Zkus maraton Kuks

14.04.2018 Kuks 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Ultramaraton Dog celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Ultramaraton celkem: 23, muži : 19, ženy: 4, M18-34: 3, M35-49: 16, M50: 0, M Dog: 0, Z18-34: 1, Z35-49: 2, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Bobíci 150m celkem: 11, muži : 4, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6, : 1 [html] [pdf]
Děti A 250m celkem: 11, muži : 5, ženy: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Děti B 250m celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Děti C 350m celkem: 19, muži : 9, ženy: 10, kluci: 9, holky: 10 [html] [pdf]
Děti D 350m celkem: 13, muži : 7, ženy: 5, kluci: 8, holky: 5, : 1 [html] [pdf]
Děti E 450m celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
Děti G 450m celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
Děti F 1150m celkem: 9, muži : 5, ženy: 3, kluci: 6, holky: 3, : 1 [html] [pdf]
Běh s kočárkem celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, Muži: 2, Ženy: 3 [html] [pdf]
Děti H 1150m celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Maraton celkem: 75, muži : 65, ženy: 10, M18-34: 10, M35-49: 41, M50: 14, M Dog: 0, Z18-34: 6, Z35-49: 3, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Maraton Dog celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton celkem: 135, muži : 84, ženy: 51, M18-34: 28, M35-49: 43, M50: 13, M Dog: 0, Z18-34: 26, Z35-49: 23, Z50: 2, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton Dog celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
Desítka Dog celkem: 17, muži : 6, ženy: 11, Muži: 6, Ženy: 11 [html] [pdf]
Desítka celkem: 123, muži : 62, ženy: 61, M18-34: 26, M35-49: 28, M50: 8, M Dog: 0, Z18-34: 30, Z35-49: 23, Z50: 5, Z Dog: 0, [k]17: 1, [k]15: 1, [k]16: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Ultramaraton Dog

start ~ 08:01:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mužidog [33] Tomáš Bulant 1983 CZE Lázeňští Šviháci Poděbrady 07:21:19.5
2 1 / Ženydog [48] Martina Lédlová 1994 CZE Hlinsko 07:44:43.3 23:23.8
3 2 / Mužidog [17] Honza Prášil 1956 CZE Malej bílej 10:59:00.0 03:37:40.5

výsledková listina Ultramaraton

start ~ 08:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M35-49 [52] David Gerych 1977 CZE CK KUPKOLO 05:08:34.5
2 1 / Z35-49 [51] Michaela Gerychová 1982 CZE CK KUPKOLO 05:37:56.8 29:22.3
3 2 / M35-49 [6] Pavel Kovařík 1975 CZE Běžci 6:00 05:45:23.9 36:49.4
4 3 / M35-49 [53] David Štangler 1974 CZE LOKO Trutnov 05:52:50.9 44:16.4
5 4 / M35-49 [8] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 06:09:29.0 01:00:54.5
6 1 / M18-34 [3] Jan Klikar 1984 CZE TJ Benešov u Semil 06:19:31.6 01:10:57.1
7 5 / M35-49 [55] Tomáš Peška 1974 CZE Kasper-Swix team 06:27:51.4 01:19:16.9
8 6 / M35-49 [11] Ivo Šorf 1975 CZE ABND racing team 06:35:22.8 01:26:48.3
9 2 / M18-34 [13] Lukáš Hlavička 1987 CZE Černohorský Duopack 06:49:05.2 01:40:30.7
9 1 / Z18-34 [14] Ivana Hrdličková 1989 CZE Černohorský Duopack 06:49:05.2 01:40:30.7
11 7 / M35-49 [1] Petr Nováček 1978 CZE Run Point Bučnice 07:13:02.8 02:04:28.3
12 8 / M35-49 [12] Jiří Jareš 1971 CZE Náchod29 07:16:25.1 02:07:50.6
13 9 / M35-49 [54] Jan Lender 1973 CZE Unicorn 07:29:38.4 02:21:03.9
14 10 / M35-49 [15] Jan Putala 1981 CZE ToniCzech Runners Club 07:58:05.5 02:49:31.0
15 11 / M35-49 [7] Michal Moka 1979 CZE KRB Chrudim 08:11:49.8 03:03:15.3
16 12 / M35-49 [38] Miroslav VITVAR 1976 CZE Hořice 08:24:16.9 03:15:42.4
17 1 / Z50 [2] Martina Kurková 1963 CZE Běhat nás baví 08:42:12.1 03:33:37.6
18 13 / M35-49 [10] Petr Vojtík 1972 CZE NTNF TEAM 09:59:59.0 04:51:24.5
18 13 / M35-49 [9] Tomáš Carda 1975 CZE NTNF TEAM 09:59:59.0 04:51:24.5
20 3 / M18-34 [34] Dušan Jahelka 1990 CZE Jaroměř 10:34:00.0 05:25:25.5
DNF / M35-49 [16] Antonín Rylka 1977 CZE ToniCzech Runners Club
DNF / M35-49 [5] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov
DNS / Z35-49 [4] Michaela Illikova 1979 CZE Etriatlon Team

výsledková listina Bobíci 150m

start ~ 09:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [24] Žofie Petráčková 2014 CZE rungorun 00:49.8
2 2 / holky [442] Anna Pidrmanová 2015 CZE MŠ Česká Skalice 00:54.3 00:04.5
3 3 / holky [45] Anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 00:58.1 00:08.3
4 4 / holky [29] Ariana Klenovská 2015 CZE Pardubice 01:04.8 00:15.0
5 1 / kluci [428] Jaroušek Valášek 2015 CZE Pilníkov 01:05.9 00:16.1
6 5 / holky [422] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 01:08.9 00:19.1
7 2 / kluci [37] Filip Rosa 2015 CZE Červený Kostelec 01:09.9 00:20.1
8 6 / holky [35] Amálie Orságová 2016 CZE Dvůr Králové n.L. 01:31.0 00:41.2
9 3 / kluci [446] Ondra Luběna 2016 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:36.1 00:46.3
10 4 / kluci [30] Alex Klenovský 2017 CZE Pardubice 01:40.5 00:50.7
11 5 / kluci [47] Matyáš Tůma 2016 CZE kukydream team 01:53.6 01:03.8

výsledková listina Děti A 250m

start ~ 09:22:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [435] Adam Luběna 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:00.4
2 2 / kluci [39] Adam Bém 2013 CZE VELICHOVKY 01:01.3 00:00.9
3 3 / kluci [36] Filip Orság 2013 CZE Dvůr Králové n.L. 01:03.5 00:03.1
4 1 / holky [26] Antonie Buková 2013 CZE Trutnov 1 01:09.7 00:09.3
5 4 / kluci [443] Petr Pidrman 2013 CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 01:15.9 00:15.5
6 2 / holky [46] Kristýna Tůmová 2013 CZE Kuky dream team 01:17.9 00:17.5
7 3 / holky [28] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 01:18.1 00:17.7
8 4 / holky [406] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 01:19.5 00:19.1
9 5 / holky [387] Marie Janáková 2014 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:24.5 00:24.1
10 5 / kluci [408] Tomáš Kuk 2014 CZE kupkolo.cz 01:31.8 00:31.4
11 6 / holky [439] Michaela Šimková 2014 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:34.5 00:34.1

výsledková listina Děti B 250m

start ~ 09:27:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [388] Max Pacholík 2011 CZE Zálesní Lhota 00:44.4
2 1 / holky [25] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov 1 00:48.4 00:04.0
3 2 / kluci [438] Štěpán Šimek 2012 CZE Makiki 00:50.3 00:05.9
4 3 / kluci [449] Ondřej Mareček 2012 CZE Atletika Chrudim 00:50.8 00:06.4
5 2 / holky [44] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 00:53.9 00:09.5
6 4 / kluci [407] Milan Kuk 2011 CZE kupkolo.cz 00:54.4 00:10.0
7 3 / holky [405] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 00:55.4 00:11.0
8 4 / holky [444] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 01:00.6 00:16.2
9 5 / holky [426] Beáta Skrbková 2012 CZE Zálesní Lhota 01:03.3 00:18.9

výsledková listina Děti C 350m

start ~ 09:31:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [412] Vojta Kodym 2009 CZE Studenec 01:03.9
2 2 / kluci [416] Lukáš Podaný 2009 CZE Hradec Králové 01:04.8 00:00.9
2 1 / holky [421] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 01:04.8 00:00.9
4 2 / holky [23] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:05.7 00:01.8
5 3 / holky [447] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 01:07.3 00:03.4
6 3 / kluci [424] Lukáš Netík 2009 CZE Mladé Buky 01:07.8 00:03.9
7 4 / kluci [40] Jáchym Bém 2009 CZE Hustířany 01:10.3 00:06.4
7 4 / kluci [448] Filip Mareček 2009 CZE Atletika Chrudim 01:10.3 00:06.4
9 6 / kluci [390] Daniel Zemanek 2010 CZE Dvur Kralove 01:11.2 00:07.3
10 4 / holky [41] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:11.8 00:07.9
10 4 / holky [413] Kamila Klouzová 2010 CZE TJ Sokol Studenec 01:11.8 00:07.9
12 7 / kluci [418] Šimon Machačka 2009 CZE Hradecké střely 01:12.7 00:08.8
13 8 / kluci [400] Lukáš Pavelka 2010 CZE Ninjago 01:14.0 00:10.1
14 9 / kluci [401] Vašek Kindl 2010 CZE Ninjago 01:14.5 00:10.6
15 6 / holky [445] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 01:15.5 00:11.6
16 7 / holky [20] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:16.0 00:12.1
16 7 / holky [397] Daniela Tučková 2010 CZE Prušák 01:16.0 00:12.1
18 9 / holky [436] Ema Kolovrátníková 2009 CZE Jaroměř 01:18.5 00:14.6
19 10 / holky [431] Alžběta Bednářová 2010 CZE Atletika Jaroměř 01:19.9 00:16.0

výsledková listina Děti D 350m

start ~ 09:35:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [441] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pardubice 01:01.2
2 2 / kluci [21] Matěj Vondra 2007 CZE Rudník 01:02.1 00:00.9
3 3 / kluci [389] Patrik Pacholík 2007 CZE Zálesní Lhota 01:02.6 00:01.4
4 4 / kluci [393] Šimon Souček 2008 CZE Batňovice 01:03.6 00:02.4
5 5 / kluci [432] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 01:06.7 00:05.5
6 6 / kluci [415] Matěj Krejčí 2008 CZE MK Nová Paka 01:07.6 00:06.4
7 7 / kluci [420] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:09.8 00:08.6
8 1 / holky [398] Barbora Tučková 2007 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:13.5 00:12.3
9 2 / holky [395] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 01:19.3 00:18.1
10 3 / holky [427] Nela Skrbková 2008 CZE 01:26.1 00:24.9
11 4 / holky [417] Šárka Machačková 2008 CZE Hradecké střely 01:27.3 00:26.1
DNS / holky [19] Tereza Bláhová 2007 CZE TJ Sokol HK
DNS / kluci [50] Lukáš Horák 2007 CZE ZEKON

výsledková listina Děti E 450m

start ~ 09:42:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [399] Veronika Podaná 2006 CZE Hradec Králové 01:28.2

výsledková listina Děti G 450m

start ~ 09:42:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [409] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:27.9
DNS / holky [18] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov

výsledková listina Děti F 1150m

start ~ 09:56:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [414] František Kuhn 2006 CZE TJ Sokol Maratonstav Úpice 03:57.8
2 2 / kluci [394] Ondřej Souček 2006 CZE Batňovice 04:14.5 00:16.7
3 3 / kluci [42] Štěpán Resl 2005 CZE Sobotka 04:22.8 00:25.0
4 4 / kluci [419] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:24.1 00:26.3
5 5 / kluci [403] Jaroslav Hanzl 2005 CZE Bílá Třemešná 04:25.6 00:27.8
6 1 / holky [423] Adéla Hlaváčková 2006 CZE Hvězda Pardubice 04:33.9 00:36.1
7 2 / holky [410] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:48.3 00:50.5
8 6 / kluci [31] Hieronymus Sweerts-Sporck 2005 CZE 04:56.8 00:59.0
9 3 / holky [430] Rita Sondová 2005 CZE SVVAT 07:39.9 03:42.1

výsledková listina Běh s kočárkem

start ~ 10:09:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [440] Daniel Tůma 1925 CZE Černožice 07:26.1
2 2 / Muži [402] Daniel Kolečkář 2017 CZE Štěpánkovice 07:37.0 00:10.9
3 1 / Ženy [450] Andrea Michálková 1982 CZE Police nad Metují 08:04.6 00:38.5
4 2 / Ženy [43] Michaela Matysková Kubišová 1980 CZE Hradec Králové 09:17.7 01:51.6
5 3 / Ženy [32] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 12:17.9 04:51.8

výsledková listina Děti H 1150m

start ~ 10:09:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [411] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:03.4
2 2 / kluci [434] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:05.2 00:01.8
3 3 / kluci [433] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:07.4 00:04.0
4 4 / kluci [49] Kamil Nagy 2004 CZE Jaroměř 04:28.7 00:25.3
5 5 / kluci [425] David Nývlt 2004 CZE Česká Skalice 04:46.1 00:42.7

výsledková listina Maraton

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M35-49 [76] Lukáš Maier 1978 CZE KRB Chrudim 03:31:55.4
2 1 / M18-34 [109] Petr Jetelina 1985 CZE Náčelník Bokasa! 03:34:27.3 02:31.9
3 2 / M35-49 [96] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 03:40:50.6 08:55.2
4 3 / M35-49 [126] Zdeněk Tomáš 1971 CZE Býšť 03:43:38.0 11:42.6
5 4 / M35-49 [117] Martin Kauler 1976 CZE TJ Sokol Mšeno 03:49:53.6 17:58.2
6 5 / M35-49 [63] Tomáš Pykal 1975 CZE Praha 03:51:33.8 19:38.4
7 2 / M18-34 [88] Matěj Konvalina 1985 CZE Most 03:56:33.8 24:38.4
8 1 / M50 [111] Jaroslav Moravec 1958 CZE SK Tesutti ŽAMBERK 04:04:13.8 32:18.4
9 2 / M50 [61] Miroslav KUCKO 1958 CZE Liberec 04:05:32.5 33:37.1
10 3 / M50 [78] JAROSLAV VYKOUKAL 1965 CZE SK MAXTRI LIBEREC 04:06:52.7 34:57.3
11 6 / M35-49 [115] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 04:07:27.1 35:31.7
12 7 / M35-49 [128] Juraj Uher 1973 CZE Přibyslav 5 04:09:39.6 37:44.2
13 8 / M35-49 [460] Jiří Skaunic 1972 CZE JIPEG Hronov 04:13:23.1 41:27.7
14 9 / M35-49 [112] Michal Figera 1979 CZE 04:17:03.4 45:08.0
15 10 / M35-49 [62] Jan Brendl 1975 CZE Holice 04:18:29.6 46:34.2
16 4 / M50 [95] Miroslav Šulc 1968 CZE Srnojedy 04:20:12.7 48:17.3
17 1 / Z35-49 [459] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 04:23:52.1 51:56.7
18 1 / Z18-34 [130] Zuzana Fenďová 1988 CZE TJ Harant Pecka 04:24:12.7 52:17.3
19 2 / Z35-49 [71] Kateřina Fantová 1980 CZE Praha 7 04:26:49.1 54:53.7
20 11 / M35-49 [100] Viktor Kohout 1981 CZE Dvůr Králové nad Labem 04:27:06.5 55:11.1
21 5 / M50 [113] Vlastimil Dvořáček 1959 CZE Doudleby nad Orlicí 04:28:12.2 56:16.8
22 12 / M35-49 [99] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 04:29:45.4 57:50.0
23 13 / M35-49 [56] Michal Frolík 1983 CZE Želvonozí 04:30:08.4 58:13.0
24 14 / M35-49 [98] Josef Kůstka 1973 CZE Draženov 04:31:30.6 59:35.2
25 15 / M35-49 [80] Dalibor Kolář 1969 CZE MB Sauny 04:34:07.5 01:02:12.1
26 16 / M35-49 [91] Bronislav Fabiánek 1972 CZE Orel Dolní Čermná 04:35:02.9 01:03:07.5
27 17 / M35-49 [65] Tomáš Peška 1982 CZE Horní MAršov 04:35:45.8 01:03:50.4
28 3 / M18-34 [118] Jan Koldinský 1985 CZE TOM-KČT Kralupy nad Vlt. 04:38:15.3 01:06:19.9
29 18 / M35-49 [58] Martin Štěpánek 1970 CZE Pardubice 04:40:23.3 01:08:27.9
30 19 / M35-49 [108] Pavel Strejček 1981 CZE TJVV 04:42:39.4 01:10:44.0
31 2 / Z18-34 [72] Zuzana Hendrychová 1989 CZE Run magazine team 04:45:18.6 01:13:23.2
32 3 / Z18-34 [124] Karolína Ulčová 1998 CZE Skuhrov nad Bělou 04:45:48.3 01:13:52.9
32 4 / M18-34 [123] Vladimír Křivský 1997 CZE Pobřeží kocoviny 04:45:48.3 01:13:52.9
34 20 / M35-49 [473] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 04:48:24.5 01:16:29.1
35 21 / M35-49 [66] Dušan Leč 1981 CZE Triatlon Mladá Boleslav 04:53:39.5 01:21:44.1
36 22 / M35-49 [97] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 04:56:27.3 01:24:31.9
37 4 / Z18-34 [86] Petra Medková 1988 CZE Unicorn 04:56:48.7 01:24:53.3
38 23 / M35-49 [68] Martin Volejník 1974 CZE Dubá 04:59:33.2 01:27:37.8
39 5 / M18-34 [114] Matěj Čeřovský 1989 CZE Vegan Sport Club 04:59:34.3 01:27:38.9
40 24 / M35-49 [122] Jiří Zeman 1981 CZE Brejl 04:59:52.2 01:27:56.8
41 6 / M18-34 [87] Jan Šenkýř 1992 CZE SRTG Pardubice 04:59:53.2 01:27:57.8
42 25 / M35-49 [70] Miroslav Janočko 1983 CZE Bernartice 05:00:17.6 01:28:22.2
43 5 / Z18-34 [107] Romana Tykvartová 1985 CZE Pardubice 05:00:27.5 01:28:32.1
44 7 / M18-34 [83] Tomáš Labuda 1996 CZE Mladé Buky 05:01:42.4 01:29:47.0
45 6 / M50 [106] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 05:03:47.1 01:31:51.7
46 26 / M35-49 [93] Jan Čtvrtečka 1979 CZE Hradec Králové 05:04:02.4 01:32:07.0
47 8 / M18-34 [81] Jakub Ježek 1990 CZE Jihlava 05:05:02.9 01:33:07.5
48 27 / M35-49 [125] Lukáš Valenta 1979 CZE Polná 05:05:05.4 01:33:10.0
49 28 / M35-49 [94] David Fišer 1976 CZE Hronov 05:05:30.8 01:33:35.4
50 29 / M35-49 [461] Jaroslav Švec 1972 CZE Hradec králové 05:06:03.0 01:34:07.6
51 30 / M35-49 [73] Radim Nezval 1971 CZE X-Sports 05:07:06.9 01:35:11.5
52 9 / M18-34 [89] Tomáš Bouček 1997 CZE Předměřice nad Labem 05:08:32.6 01:36:37.2
53 31 / M35-49 [121] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 05:09:37.4 01:37:42.0
54 7 / M50 [120] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 05:09:40.5 01:37:45.1
55 8 / M50 [82] Jiří Pucholt 1959 CZE T.J. Sokol Unhošť 05:17:08.3 01:45:12.9
56 3 / Z35-49 [104] Marie Švorcová 1981 CZE Jasenná 05:19:16.0 01:47:20.6
57 32 / M35-49 [101] Martin Waldhauser 1971 CZE Petrovice 05:26:46.2 01:54:50.8
58 1 / Z50 [74] Hana Breburdová 1961 CZE MK Kladno 05:29:44.1 01:57:48.7
59 9 / M50 [119] Miroslav Krumer 1949 CZE MK Ostrov 05:47:26.9 02:15:31.5
60 33 / M35-49 [79] Martin Záruba 1976 CZE MěÚ Dvůr Králové nad Labem 05:50:20.1 02:18:24.7
61 10 / M50 [127] Tomáš Ulma 1964 CZE Praha 9 05:59:12.5 02:27:17.1
62 11 / M50 [85] Luboš Švihel 1960 CZE SOKOL CHOCHOL 06:01:07.8 02:29:12.4
63 34 / M35-49 [84] Petr Nesládek 1971 CZE Frýdek-Místek 06:03:46.0 02:31:50.6
64 6 / Z18-34 [92] Klára Jonášová 1995 CZE Liberec 06:08:57.1 02:37:01.7
65 10 / M18-34 [64] Lukáš Doubek 1987 CZE Opatovice nad Labem 06:11:40.9 02:39:45.5
66 35 / M35-49 [116] Dalimil Klema 1970 CZE Pardubice 06:24:58.2 02:53:02.8
67 36 / M35-49 [471] Petr Kačenka 1974 CZE Tuchlovice 06:25:26.6 02:53:31.2
68 12 / M50 [110] Petr Michler 1955 CZE Liga 100 Praha 06:29:05.4 02:57:10.0
69 13 / M50 [129] Pavel Zeman 1954 CZE Traged Team 06:42:45.0 03:10:49.6
70 37 / M35-49 [75] Martin Šandera 1976 CZE BONBON, MPČR 06:54:13.0 03:22:17.6
DNF / M35-49 [90] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS
DNS / M35-49 [102] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov
DNS / M50 [103] Jan Ondruš 1955 CZE Hradec Králové
DNS / M35-49 [59] Marcel Šparlinek 1977 CZE RETIA
DNS / M35-49 [67] Milan Kux 1971 CZE 3atlonteam Uničov

výsledková listina Maraton Dog

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mužidog [69] Adam Vaníček 1989 CZE Prague Bears Racing 04:31:07.2

výsledková listina Půlmaraton

start ~ 11:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M18-34 [256] Pavel Červenka 1986 CZE 01:29:55.5
2 1 / M35-49 [207] Zdeněk Kalenský 1982 CZE SK Harant Pecka 01:33:11.3 03:15.8
3 2 / M18-34 [202] Josef Pešl 1985 CZE Jičín 01:34:20.6 04:25.1
4 2 / M35-49 [174] Robert Vítek 1978 CZE Letohrad 01:40:02.1 10:06.6
5 3 / M18-34 [180] Jan Přemyslovský 1985 CZE Šumperk 01:40:04.6 10:09.1
6 3 / M35-49 [258] Lukáš Lorenc 1982 CZE Jaroměř 01:40:05.3 10:09.8
7 1 / M50 [211] Jindřich Štaigl 1966 CZE Šneci v běhu 01:41:44.7 11:49.2
8 4 / M18-34 [136] Ondřej Švorc 1985 CZE HC Bílý Újezd 01:41:51.3 11:55.8
9 1 / Z18-34 [133] Monika Štolbová 1988 CZE Želvonozí 01:41:55.6 12:00.1
10 4 / M35-49 [246] Aleš Škoda 1975 CZE Olfin car ski team 01:42:23.5 12:28.0
11 5 / M35-49 [265] Petr Sofka 1978 CZE JOGITO OLomouc 01:42:33.4 12:37.9
12 5 / M18-34 [148] Adam Vrana 1990 CZE PO Nižná 01:43:37.7 13:42.2
13 6 / M35-49 [184] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 01:43:44.7 13:49.2
14 7 / M35-49 [253] Jaromír Kindl 1979 CZE Continental Jičín 01:43:55.1 13:59.6
15 8 / M35-49 [224] Tomáš Rosa 1975 CZE Červený Kostelec 01:44:59.2 15:03.7
16 2 / Z18-34 [149] Myroslava Petronyuk 1987 CZE ČZU Praha 01:45:05.1 15:09.6
17 6 / M18-34 [203] Jan Pavel Novák 1991 CZE Horní Studenec 01:45:06.0 15:10.5
18 9 / M35-49 [186] Radek Drabík 1979 CZE Praha 01:46:08.3 16:12.8
19 7 / M18-34 [200] Miroslav Votoček 1986 CZE Krákora 01:46:53.9 16:58.4
20 10 / M35-49 [232] michal kurik 1976 CZE jilemnice 01:47:36.7 17:41.2
21 11 / M35-49 [60] Jan Medlík 1982 CZE Česká čtvrť - Šumperk 01:47:49.2 17:53.7
22 1 / Z35-49 [263] Jana Klinecká 1981 CZE MK Hlinsko 01:48:15.3 18:19.8
23 2 / M50 [235] Martin Lelek 1965 CZE Spartak Vrchlabí 01:48:47.2 18:51.7
24 12 / M35-49 [219] Pavel Klíma 1977 CZE SK Peřimov 01:49:02.7 19:07.2
25 13 / M35-49 [465] Daniel Melichar 1973 CZE HO HOlešovice 01:49:15.9 19:20.4
26 8 / M18-34 [233] Radek Dvořáček 1994 CZE Doudleby nad Orlicí 01:49:58.9 20:03.4
27 3 / M50 [168] Slawek Szarafin 1965 CZE BiegiGorskie.eu 01:50:26.0 20:30.5
28 14 / M35-49 [158] Petr Jakl 1972 CZE Šneci v běhu 01:50:57.4 21:01.9
29 15 / M35-49 [244] Jiří Martinek 1971 CZE SK Jizba Městev 01:51:23.8 21:28.3
30 9 / M18-34 [201] Vojtěch Votoček 1988 CZE Krákora 01:51:58.4 22:02.9
31 16 / M35-49 [252] Libor Seneta 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:52:04.0 22:08.5
32 17 / M35-49 [160] Josef Smola 1980 CZE Náchod 01:52:10.6 22:15.1
33 2 / Z35-49 [262] Jana Uherová 1972 CZE Přibyslav 01:52:22.4 22:26.9
34 10 / M18-34 [145] Michal Šuk 1992 CZE Praha 01:52:26.9 22:31.4
35 18 / M35-49 [217] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 01:52:38.7 22:43.2
36 11 / M18-34 [193] Jan Pradáč 1991 CZE RUN magazine team 01:53:15.4 23:19.9
37 19 / M35-49 [226] Martin Gebauer 1974 CZE 01:53:24.2 23:28.7
38 12 / M18-34 [175] Martin Synkule 1986 CZE Praha 01:53:54.6 23:59.1
39 20 / M35-49 [183] Martin Luběna 1981 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:54:26.7 24:31.2
40 3 / Z35-49 [255] Hana Hlaváčková 1977 CZE Pardubice 01:54:47.8 24:52.3
41 4 / M50 [77] Libor Rygál 1962 CZE SK MAXTRI LIBEREC 01:55:34.0 25:38.5
42 13 / M18-34 [227] Jakub Ševc 1986 CZE Trutnov 01:55:58.8 26:03.3
43 3 / Z18-34 [257] Michaela Nesvadbová 1986 CZE Mladé Buky 01:56:16.6 26:21.1
44 4 / Z18-34 [167] Martina Cyrankowská 1991 CZE Dvůr králové nad Labem 01:56:39.1 26:43.6
45 5 / Z18-34 [218] Zuzana Procházková 1986 CZE Tom KČT Kralupy 01:57:02.5 27:07.0
46 5 / M50 [225] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 01:58:01.1 28:05.6
47 6 / M50 [161] Petr Jelen 1968 CZE Jilemnice 01:58:34.6 28:39.1
48 4 / Z35-49 [476] Petra Bartošová 1983 CZE Dvůr Králové n/L 01:58:50.1 28:54.6
49 21 / M35-49 [210] Martin Hanslík 1978 CZE Šneci v běhu 01:58:51.8 28:56.3
50 6 / Z18-34 [251] Veronika Mokranova 1986 CZE Praha 01:59:05.6 29:10.1
51 14 / M18-34 [470] Jiří Kopic 1998 CZE Havlíčkův Brod 01:59:09.8 29:14.3
52 22 / M35-49 [212] Richard Peisker 1970 CZE Slatiňany 01:59:11.7 29:16.2
53 15 / M18-34 [155] Lukáš Zappe 1990 CZE Jablonec nad Nisou 01:59:43.8 29:48.3
54 23 / M35-49 [134] Jaroslav Hrdý 1972 CZE Pardubice 02:00:21.0 30:25.5
55 7 / Z18-34 [204] Petra Klimešová 1987 CZE AC GoMango Hogner 02:01:20.1 31:24.6
56 8 / Z18-34 [187] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 02:01:54.3 31:58.8
57 16 / M18-34 [131] Jan Slavíček 1988 CZE 02:02:22.9 32:27.4
58 17 / M18-34 [194] Jakub Jandera 1988 CZE Mostek 02:03:15.4 33:19.9
59 5 / Z35-49 [153] Pavlina Hartmanova 1978 CZE Dobruška 02:03:44.5 33:49.0
60 18 / M18-34 [247] Stanislav Ondráček 1990 CZE Havlíčkův Brod 02:05:01.4 35:05.9
60 9 / Z18-34 [248] Nikola Sedláková 1991 CZE Ždírec nad Doubravou 02:05:01.4 35:05.9
62 24 / M35-49 [157] Petr Halamka 1971 CZE SQUADRA 02:05:07.4 35:11.9
63 25 / M35-49 [222] Petr Tomek 1975 CZE Revitalizace KUKS 02:05:36.6 35:41.1
64 19 / M18-34 [182] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 02:05:40.2 35:44.7
65 7 / M50 [209] Ctirad Medlík 1958 CZE Šumperk 02:05:45.8 35:50.3
66 20 / M18-34 [144] David Šuk 1990 CZE Praha 02:05:56.0 36:00.5
67 26 / M35-49 [458] Tomáš Marynka 1981 CZE Vrchlabí 02:06:37.2 36:41.7
68 6 / Z35-49 [135] Petra Půlpánová 1976 CZE Náchod 02:06:43.0 36:47.5
69 10 / Z18-34 [241] Monika Horáková 1987 CZE Hradec Králové 02:07:03.5 37:08.0
70 7 / Z35-49 [213] Hana Olenočinová 1974 CZE BezimPro.cz 02:07:04.5 37:09.0
71 8 / Z35-49 [141] Eliška Dvořáková 1981 CZE No Fear 02:07:06.1 37:10.6
72 21 / M18-34 [239] Peter Vala 1989 CZE Praha 02:07:16.6 37:21.1
73 27 / M35-49 [181] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 02:07:58.3 38:02.8
74 28 / M35-49 [166] Pavel Tomek 1971 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:08:03.0 38:07.5
75 22 / M18-34 [254] Ondřej Formánek 1992 CZE Plzeň 02:08:07.6 38:12.1
76 11 / Z18-34 [198] Eva Šmahelová 1994 CZE Hradec Králové 02:08:54.1 38:58.6
77 29 / M35-49 [178] Jan Blaha 1971 CZE VEGAN sport 02:08:55.6 39:00.1
78 23 / M18-34 [228] Jan Šaršon 1984 CZE Hořice 02:09:44.5 39:49.0
79 9 / Z35-49 [196] Kateřina Felklová 1977 CZE Náchod 02:10:02.7 40:07.2
79 30 / M35-49 [197] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 02:10:02.7 40:07.2
81 8 / M50 [151] Aleš Černý 1964 CZE JFK Jaroměř 02:11:15.3 41:19.8
82 31 / M35-49 [185] Boris Grebennikov 1972 CZE Estoy Loco 02:11:58.8 42:03.3
83 10 / Z35-49 [223] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Stěžery 02:12:19.1 42:23.6
84 12 / Z18-34 [191] Klára Krpatová 1993 CZE Liberec 02:13:21.7 43:26.2
85 32 / M35-49 [205] Tomáš Sova 1977 CZE 02:13:24.6 43:29.1
86 11 / Z35-49 [249] Jana Valešová 1978 CZE FormulaUno 02:13:52.3 43:56.8
87 33 / M35-49 [264] Kamil Kačer 1974 CZE Hradec Králové 02:14:32.2 44:36.7
88 24 / M18-34 [169] Jaroslav Šáfr 1992 CZE Bílá Třemešná 02:14:46.3 44:50.8
89 13 / Z18-34 [137] Adéla Medlíková 1987 CZE 02:15:07.3 45:11.8
90 34 / M35-49 [165] Josef Fanta 1978 CZE SK Mrtvá Ryba 02:15:45.2 45:49.7
91 1 / Z50 [132] Hana Havalcová 1962 CZE Želvonozí 02:15:54.3 45:58.8
92 35 / M35-49 [250] Petr Valeš 1975 CZE FormulaUno 02:17:12.4 47:16.9
93 36 / M35-49 [147] Ondřej Salavec 1981 CZE No Fear 02:17:18.9 47:23.4
94 25 / M18-34 [143] Petr Košťál 1989 CZE Trutnov 02:17:39.5 47:44.0
94 14 / Z18-34 [179] Monika Křížová 1997 CZE Spartan race training group Trutnov 02:17:39.5 47:44.0
96 2 / Z50 [172] JITKA KNÝŘOVÁ 1963 CZE SK MAXTRI LIBEREC 02:18:06.8 48:11.3
97 9 / M50 [462] Petr Samek 1959 CZE OÚ Zábřezí - Řečice 02:19:00.9 49:05.4
98 15 / Z18-34 [237] Barbora Glaserová 1986 CZE Praha 02:19:03.2 49:07.7
99 12 / Z35-49 [208] Anna Batulková 1983 CZE Panděra 02:19:35.1 49:39.6
100 37 / M35-49 [243] Michal Kořínek 1975 CZE Opočno 02:20:28.4 50:32.9
101 16 / Z18-34 [236] Anna Sovová 1992 CZE Mladá Boleslav 02:20:36.5 50:41.0
102 38 / M35-49 [242] Martin Mehes 1978 CZE Puffins4FUN 02:22:37.6 52:42.1
103 13 / Z35-49 [240] Eva Kirschová 1978 CZE Draci Trutnov 02:24:56.4 55:00.9
104 17 / Z18-34 [234] Barbora Blahutová 1991 CZE SVVAT 02:25:15.3 55:19.8
105 10 / M50 [220] Martin Kuba 1968 CZE Liberec 02:25:26.8 55:31.3
106 14 / Z35-49 [57] Daniela Šimková 1972 CZE Draci Trutnov 02:26:10.2 56:14.7
107 11 / M50 [142] Petr Kunst 1961 CZE Jaroměř 02:28:21.5 58:26.0
108 15 / Z35-49 [259] Monika Köhlerová 1973 CZE Trosky 02:30:31.8 01:00:36.3
109 16 / Z35-49 [260] Hana Doubková 1972 CZE Trosky 02:30:35.2 01:00:39.7
109 39 / M35-49 [261] Jan Doubek 1971 CZE Trosky 02:30:35.2 01:00:39.7
111 18 / Z18-34 [162] Johana Nádvorníková 1991 CZE Hradec Králové 02:31:38.1 01:01:42.6
112 12 / M50 [156] Štefan Havalec 1957 CZE Run Point Bučnice 02:31:41.1 01:01:45.6
113 17 / Z35-49 [170] Markéta Říhová 1973 CZE Šneci v běhu 02:32:21.6 01:02:26.1
114 18 / Z35-49 [150] Marcela Hartmanová 1970 CZE AC GoMango Hogner 02:33:07.4 01:03:11.9
115 19 / Z35-49 [138] Pavlína Trousilová 1969 CZE AC Gomango-Högner 02:33:47.8 01:03:52.3
116 19 / Z18-34 [164] Lucie Kovaříková 1999 CZE Rychnov nad Kněžnou 02:34:59.1 01:05:03.6
117 20 / Z18-34 [190] Karolina Kopecká 1994 CZE Lázně Libverda 02:35:24.6 01:05:29.1
118 21 / Z18-34 [163] Marianna Kozlova 1984 CZE Londýn 02:39:37.2 01:09:41.7
119 20 / Z35-49 [215] Veronika Bolechova 1979 CZE Hořice 02:39:44.9 01:09:49.4
120 21 / Z35-49 [216] Gabriela Mládková 1979 CZE Hořice 02:39:47.8 01:09:52.3
121 26 / M18-34 [192] Matěj Kovář 1994 CZE Liberec 02:41:36.6 01:11:41.1
122 22 / Z18-34 [230] Jitka Koblížková 1986 CZE Havlíčkův Brod 02:45:12.4 01:15:16.9
123 23 / Z18-34 [245] Aneta Fikarová 1994 CZE Havlíčkův Brod 02:45:12.6 01:15:17.1
124 27 / M18-34 [188] Jan Beran 1991 CZE Brno 02:46:03.9 01:16:08.4
125 24 / Z18-34 [238] Tereza Věchetová 1987 CZE Praha 02:46:16.2 01:16:20.7
126 25 / Z18-34 [154] Bára Vošoustová 1993 CZE Opatovice nad Labem 02:49:45.3 01:19:49.8
127 22 / Z35-49 [152] Tereza Najmanová 1980 CZE Šneci v běhu 02:57:43.7 01:27:48.2
128 26 / Z18-34 [229] Barbora Vávrová 1993 CZE Holice 03:08:31.7 01:38:36.2
129 28 / M18-34 [214] Martin Čihák 1988 CZE Hradec Králové 03:15:59.6 01:46:04.1
130 23 / Z35-49 [176] Iveta Izáková 1983 CZE SRTG Hradec Králové 03:31:03.4 02:01:07.9
130 40 / M35-49 [177] Ondřej Doležal 1973 CZE HERO FACTORY 03:31:03.4 02:01:07.9
DNF / M35-49 [231] Martin Sonda 1976 CZE SVVAT
DNS / M35-49 [221] Marek Blecha 1973 CZE Liberec
DNS / M50 [171] Petr Svoboda 1960 CZE SK MAXTRI LIBEREC
DNS / M35-49 [206] Jaromír Flégl 1971 CZE Hořice

výsledková listina Půlmaraton Dog

start ~ 11:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [474] Pavlína Zemanová 1972 CZE BAG 02:39:19.7
2 2 / Ženydog [173] Diana Zemanová 1973 CZE Česká Rybná 02:45:13.6 05:53.9

výsledková listina Desítka Dog

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [455] Matyáš Krijt 1987 CZE BMB 46:38.0
2 2 / Mužidog [477] Milan Beránek 1979 CZE 47:14.7 00:36.7
3 1 / Ženy [466] Andrea Teunerová 1988 CZE Velké Petrovice 55:28.7 08:50.7
4 2 / Ženydog [375] Ilona Kalenská 1995 CZE Mk Jcc 57:03.7 10:25.7
5 3 / Ženydog [392] Jana Štědronská 1972 CZE Praha 57:39.5 11:01.5
6 3 / Mužidog [367] Tomáš Bolek 1988 CZE Team Arnošt 58:11.4 11:33.4
7 4 / Ženydog [280] Jaroslava Smejkalová 1975 CZE Pardubice 59:09.5 12:31.5
8 5 / Ženydog [366] Lucie Bolková 1988 CZE Team Arnošt 01:01:25.9 14:47.9
9 4 / Mužidog [326] Václav Valášek 1984 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:02:21.6 15:43.6
10 6 / Ženydog [301] Petra Kučerová 1985 CZE JRT Agi Pardubice 01:07:42.1 21:04.1
11 7 / Ženydog [275] Iva Frošová 1996 CZE Pardubice 01:09:24.0 22:46.0
12 8 / Ženydog [379] Kateřina Tůmová 1982 CZE Šneci v běhu 01:19:54.1 33:16.1
13 9 / Ženydog [352] Jaroslava Uherkova 1982 CZE Báječné ženy v běhu 01:21:13.9 34:35.9
14 5 / Mužidog [347] Aleš Syrový 1999 CZE Never give up 01:28:30.7 41:52.7
15 10 / Ženydog [357] Lenka Němcová 1973 CZE 01:33:10.9 46:32.9
DNS / Ženydog [271] Irena Švorcová 1989 CZE Šneci v běhu
DNS / Mužidog [311] David Prochazka 1983 CZE Praha

výsledková listina Desítka

start ~ 11:32:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M18-34 [454] Ondřej Petiška 1997 CZE SK RN Hradec Králové 41:52.8
2 1 / Z18-34 [437] Kateřina Strnadová 1991 CZE Eleven Mercedes Mitas 46:45.9 04:53.1
3 2 / M18-34 [472] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 46:48.6 04:55.8
4 1 / M50 [396] Milan Pešek 1960 CZE Carla.kupkolo.cz 47:22.4 05:29.6
5 2 / Z18-34 [475] Aneta Khýrová 1993 CZE Carla.kupkolo.cz 47:40.5 05:47.7
6 1 / M35-49 [363] Vladimír Veselý 1971 CZE Hasiči Neratovice 49:44.3 07:51.5
7 3 / M18-34 [380] Petr Fejk 1989 CZE Vrchlabí 53:33.9 11:41.1
8 4 / M18-34 [317] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 53:44.1 11:51.3
9 2 / M35-49 [373] Pavel Matyska 1980 CZE Hradec Králové 53:50.8 11:58.0
10 3 / M35-49 [340] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 54:01.0 12:08.2
11 3 / Z18-34 [464] Kateřina Melicharová 1984 CZE Ho Holešovice Praha 54:04.5 12:11.7
12 5 / M18-34 [463] Ondřej Samek 1985 CZE 55:12.4 13:19.6
13 6 / M18-34 [276] David Novotný 1987 CZE Mokrý banditi 55:26.3 13:33.5
14 7 / M18-34 [378] Patrik Pekař 1991 CZE Kamarádi 55:27.5 13:34.7
15 4 / M35-49 [345] Dušan Kubica 1973 CZE Dvůr Králové nad Labem 55:42.9 13:50.1
16 8 / M18-34 [342] Ondřej Fikar 1988 CZE Hořice 55:47.9 13:55.1
17 2 / M50 [269] Miloš Ešner 1958 CZE Sedlčany 56:00.8 14:08.0
18 4 / Z18-34 [304] Tereza Rožcová 1992 CZE Jablonec nad Nisou 56:04.3 14:11.5
19 1 / Z35-49 [270] Jana Hušková 1974 CZE Silvini Madshus team 56:08.2 14:15.4
20 5 / M35-49 [297] Zdenek Vojtisek 1973 CZE Sneci v behu 56:10.2 14:17.4
21 6 / M35-49 [353] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 56:33.5 14:40.7
22 1 / [k]17 [456] Eliška Žižková 2001 CZE Never give up 56:44.6 14:51.8
23 9 / M18-34 [319] Marek Otava 1988 CZE TJ Jiskra Jaroměř Potocký 57:29.1 15:36.3
24 10 / M18-34 [468] Jan Minařík 1991 CZE Effecto Creatives 57:29.4 15:36.6
25 2 / Z35-49 [341] Jaroslava Olbortová 1977 CZE Ženy sobě 58:00.1 16:07.3
26 11 / M18-34 [358] Lukáš Hamral 1994 CZE Hradec Králové 58:01.6 16:08.8
27 7 / M35-49 [385] Martin Janak 1971 CZE Dvur Kralove nad Labem 58:03.6 16:10.8
28 12 / M18-34 [273] Alex Petronyuk 1986 CZE Konečná 58:28.8 16:36.0
29 5 / Z18-34 [312] Kristina Štaudová 1999 CZE Hradec Králové 58:59.6 17:06.8
30 13 / M18-34 [295] Tomáš Jelen 1991 CZE Jilemnice 59:43.8 17:51.0
31 8 / M35-49 [291] Jan Leugner 1974 CZE Nové Město nad Metují 59:45.9 17:53.1
32 9 / M35-49 [372] Petr Šíl 1976 CZE Běhám dobře, běhám rád 01:00:28.6 18:35.8
33 14 / M18-34 [338] Tomáš Falt 1991 CZE Effecto Creatives 01:00:40.7 18:47.9
34 3 / M50 [329] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 01:01:06.8 19:14.0
35 1 / Z50 [290] MILUŠE CHARYPAROVÁ 1959 CZE SK MAXTRI LIBEREC 01:01:59.7 20:06.9
36 6 / Z18-34 [324] Michaela Blehová 1988 CZE SRTG Hradec Králové 01:02:31.4 20:38.6
37 15 / M18-34 [381] Lukáš Grmolec 1988 CZE Vrchlabí 01:03:06.5 21:13.7
38 7 / Z18-34 [453] Martina Lorencová 1989 CZE Hustířany 01:03:09.9 21:17.1
39 8 / Z18-34 [404] Marta Beranová 1985 CZE kupkolo.cz 01:03:10.3 21:17.5
40 3 / Z35-49 [351] Zuzana Čechlovská 1977 CZE Chrudim 01:03:11.5 21:18.7
41 4 / Z35-49 [467] Petra Víchová 1981 CZE Hvozdovice 01:03:16.2 21:23.4
42 10 / M35-49 [334] Jaroslav Klička 1975 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:03:20.9 21:28.1
43 11 / M35-49 [315] Václav Svoboda 1978 CZE Mokrý banditi 01:03:22.3 21:29.5
44 12 / M35-49 [322] Jaroslav Fidler 1973 CZE Bike Team KC Jaroměř 01:04:01.2 22:08.4
45 5 / Z35-49 [362] Věra Peterová 1975 CZE Vilantice 01:04:15.1 22:22.3
46 13 / M35-49 [281] Milan Hornych 1980 CZE TRUT team 01:04:15.7 22:22.9
47 14 / M35-49 [321] Martin Komárek 1969 CZE Horní Jelení 01:04:33.3 22:40.5
48 15 / M35-49 [305] Ondřej Kučera 1983 CZE Pardubice 01:04:59.7 23:06.9
49 16 / M35-49 [344] Karel Kopecký 1971 CZE Lázně Libverda 01:05:18.5 23:25.7
49 16 / M35-49 [452] Jaroslav Třasák 1974 CZE Ulanbatar 01:05:18.5 23:25.7
51 9 / Z18-34 [429] Lenka Hanousková 1988 CZE Pilníkov 01:05:45.4 23:52.6
52 4 / M50 [284] Pavel Bednář 1963 CZE Trutnov 01:06:30.4 24:37.6
53 18 / M35-49 [310] Jiří Rydrych 1975 CZE 01:06:34.7 24:41.9
54 16 / M18-34 [384] Michal Páv 1991 CZE SVVAT 01:06:41.9 24:49.1
55 2 / Z50 [346] Miloslava Medlíková 1958 CZE Šumperk 01:07:05.5 25:12.7
56 6 / Z35-49 [320] Jana Fidlerová 1975 CZE Ženy sobě 01:07:12.2 25:19.4
57 19 / M35-49 [318] Jaroslav Hušek 1972 CZE Silvini Madshus Team 01:07:12.6 25:19.8
58 10 / Z18-34 [308] Jana Martincová 1985 CZE Pardubice 01:07:30.6 25:37.8
59 11 / Z18-34 [309] Lucie Fléglová 1998 CZE 01:07:31.5 25:38.7
60 7 / Z35-49 [285] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 01:07:34.5 25:41.7
61 12 / Z18-34 [323] Eva Brandejská 1992 CZE Český Brod 01:07:40.2 25:47.4
62 17 / M18-34 [383] Filip Syrový 1998 CZE Zvičinští mistři 01:08:34.3 26:41.5
63 13 / Z18-34 [288] Jana Puzyrevská 1993 CZE Poděbrady 01:09:33.4 27:40.6
64 14 / Z18-34 [292] Johana Urbanová 1992 CZE Žďár nad Sázavou 2 01:09:33.8 27:41.0
65 18 / M18-34 [365] Miroslav Majercik 1989 CZE Praha8 01:09:34.2 27:41.4
66 8 / Z35-49 [478] Šárka Kratěnová 1977 CZE Hradec králové 01:10:09.8 28:17.0
67 20 / M35-49 [330] Petr Puchala 1983 CZE AC GoMango Hogner 01:10:17.1 28:24.3
68 5 / M50 [370] Václav Dostálová 1942 CZE Černožice 01:10:49.0 28:56.2
69 21 / M35-49 [376] Zdeněk Ždímal 1983 CZE Senomaty 01:11:23.5 29:30.7
70 3 / Z50 [386] Zuzka Klimešová 1968 CZE AC GoMango Högner 01:11:31.7 29:38.9
71 9 / Z35-49 [302] Miroslava Jonášová 1970 CZE Liberec 01:11:38.1 29:45.3
72 19 / M18-34 [336] Ondřej Martinek 1990 CZE Effecto Creatives 01:12:06.8 30:14.0
73 22 / M35-49 [343] Václav Tuček 1973 CZE Prušák 01:12:15.4 30:22.6
74 23 / M35-49 [391] Jiří Kopecký 1974 CZE Hradec Králové 01:12:18.1 30:25.3
75 10 / Z35-49 [307] Ilona Šmiková 1973 CZE Rokytnice nad Jizerou 01:12:45.6 30:52.8
76 24 / M35-49 [355] Milan Kopecký 1974 CZE Bílý Potok 01:13:13.4 31:20.6
77 15 / Z18-34 [316] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 01:13:33.0 31:40.2
78 16 / Z18-34 [314] Denisa Novotná 1992 CZE Mokrý banditi 01:13:48.2 31:55.4
79 17 / Z18-34 [469] Michaela Šrámková 1994 CZE Effecto Creatives 01:13:50.1 31:57.3
80 6 / M50 [333] Stephan Sweerts-Sporck 1967 CZE 01:13:54.4 32:01.6
81 11 / Z35-49 [451] Eva Třasáková 1970 CZE Hradec Králové 01:14:08.3 32:15.5
82 18 / Z18-34 [286] Pavla Kroulíková 1992 CZE Hradec Králové 01:14:14.6 32:21.8
82 18 / Z18-34 [287] Lenka Matoušková 1991 CZE Hradec Králové 01:14:14.6 32:21.8
84 12 / Z35-49 [328] Gabriela Dolejšková 1976 CZE Dáme to s úsměvem :) 01:14:26.8 32:34.0
84 12 / Z35-49 [327] Irena Pleskacova 1979 CZE Dame to s usmevem :) 01:14:26.8 32:34.0
86 7 / M50 [289] IVAN CHARYPAR 1943 CZE SK MAXTRI LIBEREC 01:14:33.8 32:41.0
87 14 / Z35-49 [374] Renáta Čtvrtečková 1980 CZE Hradec Králové 01:14:38.1 32:45.3
88 4 / Z50 [272] Iryna Petronyuk 1963 CZE Praha 01:14:40.4 32:47.6
89 15 / Z35-49 [294] Milena Urbášková 1973 CZE Zábřeh 01:14:48.5 32:55.7
90 25 / M35-49 [146] Dušan Plch 1973 CZE HO ALPIN HK 01:16:34.9 34:42.1
91 16 / Z35-49 [299] Lucie Škubalová 1976 CZE Šneci v běhu 01:16:58.0 35:05.2
92 8 / M50 [360] Tomáš Pěcha 1966 CZE VTJ Běhoun Poděbrady 01:17:24.3 35:31.5
93 17 / Z35-49 [282] Kristýna Šílová 1977 CZE Kolín 01:17:52.0 35:59.2
94 1 / [k]15 [371] Eva Dřevojanová 2003 CZE Hradec Králové 01:18:18.3 36:25.5
95 20 / Z18-34 [348] Lucie Zavřelová 1993 CZE Kamarádi 01:20:00.2 38:07.4
96 21 / Z18-34 [359] Nikola Marešová 1993 CZE Hradec Králové 01:20:01.6 38:08.8
97 18 / Z35-49 [364] Andrea Kolomá 1978 CZE Runsport.cz 01:20:22.0 38:29.2
98 26 / M35-49 [356] Martin Doležal 1976 CZE Šneci v běhu 01:20:29.5 38:36.7
99 5 / Z50 [457] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 01:21:22.4 39:29.6
100 19 / Z35-49 [361] Eva Dřevojanová 1978 CZE Hradec Králové 01:21:30.8 39:38.0
101 20 / Z35-49 [331] Dráža Kličková 1976 CZE Zkus klus 01:22:50.5 40:57.7
102 21 / Z35-49 [283] Vendula Macková 1977 CZE Zkus klus 01:24:24.7 42:31.9
103 22 / Z35-49 [296] Anna Krmelová 1974 CZE Bohuslavice 01:24:54.0 43:01.2
104 22 / Z18-34 [303] Natálie Wiesnerová 1994 CZE Kutná Hora 01:27:07.3 45:14.5
105 23 / Z18-34 [300] Jana Horká 1993 CZE Zábřeh 01:27:08.1 45:15.3
106 24 / Z18-34 [298] Karolína Altmannová 1994 CZE Třebechovice pod Orebem 01:27:08.5 45:15.7
107 20 / M18-34 [274] Vojtěch Ešner 1988 CZE Praha 01:27:13.7 45:20.9
108 25 / Z18-34 [382] Iveta Dušková 1988 CZE Knedlíšci 01:27:40.7 45:47.9
109 21 / M18-34 [369] Petr Glos 1987 CZE Nová Paka 01:31:05.3 49:12.5
109 26 / Z18-34 [368] Veronika Pražáková 1991 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:31:05.3 49:12.5
111 1 / [k]16 [377] Šárka Němcová 2002 CZE Zoufalci 01:36:46.7 54:53.9
112 22 / M18-34 [349] Jan Hofman 1986 CZE Slezem z gauče Jaroměř 01:38:52.1 56:59.3
113 27 / Z18-34 [325] Lucie Folvarská 1989 CZE SRTG Hradec Králové 01:39:22.2 57:29.4
114 28 / Z18-34 [350] Iveta Hofmanová 1992 CZE Slezem z gauče Jaroměř 01:43:54.5 01:02:01.7
DNS / Z18-34 [293] Zuzana Žďárská 1995 CZE Hořice
DNS / M35-49 [266] Petr Holanec 1976 CZE Dobruška
DNS / M18-34 [267] Adam Černý 1991 CZE České Meziříčí
DNS / M35-49 [268] Jiří Bláha 1975 CZE Houmr Coowa Team
DNS / Z35-49 [278] Sarka Rychetska 1980 CZE Praha
DNS / M18-34 [279] Ondra Vrkoč 1986 CZE Žamberk
DNS / M18-34 [332] Vojta Králíček 1986 CZE Vlčice
DNS / M18-34 [335] Lukáš Blažíček 1991 CZE Effecto Creatives
DNS / Z18-34 [306] Tereza Dolénková 1989 CZE Hradec Králové