Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 39, muži : 18, ženy: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 43, muži : 19, ženy: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 251, muži : 144, ženy: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

výsledková listina O med pana Proška

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [337] Michal Čuda 2004 CZE ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec 04:16.0
2 2 / kluci [182] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:28.5 00:12.5
3 3 / kluci [178] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:34.3 00:18.3
4 4 / kluci [185] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:39.4 00:23.4
5 5 / kluci [330] Tadeáš Macek 2004 CZE Gymnázium Jaroměř 04:53.0 00:37.0
6 1 / holky [181] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 04:54.4 00:38.4
7 2 / holky [183] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:55.6 00:39.6
8 3 / holky [336] Michaela Křováková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57.4 00:41.4
8 3 / holky [335] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:57.4 00:41.4
10 5 / holky [184] Michaela Škopová 2003 CZE Hronov 05:49.3 01:33.3
11 6 / kluci [179] František Hanzl 2004 CZE Kramolna 05:57.8 01:41.8
12 6 / holky [329] Johanka Jirásková 2004 CZE ZŠ Komenského Náchod 06:46.7 02:30.7
13 7 / holky [177] Eliška Bubeníčková 2004 CZE Náchod 06:47.8 02:31.8
14 7 / kluci [180] Josef Hofman 2003 CZE Hronov 48:17.9 44:01.9

výsledková listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [366] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:07.9
2 2 / kluci [367] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:08.1 00:00.2
3 1 / holky [359] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15.0 00:07.1
4 3 / kluci [355] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:16.5 00:08.6
5 4 / kluci [193] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19.7 00:11.8
6 2 / holky [188] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:20.1 00:12.2
7 3 / holky [197] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21.2 00:13.3
8 5 / kluci [189] Jonáš Kohl 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:22.6 00:14.7
9 4 / holky [333] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 02:23.7 00:15.8
10 6 / kluci [368] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25.5 00:17.6
11 7 / kluci [328] Vladislav Kitayev 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:26.6 00:18.7
12 5 / holky [187] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:27.7 00:19.8
13 8 / kluci [353] Radek Majera 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:30.1 00:22.2
14 6 / holky [186] Adéla Bělobrádková 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.6 00:23.7
15 7 / holky [370] Anna Gavlasová 2005 CZE ZŠ Malecí Nové Město nad Metují 02:33.0 00:25.1
15 9 / kluci [191] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:33.0 00:25.1
17 10 / kluci [334] Jan Serbousek 2006 CZE Loko Trutnov 02:38.7 00:30.8
18 8 / holky [331] Tereza Turková 2005 CZE ZŠ Školní 1000 02:41.9 00:34.0
19 11 / kluci [195] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 02:47.5 00:39.6
20 12 / kluci [190] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 02:48.1 00:40.2
21 9 / holky [360] Klára Kaválková 2006 CZE Dolní Radechová 02:49.8 00:41.9
22 13 / kluci [365] Adam Macháček 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:50.4 00:42.5
23 10 / holky [194] Kateřina Říhová 2006 CZE Nové Město nad Metují 02:51.8 00:43.9
24 11 / holky [369] Tereza Macháňová 2005 CZE TJ Sokol Žernov 02:53.5 00:45.6
25 12 / holky [371] Veronika Hanušová 2005 CZE Lhota pod Hořičkmi 02:54.4 00:46.5
26 13 / holky [332] Anna Šturmová 2006 CZE ZŠ Lhota 02:56.7 00:48.8
27 14 / holky [192] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 02:57.7 00:49.8

výsledková listina O krajánkův šátek

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [354] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:21.9
2 1 / holky [214] Natálie Kubečková 2007 CZE Nové Město nad Metují 02:23.5 00:01.6
3 2 / holky [201] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23.9 00:02.0
4 2 / kluci [226] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27.4 00:05.5
5 3 / kluci [356] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:29.1 00:07.2
6 3 / holky [220] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:30.5 00:08.6
7 4 / kluci [221] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.3 00:09.4
8 4 / holky [213] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:35.0 00:13.1
9 5 / kluci [227] Matěj Vondra 2007 CZE Rudník 02:35.3 00:13.4
10 5 / holky [393] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:36.2 00:14.3
11 6 / kluci [219] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:38.0 00:16.1
12 7 / kluci [198] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 02:38.6 00:16.7
13 8 / kluci [212] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:39.9 00:18.0
14 6 / holky [217] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:40.3 00:18.4
15 7 / holky [199] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:41.2 00:19.3
16 8 / holky [363] Adéla Olbortová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:42.3 00:20.4
17 9 / kluci [223] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:42.6 00:20.7
18 9 / holky [204] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:44.0 00:22.1
19 10 / holky [364] Karolína Horkelová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:44.6 00:22.7
20 10 / kluci [207] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pce 02:47.0 00:25.1
21 11 / holky [222] Natálie Schusterová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:47.7 00:25.8
21 11 / holky [206] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:47.7 00:25.8
23 11 / kluci [228] Adam Zemanek 2008 CZE zš Dvúr Kralove nad Labem 02:48.6 00:26.7
24 12 / kluci [208] Patrik Hanzl 2008 CZE Náchod 02:49.5 00:27.6
25 13 / kluci [205] filip glos 2008 CZE rudník 02:50.3 00:28.4
26 13 / holky [209] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 02:50.5 00:28.6
27 14 / holky [225] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:52.7 00:30.8
28 15 / holky [211] Lucie Hrochova 2008 CZE Velké Poříčí 02:53.1 00:31.2
29 16 / holky [224] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 02:55.0 00:33.1
30 14 / kluci [215] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 02:57.1 00:35.2
31 17 / holky [358] Rozálie Sitná 2008 CZE Pětihosty 03:01.7 00:39.8
32 18 / holky [362] Kateřina Erbanová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:05.9 00:44.0
33 15 / kluci [373] Radim Gladics 2008 CZE Česká Skalice 03:10.1 00:48.2
34 19 / holky [218] Barbora Plíštilová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:11.8 00:49.9
35 16 / kluci [216] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:13.2 00:51.3
36 20 / holky [357] Amélie Sitná 2008 CZE Pětihosty 03:17.1 00:55.2
37 17 / kluci [202] Šimon Fetter 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 03:28.2 01:06.3
38 21 / holky [374] Kristýna Vanžurová 2008 CZE Komenského Náchod 03:31.0 01:09.1
39 18 / kluci [340] Richard Müller 2007 CZE ŽŠ Plhov Náchod 03:42.5 01:20.6

výsledková listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [241] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 01:53.4
2 1 / holky [229] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 01:57.8 00:04.4
3 2 / holky [291] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:59.9 00:06.5
4 2 / kluci [242] Adam Paar 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:01.3 00:07.9
5 3 / kluci [285] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 02:02.5 00:09.1
6 3 / holky [252] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:03.9 00:10.5
7 4 / kluci [249] Marek Rufer 2009 CZE Vondřejcteam Náchod 02:04.9 00:11.5
8 4 / holky [237] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:08.9 00:15.5
9 5 / holky [251] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 02:09.4 00:16.0
10 5 / kluci [302] Jan Maršík 2009 CZE LOKO Trutnov 02:10.3 00:16.9
11 6 / kluci [253] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:10.5 00:17.1
12 7 / kluci [396] Rudolf Farský 2009 CZE ZŠ Komenského Semily 02:11.2 00:17.8
13 8 / kluci [248] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:12.9 00:19.5
14 6 / holky [233] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:14.4 00:21.0
14 6 / holky [247] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:14.4 00:21.0
16 9 / kluci [346] Matyáš Fetter 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:15.2 00:21.8
17 8 / holky [395] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15.4 00:22.0
18 9 / holky [244] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:16.5 00:23.1
19 10 / holky [246] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:18.2 00:24.8
20 11 / holky [255] Anna Žďárská 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21.7 00:28.3
21 10 / kluci [339] filip řihák 2010 CZE červený kostelec 02:22.5 00:29.1
21 10 / kluci [347] Matyáš Kraml 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:22.5 00:29.1
23 12 / kluci [230] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:24.4 00:31.0
23 12 / kluci [297] Vojtěch Mervart 2010 CZE 02:24.4 00:31.0
25 12 / holky [361] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:26.8 00:33.4
26 13 / holky [303] Ella Kaválková 2010 CZE Dolní Radechová 02:27.3 00:33.9
27 14 / kluci [243] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:27.8 00:34.4
28 14 / holky [240] Jakub Ležovič 2010 CZE Česká Skalice 02:28.3 00:34.9
29 15 / holky [250] Michaela Rydlová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:28.7 00:35.3
30 15 / kluci [300] Kryštof Zvara 2010 CZE ZŠ Hořičky 02:29.0 00:35.6
31 16 / holky [238] Anežka Kučerová 2009 CZE green4plan s.r.o. 02:29.5 00:36.1
32 16 / kluci [254] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:31.6 00:38.2
33 17 / holky [245] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:33.2 00:39.8
34 18 / holky [402] Agáta Bielicová 2009 CZE TJ Sokol Česká Sklaice 02:33.3 00:39.9
35 19 / holky [235] Anna Hofmanová 2010 CZE Hronov 02:34.2 00:40.8
36 20 / holky [341] Aneta Škarková 2009 CZE ZŠ Hořičky 02:35.3 00:41.9
37 17 / kluci [392] Petr Brož 2010 CZE MŠ Žďárky 02:41.3 00:47.9
38 21 / holky [288] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 02:46.0 00:52.6
39 18 / kluci [287] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 02:46.8 00:53.4
40 22 / holky [290] Nela Peovská 2010 CZE ZŠ Česká Skalice 02:48.3 00:54.9
41 23 / holky [403] Tereza Chmelíková 2010 CZE Stepík Nové Město nad Metují 02:50.2 00:56.8
42 24 / holky [236] Natálie Chytrá 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52.9 00:59.5
43 19 / kluci [232] Marek Černík 2010 CZE Atletika Dobruška 42:59.1 41:05.7

výsledková listina O Babiččiny pohádky

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [231] Danny Březina 2010 CZE Náchod 02:06.9
2 2 / kluci [272] Matěj Slezák 2011 CZE OSK OPOČNO 02:07.4 00:00.5
3 3 / kluci [264] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:09.0 00:02.1
4 4 / kluci [348] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 02:11.5 00:04.6
5 5 / kluci [394] Matyáš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:12.7 00:05.8
6 1 / holky [296] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 02:13.6 00:06.7
6 1 / holky [259] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:13.6 00:06.7
8 6 / kluci [294] Šimon Otčenášek 2011 CZE Atletika Náchod 02:17.3 00:10.4
9 3 / holky [268] Viktorie Melišíková 2011 CZE STS Pavlišov 02:18.0 00:11.1
10 7 / kluci [260] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:18.5 00:11.6
11 8 / kluci [263] Šimon Jirásek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19.5 00:12.6
12 4 / holky [271] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:19.7 00:12.8
13 9 / kluci [397] Josef Farský 2012 CZE MŠ Luční Semily 02:21.0 00:14.1
14 10 / kluci [298] Sebastián Sitný 2011 CZE Pětihosty 02:21.3 00:14.4
15 11 / kluci [407] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Náchod 02:21.5 00:14.6
16 5 / holky [304] Kateřina Macháčková 2011 CZE ZŠ Černilov 02:24.4 00:17.5
17 6 / holky [265] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:27.6 00:20.7
18 12 / kluci [273] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 02:29.1 00:22.2
19 7 / holky [390] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 02:29.6 00:22.7
19 7 / holky [409] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 02:29.6 00:22.7
21 13 / kluci [405] Eduard Touška 2011 CZE Brusel Belgie 02:30.9 00:24.0
22 9 / holky [257] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 02:31.0 00:24.1
23 10 / holky [261] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 02:32.3 00:25.4
24 14 / kluci [256] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:33.2 00:26.3
25 15 / kluci [378] Daniel Blažek 2012 CZE MFC Svoboda n.Upou 02:35.8 00:28.9
25 15 / kluci [305] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:35.8 00:28.9
27 17 / kluci [342] Václav Zelenka 2011 CZE Sokol Žernov 02:37.6 00:30.7
28 11 / holky [269] Julie Míšková 2012 CZE Tryskomyši 02:38.3 00:31.4
29 12 / holky [258] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:41.8 00:34.9
30 13 / holky [262] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 02:42.3 00:35.4
31 14 / holky [270] Julie Polická 2011 CZE MŠ Velké Poříčí 02:47.1 00:40.2
32 18 / kluci [404] Patrik Pohl 2012 CZE Sokol Česká Skalice 02:57.5 00:50.6
33 15 / holky [266] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 03:03.2 00:56.3
34 19 / kluci [345] Miroslav Vondra 2012 CZE Hradec Králové 03:03.6 00:56.7
35 16 / holky [372] Michaela Müllerová 2012 CZE MŠ Plhov Náchod 03:07.2 01:00.3
36 17 / holky [399] Karin Kiezlerová 2012 CZE 03:20.7 01:13.8

výsledková listina Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:44:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [295] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřína 00:29.7
2 2 / holky [276] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:32.3 00:02.6
3 3 / holky [289] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Tutnov 00:39.6 00:09.9
4 4 / holky [408] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 00:41.5 00:11.8
5 5 / holky [398] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:42.7 00:13.0
6 6 / holky [292] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:44.0 00:14.3
7 7 / holky [343] Miachela Burdová 2014 CZE 00:44.1 00:14.4
8 8 / holky [282] Sofie Míšková 2014 CZE Lyžaři Česká Čermná 00:45.0 00:15.3
9 9 / holky [391] Sára Dědková 2015 CZE 00:48.0 00:18.3
10 10 / holky [293] Rozárie Finková 2014 CZE Školka Česká Skalice 00:49.5 00:19.8
11 11 / holky [410] Barbora Kubovičová 2014 CZE Eurofoam team 00:49.7 00:20.0
12 12 / holky [284] Magdaléna Slezáková 2015 CZE OSK OPOČNO 00:51.3 00:21.6
13 13 / holky [286] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 00:54.1 00:24.4
14 14 / holky [380] Anna Pidrmanová 2015 CZE MŠ Česká Skalice 00:56.8 00:27.1
15 15 / holky [379] Natálie Kočová 2015 CZE 00:57.8 00:28.1
16 16 / holky [423] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice 01:00.1 00:30.4
17 17 / holky [455] Nikola Jarošová 2014 CZE 01:06.1 00:36.4
18 18 / holky [277] Kateřina Hanušová 2015 CZE Lhota pod Hořičkami 01:07.2 00:37.5
19 19 / holky [283] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:10.4 00:40.7
20 20 / holky [453] Beáta Dohnalová 2016 CZE 01:27.2 00:57.5
21 21 / holky [376] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:45.7 01:16.0

výsledková listina Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:50:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [338] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 00:23.3
2 2 / kluci [278] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:26.2 00:02.9
2 2 / kluci [280] Jonáš Kučera 2014 CZE green4plan s.r.o. 00:26.2 00:02.9
4 4 / kluci [400] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:26.8 00:03.5
5 5 / kluci [381] Petr Pidrman 2013 CZE MŠ Krenkova Česká Skalice 00:31.2 00:07.9
6 6 / kluci [299] Kristián Sitný 2014 CZE Pětihosty 00:33.5 00:10.2
7 7 / kluci [401] Ondřej Pavlíček 2014 CZE Hronov 00:34.5 00:11.2
8 8 / kluci [406] Šimon Maršík 2013 CZE 00:35.5 00:12.2
9 9 / kluci [281] Jaromír Míšek 2014 CZE Tryskomyši 00:37.6 00:14.3
10 10 / kluci [274] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:38.8 00:15.5
11 11 / kluci [275] Eliáš Březina 2013 CZE Náchod 00:41.3 00:18.0
12 12 / kluci [389] Tom Prislinger 2014 CZE MŠ Myslbekova 00:43.2 00:19.9
13 13 / kluci [375] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:01.8 00:38.5
14 14 / kluci [301] Matyáš Zvara 2016 CZE 01:23.5 01:00.2
15 15 / kluci [424] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team 01:31.6 01:08.3

výsledková listina O babiččin krajáč

start ~ 11:00:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [3] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 20:07.6
2 2 / Muži [324] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 20:12.5 00:04.9
3 3 / Muži [442] Patrik Vebr 1998 CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 20:19.3 00:11.7
4 4 / Muži [93] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 20:37.3 00:29.7
5 5 / Muži [63] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 20:47.5 00:39.9
6 6 / Muži [4] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 21:27.1 01:19.5
7 7 / Muži [6] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 22:38.8 02:31.2
8 8 / Muži [174] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 23:00.9 02:53.3
9 9 / Muži [40] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 23:22.9 03:15.3
10 10 / Muži [72] Kamil Jílek 1973 CZE B.K. Čestice 23:24.0 03:16.4
11 11 / Muži [116] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 23:28.5 03:20.9
12 12 / Muži [67] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 23:39.6 03:32.0
13 13 / Muži [165] Petr Ulich 1968 CZE MT 23:49.4 03:41.8
14 14 / Muži [5] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 24:02.8 03:55.2
15 15 / Muži [450] Radek Kratochvíl 1989 CZE 24:20.1 04:12.5
16 16 / Muži [123] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 24:23.7 04:16.1
17 17 / Muži [426] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 24:30.4 04:22.8
18 18 / Muži [104] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 24:33.6 04:26.0
19 1 / Ženy [1] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 24:45.3 04:37.7
20 19 / Muži [413] Marcel Beran 1977 CZE 24:54.2 04:46.6
21 20 / Muži [382] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 25:01.3 04:53.7
22 21 / Muži [112] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 25:07.4 04:59.8
23 22 / Muži [81] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 25:55.2 05:47.6
24 23 / Muži [430] Jan Doleček 1995 CZE 25:57.4 05:49.8
25 24 / Muži [52] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 26:01.9 05:54.3
26 25 / Muži [432] Lukáš Mach 1999 CZE SOKOL Mezilesí 26:11.5 06:03.9
27 2 / Ženy [175] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 26:14.1 06:06.5
28 26 / Muži [317] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 26:22.9 06:15.3
29 27 / Muži [447] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 26:25.6 06:18.0
30 28 / Muži [51] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 26:26.2 06:18.6
31 29 / Muži [84] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 26:32.5 06:24.9
32 30 / Muži [315] Martin Sláma 1968 CZE SPORTVISIO TEAM HK 26:41.6 06:34.0
33 3 / Ženy [448] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 26:44.3 06:36.7
34 4 / Ženy [428] Renata Hájková 1975 CZE Maratonstav Úpice 26:50.8 06:43.2
35 31 / Muži [121] Jakub Nápravník 1987 CZE TJ Maratonstav Úpice 26:57.9 06:50.3
36 32 / Muži [412] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 27:07.4 06:59.8
37 33 / Muži [386] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 27:10.1 07:02.5
38 34 / Muži [50] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 27:11.0 07:03.4
39 35 / Muži [19] Jiří Beneš 1988 CZE Rychnov na kněžnou 27:14.2 07:06.6
40 5 / Ženy [23] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 27:16.4 07:08.8
41 36 / Muži [314] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 27:16.9 07:09.3
42 37 / Muži [75] Daniel Kábrt 1998 CZE Studnice 27:22.7 07:15.1
43 38 / Muži [29] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 27:24.8 07:17.2
44 39 / Muži [383] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 27:25.2 07:17.6
45 40 / Muži [350] Jiří Fišer 1967 CZE 27:29.5 07:21.9
46 41 / Muži [172] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 27:34.2 07:26.6
47 42 / Muži [26] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 27:44.2 07:36.6
48 6 / Ženy [88] Lucie Kratochvílová 1995 CZE Pardubice 27:46.4 07:38.8
49 43 / Muži [41] Milan Dušek 1976 CZE SK Týniště nad Orlicí 27:49.7 07:42.1
50 44 / Muži [30] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 27:56.6 07:49.0
51 45 / Muži [127] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 28:02.4 07:54.8
52 46 / Muži [77] Tomáš Kašpařík 1975 CZE SK Přerov 28:05.6 07:58.0
53 47 / Muži [427] Jiří Slovák 1985 CZE CHDP Sport Division 28:09.2 08:01.6
54 7 / Ženy [436] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 28:12.3 08:04.7
55 48 / Muži [10] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 28:20.5 08:12.9
56 49 / Muži [96] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 28:20.7 08:13.1
57 8 / Ženy [431] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 28:22.2 08:14.6
58 50 / Muži [42] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 28:31.6 08:24.0
59 51 / Muži [133] Michal Renský 1979 CZE Run4run 28:37.3 08:29.7
60 52 / Muži [33] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 28:47.4 08:39.8
61 53 / Muži [145] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 28:49.3 08:41.7
62 54 / Muži [99] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 28:52.8 08:45.2
63 55 / Muži [103] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 28:56.7 08:49.1
64 9 / Ženy [85] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 28:58.4 08:50.8
65 56 / Muži [135] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 28:59.5 08:51.9
66 57 / Muži [65] Jaroslav Chytrý 1975 CZE Čert team Provodov 29:03.8 08:56.2
67 58 / Muži [31] Martin Čech 1987 CZE Žďár nad Metují 29:06.2 08:58.6
68 59 / Muži [131] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 29:15.4 09:07.8
69 10 / Ženy [8] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 29:18.7 09:11.1
70 60 / Muži [83] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 29:22.5 09:14.9
70 60 / Muži [138] Jan Sedláček 2004 CZE Svaz českých bohémů 29:22.5 09:14.9
72 62 / Muži [445] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 29:22.8 09:15.2
73 63 / Muži [143] Josef Smola 1980 CZE Náchod 29:29.9 09:22.3
74 64 / Muži [59] Jiří Hofman 1984 CZE For the Horde! 29:34.5 09:26.9
75 65 / Muži [87] Ladislav Kratochvil 1970 CZE TJ Bižu JBC 29:41.4 09:33.8
76 66 / Muži [45] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 29:50.6 09:43.0
77 67 / Muži [438] Michal Majoroš 1986 CZE RUN FOR FUN HK 29:57.7 09:50.1
77 11 / Ženy [437] Martina Seifrtová 1984 CZE Hradec Králové 29:57.7 09:50.1
79 68 / Muži [57] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 30:02.2 09:54.6
80 12 / Ženy [153] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 30:02.9 09:55.3
81 69 / Muži [61] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 30:04.4 09:56.8
82 70 / Muži [76] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 30:07.1 09:59.5
83 13 / Ženy [146] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 30:07.2 09:59.6
84 71 / Muži [7] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 30:09.2 10:01.6
85 14 / Ženy [17] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 30:12.4 10:04.8
86 72 / Muži [113] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 30:27.2 10:19.6
87 15 / Ženy [25] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 30:35.3 10:27.7
88 73 / Muži [444] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 30:35.6 10:28.0
89 16 / Ženy [108] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 30:40.1 10:32.5
90 74 / Muži [90] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 30:49.4 10:41.8
91 17 / Ženy [154] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 30:53.0 10:45.4
92 75 / Muži [64] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 30:55.6 10:48.0
93 18 / Ženy [158] Zuzana Šubrtová 1993 CZE Ž3 Sport 30:57.5 10:49.9
94 76 / Muži [13] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 31:01.7 10:54.1
95 77 / Muži [421] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 31:02.3 10:54.7
96 19 / Ženy [155] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 31:06.6 10:59.0
97 78 / Muži [114] Petr Michal 1991 CZE Nové Město nad Metují 31:08.3 11:00.7
98 20 / Ženy [35] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 31:12.2 11:04.6
99 79 / Muži [107] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 31:13.9 11:06.3
100 80 / Muži [456] Lukáš Nymš 1987 CZE 31:21.4 11:13.8
101 81 / Muži [14] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 31:23.0 11:15.4
102 21 / Ženy [325] Dana Moravcová 1974 CZE Tornádo Horní 31:25.9 11:18.3
103 22 / Ženy [166] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 31:29.2 11:21.6
104 23 / Ženy [54] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 31:43.4 11:35.8
105 82 / Muži [168] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 31:53.7 11:46.1
106 83 / Muži [109] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 31:55.2 11:47.6
107 24 / Ženy [27] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 31:57.3 11:49.7
108 84 / Muži [101] Petr Lebedínský 1985 CZE Ještě jsme se nedohodli 31:59.5 11:51.9
109 85 / Muži [136] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 32:02.2 11:54.6
110 25 / Ženy [18] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 32:05.6 11:58.0
111 86 / Muži [49] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 32:10.5 12:02.9
112 26 / Ženy [422] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 32:16.2 12:08.6
113 87 / Muži [309] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 32:16.8 12:09.2
114 88 / Muži [441] Jan Lojda 1993 CZE 32:19.6 12:12.0
115 89 / Muži [37] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE ASSA ABLOY 32:20.0 12:12.4
116 90 / Muži [318] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 32:20.7 12:13.1
117 27 / Ženy [307] Jaroslava Olbortová 1977 CZE Ženy sobě 32:21.7 12:14.1
118 28 / Ženy [125] Gabriela Pávová 1975 CZE Dobruška 32:22.8 12:15.2
119 91 / Muži [69] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 32:25.3 12:17.7
120 29 / Ženy [132] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 32:33.5 12:25.9
121 30 / Ženy [24] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 32:35.1 12:27.5
122 31 / Ženy [34] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 32:37.0 12:29.4
123 92 / Muži [38] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 32:37.8 12:30.2
124 93 / Muži [349] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 32:39.6 12:32.0
125 94 / Muži [97] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 32:49.7 12:42.1
126 32 / Ženy [106] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 32:51.0 12:43.4
127 95 / Muži [159] Patrik Tesař 1996 CZE green4plan s.r.o. 32:52.2 12:44.6
128 96 / Muži [117] Petr Míšek 1976 CZE Česká Čermná 32:55.1 12:47.5
129 97 / Muži [46] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka team 32:58.8 12:51.2
130 98 / Muži [115] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA 33:02.8 12:55.2
131 33 / Ženy [429] Kateřina Radějová 1986 CZE 33:03.8 12:56.2
132 34 / Ženy [420] Aneta Wagnerová 1990 CZE 33:15.2 13:07.6
133 99 / Muži [21] Michal Biederman 1985 CZE SHYBUJ.CZ 33:16.1 13:08.5
134 35 / Ženy [311] Jana Zelenková 1981 CZE Žernov 33:17.2 13:09.6
135 36 / Ženy [377] Markéta Šulcová 2001 CZE Sokol Žernov 33:18.0 13:10.4
136 37 / Ženy [385] Hana Kočová Vlčková 1984 CZE Červená Hora 33:18.6 13:11.0
137 100 / Muži [56] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 33:19.0 13:11.4
138 101 / Muži [171] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 33:23.2 13:15.6
139 38 / Ženy [16] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 33:25.5 13:17.9
140 102 / Muži [417] Vojtěch Mervart 2000 CZE TJ Sokol Jaroměř 33:32.8 13:25.2
141 103 / Muži [39] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 33:34.4 13:26.8
142 39 / Ženy [167] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 33:35.5 13:27.9
143 40 / Ženy [308] Hana Horkelová 1974 CZE Ženy sobě 33:37.3 13:29.7
144 104 / Muži [306] Petr Macháček 1971 CZE Černilov 33:38.8 13:31.2
145 105 / Muži [105] Jiří Mach 1966 CZE pošta Dobruška 33:41.5 13:33.9
146 41 / Ženy [32] Veronika Čechová 1986 CZE Žďár nad Metují 33:44.5 13:36.9
147 106 / Muži [22] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 33:47.1 13:39.5
148 42 / Ženy [144] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod 33:48.4 13:40.8
149 107 / Muži [134] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE tři dva 1 33:54.4 13:46.8
150 43 / Ženy [82] Eva Kollertová 1983 CZE MT 34:12.2 14:04.6
151 108 / Muži [92] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 34:18.2 14:10.6
152 109 / Muži [388] Michal Miškay 1984 CZE Sparťan Čelákovice 34:18.4 14:10.8
153 110 / Muži [122] Jakub Novotný 1988 CZE Hronov 34:21.4 14:13.8
154 111 / Muži [147] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 34:31.6 14:24.0
155 112 / Muži [411] David Jaroš 1984 CZE 34:34.2 14:26.6
156 44 / Ženy [58] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 34:46.7 14:39.1
156 44 / Ženy [321] Tereza Lešková 1992 CZE Trutnov 34:46.7 14:39.1
158 46 / Ženy [162] Veronika Tribučková 1985 CZE Jablonecké Mattonky 34:50.8 14:43.2
159 47 / Ženy [118] Jana Mosiurczáková 1974 CZE Jablonecké Mattonky 34:54.0 14:46.4
160 113 / Muži [310] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 35:00.3 14:52.7
161 48 / Ženy [9] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 35:07.9 15:00.3
162 49 / Ženy [80] Alena Kolínská 1979 CZE Náchod 35:09.8 15:02.2
163 50 / Ženy [73] Pavla Jirásková 1988 CZE Česká Skalice 35:12.8 15:05.2
164 51 / Ženy [149] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 35:17.5 15:09.9
165 52 / Ženy [351] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 35:22.3 15:14.7
166 114 / Muži [384] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 35:23.7 15:16.1
167 115 / Muži [435] Jaroslav Fiedler 1973 CZE BIke Team KC Jaroměř 35:31.4 15:23.8
168 116 / Muži [11] Petr Adámek 1993 CZE Babí 35:37.6 15:30.0
168 53 / Ženy [47] Simona Fojtíková 1988 CZE Náchod-Babí 35:37.6 15:30.0
170 117 / Muži [319] Rudolf Farský 1983 CZE Semily 35:39.5 15:31.9
171 118 / Muži [102] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 35:45.4 15:37.8
172 119 / Muži [323] Lubomír Prokop 1973 CZE z hecu 35:48.4 15:40.8
173 120 / Muži [129] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 36:00.6 15:53.0
174 121 / Muži [95] Vojtěch Kučera 1980 CZE green4plan s.r.o. 36:04.2 15:56.6
175 54 / Ženy [148] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 36:06.1 15:58.5
176 55 / Ženy [140] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 36:06.6 15:59.0
177 122 / Muži [43] Aleš Fejfar 1969 CZE TJ Spartak Vrchlabí 36:10.1 16:02.5
178 56 / Ženy [459] Vendula Hudrliková 1991 CZE Havlovice 36:21.1 16:13.5
179 57 / Ženy [150] Pavla Šorfová 1970 CZE Trutnov 36:21.8 16:14.2
180 58 / Ženy [79] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 36:23.9 16:16.3
181 59 / Ženy [62] Žaneta Holečková 1976 CZE Červený Kostelec 36:27.3 16:19.7
182 123 / Muži [443] Josef Bogdány 1971 CZE Boďáci 36:36.2 16:28.6
183 60 / Ženy [100] Andrea Lebedínská 1988 CZE Vítězná - Komárov 36:37.3 16:29.7
184 61 / Ženy [440] Lenka Hrotková 1996 CZE 36:38.3 16:30.7
185 62 / Ženy [20] Eva Berná 1976 CZE Run4fun 36:47.0 16:39.4
186 63 / Ženy [313] Nela Vondrová 1976 CZE Hradec Králové 36:49.4 16:41.8
187 64 / Ženy [387] Veronika Miškay 1982 CZE Sparťan Čelákovice 36:55.1 16:47.5
188 124 / Muži [128] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 37:00.3 16:52.7
189 65 / Ženy [433] Pavlína Hanušová 1973 CZE ČESKÁ SKALICE 37:01.5 16:53.9
190 66 / Ženy [434] Jana Fiedlerová 1975 CZE ženy sobě 37:02.4 16:54.8
191 67 / Ženy [53] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 37:10.6 17:03.0
192 68 / Ženy [156] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 37:21.5 17:13.9
193 125 / Muži [68] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 37:25.0 17:17.4
194 69 / Ženy [446] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 37:30.4 17:22.8
195 70 / Ženy [55] Marcela Hartmanová 1970 CZE AC Gomango Högner 37:36.7 17:29.1
196 71 / Ženy [120] Klára Mouchová 1976 CZE Mladá Boleslav 37:38.0 17:30.4
197 126 / Muži [137] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 37:38.6 17:31.0
198 127 / Muži [414] Ondřej Chumlen 1991 CZE TP motorsport 37:45.4 17:37.8
199 72 / Ženy [142] Veronika Slezáková 1985 CZE OSK OPOČNO 37:46.7 17:39.1
200 128 / Muži [141] Roman Slezák 1976 CZE OSK OPOČNO 37:52.9 17:45.3
201 129 / Muži [126] jan Poláček 1968 CZE Náchod 38:03.8 17:56.2
202 130 / Muži [48] petr glos 1981 CZE rudník 38:04.3 17:56.7
203 73 / Ženy [44] Petra Flígrová 1986 CZE Hoky z Vršovky 38:11.7 18:04.1
204 74 / Ženy [425] Michaela Huďová 1988 CZE Česká Skalice 38:23.5 18:15.9
205 75 / Ženy [28] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 38:24.5 18:16.9
206 76 / Ženy [60] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 38:28.1 18:20.5
206 76 / Ženy [163] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 38:28.1 18:20.5
208 131 / Muži [86] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 38:35.9 18:28.3
209 132 / Muži [157] Marek Štrekl 1999 CZE Třebechovice pod Orebem 38:37.9 18:30.3
210 78 / Ženy [110] Simona Máslová 1997 CZE Třebechovice pod Orebem 38:41.3 18:33.7
211 133 / Muži [322] Jan Švorčík 1973 CZE 38:41.7 18:34.1
212 79 / Ženy [124] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 38:48.8 18:41.2
213 80 / Ženy [439] Marcela Chmelařová 1985 CZE 38:54.1 18:46.5
214 134 / Muži [130] Marek Rejl 1999 CZE Rasošky 38:54.6 18:47.0
215 81 / Ženy [94] Renata Kubečková 1974 CZE Nové Město nad Metují 38:56.8 18:49.2
216 82 / Ženy [15] Aneta Bartoňová 1993 CZE Velké Poříčí 38:59.2 18:51.6
217 135 / Muži [449] Pavel Jurišta 1988 CZE PD-games 39:01.7 18:54.1
218 83 / Ženy [66] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 39:02.0 18:54.4
219 84 / Ženy [98] Vendula Kunová 1997 CZE FC Ležák Česká Skalice 39:30.8 19:23.2
220 85 / Ženy [89] Zdenka Kremličková 1978 CZE MARIKA 39:40.3 19:32.7
221 86 / Ženy [111] Stanislava Matěnová 1981 CZE KOB Dobruška 39:50.6 19:43.0
222 87 / Ženy [452] Vendula Kubečková 1994 CZE zmrzliny 39:57.4 19:49.8
223 136 / Muži [451] Jakub Brádler 1988 CZE Trutnov 40:00.6 19:53.0
224 88 / Ženy [152] Zuzana Šorfová 1992 CZE Trutnov 40:10.9 20:03.3
225 89 / Ženy [151] Nikola Šorfová 1995 CZE Trutnov 40:13.8 20:06.2
226 137 / Muži [71] David Jeřábek 1980 CZE TP motorsport 40:15.8 20:08.2
227 90 / Ženy [160] Jaroslava Teuberová 1969 CZE Brzice 40:25.5 20:17.9
228 138 / Muži [418] Adolf Foglar 1948 CZE Česká Skalice 40:29.8 20:22.2
229 91 / Ženy [91] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 40:44.2 20:36.6
230 92 / Ženy [326] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 40:59.4 20:51.8
231 93 / Ženy [78] Barbora Klimšová 1991 CZE green4plan s.r.o. 42:04.3 21:56.7
232 94 / Ženy [419] Andrea Šemberová 1976 CZE 42:26.2 22:18.6
233 139 / Muži [170] ladislav vojtech 1956 CZE ceska skalice 42:32.9 22:25.3
234 140 / Muži [454] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 43:04.2 22:56.6
235 141 / Muži [36] Martin Doležal 1976 CZE Šneci v běhu 43:09.6 23:02.0
235 95 / Ženy [316] Tereza Kubalová 1979 CZE Tehovec 43:09.6 23:02.0
237 96 / Ženy [312] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 43:25.4 23:17.8
238 97 / Ženy [12] Renata Bajzová 1975 CZE Česká Skalice 43:42.7 23:35.1
239 98 / Ženy [352] Dita Hlaváčková 1981 CZE 44:20.2 24:12.6
240 99 / Ženy [70] Magdalena Jelínková 1945 CZE Černilov 44:50.4 24:42.8
241 100 / Ženy [161] Petra Teuberová 1998 CZE Brzice 45:05.7 24:58.1
242 101 / Ženy [139] Aneta Selingerová 1999 CZE Trutnov 46:08.5 26:00.9
243 102 / Ženy [327] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Šneci v běhu 46:16.8 26:09.2
244 103 / Ženy [164] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 46:37.5 26:29.9
245 104 / Ženy [320] Jana Farská 1973 CZE Hostinné 46:42.8 26:35.2
246 105 / Ženy [416] Alice Martinová 1973 CZE Pevnost Josefov 54:23.7 34:16.1
246 105 / Ženy [415] Veronika Wagnerová 1978 CZE 54:23.7 34:16.1
248 142 / Muži [173] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 55:00.8 34:53.2
248 142 / Muži [119] Josef Moucha 2001 CZE Mladá Boleslav
248 142 / Muži [2] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují
248 107 / Ženy [74] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno