Zkus maraton Kuks

14.04.2018 Kuks

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Ultramaraton Dog

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mužidog [33] Tomáš Bulant 1983 CZE Lázeňští Šviháci Poděbrady 07:21:19 00:00
2 1 / Ženydog [48] Martina Lédlová 1994 CZE Hlinsko 07:44:43 23:23
3 2 / Mužidog [17] Honza Prášil 1956 CZE Malej bílej 10:59:00 03:37:40
4 3 / Mužidog [33] Tomáš Bulant 1983 CZE Lázeňští Šviháci Poděbrady 07:21:19 00:00
5 2 / Ženydog [48] Martina Lédlová 1994 CZE Hlinsko 07:44:43 23:23
6 4 / Mužidog [17] Honza Prášil 1956 CZE Malej bílej 10:59:00 03:37:40

Ultramaraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M35-49 [52] David Gerych 1977 CZE CK KUPKOLO 05:08:34 00:00
2 1 / Z35-49 [51] Michaela Gerychová 1982 CZE CK KUPKOLO 05:37:56 29:22
3 2 / M35-49 [6] Pavel Kovařík 1975 CZE Běžci 6:00 05:45:23 36:49
4 3 / M35-49 [53] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov 05:52:50 44:16
5 4 / M35-49 [8] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 06:09:29 01:00:54
6 1 / M18-34 [3] Jan Klikar 1984 CZE TJ Benešov u Semil 06:19:31 01:10:57
7 5 / M35-49 [55] Tomáš Peška 1974 CZE Kasper-Swix team 06:27:51 01:19:16
8 6 / M35-49 [11] Ivo Šorf 1975 CZE ABND racing team 06:35:22 01:26:48
9 2 / M18-34 [13] Lukáš Hlavička 1987 CZE Černohorský Duopack 06:49:05 01:40:30
9 1 / Z18-34 [14] Ivana Hrdličková 1989 CZE Černohorský Duopack 06:49:05 01:40:30
11 7 / M35-49 [1] Petr Nováček 1978 CZE Run Point Bučnice 07:13:02 02:04:28

Bobíci 150m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [24] Žofie Petráčková 2014 CZE rungorun 00:49 00:00
2 2 / holky [442] Anna Pidrmanová 2015 CZE MŠ Česká Skalice 00:54 00:04
3 3 / holky [45] Anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 00:58 00:08
4 4 / holky [29] Ariana Klenovská 2015 CZE Pardubice 01:04 00:15
5 1 / kluci [428] Jaroušek Valášek 2015 CZE Pilníkov 01:05 00:16
6 5 / holky [422] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 01:08 00:19
7 2 / kluci [37] Filip Rosa 2015 CZE Červený Kostelec 01:09 00:20
8 6 / holky [35] Amálie Orságová 2016 CZE Dvůr Králové n.L. 01:31 00:41
9 3 / kluci [446] Ondra Luběna 2016 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:36 00:46
10 4 / kluci [30] Alex Klenovský 2017 CZE Pardubice 01:40 00:50

Děti A 250m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [435] Adam Luběna 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:00 00:00
2 2 / kluci [39] Adam Bém 2013 CZE VELICHOVKY 01:01 00:00
3 3 / kluci [36] Filip Orság 2013 CZE Dvůr Králové n.L. 01:03 00:03
4 1 / holky [26] Antonie Buková 2013 CZE Trutnov 1 01:09 00:09
5 4 / kluci [443] Petr Pidrman 2013 CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 01:15 00:15
6 2 / holky [46] Kristýna Tůmová 2013 CZE Kuky dream team 01:17 00:17
7 3 / holky [28] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 01:18 00:17
8 4 / holky [406] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 01:19 00:19
9 5 / holky [387] Marie Janáková 2014 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:24 00:24
10 5 / kluci [408] Tomáš Kuk 2014 CZE kupkolo.cz 01:31 00:31

Děti B 250m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [388] Max Pacholík 2011 CZE Zálesní Lhota 00:44 00:00
2 1 / holky [25] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov 1 00:48 00:04
3 2 / kluci [438] Štěpán Šimek 2012 CZE Makiki 00:50 00:05
4 3 / kluci [449] Ondřej Mareček 2012 CZE Atletika Chrudim 00:50 00:06
5 2 / holky [44] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 00:53 00:09
6 4 / kluci [407] Milan Kuk 2011 CZE kupkolo.cz 00:54 00:10
7 3 / holky [405] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 00:55 00:11
8 4 / holky [444] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 01:00 00:16
9 5 / holky [426] Beáta Skrbková 2012 CZE Zálesní Lhota 01:03 00:18
10 5 / kluci [388] Max Pacholík 2011 CZE Zálesní Lhota 00:44 00:00

Děti C 350m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [412] Vojta Kodym 2009 CZE Studenec 01:03 00:00
2 2 / kluci [416] Lukáš Podaný 2009 CZE Hradec Králové 01:04 00:00
2 1 / holky [421] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 01:04 00:00
4 2 / holky [23] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:05 00:01
5 3 / holky [447] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 01:07 00:03
6 3 / kluci [424] Lukáš Netík 2009 CZE Mladé Buky 01:07 00:03
7 4 / kluci [40] Jáchym Bém 2009 CZE Hustířany 01:10 00:06
7 4 / kluci [448] Filip Mareček 2009 CZE Atletika Chrudim 01:10 00:06
9 6 / kluci [390] Daniel Zemanek 2010 CZE Dvur Kralove 01:11 00:07
10 4 / holky [41] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:11 00:07

Děti D 350m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [441] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pardubice 01:01 00:00
2 2 / kluci [21] Matěj Vondra 2007 CZE Rudník 01:02 00:00
3 3 / kluci [389] Patrik Pacholík 2007 CZE Zálesní Lhota 01:02 00:01
4 4 / kluci [393] Šimon Souček 2008 CZE Batňovice 01:03 00:02
5 5 / kluci [432] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 01:06 00:05
6 6 / kluci [415] Matěj Krejčí 2008 CZE MK Nová Paka 01:07 00:06
7 7 / kluci [420] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:09 00:08
8 1 / holky [398] Barbora Tučková 2007 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:13 00:12
9 2 / holky [395] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 01:19 00:18
10 3 / holky [427] Nela Skrbková 2008 CZE 01:26 00:24

Děti E 450m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [399] Veronika Podaná 2006 CZE Hradec Králové 01:28 00:00
1 1 / holky [399] Veronika Podaná 2006 CZE Hradec Králové 01:28 00:00

Děti G 450m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [409] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:27 00:00
DNS / holky [18] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov
2 2 / holky [409] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:27 00:00
DNS / holky [18] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov

Děti F 1150m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [414] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 03:57 00:00
2 2 / kluci [394] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 04:14 00:16
3 3 / kluci [42] Štěpán Resl 2005 CZE Sobotka 04:22 00:25
4 4 / kluci [419] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:24 00:26
5 5 / kluci [403] Jaroslav Hanzl 2005 CZE Bílá Třemešná 04:25 00:27
6 1 / holky [423] Adéla Hlaváčková 2006 CZE Hvězda Pardubice 04:33 00:36
7 2 / holky [410] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:48 00:50
8 6 / kluci [31] Hieronymus Sweerts-Sporck 2005 CZE 04:56 00:59
9 3 / holky [430] Rita Sondová 2005 CZE SVVAT 07:39 03:42
10 7 / kluci [414] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 03:57 00:00

Běh s kočárkem

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [440] Daniel Tůma 1925 CZE Černožice 07:26 00:00
2 2 / Muži [402] Daniel Kolečkář 2017 CZE Štěpánkovice 07:37 00:10
3 1 / Ženy [450] Andrea Michálková 1982 CZE Police nad Metují 08:04 00:38
4 2 / Ženy [43] Michaela Matysková Kubišová 1980 CZE Hradec Králové 09:17 01:51
5 3 / Ženy [32] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 12:17 04:51
6 3 / Muži [440] Daniel Tůma 1925 CZE Černožice 07:26 00:00
7 4 / Muži [402] Daniel Kolečkář 2017 CZE Štěpánkovice 07:37 00:10
8 4 / Ženy [450] Andrea Michálková 1982 CZE Police nad Metují 08:04 00:38
9 5 / Ženy [43] Michaela Matysková Kubišová 1980 CZE Hradec Králové 09:17 01:51
10 6 / Ženy [32] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 12:17 04:51

Děti H 1150m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [411] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:03 00:00
2 2 / kluci [434] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:05 00:01
3 3 / kluci [433] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:07 00:04
4 4 / kluci [49] Kamil Nagy 2004 CZE Jaroměř 04:28 00:25
5 5 / kluci [425] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 04:46 00:42
6 6 / kluci [411] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:03 00:00
7 7 / kluci [434] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:05 00:01
8 8 / kluci [433] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:07 00:04
9 9 / kluci [49] Kamil Nagy 2004 CZE Jaroměř 04:28 00:25
10 10 / kluci [425] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 04:46 00:42

Maraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M35-49 [76] Lukáš Maier 1978 CZE KRB Chrudim 03:31:55 00:00
2 1 / M18-34 [109] Petr Jetelina 1985 CZE Náčelník Bokasa! 03:34:27 02:31
3 2 / M35-49 [96] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 03:40:50 08:55
4 3 / M35-49 [126] Zdeněk Tomáš 1971 CZE Býšť 03:43:38 11:42
5 4 / M35-49 [117] Martin Kauler 1976 CZE TJ Sokol Mšeno 03:49:53 17:58
6 5 / M35-49 [63] Tomáš Pykal 1975 CZE Praha 03:51:33 19:38
7 2 / M18-34 [88] Matěj Konvalina 1985 CZE Most 03:56:33 24:38
8 1 / M50 [111] Jaroslav Moravec 1958 CZE SK Tesutti ŽAMBERK 04:04:13 32:18
9 2 / M50 [61] Miroslav KUCKO 1958 CZE Liberec 04:05:32 33:37
10 3 / M50 [78] JAROSLAV VYKOUKAL 1965 CZE SK MAXTRI LIBEREC 04:06:52 34:57

Maraton Dog

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mužidog [69] Adam Vaníček 1989 CZE Prague Bears Racing 04:31:07 00:00
1 1 / Mužidog [69] Adam Vaníček 1989 CZE Prague Bears Racing 04:31:07 00:00

Půlmaraton

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M18-34 [256] Pavel Červenka 1986 CZE 01:29:55 00:00
2 1 / M35-49 [207] Zdeněk Kalenský 1982 CZE SK Harant Pecka 01:33:11 03:15
3 2 / M18-34 [202] Josef Pešl 1985 CZE Jičín 01:34:20 04:25
4 2 / M35-49 [174] Robert Vítek 1978 CZE Letohrad 01:40:02 10:06
5 3 / M18-34 [180] Jan Přemyslovský 1985 CZE Šumperk 01:40:04 10:09
6 3 / M35-49 [258] Lukáš Lorenc 1982 CZE Jaroměř 01:40:05 10:09
7 1 / M50 [211] Jindřich Štaigl 1966 CZE Šneci v běhu 01:41:44 11:49
8 4 / M18-34 [136] Ondřej Švorc 1985 CZE HC Bílý Újezd 01:41:51 11:55
9 1 / Z18-34 [133] Monika Štolbová 1988 CZE Želvonozí 01:41:55 12:00
10 4 / M35-49 [246] Aleš Škoda 1975 CZE Olfin car ski team 01:42:23 12:28

Půlmaraton Dog

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [474] Pavlína Zemanová 1972 CZE BAG 02:39:19 00:00
2 2 / Ženydog [173] Diana Zemanová 1973 CZE Česká Rybná 02:45:13 05:53
3 3 / Ženy [474] Pavlína Zemanová 1972 CZE BAG 02:39:19 00:00
4 4 / Ženydog [173] Diana Zemanová 1973 CZE Česká Rybná 02:45:13 05:53

Desítka Dog

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [455] Matyáš Krijt 1987 CZE BMB 46:38 00:00
2 2 / Mužidog [477] Milan Beránek 1979 CZE 47:14 00:36
3 1 / Ženy [466] Andrea Teunerová 1988 CZE Velké Petrovice 55:28 08:50
4 2 / Ženydog [375] Ilona Kalenská 1995 CZE Mk Jcc 57:03 10:25
5 3 / Ženydog [392] Jana Štědronská 1972 CZE Praha 57:39 11:01
6 3 / Mužidog [367] Tomáš Bolek 1988 CZE Team Arnošt 58:11 11:33
7 4 / Ženydog [280] Jaroslava Smejkalová 1975 CZE Pardubice 59:09 12:31
8 5 / Ženydog [366] Lucie Bolková 1988 CZE Team Arnošt 01:01:25 14:47
9 4 / Mužidog [326] Václav Valášek 1984 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:02:21 15:43
10 6 / Ženydog [301] Petra Kučerová 1985 CZE JRT Agi Pardubice 01:07:42 21:04

Desítka

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M18-34 [454] Ondřej Petiška 1997 CZE SK RN Hradec Králové 41:52 00:00
2 1 / Z18-34 [437] Kateřina Strnadová 1991 CZE Eleven Mercedes Mitas 46:45 04:53
3 2 / M18-34 [472] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 46:48 04:55
4 1 / M50 [396] Milan Pešek 1960 CZE Carla.kupkolo.cz 47:22 05:29
5 2 / Z18-34 [475] Aneta Khýrová 1993 CZE Carla.kupkolo.cz 47:40 05:47
6 1 / M35-49 [363] Vladimír Veselý 1971 CZE Hasiči Neratovice 49:44 07:51
7 3 / M18-34 [380] Petr Fejk 1989 CZE Vrchlabí 53:33 11:41
8 4 / M18-34 [317] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 53:44 11:51
9 2 / M35-49 [373] Pavel Matyska 1980 CZE Hradec Králové 53:50 11:58
10 3 / M35-49 [340] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 54:01 12:08