Zkus maraton Kuks

14.04.2018 Kuks

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Ultramaraton Dog

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži Lázeňští Šviháci Poděbrady 07:21:19.5
2 1 / Ženy Hlinsko 07:44:43.3
3 2 / Muži Malej bílej 10:59:00.0
4 3 / Muži Lázeňští Šviháci Poděbrady 07:21:19.5
5 2 / Ženy Hlinsko 07:44:43.3

Ultramaraton

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / M35-49 CK KUPKOLO 05:08:34.5
2 1 / Z35-49 CK KUPKOLO 05:37:56.8
3 2 / M35-49 Běžci 6:00 05:45:23.9
4 3 / M35-49 LOKO Trutnov 05:52:50.9
5 4 / M35-49 Syrovátka 06:09:29.0

Bobíci 150m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / holky rungorun 00:49.8
2 2 / holky MŠ Česká Skalice 00:54.3
3 3 / holky Zálesní Lhota 00:58.1
4 4 / holky Pardubice 01:04.8
5 1 / kluci Pilníkov 01:05.9

Děti A 250m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci Dvůr Králové nad Labem 01:00.4
2 2 / kluci VELICHOVKY 01:01.3
3 3 / kluci Dvůr Králové n.L. 01:03.5
4 1 / holky Trutnov 1 01:09.7
5 4 / kluci MŠ Krenkova Česká Skalice 01:15.9

Děti B 250m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci Zálesní Lhota 00:44.4
2 1 / holky Trutnov 1 00:48.4
3 2 / kluci Makiki 00:50.3
4 3 / kluci Atletika Chrudim 00:50.8
5 2 / holky Jilemnice 00:53.9

Děti C 350m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci Studenec 01:03.9
2 2 / kluci Hradec Králové 01:04.8
(3) 1 / holky Atletika Jaroměř 01:04.8
4 2 / holky TJ Dvůr Králové nad Labem 01:05.7
5 3 / holky carla kupkolo.cz 01:07.3

Děti D 350m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci Náchod - Hvězda Pardubice 01:01.2
2 2 / kluci Rudník 01:02.1
3 3 / kluci Zálesní Lhota 01:02.6
4 4 / kluci Batňovice 01:03.6
5 5 / kluci zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 01:06.7

Děti E 450m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / holky Hradec Králové 01:28.2
(2) 1 / holky Hradec Králové 01:28.2

Děti G 450m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / holky TJ Maratonstav Úpice 01:27.9
DNS / holky BKL Machov
2 2 / holky TJ Maratonstav Úpice 01:27.9
DNS / holky BKL Machov

Děti F 1150m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci TJ Sokol Maratonstav Úpice 03:57.8
2 2 / kluci Batňovice 04:14.5
3 3 / kluci Sobotka 04:22.8
4 4 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:24.1
5 5 / kluci Bílá Třemešná 04:25.6

Běh s kočárkem

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži Černožice 07:26.1
2 2 / Muži Štěpánkovice 07:37.0
3 1 / Ženy Police nad Metují 08:04.6
4 2 / Ženy Hradec Králové 09:17.7
5 3 / Ženy Rudník 12:17.9

Děti H 1150m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:03.4
2 2 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:05.2
3 3 / kluci TJ Sokol Jaroměř 04:07.4
4 4 / kluci Jaroměř 04:28.7
5 5 / kluci Česká Skalice 04:46.1

Maraton

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / M35-49 KRB Chrudim 03:31:55.4
2 1 / M18-34 Náčelník Bokasa! 03:34:27.3
3 2 / M35-49 Vítězná - Huntířov 03:40:50.6
4 3 / M35-49 Býšť 03:43:38.0
5 4 / M35-49 TJ Sokol Mšeno 03:49:53.6

Maraton Dog

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži Prague Bears Racing 04:31:07.2
(2) 1 / Muži Prague Bears Racing 04:31:07.2

Půlmaraton

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / M18-34 01:29:55.5
2 1 / M35-49 SK Harant Pecka 01:33:11.3
3 2 / M18-34 Jičín 01:34:20.6
4 2 / M35-49 Letohrad 01:40:02.1
5 3 / M18-34 Šumperk 01:40:04.6

Půlmaraton Dog

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Ženy BAG 02:39:19.7
2 2 / Ženy Česká Rybná 02:45:13.6
3 3 / Ženy BAG 02:39:19.7
4 4 / Ženy Česká Rybná 02:45:13.6

Desítka Dog

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / Muži BMB 46:38.0
2 2 / Muži 47:14.7
3 1 / Ženy Velké Petrovice 55:28.7
4 2 / Ženy Mk Jcc 57:03.7
5 3 / Ženy Praha 57:39.5

Desítka

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové
1 1 / M18-34 SK RN Hradec Králové 41:52.8
2 1 / Z18-34 Eleven Mercedes Mitas 46:45.9
3 2 / M18-34 Carla.kupkolo.cz 46:48.6
4 1 / M50 Carla.kupkolo.cz 47:22.4
5 2 / Z18-34 Carla.kupkolo.cz 47:40.5