Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 39, muži : 18, ženy: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 43, muži : 19, ženy: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 251, muži : 144, ženy: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

výsledková listina O krajánkův šátek

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [354] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:21.9
2 1 / holky [214] Natálie Kubečková 2007 CZE Nové Město nad Metují 02:23.5 00:01.6
3 2 / holky [201] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23.9 00:02.0
4 2 / kluci [226] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27.4 00:05.5
5 3 / kluci [356] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:29.1 00:07.2
6 3 / holky [220] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30.5 00:08.6
7 4 / kluci [221] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.3 00:09.4
8 4 / holky [213] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:35.0 00:13.1
9 5 / kluci [227] Matěj Vondra 2007 CZE Rudník 02:35.3 00:13.4
10 5 / holky [393] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:36.2 00:14.3
11 6 / kluci [219] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:38.0 00:16.1
12 7 / kluci [198] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 02:38.6 00:16.7
13 8 / kluci [212] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:39.9 00:18.0
14 6 / holky [217] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:40.3 00:18.4
15 7 / holky [199] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:41.2 00:19.3
16 8 / holky [363] Adéla Olbortová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:42.3 00:20.4
17 9 / kluci [223] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:42.6 00:20.7
18 9 / holky [204] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:44.0 00:22.1
19 10 / holky [364] Karolína Horkelová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:44.6 00:22.7
20 10 / kluci [207] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pce 02:47.0 00:25.1
21 11 / holky [222] Natálie Schusterová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:47.7 00:25.8
21 11 / holky [206] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:47.7 00:25.8
23 11 / kluci [228] Adam Zemanek 2008 CZE zš Dvúr Kralove nad Labem 02:48.6 00:26.7
24 12 / kluci [208] Patrik Hanzl 2008 CZE Náchod 02:49.5 00:27.6
25 13 / kluci [205] filip glos 2008 CZE rudník 02:50.3 00:28.4
26 13 / holky [209] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:50.5 00:28.6
27 14 / holky [225] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:52.7 00:30.8
28 15 / holky [211] Lucie Hrochova 2008 CZE Velké Poříčí 02:53.1 00:31.2
29 16 / holky [224] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 02:55.0 00:33.1
30 14 / kluci [215] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 02:57.1 00:35.2
31 17 / holky [358] Rozálie Sitná 2008 CZE Pětihosty 03:01.7 00:39.8
32 18 / holky [362] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:05.9 00:44.0
33 15 / kluci [373] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 03:10.1 00:48.2
34 19 / holky [218] Barbora Plíštilová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:11.8 00:49.9
35 16 / kluci [216] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:13.2 00:51.3
36 20 / holky [357] Amélie Sitná 2008 CZE Pětihosty 03:17.1 00:55.2
37 17 / kluci [202] Šimon Fetter 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:28.2 01:06.3
38 21 / holky [374] Kristýna Vanžurová 2008 CZE Komenského Náchod 03:31.0 01:09.1
39 18 / kluci [340] Richard Müller 2007 CZE ŽŠ Plhov Náchod 03:42.5 01:20.6