Terénní triatlon Hradec Králové

2017-07-30 Hradec Králové, areál Biřička 

announcement

registration

start list

results

Xterra MINI total: 11, men : 6, women: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) total: 13, men : 5, women: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) total: 40, men : 22, women: 18, Junioři: 8, M35: 6, M36: 8, Juniorky: 7, Z35: 5, Z36: 6 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) total: 150, men : 125, women: 25, M1: 9, M3: 66, M4: 33, Z4: 2, M5: 17, Z1: 3, Z3: 16, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 5, men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]
file file type size last modified
Easy3atlon pdf 35947B18.08.2017 10:25:57
Easy3atlon Zeny pdf 32918B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod pdf 48383B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny pdf 122379B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny Zeny pdf 81255B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Zeny pdf 33721B18.08.2017 10:25:57
Stafety pdf 31404B18.08.2017 10:25:57
Xterra Kids pdf 31998B18.08.2017 10:25:57
Xterra Mini pdf 31977B18.08.2017 10:25:57

result list hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / M5 [1007] František Bulava 1966 CZE TT LOKO Beroun 01:22:38.9
2 2 / M5 [1253] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:24:35.2 01:56.3
3 3 / M5 [1018] Aleš Fiala 1966 CZE SK Slavia Praha 01:30:02.4 07:23.5
4 4 / M5 [1024] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:31:40.7 09:01.8
5 5 / M5 [1050] Marek Krutílek 1965 CZE TT Pardubice 01:34:40.3 12:01.4
6 6 / M5 [1126] Ondra Malý 1966 CZE CIRK Laputyza 01:35:30.0 12:51.1
7 7 / M5zeleznicar [1043] Martinák Jiří 1960 CZE Železničáři 01:35:41.0 13:02.1
8 8 / M5 [1139] Jan Švejda 1964 CZE 01:36:58.6 14:19.7
9 9 / M5 [1074] Jan Pacina 1966 CZE Triade Děčín 01:46:09.0 23:30.1
10 10 / M5 [1012] Ludvík Dlabka 1960 CZE 3D Fitness RT 01:47:34.3 24:55.4
11 11 / M5 [1014] Pavel Dolanský 1965 CZE Hobýci 01:48:51.0 26:12.1
12 12 / M5 [1002] Zdeněk Aur 1953 CZE VK Slavia Hradec Králové 01:51:57.1 29:18.2
13 13 / M5zeleznicar [1062] Marinov Martin 1967 CZE Železničáři 01:54:11.6 31:32.7
14 14 / M5 [1027] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:54:21.0 31:42.1
15 15 / M5 [1298] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 02:03:55.4 41:16.5
16 16 / M5 [1141] Miroslav Krátký 1965 CZE 02:10:36.5 47:57.6
DNF / M5zeleznicar [1076] Hamerník Pavel 1949 CZE Železničáři