Montacké vlny

30.09.2017 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 1500 m celkem: 46, muži : 19, ženy: 23, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 1, : 4 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 104, muži : 80, ženy: 24, MA: 30, MB: 25, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 6, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 34, muži : 15, ženy: 19, Muži: 15, Ženy: 19 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 14:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / MA [3] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:08.2
2 2 / MA [4] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37.6 00:29.4
3 3 / MA [2] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 32:27.8 01:19.6
4 4 / MA [87] David Bílek 1999 CZE Vrbice 34:43.4 03:35.2
5 5 / MA [6] Mílan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:00.1 03:51.9
6 6 / MA [90] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 36:25.9 05:17.7
7 7 / MA [33] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 36:58.0 05:49.8
8 8 / MA [96] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 37:22.0 06:13.8
9 9 / MA [91] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 37:31.6 06:23.4
10 10 / MA [88] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 39:28.3 08:20.1
11 11 / MA [15] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 39:34.8 08:26.6
12 12 / MA [47] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 40:19.4 09:11.2
13 13 / MA [20] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 41:00.5 09:52.3
14 14 / MA [98] Radovan Kovařík 1985 CZE Humbuk team 41:07.9 09:59.7
15 15 / MA [97] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 41:25.0 10:16.8
16 16 / MA [72] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 41:44.4 10:36.2
17 17 / MA [186] Pavel Sedláček 1983 CZE Velké Poříčí 42:17.7 11:09.5
18 18 / MA [63] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 43:07.4 11:59.2
19 19 / MA [44] Petr Michl 1989 CZE Dobruška 44:18.9 13:10.7
20 20 / MA [39] Lukáš Lukeš 1994 CZE Integraf running team 44:20.5 13:12.3
21 21 / MA [48] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 44:34.9 13:26.7
22 22 / MA [99] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 44:53.5 13:45.3
23 23 / MA [92] Lukáš Habr 1985 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 47:35.7 16:27.5
24 24 / MA [86] David Hoffman 2002 CZE Náchod 47:48.8 16:40.6
25 25 / MA [66] Adam Hoferka 1983 CZE Opočno 48:52.7 17:44.5
26 26 / MA [77] Tomáš Zorvan 1992 CZE Náchod 49:12.9 18:04.7
27 27 / MA [89] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 49:33.5 18:25.3
28 28 / MA [23] Jiří Hofman 1984 CZE Hradec Králové 50:35.3 19:27.1
29 29 / MA [84] Jaroslav Kubíček 1989 CZE Jaroměř 52:24.7 21:16.5
DNF / MA [69] Jakub Hrdina 1995 CZE Náchod