Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 39, muži : 18, ženy: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 43, muži : 19, ženy: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 251, muži : 144, ženy: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

výsledková listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [241] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 01:53.4
2 2 / kluci [242] Adam Paar 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:01.3 00:07.9
3 3 / kluci [285] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 02:02.5 00:09.1
4 4 / kluci [249] Marek Rufer 2009 CZE Vondřejcteam Náchod 02:04.9 00:11.5
5 5 / kluci [302] Jan Maršík 2009 CZE LOKO Trutnov 02:10.3 00:16.9
6 6 / kluci [253] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:10.5 00:17.1
7 7 / kluci [396] Rudolf Farský 2009 CZE ZŠ Komenského Semily 02:11.2 00:17.8
8 8 / kluci [248] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:12.9 00:19.5
9 9 / kluci [346] Matyáš Fetter 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:15.2 00:21.8
10 10 / kluci [339] filip řihák 2010 CZE červený kostelec 02:22.5 00:29.1
10 10 / kluci [347] Matyáš Kraml 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:22.5 00:29.1
12 12 / kluci [230] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:24.4 00:31.0
12 12 / kluci [297] Vojtěch Mervart 2010 CZE 02:24.4 00:31.0
14 14 / kluci [243] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:27.8 00:34.4
15 15 / kluci [300] Kryštof Zvara 2010 CZE ZŠ Hořičky 02:29.0 00:35.6
16 16 / kluci [254] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:31.6 00:38.2
17 17 / kluci [392] Petr Brož 2010 CZE MŠ Žďárky 02:41.3 00:47.9
18 18 / kluci [287] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 02:46.8 00:53.4
19 19 / kluci [232] Marek Černík 2010 CZE Atletika Dobruška 42:59.1 41:05.7