Terénní triatlon Hradec Králové

2017-07-30 Hradec Králové, areál Biřička 

announcement

registration

start list

results

Xterra MINI total: 11, men : 6, women: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) total: 13, men : 5, women: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) total: 40, men : 22, women: 18, Junioři: 8, M35: 6, M36: 8, Juniorky: 7, Z35: 5, Z36: 6 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) total: 150, men : 125, women: 25, M1: 9, M3: 66, M4: 33, Z4: 2, M5: 17, Z1: 3, Z3: 16, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 5, men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]
file file type size last modified
Easy3atlon pdf 35947B18.08.2017 10:25:57
Easy3atlon Zeny pdf 32918B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod pdf 48383B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny pdf 122379B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny Zeny pdf 81255B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Zeny pdf 33721B18.08.2017 10:25:57
Stafety pdf 31404B18.08.2017 10:25:57
Xterra Kids pdf 31998B18.08.2017 10:25:57
Xterra Mini pdf 31977B18.08.2017 10:25:57
>

result list Xterra MINI

start ~ 10:14:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [1246] Veronika Dusová 2011 CZE 04:37 00:00
2 2 / Ženy [1241] Lucie Macháčková 2011 CZE Hradec Králové 04:42 00:05
3 1 / Muži [1273] Vojta Krátký 2011 CZE Horní Ředice 04:48 00:11
4 2 / Muži [1265] Pacheco Sebastian 2012 CZE 05:17 00:40
5 3 / Muži [1242] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 05:41 01:04
6 3 / Ženy [1271] Linda Šebková 2012 CZE Mk 05:42 01:04
7 4 / Ženy [1275] Andrea Melzerová 2012 CZE HK 05:43 01:06
8 4 / Muži [1279] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 05:50 01:13
9 5 / Ženy [1250] Dorota Kastherová 2012 CZE 05:59 01:22
10 5 / Muži [1277] Jan Váňa 2013 CZE Nechanice 07:39 03:02
11 6 / Muži [1258] Tomáš Pavlík 2013 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 08:23 03:46

result list Xterra KIDS (0/1.5/0.5)

start ~ 10:27:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [1272] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 05:25 00:00
2 2 / Ženy [1261] Martina Čechová 2007 CZE Hradec Králové 05:46 00:20
3 1 / Muži [1266] Matouš Kareš 2008 CZE 05:46 00:20
4 2 / Muži [1264] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec Kralové 05:57 00:32
5 3 / Ženy [1248] Veronika Kopáčová 2009 CZE 06:37 01:12
6 3 / Muži [1245] Matěj Dus 2009 CZE HK 06:46 01:20
7 4 / Ženy [1260] Monika Čechová 2009 CZE Hradec Králové 06:49 01:23
8 5 / Ženy [1249] Barbora Kastherová 2007 CZE 06:53 01:27
9 6 / Ženy [1254] Kristýna Koptíková 2009 CZE 06:57 01:31
10 7 / Ženy [1251] Dorota Novotná 2009 CZE 07:30 02:04
11 8 / Ženy [1259] Anna Linderová 2008 CZE Vysoké nad Labem 08:02 02:36
12 4 / Muži [1270] Vítek čech 2010 CZE Plzeň 08:19 02:53
13 5 / Muži [1243] Tadeáš Dědek 2009 CZE 08:46 03:20

result list EASY triatlon (150/5/1.5)

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Junioři [1209] Michal Hanyk 2002 CZE AC Turnov 24:02 00:00
2 1 / M36 [1235] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 25:12 01:10
3 2 / M36 [1262] Jan Mader 1971 CZE Labe Tri Club HK 25:31 01:29
4 2 / Junioři [1224] Martin Mrňávek 2003 CZE Sportstyl 26:27 02:25
5 3 / M36 [1281] Tomáš Pavel 1976 CZE 27:04 03:02
6 3 / Junioři [1211] Jakub Chaloupský 2003 CZE OK 99 Hradec Králové 27:08 03:06
7 4 / M36 [1297] Ladislav Raim 1964 CZE Nový HK 28:08 04:06
8 1 / M35 [1285] Petr Stohwasser 1982 CZE Hradec Králové 30:07 06:04
9 5 / M36 [1233] Richard Stohwasser 1955 CZE JK-cyklo 30:21 06:19
10 1 / Juniorky [1218] Marie Kopáčová 2005 CZE PK Pardubice 30:43 06:41
10 6 / M36 [1217] Kamil Kopáč 1977 CZE Individuální 30:43 06:41
12 2 / Juniorky [1223] Karolína Kuchařová 2004 CZE Triatlon Plzeň 30:49 06:47
13 3 / Juniorky [1291] Tereza Puchernová 2003 CZE Pardubice 31:16 07:13
14 1 / Z36 [1263] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 31:43 07:41
15 7 / M36 [1133] Oldřich Klusoň 1980 CZE 31:45 07:43
16 2 / M35 [1222] Martin Krátký 1984 CZE RunSport Team 31:50 07:47
17 2 / Z36 [1252] Marcela Svobodová 1968 CZE Praha 5 31:56 07:54
18 1 / Z35 [1238] Eva Štěpanovská 1994 CZE Symbio BMC 32:02 07:59
19 3 / M35 [1296] Petr Enoch 1987 CZE 32:05 08:03
20 3 / Z36 [1299] Pavlína Příhovová 1979 CZE 32:06 08:04
21 4 / M35 [1216] Jan Kollár 1991 CZE Racing Olešná 32:22 08:20
22 4 / Junioři [1232] František Steklý 2003 CZE 32:31 08:29
23 2 / Z35 [1231] Andrea Skolková 1996 CZE Pandy Team 32:41 08:38
24 5 / Junioři [1227] Pavel Pašta 2002 CZE 33:05 09:02
25 3 / Z35 [1284] Aneta Volfová 1982 CZE Family team Hlinsko 33:23 09:21
26 6 / Junioři [1210] Roman Hanyk 2004 CZE AC Turnov 33:50 09:48
27 4 / Z35 [1205] Petra Brázdová 1991 CZE 33:59 09:57
28 5 / M35 [1247] Lukáš Sobotka 1984 CZE Praha 4 34:04 10:02
29 6 / M35 [1295] Martin Merganc 1982 CZE HK 35:30 11:27
30 4 / Juniorky [1127] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 36:24 12:22
31 7 / Junioři [1219] Jiří Koptík 2008 CZE 36:58 12:55
32 5 / Z35 [1287] MARIE Šebková 1983 CZE 37:08 13:06
33 4 / Z36 [1220] Lucie Koptíková 1981 CZE 37:43 13:41
34 5 / Z36 [1288] Linda Čechová 1976 CZE Plzeň 40:34 16:32
35 6 / Z36 [1234] Katka Surduková 1974 CZE 43:26 19:24
36 5 / Juniorky [1240] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 47:03 23:01
37 6 / Juniorky [1267] Žofie Pacheco 2009 CZE 47:57 23:54
38 8 / Junioři [1212] Tomáš Jadrný 2004 CZE Iscarex Junior team Česká Třebová 48:51 24:49
39 8 / M36 [1207] Jiří Eliášek 1969 CZE Kobra 50:40 26:38
40 7 / Juniorky [1229] Eliška Pitrmanová 2007 CZE SCHK 57:57 33:55

result list hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / M3 [1155] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:16:09 00:00
2 2 / M3 [1130] Marek Ryška 1996 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:18:26 02:17
3 3 / M3 [1117] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:21:40 05:31
4 4 / M3 [1131] Filip Hanslián 1987 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:21:56 05:47
5 5 / M3 [1146] Jakub Jaroš 1985 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:22:17 06:07
6 1 / M5 [1007] František Bulava 1966 CZE TT LOKO Beroun 01:22:38 06:29
7 1 / M4 [1138] Roman Procházka 1973 CZE VPP team 01:22:48 06:39
8 6 / M3 [1080] Michal Piloušek 1989 CZE Hus Muž team 01:23:29 07:20
9 2 / M4 [1089] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:24:12 08:02
10 7 / M3 [1082] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 01:24:27 08:18
11 8 / M3 [1165] Lukáš Netík 1988 CZE Orel 01:24:27 08:18
12 3 / M4 [1157] Tomáš Obr 1977 CZE Body ID 01:24:31 08:21
13 2 / M5 [1253] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:24:35 08:25
14 4 / M4zeleznicar [1010] Kouřil Daniel 1971 CZE Železničáři 01:26:23 10:13
15 5 / M4 [1109] Zdeněk Tomáš 1971 CZE Býšť 01:27:08 10:59
16 9 / M3 [1149] Martin Berka 1987 CZE 01:27:47 11:37
17 10 / M3 [1048] Jiří Koptík 1982 CZE 01:27:49 11:40
17 1 / M1 [1123] Oliver Zamazal 2002 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:27:49 11:40
19 1 / Z3 [1094] Tereza Rudolfova 1989 CZE LAWI Team 01:27:50 11:40
20 6 / M4zeleznicar [1055] Čapek Lubomír 1974 CZE Železničáři 01:29:14 13:05
21 11 / M3 [1166] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:29:43 13:34
22 2 / M1 [1086] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:29:54 13:45
23 3 / M5 [1018] Aleš Fiala 1966 CZE SK Slavia Praha 01:30:02 13:53
24 12 / M3zeleznicar [1056] Verner Luboš 1979 CZE Železničáři 01:30:20 14:11
25 13 / M3 [1163] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:30:38 14:28
26 14 / M3 [1113] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 01:30:47 14:38
27 15 / M3 [1096] Jakub Skalka 1991 CZE 01:30:57 14:47
28 16 / M3 [1160] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 01:31:18 15:09
29 4 / M5 [1024] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:31:40 15:31
30 17 / M3 [1029] Ondřej Hošek 1979 CZE Lokomotiva Strašnice 01:31:58 15:48
31 7 / M4 [1122] Patrik Zamazal 1972 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:32:16 16:07
32 8 / M4 [1162] Jan Novák 1977 CZE SPORT ALBI 01:32:26 16:17
33 18 / M3 [1069] Marian Mynář 1988 CZE DEX team 01:32:34 16:25
34 19 / M3 [1282] Miloš Polák 1979 CZE 01:33:07 16:58
35 20 / M3 [1144] Neznamy Zavodnik 1980 CZE 01:33:39 17:30
36 9 / M4 [1034] David Chaloupský 1971 CZE Hradec Králové 01:33:40 17:31
37 10 / M4zeleznicar [1091] Kalita Radek 1969 CZE Železničáři 01:34:03 17:54
38 21 / M3 [1294] Zdeněk Palíšek 1980 CZE České Budějovice 01:34:21 18:11
39 5 / M5 [1050] Marek Krutílek 1965 CZE TT Pardubice 01:34:40 18:31
40 2 / Z3 [1257] Markéta Roubalová 1994 CZE SK Kola VÍŠEK 01:34:43 18:33
41 22 / M3 [1059] Tomáš Machata 1987 CZE 01:34:49 18:40
42 23 / M3zeleznicar [1036] Svoboda Jan 1983 CZE Železničáři 01:35:08 18:59
43 11 / M4 [1099] Petr Steklý 1974 CZE Hradec Králové 01:35:11 19:02
44 6 / M5 [1126] Ondra Malý 1966 CZE CIRK Laputyza 01:35:30 19:20
45 7 / M5zeleznicar [1043] Martinák Jiří 1960 CZE Železničáři 01:35:41 19:31
46 24 / M3 [1292] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:35:53 19:44
47 12 / M4 [1067] Radek Mlíka 1974 CZE 01:35:55 19:45
48 3 / M1 [1095] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 01:36:08 19:58
49 13 / M4 [1058] Jiří Macháček 1976 CZE 01:36:20 20:10
50 8 / M5 [1139] Jan Švejda 1964 CZE 01:36:58 20:49
51 25 / M3 [1256] Tomáš Slavata 1980 CZE Author 01:37:00 20:51
52 14 / M4 [1068] Petr Moník 1977 CZE UHHK 01:37:02 20:53
53 26 / M3 [1289] Lubor Kosička 1984 CZE Cyklovrakoviště 01:37:18 21:09
54 4 / M1 [1148] Martin Rypl 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 01:37:28 21:19
55 27 / M3 [1280] Petr Suk 1996 CZE Pandy Team 01:37:34 21:25
56 3 / Z3 [1164] Netíková Kamila 1990 CZE 01:37:35 21:26
57 28 / M3 [1003] Ondřej Bahník 1981 CZE IMIN 01:38:03 21:54
58 29 / M3 [1159] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:38:07 21:58
59 15 / M4zeleznicar [1125] Doležal Zdeněk 1974 CZE Železničáři 01:39:35 23:25
60 30 / M3 [1057] Ondřej Lukeš 1982 CZE Cyklostředa 01:39:57 23:47
61 1 / Z1 [1033] Barbora Chaloupská 1999 CZE OK 99 Hradec Králové 01:40:20 24:10
62 31 / M3 [1083] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:41:04 24:55
63 16 / M4 [1035] Lubomír Jadrný 1973 CZE Czech outdoor extreme team 01:41:14 25:05
64 17 / M4 [1153] Josef Segeth 1971 CZE 01:41:23 25:13
65 32 / M3 [1143] Jaroslav Hlušek 1986 CZE 01:41:33 25:24
66 33 / M3 [1140] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:41:44 25:35
67 34 / M3 [1023] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 01:42:08 25:59
68 5 / M1 [1268] Štěpán Bechyňa 1998 CZE 01:42:12 26:03
69 35 / M3zeleznicar [1060] Ludwig Marcel 1989 CZE Železničáři 01:42:21 26:12
70 18 / M4 [1011] Pavel David 1972 CZE Nymburk 01:43:01 26:52
71 19 / M4zeleznicar [1072] Šmehlík Ondřej 1977 CZE Železničáři 01:43:03 26:54
71 36 / M3zeleznicar [1137] Lukáš Nevečeřal 1979 CZE Železničáři 01:43:03 26:54
73 20 / M4 [1001] Jan Antoš 1974 CZE Praha 01:44:25 28:16
74 37 / M3 [1278] Daniel Zeman 1983 CZE www.zdraveusmevy.cz 01:44:35 28:25
75 4 / Z3 [1073] Jana Ožanová 1982 CZE 01:44:46 28:37
76 38 / M3 [1142] Jiří Taichman 1989 CZE 01:45:21 29:12
77 6 / M1 [1041] Josef Jirásko 2001 CZE SK SRCH 01:45:24 29:15
78 39 / M3 [1102] Pavel Subrt 1984 CZE Cyklostředa 01:45:24 29:15
79 21 / M4 [1293] Ladislav Kratochvíl 1970 CZE Pardubice 01:45:50 29:40
79 40 / M3 [1283] Jakub Šidlichovský 1988 CZE FHCT 01:45:50 29:40
81 41 / M3zeleznicar [1061] Janák Martin 1985 CZE Železničáři 01:46:07 29:57
82 9 / M5 [1074] Jan Pacina 1966 CZE Triade Děčín 01:46:09 29:59
83 42 / M3 [1106] Filip Štusák 1981 CZE 01:46:11 30:02
84 43 / M3 [1255] Jan Pavlík 1981 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 01:46:47 30:37
85 22 / M4zeleznicar [1161] Pavel Vanický 1971 CZE Železničáři 01:47:01 30:52
86 44 / M3 [1053] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 01:47:05 30:56
87 5 / Z3 [1132] Eva Víchová 1982 CZE 01:47:24 31:15
88 45 / M3 [1019] Karel Fiala 1979 CZE 01:47:28 31:19
88 45 / M3 [1090] Zdeněk Rada 1984 CZE 01:47:28 31:19
90 23 / M4zeleznicar [1110] Nádvorník Tomáš 1968 CZE Železničáři 01:47:32 31:22
91 10 / M5 [1012] Ludvík Dlabka 1960 CZE 3D Fitness RT 01:47:34 31:25
92 11 / M5 [1014] Pavel Dolanský 1965 CZE Hobýci 01:48:51 32:41
93 47 / M3 [1107] Martin ŠULC 1981 CZE MC Převozníček 01:49:29 33:19
94 24 / M4 [1028] Jan Horník 1971 CZE DTJ Běleč nad Orlicí 01:50:08 33:59
94 48 / M3 [1030] Pavel Hrbek 1984 CZE Coyotes 01:50:08 33:59
96 49 / M3 [1135] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:50:20 34:11
97 6 / Z3 [1104] Petra Svobodová 1992 CZE 01:50:50 34:40
98 7 / Z3 [1075] Lucie Paulusová 1994 CZE 01:51:20 35:11
99 12 / M5 [1002] Zdeněk Aur 1953 CZE VK Slavia Hradec Králové 01:51:57 35:47
100 25 / M4 [1112] Jan Trčka 1968 CZE 01:52:50 36:41
101 50 / M3 [1290] Tomáš Novotný 1981 CZE Praha 01:53:53 37:44
102 13 / M5zeleznicar [1062] Marinov Martin 1967 CZE Železničáři 01:54:11 38:02
103 14 / M5 [1027] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:54:21 38:11
104 51 / M3 [1092] Tomáš Rak 1991 CZE 01:54:26 38:16
105 1 / Z4 [1087] Iva Průšová 1973 CZE 01:54:31 38:22
106 26 / M4 [1071] Radim Oliva 1975 CZE CrossFit Pardubice 01:55:17 39:08
107 27 / M4 [1040] Lubomír Jirásko 1971 CZE Srch 01:55:29 39:20
108 28 / M4 [1115] Miroslav Turyna 1968 CZE 01:55:32 39:23
109 52 / M3 [1151] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:56:11 40:02
110 53 / M3 [1158] Martin Hladík 1984 CZE 01:56:34 40:25
111 8 / Z3 [1105] Vlasta Šejvlová 1980 CZE Třebechovice 01:56:55 40:45
112 54 / M3 [1114] Pavel Tuček 1985 CZE všechno vpravo 01:58:55 42:46
113 9 / Z3 [1121] Jitka Vojtková 1985 CZE 01:59:07 42:57
114 55 / M3 [1017] Miloslav Felkl 1981 CZE 02:01:16 45:07
115 56 / M3 [1119] Martin Vlasák 1989 CZE The Last of Us 02:01:43 45:34
116 57 / M3zeleznicar [1064] Dařílek Michal 1978 CZE Železničáři 02:01:44 45:35
117 58 / M3 [1111] Michal Tomeš 1987 CZE 02:03:25 47:16
118 7 / M1 [1070] Filip Nosek 1998 CZE 02:03:49 47:40
119 15 / M5 [1298] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 02:03:55 47:46
120 10 / Z3 [1134] Tereza Bánová 1991 CZE Trutnov 02:04:11 48:01
121 59 / M3 [1152] Pavel Kučera 1985 CZE Pardubice 02:05:17 49:08
122 11 / Z3 [1150] Blanka Cahlová 1990 CZE 02:05:57 49:47
123 60 / M3 [1006] Anton Březina 1980 CZE 02:06:32 50:22
124 12 / Z3 [1022] Monika Flejberkova 1994 CZE 02:07:04 50:55
125 2 / Z4 [1145] Veronika Kouřilová 1975 CZE 02:07:07 50:57
126 29 / M4 [1093] Tomáš Ritter 1973 CZE Run4Fun 02:08:50 52:40
127 8 / M1 [1026] Ondřej Hájek 2004 CZE TJ Sokol Malšova Lhota 02:10:33 54:23
128 30 / M4 [1025] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:10:36 54:27
129 16 / M5 [1141] Miroslav Krátký 1965 CZE 02:10:36 54:27
130 31 / M4 [1004] Richard Beňo 1968 CZE 02:10:47 54:38
131 13 / Z3zeleznicar [1108] Gojná Tereza 1990 CZE Železničáři 02:13:42 57:32
132 1 / Z5 [1044] Zdena Jonášová 1964 CZE Hradecký spinning klub 02:14:15 58:05
133 2 / Z1 [1054] Laura Kunová 2003 CZE SCHK 02:14:18 58:09
134 14 / Z3 [1276] Jana Váňová 1980 CZE 02:14:45 58:36
135 3 / Z1 [1081] Kateřina Pitrmanová 2004 CZE SCHK 02:15:53 59:43
136 2 / Z5zeleznicar [1136] Květoslava Bartošová 1965 CZE Železničáři 02:16:15 01:00:05
137 61 / M3 [1274] Martin Hudač 1984 CZE 02:19:53 01:03:43
138 15 / Z3 [1156] Tereza Havlíková 1980 CZE Body ID 02:20:42 01:04:33
139 3 / Z5 [1120] Marie Vojtková 1961 CZE 02:21:26 01:05:17
140 9 / M1 [1244] Matouš Trojan 2000 CZE 02:21:55 01:05:46
141 32 / M4 [1129] Jan Kružík 1975 CZE Kolín 02:25:17 01:09:07
142 16 / Z3 [1269] Dominika Litomská 1979 CZE 02:38:46 01:22:37
143 4 / Z5zeleznicar [1015] Cupalová Eva 1947 CZE Železničáři 03:17:37 02:01:27
DNF / M3 [1084] Jakub Portyš 1987 CZE Pardubice
DNF / M3 [1013] Ondřej Dlabka 1985 CZE Harrisarts tattoo
DNF / M5zeleznicar [1076] Hamerník Pavel 1949 CZE Železničáři
DNF / M3 [1147] Ondřej Paser 1989 CZE
DNF / M3 [1088] Michal Puhlovský 1983 CZE FCNHK
DNF / M4 [1286] Dalibor Šebek 1975 CZE
DNS / M3 [1016] Neznamy Triatlet 1980 CZE

result list štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [1203] Petr Kučera Oldřich Schejbal 1988 CZE 01:20:03 00:00
2 2 / Muži [1202] L. Drejsl Lukáš Martin 1986 CZE 01:20:51 00:48
3 3 / Muži [1201] P. Bezděk J. Nápravník V. Šolc 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:23:58 03:55
4 1 / Ženy [1204] K a K, Bergerovy P. Vaněk 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 01:25:36 05:33
DSQ / Muži [1128] Jiří Kraus * 1965 CZE