26.104:58:28.308:48:23.3
280 246 / Muži [502] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 19:36:57.1 10:11:37.9 50:15.102:27:24.204:58:26.708:48:22.7
281 247 / Muži [223] Lukáš Himr 1985 CZE Krokodýl Brno 19:37:02.4 10:11:43.2 49:49.702:18:31.604:34:51.908:33:38.9
282 248 / Muži [367] Jiří Mifek 1985 CZE Měnín 19:37:03.4 10:11:44.2 49:48.902:18:27.304:34:53.108:33:38.1
283 249 / Muži [313] Martin Kraus 1991 CZE Broumy 19:37:17.5 10:11:58.3 47:52.002:17:37.804:42:10.108:27:49.1
284 250 / Muži [180] David Fiala 1970 CZE men4run 19:38:01.9 10:12:42.7 45:48.102:10:16.104:34:10.508:39:26.5
285 251 / Muži [142] Martin Čapek 1978 CZE Turnov 19:38:43.5 10:13:24.3 51:37.202:12:33.204:36:45.108:30:16.1
286 252 / Muži [419] Marek Plášil 1988 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:37.3 10:15:18.1 49:43.702:18:40.304:31:45.708:21:42.7
287 253 / Muži [158] Vojtěch Donát 1987 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:46.0 10:15:26.8 49:57.202:18:46.304:31:59.708:22:09.7
288 35 / Ženy [295] Kateřina Kliková 1981 CZE Praha 19:41:21.3 10:16:02.1 52:20.002:22:03.504:44:56.208:44:54.2
289 36 / Ženy [134] Veronika Cagáňová 1983 CZE Karlovy Vary 19:41:24.2 10:16:05.0 52:29.602:22:08.804:44:43.008:44:43.0
290 254 / Muži [374] Pavel Mosler 1984 CZE Opava 19:41:32.3 10:16:13.1 52:20.802:22:06.504:44:58.208:44:57.2
291 255 / Muži [603] Karol Woźniak 1986 POL KB Castellanus 19:42:29.3 10:17:10.1 47:58.502:14:08.404:36:25.308:30:36.3
292 256 / Muži [422] Karel Pluhař 1983 CZE Čelákovice 19:45:09.3 10:19:50.1 49:57.902:11:24.204:20:39.308:48:23.3
293 257 / Muži [235] Michal Holub 1964 CZE Praha 19:50:16.4 10:24:57.2 50:31.402:29:22.205:05:21.809:07:45.8
294 258 / Muži [552] Daniel Trávníček 1987 CZE Hořice 19:52:13.5 10:26:54.3 49:42.402:12:21.808:22:49.0
295 259 / Muži [530] Vojtech Špišák 1980 SVK Košice 20:00:01.6 10:34:42.4 49:03.102:15:02.704:58:45.709:09:34.7
296 260 / Muži [274] Petr Joska 1978 CZE Jičín 20:01:37.3 10:36:18.1 53:13.102:33:55.105:05:01.409:00:50.4
297 37 / Ženy [432] Radka Pospíšilová 1969 CZE Jičín 20:01:42.4 10:36:23.2 53:08.802:33:52.005:04:58.409:00:14.4
298 261 / Muži [402] Martin Ouda 1974 CZE T5 Kladno 20:01:54.7 10:36:35.5 53:09.002:24:30.804:38:22.308:51:37.3
299 38 / Ženy [268] Alena Jiráňová 1986 CZE Opatovice nad Labem 20:03:53.0 10:38:33.8 51:54.002:22:40.004:35:28.708:29:04.7
300 262 / Muži [536] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 20:04:02.4 10:38:43.2 51:58.602:22:26.004:35:32.108:29:28.1
301 263 / Muži [256] Petr Chlubna 1974 CZE Břeclav 20:07:44.4 10:42:25.2 49:53.902:17:21.504:35:29.408:35:58.4
302 264 / Muži [211] Tomáš Havelka 1976 CZE Břeclav 20:07:47.4 10:42:28.2 49:56.302:17:21.804:35:31.708:35:59.7
303 265 / Muži [458] Dušan Rozsypal 1971 CZE Přerov 20:08:20.6 10:43:01.4 52:41.702:27:18.105:02:19.809:03:44.8
304 266 / Muži [593] Vítězslav Vontroba 1968 CZE Opava 20:08:23.2 10:43:04.0 52:53.202:27:29.005:02:08.809:03:35.8
305 267 / Muži [427] Miroslav Podrabský 1969 CZE T5 Kladno 20:15:58.2 10:50:39.0 53:54.902:46:49.005:25:45.309:20:29.3
306 268 / Muži [270] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 20:16:14.0 10:50:54.8 50:19.502:25:01.304:37:27.308:31:35.3
307 269 / Muži [504] Jakub Svoboda 1984 CZE Vrchlabí 3 20:20:25.2 10:55:06.0 53:04.202:18:08.904:48:00.108:32:59.1
308 39 / Ženy [586] Jana Vodvarkova 1984 CZE Báječné ženy v běhu 20:20:28.1 10:55:08.9 53:07.402:18:07.304:37:42.308:32:54.3
309 40 / Ženy [516] Romana Šejnohová 1988 CZE Sejřek 20:21:47.4 10:56:28.2 52:00.702:15:13.804:44:03.909:23:19.9
310 270 / Muži [397] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 20:21:49.9 10:56:30.7 01:01:53.902:56:24.405:39:33.710:15:14.7
311 271 / Muži [542] Pavel Švarc 1942 CZE Příbram V 20:22:58.1 10:57:38.9 52:53.002:27:10.105:00:39.108:56:58.1
312 41 / Ženy [383] Martina Němečková 1965 CZE Praha 20:24:16.4 10:58:57.2 51:51.702:25:15.505:02:45.909:27:13.9
313 42 / Ženy [217] Iva Hejkrlíková 1982 CZE HEJ HEJ 20:26:32.9 11:01:13.7 53:28.702:31:45.305:08:05.009:32:36.0
314 272 / Muži [304] Tomáš Komárek 1985 CZE Chachumbábů 20:27:46.3 11:02:27.1 56:06.002:45:33.405:52:42.710:04:51.7
315 43 / Ženy [218] Věra Hejkrlíková 1954 CZE HEJ HEJ 20:28:35.0 11:03:15.8 53:57.702:32:04.005:08:17.309:32:49.3
316 273 / Muži [465] Roman Sallmann 1989 CZE Lázně Bělohrad 20:29:41.4 11:04:22.2 51:37.402:26:41.905:00:47.009:11:05.0
317 274 / Muži [363] Ladislav Mazůrek 1951 CZE Mimoň 20:33:51.9 11:08:32.7 49:48.902:15:24.904:44:26.308:52:30.3
318 275 / Muži [589] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:38:14.3 11:12:55.1 54:12.502:36:08.205:04:34.409:23:18.4
319 276 / Muži [592] Marian Vondrák 1973 CZE Lampertice 20:41:35.1 11:16:15.9 01:07:57.003:04:39.306:24:45.710:54:40.7
320 277 / Muži [454] Michal Rogovský 1981 CZE Čelákovice 20:45:36.4 11:20:17.2 52:02.902:28:45.005:05:15.409:23:36.4
321 278 / Muži [447] Fabian Rabl 1975 AUT Ultra Team Rabl 20:52:07.1 11:26:47.9 52:39.502:24:25.704:56:57.709:20:38.7
322 44 / Ženy [265] Věra Jindrová 1989 CZE Praha 20:56:10.1 11:30:50.9 50:24.402:17:37.004:43:59.608:53:52.6
323 279 / Muži [264] Marek Jindra 1985 CZE Praha 20:56:16.1 11:30:56.9 50:25.502:17:48.704:43:59.908:54:04.9
324 280 / Muži [156] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 21:03:22.9 11:38:03.7 49:27.602:25:18.604:53:12.509:14:27.5
325 281 / Muži [336] Marek Tancik 1972 CZE Praha 11 21:04:10.0 11:38:50.8 50:58.702:25:55.904:53:55.809:14:42.8
326 45 / Ženy [515] Klára Šebková 1987 CZE Tachov 21:10:34.8 11:45:15.6 52:01.602:36:24.705:12:44.309:11:50.3
327 282 / Muži [513] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 21:10:44.8 11:45:25.6 52:09.602:36:31.805:12:49.809:12:00.8
328 283 / Muži [148] Jiří Černý 1978 CZE Týnec nad Sázavou 21:16:29.9 11:51:10.7 54:20.602:36:13.705:24:47.409:27:05.4
329 46 / Ženy [557] Veronika Truksová 1987 CZE Praha 8 21:25:40.0 12:00:20.8 54:27.202:37:29.105:07:04.509:05:21.5
330 284 / Muži [401] Dominik Orsag 1991 SVK Partizanske 21:25:40.2 12:00:21.0 54:27.502:37:24.105:53:36.309:05:22.3
331 47 / Ženy [123] Kateřina Brabcová 1983 CZE Praha 6 21:40:51.2 12:15:32.0 56:27.802:37:51.605:22:09.209:43:47.2
332 285 / Muži [595] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 21:41:17.3 12:15:58.1 54:56.902:28:32.204:59:18.609:14:42.6
333 286 / Muži [312] Ivan Kratzer 1985 CZE Kladno 21:43:59.2 12:18:40.0 53:10.602:36:12.505:24:38.309:27:01.3
334 287 / Muži [297] Jakub Klimus 1985 CZE Týnec nad Sázavou 21:44:13.1 12:18:53.9 53:34.202:36:27.905:24:59.409:26:48.4
335 288 / Muži [185] Tomáš Franc 1976 CZE Fidobar 21:45:51.6 12:20:32.4 49:57.102:17:23.304:36:44.109:04:10.1
336 289 / Muži [234] Zbyněk Holub 1974 CZE Fidobar 21:45:56.9 12:20:37.7 50:06.702:17:27.804:36:43.809:04:17.8
337 290 / Muži [243] Milan Hota 1957 CZE FC Záhoří 21:49:14.0 12:23:54.8 01:00:26.902:35:30.005:13:01.109:50:06.1
338 291 / Muži [189] Arkadiusz Gerono 1983 POL Jelenia Góra 21:52:57.1 12:27:37.9 53:55.602:38:18.305:24:00.309:49:32.3
339 292 / Muži [105] Petr Audy 1989 CZE Bílina 22:03:24.3 12:38:05.1 48:22.102:19:18.104:40:51.109:01:31.1
340 293 / Muži [203] Jiří Haltuf 1985 CZE Chrudim 22:06:47.2 12:41:28.0 54:40.102:30:37.205:41:31.310:09:47.3
341 48 / Ženy [524] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 22:06:48.4 12:41:29.2 54:34.102:30:37.005:41:06.610:09:46.6
342 294 / Muži [360] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 22:07:44.4 12:42:25.2 52:13.602:29:50.104:49:30.509:02:05.5
343 295 / Muži [219] Jakub Hejný 1990 CZE Praha 4 22:07:52.3 12:42:33.1 52:11.902:29:53.404:49:36.709:02:12.7
344 296 / Muži [122] Zdeněk Bouda 1980 CZE DEATH A.D. Huť 22:10:31.0 12:45:11.8 53:05.002:31:01.805:09:31.309:39:58.3
345 297 / Muži [450] Jiří RANSDORF 1957 CZE Praha 7 22:12:46.0 12:47:26.8 01:06:40.602:53:20.305:28:53.709:50:09.7
346 298 / Muži [521] Petr Šindelář 1970 CZE Praha 22:21:07.1 12:55:47.9 56:30.802:38:54.905:28:44.909:52:26.9
347 299 / Muži [163] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 22:29:59.9 13:04:40.7 01:00:31.402:54:36.905:57:38.210:32:28.2
348 300 / Muži [487] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 22:36:02.8 13:10:43.6 01:04:11.303:01:04.606:07:49.810:52:46.8
349 301 / Muži [240] Jakub Horák 1990 CZE Litomyšl 22:37:20.1 13:12:00.9 52:12.802:36:57.805:14:03.709:46:16.7
350 302 / Muži [476] Tomáš Slavkovský 1987 CZE AK Vydrník 22:47:28.8 13:22:09.6 57:22.602:45:26.005:41:36.810:05:47.8
351 49 / Ženy [380] Kristina Nečekalová 1984 CZE AK Vydrník 22:47:30.0 13:22:10.8 57:25.402:45:26.505:40:55.610:05:57.6
352 303 / Muži [430] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 22:47:41.6 13:22:22.4 56:34.702:29:54.005:19:41.709:39:37.7
353 304 / Muži [484] Jiří Soukup 1976 CZE Nučice 22:47:48.7 13:22:29.5 55:14.702:40:58.905:19:46.109:39:41.1
354 305 / Muži [258] Vladimír Chvátal 1967 CZE Úvaly 22:48:36.1 13:23:16.9 55:50.502:38:37.605:11:04.909:24:36.9
355 50 / Ženy [143] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 22:48:38.4 13:23:19.2 56:35.302:30:26.905:07:46.209:54:53.2
356 51 / Ženy [327] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 22:48:46.6 13:23:27.4 56:44.502:30:31.505:08:05.409:54:57.4
357 306 / Muži [300] Pavel KOLLER 1970 CZE Hostomice pod Brdy 22:51:59.1 13:26:39.9 59:54.102:41:07.105:41:07.511:00:19.5
358 307 / Muži [193] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 22:56:28.3 13:31:09.1 58:13.102:54:16.105:39:49.209:46:01.2
359 308 / Muži [602] Pavel Wohanka 1945 CZE Spartak Beranka 22:58:56.5 13:33:37.3 01:00:33.102:59:32.905:50:39.610:28:15.6
360 309 / Muži [347] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 23:05:23.4 13:40:04.2 59:45.002:52:01.206:00:51.710:37:51.7
361 310 / Muži [396] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 23:05:57.0 13:40:37.8 58:38.002:35:25.705:31:43.510:23:39.5
362 311 / Muži [369] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 23:08:11.8 13:42:52.6 57:44.702:41:23.805:31:38.210:07:44.2
363 52 / Ženy [497] Michaela Stránská 1988 CZE Báječné ženy v běhu + Decathlon 23:12:06.3 13:46:47.1 54:30.902:43:57.105:32:23.810:04:10.8
364 312 / Muži [574] Ondřej Vevera 1984 CZE Praha 8 23:15:44.4 13:50:25.2 01:02:03.606:37:26.111:32:39.1
365 313 / Muži [508] Zsolt Szalay 1976 HUN Siófok 23:20:58.9 13:55:39.7 57:25.502:48:13.805:56:02.310:48:39.3
366 53 / Ženy [319] Jitka Křížová 1981 CZE Radostin n.Osl. 23:22:44.5 13:57:25.3 57:28.102:20:59.904:37:10.008:42:23.0
367 314 / Muži [222] Gábor Hevér 1982 HUN TTT, HVTE, Lokomotív TE 23:22:46.3 13:57:27.1 57:34.402:48:21.005:56:57.110:49:45.1
368 54 / Ženy [448] Zdeňka Radostová 1971 CZE karlovarská dračice 23:23:23.0 13:58:03.8 55:18.902:31:01.205:13:54.009:51:04.0
369 315 / Muži [354] Frank Marek 1996 CZE Orlová 23:24:44.1 13:59:24.9 55:46.402:36:19.804:56:35.709:53:55.7
370 316 / Muži [588] Martin Vojtěch 1980 CZE Pardubice 23:25:22.3 14:00:03.1 57:32.302:45:41.505:45:41.510:30:10.5
371 55 / Ženy [338] Mirka Lusková 1984 CZE Pardubice 23:25:24.2 14:00:05.0 57:36.602:45:42.505:46:07.310:30:14.3
372 317 / Muži [371] Zdeněk Mlejnský 1966 CZE KČT Štěchovice 23:26:06.7 14:00:47.5 56:52.702:38:41.405:33:42.810:19:41.8
373 318 / Muži [176] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 23:28:21.0 14:03:01.8 54:34.202:44:27.405:50:15.010:35:00.0
374 319 / Muži [546] Filip Ticháček 1983 CZE FC Wydle 23:32:06.5 14:06:47.3 56:29.402:47:45.205:48:21.510:16:56.5
375 320 / Muži [612] Jakub Zítka 1982 CZE Suchý Důl 23:32:10.6 14:06:51.4 56:27.102:47:45.805:48:25.910:16:59.9
376 321 / Muži [230] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:33:36.4 14:08:17.2 01:00:04.602:40:14.705:38:18.210:25:58.2
377 56 / Ženy [200] Jana Hájková 1984 CZE Praha 8 23:39:28.8 14:14:09.6 57:42.902:41:24.305:40:31.210:32:42.2
378 322 / Muži [538] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 23:39:40.4 14:14:21.2 58:14.302:47:28.006:04:55.110:51:00.1
379 323 / Muži [150] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 23:42:10.1 14:16:50.9 01:01:16.402:41:28.405:27:24.709:57:36.7
380 324 / Muži [135] Peter Cisár 1979 SVK CS1000 23:42:12.4 14:16:53.2 01:01:47.702:42:31.305:27:29.509:57:39.5
381 57 / Ženy [415] Jiřina Pichová 1990 CZE Piškoti 23:45:56.0 14:20:36.8 54:40.802:33:43.905:20:28.009:53:29.0
382 58 / Ženy [433] Michaela Pospíšilová 1970 CZE Napajedla 23:47:18.3 14:21:59.1 01:03:31.302:47:41.806:05:22.710:52:06.7
383 325 / Muži [272] Jiří Johan 1969 CZE Zdice 23:47:19.1 14:21:59.9 57:18.302:52:21.306:05:03.011:08:55.0
384 326 / Muži [231] Petr Hojer 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 23:48:03.2 14:22:44.0 55:39.002:43:25.305:57:52.510:56:36.5
385 327 / Muži [359] Ondřej Matějovský 1975 CZE Vlašim 23:48:35.3 14:23:16.1 55:34.102:42:56.405:48:21.410:57:30.4
386 328 / Muži [425] Hynek Podivín 1961 CZE Kamenice 23:54:42.2 14:29:23.0 01:03:43.403:12:00.606:32:23.311:18:41.3
387 329 / Muži [474] Zdeněk Sladek 1977 CZE Bezno 23:58:52.8 14:33:33.6 58:49.602:53:17.906:09:49.210:30:11.2
388 59 / Ženy [293] Jana Klapetková 1986 CZE www.princezna-pampeliska.cz 24:12:58.7 14:47:39.5 01:03:02.302:46:20.405:37:11.110:28:14.1
389 330 / Muži [281] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 24:13:01.4 14:47:42.2 01:03:06.202:46:20.005:38:23.510:28:59.5
390 60 / Ženy [228] Eva Hloušková 1984 CZE Bozkov 221 24:29:03.7 15:03:44.5 59:05.202:45:01.205:30:11.010:09:30.0
391 331 / Muži [204] Petr Hamal 1959 CZE KDHO 24:32:52.3 15:07:33.1 56:51.505:34:27.910:06:03.9
392 332 / Muži [428] Martin Podrázský 1971 CZE Louny 24:36:55.9 15:11:36.7 58:28.502:58:18.905:47:22.010:16:59.0
393 61 / Ženy [301] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 24:49:40.1 15:24:20.9 59:08.205:40:07.110:32:34.1
394 333 / Muži [294] Lukáš Klein 1985 CZE Slaný 24:50:58.4 15:25:39.2 58:35.402:58:19.005:47:32.710:17:16.7
395 334 / Muži [106] Petr Báča 1978 CZE Havlíčkův Brod 24:51:15.5 15:25:56.3 54:04.702:43:54.305:35:11.210:13:19.2
396 335 / Muži [127] Jiří Brož 1989 CZE KCT 24:51:39.5 15:26:20.3 55:49.402:46:50.105:34:22.410:05:31.4
397 336 / Muži [197] Martin Habarta 1991 CZE Liberec 25:05:48.6 15:40:29.4 59:28.302:49:31.305:52:39.310:50:32.3
398 62 / Ženy [229] Marie Hnilicova 1991 CZE liberec 25:05:50.5 15:40:31.3 58:42.502:49:33.205:52:50.310:50:44.3
399 337 / Muži [451] Rostislav Robovský 1954 CZE SK Městec Králové 25:24:34.2 15:59:15.0 01:05:56.203:06:07.506:14:37.910:51:31.9
400 338 / Muži [456] Alexander Rosenberg 1978 GER Getting Tough e.V. 25:51:40.4 16:26:21.2 52:41.602:32:00.305:23:32.210:18:15.2
401 339 / Muži [435] Jan Pravda 1991 CZE Slaný 25:53:44.5 16:28:25.3 01:01:04.503:11:12.906:39:55.311:41:48.3
402 340 / Muži [241] Michael Horovič 1991 CZE Slaný 25:53:50.5 16:28:31.3 01:09:10.903:11:06.706:40:05.211:41:55.2
403 341 / Muži [253] Miroslav Hrubý 1945 CZE Praha 25:54:49.4 16:29:30.2 01:09:51.403:14:18.806:09:29.111:05:25.1
404 342 / Muži [114] Vojtěch Bezdíček 1991 CZE Generali 26:17:06.7 16:51:47.5 01:05:29.103:02:17.306:17:31.711:09:40.7
405 343 / Muži [165] Petr Dufek 1985 CZE Generali 26:17:10.2 16:51:51.0 01:05:33.903:02:19.806:17:06.211:09:38.2
406 344 / Muži [467] Jan Sedlák 1984 CZE ŠK Spartak UL 30:04:17.1 20:38:57.9 01:01:38.702:51:40.605:44:28.111:06:15.1
407 63 / Ženy [266] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 38:12:15.5 28:46:56.3 01:24:30.003:49:37.007:56:07.515:28:12.5
DNF / Muži [317] Václav Krycner 1979 CZE Brníkov 14:34:40.8 15:32:28.916:50:46.218:53:55.5
DNF / Muži [527] Pavel Šmejda 1982 CZE Rudá Hvězda Kamenec 02:13:37.1 16:48:17.9 56:41.102:47:52.505:47:11.411:24:19.4
DNF / Muži [549] Marek Tomčík 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 12:14:01.6 02:48:42.4 56:02.302:43:37.7
DNF / Muži [577] Radomír Viej 1976 CZE rawio - HUISMAN 12:52:57.7 03:27:38.5 37:07.001:35:48.403:04:52.506:25:44.5
DNF / Ženy [191] Eva Glaserová 1978 CZE Magnum Jazz Bigband 13:46:34.2 04:21:15.0 57:21.402:45:54.105:33:18.010:35:12.0
DNF / Muži [190] Slávek Glaser 1979 CZE Magnum Jazz Bigband 13:46:37.0 04:21:17.8 57:34.202:46:00.805:33:14.510:35:17.5
DNF / Muži [420] Zdeněk Plavec 1975 CZE Želenky 13:59:20.1 04:34:00.9 01:59:41.8
DNF / Muži [598] Filip Votruba 1985 CZE Praha 14:09:08.5 04:43:49.3 01:02:30.402:51:51.606:01:35.812:04:58.8
DNF / Ženy [337] Andrea Lukoszová 1986 CZE Praha 9 15:10:25.4 05:45:06.2 50:31.702:13:33.904:44:03.5
DNF / Muži [355] Milan Martínek 1985 CZE Vinařství Lipec 15:10:33.4 05:45:14.2 50:27.502:26:46.805:20:33.910:31:08.9
DNF / Muži [494] Tomáš Steklý 1994 CZE Chlumec nad Cidlinou 15:10:59.8 05:45:40.6 50:39.502:27:02.005:23:43.910:31:37.9
DNF / Muži [522] Libor Škarka 1983 CZE SK TERMIT 16:47:53.0 07:22:33.8 51:48.002:25:02.804:54:52.710:17:51.7
DNF / Muži [250] Richard Hroz 1966 CZE Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy 19:27:58.0 10:02:38.8 56:37.402:38:47.405:28:45.510:09:50.5
DNF / Muži [475] Honza Slavík 1982 CZE Až na Plech 20:30:52.0 11:05:32.8 53:33.002:20:13.104:44:30.810:30:45.8
DNF / Muži [431] Daniel Pospíšil 1985 CZE Praha 4 22:25:39.4 13:00:20.2 01:02:24.302:51:41.206:01:16.812:04:47.8
DNF / Muži [130] Miloslav Březina 1967 CZE Pardubice 23:37:44.4 14:12:25.2 01:03:50.402:59:08.306:19:57.712:04:17.7
DNF / Muži [614] Stanislav Zvonek 1984 CZE Čelákovice - Sedlčánky 01:02:04.406:37:46.311:32:42.3
DNF / Muži [518] Jan Ševeček 1995 CZE Bílovec 50:18.705:23:10.810:17:31.8
DNF / Muži [299] Jiří Kolisko 1988 CZE K.R.N.A.P. 58:51.102:53:50.005:57:20.811:13:11.8
DNF / Muži [464] Tomáš Sádek 1983 CZE K.R.N.A.P. 59:48.202:53:52.905:57:43.111:13:05.1
DNF / Ženy [403] Jitka Ouhrabková 1994 CZE K.R.N.A.P. 58:51.802:53:47.705:57:39.411:13:15.4
DNF / Muži [104] Pavel Arlt 1967 CZE Hodkovice nad Mohelkou 36:50.201:34:19.803:08:05.305:43:17.3
DNF / Muži [407] Miroslav Pavlík 1953 CZE Litvínov 6 46:27.102:04:32.504:05:26.307:37:09.3
DNF / Muži [408] Libor Pavlík 1976 CZE Praha 5 - Košíře 44:55.702:03:46.304:04:47.107:37:15.1
DNF / Muži [381] Vítek Nedopílek 1984 CZE Opava 51:01.902:12:43.604:08:15.207:39:26.2
DNF / Muži [325] Ivan Kurka 1976 CZE Trutnov 46:54.102:07:22.604:14:52.408:03:14.4
DNF / Muži [491] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 54:06.102:32:59.705:00:52.409:05:53.4
DNF / Muži [611] Marek Zima 1989 CZE Praha 55:47.102:29:48.205:16:16.008:53:14.0
DNF / Muži [341] Jakub Mahler 1989 CZE Praha 55:54.902:29:48.205:16:16.008:53:30.0
DNF / Ženy [154] Kateřina Dlouhá 1985 CZE Maratón Klub Kladno 54:45.102:32:55.805:30:19.810:30:39.8
DNF / Muži [544] Zbyněk Táborský 1985 CZE ztranslations.cz 01:09:14.803:03:10.306:07:30.411:14:44.4
DNF / Ženy [556] Karolína Trsková 1986 CZE Praha 10 59:08.502:45:02.405:30:18.710:09:26.7
DNF / Ženy [400] Ilona Opltová 1966 CZE TAK Praha 59:52.002:40:59.205:41:21.411:00:23.4
DNF / Muži [615] Jakub Žatečka 1972 CZE Rychnov nad Kněžnou 58:05.802:48:21.606:00:28.512:03:03.5
DNF / Muži [392] Radek Novák 1982 CZE Brandýs nad Orlicí 58:49.202:48:28.012:02:57.9
DNF / Muži [600] Pavel Wehrberger 1974 CZE Veselí nad Lužnicí 01:05:35.103:10:28.306:32:35.011:57:17.0
DNF / Muži [209] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 01:05:42.903:10:30.006:32:56.711:57:12.7
DNF / Muži [416] Lukas Pilař 1980 CZE The North Face XRNNRS 37:32.801:37:14.203:04:30.505:49:33.5
DNF / Muži [286] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 39:17.501:39:15.403:07:56.805:50:31.8
DNF / Muži [551] Martin Trávníček 1970 CZE Hradec Králové 46:13.802:04:57.404:23:22.408:08:19.4
DNF / Muži [152] Miroslav Davídek 1978 CZE Úhonice 48:44.102:10:04.904:11:34.308:16:29.3
DNF / Muži [202] Václav Haláček 1984 CZE Magnum Jazz Bigband 51:10.902:15:25.404:40:57.508:58:00.5
DNF / Ženy [477] Pavlína Slezáková 1998 CZE Atletika Stará Boleslav 53:15.002:33:16.504:57:30.909:17:42.9
DNF / Muži [208] Tomáš Hatka 1989 CZE Atletika Stará Boleslav 53:14.602:33:23.604:57:33.209:17:46.2
DNF / Muži [107] Michal Bahník 1994 CZE Hradec Králové 53:18.102:34:31.705:14:25.709:29:48.7
DNF / Muži [280] Jakub Kalenský 1989 CZE Vrchlabí 50:36.502:19:17.604:52:40.510:02:05.5
DNF / Muži [575] Radek Veverka 1978 CZE Liberec 56:21.802:50:02.305:53:04.310:50:50.3
DNF / Ženy [273] Michaela Jónová 1992 CZE Mříčná 59:04.802:53:03.706:00:06.511:00:31.5
DNF / Muži [377] David Műller 1985 CZE Praha 59:05.402:53:06.306:00:12.911:00:31.9
DNF / Muži [554] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 01:03:46.303:01:05.806:07:44.211:08:43.2
DNF / Muži [498] jakub strmeň 1989 CZE K.R.N.A.P. 58:48.802:53:48.205:57:39.611:13:19.6
DNF / Muži [171] Vít Edr 1991 CZE Zruč nad Sázavou 58:48.202:45:23.905:27:41.911:27:42.9
DNF / Muži [523] Tomáš Škoda 1987 CZE H.O. Škrovád 01:00:32.702:54:27.506:03:39.411:55:31.4
DNF / Muži [512] Libor Šebek 1986 CZE Košátky 59:06.702:50:01.905:58:44.611:56:23.6
DNF / Ženy [131] Hana Březinová 1974 CZE Pardubice 01:03:38.102:59:00.306:19:55.711:57:47.7
DNF / Muži [529] Petr Špičák 1971 CZE Statenice 41:29.201:47:32.303:46:32.3
DNF / Muži [390] Zbyněk Novák 1985 CZE Kladno 47:37.002:03:03.204:49:19.3
DNF / Muži [473] Robert Sitter 1977 CZE Praha 58:37.202:45:26.405:27:48.5
DNF / Muži [330] Jiří Lapka 1988 CZE Ostrava 55:15.402:42:20.405:51:45.4
DNF / Muži [115] Michal Bezchleba 1981 CZE Mnichovo Hradiště 01:07:57.803:04:37.406:25:08.0
DNF / Ženy [137] Katarína Csicsaiová 1997 CZE Brandýs nad Labem 01:15:26.203:23:33.506:45:47.7
DNF / Ženy [207] Petra Hanzalová 1999 CZE Přezletice 01:15:29.903:23:33.406:46:02.1
DNF / Ženy [292] hana khunova 1976 CZE Rychnov nad kneznou 55:27.803:10:17.706:47:24.8
DNF / Ženy [541] Eva Šupíková 1986 CZE Kladno 42:25.901:51:03.5
DNF / Muži [175] Michal Farský 1992 CZE Víchová nad Jizerou 53:58.602:14:28.8
DNF / Muži [412] Jan Peldřimovský 1989 CZE Lučany nad Nisou 54:49.402:36:32.9
DNF / Muži [288] Petr Karlicky 1947 CZE Trilobit Barandov 01:03:39.603:10:30.0
DNF / Muži [269] Martin Jirkal 1985 CZE Praha - Zbraslav 01:01:08.0

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži [951] Louis Waterman 1991 GBR Třebotov 06:09:45.5 40:16.0
2 2 / Muži [902] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 06:14:27.2 04:41.7 42:24.8
3 3 / Muži [908] Petr Šindelář 1975 CZE 06:20:07.7 10:22.2 48:23.0
4 4 / Muži [761] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 06:25:58.5 16:13.0 40:12.9
5 5 / Muži [711] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 06:44:25.5 34:40.0 41:17.3
6 6 / Muži [750] Lukáš Grečmal 1990 CZE NEVER-GIVE-UP team 06:44:29.0 34:43.5 40:45.6
7 7 / Muži [792] Martin Jílek 1977 CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 06:48:07.8 38:22.3 41:34.5
8 1 / Ženy [784] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38.6 38:53.1 44:14.8
9 2 / Ženy [959] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44.3 38:58.8 44:39.1
10 8 / Muži [827] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:49:34.6 39:49.1 44:23.8
11 9 / Muži [919] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná PZ 06:50:29.3 40:43.8 47:51.9
12 10 / Muži [716] Petr Brém 1980 CZE RUNGO.cz 06:52:30.9 42:45.4 45:09.7
13 3 / Ženy [728] Kateřina Čechová 1988 CZE Praha 07:05:10.7 55:25.2 48:59.8
14 11 / Muži [932] Andrzej Tomasik 1969 POL Zielona Góra 07:06:25.7 56:40.2 46:28.0
15 12 / Muži [742] Michał Dziubiński 1981 POL Family Extreme 07:09:34.0 59:48.5 45:14.2
16 13 / Muži [800] Marcin Kłopotek 1975 POL Family Extreme 07:09:35.0 59:49.5 45:27.3
17 14 / Muži [806] martin kopecky 1981 CZE www.telarna.cz 07:13:17.0 01:03:31.5 45:04.2
18 15 / Muži [707] Daniel Bednář 1986 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 07:16:18.9 01:06:33.4 44:31.0
19 16 / Muži [904] Marek Svoboda 1977 CZE běžci moravany 07:16:23.3 01:06:37.8 44:36.1
20 17 / Muži [942] Tomas Vesely 1984 CZE KaMa Team 07:23:04.2 01:13:18.7 41:53.7
21 4 / Ženy [713] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 07:32:11.1 01:22:25.6 51:30.5
22 18 / Muži [829] Tomáš Lalák 1976 CZE 07:32:58.7 01:23:13.2 51:30.2
23 5 / Ženy [929] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 07:32:59.6 01:23:14.1 51:37.5
24 19 / Muži [892] Bedřich Slaměník 1976 CZE Praha 07:37:39.1 01:27:53.6 51:25.8
25 20 / Muži [961] Martin Zezula 1977 CZE běžci moravany 07:39:35.0 01:29:49.5 44:39.8
26 21 / Muži [626] Jan Koráb 1986 CZE VF 07:42:14.7 01:32:29.2 42:58.0
27 22 / Muži [853] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:42:15.1 01:32:29.6 47:44.1
28 6 / Ženy [780] Jana Hříchová 1992 CZE MPM TEAM 07:42:19.6 01:32:34.1 53:27.4
29 23 / Muži [748] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:45:32.1 01:35:46.6 43:50.6
30 24 / Muži [895] Martin Souček 1974 CZE Novosedlice 07:46:00.4 01:36:14.9 47:00.7
31 25 / Muži [945] Adam Vilčko 1988 CZE Praha - Podolí 07:48:50.5 01:39:05.0 46:11.1
32 7 / Ženy [775] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:50:50.5 01:41:05.0 48:58.8
33 26 / Muži [781] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 07:54:10.3 01:44:24.8 45:43.1
34 27 / Muži [879] Jakub Repík 1986 CZE Trutnov 07:54:11.4 01:44:25.9 58:54.0
35 28 / Muži [817] Ján Krajči 1971 CZE Krajanda Větrovy 07:55:10.3 01:45:24.8 45:47.4
36 29 / Muži [906] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:56:47.9 01:47:02.4 48:40.2
37 30 / Muži [968] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 07:59:02.7 01:49:17.2 47:17.0
38 31 / Muži [950] Lukáš Vorel 1980 CZE Pepina - Franta TEAM 08:04:30.1 01:54:44.6 47:21.0
39 32 / Muži [966] Marek Zubrzycki 1973 POL Aktywny Wałbrzych 08:05:14.8 01:55:29.3 55:55.1
40 8 / Ženy [754] Martina Hajkova 1983 CZE Kutna Hora 08:11:04.7 02:01:19.2 48:47.6
41 33 / Muži [753] Jan Hajek 1979 CZE KUtna Hora 08:11:05.0 02:01:19.5 48:43.1
42 34 / Muži [799] Jan Klusáček 1978 CZE Teplice 08:11:33.6 02:01:48.1 45:41.8
43 35 / Muži [885] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 08:11:35.5 02:01:50.0 45:53.4
44 9 / Ženy [850] Tereza Neuwirthová 1988 CZE Dáme to 08:28:53.7 02:19:08.2 54:19.6
45 36 / Muži [824] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 08:28:53.9 02:19:08.4 45:19.9
46 10 / Ženy [925] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 08:36:56.2 02:27:10.7 50:34.2
47 37 / Muži [957] Michal Zahradník 1975 CZE 08:38:12.5 02:28:27.0 56:19.8
48 11 / Ženy [798] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 08:38:13.3 02:28:27.8 51:12.1
49 38 / Muži [702] Petr Ajm 1985 CZE Praha 10 08:39:36.5 02:29:51.0 52:47.3
50 12 / Ženy [703] Markéta Ajmová 1985 CZE Praha 10 08:41:48.7 02:32:03.2 52:49.1
51 39 / Muži [745] Jiri Fialka 1971 CZE Dolní Břežany 08:42:07.8 02:32:22.3 54:40.7
52 40 / Muži [783] Martin Chmelík 1965 CZE 10 beers after 08:49:50.6 02:40:05.1 44:51.3
53 41 / Muži [822] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 08:49:52.9 02:40:07.4 50:27.5
54 42 / Muži [947] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 09:02:20.7 02:52:35.2 53:54.2
55 13 / Ženy [872] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:06:43.7 02:56:58.2 54:24.2
56 43 / Muži [851] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:06:48.9 02:57:03.4 50:29.7
57 44 / Muži [733] Robert Danihelka 1979 CZE Lhota pod Libcany 09:08:20.1 02:58:34.6 49:43.9
58 14 / Ženy [737] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 09:08:51.1 02:59:05.6 54:51.6
59 45 / Muži [736] Filip Doucha 1970 CZE Praha 415-Chodov 09:08:52.5 02:59:07.0 54:55.5
60 46 / Muži [955] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 09:08:55.5 02:59:10.0 01:00:20.1
61 47 / Muži [767] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:14:08.9 03:04:23.4 59:04.0
62 48 / Muži [927] Jiří Švácha 1986 CZE Lány 09:14:09.2 03:04:23.7 50:53.0
63 49 / Muži [912] David Šorban 1976 CZE Hostavičtí Lemuři 09:15:12.0 03:05:26.5 51:46.2
(64) 49 / Muži [813] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 09:15:12.0 03:05:26.5 51:38.6
(65) 15 / Ženy [823] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 09:15:12.0 03:05:26.5 55:25.3
(66) 15 / Ženy [721] Ludmila Bustová 1975 CZE Čelákovice 09:15:12.0 03:05:26.5 55:31.1
67 51 / Muži [705] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti 09:18:26.2 03:08:40.7 54:26.6
68 52 / Muži [963] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti 09:27:22.7 03:17:37.2 54:37.2
69 17 / Ženy [714] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 09:28:22.8 03:18:37.3 01:01:36.9
70 53 / Muži [755] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 09:28:30.1 03:18:44.6 54:41.0
71 18 / Ženy [732] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 09:30:19.8 03:20:34.3 56:13.6
72 54 / Muži [738] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 09:30:23.1 03:20:37.6 56:12.3
73 55 / Muži [946] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 09:33:55.2 03:24:09.7 55:55.4
74 56 / Muži [815] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:37:40.9 03:27:55.4 54:12.2
75 57 / Muži [852] Kuba Nojman 1986 CZE Club deportivo Kutná Hora 09:39:47.3 03:30:01.8 54:37.7
76 58 / Muži [828] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:40:47.7 03:31:02.2 56:08.9
77 59 / Muži [907] Tomáš Šimek 1976 CZE Chlebovice, Frýdek-Místek 09:41:24.7 03:31:39.2 53:55.8
78 19 / Ženy [807] Renata Kořínková 1983 CZE SK Babice 09:47:03.5 03:37:18.0 58:51.4
79 20 / Ženy [709] Anna Bernardinová 1984 CZE Praha 09:47:06.7 03:37:21.2 58:51.4
80 60 / Muži [954] Andrzej Woszczak 1964 POL Aktywny Wałbrzych 09:47:24.3 03:37:38.8 01:00:27.2
81 21 / Ženy [933] Alice Treglerová 1971 CZE Praha 4 09:52:50.9 03:43:05.4 50:20.4
82 61 / Muži [795] Petr Kejklíček 1981 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17.5 03:53:32.0 55:46.4
(83) 22 / Ženy [797] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17.5 03:53:32.0 55:46.4
84 62 / Muži [936] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 10:04:18.8 03:54:33.3 57:14.6
85 23 / Ženy [757] Kateřina Hašková 1987 CZE Velké Meziříčí 10:05:41.8 03:55:56.3 55:45.5
86 63 / Muži [782] Luboš Chalupa 1979 CZE Dašice 10:07:44.3 03:57:58.8 01:05:24.1
87 24 / Ženy [863] Mirka Pešoutová 1976 CZE Milkyway 10:12:46.8 04:03:01.3 01:04:49.0
(88) 64 / Muži [862] Jan Pešout 1973 CZE Praha 6 10:12:46.8 04:03:01.3 56:39.2
89 65 / Muži [835] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 10:20:07.6 04:10:22.1 58:11.5
(90) 65 / Muži [877] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 10:20:07.6 04:10:22.1 58:02.8
91 25 / Ženy [894] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:20:49.9 04:11:04.4 54:44.4
92 26 / Ženy [958] Eva Zajfrtova 1972 CZE Rybitvi 10:20:50.3 04:11:04.8 54:44.4
93 67 / Muži [734] Lukáš Doubek 1976 CZE Fidobar 10:20:54.0 04:11:08.5 56:11.9
94 68 / Muži [888] Martin Sawyer 1985 CZE Praha 10:20:58.1 04:11:12.6 01:00:58.2
95 27 / Ženy [887] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 10:21:05.2 04:11:19.7 01:01:03.0
96 69 / Muži [939] Zdeněk Vémola 1975 CZE Brno 10:23:50.4 04:14:04.9 56:11.2
97 70 / Muži [727] Tomáš Crha 1983 CZE Kamenné Žehrovice 10:30:04.6 04:20:19.1 55:45.3
98 71 / Muži [820] Jan Krmela 1986 CZE Postopáci 10:30:29.2 04:20:43.7 57:09.1
99 72 / Muži [814] Pavel Koukol 1985 CZE Kolín 10:30:33.5 04:20:48.0 54:30.5
100 28 / Ženy [146] Ewa Gdowska 1977 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:30:52.7 04:21:07.2 01:02:49.9
101 29 / Ženy [952] Magdalena Widerowska 1972 POL Walbrzych 10:30:53.0 04:21:07.5 01:03:45.9
102 73 / Muži [935] Miroslav Ulčar 1972 CZE Čakovičky 10:36:03.9 04:26:18.4 55:33.7
103 30 / Ženy [914] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 10:36:42.3 04:26:56.8 57:38.1
104 74 / Muži [938] Jan Vedral 1975 CZE Chýně 10:36:43.3 04:26:57.8 57:27.8
105 31 / Ženy [864] Pavla Peterková 1973 CZE Strakonice 10:39:58.6 04:30:13.1 01:14:06.1
106 75 / Muži [889] Jan Schier 1981 CZE PALSTAT 10:43:54.7 04:34:09.2 01:01:35.0
107 76 / Muži [760] Lukas Havlas 1980 CZE PALSTAT 10:43:59.4 04:34:13.9 01:01:58.7
108 77 / Muži [953] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 10:44:02.5 04:34:17.0 01:01:40.5
109 32 / Ženy [724] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:45:55.7 04:36:10.2 01:07:58.8
(110) 32 / Ženy [854] Zuzana Novotná 1979 CZE Praha 9 10:45:55.7 04:36:10.2 01:07:49.3
111 34 / Ženy [870] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 10:48:01.6 04:38:16.1 01:02:10.2
112 78 / Muži [772] Pavel Hnízdil 1992 CZE Praha 6 10:48:30.4 04:38:44.9 55:56.9
113 79 / Muži [793] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 10:50:00.1 04:40:14.6 59:01.0
114 80 / Muži [839] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:50:52.7 04:41:07.2 01:08:04.6
115 35 / Ženy [900] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Čeladná 10:51:04.9 04:41:19.4 01:07:50.5
116 81 / Muži [744] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 10:51:20.2 04:41:34.7 55:59.0
117 82 / Muži [903] Petr Svoboda 1980 CZE Rudná 10:51:24.5 04:41:39.0 56:10.9
118 83 / Muži [881] Lukáš Roubík 1986 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:07.7 04:43:22.2 56:40.3
119 36 / Ženy [922] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 4 10:53:10.7 04:43:25.2 55:26.2
(120) 84 / Muži [763] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:10.7 04:43:25.2 56:40.1
121 37 / Ženy [704] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 10:55:19.4 04:45:33.9 01:15:26.6
122 85 / Muži [819] Otakar Krejcárek 1979 CZE Malé Přítočno 10:56:54.5 04:47:09.0 01:04:20.5
123 86 / Muži [708] Jan Beneš 1988 CZE Rataje nad Sázavou 10:56:55.6 04:47:10.1 57:14.0
124 38 / Ženy [924] Hana Šulcová 1972 CZE Kladno 10:57:34.0 04:47:48.5 58:24.3
125 39 / Ženy [934] Ilona Tyburcova 1974 CZE Horalky 10:57:35.8 04:47:50.3 58:30.7
126 40 / Ženy [871] Jarmila Popovičová 1977 CZE Horalky 10:57:36.1 04:47:50.6 58:37.5
127 87 / Muži [967] Artur Żak 1979 POL Aktywny Walbrzych 11:02:38.9 04:52:53.4 01:00:16.2
(128) 87 / Muži [801] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:02:38.9 04:52:53.4 01:00:29.3
129 89 / Muži [940] Martin Venclák 1976 CZE Hladojedi 11:04:19.4 04:54:33.9 01:01:43.2
130 90 / Muži [882] LIBOR ŘEHÁČEK 1903 CZE PARDUBICE 11:04:19.7 04:54:34.2 01:01:38.7
131 41 / Ženy [133] Malgorzata Krasinska 1975 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:05:23.9 04:55:38.4 01:04:20.9
132 91 / Muži [719] Václav Burian 1982 CZE Pardubice 11:05:25.7 04:55:40.2 01:00:43.6
133 42 / Ženy [880] Kateřina Richterová 1989 CZE Praha 5 11:05:26.6 04:55:41.1 01:01:16.5
134 43 / Ženy [720] Hana Burianová 1986 CZE Pardubice 11:06:08.3 04:56:22.8 01:01:52.4
135 44 / Ženy [778] Lenka Hrdličková 1987 CZE Pardubice 11:06:17.1 04:56:31.6 01:02:05.6
136 45 / Ženy [809] Julie Košťálková 1997 CZE HK Choceň 11:07:18.8 04:57:33.3 01:00:39.3
137 46 / Ženy [869] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:07:22.0 04:57:36.5 59:47.7
138 92 / Muži [868] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:07:23.4 04:57:37.9 59:47.1
139 47 / Ženy [810] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:07:23.7 04:57:38.2 59:48.5
140 48 / Ženy [855] Gabriela Novotná 1991 CZE HK Choceň 11:07:25.2 04:57:39.7 59:50.8
141 49 / Ženy [706] Gabriela Bečičková 1998 CZE Javorník 11:07:27.5 04:57:42.0 01:00:43.9
142 93 / Muži [765] Radek Heczko 1971 CZE HRÁDEK 11:10:41.1 05:00:55.6 57:56.3
(143) 50 / Ženy [764] Kristina Házová 1971 CZE ŽENY SOBĚ - BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 11:10:41.1 05:00:55.6 01:07:39.3
144 94 / Muži [909] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 11:19:10.3 05:09:24.8 01:04:34.0
145 51 / Ženy [910] Linda Škornová 1997 CZE Slaný 11:19:10.7 05:09:25.2 01:03:57.6
146 52 / Ženy [731] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 11:21:51.2 05:12:05.7 01:04:09.2
147 53 / Ženy [730] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 11:21:52.2 05:12:06.7 01:04:04.3
148 95 / Muži [729] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 11:21:52.7 05:12:07.2 01:01:19.1
149 96 / Muži [884] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 3 - Žižkov 11:22:42.9 05:12:57.4 01:03:52.8
150 97 / Muži [899] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 11:22:43.0 05:12:57.5 01:02:53.7
151 98 / Muži [147] Jan Pilař 1986 CZE Praha 10 11:22:54.0 05:13:08.5 01:14:13.6
152 54 / Ženy [930] Markéta Těžká 1987 CZE Pardubice 11:24:20.9 05:14:35.4 01:01:48.2
153 55 / Ženy [883] Edita Řezáčová 1987 CZE Sezemice 11:24:21.1 05:14:35.6 01:02:01.9
154 56 / Ženy [759] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 11:26:04.1 05:16:18.6 01:03:22.8
(155) 56 / Ženy [739] Helena Dvořáková 1985 CZE Praha 11:26:04.1 05:16:18.6 01:03:16.1
156 58 / Ženy [856] Martina Nývltová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03.0 05:18:17.5 01:07:07.1
157 59 / Ženy [746] Jana Fidlerová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03.4 05:18:17.9 01:04:48.0
158 99 / Muži [842] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:28:50.3 05:19:04.8 01:08:56.4
159 60 / Ženy [743] Michaela Fehér 1990 CZE Mšeno 11:39:48.9 05:30:03.4 59:02.3
(160) 100 / Muži [857] Frantisek Obraz 1983 CZE Mělník 11:39:48.9 05:30:03.4 59:13.2
161 101 / Muži [821] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:41:42.8 05:31:57.3 01:05:37.7
162 61 / Ženy [915] Jana Štanderová 1994 CZE Slaný 11:44:08.7 05:34:23.2 01:04:28.7
163 62 / Ženy [937] Lucie Vágnerová 1994 CZE Slaný 11:44:12.0 05:34:26.5 01:04:37.9
164 63 / Ženy [920] Markéta Štěpánková 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:39.7 05:34:54.2 01:16:28.8
165 64 / Ženy [769] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:40.9 05:34:55.4 01:15:46.9
166 102 / Muži [873] Jaromír Přibyl 1974 CZE Ostrava 11:48:15.8 05:38:30.3 01:04:59.5
167 65 / Ženy [841] Karin Matulová 1994 CZE Ostrava 11:48:16.5 05:38:31.0 01:03:02.3
168 66 / Ženy [874] Lenka Přibylová 1978 CZE Ostrava 11:48:17.1 05:38:31.6 01:05:04.5
169 103 / Muži [752] Tomasz Hacuś 1975 POL Wrocław 11:49:15.6 05:39:30.1 01:09:22.8
170 67 / Ženy [849] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 11:52:18.9 05:42:33.4 01:10:13.4
(171) 67 / Ženy [756] Pavlína Hanušová 1973 CZE Česká Skalice 11:52:18.9 05:42:33.4 01:05:12.6
172 104 / Muži [622] Lejček David 1974 CZE Dobřichovice 11:52:40.3 05:42:54.8 01:24:52.0
173 105 / Muži [621] Radko Matyáš 1974 CZE Tehovec 11:52:42.4 05:42:56.9 01:24:53.4
174 106 / Muži [944] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:46.9 05:45:01.4 01:08:36.6
175 107 / Muži [943] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:47.4 05:45:01.9 01:09:55.7
176 108 / Muži [749] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 2 11:54:47.6 05:45:02.1 01:05:00.9
177 109 / Muži [921] Pavel Štolba 1975 CZE STS Chvojkovice-Český Brod 11:54:56.4 05:45:10.9 01:09:18.0
178 110 / Muži [771] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:57.9 05:45:12.4 01:02:40.5
179 69 / Ženy [722] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 11:56:21.7 05:46:36.2 01:00:44.5
(180) 111 / Muži [786] Michal Jedlička 1986 CZE Postopáci 11:56:21.7 05:46:36.2 01:00:35.3
181 112 / Muži [878] Radim Rajdl 1972 CZE MP Praha 12:11:43.1 06:01:57.6 01:06:02.8
182 113 / Muži [891] Martin Skalický 1970 CZE Praha 6 12:11:43.3 06:01:57.8 01:05:56.2
183 70 / Ženy [962] Martina Zirklerová 1968 CZE Vrchlabí 12:15:26.0 06:05:40.5 01:02:42.0
184 114 / Muži [834] Pavel Lupínek 1960 CZE Vrchlabí 12:15:27.0 06:05:41.5 01:02:53.9
185 71 / Ženy [794] Dana Johanová 1965 CZE Zdice 12:23:15.9 06:13:30.4 01:13:54.0
186 1 / [k]-685 [790] Eva Ježdíková 2701 CZE Svačinářky 12:26:13.7 06:16:28.2 01:04:59.5
187 72 / Ženy [740] Zuzana Dvořáková 1988 CZE Svačinářky 12:26:14.3 06:16:28.8 01:05:11.4
188 115 / Muži [837] Radim Macháček 1980 CZE Vacenovice 12:36:07.1 06:26:21.6 01:08:11.8
189 73 / Ženy [917] Ilona Štefanová 1972 CZE bajecne zeny v behu 12:47:07.1 06:37:21.6 01:04:47.6
190 74 / Ženy [808] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 12:49:52.6 06:40:07.1 57:35.1
191 116 / Muži [836] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 12:49:53.6 06:40:08.1 57:51.1
192 75 / Ženy [848] Klára Moučková 1988 CZE Žďár nad Sázavou 13:10:46.3 07:01:00.8 01:05:16.8
193 117 / Muži [846] Jakub Mikšík 1987 CZE Dřáčci 13:13:37.5 07:03:52.0 01:03:50.6
(194) 76 / Ženy [890] Aneta Siobosova 1989 CZE Dráčci 13:13:37.5 07:03:52.0 01:03:34.0
195 77 / Ženy [876] Zdeňka Pýchová 1977 CZE Čelákovice-Císařská Kuchyně 13:14:12.8 07:04:27.3 01:16:12.7
196 78 / Ženy [725] Veronika Cerhová 1982 CZE Sedlčánky 13:14:13.7 07:04:28.2 01:16:17.2
197 118 / Muži [789] Jan Jenčík 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:11.9 07:07:26.4 01:04:58.4
198 119 / Muži [726] Tomáš Cinert 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:16.0 07:07:30.5 01:04:58.5
199 79 / Ženy [941] Radka Vepřková 1983 CZE Kutná Hora 13:17:22.1 07:07:36.6 01:03:46.8
200 80 / Ženy [112] Marcela kravciv janečková 1980 CZE Praha 13:27:56.6 07:18:11.1 01:03:54.0
201 81 / Ženy [843] Lenka Michková 1988 CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 13:43:45.3 07:33:59.8 01:10:31.9
202 120 / Muži [844] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:55:12.2 07:45:26.7 01:25:55.0
203 121 / Muži [625] Jakub Pahorecký 1991 CZE Strakonice 14:15:02.1 08:05:16.6 01:13:37.6
204 82 / Ženy [758] Nikita Hauserová 1996 CZE Strakonice 14:15:08.8 08:05:23.3 01:13:52.8
205 122 / Muži [751] Jan Grof 1981 CZE Giatns Fishing 14:59:40.3 08:49:54.8 01:13:00.4
206 83 / Ženy [818] Marcela Krásná 1981 CZE Heřmanův městec 15:09:12.9 08:59:27.4 01:28:37.9
207 84 / Ženy [773] Adéla Holubová 1976 CZE Míčov-Sušice 15:09:16.1 08:59:30.6 01:28:37.1
DNF / Ženy [832] Kamila Ledererová 1973 CZE Plzeň 09:09:19.9 02:59:34.4 48:39.9
DNF / Muži [785] Petr Janata 1974 CZE Velké Popovice 11:45:14.5 05:35:29.0 01:03:05.2
DNF / Muži [805] Rudolf Kolský 1974 CZE Praha10 12:27:32.3 06:17:46.8 01:12:11.8
DNF / Muži [926] Filip Švácha 1974 CZE Nadace Veselí pozůstalí 41:23.1
DNF / Ženy [905] Lucie Svrčková 1982 CZE Dolní Lomná 54:08.3
DNF / Ženy [931] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 01:05:00.4
DNF / Ženy [875] Monika Příkazská 1989 CZE Brno 01:08:51.0
DNF / Ženy [712] Zuzana Boháčová 1983 CZE Praha 8 01:10:04.5
DNF / Ženy [766] Jolana Hejlová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 01:07:43.3
DNF / Muži [791] Jaroslav Ježek 1970 CZE Giants Fishing 01:13:03.4
DNF / Muži [803] Honza Knopp 1984 CZE Delirium Tremens 01:33:27.0
DNF / Ženy [804] Barbora Knoppová 1977 CZE Delirium Tremens 01:31:39.2
DNF / Ženy [948] Vendy Vítová 1986 CZE Delirium Tremens 01:31:18.3
DNF / Ženy [845] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 01:26:06.2
DNF / Ženy [901] Markéta Suchánková 1991 CZE Litoměřice 01:26:04.7
DNF / Ženy [830] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 01:12:45.1
DNF / Ženy [965] Irena Zoubková 1984 CZE CK Lenka 01:12:50.2
DNF / Ženy [861] Eliška Pelešová 1975 CZE Hodkovice n.M. 01:21:15.7
DNF / Ženy [831] Lucie Langová 1974 CZE Sychrov 01:21:28.6
DNF / Muži [911] Jakub Šnajdr 1990 CZE Kladno 01:45:55.3
DNF / Ženy [770] Eliška Hlavsová 1990 CZE Kladno 01:46:48.5
DNF / Ženy [774] Michaela Hořínková 1990 CZE Kladno 01:46:52.3
DNF / Muži [802] Tom Knopp 1973 CZE Delirium Tremens
DNF / Muži [893] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod
DNF / Muži [717] Radek Brom 1968 CZE SK Horní Dolní

výsledková listina běh 25km

start ~ 10:01:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži do 39 [9] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:34:18.0 27:48.3
2 2 / Muži do 39 [19] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 01:34:29.7 00:11.7 27:50.5
3 3 / Muži do 39 [54] Dušan Davídek 1981 CZE Vrchlabí 01:38:48.5 04:30.5 28:15.9
4 4 / Muži do 39 [50] Martin Krupička 1985 CZE Rudná u Prahy 01:49:47.2 15:29.2 34:23.3
5 1 / Ženy do 59 [26] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:51:05.0 16:47.0 30:42.2
6 1 / Muži nad 60 [1] Alexander Alekseev 1956 CZE SC FARMA VYSEHRAD 01:52:54.0 18:36.0 32:35.8
7 5 / Muži do 39 [25] Petr Mašek 1979 CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:56:28.0 22:10.0 34:09.9
8 6 / Muži do 39 [29] Jan Pašek 1984 CZE Plzeň 01:56:39.3 22:21.3 34:29.2
9 1 / Muži do 59 [39] Pavel Trefný 1970 CZE Církev bratrská 01:57:48.0 23:30.0 35:20.5
10 2 / Muži do 59 [32] Vladislav Rozsypal 1970 CZE STS Chvojkovice Brod 01:57:52.6 23:34.6 33:25.7
11 3 / Muži do 59 [49] Václav Petrásek 1976 CZE 02:03:31.0 29:13.0 35:13.6
12 7 / Muži do 39 [31] Jan Prokeš 1983 CZE Mladá Boleslav 02:04:43.4 30:25.4 35:09.5
13 2 / Ženy do 59 [22] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 02:04:50.2 30:32.2 36:11.4
14 8 / Muži do 39 [41] Kenneth Beresky 1980 USA Miami beach 02:06:12.7 31:54.7 35:14.6
15 4 / Muži do 59 [6] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 02:09:43.0 35:25.0 38:30.8
16 5 / Muži do 59 [38] Jan Šubrt 1968 CZE Víchová nad Jizerou 02:10:42.1 36:24.1 36:44.0
17 9 / Muži do 39 [28] Jan Müller 1988 CZE TC Tanvič 02:13:28.9 39:10.9 39:34.4
18 6 / Muži do 59 [47] Daniel Didov 1972 CZE Praha 02:16:31.0 42:13.0 38:36.6
19 7 / Muži do 59 [52] Mojmír Hojač 1958 CZE Desná 02:18:02.0 43:44.0 39:57.6
20 8 / Muži do 59 [8] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 02:21:03.0 46:45.0 41:17.7
21 10 / Muži do 39 [23] Petr Ledvina 1977 CZE GP Kolín 02:23:59.0 49:41.0 40:20.5
22 11 / Muži do 39 [55] Broňa Frydrych 1989 CZE MC Metuje 02:24:02.0 49:44.0 35:05.9
23 3 / Ženy do 59 [42] Michaela Háková 1971 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 02:24:49.0 50:31.0 42:08.1
24 1 / Ženy do 39 [45] Pavlína Palasová 1993 CZE LKP FCU 02:25:17.7 50:59.7 42:27.3
25 12 / Muži do 39 [7] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:27:42.0 53:24.0 42:28.6
26 2 / Muži nad 60 [53] Jan Zahula 1950 CZE ČD Tanvald 02:33:44.3 59:26.3 43:25.2
27 2 / Ženy do 39 [46] Alena Hénkova 1986 CZE Kovalovice 02:34:58.0 01:00:40.0 45:00.7
28 13 / Muži do 39 [51] Lukáš Cirkva 1978 CZE Strančice 02:36:52.8 01:02:34.8 47:01.5
29 3 / Ženy do 39 [12] Lenka Habásková 1989 CZE Lysá nad Labem 02:37:23.5 01:03:05.5 45:09.5
30 4 / Ženy do 39 [24] Kateřina Ledvinová 1978 CZE GP Kolín 02:39:23.2 01:05:05.2 47:21.5
31 3 / Muži nad 60 [43] Bohuslav Šmerda 1952 CZE Viničné Šumice 02:39:29.1 01:05:11.1 47:34.0
32 4 / Ženy do 59 [40] Anna Vejšická 1973 CZE Praha 10 02:41:15.2 01:06:57.2 45:50.1
33 5 / Ženy do 39 [48] Nikola Dóžová 1988 CZE Praha 02:42:42.1 01:08:24.1 47:21.5
(34) 5 / Ženy do 59 [4] Jana Cibulková 1971 CZE Praha 2 02:42:42.1 01:08:24.1 47:56.8
35 4 / Muži nad 60 [10] Stanislav Groh 1946 CZE - 02:44:53.8 01:10:35.8 48:20.1
36 1 / Ženy nad 60 [11] Jaroslava Grohová 1951 CZE Vrchlabí 02:54:41.0 01:20:23.0 50:20.1
37 9 / Muži do 59 [15] Ladislav Juhás 1972 CZE Krupka 02:57:16.9 01:22:58.9 48:36.8
38 6 / Ženy do 59 [3] Martina Cardová 1976 CZE Praha 6 03:36:22.0 02:02:04.0 01:00:22.6
39 2 / Ženy nad 60 [36] Ludmila Šmídová 1953 CZE SC FARMA VYSEHRAD 03:42:27.8 02:08:09.8 01:04:27.9
40 7 / Ženy do 59 [44] Martina Vacková 1975 CZE Kuřim 04:43:26.7 03:09:08.7 01:19:03.5
(41) 10 / Muži do 59 [5] Josef Crhan 1976 CZE BŽB 04:43:26.7 03:09:08.7 01:19:07.8
(42) 8 / Ženy do 59 [33] Hana Sirová 1973 CZE BŽB 04:43:26.7 03:09:08.7 01:19:29.7