Terénní triatlon Hradec Králové

2017-07-30 Hradec Králové, areál Biřička 

announcement

registration

start list

results

Xterra MINI total: 11, men : 6, women: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) total: 13, men : 5, women: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf]
EASY triatlon (150/5/1.5) total: 40, men : 22, women: 18, Junioři: 8, M35: 6, M36: 8, Juniorky: 7, Z35: 5, Z36: 6 zeleznicar [html] [pdf]
hlavni zavod (400/19/4) total: 150, men : 125, women: 25, M1: 9, M3: 66, M4: 33, Z4: 2, M5: 17, Z1: 3, Z3: 16, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 5, men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf]
file file type size last modified
Easy3atlon pdf 35947B18.08.2017 10:25:57
Easy3atlon Zeny pdf 32918B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod pdf 48383B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny pdf 122379B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Discipliny Zeny pdf 81255B18.08.2017 10:25:57
Hlavni Zavod Zeny pdf 33721B18.08.2017 10:25:57
Stafety pdf 31404B18.08.2017 10:25:57
Xterra Kids pdf 31998B18.08.2017 10:25:57
Xterra Mini pdf 31977B18.08.2017 10:25:57

result list hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / M3 [1155] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:16:09.3
2 2 / M3 [1130] Marek Ryška 1996 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:18:26.6 02:17.3
3 3 / M3 [1117] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:21:40.7 05:31.4
4 4 / M3 [1131] Filip Hanslián 1987 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:21:56.8 05:47.5
5 5 / M3 [1146] Jakub Jaroš 1985 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:22:17.0 06:07.7
6 1 / M5 [1007] František Bulava 1966 CZE TT LOKO Beroun 01:22:38.9 06:29.6
7 1 / M4 [1138] Roman Procházka 1973 CZE VPP team 01:22:48.5 06:39.2
8 6 / M3 [1080] Michal Piloušek 1989 CZE Hus Muž team 01:23:29.9 07:20.6
9 2 / M4 [1089] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:24:12.0 08:02.7
10 7 / M3 [1082] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 01:24:27.6 08:18.3
11 8 / M3 [1165] Lukáš Netík 1988 CZE Orel 01:24:27.9 08:18.6
12 3 / M4 [1157] Tomáš Obr 1977 CZE Body ID 01:24:31.0 08:21.7
13 2 / M5 [1253] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:24:35.2 08:25.9
14 4 / M4zeleznicar [1010] Kouřil Daniel 1971 CZE Železničáři 01:26:23.2 10:13.9
15 5 / M4 [1109] Zdeněk Tomáš 1971 CZE Býšť 01:27:08.7 10:59.4
16 9 / M3 [1149] Martin Berka 1987 CZE 01:27:47.2 11:37.9
17 10 / M3 [1048] Jiří Koptík 1982 CZE 01:27:49.7 11:40.4
17 1 / M1 [1123] Oliver Zamazal 2002 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:27:49.7 11:40.4
19 6 / M4zeleznicar [1055] Čapek Lubomír 1974 CZE Železničáři 01:29:14.9 13:05.6
20 11 / M3 [1166] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:29:43.3 13:34.0
21 2 / M1 [1086] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:29:54.7 13:45.4
22 3 / M5 [1018] Aleš Fiala 1966 CZE SK Slavia Praha 01:30:02.4 13:53.1
23 12 / M3zeleznicar [1056] Verner Luboš 1979 CZE Železničáři 01:30:20.6 14:11.3
24 13 / M3 [1163] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:30:38.0 14:28.7
25 14 / M3 [1113] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 01:30:47.6 14:38.3
26 15 / M3 [1096] Jakub Skalka 1991 CZE 01:30:57.1 14:47.8
27 16 / M3 [1160] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 01:31:18.6 15:09.3
28 4 / M5 [1024] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:31:40.7 15:31.4
29 17 / M3 [1029] Ondřej Hošek 1979 CZE Lokomotiva Strašnice 01:31:58.0 15:48.7
30 7 / M4 [1122] Patrik Zamazal 1972 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:32:16.6 16:07.3
31 8 / M4 [1162] Jan Novák 1977 CZE SPORT ALBI 01:32:26.7 16:17.4
32 18 / M3 [1069] Marian Mynář 1988 CZE DEX team 01:32:34.8 16:25.5
33 19 / M3 [1282] Miloš Polák 1979 CZE 01:33:07.6 16:58.3
34 20 / M3 [1144] Neznamy Zavodnik 1980 CZE 01:33:39.4 17:30.1
35 9 / M4 [1034] David Chaloupský 1971 CZE Hradec Králové 01:33:40.6 17:31.3
36 10 / M4zeleznicar [1091] Kalita Radek 1969 CZE Železničáři 01:34:03.4 17:54.1
37 21 / M3 [1294] Zdeněk Palíšek 1980 CZE České Budějovice 01:34:21.0 18:11.7
38 5 / M5 [1050] Marek Krutílek 1965 CZE TT Pardubice 01:34:40.3 18:31.0
39 22 / M3 [1059] Tomáš Machata 1987 CZE 01:34:49.3 18:40.0
40 23 / M3zeleznicar [1036] Svoboda Jan 1983 CZE Železničáři 01:35:08.4 18:59.1
41 11 / M4 [1099] Petr Steklý 1974 CZE Hradec Králové 01:35:11.7 19:02.4
42 6 / M5 [1126] Ondra Malý 1966 CZE CIRK Laputyza 01:35:30.0 19:20.7
43 7 / M5zeleznicar [1043] Martinák Jiří 1960 CZE Železničáři 01:35:41.0 19:31.7
44 24 / M3 [1292] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:35:53.8 19:44.5
45 12 / M4 [1067] Radek Mlíka 1974 CZE 01:35:55.1 19:45.8
46 3 / M1 [1095] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 01:36:08.1 19:58.8
47 13 / M4 [1058] Jiří Macháček 1976 CZE 01:36:20.2 20:10.9
48 8 / M5 [1139] Jan Švejda 1964 CZE 01:36:58.6 20:49.3
49 25 / M3 [1256] Tomáš Slavata 1980 CZE Author 01:37:00.6 20:51.3
50 14 / M4 [1068] Petr Moník 1977 CZE UHHK 01:37:02.6 20:53.3
51 26 / M3 [1289] Lubor Kosička 1984 CZE Cyklovrakoviště 01:37:18.4 21:09.1
52 4 / M1 [1148] Martin Rypl 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 01:37:28.3 21:19.0
53 27 / M3 [1280] Petr Suk 1996 CZE Pandy Team 01:37:34.3 21:25.0
54 28 / M3 [1003] Ondřej Bahník 1981 CZE IMIN 01:38:03.6 21:54.3
55 29 / M3 [1159] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:38:07.8 21:58.5
56 15 / M4zeleznicar [1125] Doležal Zdeněk 1974 CZE Železničáři 01:39:35.0 23:25.7
57 30 / M3 [1057] Ondřej Lukeš 1982 CZE Cyklostředa 01:39:57.0 23:47.7
58 31 / M3 [1083] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:41:04.5 24:55.2
59 16 / M4 [1035] Lubomír Jadrný 1973 CZE Czech outdoor extreme team 01:41:14.7 25:05.4
60 17 / M4 [1153] Josef Segeth 1971 CZE 01:41:23.0 25:13.7
61 32 / M3 [1143] Jaroslav Hlušek 1986 CZE 01:41:33.8 25:24.5
62 33 / M3 [1140] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:41:44.6 25:35.3
63 34 / M3 [1023] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 01:42:08.5 25:59.2
64 5 / M1 [1268] Štěpán Bechyňa 1998 CZE 01:42:12.5 26:03.2
65 35 / M3zeleznicar [1060] Ludwig Marcel 1989 CZE Železničáři 01:42:21.5 26:12.2
66 18 / M4 [1011] Pavel David 1972 CZE Nymburk 01:43:01.7 26:52.4
67 19 / M4zeleznicar [1072] Šmehlík Ondřej 1977 CZE Železničáři 01:43:03.9 26:54.6
67 36 / M3zeleznicar [1137] Lukáš Nevečeřal 1979 CZE Železničáři 01:43:03.9 26:54.6
69 20 / M4 [1001] Jan Antoš 1974 CZE Praha 01:44:25.4 28:16.1
70 37 / M3 [1278] Daniel Zeman 1983 CZE www.zdraveusmevy.cz 01:44:35.1 28:25.8
71 38 / M3 [1142] Jiří Taichman 1989 CZE 01:45:21.6 29:12.3
72 6 / M1 [1041] Josef Jirásko 2001 CZE SK SRCH 01:45:24.7 29:15.4
73 39 / M3 [1102] Pavel Subrt 1984 CZE Cyklostředa 01:45:24.9 29:15.6
74 21 / M4 [1293] Ladislav Kratochvíl 1970 CZE Pardubice 01:45:50.0 29:40.7
74 40 / M3 [1283] Jakub Šidlichovský 1988 CZE FHCT 01:45:50.0 29:40.7
76 41 / M3zeleznicar [1061] Janák Martin 1985 CZE Železničáři 01:46:07.0 29:57.7
77 9 / M5 [1074] Jan Pacina 1966 CZE Triade Děčín 01:46:09.0 29:59.7
78 42 / M3 [1106] Filip Štusák 1981 CZE 01:46:11.9 30:02.6
79 43 / M3 [1255] Jan Pavlík 1981 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 01:46:47.2 30:37.9
80 22 / M4zeleznicar [1161] Pavel Vanický 1971 CZE Železničáři 01:47:01.3 30:52.0
81 44 / M3 [1053] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 01:47:05.6 30:56.3
82 45 / M3 [1019] Karel Fiala 1979 CZE 01:47:28.7 31:19.4
82 45 / M3 [1090] Zdeněk Rada 1984 CZE 01:47:28.7 31:19.4
84 23 / M4zeleznicar [1110] Nádvorník Tomáš 1968 CZE Železničáři 01:47:32.2 31:22.9
85 10 / M5 [1012] Ludvík Dlabka 1960 CZE 3D Fitness RT 01:47:34.3 31:25.0
86 11 / M5 [1014] Pavel Dolanský 1965 CZE Hobýci 01:48:51.0 32:41.7
87 47 / M3 [1107] Martin ŠULC 1981 CZE MC Převozníček 01:49:29.0 33:19.7
88 24 / M4 [1028] Jan Horník 1971 CZE DTJ Běleč nad Orlicí 01:50:08.3 33:59.0
88 48 / M3 [1030] Pavel Hrbek 1984 CZE Coyotes 01:50:08.3 33:59.0
90 49 / M3 [1135] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:50:20.6 34:11.3
91 12 / M5 [1002] Zdeněk Aur 1953 CZE VK Slavia Hradec Králové 01:51:57.1 35:47.8
92 25 / M4 [1112] Jan Trčka 1968 CZE 01:52:50.5 36:41.2
93 50 / M3 [1290] Tomáš Novotný 1981 CZE Praha 01:53:53.3 37:44.0
94 13 / M5zeleznicar [1062] Marinov Martin 1967 CZE Železničáři 01:54:11.6 38:02.3
95 14 / M5 [1027] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:54:21.0 38:11.7
96 51 / M3 [1092] Tomáš Rak 1991 CZE 01:54:26.0 38:16.7
97 26 / M4 [1071] Radim Oliva 1975 CZE CrossFit Pardubice 01:55:17.3 39:08.0
98 27 / M4 [1040] Lubomír Jirásko 1971 CZE Srch 01:55:29.4 39:20.1
99 28 / M4 [1115] Miroslav Turyna 1968 CZE 01:55:32.8 39:23.5
100 52 / M3 [1151] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:56:11.3 40:02.0
101 53 / M3 [1158] Martin Hladík 1984 CZE 01:56:34.9 40:25.6
102 54 / M3 [1114] Pavel Tuček 1985 CZE všechno vpravo 01:58:55.4 42:46.1
103 55 / M3 [1017] Miloslav Felkl 1981 CZE 02:01:16.5 45:07.2
104 56 / M3 [1119] Martin Vlasák 1989 CZE The Last of Us 02:01:43.4 45:34.1
105 57 / M3zeleznicar [1064] Dařílek Michal 1978 CZE Železničáři 02:01:44.5 45:35.2
106 58 / M3 [1111] Michal Tomeš 1987 CZE 02:03:25.4 47:16.1
107 7 / M1 [1070] Filip Nosek 1998 CZE 02:03:49.6 47:40.3
108 15 / M5 [1298] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 02:03:55.4 47:46.1
109 59 / M3 [1152] Pavel Kučera 1985 CZE Pardubice 02:05:17.7 49:08.4
110 60 / M3 [1006] Anton Březina 1980 CZE 02:06:32.0 50:22.7
111 29 / M4 [1093] Tomáš Ritter 1973 CZE Run4Fun 02:08:50.0 52:40.7
112 8 / M1 [1026] Ondřej Hájek 2004 CZE TJ Sokol Malšova Lhota 02:10:33.2 54:23.9
113 30 / M4 [1025] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:10:36.3 54:27.0
114 16 / M5 [1141] Miroslav Krátký 1965 CZE 02:10:36.5 54:27.2
115 31 / M4 [1004] Richard Beňo 1968 CZE 02:10:47.9 54:38.6
116 61 / M3 [1274] Martin Hudač 1984 CZE 02:19:53.2 01:03:43.9
117 9 / M1 [1244] Matouš Trojan 2000 CZE 02:21:55.8 01:05:46.5
118 32 / M4 [1129] Jan Kružík 1975 CZE Kolín 02:25:17.2 01:09:07.9
DNF / M3 [1084] Jakub Portyš 1987 CZE Pardubice
DNF / M3 [1013] Ondřej Dlabka 1985 CZE Harrisarts tattoo
DNF / M5zeleznicar [1076] Hamerník Pavel 1949 CZE Železničáři
DNF / M3 [1147] Ondřej Paser 1989 CZE
DNF / M3 [1088] Michal Puhlovský 1983 CZE FCNHK
DNF / M4 [1286] Dalibor Šebek 1975 CZE
DNS / M3 [1016] Neznamy Triatlet 1980 CZE