Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muzi : 399, zeny: 76, Muži: 399, Ženy: 76 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 232, muzi : 131, zeny: 101, Muži: 131, Ženy: 100, [k]-685: 1 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 42, muzi : 27, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 8, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži [220] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 09:25:19 00:00 30:06 (3) 04:12:53 (1) 07:09:57 (1)
2 2 / Muži [129] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 09:36:43 11:24 29:56 (1) 04:14:07 (2) 07:10:43 (2)
3 3 / Muži [305] Roman Košťák 1974 CZE GASSO Team 09:52:44 27:25 30:05 (2) 04:33:51 (3) 07:18:21 (3)
4 4 / Muži [357] Petr Martinovský 1986 CZE Hradec Králové 10:55:28 01:30:09 35:41 (16) 05:25:53 (12) 08:17:21 (5) 09:29:15 (1)
5 5 / Muži [460] Vladimír Řehák 1988 CZE RUNCAT / Montura 11:26:52 02:01:33 34:35 (7) 05:21:46 (6) 08:31:39 (8) 09:50:42 (4)
6 6 / Muži [501] Jan Suchomel 1981 CZE VFF 11:27:21 02:02:02 36:14 (19) 05:25:39 (11) 08:20:23 (6) 09:35:52 (2)
7 7 / Muži [111] Jiří Berger 1979 CZE F.n.O. 11:29:53 02:04:34 34:16 (6) 05:19:33 (5) 08:17:11 (4) 09:40:56 (3)
8 8 / Muži [548] Josef Tománek 1989 CZE Bylnice 11:35:28 02:10:09 34:36 (8) 05:24:01 (8) 08:33:53 (9) 09:51:17 (5)
9 9 / Muži [201] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:35:29 02:10:10 37:09 (27) 05:29:19 (15) 08:42:59 (12) 10:00:27 (8)
10 10 / Muži [198] Jan Hais 1994 CZE Pec pod snezkou 11:37:10 02:11:51 37:47 (35) 05:43:20 (19) 08:48:35 (14) 10:07:53 (9)
11 11 / Muži [581] Karel Vítek 1999 CZE KOB Kladno 11:44:38 02:19:19 35:24 (14) 05:24:24 (9) 08:29:03 (7) 09:53:44 (6)
12 12 / Muži [291] Tomáš Kendík 1972 CZE Lochkov 11:48:18 02:22:59 39:18 (56) 05:40:45 (16) 08:50:41 (15) 10:10:23 (10)
13 13 / Muži [365] Martin Mensik 1985 CZE PeakMachine.cz 11:53:37 02:28:18 39:22 (57) 05:43:12 (17) 08:57:39 (17) 10:19:35 (11)
14 14 / Muži [578] Jaroslav Vicher 1987 CZE KESBUK 11:53:38 02:28:19 35:31 (15) 05:51:21 (32) 08:39:47 (10) 09:54:40 (7)
15 15 / Muži [410] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:12:39 02:47:20 37:48 (36) 05:44:20 (20) 08:57:34 (16) 10:21:13 (12)
16 16 / Muži [591] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 12:14:56 02:49:37 35:11 (12) 05:46:13 (23) 09:01:27 (20) 10:28:02 (14)
17 17 / Muži [526] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 12:17:46 02:52:27 35:00 (10) 04:56:15 (4) 08:58:15 (18) 10:26:21 (13)
18 18 / Muži [489] Martin Stárek 1980 CZE Praha 10 12:20:43 02:55:23 35:10 (11) 05:28:03 (14) 08:48:18 (13) 10:31:44 (17)
19 19 / Muži [194] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 12:21:37 02:56:18 40:10 (71) 05:50:04 (29) 09:03:48 (22) 10:31:13 (16)
20 20 / Muži [540] Marcel Šulej 1980 CZE Nelahozeves 12:21:41 02:56:22 38:48 (47) 05:45:18 (22) 09:03:31 (21) 10:30:33 (15)
21 21 / Muži [166] Martin Dungl 1985 CZE Den cesty 12:31:24 03:06:04 40:05 (68) 05:58:19 (38) 09:17:01 (26) 10:42:59 (19)
22 1 / Ženy [199] Kristýna Hájková 1984 CZE SK Babice / Trailpoint 12:33:59 03:08:40 42:03 (99) 06:08:55 (50) 09:31:41 (34) 10:51:48 (22)
23 22 / Muži [308] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 12:36:29 03:11:10 33:44 (5) 05:22:35 (7) 08:41:17 (11) 10:38:29 (18)
24 23 / Muži [587] Jiří Vojar 1974 CZE Praha 6 Suchdol 12:38:52 03:13:33 39:06 (51) 05:48:51 (26) 09:14:04 (24) 10:48:06 (21)
25 24 / Muži [279] Leoš Kafka 1979 CZE Praha 9 - Čakovice 12:41:49 03:16:29 37:10 (28) 05:46:37 (24) 09:16:18 (25) 10:43:46 (20)
26 25 / Muži [254] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 12:43:48 03:18:28 41:10 (86) 06:03:06 (44) 09:35:25 (37) 11:02:48 (27)
27 26 / Muži [438] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 12:44:09 03:18:50 41:34 (90) 06:03:21 (46) 11:03:23 (28)
28 27 / Muži [558] Michal Trunda 1979 CZE Beroun 12:44:19 03:19:00 36:07 (17) 05:48:39 (25) 09:23:49 (27) 10:58:00 (25)
29 28 / Muži [449] Josef Rajský 1986 CZE Praha 4 12:48:13 03:22:54 34:44 (9) 05:24:39 (10) 09:00:32 (19) 11:03:46 (29)
30 29 / Muži [289] Vladimír Kasl 1976 CZE Králův Dvůr 12:50:17 03:24:57 38:50 (48) 05:55:27 (33) 09:30:42 (33) 11:05:32 (32)
31 30 / Muži [296] Tomáš Klím 1975 CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 12:52:47 03:27:28 36:57 (24) 05:50:29 (30) 09:24:16 (28) 10:57:04 (23)
32 31 / Muži [353] Pavel Marek 1968 CZE ČAU 12:52:49 03:27:30 37:34 (32) 05:56:52 (34) 09:24:22 (29) 10:57:11 (24)
33 32 / Muži [404] Tomáš Pačák 1987 CZE Praha 12:53:14 03:27:55 38:38 (44) 06:01:16 (42) 09:25:23 (31) 11:03:47 (30)
34 33 / Muži [348] Ondřej Malík 1985 CZE Praha 4 12:53:17 03:27:57 38:42 (46) 06:01:14 (41) 09:25:32 (32) 11:03:57 (31)
35 34 / Muži [382] Ondřej Němeček 1988 AUT Zell am See Trail Run Club 12:55:32 03:30:13 44:54 (147) 06:39:03 (83) 09:49:54 (44) 11:15:46 (39)
36 35 / Muži [226] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 13:03:27 03:38:07 36:12 (18) 05:57:38 (35) 09:24:50 (30) 11:01:32 (26)
37 36 / Muži [212] David Havlíček 1986 CZE Osmaci.cz 13:03:48 03:38:29 36:32 (20) 06:00:19 (40) 09:34:19 (35) 11:12:08 (34)
38 37 / Muži [109] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 13:04:09 03:38:50 37:47 (34) 05:58:49 (39) 09:34:26 (36) 11:12:04 (33)
39 38 / Muži [418] Ondřej Plašil 1982 CZE Praha 13:04:58 03:39:38 43:31 (125) 05:58:02 (36) 09:35:33 (38) 11:14:08 (36)
40 2 / Ženy [283] Eliška Kaniová 1985 CZE Lipová-lázně 13:06:55 03:41:36 41:48 (93) 06:24:37 (68) 09:46:52 (43) 11:14:37 (37)
41 39 / Muži [282] Tomáš Kalný 1994 CZE miluju Pražírnu #VeganLove 13:13:45 03:48:26 35:20 (13) 05:45:15 (21) 09:36:21 (39) 11:15:15 (38)
42 40 / Muži [126] Jack Bright 1979 GBR Praha 4 13:16:26 03:51:07 40:01 (66) 06:08:33 (49) 09:43:50 (42) 11:14:08 (35)
43 41 / Muži [153] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 13:17:58 03:52:39 40:03 (67) 06:12:48 (51) 09:54:28 (46) 11:24:00 (41)
44 42 / Muži [370] David Mišurec 1981 CZE Praha 7 13:20:07 03:54:48 39:29 (59) 06:01:51 (43) 09:38:43 (40) 11:17:57 (40)
45 43 / Muži [426] Jakub Podlešák 1976 CZE TK PINĎOUR 13:26:36 04:01:16 40:48 (80) 07:00:44 (110) 10:11:43 (60) 11:34:17 (44)
46 44 / Muži [485] przemysław specjalski 1970 POL poznań 13:26:42 04:01:23 38:40 (45) 05:49:36 (28) 09:54:16 (45) 11:31:14 (42)
47 45 / Muži [179] Pavel Fexa 1982 CZE Bystrice nad Pernstejnem 13:29:53 04:04:34 41:08 (85) 06:07:30 (48) 09:55:19 (47) 11:35:56 (46)
48 46 / Muži [271] daniel jobb 1982 CZE hellfish aminostar 13:31:19 04:05:59 40:10 (70) 06:03:20 (45) 09:57:36 (48) 11:34:28 (45)
49 3 / Ženy [227] Renata Hlaváčová 1976 CZE EXTREME FETROCK Zlín 13:32:24 04:07:05 42:50 (114) 06:29:06 (73) 10:05:45 (54) 11:38:29 (48)
50 47 / Muži [329] Ondřej Lafata 1987 CZE Dobrá Voda 13:34:36 04:09:17 39:47 (64) 06:04:45 (47) 09:42:59 (41) 11:32:34 (43)
51 48 / Muži [242] Petr Horsák 1982 CZE SKÁJ Team 13:36:43 04:11:24 40:43 (76) 06:33:00 (75) 10:23:09 (68) 11:49:39 (53)
52 49 / Muži [144] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 13:40:29 04:15:09 38:20 (43) 06:20:25 (63) 10:01:57 (51) 11:36:18 (47)
53 50 / Muži [307] Jiří Košťál 1975 CZE Česká Lípa 13:43:41 04:18:22 38:00 (39) 06:24:29 (67) 10:04:11 (52) 11:41:55 (50)
54 51 / Muži [364] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 13:43:46 04:18:27 38:00 (38) 06:24:25 (66) 10:04:11 (53) 11:41:55 (51)
55 52 / Muži [537] Martin Štěpánek 1970 CZE Pardubice 13:46:01 04:20:41 41:41 (92) 06:24:12 (64) 09:58:03 (49) 11:41:19 (49)
56 53 / Muži [119] Marian Böhm 1979 CZE Mára 13:47:50 04:22:31 41:50 (94) 06:32:45 (74) 10:11:59 (61) 11:50:33 (55)
57 54 / Muži [323] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 13:49:07 04:23:48 37:37 (33) 05:58:15 (37) 11:47:20 (52)
58 55 / Muži [245] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 13:49:39 04:24:20 42:36 (106) 06:19:43 (61) 10:09:45 (59) 11:51:39 (56)
59 56 / Muži [472] Jakub Siska 1988 CZE Pruhonice 13:58:36 04:33:17 36:38 (21) 06:14:12 (52) 10:05:58 (57) 11:55:24 (57)
60 57 / Muži [128] Michal Bruna 1986 CZE Prague 13:58:54 04:33:35 37:01 (25) 06:15:09 (56) 10:05:49 (55) 11:56:16 (58)
61 58 / Muži [239] Radek Horák 1966 CZE Wanderer 14:01:58 04:36:39 44:17 (139) 06:44:32 (87) 10:27:33 (75) 12:13:25 (75)
62 59 / Muži [205] Martin Haňavec 1971 CZE Nutrilite - Element team 14:02:37 04:37:18 42:42 (111) 06:44:42 (88) 10:25:22 (71) 12:07:17 (68)
63 60 / Muži [393] Petr Novák 1981 CZE Perálec 14:02:45 04:37:26 42:42 (110) 06:45:03 (90) 10:25:31 (72) 12:07:28 (69)
64 61 / Muži [479] Filip Smetana 1985 CZE Větřní 14:02:56 04:37:37 44:54 (148) 06:34:11 (78) 10:18:01 (66) 12:03:33 (65)
65 62 / Muži [246] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 14:04:18 04:38:59 37:22 (30) 06:14:28 (54) 10:13:57 (64) 12:03:02 (64)
66 63 / Muži [252] Petr Hrubý 1973 CZE Velké Popovice 14:04:21 04:39:02 41:16 (87) 06:59:09 (106) 10:41:28 (87) 12:24:01 (81)
67 64 / Muži [103] Libor Ammer 1976 CZE Trailpoint 14:06:14 04:40:54 42:11 (102) 06:37:23 (79) 10:15:58 (65) 12:03:38 (66)
68 65 / Muži [618] Radosław Brodzik 1977 POL Zielona Góra 14:08:31 04:43:12 39:15 (54) 06:16:17 (57) 10:01:41 (50) 11:50:00 (54)
69 66 / Muži [576] František Vidlář 1980 CZE FT LAZARTEAM 14:09:52 04:44:33 43:19 (121) 06:59:19 (107) 10:34:30 (82) 12:13:37 (76)
70 67 / Muži [564] Tomáš Vaculík 1984 CZE FT LAZARTEAM 14:09:54 04:44:35 43:25 (123) 06:59:22 (108) 10:34:33 (83) 12:13:41 (77)
71 68 / Muži [470] Milan Seman 1976 NLD The Hague 14:10:35 04:45:16 38:01 (40) 06:26:11 (71) 10:13:30 (62) 12:00:18 (62)
72 69 / Muži [486] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 14:11:30 04:46:11 39:12 (52) 06:16:35 (58) 10:13:30 (63) 11:58:18 (61)
73 4 / Ženy [394] Andrea Nováková 1983 CZE Náchod 14:13:25 04:48:06 43:35 (127) 06:50:32 (93) 10:30:00 (77) 12:10:07 (70)
74 70 / Muži [413] Marek Pešta 1991 CZE Runi.to 14:15:38 04:50:19 36:38 (22) 06:14:21 (53) 10:05:54 (56) 11:57:00 (59)
75 71 / Muži [571] Martin Vavruša 1971 CZE FRYDEX 14:15:47 04:50:27 48:03 (225) 06:53:15 (97) 10:27:24 (73) 12:01:31 (63)
76 72 / Muži [155] Michael Dobiáš 1973 CZE TRAILPOINT 14:18:17 04:52:58 40:44 (77) 06:17:22 (59) 10:37:03 (84) 12:17:49 (79)
77 5 / Ženy [417] Simona Pirklová 1985 CZE Praha 15 14:18:20 04:53:01 40:14 (72) 06:24:20 (65) 10:27:57 (76) 12:10:40 (72)
78 73 / Muži [455] Piotr Rokicki 1971 POL 5xm4 14:22:19 04:57:00 39:02 (50) 06:27:33 (72) 10:23:14 (69) 11:57:16 (60)
79 74 / Muži [434] Radim Prahl 1974 PSE Running Tours Prague 14:22:34 04:57:15 40:48 (81) 06:33:21 (76) 10:33:48 (80) 12:11:52 (74)
80 75 / Muži [162] Marek Dubský 1991 CZE Pardubice 14:22:57 04:57:38 40:52 (82) 06:33:25 (77) 10:24:19 (70) 12:10:29 (71)
81 76 / Muži [505] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 14:24:18 04:58:58 46:26 (187) 06:53:36 (98) 10:34:16 (81) 12:13:59 (78)
82 77 / Muži [619] Grzegorz Krupa 1973 POL KB.Sobótka 14:25:06 04:59:47 39:45 (63) 07:11:32 (122) 10:46:27 (93) 12:28:59 (87)
83 78 / Muži [466] Zdzisław Sarna 1975 POL Kraków 14:25:08 04:59:49 39:47 (65) 07:11:13 (121) 10:46:23 (92) 12:28:49 (86)
84 79 / Muži [206] Martin Hanuš 1985 CZE Frýdlant 14:25:32 05:00:13 40:38 (75) 06:43:45 (85) 10:44:40 (90) 12:28:13 (85)
85 80 / Muži [566] Petr Valášek 1977 CZE Frýdlant 14:25:34 05:00:15 40:45 (78) 06:43:53 (86) 10:44:49 (91) 12:28:09 (84)
86 81 / Muži [237] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 14:28:19 05:03:00 40:29 (73) 06:14:47 (55) 10:19:35 (67) 12:11:37 (73)
87 82 / Muži [247] Radek Hrabčák 1978 CZE Brno 14:30:34 05:05:14 39:28 (58) 06:25:01 (69) 10:27:26 (74) 12:17:50 (80)
88 83 / Muži [233] Josef Holoubek 1989 CZE EasyToUk 14:37:46 05:12:27 38:09 (42) 06:19:45 (62) 10:09:43 (58) 12:05:21 (67)
89 84 / Muži [378] Piotr Murawski 1973 POL Maraton Leszno 14:39:25 05:14:05 38:04 (41) 06:56:09 (104) 11:00:15 (101) 12:41:47 (92)
90 6 / Ženy [459] Anna Rýznerová 1981 CZE Praha 5 14:47:26 05:22:07 42:04 (100) 07:06:16 (114) 10:50:17 (95) 12:30:16 (89)
91 85 / Muži [545] Tomáš Tandler 1978 CZE Kolín 14:50:40 05:25:20 43:32 (126) 07:03:48 (112) 11:05:30 (107) 12:55:23 (102)
92 86 / Muži [249] Daniel Hromádko 1969 CZE NA POHODU 14:50:48 05:25:29 37:53 (37) 07:13:29 (123) 10:50:21 (96) 12:39:08 (91)
93 87 / Muži [582] Miroslav Vitvar 1976 CZE Hořice 14:51:03 05:25:44 46:45 (196) 07:32:31 (153) 11:13:08 (113) 12:54:43 (100)
94 7 / Ženy [584] Denisa Vlková 1992 CZE Liberec 14:52:43 05:27:24 43:10 (118) 06:37:53 (81) 10:43:31 (88) 12:25:27 (82)
95 88 / Muži [172] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 14:53:16 05:27:56 37:18 (29) 07:25:55 (141) 11:13:20 (115) 12:52:50 (99)
96 89 / Muži [149] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 14:54:24 05:29:04 44:06 (135) 06:58:13 (105) 10:48:40 (94) 12:46:03 (93)
97 90 / Muži [117] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 15:00:23 05:35:04 43:39 (129) 06:54:16 (99) 11:09:20 (111) 12:51:12 (96)
98 91 / Muži [324] Petr Kulhánek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 15:00:25 05:35:05 42:24 (103) 07:07:00 (115) 11:04:27 (106) 12:51:17 (97)
99 92 / Muži [442] Petr Příkazský 1989 CZE Brno 15:00:32 05:35:13 41:56 (98) 06:44:44 (89) 10:43:34 (89) 12:34:38 (90)
100 93 / Muži [509] Miroslav Szarowski 1974 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 15:02:15 05:36:56 41:37 (91) 06:37:23 (80) 10:57:55 (99) 12:51:05 (95)
101 94 / Muži [563] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 15:03:26 05:38:07 42:56 (115) 06:46:31 (92) 10:37:32 (85) 12:27:47 (83)
102 95 / Muži [161] Lukáš Drobný 1984 CZE Praha 3 15:04:09 05:38:50 50:55 (292) 11:00:27 (102) 12:52:49 (98)
103 96 / Muži [232] Martin Holas 1985 CZE Praha 15:06:43 05:41:24 42:43 (112) 06:45:14 (91) 10:41:01 (86) 13:08:00 (113)
104 97 / Muži [261] Lukáš Janík 1988 CZE RBZ Praha 15:07:29 05:42:10 41:51 (95) 06:52:49 (95) 11:07:28 (109) 13:10:50 (114)
105 98 / Muži [535] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:07:39 05:42:19 41:55 (97) 06:52:59 (96) 11:07:27 (108) 13:11:08 (115)
106 99 / Muži [110] Radek Beneda 1982 CZE Praha 3 15:08:02 05:42:43 39:13 (53) 06:17:26 (60) 10:32:13 (78) 13:06:02 (111)
107 100 / Muži [610] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 15:10:23 05:45:03 44:48 (144) 06:38:45 (82) 10:32:42 (79) 12:29:57 (88)
108 101 / Muži [583] Roman Vlček 1976 CZE Trutnov 15:11:15 05:45:55 45:20 (161) 07:22:36 (134) 11:13:23 (116) 13:02:05 (109)
109 102 / Muži [306] Lukáš Košťál 1979 CZE LookAss 15:11:47 05:46:28 43:51 (132) 07:24:09 (138) 11:15:15 (117) 13:06:37 (112)
110 103 / Muži [406] Jan Pařízek 1980 CZE Praha 9 15:12:25 05:47:06 44:49 (145) 07:20:45 (133) 11:15:39 (118) 13:01:07 (108)
111 104 / Muži [531] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 15:14:23 05:49:04 44:12 (137) 06:56:01 (103) 10:53:25 (97) 12:57:12 (104)
112 105 / Muži [488] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 15:21:19 05:56:00 47:52 (219) 07:17:33 (126) 11:23:08 (119) 13:13:02 (118)
113 106 / Muži [847] Róbert Frohn 1982 SVK GE-TRA s.r.o. 15:23:11 05:57:51 30:58 (4) 05:27:24 (13) 11:41:38 (134) 13:14:43 (120)
114 107 / Muži [391] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 15:25:03 05:59:44 45:17 (160) 07:09:49 (117) 11:03:56 (105) 12:57:50 (106)
115 108 / Muži [421] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:25:11 05:59:52 45:05 (154) 07:10:24 (119) 11:13:11 (114) 13:03:38 (110)
116 8 / Ženy [605] Věra Záhorová 1985 CZE Hrádek 15:25:22 06:00:03 46:32 (192) 07:22:58 (135) 11:23:56 (120) 13:12:41 (117)
117 109 / Muži [358] Pavel Mašek 1974 CZE Hrádek 15:25:40 06:00:20 46:50 (199) 07:23:27 (136) 11:24:20 (121) 13:13:06 (119)
118 110 / Muži [173] Jiri Fabian 1978 CZE TopMonks Hunters 15:26:54 06:01:35 41:53 (96) 06:55:01 (101) 11:02:52 (104) 12:55:10 (101)
119 111 / Muži [298] Martin Kment 1966 CZE iThinkBeer 15:27:46 06:02:27 44:07 (136) 07:10:17 (118) 11:09:00 (110) 12:50:38 (94)
120 112 / Muži [478] Tomáš Slovák 1969 CZE Traged Team 15:28:54 06:03:34 43:48 (131) 07:00:01 (109) 11:26:57 (123) 13:12:14 (116)
121 113 / Muži [221] Václav Herbs 1973 CZE FC Torpedo Středokluky 15:30:43 06:05:24 45:32 (168) 07:58:35 (210) 11:54:32 (151) 13:46:31 (139)
122 114 / Muži [483] Roman Solich 1984 CZE Hýsly 15:31:05 06:05:46 42:35 (105) 10:59:29 (100) 12:56:57 (103)
123 115 / Muži [389] Michael Novak 1977 CZE gone4run 15:32:06 06:06:47 40:58 (83) 06:42:26 (84) 11:00:31 (103) 12:57:58 (107)
124 116 / Muži [278] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 15:42:13 06:16:54 43:12 (119) 06:55:59 (102) 10:57:09 (98) 12:57:33 (105)
125 117 / Muži [463] Petr Říman 1967 CZE SK Babice 15:42:46 06:17:27 43:43 (130) 07:19:30 (130) 11:28:59 (124) 13:19:16 (122)
126 118 / Muži [372] Petr Mondri 1972 CZE Praha 15:42:48 06:17:29 46:23 (185) 07:04:09 (113) 11:29:40 (125) 13:29:18 (123)
127 119 / Muži [452] Marek Rod 1967 CZE Krčský les 15:44:53 06:19:34 39:37 (60) 07:33:21 (154) 11:57:54 (159) 13:44:49 (136)
128 120 / Muži [453] Marek Rod 1987 CZE Chodos atletics 15:44:54 06:19:35 39:41 (62) 07:33:24 (155) 11:57:59 (160) 13:44:53 (137)
129 121 / Muži [480] Josef Smola 1951 CZE MK Seitl Ostrava 15:45:33 06:20:14 47:20 (206) 07:34:44 (164) 11:46:53 (141) 13:32:07 (126)
130 122 / Muži [580] Jiří Vítek 1973 CZE KOB Kladno 15:46:29 06:21:10 43:22 (122) 07:31:27 (152) 11:36:51 (129) 13:37:00 (131)
131 9 / Ženy [121] Ivana Bohoňková 1962 CZE Mělník 15:49:45 06:24:26 46:26 (186) 07:24:05 (137) 11:37:36 (131) 13:39:17 (133)
132 123 / Muži [164] Zbyněk Dubský 1972 CZE BIKE2000 15:51:52 06:26:33 50:43 (289) 07:59:23 (212) 11:56:03 (155) 13:47:41 (141)
133 10 / Ženy [345] Helena Malá 1981 CZE RunSport Team 15:56:02 06:30:43 46:57 (201) 07:14:52 (125) 11:35:34 (128) 13:34:05 (129)
134 124 / Muži [186] Ondřej Fremunt 1987 CZE Praha 15:56:35 06:31:16 47:36 (212) 07:25:57 (142) 11:42:46 (138) 13:32:41 (128)
135 11 / Ženy [375] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 15:57:34 06:32:15 45:26 (163) 07:33:27 (156) 11:53:45 (148) 13:39:58 (134)
136 125 / Muži [339] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:02:47 06:37:28 46:36 (195) 07:29:32 (150) 12:07:06 (169) 14:02:51 (156)
137 126 / Muži [596] Tomáš Votava 1974 CZE Hostivice 16:02:52 06:37:33 46:29 (191) 07:29:27 (149) 12:07:00 (168) 14:03:01 (157)
138 127 / Muži [157] Libor Doležal 1978 CZE Černokostelecký pivovár 16:07:27 06:42:08 48:16 (231) 07:17:46 (127) 11:26:52 (122) 13:29:52 (124)
139 128 / Muži [160] Lukáš Dostál 1983 CZE Ostrava 16:09:33 06:44:14 45:22 (162) 07:41:40 (184) 11:55:29 (154) 13:52:28 (145)
140 129 / Muži [616] Marek Žeravík 1984 CZE Pardubice 16:09:43 06:44:23 45:33 (169) 07:41:43 (185) 11:55:26 (153) 13:47:11 (140)
141 130 / Muži [379] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 16:13:02 06:47:43 45:01 (151) 07:53:02 (200) 12:07:24 (170) 14:15:12 (168)
142 131 / Muži [499] Václav Strnad 1974 CZE Brno SKY RUN 16:13:13 06:47:54 44:31 (141) 07:29:23 (148) 11:54:47 (152) 13:50:40 (143)
143 132 / Muži [599] Tomáš Vrzáček 1974 CZE CS-1000 16:13:26 06:48:07 43:25 (124) 07:14:08 (124) 11:47:52 (142) 13:46:30 (138)
144 133 / Muži [604] Miroslav Zábranský 1986 CZE Liberec 16:14:49 06:49:30 48:29 (235) 07:36:56 (169) 12:08:57 (172) 14:17:16 (169)
145 12 / Ženy [399] Kateřina Ondrušová 1986 CZE Praha 16:16:34 06:51:15 48:23 (234) 07:35:52 (168) 11:39:34 (132) 13:37:04 (132)
146 134 / Muži [263] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE SUADRA 16:16:36 06:51:17 43:35 (128) 07:24:40 (140) 11:42:12 (136) 13:54:10 (148)
147 135 / Muži [334] Jiří Linhart 1972 CZE Havířov 16:16:58 06:51:39 43:17 (120) 07:46:04 (194) 11:46:08 (139) 13:52:28 (146)
148 136 / Muži [116] Filip Bialas 1998 CZE Praha 4 16:18:33 06:53:14 42:09 (101) 07:09:44 (116) 11:35:28 (127) 13:36:33 (130)
149 13 / Ženy [118] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek pod Brdy 16:20:28 06:55:08 45:09 (157) 07:30:37 (151) 11:56:12 (156) 13:57:21 (151)
150 14 / Ženy [101] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 16:20:37 06:55:17 47:24 (208) 07:33:33 (157) 11:54:19 (149) 13:57:46 (152)
151 137 / Muži [140] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 16:22:02 06:56:43 46:35 (194) 07:41:22 (182) 12:03:46 (162) 14:10:11 (164)
152 138 / Muži [561] Jiří Urban 1980 CZE Teplice 16:22:06 06:56:46 42:38 (107) 21:52:30 (161) 12:04:20 (164) 14:10:03 (163)
153 139 / Muži [139] Robert Čabla 1981 CZE Slaný 16:22:12 06:56:53 46:47 (197) 07:41:36 (183) 12:04:37 (165) 14:10:14 (165)
154 140 / Muži [555] David Trojan 1997 CZE Praha 9 16:23:21 06:58:02 47:14 (203) 07:57:28 (207) 12:21:23 (185) 14:21:25 (174)
155 141 / Muži [567] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 16:28:06 07:02:47 45:51 (176) 07:19:26 (129) 11:46:26 (140) 13:54:34 (149)
156 142 / Muži [414] Andrej Petruš 1987 CZE Chrastava 16:30:39 07:05:20 42:50 (113) 07:24:33 (139) 11:42:23 (137) 13:54:05 (147)
157 143 / Muži [608] Jan Záruba 1977 CZE Praha 16:30:40 07:05:21 39:41 (61) 07:34:36 (162) 11:48:28 (143) 13:48:46 (142)
158 144 / Muži [132] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 16:31:49 07:06:30 48:58 (244) 07:38:23 (174) 14:53:04 (318) 13:51:17 (144)
159 145 / Muži [597] Ondřej Votoček 1973 CZE Praha 4 - Libuš 16:32:32 07:07:13 40:36 (74) 07:28:31 (147) 11:56:22 (157) 13:56:15 (150)
160 146 / Muži [559] Michal Turek 1970 CZE Praha 16:33:48 07:08:29 51:39 (306) 07:47:28 (198) 12:37:10 (202) 14:28:14 (183)
161 147 / Muži [573] Jiří Větvička 1979 CZE Praha 16:34:57 07:09:38 48:11 (228) 08:12:27 (229) 12:28:27 (195) 14:31:53 (188)
162 148 / Muži [321] Tomáš Kubín 1981 CZE RS Vlašim 16:35:42 07:10:22 46:49 (198) 07:43:24 (188) 11:50:09 (146) 14:04:10 (159)
163 149 / Muži [290] Jaroslav Kebrle 1988 CZE Horovice 16:36:17 07:10:58 48:06 (226) 08:19:54 (236) 12:34:50 (200) 14:26:37 (181)
164 150 / Muži [326] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 16:38:22 07:13:03 40:08 (69) 07:02:41 (111) 11:30:34 (126) 13:31:37 (125)
165 151 / Muži [267] Roman Jirák 1975 CZE Břehy 16:41:00 07:15:41 47:34 (211) 07:46:46 (197) 12:26:18 (194) 14:32:53 (192)
166 152 / Muži [167] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 16:41:27 07:16:08 46:09 (181) 08:00:53 (214) 12:03:49 (163) 13:58:45 (154)
167 153 / Muži [495] Josef Stolín 1971 CZE Relative Team 16:41:53 07:16:34 48:20 (232) 07:27:08 (145) 12:09:57 (174) 14:18:28 (171)
168 15 / Ženy [262] Karolína Jánošíková 1987 CZE Relative Team 16:41:55 07:16:36 47:55 (222) 07:26:59 (144) 12:09:47 (173) 14:18:23 (170)
169 154 / Muži [310] Daniel Krátký 1984 CZE Praha 8 16:42:15 07:16:56 45:01 (152) 07:33:57 (160) 12:11:07 (175) 14:10:26 (166)
170 155 / Muži [439] Pavel Procházka 1968 CZE Kladno 16:43:00 07:17:41 49:18 (249) 07:33:53 (159) 11:57:48 (158) 14:03:48 (158)
171 156 / Muži [178] Pavel Fenyk 1965 CZE SK Babice 16:43:24 07:18:05 42:40 (109) 07:19:35 (131) 11:48:44 (144) 13:41:50 (135)
172 157 / Muži [373] Marek Moravec 1976 CZE Anvil 16:43:25 07:18:06 40:47 (79) 07:10:56 (120) 12:08:48 (171) 14:06:07 (162)
173 158 / Muži [145] Tomáš Čermák 1970 CZE Prostřední Lánov 16:49:02 07:23:43 41:05 (84) 07:20:01 (132) 11:37:23 (130) 13:32:10 (127)
174 159 / Muži [120] Miloš Bohoněk 1962 CZE Mělník 16:49:58 07:24:39 45:06 (155) 07:37:42 (172) 12:13:48 (177) 14:20:11 (172)
175 160 / Muži [607] Pavel Zámostný 1970 CZE iThinkBeer 16:52:04 07:26:44 43:07 (117) 06:54:36 (100) 11:12:21 (112) 13:17:23 (121)
176 161 / Muži [514] Michal Šebesta 1983 CZE metro A 16:57:36 07:32:16 44:12 (138) 07:35:09 (166) 12:14:15 (178) 14:25:33 (176)
177 162 / Muži [503] Adam Svoboda 1983 CZE S.K.R.S. 16:58:41 07:33:22 51:16 (300) 07:26:28 (143) 11:39:38 (133) 14:04:11 (160)
178 163 / Muži [424] Jan Podhajský 1976 CZE Etnetera Etdorfin 17:02:39 07:37:20 46:13 (183) 07:27:48 (146) 12:18:30 (183) 14:22:11 (175)
179 16 / Ženy [506] Michaela Svobodová 1983 CZE Jablonec nad Nisou 17:03:05 07:37:46 46:28 (190) 07:38:54 (177) 12:05:19 (166) 14:20:29 (173)
180 164 / Muži [444] Ondřej Ptáček 1989 CZE Brumov-Bylnice 17:04:35 07:39:16 45:41 (172) 07:41:17 (181) 12:12:32 (176) 14:29:45 (185)
181 165 / Muži [168] Karel Dvořák 1974 CZE Měřín 17:04:49 07:39:30 44:28 (140) 07:42:47 (187) 12:06:15 (167) 14:11:01 (167)
182 166 / Muži [125] Jan Brenk 1972 CZE Tmaň 17:06:18 07:40:59 41:24 (88) 07:42:19 (186) 11:49:31 (145) 14:05:24 (161)
183 17 / Ženy [579] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 17:08:07 07:42:48 45:36 (171) 07:35:31 (167) 12:15:34 (180) 14:26:19 (179)
184 18 / Ženy [440] Pavlína Procházková 1964 CZE Hořovice 17:08:10 07:42:51 45:29 (166) 12:15:52 (182) 14:26:09 (178)
185 167 / Muži [441] Luboš Prošek 1968 CZE Vráž 17:08:10 07:42:51 45:27 (164) 07:35:05 (165) 12:15:39 (181) 14:26:25 (180)
186 168 / Muži [457] Jaroslav Roubal 1968 CZE KLÁŠTERKA 17:08:50 07:43:31 45:11 (158) 07:46:35 (196) 12:03:08 (161) 14:00:11 (155)
187 169 / Muži [517] Jan Šettner 1975 CZE Kuncina 300 17:10:11 07:44:52 48:55 (241) 08:03:00 (220) 12:23:28 (189) 14:32:11 (189)
188 170 / Muži [159] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 17:10:51 07:45:32 48:56 (242) 08:03:24 (223) 12:24:23 (191) 14:32:32 (190)
189 171 / Muži [244] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 17:13:50 07:48:31 49:30 (255) 07:51:22 (199) 12:26:17 (193) 14:32:44 (191)
190 172 / Muži [346] Petr Maleček 1972 CZE Praha 8 17:16:19 07:51:00 44:53 (146) 07:45:05 (193) 12:15:08 (179) 14:26:05 (177)
191 173 / Muži [429] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA Pardubice 17:16:21 07:51:02 43:54 (133) 08:02:49 (219) 12:36:11 (201) 14:40:49 (193)
192 174 / Muži [411] Jaroslav Pekárek 1976 CZE Stará Boleslav 17:18:34 07:53:15 44:40 (142) 07:38:04 (173) 12:20:42 (184) 14:27:01 (182)
193 175 / Muži [395] Jan Novotný 1975 CZE PARENT PROJECT 17:21:23 07:56:04 49:49 (264) 08:27:13 (249) 13:08:50 (224) 14:59:52 (205)
194 19 / Ženy [316] Iva Kroužilová 1977 CZE Poděbrady 17:22:11 07:56:51 47:55 (220) 07:43:36 (190) 12:24:43 (192) 14:31:35 (187)
195 176 / Muži [320] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 17:26:14 08:00:55 47:51 (217) 07:43:30 (189) 12:22:53 (186) 14:31:16 (186)
196 177 / Muži [507] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 17:28:53 08:03:34 47:30 (210) 07:33:45 (158) 11:54:25 (150) 13:58:01 (153)
197 178 / Muži [238] Pavel Hons 1970 CZE Kladno 17:29:14 08:03:55 44:59 (150) 07:54:59 (204) 12:51:09 (212) 14:58:34 (202)
198 179 / Muži [342] Pavel Mach 1965 CZE MK Kladno 17:29:19 08:04:00 45:02 (153) 07:54:58 (203) 12:51:15 (213) 14:58:45 (203)
199 20 / Ženy [565] Hana Váchová 1980 CZE Praha 9 17:30:02 08:04:43 44:44 (143) 06:51:54 (94) 11:41:54 (135) 14:52:13 (199)
200 180 / Muži [215] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 17:31:41 08:06:22 47:23 (207) 08:01:49 (217) 12:48:05 (207) 14:59:49 (204)
201 181 / Muži [216] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 17:32:01 08:06:42 45:45 (173) 08:01:58 (218) 12:48:24 (210) 15:00:07 (206)
202 21 / Ženy [366] Martina Metzová 1971 CZE MK Seitl Ostrava 17:32:04 08:06:45 47:55 (221) 07:59:36 (213) 12:57:28 (216) 14:54:45 (200)
203 22 / Ženy [141] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 17:35:19 08:09:59 52:59 (333) 08:20:47 (239) 12:42:59 (205) 14:48:32 (196)
204 182 / Muži [314] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 17:38:41 08:13:22 49:37 (257) 08:01:39 (216) 12:34:42 (199) 14:42:42 (194)
205 183 / Muži [568] Petr Váňa 1962 CZE Olomouc 17:45:30 08:20:10 38:53 (49) 07:55:02 (205) 12:30:43 (198) 14:48:40 (197)
206 184 / Muži [195] Daniel Grzelak 1973 POL Maraton Leszno 17:47:20 08:22:01 49:53 (268) 08:05:29 (224) 13:03:07 (221) 15:02:24 (209)
207 23 / Ženy [196] Justyna Grzelak 1974 POL Maraton Leszno 17:47:30 08:22:11 49:47 (261) 08:05:34 (225) 13:03:02 (220) 15:02:16 (208)
208 185 / Muži [490] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená zvěř 17:51:13 08:25:54 50:53 (291) 08:18:12 (234) 13:12:23 (228) 15:14:04 (213)
209 186 / Muži [376] Martin Müller 1968 CZE Pardubice 17:53:17 08:27:58 49:21 (251) 07:38:28 (175) 12:30:40 (197)
210 187 / Muži [170] Aleš Dvořák 1981 CZE Vodňany 17:54:18 08:28:58 47:51 (216) 08:07:25 (226) 12:29:51 (196) 14:50:28 (198)
211 24 / Ženy [349] Klára Malíková 1983 CZE Per ho! 18:01:54 08:36:35 49:22 (252) 08:20:32 (237) 13:29:31 (243) 15:39:32 (234)
212 25 / Ženy [184] Markéta Florianová 1984 CZE Jablonec nad Nisou 18:01:56 08:36:37 49:20 (250) 08:20:42 (238) 13:29:35 (245) 15:39:40 (235)
213 188 / Muži [356] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:02:27 08:37:08 51:14 (298) 08:31:06 (262) 13:26:01 (239) 15:32:09 (227)
214 189 / Muži [481] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 18:02:36 08:37:17 47:45 (215) 08:03:11 (221) 13:01:50 (219) 15:21:14 (218)
215 190 / Muži [519] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 18:02:37 08:37:17 46:27 (189) 07:58:22 (208) 13:01:45 (218) 14:56:22 (201)
216 191 / Muži [108] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 18:04:14 08:38:55 43:05 (116) 07:56:20 (206) 13:12:22 (227) 15:29:29 (224)
217 192 / Muži [553] René Trbušek 1976 CZE Čelákovice 18:04:54 08:39:35 46:02 (178) 07:53:25 (201) 13:00:27 (217) 15:25:18 (222)
218 193 / Muži [461] Jan Řezáč 1978 CZE Mladá Boleslav 18:07:01 08:41:42 47:14 (204) 08:27:02 (248) 13:15:04 (233) 15:29:48 (226)
219 194 / Muži [328] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 18:07:02 08:41:42 47:09 (202) 08:26:57 (247) 13:14:52 (232) 15:29:41 (225)
220 195 / Muži [493] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:07:02 08:41:43 48:32 (236) 07:44:56 (191) 13:11:07 (226) 15:17:16 (215)
221 196 / Muži [562] Martin Urbaník 1976 SVK STEFANIKTRAIL.SK 18:12:14 08:46:55 45:29 (165) 07:58:49 (211) 13:35:04 (254) 15:23:56 (219)
222 197 / Muži [210] Petr Havel 1968 CZE MPM TEAM 18:13:36 08:48:16 48:55 (240) 07:53:35 (202) 13:06:42 (223) 15:17:48 (216)
223 26 / Ženy [384] Dagmar Nesládková 1982 CZE Vlčice u Trutnova 18:14:05 08:48:46 49:07 (246) 08:01:06 (215) 12:50:47 (211) 15:10:36 (210)
224 198 / Muži [177] Petr Fejtek 1991 CZE - 18:14:10 08:48:51 54:06 (360) 07:40:00 (180) 12:23:36 (190) 15:11:22 (211)
225 27 / Ženy [543] Iva Švecová 1971 CZE Pardubice 18:18:47 08:53:28 50:29 (283) 08:10:15 (228) 13:03:10 (222) 15:29:16 (223)
226 199 / Muži [362] Jaroslav Mauler 1978 CZE Maugli 18:18:48 08:53:29 47:29 (209) 08:22:56 (243) 13:20:43 (235) 15:32:55 (230)
227 200 / Muži [606] Vít Zahrádka 1978 CZE Spřátelená zvěř 18:21:28 08:56:08 51:14 (299) 08:24:46 (246) 13:13:41 (231) 15:41:13 (236)
228 201 / Muži [601] Karel Wilk 1982 CZE Praha 10 18:23:44 08:58:25 53:10 (340) 08:24:45 (245) 12:54:09 (214) 15:00:44 (207)
229 202 / Muži [500] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 18:26:15 09:00:56 46:09 (180) 08:28:53 (253) 13:24:32 (238) 15:41:59 (237)
230 203 / Muži [469] Jiří Sehnal 1988 CZE Praha 18:28:05 09:02:46 53:12 (343) 07:58:31 (209) 13:11:00 (225) 15:12:32 (212)
231 28 / Ženy [344] Eliška Majorová 1987 CZE Praha 18:28:11 09:02:52 50:33 (286) 07:34:38 (163) 12:54:37 (215) 15:16:58 (214)
232 204 / Muži [174] Aleš Fajkus 1988 CZE Mravenci od baby Jagy 18:30:14 09:04:55 45:07 (156) 08:16:01 (232) 12:42:03 (204) 15:24:53 (220)
233 205 / Muži [446] Marek Pytlík 1989 CZE MOBJ 18:30:21 09:05:02 45:15 (159) 08:15:57 (231) 12:41:54 (203) 15:25:02 (221)
234 206 / Muži [492] Wenzel Steffen 1962 GER Hoyerswerdaer SV 1919 18:31:50 09:06:31 49:22 (253) 08:14:22 (230) 13:26:56 (240) 15:38:29 (231)
235 207 / Muži [594] Libor Voplakal 1986 CZE Équipe sans limites - Humpolec 18:32:50 09:07:30 45:32 (167) 07:18:10 (128) 11:53:02 (147) 14:28:32 (184)
236 208 / Muži [532] Bohumil Šroubek 1984 CZE Knechti 18:34:09 09:08:50 45:57 (177) 08:32:48 (268) 13:33:25 (250) 16:16:53 (256)
237 209 / Muži [445] Tomáš Pucholt 1994 CZE Knechti 18:34:15 09:08:56 45:48 (174) 08:32:55 (270) 13:33:24 (248) 16:15:03 (252)
238 210 / Muži [224] Petr Hlad 1977 CZE Usti nad Labem 18:34:26 09:09:07 51:35 (303) 08:30:23 (259) 13:29:33 (244) 15:56:48 (244)
239 211 / Muži [225] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 18:34:29 09:09:10 52:32 (325) 08:29:05 (256) 13:29:30 (242) 15:55:17 (243)
240 29 / Ženy [124] Eva Brejchová 1979 CZE Praha 18:36:09 09:10:50 50:22 (279) 07:45:01 (192) 12:48:24 (209) 15:18:25 (217)
241 212 / Muži [385] Michal Netík 1991 CZE Praha 3 18:37:18 09:11:59 45:34 (170) 08:18:48 (235) 13:33:05 (247) 15:52:28 (239)
242 213 / Muži [609] Martin Zbruž 1970 CZE Praha 9 18:37:22 09:12:02 52:58 (332) 09:01:24 (314) 13:58:03 (275) 16:02:19 (247)
243 214 / Muži [585] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 18:40:00 09:14:40 44:00 (134) 07:38:39 (176) 12:43:21 (206) 14:44:41 (195)
244 215 / Muži [471] Pavel Schmid 1983 CZE Praha 10 18:42:00 09:16:41 46:08 (179) 08:31:20 (263) 13:37:17 (255) 15:53:03 (240)
245 30 / Ženy [468] Lucie Sedlářová 1975 CZE sportlav 18:42:00 09:16:41 46:12 (182) 08:31:24 (264) 13:37:23 (256) 15:53:17 (241)
246 216 / Muži [192] Michal Graman 1977 CZE Poděbrady 18:42:25 09:17:06 46:33 (193) 08:27:58 (251) 13:38:49 (258) 15:48:55 (238)
247 217 / Muži [287] Mirek Karkoš 1970 CZE Fidobar 18:42:35 09:17:16 49:51 (266) 08:37:10 (280) 13:12:59 (229) 15:32:21 (229)
248 218 / Muži [437] Martin Procházka 1981 CZE Pardubice 18:42:41 09:17:22 49:43 (260) 08:37:09 (279) 13:13:00 (230) 15:32:21 (228)
249 219 / Muži [260] Radek Jambor 1973 CZE Sám sobě sponzorem:-) 18:51:08 09:25:49 52:19 (320) 09:02:59 (318) 13:45:24 (263) 16:03:01 (249)
250 31 / Ženy [510] Blanka Šafránková 1970 CZE Poděbrady, Pátek 18:52:59 09:27:40 49:12 (247) 08:28:07 (252) 13:24:13 (237) 15:38:52 (232)
251 220 / Muži [405] Aleš Palásek 1974 CZE Paldové 18:53:34 09:28:15 47:16 (205) 08:22:57 (244) 13:21:16 (236) 15:39:28 (233)
252 221 / Muži [113] Petr Bernovský 1968 CZE Praha 4 18:58:43 09:33:24 42:39 (108) 07:46:11 (195) 13:32:37 (246) 16:02:38 (248)
253 222 / Muži [248] Matěj Hrejsemnou 1991 CZE Zvole 18:59:39 09:34:19 48:57 (243) 08:33:37 (272) 14:09:05 (286) 16:24:16 (261)
254 223 / Muži [284] Martin Kanta 1982 CZE Praha 19:01:36 09:36:16 48:13 (229) 08:31:43 (266) 14:04:51 (282) 16:31:38 (269)
255 224 / Muži [285] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 19:01:40 09:36:21 48:08 (227) 08:31:46 (267) 14:04:48 (281) 16:31:39 (270)
256 225 / Muži [181] Jiří Fiala 1984 CZE Brno 19:02:45 09:37:26 51:06 (295) 08:40:19 (284) 14:13:36 (291) 16:33:34 (271)
257 32 / Ženy [409] Jana Pavloušková 1987 CZE Brno 19:02:48 09:37:29 51:23 (302) 08:40:27 (285) 14:13:44 (292) 16:33:43 (273)
258 226 / Muži [423] Marek Podbielski 1974 POL KB Castellanus 19:03:04 09:37:45 47:58 (223) 08:30:32 (260) 13:55:26 (271) 16:34:53 (275)
259 227 / Muži [496] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 19:07:16 09:41:57 52:08 (314) 09:33:27 (351) 14:38:25 (311) 16:46:14 (289)
260 33 / Ženy [520] Martina Šimková 1982 CZE Praha 19:07:55 09:42:36 52:50 (329) 08:36:36 (278) 13:33:25 (249) 15:57:12 (245)
261 228 / Muži [213] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 19:09:34 09:44:14 48:52 (239) 08:34:56 (275) 13:58:38 (276) 16:06:42 (250)
262 229 / Muži [560] Tomáš Ulma 1964 CZE Praha 9 19:10:53 09:45:34 53:56 (354) 08:38:31 (281) 13:34:55 (253) 15:53:44 (242)
263 230 / Muži [590] Frantisek Volf 1981 CZE LoneWolf 19:17:07 09:51:48 52:29 (324) 08:51:53 (301) 13:56:10 (272) 16:35:33 (279)
264 231 / Muži [276] Pavel Juřica 1979 CZE MK Seitl Ostrava 19:18:10 09:52:51 53:33 (350) 08:55:25 (309) 13:46:56 (264) 16:23:53 (260)
265 232 / Muži [386] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves 19:19:13 09:53:54 52:12 (317) 08:39:26 (282) 14:00:52 (278) 16:17:16 (257)
266 233 / Muži [183] Pavel Flekač 1982 CZE Čelákovice 19:22:28 09:57:09 50:50 (290) 09:22:09 (339) 14:43:39 (316) 17:14:29 (306)
267 234 / Muži [388] Marcel Nosek 1975 CZE Sokol Úbislavice 19:24:26 09:59:07 48:14 (230) 08:47:09 (295) 13:52:55 (266) 16:29:36 (267)
268 235 / Muži [613] Jakub Zlámal 1973 CZE Sokol Úbislavice 19:24:51 09:59:32 48:45 (238) 08:47:32 (296) 13:53:31 (269) 16:30:15 (268)
269 236 / Muži [315] Martin Krédl 1972 CZE Bakovští šlapeři 19:25:31 10:00:12 53:07 (336) 08:54:45 (307) 14:18:26 (297) 16:41:50 (284)
270 237 / Muži [182] Michal Flek 1976 CZE Bakovští šlapeři 19:25:37 10:00:18 53:11 (342) 08:54:45 (308) 14:00:26 (277) 16:42:01 (285)
271 34 / Ženy [534] Michaela Vondrová 1987 CZE Liberec 19:26:45 10:01:25 49:33 (256) 08:41:45 (288) 14:15:07 (293) 16:42:03 (286)
272 238 / Muži [368] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 19:27:35 10:02:16 54:40 (369) 09:04:36 (323) 14:11:26 (290) 16:36:54 (280)
273 239 / Muži [617] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 19:28:01 10:02:42 49:13 (248) 08:29:03 (254) 14:02:29 (279) 16:29:33 (266)
274 240 / Muži [547] Vojtěch Tišl 1986 CZE Puklice 19:31:33 10:06:13 51:20 (301) 08:42:28 (290) 13:43:30 (259) 16:21:17 (259)
275 241 / Muži [572] Erik Veselý 1983 CZE Jihlava 19:31:43 10:06:24 51:13 (297) 08:42:31 (291) 13:43:34 (260) 16:21:08 (258)
276 242 / Muži [214] Václav Heinrich 1978 CZE IMIN 19:35:26 10:10:07 50:01 (274) 08:41:30 (287) 13:53:29 (268) 16:26:31 (263)
277 243 / Muži [443] Josef Ptáček 1980 CZE IMIN 19:35:26 10:10:07 49:53 (267) 08:41:26 (286) 13:53:21 (267) 16:26:27 (262)
278 244 / Muži [309] Pavel Koza 1978 CZE Praha 4 19:35:57 10:10:38 47:38 (214) 07:39:26 (179) 13:19:15 (234) 16:00:30 (246)
279 245 / Muži [255] Stanislav Hušek 1968 CZE Praha 4 19:36:52 10:11:33 53:59 (357) 08:48:23 (299) 14:19:55 (299) 16:35:06 (278)
280 246 / Muži [502] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 19:36:57 10:11:37 50:15 (276) 08:48:22 (297) 14:20:22 (300) 16:35:02 (277)
281 247 / Muži [223] Lukáš Himr 1985 CZE Krokodýl Brno 19:37:02 10:11:43 49:49 (265) 08:33:38 (274) 13:34:15 (251) 16:16:45 (255)
282 248 / Muži [367] Jiří Mifek 1985 CZE Měnín 19:37:03 10:11:44 49:48 (262) 08:33:38 (273) 13:34:18 (252) 16:16:32 (254)
283 249 / Muži [313] Martin Kraus 1991 CZE Broumy 19:37:17 10:11:58 47:52 (218) 08:27:49 (250) 14:17:20 (296) 16:44:18 (288)
284 250 / Muži [180] David Fiala 1970 CZE men4run 19:38:01 10:12:42 45:48 (175) 08:39:26 (283) 14:19:20 (298) 16:43:17 (287)
285 251 / Muži [142] Martin Čapek 1978 CZE Turnov 19:38:43 10:13:24 51:37 (304) 08:30:16 (258) 13:38:48 (257) 16:29:07 (265)
286 252 / Muži [419] Marek Plášil 1988 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:37 10:15:18 49:43 (259) 08:21:42 (240) 13:56:33 (273) 16:50:04 (291)
287 253 / Muži [158] Vojtěch Donát 1987 CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 19:40:46 10:15:26 49:57 (272) 08:22:09 (241) 13:57:00 (274) 16:49:41 (290)
288 35 / Ženy [295] Kateřina Kliková 1981 CZE Praha 19:41:21 10:16:02 52:20 (321) 08:44:54 (293) 14:10:40 (288) 16:41:16 (282)
289 36 / Ženy [134] Veronika Cagáňová 1983 CZE Karlovy Vary 19:41:24 10:16:05 52:29 (323) 08:44:43 (292) 14:10:53 (289) 16:41:15 (281)
290 254 / Muži [374] Pavel Mosler 1984 CZE Opava 19:41:32 10:16:13 52:20 (322) 08:44:57 (294) 14:10:06 (287) 16:41:31 (283)
291 255 / Muži [603] Karol Woźniak 1986 POL KB Castellanus 19:42:29 10:17:10 47:58 (224) 08:30:36 (261) 13:55:23 (270) 16:34:54 (276)
292 256 / Muži [422] Karel Pluhař 1983 CZE Čelákovice 19:45:09 10:19:50 49:57 (273) 08:48:23 (298) 14:20:23 (301) 16:53:48 (295)
293 257 / Muži [235] Michal Holub 1964 CZE Praha 19:50:16 10:24:57 50:31 (284) 09:07:45 (327) 14:26:25 (303) 16:52:27 (292)
294 258 / Muži [552] Daniel Trávníček 1987 CZE Hořice 19:52:13 10:26:54 49:42 (258) 08:22:49 (242) 13:28:31 (241) 16:07:00 (251)
295 259 / Muži [530] Vojtech Špišák 1980 SVK Košice 20:00:01 10:34:42 49:03 (245) 09:09:34 (328) 14:40:04 (314) 16:55:36 (296)
296 260 / Muži [274] Petr Joska 1978 CZE Jičín 20:01:37 10:36:18 53:13 (344) 09:00:50 (313) 14:31:31 (308) 16:59:17 (298)
297 37 / Ženy [432] Radka Pospíšilová 1969 CZE Jičín 20:01:42 10:36:23 53:08 (338) 09:00:14 (312) 14:31:29 (307) 16:59:25 (299)
298 261 / Muži [402] Martin Ouda 1974 CZE T5 Kladno 20:01:54 10:36:35 53:09 (339) 08:51:37 (300) 13:51:41 (265) 16:16:22 (253)
299 38 / Ženy [268] Alena Jiráňová 1986 CZE Opatovice nad Labem 20:03:53 10:38:33 51:54 (309) 08:29:04 (255) 13:44:30 (261) 16:33:40 (272)
300 262 / Muži [536] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 20:04:02 10:38:43 51:58 (310) 08:29:28 (257) 13:44:45 (262) 16:33:57 (274)
301 263 / Muži [256] Petr Chlubna 1974 CZE Břeclav 20:07:44 10:42:25 49:53 (269) 08:35:58 (276) 14:06:26 (285) 16:53:15 (293)
302 264 / Muži [211] Tomáš Havelka 1976 CZE Břeclav 20:07:47 10:42:28 49:56 (270) 08:35:59 (277) 14:06:20 (284) 16:53:20 (294)
303 265 / Muži [458] Dušan Rozsypal 1971 CZE Přerov 20:08:20 10:43:01 52:41 (328) 09:03:44 (320) 14:15:25 (295) 17:10:10 (303)
304 266 / Muži [593] Vítězslav Vontroba 1968 CZE Opava 20:08:23 10:43:04 52:53 (331) 09:03:35 (319) 14:15:08 (294) 17:10:31 (304)
305 267 / Muži [427] Miroslav Podrabský 1969 CZE T5 Kladno 20:15:58 10:50:39 53:54 (352) 09:20:29 (337) 14:23:43 (302) 16:55:56 (297)
306 268 / Muži [270] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 20:16:14 10:50:54 50:19 (278) 08:31:35 (265) 14:06:07 (283) 16:28:58 (264)
307 269 / Muži [504] Jakub Svoboda 1984 CZE Vrchlabí 3 20:20:25 10:55:06 53:04 (334) 08:32:59 (271) 14:39:14 (312) 17:01:59 (301)
308 39 / Ženy [586] Jana Vodvarkova 1984 CZE Báječné ženy v běhu 20:20:28 10:55:08 53:07 (337) 08:32:54 (269) 14:39:14 (313) 17:01:52 (300)
309 40 / Ženy [516] Romana Šejnohová 1988 CZE Sejřek 20:21:47 10:56:28 52:00 (311) 09:23:19 (341) 14:30:27 (306) 17:20:38 (307)
310 270 / Muži [397] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 20:21:49 10:56:30 01:01:53 (446) 10:15:14 (383) 15:07:32 (326) 17:38:02 (315)
311 271 / Muži [542] Pavel Švarc 1942 CZE Příbram V 20:22:58 10:57:38 52:53 (330) 08:56:58 (310) 14:42:34 (315) 17:12:31 (305)
312 41 / Ženy [383] Martina Němečková 1965 CZE Praha 20:24:16 10:58:57 51:51 (308) 09:27:13 (347) 15:37:46 (346) 17:35:01 (313)
313 42 / Ženy [217] Iva Hejkrlíková 1982 CZE HEJ HEJ 20:26:32 11:01:13 53:28 (348) 09:32:36 (349) 15:13:12 (333) 17:38:47 (317)
314 272 / Muži [304] Tomáš Komárek 1985 CZE Chachumbábů 20:27:46 11:02:27 56:06 (386) 10:04:51 (371) 15:08:44 (329) 17:38:06 (316)
315 43 / Ženy [218] Věra Hejkrlíková 1954 CZE HEJ HEJ 20:28:35 11:03:15 53:57 (355) 09:32:49 (350) 15:13:24 (334) 17:39:08 (318)
316 273 / Muži [465] Roman Sallmann 1989 CZE Lázně Bělohrad 20:29:41 11:04:22 51:37 (305) 09:11:05 (329) 14:34:23 (309) 17:06:16 (302)
317 274 / Muži [363] Ladislav Mazůrek 1951 CZE Mimoň 20:33:51 11:08:32 49:48 (263) 08:52:30 (302) 14:34:28 (310) 17:21:18 (308)
318 275 / Muži [589] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:38:14 11:12:55 54:12 (361) 09:23:18 (340) 15:04:05 (325) 17:35:22 (314)
319 276 / Muži [592] Marian Vondrák 1973 CZE Lampertice 20:41:35 11:16:15 01:07:57 (466) 10:54:40 (420) 15:23:30 (339) 17:42:34 (320)
320 277 / Muži [454] Michal Rogovský 1981 CZE Čelákovice 20:45:36 11:20:17 52:02 (313) 09:23:36 (342) 15:17:23 (337) 17:44:20 (322)
321 278 / Muži [447] Fabian Rabl 1975 AUT Ultra Team Rabl 20:52:07 11:26:47 52:39 (326) 09:20:38 (338) 15:38:01 (347) 18:03:47 (325)
322 44 / Ženy [265] Věra Jindrová 1989 CZE Praha 20:56:10 11:30:50 50:24 (280) 08:53:52 (305) 14:57:07 (323) 17:40:44 (319)
323 279 / Muži [264] Marek Jindra 1985 CZE Praha 20:56:16 11:30:56 50:25 (281) 08:54:04 (306) 14:58:25 (324) 17:42:51 (321)
324 280 / Muži [156] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 21:03:22 11:38:03 49:27 (254) 09:14:27 (332) 14:54:42 (321) 17:29:56 (311)
325 281 / Muži [336] Marek Tancik 1972 CZE Praha 11 21:04:10 11:38:50 50:58 (293) 09:14:42 (334) 14:55:14 (322) 17:30:29 (312)
326 45 / Ženy [515] Klára Šebková 1987 CZE Tachov 21:10:34 11:45:15 52:01 (312) 09:11:50 (330) 14:29:06 (304) 17:29:12 (310)
327 282 / Muži [513] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 21:10:44 11:45:25 52:09 (315) 09:12:00 (331) 14:29:21 (305) 17:29:10 (309)
328 283 / Muži [148] Jiří Černý 1978 CZE Týnec nad Sázavou 21:16:29 11:51:10 54:20 (362) 09:27:05 (346) 15:33:02 (342) 18:19:55 (333)
329 46 / Ženy [557] Veronika Truksová 1987 CZE Praha 8 21:25:40 12:00:20 54:27 (363) 09:05:21 (324) 16:04:31 (352) 18:29:41 (339)
330 284 / Muži [401] Dominik Orsag 1991 SVK Partizanske 21:25:40 12:00:21 54:27 (364) 09:05:22 (325) 16:04:33 (353) 18:29:31 (337)
331 47 / Ženy [123] Kateřina Brabcová 1983 CZE Praha 6 21:40:51 12:15:32 56:27 (389) 09:43:47 (355) 16:00:56 (351) 18:32:16 (340)
332 285 / Muži [595] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 21:41:17 12:15:58 54:56 (373) 09:14:42 (333) 15:22:32 (338) 17:56:09 (323)
333 286 / Muži [312] Ivan Kratzer 1985 CZE Kladno 21:43:59 12:18:40 53:10 (341) 09:27:01 (345) 15:33:08 (343) 18:20:26 (334)
334 287 / Muži [297] Jakub Klimus 1985 CZE Týnec nad Sázavou 21:44:13 12:18:53 53:34 (351) 09:26:48 (344) 15:33:13 (344) 18:20:35 (335)
335 288 / Muži [185] Tomáš Franc 1976 CZE Fidobar 21:45:51 12:20:32 49:57 (271) 09:04:10 (321) 15:08:38 (328) 18:07:24 (326)
336 289 / Muži [234] Zbyněk Holub 1974 CZE Fidobar 21:45:56 12:20:37 50:06 (275) 09:04:17 (322) 15:08:34 (327) 18:07:36 (327)
337 290 / Muži [243] Milan Hota 1957 CZE FC Záhoří 21:49:14 12:23:54 01:00:26 (437) 09:50:06 (359) 15:32:38 (341) 18:29:35 (338)
338 291 / Muži [189] Arkadiusz Gerono 1983 POL Jelenia Góra 21:52:57 12:27:37 53:55 (353) 09:49:32 (358) 15:13:10 (332) 18:03:37 (324)
339 292 / Muži [105] Petr Audy 1989 CZE Bílina 22:03:24 12:38:05 48:22 (233) 09:01:31 (315) 15:12:35 (331) 18:35:11 (341)
340 293 / Muži [203] Jiří Haltuf 1985 CZE Chrudim 22:06:47 12:41:28 54:40 (368) 10:09:47 (380) 15:46:26 (349) 18:51:39 (344)
341 48 / Ženy [524] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 22:06:48 12:41:29 54:34 (366) 10:09:46 (379) 15:46:21 (348) 18:51:38 (343)
342 294 / Muži [360] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 22:07:44 12:42:25 52:13 (319) 09:02:05 (316) 15:16:58 (335) 18:19:13 (330)
343 295 / Muži [219] Jakub Hejný 1990 CZE Praha 4 22:07:52 12:42:33 52:11 (316) 09:02:12 (317) 15:17:19 (336) 18:19:20 (332)
344 296 / Muži [122] Zdeněk Bouda 1980 CZE DEATH A.D. Huť 22:10:31 12:45:11 53:05 (335) 09:39:58 (354) 16:12:32 (357) 18:56:09 (346)
345 297 / Muži [450] Jiří RANSDORF 1957 CZE Praha 7 22:12:46 12:47:26 01:06:40 (465) 09:50:09 (360) 15:36:30 (345) 18:19:03 (329)
346 298 / Muži [521] Petr Šindelář 1970 CZE Praha 22:21:07 12:55:47 56:30 (391) 09:52:26 (362) 15:52:52 (350) 18:27:11 (336)
347 299 / Muži [163] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 22:29:59 13:04:40 01:00:31 (438) 10:32:28 (404) 16:18:13 (360) 18:59:04 (347)
348 300 / Muži [487] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 22:36:02 13:10:43 01:04:11 (459) 10:52:46 (419) 16:54:57 (373) 19:20:59 (354)
349 301 / Muži [240] Jakub Horák 1990 CZE Litomyšl 22:37:20 13:12:00 52:12 (318) 09:46:16 (357) 15:27:19 (340) 18:19:14 (331)
350 302 / Muži [476] Tomáš Slavkovský 1987 CZE AK Vydrník 22:47:28 13:22:09 57:22 (401) 10:05:47 (373) 16:18:14 (361) 19:10:31 (349)
351 49 / Ženy [380] Kristina Nečekalová 1984 CZE AK Vydrník 22:47:30 13:22:10 57:25 (402) 10:05:57 (374) 16:18:26 (364) 19:10:53 (350)
352 303 / Muži [430] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 22:47:41 13:22:22 56:34 (392) 09:39:37 (352) 16:18:16 (362) 19:01:34 (348)
353 304 / Muži [484] Jiří Soukup 1976 CZE Nučice 22:47:48 13:22:29 55:14 (374) 09:39:41 (353) 16:18:23 (363) 19:14:55 (351)
354 305 / Muži [258] Vladimír Chvátal 1967 CZE Úvaly 22:48:36 13:23:16 55:50 (383) 09:24:36 (343) 15:11:14 (330) 18:18:40 (328)
355 50 / Ženy [143] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 22:48:38 13:23:19 56:35 (393) 09:54:53 (365) 16:04:41 (355) 19:18:14 (352)
356 51 / Ženy [327] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 22:48:46 13:23:27 56:44 (396) 09:54:57 (366) 16:04:58 (356) 19:18:17 (353)
357 306 / Muži [300] Pavel KOLLER 1970 CZE Hostomice pod Brdy 22:51:59 13:26:39 59:54 (435) 11:00:19 (423) 18:49:05 (416) 20:26:17 (379)
358 307 / Muži [193] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 22:56:28 13:31:09 58:13 (412) 09:46:01 (356) 16:38:29 (368) 19:49:59 (362)
359 308 / Muži [602] Pavel Wohanka 1945 CZE Spartak Beranka 22:58:56 13:33:37 01:00:33 (440) 10:28:15 (395) 16:18:07 (359) 19:27:20 (355)
360 309 / Muži [347] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 23:05:23 13:40:04 59:45 (432) 10:37:51 (410) 17:04:54 (381) 19:39:46 (361)
361 310 / Muži [396] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 23:05:57 13:40:37 58:38 (417) 10:23:39 (392) 17:03:01 (380) 19:51:46 (363)
362 311 / Muži [369] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 23:08:11 13:42:52 57:44 (410) 10:07:44 (376) 16:17:58 (358) 18:53:20 (345)
363 52 / Ženy [497] Michaela Stránská 1988 CZE Báječné ženy v běhu + Decathlon 23:12:06 13:46:47 54:30 (365) 10:04:10 (370) 16:21:29 (365) 19:28:27 (356)
364 312 / Muži [574] Ondřej Vevera 1984 CZE Praha 8 23:15:44 13:50:25 01:02:03 (447) 11:32:39 (441) 17:48:16 (399) 20:42:55 (388)
365 313 / Muži [508] Zsolt Szalay 1976 HUN Siófok 23:20:58 13:55:39 57:25 (403) 10:48:39 (411) 17:14:10 (385) 20:22:41 (377)
366 53 / Ženy [319] Jitka Křížová 1981 CZE Radostin n.Osl. 23:22:44 13:57:25 57:28 (404) 08:42:23 (289) 16:53:03 (371) 19:37:31 (358)
367 314 / Muži [222] Gábor Hevér 1982 HUN TTT, HVTE, Lokomotív TE 23:22:46 13:57:27 57:34 (407) 10:49:45 (412) 17:12:53 (384) 20:21:51 (376)
368 54 / Ženy [448] Zdeňka Radostová 1971 CZE karlovarská dračice 23:23:23 13:58:03 55:18 (376) 09:51:04 (361) 16:25:05 (366) 19:39:37 (360)
369 315 / Muži [354] Frank Marek 1996 CZE Orlová 23:24:44 13:59:24 55:46 (380) 09:53:55 (364) 16:04:39 (354) 18:51:18 (342)
370 316 / Muži [588] Martin Vojtěch 1980 CZE Pardubice 23:25:22 14:00:03 57:32 (405) 10:30:10 (397) 16:43:25 (369) 19:37:26 (357)
371 55 / Ženy [338] Mirka Lusková 1984 CZE Pardubice 23:25:24 14:00:05 57:36 (408) 10:30:14 (399) 16:43:39 (370) 19:37:35 (359)
372 317 / Muži [371] Zdeněk Mlejnský 1966 CZE KČT Štěchovice 23:26:06 14:00:47 56:52 (398) 10:19:41 (391) 17:01:43 (379) 20:09:35 (372)
373 318 / Muži [176] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 23:28:21 14:03:01 54:34 (367) 10:35:00 (407) 17:23:34 (390) 20:28:06 (380)
374 319 / Muži [546] Filip Ticháček 1983 CZE FC Wydle 23:32:06 14:06:47 56:29 (390) 10:16:56 (384) 17:01:31 (377) 19:55:45 (366)
375 320 / Muži [612] Jakub Zítka 1982 CZE Suchý Důl 23:32:10 14:06:51 56:27 (388) 10:16:59 (386) 17:01:35 (378) 19:55:37 (365)
376 321 / Muži [230] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:33:36 14:08:17 01:00:04 (436) 10:25:58 (393) 17:21:55 (388) 19:58:39 (368)
377 56 / Ženy [200] Jana Hájková 1984 CZE Praha 8 23:39:28 14:14:09 57:42 (409) 10:32:42 (406) 17:52:32 (404) 20:43:40 (389)
378 322 / Muži [538] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 23:39:40 14:14:21 58:14 (413) 10:51:00 (416) 17:06:47 (382) 19:58:14 (367)
379 323 / Muži [150] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 23:42:10 14:16:50 01:01:16 (443) 09:57:36 (367) 17:18:34 (387) 20:12:23 (374)
380 324 / Muži [135] Peter Cisár 1979 SVK CS1000 23:42:12 14:16:53 01:01:47 (445) 09:57:39 (368) 17:18:12 (386) 20:03:39 (371)
381 57 / Ženy [415] Jiřina Pichová 1990 CZE Piškoti 23:45:56 14:20:36 54:40 (370) 09:53:29 (363) 16:27:41 (367) 20:09:51 (373)
382 58 / Ženy [433] Michaela Pospíšilová 1970 CZE Napajedla 23:47:18 14:21:59 01:03:31 (453) 10:52:06 (418) 17:07:02 (383) 20:00:06 (369)
383 325 / Muži [272] Jiří Johan 1969 CZE Zdice 23:47:19 14:21:59 57:18 (399) 11:08:55 (430) 17:32:27 (395) 20:31:34 (381)
384 326 / Muži [231] Petr Hojer 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 23:48:03 14:22:44 55:39 (379) 10:56:36 (421) 17:23:58 (392) 20:16:16 (375)
385 327 / Muži [359] Ondřej Matějovský 1975 CZE Vlašim 23:48:35 14:23:16 55:34 (378) 10:57:30 (422) 17:42:58 (397) 20:40:03 (387)
386 328 / Muži [425] Hynek Podivín 1961 CZE Kamenice 23:54:42 14:29:23 01:03:43 (456) 11:18:41 (438) 17:42:41 (396) 20:25:53 (378)
387 329 / Muži [474] Zdeněk Sladek 1977 CZE Bezno 23:58:52 14:33:33 58:49 (422) 10:30:11 (398) 17:23:02 (389) 19:53:49 (364)
388 59 / Ženy [293] Jana Klapetková 1986 CZE www.princezna-pampeliska.cz 24:12:58 14:47:39 01:03:02 (451) 10:28:14 (394) 17:48:33 (400) 20:46:21 (392)
389 330 / Muži [281] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 24:13:01 14:47:42 01:03:06 (452) 10:28:59 (396) 17:48:37 (401) 20:46:29 (393)
390 60 / Ženy [228] Eva Hloušková 1984 CZE Bozkov 221 24:29:03 15:03:44 59:05 (426) 10:09:30 (378) 18:43:00 (411) 21:05:39 (395)
391 331 / Muži [204] Petr Hamal 1959 CZE KDHO 24:32:52 15:07:33 56:51 (397) 10:06:03 (375) 17:27:49 (393) 20:36:06 (383)
392 332 / Muži [428] Martin Podrázský 1971 CZE Louny 24:36:55 15:11:36 58:28 (414) 10:16:59 (385) 16:58:52 (376) 20:39:52 (386)
393 61 / Ženy [301] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 24:49:40 15:24:20 59:08 (429) 10:32:34 (405) 17:52:27 (403) 20:44:13 (390)
394 333 / Muži [294] Lukáš Klein 1985 CZE Slaný 24:50:58 15:25:39 58:35 (415) 10:17:16 (387) 16:58:27 (375) 20:39:48 (385)
395 334 / Muži [106] Petr Báča 1978 CZE Havlíčkův Brod 24:51:15 15:25:56 54:04 (358) 10:13:19 (382) 16:54:28 (372) 20:35:37 (382)
396 335 / Muži [127] Jiří Brož 1989 CZE KCT 24:51:39 15:26:20 55:49 (382) 10:05:31 (372) 17:27:52 (394) 20:44:31 (391)
397 336 / Muži [197] Martin Habarta 1991 CZE Liberec 25:05:48 15:40:29 59:28 (431) 10:50:32 (413) 17:56:57 (405) 21:22:29 (399)
398 62 / Ženy [229] Marie Hnilicova 1991 CZE liberec 25:05:50 15:40:31 58:42 (418) 10:50:44 (414) 17:57:07 (406) 21:22:23 (398)
399 337 / Muži [451] Rostislav Robovský 1954 CZE SK Městec Králové 25:24:34 15:59:15 01:05:56 (464) 10:51:31 (417) 16:57:09 (374) 20:02:05 (370)
400 338 / Muži [456] Alexander Rosenberg 1978 GER Getting Tough e.V. 25:51:40 16:26:21 52:41 (327) 10:18:15 (390) 17:23:48 (391) 20:39:46 (384)
401 339 / Muži [435] Jan Pravda 1991 CZE Slaný 25:53:44 16:28:25 01:01:04 (441) 11:41:48 (443) 18:45:38 (413) 21:19:23 (396)
402 340 / Muži [241] Michael Horovič 1991 CZE Slaný 25:53:50 16:28:31 01:09:10 (468) 11:41:55 (444) 18:45:45 (414) 21:19:33 (397)
403 341 / Muži [253] Miroslav Hrubý 1945 CZE Praha 25:54:49 16:29:30 01:09:51 (470) 11:05:25 (427) 18:37:39 (409) 21:45:12 (402)
404 342 / Muži [114] Vojtěch Bezdíček 1991 CZE Generali 26:17:06 16:51:47 01:05:29 (460) 11:09:40 (432) 18:30:01 (408) 21:36:38 (401)
405 343 / Muži [165] Petr Dufek 1985 CZE Generali 26:17:10 16:51:51 01:05:33 (461) 11:09:38 (431) 18:29:52 (407) 21:36:36 (400)
406 344 / Muži [467] Jan Sedlák 1984 CZE ŠK Spartak UL 30:04:17 20:38:57 01:01:38 (444) 11:06:15 (428) 18:43:39 (412) 23:33:04 (407)
407 63 / Ženy [266] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 38:12:15 28:46:56 01:24:30 (473) 15:28:12 (455)
DNF / Muži [317] Václav Krycner 1979 CZE Brníkov 00:00 14:34:40 15:32:28 (475)
DNF / Muži [527] Pavel Šmejda 1982 CZE Rudá Hvězda Kamenec 02:13:37 16:48:17 56:41 (395) 11:24:19 (439)
DNF / Muži [549] Marek Tomčík 1973 CZE Pozdní sběr Litvínov 12:14:01 02:48:42 56:02 (385)
DNF / Muži [577] Radomír Viej 1976 CZE rawio - HUISMAN 12:52:57 03:27:38 37:07 (26) 06:25:44 (70)
DNF / Ženy [191] Eva Glaserová 1978 CZE Magnum Jazz Bigband 13:46:34 04:21:15 57:21 (400) 10:35:12 (408)
DNF / Muži [190] Slávek Glaser 1979 CZE Magnum Jazz Bigband 13:46:37 04:21:17 57:34 (406) 10:35:17 (409)
DNF / Muži [420] Zdeněk Plavec 1975 CZE Želenky 13:59:20 04:34:00 01:59:41 (474)
DNF / Muži [598] Filip Votruba 1985 CZE Praha 14:09:08 04:43:49 01:02:30 (450) 12:04:58 (454)
DNF / Ženy [337] Andrea Lukoszová 1986 CZE Praha 9 15:10:25 05:45:06 50:31 (285)
DNF / Muži [355] Milan Martínek 1985 CZE Vinařství Lipec 15:10:33 05:45:14 50:27 (282) 10:31:08 (402)
DNF / Muži [494] Tomáš Steklý 1994 CZE Chlumec nad Cidlinou 15:10:59 05:45:40 50:39 (288) 10:31:37 (403)
DNF / Muži [522] Libor Škarka 1983 CZE SK TERMIT 16:47:53 07:22:33 51:48 (307) 10:17:51 (389)
DNF / Muži [250] Richard Hroz 1966 CZE Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy 19:27:58 10:02:38 56:37 (394) 10:09:50 (381)
DNF / Muži [475] Honza Slavík 1982 CZE Až na Plech 20:30:52 11:05:32 53:33 (349) 10:30:45 (401)
DNF / Muži [431] Daniel Pospíšil 1985 CZE Praha 4 22:25:39 13:00:20 01:02:24 (449) 12:04:47 (453) 18:54:46 (421)
DNF / Muži [130] Miloslav Březina 1967 CZE Pardubice 23:37:44 14:12:25 01:03:50 (458) 12:04:17 (452)
DNF / Muži [614] Stanislav Zvonek 1984 CZE Čelákovice - Sedlčánky 01:02:04 (448) 11:32:42 (442) 17:48:10 (398) 20:51:14 (394)
DNF / Muži [518] Jan Ševeček 1995 CZE Bílovec 50:18 (277) 10:17:31 (388) 18:51:49 (418) 21:48:17 (403)
DNF / Muži [299] Jiří Kolisko 1988 CZE K.R.N.A.P. 58:51 (423) 11:13:11 (434) 19:03:30 (423) 22:00:52 (404)
DNF / Muži [464] Tomáš Sádek 1983 CZE K.R.N.A.P. 59:48 (433) 11:13:05 (433) 19:03:29 (422) 22:01:16 (405)
DNF / Ženy [403] Jitka Ouhrabková 1994 CZE K.R.N.A.P. 58:51 (424) 11:13:15 (435) 19:03:45 (424) 22:01:26 (406)
DNF / Muži [104] Pavel Arlt 1967 CZE Hodkovice nad Mohelkou 36:50 (23) 05:43:17 (18) 09:12:19 (23)
DNF / Muži [407] Miroslav Pavlík 1953 CZE Litvínov 6 46:27 (188) 07:37:09 (170) 12:23:06 (187)
DNF / Muži [408] Libor Pavlík 1976 CZE Praha 5 - Košíře 44:55 (149) 07:37:15 (171) 12:23:23 (188)
DNF / Muži [381] Vítek Nedopílek 1984 CZE Opava 51:01 (294) 07:39:26 (178) 12:48:18 (208)
DNF / Muži [325] Ivan Kurka 1976 CZE Trutnov 46:54 (200) 08:03:14 (222) 14:02:33 (280)
DNF / Muži [491] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 54:06 (359) 09:05:53 (326) 14:48:06 (317)
DNF / Muži [611] Marek Zima 1989 CZE Praha 55:47 (381) 08:53:14 (303) 14:53:55 (319)
DNF / Muži [341] Jakub Mahler 1989 CZE Praha 55:54 (384) 08:53:30 (304) 14:53:58 (320)
DNF / Ženy [154] Kateřina Dlouhá 1985 CZE Maratón Klub Kladno 54:45 (371) 10:30:39 (400) 17:51:04 (402)
DNF / Muži [544] Zbyněk Táborský 1985 CZE ztranslations.cz 01:09:14 (469) 11:14:44 (437) 18:41:11 (410)
DNF / Ženy [556] Karolína Trsková 1986 CZE Praha 10 59:08 (430) 10:09:26 (377) 18:45:50 (415)
DNF / Ženy [400] Ilona Opltová 1966 CZE TAK Praha 59:52 (434) 11:00:23 (424) 18:49:24 (417)
DNF / Muži [615] Jakub Žatečka 1972 CZE Rychnov nad Kněžnou 58:05 (411) 12:03:03 (451) 18:53:09 (419)
DNF / Muži [392] Radek Novák 1982 CZE Brandýs nad Orlicí 58:49 (421) 12:02:57 (450) 18:53:25 (420)
DNF / Muži [600] Pavel Wehrberger 1974 CZE Veselí nad Lužnicí 01:05:35 (462) 11:57:17 (448) 19:30:59 (425)
DNF / Muži [209] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 01:05:42 (463) 11:57:12 (447) 19:32:06 (426)
DNF / Muži [416] Lukas Pilař 1980 CZE The North Face XRNNRS 37:32 (31) 05:49:33 (27)
DNF / Muži [286] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 39:17 (55) 05:50:31 (31)
DNF / Muži [551] Martin Trávníček 1970 CZE Hradec Králové 46:13 (184) 08:08:19 (227)
DNF / Muži [152] Miroslav Davídek 1978 CZE Úhonice 48:44 (237) 08:16:29 (233)
DNF / Muži [202] Václav Haláček 1984 CZE Magnum Jazz Bigband 51:10 (296) 08:58:00 (311)
DNF / Ženy [477] Pavlína Slezáková 1998 CZE Atletika Stará Boleslav 53:15 (346) 09:17:42 (335)
DNF / Muži [208] Tomáš Hatka 1989 CZE Atletika Stará Boleslav 53:14 (345) 09:17:46 (336)
DNF / Muži [107] Michal Bahník 1994 CZE Hradec Králové 53:18 (347) 09:29:48 (348)
DNF / Muži [280] Jakub Kalenský 1989 CZE Vrchlabí 50:36 (287) 10:02:05 (369)
DNF / Muži [575] Radek Veverka 1978 CZE Liberec 56:21 (387) 10:50:50 (415)
DNF / Ženy [273] Michaela Jónová 1992 CZE Mříčná 59:04 (425) 11:00:31 (425)
DNF / Muži [377] David Műller 1985 CZE Praha 59:05 (427) 11:00:31 (426)
DNF / Muži [554] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 01:03:46 (457) 11:08:43 (429)
DNF / Muži [498] jakub strmeň 1989 CZE K.R.N.A.P. 58:48 (420) 11:13:19 (436)
DNF / Muži [171] Vít Edr 1991 CZE Zruč nad Sázavou 58:48 (419) 11:27:42 (440)
DNF / Muži [523] Tomáš Škoda 1987 CZE H.O. Škrovád 01:00:32 (439) 11:55:31 (445)
DNF / Muži [512] Libor Šebek 1986 CZE Košátky 59:06 (428) 11:56:23 (446)
DNF / Ženy [131] Hana Březinová 1974 CZE Pardubice 01:03:38 (454) 11:57:47 (449)
DNF / Muži [529] Petr Špičák 1971 CZE Statenice 41:29 (89)
DNF / Muži [390] Zbyněk Novák 1985 CZE Kladno 47:37 (213)
DNF / Muži [473] Robert Sitter 1977 CZE Praha 58:37 (416)
DNF / Muži [330] Jiří Lapka 1988 CZE Ostrava 55:15 (375)
DNF / Muži [115] Michal Bezchleba 1981 CZE Mnichovo Hradiště 01:07:57 (467)
DNF / Ženy [137] Katarína Csicsaiová 1997 CZE Brandýs nad Labem 01:15:26 (471)
DNF / Ženy [207] Petra Hanzalová 1999 CZE Přezletice 01:15:29 (472)
DNF / Ženy [292] hana khunova 1976 CZE Rychnov nad kneznou 55:27 (377)
DNF / Ženy [541] Eva Šupíková 1986 CZE Kladno 42:25 (104)
DNF / Muži [175] Michal Farský 1992 CZE Víchová nad Jizerou 53:58 (356)
DNF / Muži [412] Jan Peldřimovský 1989 CZE Lučany nad Nisou 54:49 (372)
DNF / Muži [288] Petr Karlicky 1947 CZE Trilobit Barandov 01:03:39 (455)
DNF / Muži [269] Martin Jirkal 1985 CZE Praha - Zbraslav 01:01:08 (442)

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži [951] Louis Waterman 1991 GBR Třebotov 06:09:45 00:00 40:16 (2) 02:18:04 (4)
2 2 / Muži [902] Lukáš Svoboda 1977 CZE Praha 3 06:14:27 04:41 42:24 (8) 02:21:33 (5)
3 3 / Muži [908] Petr Šindelář 1975 CZE 06:20:07 10:22 48:23 (34) 02:30:10 (10)
4 4 / Muži [761] Nikola Havlík 1987 CZE RUNGO.cz 06:25:58 16:13 40:12 (1) 02:17:25 (2)
5 5 / Muži [711] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 06:44:25 34:40 41:17 (4) 02:17:50 (3)
6 6 / Muži [750] Lukáš Grečmal 1990 CZE NEVER-GIVE-UP team 06:44:29 34:43 40:45 (3) 02:16:45 (1)
7 7 / Muži [792] Martin Jílek 1977 CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 06:48:07 38:22 41:34 (6) 02:21:49 (6)
8 1 / Ženy [784] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 06:48:38 38:53 44:14 (11) 02:46:40 (29)
9 2 / Ženy [959] Ekaterina Zanozina 1985 CZE Praha 3 06:48:44 38:58 44:39 (15) 02:30:56 (11)
10 8 / Muži [827] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:49:34 39:49 44:23 (12) 02:39:02 (16)
11 9 / Muži [919] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná PZ 06:50:29 40:43 47:51 (33) 02:31:03 (12)
12 10 / Muži [716] Petr Brém 1980 CZE RUNGO.cz 06:52:30 42:45 45:09 (19) 02:32:31 (14)
13 3 / Ženy [728] Kateřina Čechová 1988 CZE Praha 07:05:10 55:25 48:59 (40) 02:46:27 (28)
14 11 / Muži [932] Andrzej Tomasik 1969 POL Zielona Góra 07:06:25 56:40 46:28 (28) 02:40:44 (17)
15 12 / Muži [742] Michał Dziubiński 1981 POL Family Extreme 07:09:34 59:48 45:14 (20) 02:41:08 (18)
16 13 / Muži [800] Marcin Kłopotek 1975 POL Family Extreme 07:09:35 59:49 45:27 (22) 02:42:41 (21)
17 14 / Muži [806] martin kopecky 1981 CZE www.telarna.cz 07:13:17 01:03:31 45:04 (18) 02:29:52 (8)
18 15 / Muži [707] Daniel Bednář 1986 CZE X-TRAIL ORLOVÁ 07:16:18 01:06:33 44:31 (13) 02:53:03 (39)
19 16 / Muži [904] Marek Svoboda 1977 CZE běžci moravany 07:16:23 01:06:37 44:36 (14) 02:52:55 (38)
20 17 / Muži [942] Tomas Vesely 1984 CZE KaMa Team 07:23:04 01:13:18 41:53 (7) 02:29:59 (9)
21 4 / Ženy [713] Eliška Bohdalková 1990 CZE TJ Sokol Chotěbuz 07:32:11 01:22:25 51:30 (50) 02:48:09 (30)
22 18 / Muži [829] Tomáš Lalák 1976 CZE 07:32:58 01:23:13 51:30 (49) 02:41:59 (20)
23 5 / Ženy [929] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 07:32:59 01:23:14 51:37 (51) 02:46:08 (26)
24 19 / Muži [892] Bedřich Slaměník 1976 CZE Praha 07:37:39 01:27:53 51:25 (48) 02:49:12 (32)
25 20 / Muži [961] Martin Zezula 1977 CZE běžci moravany 07:39:35 01:29:49 44:39 (16) 02:53:15 (40)
26 21 / Muži [626] Jan Koráb 1986 CZE VF 07:42:14 01:32:29 42:58 (9) 02:51:24 (33)
27 22 / Muži [853] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:42:15 01:32:29 47:44 (32) 02:46:17 (27)
28 6 / Ženy [780] Jana Hříchová 1992 CZE MPM TEAM 07:42:19 01:32:34 53:27 (56) 03:02:38 (47)
29 23 / Muži [748] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:45:32 01:35:46 43:50 (10) 02:33:21 (15)
30 24 / Muži [895] Martin Souček 1974 CZE Novosedlice 07:46:00 01:36:14 47:00 (29) 02:57:53 (43)
31 25 / Muži [945] Adam Vilčko 1988 CZE Praha - Podolí 07:48:50 01:39:05 46:11 (27) 02:51:56 (35)
32 7 / Ženy [775] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:50:50 01:41:05 48:58 (39) 02:48:27 (31)
33 26 / Muži [781] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 07:54:10 01:44:24 45:43 (24) 02:57:59 (44)
34 27 / Muži [879] Jakub Repík 1986 CZE Trutnov 07:54:11 01:44:25 58:54 (110) 03:08:50 (61)
35 28 / Muži [817] Ján Krajči 1971 CZE Krajanda Větrovy 07:55:10 01:45:24 45:47 (25) 02:41:37 (19)
36 29 / Muži [906] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:56:47 01:47:02 48:40 (36) 02:52:05 (36)
37 30 / Muži [968] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 07:59:02 01:49:17 47:17 (30) 02:45:32 (25)
38 31 / Muži [950] Lukáš Vorel 1980 CZE Pepina - Franta TEAM 08:04:30 01:54:44 47:21 (31) 02:51:33 (34)
39 32 / Muži [966] Marek Zubrzycki 1973 POL Aktywny Wałbrzych 08:05:14 01:55:29 55:55 (81) 03:17:44 (75)
40 8 / Ženy [754] Martina Hajkova 1983 CZE Kutna Hora 08:11:04 02:01:19 48:47 (38) 02:54:47 (41)
41 33 / Muži [753] Jan Hajek 1979 CZE KUtna Hora 08:11:05 02:01:19 48:43 (37) 02:52:35 (37)
42 34 / Muži [799] Jan Klusáček 1978 CZE Teplice 08:11:33 02:01:48 45:41 (23) 02:44:32 (23)
43 35 / Muži [885] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 08:11:35 02:01:50 45:53 (26) 02:44:00 (22)
44 9 / Ženy [850] Tereza Neuwirthová 1988 CZE Dáme to 08:28:53 02:19:08 54:19 (61) 03:03:24 (50)
45 36 / Muži [824] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 08:28:53 02:19:08 45:19 (21) 02:58:05 (45)
46 10 / Ženy [925] Šárka Šulejová 1986 CZE Nelahozeves 08:36:56 02:27:10 50:34 (45) 02:59:17 (46)
47 37 / Muži [957] Michal Zahradník 1975 CZE 08:38:12 02:28:27 56:19 (91) 03:03:12 (49)
48 11 / Ženy [798] Markéta Klimešová 1991 CZE Hradec Králové 08:38:13 02:28:27 51:12 (47) 03:02:59 (48)
49 38 / Muži [702] Petr Ajm 1985 CZE Praha 10 08:39:36 02:29:51 52:47 (54) 03:08:57 (62)
50 12 / Ženy [703] Markéta Ajmová 1985 CZE Praha 10 08:41:48 02:32:03 52:49 (55) 03:09:53 (63)
51 39 / Muži [745] Jiri Fialka 1971 CZE Dolní Břežany 08:42:07 02:32:22 54:40 (67) 03:05:31 (57)
52 40 / Muži [783] Martin Chmelík 1965 CZE 10 beers after 08:49:50 02:40:05 44:51 (17) 02:31:52 (13)
53 41 / Muži [822] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 08:49:52 02:40:07 50:27 (43) 03:04:56 (55)
54 42 / Muži [947] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 09:02:20 02:52:35 53:54 (57) 03:18:04 (76)
55 13 / Ženy [872] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:06:43 02:56:58 54:24 (62) 03:11:11 (67)
56 43 / Muži [851] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:06:48 02:57:03 50:29 (44) 03:04:52 (54)
57 44 / Muži [733] Robert Danihelka 1979 CZE Lhota pod Libcany 09:08:20 02:58:34 49:43 (41) 03:05:26 (56)
58 14 / Ženy [737] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 09:08:51 02:59:05 54:51 (71) 03:22:48 (82)
59 45 / Muži [736] Filip Doucha 1970 CZE Praha 415-Chodov 09:08:52 02:59:07 54:55 (72) 03:22:53 (83) 05:13:53 (1)
60 46 / Muži [955] Łukasz Wrona 1981 POL Aktywny Walbrzych 09:08:55 02:59:10 01:00:20 (120) 03:18:59 (77)
61 47 / Muži [767] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:14:08 03:04:23 59:04 (113) 03:16:19 (74)
62 48 / Muži [927] Jiří Švácha 1986 CZE Lány 09:14:09 03:04:23 50:53 (46) 02:55:27 (42)
63 49 / Muži [912] David Šorban 1976 CZE Hostavičtí Lemuři 09:15:12 03:05:26 51:46 (53) 03:11:07 (66)
(64) 49 / Muži [813] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany 09:15:12 03:05:26 51:38 (52) 03:11:01 (65)
(65) 15 / Ženy [823] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 09:15:12 03:05:26 55:25 (73) 03:22:10 (79)
(66) 15 / Ženy [721] Ludmila Bustová 1975 CZE Čelákovice 09:15:12 03:05:26 55:31 (75) 03:22:03 (78)
67 51 / Muži [705] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti 09:18:26 03:08:40 54:26 (63) 03:04:42 (53)
68 52 / Muži [963] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti 09:27:22 03:17:37 54:37 (65) 03:05:51 (58)
69 17 / Ženy [714] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 09:28:22 03:18:37 01:01:36 (133) 03:23:35 (84)
70 53 / Muži [755] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 09:28:30 03:18:44 54:41 (68) 03:11:19 (68)
71 18 / Ženy [732] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 09:30:19 03:20:34 56:13 (90) 03:24:10 (85)
72 54 / Muži [738] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 09:30:23 03:20:37 56:12 (89) 03:24:25 (86)
73 55 / Muži [946] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 09:33:55 03:24:09 55:55 (82) 03:10:41 (64)
74 56 / Muži [815] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:37:40 03:27:55 54:12 (60) 03:11:26 (69)
75 57 / Muži [852] Kuba Nojman 1986 CZE Club deportivo Kutná Hora 09:39:47 03:30:01 54:37 (66)
76 58 / Muži [828] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:40:47 03:31:02 56:08 (85) 03:14:12 (71)
77 59 / Muži [907] Tomáš Šimek 1976 CZE Chlebovice, Frýdek-Místek 09:41:24 03:31:39 53:55 (58) 03:08:32 (60)
78 19 / Ženy [807] Renata Kořínková 1983 CZE SK Babice 09:47:03 03:37:18 58:51 (108) 03:28:54 (90)
79 20 / Ženy [709] Anna Bernardinová 1984 CZE Praha 09:47:06 03:37:21 58:51 (109) 03:29:19 (92)
80 60 / Muži [954] Andrzej Woszczak 1964 POL Aktywny Wałbrzych 09:47:24 03:37:38 01:00:27 (121) 03:29:04 (91)
81 21 / Ženy [933] Alice Treglerová 1971 CZE Praha 4 09:52:50 03:43:05 50:20 (42) 03:04:07 (51)
82 61 / Muži [795] Petr Kejklíček 1981 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17 03:53:32 55:46 (79) 03:15:58 (73)
(83) 22 / Ženy [797] Hana Klampflová 1993 CZE Vrchaři Vrchlabí 10:03:17 03:53:32 55:46 (80) 03:15:51 (72)
84 62 / Muži [936] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 10:04:18 03:54:33 57:14 (97) 03:32:34 (101)
85 23 / Ženy [757] Kateřina Hašková 1987 CZE Velké Meziříčí 10:05:41 03:55:56 55:45 (78) 03:32:27 (100)
86 63 / Muži [782] Luboš Chalupa 1979 CZE Dašice 10:07:44 03:57:58 01:05:24 (179) 04:03:31 (145)
87 24 / Ženy [863] Mirka Pešoutová 1976 CZE Milkyway 10:12:46 04:03:01 01:04:49 (168) 03:34:02 (104)
(88) 64 / Muži [862] Jan Pešout 1973 CZE Praha 6 10:12:46 04:03:01 56:39 (92) 03:34:07 (105)
89 65 / Muži [835] Josef Machač 1984 CZE Sezimovo Ústí 10:20:07 04:10:22 58:11 (104) 03:33:57 (103)
(90) 65 / Muži [877] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 10:20:07 04:10:22 58:02 (103) 03:33:49 (102)
91 25 / Ženy [894] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:20:49 04:11:04 54:44 (69) 03:25:24 (87)
92 26 / Ženy [958] Eva Zajfrtova 1972 CZE Rybitvi 10:20:50 04:11:04 54:44 (70) 03:25:38 (89)
93 67 / Muži [734] Lukáš Doubek 1976 CZE Fidobar 10:20:54 04:11:08 56:11 (88) 03:25:33 (88)
94 68 / Muži [888] Martin Sawyer 1985 CZE Praha 10:20:58 04:11:12 01:00:58 (128) 03:39:30 (110)
95 27 / Ženy [887] Zdenka Sawyer 1983 CZE Praha 10:21:05 04:11:19 01:01:03 (129) 03:39:25 (109)
96 69 / Muži [939] Zdeněk Vémola 1975 CZE Brno 10:23:50 04:14:04 56:11 (87) 03:22:24 (80)
97 70 / Muži [727] Tomáš Crha 1983 CZE Kamenné Žehrovice 10:30:04 04:20:19 55:45 (77) 03:13:48 (70)
98 71 / Muži [820] Jan Krmela 1986 CZE Postopáci 10:30:29 04:20:43 57:09 (95) 03:30:02 (94)
99 72 / Muži [814] Pavel Koukol 1985 CZE Kolín 10:30:33 04:20:48 54:30 (64) 03:04:36 (52)
100 28 / Ženy [146] Ewa Gdowska 1977 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:30:52 04:21:07 01:02:49 (145) 03:39:41 (111)
101 29 / Ženy [952] Magdalena Widerowska 1972 POL Walbrzych 10:30:53 04:21:07 01:03:45 (153) 03:40:04 (112)
102 73 / Muži [935] Miroslav Ulčar 1972 CZE Čakovičky 10:36:03 04:26:18 55:33 (76) 03:32:19 (99)
103 30 / Ženy [914] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 10:36:42 04:26:56 57:38 (100) 03:41:23 (113)
104 74 / Muži [938] Jan Vedral 1975 CZE Chýně 10:36:43 04:26:57 57:27 (98) 03:41:30 (114)
105 31 / Ženy [864] Pavla Peterková 1973 CZE Strakonice 10:39:58 04:30:13 01:14:06 (208) 05:22:30 (218)
106 75 / Muži [889] Jan Schier 1981 CZE PALSTAT 10:43:54 04:34:09 01:01:35 (132) 03:55:08 (124)
107 76 / Muži [760] Lukas Havlas 1980 CZE PALSTAT 10:43:59 04:34:13 01:01:58 (139) 03:57:28 (131)
108 77 / Muži [953] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 10:44:02 04:34:17 01:01:40 (135) 03:56:10 (127)
109 32 / Ženy [724] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:45:55 04:36:10 01:07:58 (188) 03:57:01 (128)
(110) 32 / Ženy [854] Zuzana Novotná 1979 CZE Praha 9 10:45:55 04:36:10 01:07:49 (186) 03:57:05 (129)
111 34 / Ženy [870] Pavlína Polášková 1981 CZE Praha 9 10:48:01 04:38:16 01:02:10 (142) 04:00:10 (137)
112 78 / Muži [772] Pavel Hnízdil 1992 CZE Praha 6 10:48:30 04:38:44 55:56 (83) 03:22:38 (81)
113 79 / Muži [793] Ludek Jiru 1972 CZE Třebotov 10:50:00 04:40:14 59:01 (111) 03:29:41 (93)
114 80 / Muži [839] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:50:52 04:41:07 01:08:04 (189) 04:08:48 (162)
115 35 / Ženy [900] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Čeladná 10:51:04 04:41:19 01:07:50 (187) 04:08:52 (163)
116 81 / Muži [744] Ladislav Fialka 1975 CZE Vlašim 10:51:20 04:41:34 55:59 (84) 03:37:52 (107)
117 82 / Muži [903] Petr Svoboda 1980 CZE Rudná 10:51:24 04:41:39 56:10 (86) 03:37:48 (106)
118 83 / Muži [881] Lukáš Roubík 1986 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:07 04:43:22 56:40 (94) 03:31:28 (96)
119 36 / Ženy [922] Andrea Štolfová 1987 CZE Praha 4 10:53:10 04:43:25 55:26 (74) 03:31:41 (98)
(120) 84 / Muži [763] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 10:53:10 04:43:25 56:40 (93) 03:31:35 (97)
121 37 / Ženy [704] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 10:55:19 04:45:33 01:15:26 (210) 04:54:36 (201)
122 85 / Muži [819] Otakar Krejcárek 1979 CZE Malé Přítočno 10:56:54 04:47:09 01:04:20 (161) 03:50:50 (120)
123 86 / Muži [708] Jan Beneš 1988 CZE Rataje nad Sázavou 10:56:55 04:47:10 57:14 (96) 03:30:06 (95)
124 38 / Ženy [924] Hana Šulcová 1972 CZE Kladno 10:57:34 04:47:48 58:24 (105) 03:41:35 (115)
125 39 / Ženy [934] Ilona Tyburcova 1974 CZE Horalky 10:57:35 04:47:50 58:30 (106) 03:41:44 (117)
126 40 / Ženy [871] Jarmila Popovičová 1977 CZE Horalky 10:57:36 04:47:50 58:37 (107) 03:41:39 (116)
127 87 / Muži [967] Artur Żak 1979 POL Aktywny Walbrzych 11:02:38 04:52:53 01:00:16 (119) 04:05:04 (154)
(128) 87 / Muži [801] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:02:38 04:52:53 01:00:29 (122) 04:04:57 (153)
129 89 / Muži [940] Martin Venclák 1976 CZE Hladojedi 11:04:19 04:54:33 01:01:43 (136) 03:55:55 (125)
130 90 / Muži [882] LIBOR ŘEHÁČEK 1903 CZE PARDUBICE 11:04:19 04:54:34 01:01:38 (134) 03:56:02 (126)
131 41 / Ženy [133] Malgorzata Krasinska 1975 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 11:05:23 04:55:38 01:04:20 (162) 04:04:45 (152)
132 91 / Muži [719] Václav Burian 1982 CZE Pardubice 11:05:25 04:55:40 01:00:43 (125) 03:52:44 (123)
133 42 / Ženy [880] Kateřina Richterová 1989 CZE Praha 5 11:05:26 04:55:41 01:01:16 (130) 03:41:55 (118)
134 43 / Ženy [720] Hana Burianová 1986 CZE Pardubice 11:06:08 04:56:22 01:01:52 (138) 03:57:23 (130)
135 44 / Ženy [778] Lenka Hrdličková 1987 CZE Pardubice 11:06:17 04:56:31 01:02:05 (141) 03:41:59 (119)
136 45 / Ženy [809] Julie Košťálková 1997 CZE HK Choceň 11:07:18 04:57:33 01:00:39 (124) 04:04:14 (147)
137 46 / Ženy [869] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:07:22 04:57:36 59:47 (116) 04:04:25 (149)
138 92 / Muži [868] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:07:23 04:57:37 59:47 (115) 04:04:31 (150)
139 47 / Ženy [810] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:07:23 04:57:38 59:48 (117) 04:04:20 (148)
140 48 / Ženy [855] Gabriela Novotná 1991 CZE HK Choceň 11:07:25 04:57:39 59:50 (118) 04:04:35 (151)
141 49 / Ženy [706] Gabriela Bečičková 1998 CZE Javorník 11:07:27 04:57:42 01:00:43 (126) 04:04:10 (146)
142 93 / Muži [765] Radek Heczko 1971 CZE HRÁDEK 11:10:41 05:00:55 57:56 (102) 03:37:57 (108)
(143) 50 / Ženy [764] Kristina Házová 1971 CZE ŽENY SOBĚ - BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 11:10:41 05:00:55 01:07:39 (184) 04:26:56 (188)
144 94 / Muži [909] Miloš Škorna 1977 CZE Slaný 11:19:10 05:09:24 01:04:34 (164) 04:06:11 (160)
145 51 / Ženy [910] Linda Škornová 1997 CZE Slaný 11:19:10 05:09:25 01:03:57 (158) 04:06:04 (159)
146 52 / Ženy [731] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 11:21:51 05:12:05 01:04:09 (160) 03:59:14 (134)
147 53 / Ženy [730] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 11:21:52 05:12:06 01:04:04 (159) 04:01:03 (142)
148 95 / Muži [729] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 11:21:52 05:12:07 01:01:19 (131) 03:59:09 (133)
149 96 / Muži [884] Milan Řezníček 1967 CZE Praha 3 - Žižkov 11:22:42 05:12:57 01:03:52 (156) 04:08:15 (161)
150 97 / Muži [899] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 11:22:43 05:12:57 01:02:53 (146) 04:10:05 (164)
151 98 / Muži [147] Jan Pilař 1986 CZE Praha 10 11:22:54 05:13:08 01:14:13 (209) 04:56:09 (203)
152 54 / Ženy [930] Markéta Těžká 1987 CZE Pardubice 11:24:20 05:14:35 01:01:48 (137) 03:59:55 (135)
153 55 / Ženy [883] Edita Řezáčová 1987 CZE Sezemice 11:24:21 05:14:35 01:02:01 (140) 04:00:03 (136)
154 56 / Ženy [759] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 11:26:04 05:16:18 01:03:22 (151) 03:51:33 (121)
(155) 56 / Ženy [739] Helena Dvořáková 1985 CZE Praha 11:26:04 05:16:18 01:03:16 (150) 03:51:39 (122)
156 58 / Ženy [856] Martina Nývltová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 05:18:17 01:07:07 (183) 04:27:01 (189)
157 59 / Ženy [746] Jana Fidlerová 1975 CZE ŽENY SOBĚ 11:28:03 05:18:17 01:04:48 (167) 04:29:34 (192)
158 99 / Muži [842] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:28:50 05:19:04 01:08:56 (193) 04:12:31 (167)
159 60 / Ženy [743] Michaela Fehér 1990 CZE Mšeno 11:39:48 05:30:03 59:02 (112) 04:20:02 (174)
(160) 100 / Muži [857] Frantisek Obraz 1983 CZE Mělník 11:39:48 05:30:03 59:13 (114) 04:20:06 (175)
161 101 / Muži [821] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:41:42 05:31:57 01:05:37 (180) 04:02:33 (144)
162 61 / Ženy [915] Jana Štanderová 1994 CZE Slaný 11:44:08 05:34:23 01:04:28 (163) 04:05:42 (155)
163 62 / Ženy [937] Lucie Vágnerová 1994 CZE Slaný 11:44:12 05:34:26 01:04:37 (165) 04:05:47 (156)
164 63 / Ženy [920] Markéta Štěpánková 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:39 05:34:54 01:16:28 (214) 04:48:18 (198)
165 64 / Ženy [769] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:44:40 05:34:55 01:15:46 (211) 04:54:42 (202)
166 102 / Muži [873] Jaromír Přibyl 1974 CZE Ostrava 11:48:15 05:38:30 01:04:59 (172) 04:00:14 (138)
167 65 / Ženy [841] Karin Matulová 1994 CZE Ostrava 11:48:16 05:38:31 01:03:02 (148) 04:02:29 (143)
168 66 / Ženy [874] Lenka Přibylová 1978 CZE Ostrava 11:48:17 05:38:31 01:05:04 (175) 04:00:18 (139)
169 103 / Muži [752] Tomasz Hacuś 1975 POL Wrocław 11:49:15 05:39:30 01:09:22 (195) 04:30:11 (195)
170 67 / Ženy [849] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 11:52:18 05:42:33 01:10:13 (198) 04:26:52 (187)
(171) 67 / Ženy [756] Pavlína Hanušová 1973 CZE Česká Skalice 11:52:18 05:42:33 01:05:12 (177) 04:29:40 (193)
172 104 / Muži [622] Lejček David 1974 CZE Dobřichovice 11:52:40 05:42:54 01:24:52 (217) 04:21:03 (180)
173 105 / Muži [621] Radko Matyáš 1974 CZE Tehovec 11:52:42 05:42:56 01:24:53 (218) 04:20:59 (179)
174 106 / Muži [944] Lukáš Veselý 1972 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:46 05:45:01 01:08:36 (191) 04:22:19 (181)
175 107 / Muži [943] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:47 05:45:01 01:09:55 (196) 04:20:13 (176)
176 108 / Muži [749] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 2 11:54:47 05:45:02 01:05:00 (174) 03:58:28 (132)
177 109 / Muži [921] Pavel Štolba 1975 CZE STS Chvojkovice-Český Brod 11:54:56 05:45:10 01:09:18 (194) 04:20:25 (178)
178 110 / Muži [771] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice-Brod 11:54:57 05:45:12 01:02:40 (143) 04:20:21 (177)
179 69 / Ženy [722] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 11:56:21 05:46:36 01:00:44 (127) 04:00:27 (140)
(180) 111 / Muži [786] Michal Jedlička 1986 CZE Postopáci 11:56:21 05:46:36 01:00:35 (123) 04:00:35 (141)
181 112 / Muži [878] Radim Rajdl 1972 CZE MP Praha 12:11:43 06:01:57 01:06:02 (182) 04:12:16 (166)
182 113 / Muži [891] Martin Skalický 1970 CZE Praha 6 12:11:43 06:01:57 01:05:56 (181) 04:12:08 (165)
183 70 / Ženy [962] Martina Zirklerová 1968 CZE Vrchlabí 12:15:26 06:05:40 01:02:42 (144) 04:39:48 (196)
184 114 / Muži [834] Pavel Lupínek 1960 CZE Vrchlabí 12:15:27 06:05:41 01:02:53 (147) 04:39:59 (197)
185 71 / Ženy [794] Dana Johanová 1965 CZE Zdice 12:23:15 06:13:30 01:13:54 (207) 04:27:40 (190)
186 1 / [k]-685 [790] Eva Ježdíková 2701 CZE Svačinářky 12:26:13 06:16:28 01:04:59 (171) 04:05:51 (157)
187 72 / Ženy [740] Zuzana Dvořáková 1988 CZE Svačinářky 12:26:14 06:16:28 01:05:11 (176) 04:05:56 (158)
188 115 / Muži [837] Radim Macháček 1980 CZE Vacenovice 12:36:07 06:26:21 01:08:11 (190) 04:23:55 (183)
189 73 / Ženy [917] Ilona Štefanová 1972 CZE bajecne zeny v behu 12:47:07 06:37:21 01:04:47 (166) 04:29:29 (191)
190 74 / Ženy [808] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 12:49:52 06:40:07 57:35 (99) 05:08:58 (210)
191 116 / Muži [836] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 12:49:53 06:40:08 57:51 (101) 05:08:54 (209)
192 75 / Ženy [848] Klára Moučková 1988 CZE Žďár nad Sázavou 13:10:46 07:01:00 01:05:16 (178)
193 117 / Muži [846] Jakub Mikšík 1987 CZE Dřáčci 13:13:37 07:03:52 01:03:50 (155) 05:15:12 (213)
(194) 76 / Ženy [890] Aneta Siobosova 1989 CZE Dráčci 13:13:37 07:03:52 01:03:34 (152) 05:15:20 (214)
195 77 / Ženy [876] Zdeňka Pýchová 1977 CZE Čelákovice-Císařská Kuchyně 13:14:12 07:04:27 01:16:12 (212) 05:05:35 (206)
196 78 / Ženy [725] Veronika Cerhová 1982 CZE Sedlčánky 13:14:13 07:04:28 01:16:17 (213) 05:05:25 (205)
197 118 / Muži [789] Jan Jenčík 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:11 07:07:26 01:04:58 (169) 04:14:39 (171)
198 119 / Muži [726] Tomáš Cinert 1986 CZE Fiasko 2014 13:17:16 07:07:30 01:04:58 (170) 04:14:34 (170)
199 79 / Ženy [941] Radka Vepřková 1983 CZE Kutná Hora 13:17:22 07:07:36 01:03:46 (154) 04:15:32 (173)
200 80 / Ženy [112] Marcela kravciv janečková 1980 CZE Praha 13:27:56 07:18:11 01:03:54 (157) 04:15:23 (172)
201 81 / Ženy [843] Lenka Michková 1988 CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 13:43:45 07:33:59 01:10:31 (199) 04:22:24 (182)
202 120 / Muži [844] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:55:12 07:45:26 01:25:55 (219) 05:16:29 (215)
203 121 / Muži [625] Jakub Pahorecký 1991 CZE Strakonice 14:15:02 08:05:16 01:13:37 (205) 05:22:46 (220)
204 82 / Ženy [758] Nikita Hauserová 1996 CZE Strakonice 14:15:08 08:05:23 01:13:52 (206) 05:22:38 (219)
205 122 / Muži [751] Jan Grof 1981 CZE Giatns Fishing 14:59:40 08:49:54 01:13:00 (203) 04:52:19 (199)
206 83 / Ženy [818] Marcela Krásná 1981 CZE Heřmanův městec 15:09:12 08:59:27 01:28:37 (223) 05:12:45 (212)
207 84 / Ženy [773] Adéla Holubová 1976 CZE Míčov-Sušice 15:09:16 08:59:30 01:28:37 (222) 05:12:39 (211)
DNF / Ženy [832] Kamila Ledererová 1973 CZE Plzeň 09:09:19 02:59:34 48:39 (35) 02:45:10 (24)
DNF / Muži [785] Petr Janata 1974 CZE Velké Popovice 11:45:14 05:35:29 01:03:05 (149) 04:14:06 (169)
DNF / Muži [805] Rudolf Kolský 1974 CZE Praha10 12:27:32 06:17:46 01:12:11 (200) 04:24:00 (184)
DNF / Muži [926] Filip Švácha 1974 CZE Nadace Veselí pozůstalí 41:23 (5) 02:23:42 (7)
DNF / Ženy [905] Lucie Svrčková 1982 CZE Dolní Lomná 54:08 (59) 03:08:11 (59)
DNF / Ženy [931] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 01:05:00 (173) 04:13:56 (168)
DNF / Ženy [875] Monika Příkazská 1989 CZE Brno 01:08:51 (192) 04:24:58 (185)
DNF / Ženy [712] Zuzana Boháčová 1983 CZE Praha 8 01:10:04 (197) 04:26:48 (186)
DNF / Ženy [766] Jolana Hejlová 1974 CZE Báječné ženy v běhu 01:07:43 (185) 04:29:51 (194)
DNF / Muži [791] Jaroslav Ježek 1970 CZE Giants Fishing 01:13:03 (204) 04:52:45 (200)
DNF / Muži [803] Honza Knopp 1984 CZE Delirium Tremens 01:33:27 (226) 05:05:07 (204)
DNF / Ženy [804] Barbora Knoppová 1977 CZE Delirium Tremens 01:31:39 (225) 05:05:51 (207)
DNF / Ženy [948] Vendy Vítová 1986 CZE Delirium Tremens 01:31:18 (224) 05:06:30 (208)
DNF / Ženy [845] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 01:26:06 (221) 05:16:34 (216)
DNF / Ženy [901] Markéta Suchánková 1991 CZE Litoměřice 01:26:04 (220) 05:16:38 (217)
DNF / Ženy [830] Lenka Landová 1978 CZE CK Lenka 01:12:45 (201)
DNF / Ženy [965] Irena Zoubková 1984 CZE CK Lenka 01:12:50 (202)
DNF / Ženy [861] Eliška Pelešová 1975 CZE Hodkovice n.M. 01:21:15 (215)
DNF / Ženy [831] Lucie Langová 1974 CZE Sychrov 01:21:28 (216)
DNF / Muži [911] Jakub Šnajdr 1990 CZE Kladno 01:45:55 (227)
DNF / Ženy [770] Eliška Hlavsová 1990 CZE Kladno 01:46:48 (228)
DNF / Ženy [774] Michaela Hořínková 1990 CZE Kladno 01:46:52 (229)
DNF / Muži [802] Tom Knopp 1973 CZE Delirium Tremens
DNF / Muži [893] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice-Brod
DNF / Muži [717] Radek Brom 1968 CZE SK Horní Dolní

výsledková listina běh 25km

start ~ 10:01:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži do 39 [9] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:34:18 00:00 27:48 (1)
2 2 / Muži do 39 [19] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 01:34:29 00:11 27:50 (2)
3 3 / Muži do 39 [54] Dušan Davídek 1981 CZE Vrchlabí 01:38:48 04:30 28:15 (3)
4 4 / Muži do 39 [50] Martin Krupička 1985 CZE Rudná u Prahy 01:49:47 15:29 34:23 (8) 03:07:25 (1)
5 1 / Ženy do 59 [26] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:51:05 16:47 30:42 (4)
6 1 / Muži nad 60 [1] Alexander Alekseev 1956 CZE SC FARMA VYSEHRAD 01:52:54 18:36 32:35 (5)
7 5 / Muži do 39 [25] Petr Mašek 1979 CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 01:56:28 22:10 34:09 (7)
8 6 / Muži do 39 [29] Jan Pašek 1984 CZE Plzeň 01:56:39 22:21 34:29 (9)
9 1 / Muži do 59 [39] Pavel Trefný 1970 CZE Církev bratrská 01:57:48 23:30 35:20 (14)
10 2 / Muži do 59 [32] Vladislav Rozsypal 1970 CZE STS Chvojkovice Brod 01:57:52 23:34 33:25 (6)
11 3 / Muži do 59 [49] Václav Petrásek 1976 CZE 02:03:31 29:13 35:13 (12)
12 7 / Muži do 39 [31] Jan Prokeš 1983 CZE Mladá Boleslav 02:04:43 30:25 35:09 (11)
13 2 / Ženy do 59 [22] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 02:04:50 30:32 36:11 (15)
14 8 / Muži do 39 [41] Kenneth Beresky 1980 USA Miami beach 02:06:12 31:54 35:14 (13)
15 4 / Muži do 59 [6] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 02:09:43 35:25 38:30 (17)
16 5 / Muži do 59 [38] Jan Šubrt 1968 CZE Víchová nad Jizerou 02:10:42 36:24 36:44 (16) 19:52:06 (1)
17 9 / Muži do 39 [28] Jan Müller 1988 CZE TC Tanvič 02:13:28 39:10 39:34 (19)
18 6 / Muži do 59 [47] Daniel Didov 1972 CZE Praha 02:16:31 42:13 38:36 (18)
19 7 / Muži do 59 [52] Mojmír Hojač 1958 CZE Desná 02:18:02 43:44 39:57 (20)
20 8 / Muži do 59 [8] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 02:21:03 46:45 41:17 (22)
21 10 / Muži do 39 [23] Petr Ledvina 1977 CZE GP Kolín 02:23:59 49:41 40:20 (21)
22 11 / Muži do 39 [55] Broňa Frydrych 1989 CZE MC Metuje 02:24:02 49:44 35:05 (10)
23 3 / Ženy do 59 [42] Michaela Háková 1971 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 02:24:49 50:31 42:08 (23)
24 1 / Ženy do 39 [45] Pavlína Palasová 1993 CZE LKP FCU 02:25:17 50:59 42:27 (24)
25 12 / Muži do 39 [7] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice 02:27:42 53:24 42:28 (25)
26 2 / Muži nad 60 [53] Jan Zahula 1950 CZE ČD Tanvald 02:33:44 59:26 43:25 (26)
27 2 / Ženy do 39 [46] Alena Hénkova 1986 CZE Kovalovice 02:34:58 01:00:40 45:00 (27)
28 13 / Muži do 39 [51] Lukáš Cirkva 1978 CZE Strančice 02:36:52 01:02:34 47:01 (30)
29 3 / Ženy do 39 [12] Lenka Habásková 1989 CZE Lysá nad Labem 02:37:23 01:03:05 45:09 (28)
30 4 / Ženy do 39 [24] Kateřina Ledvinová 1978 CZE GP Kolín 02:39:23 01:05:05 47:21 (31)
31 3 / Muži nad 60 [43] Bohuslav Šmerda 1952 CZE Viničné Šumice 02:39:29 01:05:11 47:34 (33)
32 4 / Ženy do 59 [40] Anna Vejšická 1973 CZE Praha 10 02:41:15 01:06:57 45:50 (29)
33 5 / Ženy do 39 [48] Nikola Dóžová 1988 CZE Praha 02:42:42 01:08:24 47:21 (32)
(34) 5 / Ženy do 59 [4] Jana Cibulková 1971 CZE Praha 2 02:42:42 01:08:24 47:56 (34)
35 4 / Muži nad 60 [10] Stanislav Groh 1946 CZE - 02:44:53 01:10:35 48:20 (35)
36 1 / Ženy nad 60 [11] Jaroslava Grohová 1951 CZE Vrchlabí 02:54:41 01:20:23 50:20 (37)
37 9 / Muži do 59 [15] Ladislav Juhás 1972 CZE Krupka 02:57:16 01:22:58 48:36 (36)
38 6 / Ženy do 59 [3] Martina Cardová 1976 CZE Praha 6 03:36:22 02:02:04 01:00:22 (38)
39 2 / Ženy nad 60 [36] Ludmila Šmídová 1953 CZE SC FARMA VYSEHRAD 03:42:27 02:08:09 01:04:27 (39)
40 7 / Ženy do 59 [44] Martina Vacková 1975 CZE Kuřim 04:43:26 03:09:08 01:19:03 (40)
(41) 10 / Muži do 59 [5] Josef Crhan 1976 CZE BŽB 04:43:26 03:09:08 01:19:07 (41)
(42) 8 / Ženy do 59 [33] Hana Sirová 1973 CZE BŽB 04:43:26 03:09:08 01:19:29 (42)