Zkus maraton Kuks

14.04.2018 Kuks 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Ultramaraton Dog celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Ultramaraton celkem: 23, muži : 19, ženy: 4, M18-34: 3, M35-49: 16, M50: 0, M Dog: 0, Z18-34: 1, Z35-49: 2, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Bobíci 150m celkem: 11, muži : 4, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6, : 1 [html] [pdf]
Děti A 250m celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Děti B 250m celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Děti C 350m celkem: 19, muži : 9, ženy: 10, kluci: 9, holky: 10 [html] [pdf]
Děti D 350m celkem: 13, muži : 7, ženy: 5, kluci: 8, holky: 5, : 1 [html] [pdf]
Děti E 450m celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
Děti G 450m celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
Děti F 1150m celkem: 9, muži : 5, ženy: 3, kluci: 6, holky: 3, : 1 [html] [pdf]
Běh s kočárkem celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, Muži: 2, Ženy: 3 [html] [pdf]
Děti H 1150m celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Maraton celkem: 75, muži : 65, ženy: 10, M18-34: 10, M35-49: 41, M50: 14, M Dog: 0, Z18-34: 6, Z35-49: 3, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Maraton Dog celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton celkem: 135, muži : 84, ženy: 51, M18-34: 28, M35-49: 43, M50: 13, M Dog: 0, Z18-34: 26, Z35-49: 23, Z50: 2, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton Dog celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
Desítka Dog celkem: 17, muži : 6, ženy: 11, Muži: 6, Ženy: 11 [html] [pdf]
Desítka celkem: 123, muži : 62, ženy: 61, M18-34: 26, M35-49: 28, M50: 8, M Dog: 0, Z18-34: 30, Z35-49: 23, Z50: 5, Z Dog: 0, [k]17: 1, [k]15: 1, [k]16: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Bobíci 150m

start ~ 09:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [24] Žofie Petráčková 2014 CZE rungorun 00:49.8
2 2 / holky [442] Anna Pidrmanová 2015 CZE MŠ Česká Skalice 00:54.3 00:04.5
3 3 / holky [45] Anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 00:58.1 00:08.3
4 4 / holky [29] Ariana Klenovská 2015 CZE Pardubice 01:04.8 00:15.0
5 1 / kluci [428] Jaroušek Valášek 2015 CZE Pilníkov 01:05.9 00:16.1
6 5 / holky [422] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 01:08.9 00:19.1
7 2 / kluci [37] Filip Rosa 2015 CZE Červený Kostelec 01:09.9 00:20.1
8 6 / holky [35] Amálie Orságová 2016 CZE Dvůr Králové n.L. 01:31.0 00:41.2
9 3 / kluci [446] Ondra Luběna 2016 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:36.1 00:46.3
10 4 / kluci [30] Alex Klenovský 2017 CZE Pardubice 01:40.5 00:50.7
11 5 / kluci [47] Matyáš Tůma 2016 CZE kukydream team 01:53.6 01:03.8