běh

výsledky

Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

archiv

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 232 , muži : 131, ženy: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup MiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [ 951 ] Louis Waterman 1991 GBR Třebotov 06:09:45 00:00 40:16 (2) 02:18:04 (4) mezičasy
2 2 / Muži [ 902 ] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 06:14:27 04:41 42:24 (8) 02:21:33 (5) mezičasy
3 3 / Muži [ 908 ] Petr Šindelář 1975 CZE 06:20:07 10:22 48:23 (34) 02:30:10 (10) mezičasy
4 4 / Muži [ 761 ] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 06:25:58 16:13 40:12 (1) 02:17:25 (2) mezičasy
5 5 / Muži [ 711 ] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 06:44:25 34:40 41:17 (4) 02:17:50 (3) mezičasy
6 6 / Muži [ 750 ] Lukáš Grečmal 1990 CZE NEVER-GIVE-UP team 06:44:29 34:43 40:45 (3) 02:16:45 (1) mezičasy
7 7 / Muži [ 792 ] Martin Jílek 1977 CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 06:48:07 38:22 41:34 (6) 02:21:49 (6) mezičasy
8 1 / Ženy [ 784 ] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38 38:53 44:14 (11) 02:46:40 (29) mezičasy
9 2 / Ženy [ 959 ] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44 38:58 44:39 (15) 02:30:56 (11) mezičasy
10 8 / Muži [ 827 ] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:49:34 39:49 44:23 (12) 02:39:02 (16) mezičasy
11 9 / Muži [ 919 ] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná PZ 06:50:29 40:43 47:51 (33) 02:31:03 (12) mezičasy
12 10 / Muži [ 716 ] Petr Brém 1980 CZE RUNGO.cz 06:52:30 42:45 45:09 (19) 02:32:31 (14) mezičasy
13 3 / Ženy [ 728 ] Kateřina Čechová 1988 CZE Praha 07:05:10 55:25 48:59 (40) 02:46:27 (28) mezičasy
14 11 / Muži [ 932 ] Andrzej Tomasik 1969 POL Zielona Góra 07:06:25 56:40 46:28 (28) 02:40:44 (17) mezičasy
15 12 / Muži [ 742 ] Michał Dziubiński 1981 POL Family Extreme 07:09:34 59:48 45:14 (20) 02:41:08 (18) mezičasy
16 13 / Muži [ 800 ] Marcin Kłopotek 1975 POL Family Extreme 07:09:35 59:49 45:27 (22) 02:42:41 (21) mezičasy
17 14 / Muži [ 806 ] martin kopecky 1981 CZE www.telarna.cz 07:13:17 01:03:31 45:04 (18) 02:29:52 (8) mezičasy
18 15 / Muži [ 707 ] Daniel Bednář 1986 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 07:16:18 01:06:33 44:31 (13) 02:53:03 (39) mezičasy
19 16 / Muži [ 904 ] Marek Svoboda 1977 CZE běžci moravany 07:16:23 01:06:37 44:36 (14) 02:52:55 (38) mezičasy
20 17 / Muži [ 942 ] Tomas Vesely 1984 CZE KaMa Team 07:23:04 01:13:18 41:53 (7) 02:29:59 (9) mezičasy
21 4 / Ženy [ 713 ] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 07:32:11 01:22:25 51:30 (50) 02:48:09 (30) mezičasy
22 18 / Muži [ 829 ] Tomáš Lalák 1976 CZE 07:32:58 01:23:13 51:30 (49) 02:41:59 (20) mezičasy
23 5 / Ženy [ 929 ] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 07:32:59 01:23:14 51:37 (51) 02:46:08 (26) mezičasy
24 19 / Muži [ 892 ] Bedřich Slaměník 1976 CZE Praha 07:37:39 01:27:53 51:25 (48) 02:49:12 (32) mezičasy
25 20 / Muži [ 961 ] Martin Zezula 1977 CZE běžci moravany 07:39:35 01:29:49 44:39 (16) 02:53:15 (40) mezičasy
26 21 / Muži [ 626 ] Jan Koráb 1986 CZE VF 07:42:14 01:32:29 42:58 (9) 02:51:24 (33) mezičasy
27 22 / Muži [ 853 ] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:42:15 01:32:29 47:44 (32) 02:46:17 (27) mezičasy
28 6 / Ženy [ 780 ] Jana Hříchová 1992 CZE MPM TEAM 07:42:19 01:32:34 53:27 (56) 03:02:38 (47) mezičasy
29 23 / Muži [ 748 ] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:45:32 01:35:46 43:50 (10) 02:33:21 (15) mezičasy
30 24 / Muži [ 895 ] Martin Souček 1974 CZE Novosedlice 07:46:00 01:36:14 47:00 (29) 02:57:53 (43) mezičasy
31 25 / Muži [ 945 ] Adam Vilčko 1988 CZE Praha - Podolí 07:48:50 01:39:05 46:11 (27) 02:51:56 (35) mezičasy
32 7 / Ženy [ 775 ] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:50:50 01:41:05 48:58 (39) 02:48:27 (31) mezičasy
33 26 / Muži [ 781 ] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 07:54:10 01:44:24 45:43 (24) 02:57:59 (44) mezičasy
34 27 / Muži [ 879 ] Jakub Repík 1986 CZE Trutnov 07:54:11 01:44:25 58:54 (110) 03:08:50 (61) mezičasy
35 28 / Muži [ 817 ] Ján Krajči 1971 CZE Krajanda Větrovy 07:55:10 01:45:24 45:47 (25) 02:41:37 (19) mezičasy
36 29 / Muži [ 906 ] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:56:47 01:47:02 48:40 (36) 02:52:05 (36) mezičasy
37 30 / Muži [ 968 ] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 07:59:02 01:49:17 47:17 (30) 02:45:32 (25) mezičasy
38 31 / Muži [ 950 ] Lukáš Vorel 1980 CZE Pepina - Franta TEAM 08:04:30 01:54:44 47:21 (31) 02:51:33 (34) mezičasy
39 32 / Muži [ 966 ] Marek Zubrzycki 1973 POL Aktywny Wałbrzych 08:05:14 01:55:29 55:55 (81) 03:17:44 (75) mezičasy
40 8 / Ženy [ 754 ] Martina Hajkova 1983 CZE Kutna Hora 08:11:04 02:01:19 48:47 (38) 02:54:47 (41) mezičasy
41 33 / Muži [ 753 ] Jan Hajek 1979 CZE KUtna Hora 08:11:05 02:01:19 48:43 (37) 02:52:35 (37) mezičasy
42 34 / Muži [ 799 ] Jan Klusáček 1978 CZE Teplice 08:11:33 02:01:48 45:41 (23) 02:44:32 (23) mezičasy
43 35 / Muži [ 885 ] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 08:11:35 02:01:50 45:53 (26) 02:44:00 (22) mezičasy
44 9 / Ženy [ 850 ] Tereza Neuwirthová 1988 CZE Dáme to 08:28:53 02:19:08 54:19 (61) 03:03:24 (50) mezičasy
45 36 / Muži [ 824 ] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 08:28:53 02:19:08 45:19 (21) 02:58:05 (45) mezičasy
46 10 / Ženy [ 925 ] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 08:36:56 02:27:10 50:34 (45) 02:59:17 (46) mezičasy
47 37 / Muži [ 957 ] Michal Zahradník 1975 CZE 08:38:12 02:28:27 56:19 (91) 03:03:12 (49) mezičasy
48 11 / Ženy [ 798 ] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 08:38:13 02:28:27 51:12 (47) 03:02:59 (48) mezičasy
49 38 / Muži [ 702 ] Petr Ajm 1985 CZE Praha 10 08:39:36 02:29:51 52:47 (54) 03:08:57 (62) mezičasy
50 12 / Ženy [ 703 ] Markéta Ajmová 1985 CZE Praha 10 08:41:48 02:32:03 52:49 (55) 03:09:53 (63) mezičasy
51 39 / Muži [ 745 ] Jiri Fialka 1971 CZE Dolní Břežany 08:42:07 02:32:22 54:40 (67) 03:05:31 (57) mezičasy
52 40 / Muži [ 783 ] Martin Chmelík 1965 CZE 10 beers after 08:49:50 02:40:05 44:51 (17) 02:31:52 (13) mezičasy
53 41 / Muži [ 822 ] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 08:49:52 02:40:07 50:27 (43) 03:04:56 (55) mezičasy
54 42 / Muži [ 947 ] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 09:02:20 02:52:35 53:54 (57) 03:18:04 (76) mezičasy
55 13 / Ženy [ 872 ] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:06:43 02:56:58 54:24 (62) 03:11:11 (67) mezičasy
56 43 / Muži [ 851 ] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:06:48 02:57:03 50:29 (44) 03:04:52 (54) mezičasy
57 44 / Muži [ 733 ] Robert Danihelka 1979 CZE Lhota pod Libcany 09:08:20 02:58:34 49:43 (41) 03:05:26 (56) mezičasy
58 14 / Ženy [ 737 ] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 09:08:51 02:59:05 54:51 (71) 03:22:48 (82) mezičasy
59 45 / Muži [ 736 ] Filip Doucha 1970 CZE Praha 415-Chodov 09:08:52 02:59:07 54:55 (72) 03:22:53 (83) 05:13:53 (1) mezičasy
60 46 / Muži [ 955 ] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 09:08:55 02:59:10 01:00:20 (120) 03:18:59 (77) mezičasy
61 47 / Muži [ 767 ] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:14:08 03:04:23 59:04 (113) 03:16:19 (74) mezičasy
62 48 / Muži [ 927 ] Jiří Švácha 1986 CZE Lány 09:14:09 03:04:23 50:53 (46) 02:55:27 (42) mezičasy
63 49 / Muži [ 912 ] David Šorban 1976 CZE Hostavičtí Lemuři 09:15:12 03:05:26 51:46 (53) 03:11:07 (66) mezičasy
63 49 / Muži [ 813 ] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 09:15:12 03:05:26 51:38 (52) 03:11:01 (65) mezičasy
63 15 / Ženy [ 823 ] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 09:15:12 03:05:26 55:25 (73) 03:22:10 (79) mezičasy
63 15 / Ženy [ 721 ] Ludmila Bustová 1975 CZE Čelákovice 09:15:12 03:05:26 55:31 (75) 03:22:03 (78) mezičasy
67 51 / Muži [ 705 ] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti 09:18:26 03:08:40 54:26 (63) 03:04:42 (53) mezičasy
68 52 / Muži [ 963 ] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti 09:27:22 03:17:37 54:37 (65) 03:05:51 (58) mezičasy
69 17 / Ženy [ 714 ] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 09:28:22 03:18:37 01:01:36 (133) 03:23:35 (84) mezičasy
70 53 / Muži [ 755 ] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 09:28:30 03:18:44 54:41 (68) 03:11:19 (68) mezičasy
71 18 / Ženy [ 732 ] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 09:30:19 03:20:34 56:13 (90) 03:24:10 (85) mezičasy
72 54 / Muži [ 738 ] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 09:30:23 03:20:37 56:12 (89) 03:24:25 (86) mezičasy
73 55 / Muži [ 946 ] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 09:33:55 03:24:09 55:55 (82) 03:10:41 (64) mezičasy
74 56 / Muži [ 815 ] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:37:40 03:27:55 54:12 (60) 03:11:26 (69) mezičasy
75 57 / Muži [ 852 ] Kuba Nojman 1986 CZE Club deportivo Kutná Hora 09:39:47 03:30:01 54:37 (66) mezičasy
76 58 / Muži [ 828 ] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:40:47 03:31:02 56:08 (85) 03:14:12 (71) mezičasy
77 59 / Muži [ 907 ] Tomáš Šimek 1976 CZE Chlebovice, Frýdek-Místek 09:41:24 03:31:39 53:55 (58) 03:08:32 (60) mezičasy
78 19 / Ženy [ 807 ] Renata Kořínková 1983 CZE SK Babice 09:47:03 03:37:18 58:51 (108) 03:28:54 (90) mezičasy
79 20 / Ženy [ 709 ] Anna Bernardinová 1984 CZE Praha 09:47:06 03:37:21 58:51 (109) 03:29:19 (92) mezičasy
80 60 / Muži [ 954 ] Andrzej Woszczak 1964 POL Aktywny Wałbrzych 09:47:24 03:37:38 01:00:27 (121) 03:29:04 (91) mezičasy
81 21 / Ženy [ 933 ] Alice Treglerová 1971 CZE Praha 4 09:52:50 03:43:05 50:20 (42) 03:04:07 (51) mezičasy
82 61 / Muži [ 795 ] Petr Kejklíček 1981 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17 03:53:32 55:46 (79) 03:15:58 (73) mezičasy
82 22 / Ženy [ 797 ] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17 03:53:32 55:46 (80) 03:15:51 (72) mezičasy
84 62 / Muži [ 936 ] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 10:04:18 03:54:33 57:14 (97) 03:32:34 (101) mezičasy
85 23 / Ženy [ 757 ] Kateřina Hašková 1987 CZE Velké Meziříčí 10:05:41 03:55:56 55:45 (78) 03:32:27 (100) mezičasy
86 63 / Muži [ 782 ] Luboš Chalupa 1979 CZE Dašice 10:07:44 03:57:58 01:05:24 (179) 04:03:31 (145) mezičasy
87 24 / Ženy [ 863 ] Mirka Pešoutová 1976 CZE Milkyway 10:12:46 04:03:01 01:04:49 (168) 03:34:02 (104) mezičasy
87 64 / Muži [ 862 ] Jan Pešout 1973 CZE Praha 6 10:12:46 04:03:01 56:39 (92) 03:34:07 (105) mezičasy
89 65 / Muži [ 835 ] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 10:20:07 04:10:22 58:11 (104) 03:33:57 (103) mezičasy
89 65 / Muži [ 877 ] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 10:20:07 04:10:22 58:02 (103) 03:33:49 (102) mezičasy
91 25 / Ženy [ 894 ] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:20:49 04:11:04 54:44 (69) 03:25:24 (87) mezičasy
92 26 / Ženy [ 958 ] Eva Zajfrtova 1972 CZE Rybitvi 10:20:50 04:11:04 54:44 (70) 03:25:38 (89) mezičasy
93 67 / Muži [ 734 ] Lukáš Doubek 1976 CZE Fidobar 10:20:54 04:11:08 56:11 (88) 03:25:33 (88) mezičasy
94 68 / Muži [ 888 ] Martin Sawyer 1985 CZE Praha 10:20:58 04:11:12 01:00:58 (128) 03:39:30 (110) mezičasy
95 27 / Ženy [ 887 ] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 10:21:05 04:11:19 01:01:03 (129) 03:39:25 (109) mezičasy
96 69 / Muži [ 939 ] Zdeněk Vémola 1975 CZE Brno 10:23:50 04:14:04 56:11 (87) 03:22:24 (80) mezičasy
97 70 / Muži [ 727 ] Tomáš Crha 1983 CZE Kamenné Žehrovice 10:30:04 04:20:19 55:45 (77) 03:13:48 (70) mezičasy
98 71 / Muži [ 820 ] Jan Krmela 1986 CZE Postopáci 10:30:29 04:20:43 57:09 (95) 03:30:02 (94) mezičasy
99 72 / Muži [ 814 ] Pavel Koukol 1985 CZE Kolín 10:30:33 04:20:48 54:30 (64) 03:04:36 (52) mezičasy
100 28 / Ženy [ 146 ] Ewa Gdowska 1977 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:30:52 04:21:07 01:02:49 (145) 03:39:41 (111) mezičasy
101 29 / Ženy [ 952 ] Magdalena Widerowska 1972 POL Walbrzych 10:30:53 04:21:07 01:03:45 (153) 03:40:04 (112) mezičasy
102 73 / Muži [ 935 ] Miroslav Ulčar 1972 CZE Čakovičky 10:36:03 04:26:18 55:33 (76) 03:32:19 (99) mezičasy
103 30 / Ženy [ 914 ] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 10:36:42 04:26:56 57:38 (100) 03:41:23 (113) mezičasy
104 74 / Muži [ 938 ] Jan Vedral 1975 CZE Chýně 10:36:43 04:26:57 57:27 (98) 03:41:30 (114) mezičasy
105 31 / Ženy [ 864 ] Pavla Peterková 1973 CZE Strakonice 10:39:58 04:30:13 01:14:06 (208) 05:22:30 (218) mezičasy
106 75 / Muži [ 889 ] Jan Schier 1981 CZE PALSTAT 10:43:54 04:34:09 01:01:35 (132) 03:55:08 (124) mezičasy
107 76 / Muži [ 760 ] Lukas Havlas 1980 CZE PALSTAT 10:43:59 04:34:13 01:01:58 (139) 03:57:28 (131) mezičasy
108 77 / Muži [ 953 ] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 10:44:02 04:34:17 01:01:40 (135) 03:56:10 (127) mezičasy
109 32 / Ženy [ 724 ] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:45:55 04:36:10 01:07:58 (188) 03:57:01 (128) mezičasy
109 32 / Ženy [ 854 ] Zuzana Novotná 1979 CZE Praha 9 10:45:55 04:36:10 01:07:49 (186) 03:57:05 (129) mezičasy
111 34 / Ženy [ 870 ] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 10:48:01 04:38:16 01:02:10 (142) 04:00:10 (137) mezičasy
112 78 / Muži [ 772 ] Pavel Hnízdil 1992 CZE Praha 6 10:48:30 04:38:44 55:56 (83) 03:22:38 (81) mezičasy
113 79 / Muži [ 793 ] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 10:50:00 04:40:14 59:01 (111) 03:29:41 (93) mezičasy
114 80 / Muži [ 839 ] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:50:52 04:41:07 01:08:04 (189) 04:08:48 (162) mezičasy
115 35 / Ženy [ 900 ] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Čeladná 10:51:04 04:41:19 01:07:50 (187) 04:08:52 (163) mezičasy
116 81 / Muži [ 744 ] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 10:51:20 04:41:34 55:59 (84) 03:37:52 (107) mezičasy
117 82 / Muži [ 903 ] Petr Svoboda 1980 CZE Rudná 10:51:24 04:41:39 56:10 (86) 03:37:48 (106) mezičasy
118 83 / Muži [ 881 ] Lukáš Roubík 1986 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:07 04:43:22 56:40 (94) 03:31:28 (96) mezičasy
119 36 / Ženy [ 922 ] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 4 10:53:10 04:43:25 55:26 (74) 03:31:41 (98) mezičasy
119 84 / Muži [ 763 ] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:10 04:43:25 56:40 (93) 03:31:35 (97) mezičasy
121 37 / Ženy [ 704 ] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 10:55:19 04:45:33 01:15:26 (210) 04:54:36 (201) mezičasy
122 85 / Muži [ 819 ] Otakar Krejcárek 1979 CZE Malé Přítočno 10:56:54 04:47:09 01:04:20 (161) 03:50:50 (120) mezičasy
123 86 / Muži [ 708 ] Jan Beneš 1988 CZE Rataje nad Sázavou 10:56:55 04:47:10 57:14 (96) 03:30:06 (95) mezičasy
124 38 / Ženy [ 924 ] Hana Šulcová 1972 CZE Kladno 10:57:34 04:47:48 58:24 (105) 03:41:35 (115) mezičasy
125 39 / Ženy [ 934 ] Ilona Tyburcova 1974 CZE Horalky 10:57:35 04:47:50 58:30 (106) 03:41:44 (117) mezičasy
126 40 / Ženy [ 871 ] Jarmila Popovičová 1977 CZE Horalky 10:57:36 04:47:50 58:37 (107) 03:41:39 (116) mezičasy
127 87 / Muži [ 967 ] Artur Żak 1979 POL Aktywny Walbrzych 11:02:38 04:52:53 01:00:16 (119) 04:05:04 (154) mezičasy
127 87 / Muži [ 801 ] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:02:38 04:52:53 01:00:29 (122) 04:04:57 (153) mezičasy
129 89 / Muži [ 940 ] Martin Venclák 1976 CZE Hladojedi 11:04:19 04:54:33 01:01:43 (136) 03:55:55 (125) mezičasy
130 90 / Muži [ 882 ] LIBOR ŘEHÁČEK 1903 CZE PARDUBICE 11:04:19 04:54:34 01:01:38 (134) 03:56:02 (126) mezičasy
131 41 / Ženy [ 133 ] Malgorzata Krasinska 1975 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:05:23 04:55:38 01:04:20 (162) 04:04:45 (152) mezičasy
132 91 / Muži [ 719 ] Václav Burian 1982 CZE Pardubice 11:05:25 04:55:40 01:00:43 (125) 03:52:44 (123) mezičasy
133 42 / Ženy [ 880 ] Kateřina Richterová 1989 CZE Praha 5 11:05:26 04:55:41 01:01:16 (130) 03:41:55 (118) mezičasy
134 43 / Ženy [ 720 ] Hana Burianová 1986 CZE Pardubice 11:06:08 04:56:22 01:01:52 (138) 03:57:23 (130) mezičasy
135 44 / Ženy [ 778 ] Lenka Hrdličková 1987 CZE Pardubice 11:06:17 04:56:31 01:02:05 (141) 03:41:59 (119) mezičasy
136 45 / Ženy [ 809 ] Julie Košťálková 1997 CZE HK Choceň 11:07:18 04:57:33 01:00:39 (124) 04:04:14 (147) mezičasy
137 46 / Ženy [ 869 ] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:07:22 04:57:36 59:47 (116) 04:04:25 (149) mezičasy
138 92 / Muži [ 868 ] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:07:23 04:57:37 59:47 (115) 04:04:31 (150) mezičasy
139 47 / Ženy [ 810 ] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:07:23 04:57:38 59:48 (117) 04:04:20 (148) mezičasy
140 48 / Ženy [ 855 ] Gabriela Novotná 1991 CZE HK Choceň 11:07:25 04:57:39 59:50 (118) 04:04:35 (151) mezičasy
141 49 / Ženy [ 706 ] Gabriela Bečičková 1998 CZE Javorník 11:07:27 04:57:42 01:00:43 (126) 04:04:10 (146) mezičasy
142 93 / Muži [ 765 ] Radek Heczko 1971 CZE HRÁDEK 11:10:41 05:00:55 57:56 (102) 03:37:57 (108) mezičasy
142 50 / Ženy [ 764 ] Kristina Házová 1971 CZE ŽENY SOBĚ - BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 11:10:41 05:00:55 01:07:39 (184) 04:26:56 (188) mezičasy
144 94 / Muži [ 909 ] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 11:19:10 05:09:24 01:04:34 (164) 04:06:11 (160) mezičasy
145 51 / Ženy [ 910 ] Linda Škornová 1997 CZE Slaný 11:19:10 05:09:25 01:03:57 (158) 04:06:04 (159) mezičasy
146 52 / Ženy [ 731 ] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 11:21:51 05:12:05 01:04:09 (160) 03:59:14 (134) mezičasy
147 53 / Ženy [ 730 ] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 11:21:52 05:12:06 01:04:04 (159) 04:01:03 (142) mezičasy
148 95 / Muži [ 729 ] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 11:21:52 05:12:07 01:01:19 (131) 03:59:09 (133) mezičasy
149 96 / Muži [ 884 ] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 3 - Žižkov 11:22:42 05:12:57 01:03:52 (156) 04:08:15 (161) mezičasy
150 97 / Muži [ 899 ] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 11:22:43 05:12:57 01:02:53 (146) 04:10:05 (164) mezičasy
151 98 / Muži [ 147 ] Jan Pilař 1986 CZE Praha 10 11:22:54 05:13:08 01:14:13 (209) 04:56:09 (203) mezičasy
152 54 / Ženy [ 930 ] Markéta Těžká 1987 CZE Pardubice 11:24:20 05:14:35 01:01:48 (137) 03:59:55 (135) mezičasy
153 55 / Ženy [ 883 ] Edita Řezáčová 1987 CZE Sezemice 11:24:21 05:14:35 01:02:01 (140) 04:00:03 (136) mezičasy
154 56 / Ženy [ 759 ] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 11:26:04 05:16:18 01:03:22 (151) 03:51:33 (121) mezičasy
154 56 / Ženy [ 739 ] Helena Dvořáková 1985 CZE Praha 11:26:04 05:16:18 01:03:16 (150) 03:51:39 (122) mezičasy
156 58 / Ženy [ 856 ] Martina Nývltová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 05:18:17 01:07:07 (183) 04:27:01 (189) mezičasy
157 59 / Ženy [ 746 ] Jana Fidlerová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 05:18:17 01:04:48 (167) 04:29:34 (192) mezičasy
158 99 / Muži [ 842 ] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:28:50 05:19:04 01:08:56 (193) 04:12:31 (167) mezičasy
159 60 / Ženy [ 743 ] Michaela Fehér 1990 CZE Mšeno 11:39:48 05:30:03 59:02 (112) 04:20:02 (174) mezičasy
159 100 / Muži [ 857 ] Frantisek Obraz 1983 CZE Mělník 11:39:48 05:30:03 59:13 (114) 04:20:06 (175) mezičasy
161 101 / Muži [ 821 ] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:41:42 05:31:57 01:05:37 (180) 04:02:33 (144) mezičasy
162 61 / Ženy [ 915 ] Jana Štanderová 1994 CZE Slaný 11:44:08 05:34:23 01:04:28 (163) 04:05:42 (155) mezičasy
163 62 / Ženy [ 937 ] Lucie Vágnerová 1994 CZE Slaný 11:44:12 05:34:26 01:04:37 (165) 04:05:47 (156) mezičasy
164 63 / Ženy [ 920 ] Markéta Štěpánková 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:39 05:34:54 01:16:28 (214) 04:48:18 (198) mezičasy
165 64 / Ženy [ 769 ] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:40 05:34:55 01:15:46 (211) 04:54:42 (202) mezičasy
166 102 / Muži [ 873 ] Jaromír Přibyl 1974 CZE Ostrava 11:48:15 05:38:30 01:04:59 (172) 04:00:14 (138) mezičasy
167 65 / Ženy [ 841 ] Karin Matulová 1994 CZE Ostrava 11:48:16 05:38:31 01:03:02 (148) 04:02:29 (143) mezičasy
168 66 / Ženy [ 874 ] Lenka Přibylová 1978 CZE Ostrava 11:48:17 05:38:31 01:05:04 (175) 04:00:18 (139) mezičasy
169 103 / Muži [ 752 ] Tomasz Hacuś 1975 POL Wrocław 11:49:15 05:39:30 01:09:22 (195) 04:30:11 (195) mezičasy
170 67 / Ženy [ 849 ] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 11:52:18 05:42:33 01:10:13 (198) 04:26:52 (187) mezičasy
170 67 / Ženy [ 756 ] Pavlína Hanušová 1973 CZE Česká Skalice 11:52:18 05:42:33 01:05:12 (177) 04:29:40 (193) mezičasy
172 104 / Muži [ 622 ] Lejček David 1974 CZE Dobřichovice 11:52:40 05:42:54 01:24:52 (217) 04:21:03 (180) mezičasy
173 105 / Muži [ 621 ] Radko Matyáš 1974 CZE Tehovec 11:52:42 05:42:56 01:24:53 (218) 04:20:59 (179) mezičasy
174 106 / Muži [ 944 ] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:46 05:45:01 01:08:36 (191) 04:22:19 (181) mezičasy
175 107 / Muži [ 943 ] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:47 05:45:01 01:09:55 (196) 04:20:13 (176) mezičasy
176 108 / Muži [ 749 ] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 2 11:54:47 05:45:02 01:05:00 (174) 03:58:28 (132) mezičasy
177 109 / Muži [ 921 ] Pavel Štolba 1975 CZE STS Chvojkovice-Český Brod 11:54:56 05:45:10 01:09:18 (194) 04:20:25 (178) mezičasy
178 110 / Muži [ 771 ] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:57 05:45:12 01:02:40 (143) 04:20:21 (177) mezičasy
179 69 / Ženy [ 722 ] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 11:56:21 05:46:36 01:00:44 (127) 04:00:27 (140) mezičasy
179 111 / Muži [ 786 ] Michal Jedlička 1986 CZE Postopáci 11:56:21 05:46:36 01:00:35 (123) 04:00:35 (141) mezičasy
181 112 / Muži [ 878 ] Radim Rajdl 1972 CZE MP Praha 12:11:43 06:01:57 01:06:02 (182) 04:12:16 (166) mezičasy
182 113 / Muži [ 891 ] Martin Skalický 1970 CZE Praha 6 12:11:43 06:01:57 01:05:56 (181) 04:12:08 (165) mezičasy
183 70 / Ženy [ 962 ] Martina Zirklerová 1968 CZE Vrchlabí 12:15:26 06:05:40 01:02:42 (144) 04:39:48 (196) mezičasy
184 114 / Muži [ 834 ] Pavel Lupínek 1960 CZE Vrchlabí 12:15:27 06:05:41 01:02:53 (147) 04:39:59 (197) mezičasy
185 71 / Ženy [ 794 ] Dana Johanová 1965 CZE Zdice 12:23:15 06:13:30 01:13:54 (207) 04:27:40 (190) mezičasy
186 1 / [k]-685 [ 790 ] Eva Ježdíková 2701 CZE Svačinářky 12:26:13 06:16:28 01:04:59 (171) 04:05:51 (157) mezičasy
187 72 / Ženy [ 740 ] Zuzana Dvořáková 1988 CZE Svačinářky 12:26:14 06:16:28 01:05:11 (176) 04:05:56 (158) mezičasy
188 115 / Muži [ 837 ] Radim Macháček 1980 CZE Vacenovice 12:36:07 06:26:21 01:08:11 (190) 04:23:55 (183) mezičasy
189 73 / Ženy [ 917 ] Ilona Štefanová 1972 CZE bajecne zeny v behu 12:47:07 06:37:21 01:04:47 (166) 04:29:29 (191) mezičasy
190 74 / Ženy [ 808 ] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 12:49:52 06:40:07 57:35 (99) 05:08:58 (210) mezičasy
191 116 / Muži [ 836 ] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 12:49:53 06:40:08 57:51 (101) 05:08:54 (209) mezičasy
192 75 / Ženy [ 848 ] Klára Moučková 1988 CZE Žďár nad Sázavou 13:10:46 07:01:00 01:05:16 (178) mezičasy
193 117 / Muži [ 846 ] Jakub Mikšík 1987 CZE Dřáčci 13:13:37 07:03:52 01:03:50 (155) 05:15:12 (213) mezičasy
193 76 / Ženy [ 890 ] Aneta Siobosova 1989 CZE Dráčci 13:13:37 07:03:52 01:03:34 (152) 05:15:20 (214) mezičasy
195 77 / Ženy [ 876 ] Zdeňka Pýchová 1977 CZE Čelákovice-Císařská Kuchyně 13:14:12 07:04:27 01:16:12 (212) 05:05:35 (206) mezičasy
196 78 / Ženy [ 725 ] Veronika Cerhová 1982 CZE Sedlčánky 13:14:13 07:04:28 01:16:17 (213) 05:05:25 (205) mezičasy
197 118 / Muži [ 789 ] Jan Jenčík 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:11 07:07:26 01:04:58 (169) 04:14:39 (171) mezičasy
198 119 / Muži [ 726 ] Tomáš Cinert 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:16 07:07:30 01:04:58 (170) 04:14:34 (170) mezičasy
199 79 / Ženy [ 941 ] Radka Vepřková 1983 CZE Kutná Hora 13:17:22 07:07:36 01:03:46 (154) 04:15:32 (173) mezičasy
200 80 / Ženy [ 112 ] Marcela kravciv janečková 1980 CZE Praha 13:27:56 07:18:11 01:03:54 (157) 04:15:23 (172) mezičasy
201 81 / Ženy [ 843 ] Lenka Michková 1988 CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 13:43:45 07:33:59 01:10:31 (199) 04:22:24 (182) mezičasy
202 120 / Muži [ 844 ] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:55:12 07:45:26 01:25:55 (219) 05:16:29 (215) mezičasy
203 121 / Muži [ 625 ] Jakub Pahorecký 1991 CZE Strakonice 14:15:02 08:05:16 01:13:37 (205) 05:22:46 (220) mezičasy
204 82 / Ženy [ 758 ] Nikita Hauserová 1996 CZE Strakonice 14:15:08 08:05:23 01:13:52 (206) 05:22:38 (219) mezičasy
205 122 / Muži [ 751 ] Jan Grof 1981 CZE Giatns Fishing 14:59:40 08:49:54 01:13:00 (203) 04:52:19 (199) mezičasy
206 83 / Ženy [ 818 ] Marcela Krásná 1981 CZE Heřmanův městec 15:09:12 08:59:27 01:28:37 (223) 05:12:45 (212) mezičasy
207 84 / Ženy [ 773 ] Adéla Holubová 1976 CZE Míčov-Sušice 15:09:16 08:59:30 01:28:37 (222) 05:12:39 (211) mezičasy
DNF / Ženy [ 832 ] Kamila Ledererová 1973 CZE Plzeň 48:39 (35) 02:45:10 (24) mezičasy
DNF / Muži [ 785 ] Petr Janata 1974 CZE Velké Popovice 01:03:05 (149) 04:14:06 (169) mezičasy
DNF / Muži [ 805 ] Rudolf Kolský 1974 CZE Praha10 01:12:11 (200) 04:24:00 (184) mezičasy
DNF / Muži [ 926 ] Filip Švácha 1974 CZE Nadace Veselí pozůstalí 41:23 (5) 02:23:42 (7)
DNF / Ženy [ 905 ] Lucie Svrčková 1982 CZE Dolní Lomná 54:08 (59) 03:08:11 (59)
DNF / Ženy [ 931 ] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 01:05:00 (173) 04:13:56 (168)
DNF / Ženy [ 875 ] Monika Příkazská 1989 CZE Brno 01:08:51 (192) 04:24:58 (185)
DNF / Ženy [ 712 ] Zuzana Boháčová 1983 CZE Praha 8 01:10:04 (197) 04:26:48 (186)
DNF / Ženy [ 766 ] Jolana Hejlová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 01:07:43 (185) 04:29:51 (194)
DNF / Muži [ 791 ] Jaroslav Ježek 1970 CZE Giants Fishing 01:13:03 (204) 04:52:45 (200)
DNF / Muži [ 803 ] Honza Knopp 1984 CZE Delirium Tremens 01:33:27 (226) 05:05:07 (204)
DNF / Ženy [ 804 ] Barbora Knoppová 1977 CZE Delirium Tremens 01:31:39 (225) 05:05:51 (207)
DNF / Ženy [ 948 ] Vendy Vítová 1986 CZE Delirium Tremens 01:31:18 (224) 05:06:30 (208)
DNF / Ženy [ 845 ] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 01:26:06 (221) 05:16:34 (216)
DNF / Ženy [ 901 ] Markéta Suchánková 1991 CZE Litoměřice 01:26:04 (220) 05:16:38 (217)
DNF / Ženy [ 830 ] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 01:12:45 (201)
DNF / Ženy [ 965 ] Irena Zoubková 1984 CZE CK Lenka 01:12:50 (202)
DNF / Ženy [ 861 ] Eliška Pelešová 1975 CZE Hodkovice n.M. 01:21:15 (215)
DNF / Ženy [ 831 ] Lucie Langová 1974 CZE Sychrov 01:21:28 (216)
DNF / Muži [ 911 ] Jakub Šnajdr 1990 CZE Kladno 01:45:55 (227)
DNF / Ženy [ 770 ] Eliška Hlavsová 1990 CZE Kladno 01:46:48 (228)
DNF / Ženy [ 774 ] Michaela Hořínková 1990 CZE Kladno 01:46:52 (229)
DNF / Muži [ 802 ] Tom Knopp 1973 CZE Delirium Tremens
DNF / Muži [ 893 ] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod
DNF / Muži [ 717 ] Radek Brom 1968 CZE SK Horní Dolní