Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 232, muži : 131, ženy: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 42, muži : 27, ženy: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 8, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 399, ženy: 76, Muži: 399, Ženy: 76 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaSnezkaPomezkyPec
1 1 / Ženy [784] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38.6 44:14.8 (11) 02:46:40.0 (29)
2 2 / Ženy [959] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44.3 00:05.7 44:39.1 (15) 02:30:56.0 (11)
3 3 / Ženy [728] Kateřina Čechová 1988 CZE Praha 07:05:10.7 16:32.1 48:59.8 (40) 02:46:27.0 (28)
4 4 / Ženy [713] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 07:32:11.1 43:32.5 51:30.5 (50) 02:48:09.0 (30)
5 5 / Ženy [929] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 07:32:59.6 44:21.0 51:37.5 (51) 02:46:08.0 (26)
6 6 / Ženy [780] Jana Hříchová 1992 CZE MPM TEAM 07:42:19.6 53:41.0 53:27.4 (56) 03:02:38.0 (47)
7 7 / Ženy [775] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:50:50.5 01:02:11.9 48:58.8 (39) 02:48:27.0 (31)
8 8 / Ženy [754] Martina Hajkova 1983 CZE Kutna Hora 08:11:04.7 01:22:26.1 48:47.6 (38) 02:54:47.0 (41)
9 9 / Ženy [850] Tereza Neuwirthová 1988 CZE Dáme to 08:28:53.7 01:40:15.1 54:19.6 (61) 03:03:24.0 (50)
10 10 / Ženy [925] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 08:36:56.2 01:48:17.6 50:34.2 (45) 02:59:17.0 (46)
11 11 / Ženy [798] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 08:38:13.3 01:49:34.7 51:12.1 (47) 03:02:59.0 (48)
12 12 / Ženy [703] Markéta Ajmová 1985 CZE Praha 10 08:41:48.7 01:53:10.1 52:49.1 (55) 03:09:53.0 (63)
13 13 / Ženy [872] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:06:43.7 02:18:05.1 54:24.2 (62) 03:11:11.0 (67)
14 14 / Ženy [737] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 09:08:51.1 02:20:12.5 54:51.6 (71) 03:22:48.0 (82)
15 15 / Ženy [823] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 09:15:12.0 02:26:33.4 55:25.3 (73) 03:22:10.0 (79)
15 15 / Ženy [721] Ludmila Bustová 1975 CZE Čelákovice 09:15:12.0 02:26:33.4 55:31.1 (75) 03:22:03.0 (78)
17 17 / Ženy [714] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 09:28:22.8 02:39:44.2 01:01:36.9 (133) 03:23:35.0 (84)
18 18 / Ženy [732] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 09:30:19.8 02:41:41.2 56:13.6 (90) 03:24:10.0 (85)
19 19 / Ženy [807] Renata Kořínková 1983 CZE SK Babice 09:47:03.5 02:58:24.9 58:51.4 (108) 03:28:54.0 (90)
20 20 / Ženy [709] Anna Bernardinová 1984 CZE Praha 09:47:06.7 02:58:28.1 58:51.4 (109) 03:29:19.0 (92)
21 21 / Ženy [933] Alice Treglerová 1971 CZE Praha 4 09:52:50.9 03:04:12.3 50:20.4 (42) 03:04:07.0 (51)
22 22 / Ženy [797] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17.5 03:14:38.9 55:46.4 (80) 03:15:51.0 (72)
23 23 / Ženy [757] Kateřina Hašková 1987 CZE Velké Meziříčí 10:05:41.8 03:17:03.2 55:45.5 (78) 03:32:27.0 (100)
24 24 / Ženy [863] Mirka Pešoutová 1976 CZE Milkyway 10:12:46.8 03:24:08.2 01:04:49.0 (168) 03:34:02.0 (104)
25 25 / Ženy [894] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:20:49.9 03:32:11.3 54:44.4 (69) 03:25:24.0 (87)
26 26 / Ženy [958] Eva Zajfrtova 1972 CZE Rybitvi 10:20:50.3 03:32:11.7 54:44.4 (70) 03:25:38.0 (89)
27 27 / Ženy [887] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 10:21:05.2 03:32:26.6 01:01:03.0 (129) 03:39:25.0 (109)
28 28 / Ženy [146] Ewa Gdowska 1977 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:30:52.7 03:42:14.1 01:02:49.9 (145) 03:39:41.0 (111)
29 29 / Ženy [952] Magdalena Widerowska 1972 POL Walbrzych 10:30:53.0 03:42:14.4 01:03:45.9 (153) 03:40:04.0 (112)
30 30 / Ženy [914] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 10:36:42.3 03:48:03.7 57:38.1 (100) 03:41:23.0 (113)
31 31 / Ženy [864] Pavla Peterková 1973 CZE Strakonice 10:39:58.6 03:51:20.0 01:14:06.1 (208) 05:22:30.0 (218)
32 32 / Ženy [724] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:45:55.7 03:57:17.1 01:07:58.8 (188) 03:57:01.0 (128)
32 32 / Ženy [854] Zuzana Novotná 1979 CZE Praha 9 10:45:55.7 03:57:17.1 01:07:49.3 (186) 03:57:05.0 (129)
34 34 / Ženy [870] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 10:48:01.6 03:59:23.0 01:02:10.2 (142) 04:00:10.0 (137)
35 35 / Ženy [900] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Čeladná 10:51:04.9 04:02:26.3 01:07:50.5 (187) 04:08:52.0 (163)
36 36 / Ženy [922] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 4 10:53:10.7 04:04:32.1 55:26.2 (74) 03:31:41.0 (98)
37 37 / Ženy [704] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 10:55:19.4 04:06:40.8 01:15:26.6 (210) 04:54:36.0 (201)
38 38 / Ženy [924] Hana Šulcová 1972 CZE Kladno 10:57:34.0 04:08:55.4 58:24.3 (105) 03:41:35.0 (115)
39 39 / Ženy [934] Ilona Tyburcova 1974 CZE Horalky 10:57:35.8 04:08:57.2 58:30.7 (106) 03:41:44.0 (117)
40 40 / Ženy [871] Jarmila Popovičová 1977 CZE Horalky 10:57:36.1 04:08:57.5 58:37.5 (107) 03:41:39.0 (116)
41 41 / Ženy [133] Malgorzata Krasinska 1975 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:05:23.9 04:16:45.3 01:04:20.9 (162) 04:04:45.0 (152)
42 42 / Ženy [880] Kateřina Richterová 1989 CZE Praha 5 11:05:26.6 04:16:48.0 01:01:16.5 (130) 03:41:55.0 (118)
43 43 / Ženy [720] Hana Burianová 1986 CZE Pardubice 11:06:08.3 04:17:29.7 01:01:52.4 (138) 03:57:23.0 (130)
44 44 / Ženy [778] Lenka Hrdličková 1987 CZE Pardubice 11:06:17.1 04:17:38.5 01:02:05.6 (141) 03:41:59.0 (119)
45 45 / Ženy [809] Julie Košťálková 1997 CZE HK Choceň 11:07:18.8 04:18:40.2 01:00:39.3 (124) 04:04:14.0 (147)
46 46 / Ženy [869] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:07:22.0 04:18:43.4 59:47.7 (116) 04:04:25.0 (149)
47 47 / Ženy [810] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:07:23.7 04:18:45.1 59:48.5 (117) 04:04:20.0 (148)
48 48 / Ženy [855] Gabriela Novotná 1991 CZE HK Choceň 11:07:25.2 04:18:46.6 59:50.8 (118) 04:04:35.0 (151)
49 49 / Ženy [706] Gabriela Bečičková 1998 CZE Javorník 11:07:27.5 04:18:48.9 01:00:43.9 (126) 04:04:10.0 (146)
50 50 / Ženy [764] Kristina Házová 1971 CZE ŽENY SOBĚ - BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 11:10:41.1 04:22:02.5 01:07:39.3 (184) 04:26:56.0 (188)
51 51 / Ženy [910] Linda Škornová 1997 CZE Slaný 11:19:10.7 04:30:32.1 01:03:57.6 (158) 04:06:04.0 (159)
52 52 / Ženy [731] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 11:21:51.2 04:33:12.6 01:04:09.2 (160) 03:59:14.0 (134)
53 53 / Ženy [730] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 11:21:52.2 04:33:13.6 01:04:04.3 (159) 04:01:03.0 (142)
54 54 / Ženy [930] Markéta Těžká 1987 CZE Pardubice 11:24:20.9 04:35:42.3 01:01:48.2 (137) 03:59:55.0 (135)
55 55 / Ženy [883] Edita Řezáčová 1987 CZE Sezemice 11:24:21.1 04:35:42.5 01:02:01.9 (140) 04:00:03.0 (136)
56 56 / Ženy [759] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 11:26:04.1 04:37:25.5 01:03:22.8 (151) 03:51:33.0 (121)
56 56 / Ženy [739] Helena Dvořáková 1985 CZE Praha 11:26:04.1 04:37:25.5 01:03:16.1 (150) 03:51:39.0 (122)
58 58 / Ženy [856] Martina Nývltová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03.0 04:39:24.4 01:07:07.1 (183) 04:27:01.0 (189)
59 59 / Ženy [746] Jana Fidlerová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03.4 04:39:24.8 01:04:48.0 (167) 04:29:34.0 (192)
60 60 / Ženy [743] Michaela Fehér 1990 CZE Mšeno 11:39:48.9 04:51:10.3 59:02.3 (112) 04:20:02.0 (174)
61 61 / Ženy [915] Jana Štanderová 1994 CZE Slaný 11:44:08.7 04:55:30.1 01:04:28.7 (163) 04:05:42.0 (155)
62 62 / Ženy [937] Lucie Vágnerová 1994 CZE Slaný 11:44:12.0 04:55:33.4 01:04:37.9 (165) 04:05:47.0 (156)
63 63 / Ženy [920] Markéta Štěpánková 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:39.7 04:56:01.1 01:16:28.8 (214) 04:48:18.0 (198)
64 64 / Ženy [769] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:40.9 04:56:02.3 01:15:46.9 (211) 04:54:42.0 (202)
65 65 / Ženy [841] Karin Matulová 1994 CZE Ostrava 11:48:16.5 04:59:37.9 01:03:02.3 (148) 04:02:29.0 (143)
66 66 / Ženy [874] Lenka Přibylová 1978 CZE Ostrava 11:48:17.1 04:59:38.5 01:05:04.5 (175) 04:00:18.0 (139)
67 67 / Ženy [849] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 11:52:18.9 05:03:40.3 01:10:13.4 (198) 04:26:52.0 (187)
67 67 / Ženy [756] Pavlína Hanušová 1973 CZE Česká Skalice 11:52:18.9 05:03:40.3 01:05:12.6 (177) 04:29:40.0 (193)
69 69 / Ženy [722] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 11:56:21.7 05:07:43.1 01:00:44.5 (127) 04:00:27.0 (140)
70 70 / Ženy [962] Martina Zirklerová 1968 CZE Vrchlabí 12:15:26.0 05:26:47.4 01:02:42.0 (144) 04:39:48.0 (196)
71 71 / Ženy [794] Dana Johanová 1965 CZE Zdice 12:23:15.9 05:34:37.3 01:13:54.0 (207) 04:27:40.0 (190)
72 72 / Ženy [740] Zuzana Dvořáková 1988 CZE Svačinářky 12:26:14.3 05:37:35.7 01:05:11.4 (176) 04:05:56.0 (158)
73 73 / Ženy [917] Ilona Štefanová 1972 CZE bajecne zeny v behu 12:47:07.1 05:58:28.5 01:04:47.6 (166) 04:29:29.0 (191)
74 74 / Ženy [808] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 12:49:52.6 06:01:14.0 57:35.1 (99) 05:08:58.0 (210)
75 75 / Ženy [848] Klára Moučková 1988 CZE Žďár nad Sázavou 13:10:46.3 06:22:07.7 01:05:16.8 (178)
76 76 / Ženy [890] Aneta Siobosova 1989 CZE Dráčci 13:13:37.5 06:24:58.9 01:03:34.0 (152) 05:15:20.0 (214)
77 77 / Ženy [876] Zdeňka Pýchová 1977 CZE Čelákovice-Císařská Kuchyně 13:14:12.8 06:25:34.2 01:16:12.7 (212) 05:05:35.0 (206)
78 78 / Ženy [725] Veronika Cerhová 1982 CZE Sedlčánky 13:14:13.7 06:25:35.1 01:16:17.2 (213) 05:05:25.0 (205)
79 79 / Ženy [941] Radka Vepřková 1983 CZE Kutná Hora 13:17:22.1 06:28:43.5 01:03:46.8 (154) 04:15:32.0 (173)
80 80 / Ženy [112] Marcela kravciv janečková 1980 CZE Praha 13:27:56.6 06:39:18.0 01:03:54.0 (157) 04:15:23.0 (172)
81 81 / Ženy [843] Lenka Michková 1988 CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 13:43:45.3 06:55:06.7 01:10:31.9 (199) 04:22:24.0 (182)
82 82 / Ženy [758] Nikita Hauserová 1996 CZE Strakonice 14:15:08.8 07:26:30.2 01:13:52.8 (206) 05:22:38.0 (219)
83 83 / Ženy [818] Marcela Krásná 1981 CZE Heřmanův městec 15:09:12.9 08:20:34.3 01:28:37.9 (223) 05:12:45.0 (212)
84 84 / Ženy [773] Adéla Holubová 1976 CZE Míčov-Sušice 15:09:16.1 08:20:37.5 01:28:37.1 (222) 05:12:39.0 (211)
DNF / Ženy [832] Kamila Ledererová 1973 CZE Plzeň 48:39.9 (35) 02:45:10.0 (24)
DNF / Ženy [905] Lucie Svrčková 1982 CZE Dolní Lomná 54:08.3 (59) 03:08:11.0 (59)
DNF / Ženy [931] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 01:05:00.4 (173) 04:13:56.0 (168)
DNF / Ženy [875] Monika Příkazská 1989 CZE Brno 01:08:51.0 (192) 04:24:58.0 (185)
DNF / Ženy [712] Zuzana Boháčová 1983 CZE Praha 8 01:10:04.5 (197) 04:26:48.0 (186)
DNF / Ženy [766] Jolana Hejlová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 01:07:43.3 (185) 04:29:51.0 (194)
DNF / Ženy [804] Barbora Knoppová 1977 CZE Delirium Tremens 01:31:39.2 (225) 05:05:51.0 (207)
DNF / Ženy [948] Vendy Vítová 1986 CZE Delirium Tremens 01:31:18.3 (224) 05:06:30.0 (208)
DNF / Ženy [845] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 01:26:06.2 (221) 05:16:34.0 (216)
DNF / Ženy [901] Markéta Suchánková 1991 CZE Litoměřice 01:26:04.7 (220) 05:16:38.0 (217)
DNF / Ženy [830] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 01:12:45.1 (201)
DNF / Ženy [965] Irena Zoubková 1984 CZE CK Lenka 01:12:50.2 (202)
DNF / Ženy [861] Eliška Pelešová 1975 CZE Hodkovice n.M. 01:21:15.7 (215)
DNF / Ženy [831] Lucie Langová 1974 CZE Sychrov 01:21:28.6 (216)
DNF / Ženy [770] Eliška Hlavsová 1990 CZE Kladno 01:46:48.5 (228)
DNF / Ženy [774] Michaela Hořínková 1990 CZE Kladno 01:46:52.3 (229)