Běh Babiččiným údolím

08.04.2018 Ratibořice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

O med pana Proška celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník celkem: 27, muži : 13, ženy: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek celkem: 39, muži : 18, ženy: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky celkem: 43, muži : 19, ženy: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč celkem: 251, muži : 144, ženy: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

výsledková listina O Kudrnovic veverky

start ~ 10:15:00

00:03:18.747
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [241] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 01:53.4
2 1 / holky [229] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 01:57.8 00:04.4
3 2 / holky [291] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:59.9 00:06.5
4 2 / kluci [242] Adam Paar 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:01.3 00:07.9
5 3 / kluci [285] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 02:02.5 00:09.1
6 3 / holky [252] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:03.9 00:10.5
7 4 / kluci [249] Marek Rufer 2009 CZE Vondřejcteam Náchod 02:04.9 00:11.5
8 4 / holky [237] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:08.9 00:15.5
9 5 / holky [251] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 02:09.4 00:16.0
10 5 / kluci [302] Jan Maršík 2009 CZE LOKO Trutnov 02:10.3 00:16.9
11 6 / kluci [253] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:10.5 00:17.1
12 7 / kluci [396] Rudolf Farský 2009 CZE ZŠ Komenského Semily 02:11.2 00:17.8
13 8 / kluci [248] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:12.9 00:19.5
14 6 / holky [233] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:14.4 00:21.0
14 6 / holky [247] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:14.4 00:21.0
16 9 / kluci [346] Matyáš Fetter 2009 CZE ZŠ Česká Skalice 02:15.2 00:21.8
17 8 / holky [395] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:15.4 00:22.0
18 9 / holky [244] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:16.5 00:23.1
19 10 / holky [246] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:18.2 00:24.8
20 11 / holky [255] Anna Žďárská 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:21.7 00:28.3
21 10 / kluci [339] filip řihák 2010 CZE červený kostelec 02:22.5 00:29.1
21 10 / kluci [347] Matyáš Kraml 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:22.5 00:29.1
23 12 / kluci [230] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:24.4 00:31.0
23 12 / kluci [297] Vojtěch Mervart 2010 CZE 02:24.4 00:31.0
25 12 / holky [361] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:26.8 00:33.4
26 13 / holky [303] Ella Kaválková 2010 CZE Dolní Radechová 02:27.3 00:33.9
27 14 / kluci [243] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:27.8 00:34.4
28 14 / holky [240] Jakub Ležovič 2010 CZE Česká Skalice 02:28.3 00:34.9
29 15 / holky [250] Michaela Rydlová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:28.7 00:35.3
30 15 / kluci [300] Kryštof Zvara 2010 CZE ZŠ Hořičky 02:29.0 00:35.6
31 16 / holky [238] Anežka Kučerová 2009 CZE green4plan s.r.o. 02:29.5 00:36.1
32 16 / kluci [254] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 02:31.6 00:38.2
33 17 / holky [245] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:33.2 00:39.8
34 18 / holky [402] Agáta Bielicová 2009 CZE TJ Sokol Česká Sklaice 02:33.3 00:39.9
35 19 / holky [235] Anna Hofmanová 2010 CZE Hronov 02:34.2 00:40.8
36 20 / holky [341] Aneta Škarková 2009 CZE ZŠ Hořičky 02:35.3 00:41.9
37 17 / kluci [392] Petr Brož 2010 CZE MŠ Žďárky 02:41.3 00:47.9
38 21 / holky [288] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 02:46.0 00:52.6
39 18 / kluci [287] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 02:46.8 00:53.4
40 22 / holky [290] Nela Peovská 2010 CZE ZŠ Česká Skalice 02:48.3 00:54.9
41 23 / holky [403] Tereza Chmelíková 2010 CZE Stepík Nové Město nad Metují 02:50.2 00:56.8
42 24 / holky [236] Natálie Chytrá 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52.9 00:59.5
43 19 / kluci [232] Marek Černík 2010 CZE Atletika Dobruška 42:59.1 41:05.7