triatlon

results

Terénní triatlon Hradec Králové

2017-07-30 Hradec Králové, areál Biřička 

results

Xterra MINI total: 11 , men : 6, women: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) total: 13 , men : 5, women: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
EASY triatlon (150/5/1.5) total: 40 , men : 22, women: 18, Junioři: 8, M35: 6, M36: 8, Juniorky: 7, Z35: 5, Z36: 6 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
hlavni zavod (400/19/4) total: 150 , men : 125, women: 25, M1: 9, M3: 66, M4: 33, Z4: 2, M5: 17, Z1: 3, Z3: 16, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 5 , men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
Easy3atlon pdf 35947B21.05.2020 15:59:06
Easy3atlon Zeny pdf 32918B21.05.2020 15:59:05
Hlavni Zavod pdf 48383B21.05.2020 15:59:06
Hlavni Zavod Discipliny pdf 122379B21.05.2020 15:59:08
Hlavni Zavod Discipliny Zeny pdf 81255B21.05.2020 15:59:06
Hlavni Zavod Zeny pdf 33721B21.05.2020 15:59:08
Stafety pdf 31404B21.05.2020 15:59:08
Xterra Kids pdf 31998B21.05.2020 15:59:08
Xterra Mini pdf 31977B21.05.2020 15:59:05

result list Xterra MINI

start ~ 10:14:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 1246 ] Veronika Dusová 2011 CZE 04:37.1 splits
2 2 / Ženy [ 1241 ] Lucie Macháčková 2011 CZE Hradec Králové 04:42.6 00:05.5 splits
3 1 / Muži [ 1273 ] Vojta Krátký 2011 CZE Horní Ředice 04:48.9 00:11.8 splits
4 2 / Muži [ 1265 ] Pacheco Sebastian 2012 CZE 05:17.4 00:40.3 splits
5 3 / Muži [ 1242 ] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 05:41.3 01:04.2 splits
6 3 / Ženy [ 1271 ] Linda Šebková 2012 CZE Mk 05:42.0 01:04.9 splits
7 4 / Ženy [ 1275 ] Andrea Melzerová 2012 CZE HK 05:43.9 01:06.8 splits
8 4 / Muži [ 1279 ] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 05:50.3 01:13.2 splits
9 5 / Ženy [ 1250 ] Dorota Kastherová 2012 CZE 05:59.1 01:22.0 splits
10 5 / Muži [ 1277 ] Jan Váňa 2013 CZE Nechanice 07:39.3 03:02.2 splits
11 6 / Muži [ 1258 ] Tomáš Pavlík 2013 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 08:23.9 03:46.8 splits

result list Xterra KIDS (0/1.5/0.5)

start ~ 10:27:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 1272 ] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 05:25.9 splits
2 2 / Ženy [ 1261 ] Martina Čechová 2007 CZE Hradec Králové 05:46.2 00:20.3 splits
3 1 / Muži [ 1266 ] Matouš Kareš 2008 CZE 05:46.7 00:20.8 splits
4 2 / Muži [ 1264 ] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec Kralové 05:57.9 00:32.0 splits
5 3 / Ženy [ 1248 ] Veronika Kopáčová 2009 CZE 06:37.9 01:12.0 splits
6 3 / Muži [ 1245 ] Matěj Dus 2009 CZE HK 06:46.2 01:20.3 splits
7 4 / Ženy [ 1260 ] Monika Čechová 2009 CZE Hradec Králové 06:49.1 01:23.2 splits
8 5 / Ženy [ 1249 ] Barbora Kastherová 2007 CZE 06:53.4 01:27.5 splits
9 6 / Ženy [ 1254 ] Kristýna Koptíková 2009 CZE 06:57.1 01:31.2 splits
10 7 / Ženy [ 1251 ] Dorota Novotná 2009 CZE 07:30.3 02:04.4 splits
11 8 / Ženy [ 1259 ] Anna Linderová 2008 CZE Vysoké nad Labem 08:02.7 02:36.8 splits
12 4 / Muži [ 1270 ] Vítek čech 2010 CZE Plzeň 08:19.2 02:53.3 splits
13 5 / Muži [ 1243 ] Tadeáš Dědek 2009 CZE 08:46.5 03:20.6 splits

result list EASY triatlon (150/5/1.5)

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Junioři [ 1209 ] Michal Hanyk 2002 CZE AC Turnov 24:02.2 splits
2 1 / M36 [ 1235 ] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 25:12.4 01:10.2 splits
3 2 / M36 [ 1262 ] Jan Mader 1971 CZE Labe Tri Club HK 25:31.2 01:29.0 splits
4 2 / Junioři [ 1224 ] Martin Mrňávek 2003 CZE Sportstyl 26:27.3 02:25.1 splits
5 3 / M36 [ 1281 ] Tomáš Pavel 1976 CZE 27:04.7 03:02.5 splits
6 3 / Junioři [ 1211 ] Jakub Chaloupský 2003 CZE OK 99 Hradec Králové 27:08.4 03:06.2 splits
7 4 / M36 [ 1297 ] Ladislav Raim 1964 CZE Nový HK 28:08.9 04:06.7 splits
8 1 / M35 [ 1285 ] Petr Stohwasser 1982 CZE Hradec Králové 30:07.0 06:04.8 splits
9 5 / M36 [ 1233 ] Richard Stohwasser 1955 CZE JK-cyklo 30:21.8 06:19.6 splits
10 1 / Juniorky [ 1218 ] Marie Kopáčová 2005 CZE PK Pardubice 30:43.4 06:41.2 splits
10 6 / M36 [ 1217 ] Kamil Kopáč 1977 CZE Individuální 30:43.4 06:41.2 splits
12 2 / Juniorky [ 1223 ] Karolína Kuchařová 2004 CZE Triatlon Plzeň 30:49.4 06:47.2 splits
13 3 / Juniorky [ 1291 ] Tereza Puchernová 2003 CZE Pardubice 31:16.0 07:13.8 splits
14 1 / Z36 [ 1263 ] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 31:43.9 07:41.7 splits
15 7 / M36 [ 1133 ] Oldřich Klusoň 1980 CZE 31:45.7 07:43.5
16 2 / M35 [ 1222 ] Martin Krátký 1984 CZE RunSport Team 31:50.1 07:47.9 splits
17 2 / Z36 [ 1252 ] Marcela Svobodová 1968 CZE Praha 5 31:56.3 07:54.1 splits
18 1 / Z35 [ 1238 ] Eva Štěpanovská 1994 CZE Symbio BMC 32:02.0 07:59.8 splits
19 3 / M35 [ 1296 ] Petr Enoch 1987 CZE 32:05.8 08:03.6
20 3 / Z36 [ 1299 ] Pavlína Příhovová 1979 CZE 32:06.9 08:04.7
21 4 / M35 [ 1216 ] Jan Kollár 1991 CZE Racing Olešná 32:22.5 08:20.3 splits
22 4 / Junioři [ 1232 ] František Steklý 2003 CZE 32:31.2 08:29.0 splits
23 2 / Z35 [ 1231 ] Andrea Skolková 1996 CZE Pandy Team 32:41.1 08:38.9 splits
24 5 / Junioři [ 1227 ] Pavel Pašta 2002 CZE 33:05.1 09:02.9 splits
25 3 / Z35 [ 1284 ] Aneta Volfová 1982 CZE Family team Hlinsko 33:23.6 09:21.4 splits
26 6 / Junioři [ 1210 ] Roman Hanyk 2004 CZE AC Turnov 33:50.9 09:48.7 splits
27 4 / Z35 [ 1205 ] Petra Brázdová 1991 CZE 33:59.2 09:57.0 splits
28 5 / M35 [ 1247 ] Lukáš Sobotka 1984 CZE Praha 4 34:04.3 10:02.1 splits
29 6 / M35 [ 1295 ] Martin Merganc 1982 CZE HK 35:30.0 11:27.8
30 4 / Juniorky [ 1127 ] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 36:24.2 12:22.0 splits
31 7 / Junioři [ 1219 ] Jiří Koptík 2008 CZE 36:58.0 12:55.8 splits
32 5 / Z35 [ 1287 ] MARIE Šebková 1983 CZE 37:08.2 13:06.0
33 4 / Z36 [ 1220 ] Lucie Koptíková 1981 CZE 37:43.5 13:41.3 splits
34 5 / Z36 [ 1288 ] Linda Čechová 1976 CZE Plzeň 40:34.8 16:32.6
35 6 / Z36 [ 1234 ] Katka Surduková 1974 CZE 43:26.6 19:24.4 splits
36 5 / Juniorky [ 1240 ] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 47:03.4 23:01.2 splits
37 6 / Juniorky [ 1267 ] Žofie Pacheco 2009 CZE 47:57.0 23:54.8 splits
38 8 / Junioři [ 1212 ] Tomáš Jadrný 2004 CZE Iscarex Junior team Česká Třebová 48:51.6 24:49.4 splits
39 8 / M36 [ 1207 ] Jiří Eliášek 1969 CZE Kobra 50:40.2 26:38.0 splits
40 7 / Juniorky [ 1229 ] Eliška Pitrmanová 2007 CZE SCHK 57:57.3 33:55.1 splits

result list hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / M3 [ 1155 ] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:16:09.3 splits
2 2 / M3 [ 1130 ] Marek Ryška 1996 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:18:26.6 02:17.3 splits
3 3 / M3 [ 1117 ] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:21:40.7 05:31.4 splits
4 4 / M3 [ 1131 ] Filip Hanslián 1987 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:21:56.8 05:47.5 splits
5 5 / M3 [ 1146 ] Jakub Jaroš 1985 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:22:17.0 06:07.7 splits
6 1 / M5 [ 1007 ] František Bulava 1966 CZE TT LOKO Beroun 01:22:38.9 06:29.6 splits
7 1 / M4 [ 1138 ] Roman Procházka 1973 CZE VPP team 01:22:48.5 06:39.2 splits
8 6 / M3 [ 1080 ] Michal Piloušek 1989 CZE Hus Muž team 01:23:29.9 07:20.6 splits
9 2 / M4 [ 1089 ] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:24:12.0 08:02.7 splits
10 7 / M3 [ 1082 ] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 01:24:27.6 08:18.3 splits
11 8 / M3 [ 1165 ] Lukáš Netík 1988 CZE Orel 01:24:27.9 08:18.6 splits
12 3 / M4 [ 1157 ] Tomáš Obr 1977 CZE Body ID 01:24:31.0 08:21.7 splits
13 2 / M5 [ 1253 ] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:24:35.2 08:25.9 splits
14 4 / M4zeleznicar [ 1010 ] Kouřil Daniel 1971 CZE Železničáři 01:26:23.2 10:13.9 splits
15 5 / M4 [ 1109 ] Zdeněk Tomáš 1971 CZE Býšť 01:27:08.7 10:59.4 splits
16 9 / M3 [ 1149 ] Martin Berka 1987 CZE 01:27:47.2 11:37.9 splits
17 10 / M3 [ 1048 ] Jiří Koptík 1982 CZE 01:27:49.7 11:40.4 splits
17 1 / M1 [ 1123 ] Oliver Zamazal 2002 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:27:49.7 11:40.4 splits
19 1 / Z3 [ 1094 ] Tereza Rudolfova 1989 CZE LAWI Team 01:27:50.0 11:40.7 splits
20 6 / M4zeleznicar [ 1055 ] Čapek Lubomír 1974 CZE Železničáři 01:29:14.9 13:05.6 splits
21 11 / M3 [ 1166 ] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:29:43.3 13:34.0 splits
22 2 / M1 [ 1086 ] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:29:54.7 13:45.4 splits
23 3 / M5 [ 1018 ] Aleš Fiala 1966 CZE SK Slavia Praha 01:30:02.4 13:53.1 splits
24 12 / M3zeleznicar [ 1056 ] Verner Luboš 1979 CZE Železničáři 01:30:20.6 14:11.3 splits
25 13 / M3 [ 1163 ] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:30:38.0 14:28.7 splits
26 14 / M3 [ 1113 ] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 01:30:47.6 14:38.3 splits
27 15 / M3 [ 1096 ] Jakub Skalka 1991 CZE 01:30:57.1 14:47.8 splits
28 16 / M3 [ 1160 ] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 01:31:18.6 15:09.3 splits
29 4 / M5 [ 1024 ] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:31:40.7 15:31.4 splits
30 17 / M3 [ 1029 ] Ondřej Hošek 1979 CZE Lokomotiva Strašnice 01:31:58.0 15:48.7 splits
31 7 / M4 [ 1122 ] Patrik Zamazal 1972 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:32:16.6 16:07.3 splits
32 8 / M4 [ 1162 ] Jan Novák 1977 CZE SPORT ALBI 01:32:26.7 16:17.4 splits
33 18 / M3 [ 1069 ] Marian Mynář 1988 CZE DEX team 01:32:34.8 16:25.5 splits
34 19 / M3 [ 1282 ] Miloš Polák 1979 CZE 01:33:07.6 16:58.3 splits
35 20 / M3 [ 1144 ] Neznamy Zavodnik 1980 CZE 01:33:39.4 17:30.1 splits
36 9 / M4 [ 1034 ] David Chaloupský 1971 CZE Hradec Králové 01:33:40.6 17:31.3 splits
37 10 / M4zeleznicar [ 1091 ] Kalita Radek 1969 CZE Železničáři 01:34:03.4 17:54.1 splits
38 21 / M3 [ 1294 ] Zdeněk Palíšek 1980 CZE České Budějovice 01:34:21.0 18:11.7 splits
39 5 / M5 [ 1050 ] Marek Krutílek 1965 CZE TT Pardubice 01:34:40.3 18:31.0 splits
40 2 / Z3 [ 1257 ] Markéta Roubalová 1994 CZE SK Kola VÍŠEK 01:34:43.2 18:33.9 splits
41 22 / M3 [ 1059 ] Tomáš Machata 1987 CZE 01:34:49.3 18:40.0 splits
42 23 / M3zeleznicar [ 1036 ] Svoboda Jan 1983 CZE Železničáři 01:35:08.4 18:59.1 splits
43 11 / M4 [ 1099 ] Petr Steklý 1974 CZE Hradec Králové 01:35:11.7 19:02.4 splits
44 6 / M5 [ 1126 ] Ondra Malý 1966 CZE CIRK Laputyza 01:35:30.0 19:20.7 splits
45 7 / M5zeleznicar [ 1043 ] Martinák Jiří 1960 CZE Železničáři 01:35:41.0 19:31.7 splits
46 24 / M3 [ 1292 ] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:35:53.8 19:44.5 splits
47 12 / M4 [ 1067 ] Radek Mlíka 1974 CZE 01:35:55.1 19:45.8 splits
48 3 / M1 [ 1095 ] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 01:36:08.1 19:58.8 splits
49 13 / M4 [ 1058 ] Jiří Macháček 1976 CZE 01:36:20.2 20:10.9 splits
50 8 / M5 [ 1139 ] Jan Švejda 1964 CZE 01:36:58.6 20:49.3 splits
51 25 / M3 [ 1256 ] Tomáš Slavata 1980 CZE Author 01:37:00.6 20:51.3 splits
52 14 / M4 [ 1068 ] Petr Moník 1977 CZE UHHK 01:37:02.6 20:53.3 splits
53 26 / M3 [ 1289 ] Lubor Kosička 1984 CZE Cyklovrakoviště 01:37:18.4 21:09.1 splits
54 4 / M1 [ 1148 ] Martin Rypl 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 01:37:28.3 21:19.0 splits
55 27 / M3 [ 1280 ] Petr Suk 1996 CZE Pandy Team 01:37:34.3 21:25.0 splits
56 3 / Z3 [ 1164 ] Netíková Kamila 1990 CZE 01:37:35.5 21:26.2 splits
57 28 / M3 [ 1003 ] Ondřej Bahník 1981 CZE IMIN 01:38:03.6 21:54.3 splits
58 29 / M3 [ 1159 ] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:38:07.8 21:58.5 splits
59 15 / M4zeleznicar [ 1125 ] Doležal Zdeněk 1974 CZE Železničáři 01:39:35.0 23:25.7 splits
60 30 / M3 [ 1057 ] Ondřej Lukeš 1982 CZE Cyklostředa 01:39:57.0 23:47.7 splits
61 1 / Z1 [ 1033 ] Barbora Chaloupská 1999 CZE OK 99 Hradec Králové 01:40:20.2 24:10.9 splits
62 31 / M3 [ 1083 ] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:41:04.5 24:55.2 splits
63 16 / M4 [ 1035 ] Lubomír Jadrný 1973 CZE Czech outdoor extreme team 01:41:14.7 25:05.4 splits
64 17 / M4 [ 1153 ] Josef Segeth 1971 CZE 01:41:23.0 25:13.7 splits
65 32 / M3 [ 1143 ] Jaroslav Hlušek 1986 CZE 01:41:33.8 25:24.5 splits
66 33 / M3 [ 1140 ] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:41:44.6 25:35.3 splits
67 34 / M3 [ 1023 ] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 01:42:08.5 25:59.2 splits
68 5 / M1 [ 1268 ] Štěpán Bechyňa 1998 CZE 01:42:12.5 26:03.2 splits
69 35 / M3zeleznicar [ 1060 ] Ludwig Marcel 1989 CZE Železničáři 01:42:21.5 26:12.2 splits
70 18 / M4 [ 1011 ] Pavel David 1972 CZE Nymburk 01:43:01.7 26:52.4 splits
71 19 / M4zeleznicar [ 1072 ] Šmehlík Ondřej 1977 CZE Železničáři 01:43:03.9 26:54.6 splits
71 36 / M3zeleznicar [ 1137 ] Lukáš Nevečeřal 1979 CZE Železničáři 01:43:03.9 26:54.6 splits
73 20 / M4 [ 1001 ] Jan Antoš 1974 CZE Praha 01:44:25.4 28:16.1 splits
74 37 / M3 [ 1278 ] Daniel Zeman 1983 CZE www.zdraveusmevy.cz 01:44:35.1 28:25.8 splits
75 4 / Z3 [ 1073 ] Jana Ožanová 1982 CZE 01:44:46.7 28:37.4 splits
76 38 / M3 [ 1142 ] Jiří Taichman 1989 CZE 01:45:21.6 29:12.3 splits
77 6 / M1 [ 1041 ] Josef Jirásko 2001 CZE SK SRCH 01:45:24.7 29:15.4 splits
78 39 / M3 [ 1102 ] Pavel Subrt 1984 CZE Cyklostředa 01:45:24.9 29:15.6 splits
79 21 / M4 [ 1293 ] Ladislav Kratochvíl 1970 CZE Pardubice 01:45:50.0 29:40.7 splits
79 40 / M3 [ 1283 ] Jakub Šidlichovský 1988 CZE FHCT 01:45:50.0 29:40.7 splits
81 41 / M3zeleznicar [ 1061 ] Janák Martin 1985 CZE Železničáři 01:46:07.0 29:57.7 splits
82 9 / M5 [ 1074 ] Jan Pacina 1966 CZE Triade Děčín 01:46:09.0 29:59.7 splits
83 42 / M3 [ 1106 ] Filip Štusák 1981 CZE 01:46:11.9 30:02.6 splits
84 43 / M3 [ 1255 ] Jan Pavlík 1981 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 01:46:47.2 30:37.9 splits
85 22 / M4zeleznicar [ 1161 ] Pavel Vanický 1971 CZE Železničáři 01:47:01.3 30:52.0 splits
86 44 / M3 [ 1053 ] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 01:47:05.6 30:56.3 splits
87 5 / Z3 [ 1132 ] Eva Víchová 1982 CZE 01:47:24.4 31:15.1 splits
88 45 / M3 [ 1019 ] Karel Fiala 1979 CZE 01:47:28.7 31:19.4 splits
88 45 / M3 [ 1090 ] Zdeněk Rada 1984 CZE 01:47:28.7 31:19.4 splits
90 23 / M4zeleznicar [ 1110 ] Nádvorník Tomáš 1968 CZE Železničáři 01:47:32.2 31:22.9 splits
91 10 / M5 [ 1012 ] Ludvík Dlabka 1960 CZE 3D Fitness RT 01:47:34.3 31:25.0 splits
92 11 / M5 [ 1014 ] Pavel Dolanský 1965 CZE Hobýci 01:48:51.0 32:41.7 splits
93 47 / M3 [ 1107 ] Martin ŠULC 1981 CZE MC Převozníček 01:49:29.0 33:19.7 splits
94 24 / M4 [ 1028 ] Jan Horník 1971 CZE DTJ Běleč nad Orlicí 01:50:08.3 33:59.0 splits
94 48 / M3 [ 1030 ] Pavel Hrbek 1984 CZE Coyotes 01:50:08.3 33:59.0 splits
96 49 / M3 [ 1135 ] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:50:20.6 34:11.3 splits
97 6 / Z3 [ 1104 ] Petra Svobodová 1992 CZE 01:50:50.0 34:40.7 splits
98 7 / Z3 [ 1075 ] Lucie Paulusová 1994 CZE 01:51:20.6 35:11.3 splits
99 12 / M5 [ 1002 ] Zdeněk Aur 1953 CZE VK Slavia Hradec Králové 01:51:57.1 35:47.8 splits
100 25 / M4 [ 1112 ] Jan Trčka 1968 CZE 01:52:50.5 36:41.2 splits
101 50 / M3 [ 1290 ] Tomáš Novotný 1981 CZE Praha 01:53:53.3 37:44.0 splits
102 13 / M5zeleznicar [ 1062 ] Marinov Martin 1967 CZE Železničáři 01:54:11.6 38:02.3 splits
103 14 / M5 [ 1027 ] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:54:21.0 38:11.7 splits
104 51 / M3 [ 1092 ] Tomáš Rak 1991 CZE 01:54:26.0 38:16.7 splits
105 1 / Z4 [ 1087 ] Iva Průšová 1973 CZE 01:54:31.5 38:22.2 splits
106 26 / M4 [ 1071 ] Radim Oliva 1975 CZE CrossFit Pardubice 01:55:17.3 39:08.0 splits
107 27 / M4 [ 1040 ] Lubomír Jirásko 1971 CZE Srch 01:55:29.4 39:20.1 splits
108 28 / M4 [ 1115 ] Miroslav Turyna 1968 CZE 01:55:32.8 39:23.5 splits
109 52 / M3 [ 1151 ] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:56:11.3 40:02.0 splits
110 53 / M3 [ 1158 ] Martin Hladík 1984 CZE 01:56:34.9 40:25.6 splits
111 8 / Z3 [ 1105 ] Vlasta Šejvlová 1980 CZE Třebechovice 01:56:55.1 40:45.8 splits
112 54 / M3 [ 1114 ] Pavel Tuček 1985 CZE všechno vpravo 01:58:55.4 42:46.1 splits
113 9 / Z3 [ 1121 ] Jitka Vojtková 1985 CZE 01:59:07.1 42:57.8 splits
114 55 / M3 [ 1017 ] Miloslav Felkl 1981 CZE 02:01:16.5 45:07.2 splits
115 56 / M3 [ 1119 ] Martin Vlasák 1989 CZE The Last of Us 02:01:43.4 45:34.1 splits
116 57 / M3zeleznicar [ 1064 ] Dařílek Michal 1978 CZE Železničáři 02:01:44.5 45:35.2 splits
117 58 / M3 [ 1111 ] Michal Tomeš 1987 CZE 02:03:25.4 47:16.1 splits
118 7 / M1 [ 1070 ] Filip Nosek 1998 CZE 02:03:49.6 47:40.3 splits
119 15 / M5 [ 1298 ] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 02:03:55.4 47:46.1 splits
120 10 / Z3 [ 1134 ] Tereza Bánová 1991 CZE Trutnov 02:04:11.1 48:01.8 splits
121 59 / M3 [ 1152 ] Pavel Kučera 1985 CZE Pardubice 02:05:17.7 49:08.4 splits
122 11 / Z3 [ 1150 ] Blanka Cahlová 1990 CZE 02:05:57.1 49:47.8 splits
123 60 / M3 [ 1006 ] Anton Březina 1980 CZE 02:06:32.0 50:22.7 splits
124 12 / Z3 [ 1022 ] Monika Flejberkova 1994 CZE 02:07:04.9 50:55.6 splits
125 2 / Z4 [ 1145 ] Veronika Kouřilová 1975 CZE 02:07:07.1 50:57.8 splits
126 29 / M4 [ 1093 ] Tomáš Ritter 1973 CZE Run4Fun 02:08:50.0 52:40.7 splits
127 8 / M1 [ 1026 ] Ondřej Hájek 2004 CZE TJ Sokol Malšova Lhota 02:10:33.2 54:23.9 splits
128 30 / M4 [ 1025 ] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:10:36.3 54:27.0 splits
129 16 / M5 [ 1141 ] Miroslav Krátký 1965 CZE 02:10:36.5 54:27.2 splits
130 31 / M4 [ 1004 ] Richard Beňo 1968 CZE 02:10:47.9 54:38.6 splits
131 13 / Z3zeleznicar [ 1108 ] Gojná Tereza 1990 CZE Železničáři 02:13:42.2 57:32.9 splits
132 1 / Z5 [ 1044 ] Zdena Jonášová 1964 CZE Hradecký spinning klub 02:14:15.2 58:05.9 splits
133 2 / Z1 [ 1054 ] Laura Kunová 2003 CZE SCHK 02:14:18.5 58:09.2 splits
134 14 / Z3 [ 1276 ] Jana Váňová 1980 CZE 02:14:45.9 58:36.6 splits
135 3 / Z1 [ 1081 ] Kateřina Pitrmanová 2004 CZE SCHK 02:15:53.0 59:43.7 splits
136 2 / Z5zeleznicar [ 1136 ] Květoslava Bartošová 1965 CZE Železničáři 02:16:15.2 01:00:05.9 splits
137 61 / M3 [ 1274 ] Martin Hudač 1984 CZE 02:19:53.2 01:03:43.9 splits
138 15 / Z3 [ 1156 ] Tereza Havlíková 1980 CZE Body ID 02:20:42.5 01:04:33.2 splits
139 3 / Z5 [ 1120 ] Marie Vojtková 1961 CZE 02:21:26.9 01:05:17.6 splits
140 9 / M1 [ 1244 ] Matouš Trojan 2000 CZE 02:21:55.8 01:05:46.5 splits
141 32 / M4 [ 1129 ] Jan Kružík 1975 CZE Kolín 02:25:17.2 01:09:07.9 splits
142 16 / Z3 [ 1269 ] Dominika Litomská 1979 CZE 02:38:46.8 01:22:37.5 splits
143 4 / Z5zeleznicar [ 1015 ] Cupalová Eva 1947 CZE Železničáři 03:17:37.2 02:01:27.9 splits
DNF / M3 [ 1084 ] Jakub Portyš 1987 CZE Pardubice
DNF / M3 [ 1013 ] Ondřej Dlabka 1985 CZE Harrisarts tattoo
DNF / M5zeleznicar [ 1076 ] Hamerník Pavel 1949 CZE Železničáři
DNF / M3 [ 1147 ] Ondřej Paser 1989 CZE
DNF / M3 [ 1088 ] Michal Puhlovský 1983 CZE FCNHK
DNF / M4 [ 1286 ] Dalibor Šebek 1975 CZE
DNS / M3 [ 1016 ] Neznamy Triatlet 1980 CZE splits

result list štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 1203 ] Petr Kučera Oldřich Schejbal 1988 CZE 01:20:03.0 splits
2 2 / Muži [ 1202 ] L. Drejsl Lukáš Martin 1986 CZE 01:20:51.0 00:48.0 splits
3 3 / Muži [ 1201 ] P. Bezděk J. Nápravník V. Šolc 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:23:58.0 03:55.0 splits
4 1 / Ženy [ 1204 ] K a K, Bergerovy P. Vaněk 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 01:25:36.1 05:33.1 splits
DSQ / Muži [ 1128 ] Jiří Kraus * 1965 CZE splits