Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 39, muži : 18, ženy: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 43, muži : 19, ženy: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 251, muži : 144, ženy: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

výsledková listina O mlynářův trdelník

start ~ 09:45:00

00:02:33.807
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [366] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:07.9
2 2 / kluci [367] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:08.1 00:00.2
3 1 / holky [359] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15.0 00:07.1
4 3 / kluci [355] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 02:16.5 00:08.6
5 4 / kluci [193] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19.7 00:11.8
6 2 / holky [188] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:20.1 00:12.2
7 3 / holky [197] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21.2 00:13.3
8 5 / kluci [189] Jonáš Kohl 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:22.6 00:14.7
9 4 / holky [333] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 02:23.7 00:15.8
10 6 / kluci [368] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25.5 00:17.6
11 7 / kluci [328] Vladislav Kitayev 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:26.6 00:18.7
12 5 / holky [187] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:27.7 00:19.8
13 8 / kluci [353] Radek Majera 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:30.1 00:22.2
14 6 / holky [186] Adéla Bělobrádková 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.6 00:23.7
15 7 / holky [370] Anna Gavlasová 2005 CZE ZŠ Malecí Nové Město nad Metují 02:33.0 00:25.1
15 9 / kluci [191] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:33.0 00:25.1
17 10 / kluci [334] Jan Serbousek 2006 CZE Loko Trutnov 02:38.7 00:30.8
18 8 / holky [331] Tereza Turková 2005 CZE ZŠ Školní 1000 02:41.9 00:34.0
19 11 / kluci [195] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 02:47.5 00:39.6
20 12 / kluci [190] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 02:48.1 00:40.2
21 9 / holky [360] Klára Kaválková 2006 CZE Dolní Radechová 02:49.8 00:41.9
22 13 / kluci [365] Adam Macháček 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:50.4 00:42.5
23 10 / holky [194] Kateřina Říhová 2006 CZE Nové Město nad Metují 02:51.8 00:43.9
24 11 / holky [369] Tereza Macháňová 2005 CZE TJ Sokol Žernov 02:53.5 00:45.6
25 12 / holky [371] Veronika Hanušová 2005 CZE Lhota pod Hořičkmi 02:54.4 00:46.5
26 13 / holky [332] Anna Šturmová 2006 CZE ZŠ Lhota 02:56.7 00:48.8
27 14 / holky [192] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 02:57.7 00:49.8