Montacké vlny

30.09.2017 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 1500 m celkem: 46, muži : 19, ženy: 23, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 1, : 4 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 104, muži : 80, ženy: 24, MA: 30, MB: 25, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 6, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 34, muži : 15, ženy: 19, Muži: 15, Ženy: 19 [html] [pdf]

výsledková listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:45:00

00:07:00.717
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [118] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:14.4
2 1 / Mladší žáci [139] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE LK Broumov 05:14.5 00:00.1
3 2 / Mladší žáci [117] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:31.5 00:17.1
4 3 / Mladší žáci [130] Filip Pancner 2004 CZE LK Broumov 05:39.2 00:24.8
5 1 / Přípravka kluci [154] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:41.3 00:26.9
6 1 / Starší žákyně [162] Adéla Szelkelová 2002 CZE Trutnov 05:41.7 00:27.3
7 2 / Přípravka kluci [134] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 05:51.1 00:36.7
8 1 / mimo soutez [160] Martin Hnyk 2001 CZE Náchod 05:59.2 00:44.8
9 2 / Starší žáci [135] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 06:00.2 00:45.8
10 1 / Přípravka holky [176] Gultová Aneta 2006 CZE Velké Poříčí 06:00.9 00:46.5
11 1 / Mladší žákyně [124] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:04.3 00:49.9
12 2 / Mladší žákyně [120] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 06:11.7 00:57.3
13 3 / Přípravka kluci [156] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 06:17.4 01:03.0
14 4 / Přípravka kluci [153] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20.0 01:05.6
15 3 / Mladší žákyně [170] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20.9 01:06.5
16 4 / Mladší žákyně [165] Eliška Gaidošová 2005 CZE Červený Kostelec 06:23.1 01:08.7
17 5 / Přípravka kluci [166] Tomáš Prokeš 2006 CZE Náchod 06:24.3 01:09.9
18 6 / Přípravka kluci [127] Ondřej Mádle 2007 CZE LK Broumov 06:26.4 01:12.0
19 4 / Mladší žáci [126] Kryštof Mádle 2004 CZE LK Broumov 06:33.0 01:18.6
20 2 / Přípravka holky [116] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 06:41.7 01:27.3
21 5 / Mladší žákyně [172] Zora Kostyšynová 2005 CZE Náchod 06:44.2 01:29.8
22 7 / Přípravka kluci [161] Martin Kolomaznik 2007 CZE liberec 06:48.0 01:33.6
23 3 / Přípravka holky [121] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 06:52.9 01:38.5
24 5 / Mladší žáci [122] František Hanzl 2004 CZE Kramolna, Kramolna 06:54.4 01:40.0
25 8 / Přípravka kluci [150] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:58.1 01:43.7
26 4 / Přípravka holky [158] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 07:00.2 01:45.8
27 5 / Přípravka holky [140] Michaela Vojtěchová 2007 CZE LK Broumov 07:01.4 01:47.0
28 9 / Přípravka kluci [119] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 07:05.0 01:50.6
29 6 / Přípravka holky [132] Adéla Renská 2009 CZE Náchod 07:05.5 01:51.1
30 7 / Přípravka holky [164] Simona Kolomaznikova 2009 CZE liberec 07:13.2 01:58.8
31 6 / Mladší žákyně [131] Regina Přibylová 2005 CZE LK Broumov 07:17.4 02:03.0
32 10 / Přípravka kluci [133] Matěj Renský 2009 CZE Náchod 07:23.6 02:09.2
33 8 / Přípravka holky [169] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 07:24.2 02:09.8
34 11 / Přípravka kluci [149] David Novák 2006 CZE Dolní Radechová 07:25.5 02:11.1
35 9 / Přípravka holky [143] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 07:27.7 02:13.3
36 7 / Mladší žákyně [138] Kristýna Veselá 2004 CZE LK Broumov 07:48.7 02:34.3
37 8 / Mladší žákyně [128] Lucie Martincová 2004 CZE LK Broumov 07:49.8 02:35.4
38 10 / Přípravka holky [147] Anna Nováková 2007 CZE Horní Radechová 07:50.9 02:36.5
39 11 / Přípravka holky [171] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:54.7 02:40.3
40 12 / Přípravka kluci [129] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 08:08.3 02:53.9
41 9 / Mladší žákyně [125] Klára Lukašáková 2005 CZE LK Broumov 08:11.7 02:57.3
42 12 / Přípravka holky [155] Viktorie Žďárská 2009 CZE Tsunami 08:38.4 03:24.0
43 13 / Přípravka kluci [178] Jiří Bořek 2017 CZE Náchod 09:41.9 04:27.5
43 13 / Přípravka kluci [179] Pavel Bořek 2017 CZE Náchod 09:41.9 04:27.5
45 13 / Přípravka holky [148] Pavlína Nováková 2007 CZE Horní Radechová 09:43.5 04:29.1
46 6 / Mladší žáci [180] Lukáš Hájek 2005 CZE Náchod 09:45.1 04:30.7

výsledková listina hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 14:30:00

00:45:19.827
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / MA [3] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:08.2
2 2 / MA [4] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:37.6 00:29.4
3 3 / MA [2] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 32:27.8 01:19.6
4 1 / MB [5] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 32:48.0 01:39.8
5 2 / MB [1] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 33:17.9 02:09.7
6 4 / MA [87] David Bílek 1999 CZE Vrbice 34:43.4 03:35.2
7 5 / MA [6] Mílan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:00.1 03:51.9
8 1 / MC [82] Miroslav Vítek 1969 CZE Ústí nad Orlicí 35:22.2 04:14.0
9 3 / MB [183] Hynek Frauenberg 1982 CZE Nymburg 35:35.6 04:27.4
10 2 / MC [25] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:20.3 05:12.1
11 6 / MA [90] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 36:25.9 05:17.7
12 7 / MA [33] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 36:58.0 05:49.8
13 8 / MA [96] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 37:22.0 06:13.8
14 9 / MA [91] Patrik Dušek 1987 CZE Rockmachine Cyklomax 37:31.6 06:23.4
15 4 / MB [26] Martin Holubář 1979 CZE Urveme to silou 37:54.8 06:46.6
16 5 / MB [71] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 38:10.9 07:02.7
17 6 / MB [94] Milan Sudek 1982 CZE M.C.Metuje 38:33.9 07:25.7
18 3 / MC [59] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 38:58.5 07:50.3
19 7 / MB [185] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:12.9 08:04.7
20 4 / MC [73] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 39:16.7 08:08.5
21 10 / MA [88] Tomáš Jansa 2000 CZE Spartak Police nad Metují 39:28.3 08:20.1
22 11 / MA [15] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 39:34.8 08:26.6
23 5 / MC [45] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 39:49.2 08:41.0
24 1 / ZB [8] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 40:05.1 08:56.9
25 8 / MB [31] Vladimír Kolisko 1980 CZE TJ Horní Kostelec 40:11.4 09:03.2
26 12 / MA [47] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 40:19.4 09:11.2
27 9 / MB [19] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 40:42.6 09:34.4
28 13 / MA [20] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 41:00.5 09:52.3
29 14 / MA [98] Radovan Kovařík 1985 CZE Humbuk team 41:07.9 09:59.7
30 15 / MA [97] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 41:25.0 10:16.8
31 10 / MB [68] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 41:27.3 10:19.1
32 2 / ZB [9] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 41:28.5 10:20.3
33 16 / MA [72] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 41:44.4 10:36.2
34 11 / MB [38] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 41:54.8 10:46.6
35 3 / ZB [81] Renata Hájková 1975 CZE Náchod 41:59.4 10:51.2
36 12 / MB [78] Jan Čapek 1982 CZE Slatina nad Úpou 42:06.9 10:58.7
37 1 / ZA [7] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 42:12.1 11:03.9
38 17 / MA [186] Pavel Sedláček 1983 CZE Velké Poříčí 42:17.7 11:09.5
39 13 / MB [79] Jiří Kubasa 1977 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:30.2 11:22.0
40 14 / MB [83] Martin Matuška 1976 CZE Ohnišov 42:35.8 11:27.6
41 18 / MA [63] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 43:07.4 11:59.2
42 15 / MB [13] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 43:52.0 12:43.8
43 6 / MC [32] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:05.9 12:57.7
44 7 / MC [16] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:13.6 13:05.4
45 19 / MA [44] Petr Michl 1989 CZE Dobruška 44:18.9 13:10.7
46 20 / MA [39] Lukáš Lukeš 1994 CZE Integraf running team 44:20.5 13:12.3
47 16 / MB [54] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 44:21.2 13:13.0
48 21 / MA [48] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 44:34.9 13:26.7
49 17 / MB [51] Michal Renský 1979 CZE Zběsilí Šneci 44:46.8 13:38.6
50 8 / MC [49] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 44:49.9 13:41.7
51 22 / MA [99] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 44:53.5 13:45.3
52 4 / ZB [52] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 45:24.1 14:15.9
53 5 / ZB [29] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:00.5 14:52.3
54 2 / ZA [60] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 46:13.3 15:05.1
55 18 / MB [35] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 46:29.7 15:21.5
56 1 / ME [28] Miroslav Jirásek 1947 CZE Pavlišov 46:48.0 15:39.8
57 9 / MC [64] Jiří Litoš 1969 CZE Pavlišov 47:01.2 15:53.0
58 19 / MB [11] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 47:05.3 15:57.1
59 6 / ZB [53] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 47:07.3 15:59.1
60 10 / MC [55] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 47:25.2 16:17.0
61 23 / MA [92] Lukáš Habr 1985 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 47:35.7 16:27.5
62 20 / MB [24] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 47:39.1 16:30.9
63 3 / ZA [62] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 47:46.3 16:38.1
64 24 / MA [86] David Hoffman 2002 CZE Náchod 47:48.8 16:40.6
65 11 / MC [37] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 47:51.5 16:43.3
66 7 / ZB [22] Markéta Hanzlová 1973 CZE Kramolna, Kramolna 48:24.2 17:16.0
67 12 / MC [30] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 48:43.4 17:35.2
68 4 / ZA [93] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 48:52.6 17:44.4
69 25 / MA [66] Adam Hoferka 1983 CZE Opočno 48:52.7 17:44.5
70 8 / ZB [43] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 48:53.1 17:44.9
71 26 / MA [77] Tomáš Zorvan 1992 CZE Náchod 49:12.9 18:04.7
72 2 / ME [75] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 49:18.1 18:09.9
73 9 / ZB [76] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 49:20.9 18:12.7
74 27 / MA [89] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 49:33.5 18:25.3
75 13 / MC [42] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 49:36.0 18:27.8
76 14 / MC [34] Milan Krempa 1963 CZE Pivovar Primátor 49:36.6 18:28.4
77 15 / MC [85] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 49:41.5 18:33.3
78 10 / ZB [46] Blanka Paprskárová 1970 CZE Nové Město nad Metují 49:49.9 18:41.7
79 11 / ZB [14] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:59.4 18:51.2
80 12 / ZB [57] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 50:16.1 19:07.9
81 28 / MA [23] Jiří Hofman 1984 CZE Hradec Králové 50:35.3 19:27.1
82 5 / ZA [50] Aneta Benešová 1987 CZE Náchod 51:07.0 19:58.8
83 29 / MA [84] Jaroslav Kubíček 1989 CZE Jaroměř 52:24.7 21:16.5
84 16 / MC [36] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 53:27.9 22:19.7
85 6 / ZA [70] Tereza Lešková 1992 CZE Trutnov 54:02.7 22:54.5
86 17 / MC [61] erich zitko 1970 CZE zkopecdokopec 54:25.3 23:17.1
87 21 / MB [10] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 55:03.0 23:54.8
88 18 / MC [17] Miroslav Frýdl 1964 CZE Hradec Králové 55:42.3 24:34.1
89 3 / ME [21] Vítězslav Hanousek 1952 CZE Náchod 55:56.6 24:48.4
90 22 / MB [184] Josef Mazáč 1975 CZE Mazáci 56:27.4 25:19.2
91 13 / ZB [27] Monika Horáková 1981 CZE Náchod 56:54.7 25:46.5
92 23 / MB [65] Martin Žďárský 1976 CZE Tsunami 57:04.4 25:56.2
93 14 / ZB [80] Alena Gloserová 1969 CZE Police nad Metují 57:07.5 25:59.3
94 15 / ZB [40] Denisa Mádlová 1975 CZE LK Broumov 58:17.6 27:09.4
95 19 / MC [187] Josef Matouš 1971 CZE Náchod 58:23.7 27:15.5
96 20 / MC [95] jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:00:35.8 29:27.6
97 24 / MB [74] Miloslav Špaček 1978 CZE Náchod 01:03:18.0 32:09.8
97 16 / ZB [67] Dušan Hoferka 1977 CZE Náchod 01:03:18.0 32:09.8
DNF / MA [69] Jakub Hrdina 1995 CZE Náchod
DNF / MD [123] Libor Nejman 1953 CZE AC Náchod
dns / MB [18] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice
dns / ZB [58] Dagmar Valentová 1967 CZE Kardioteam
dns / ZB [56] KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982 CZE VLÁSENKA 7 - ČESKÁ METUJE
dns / MC [41] Michal Machút 1967 CZE Třebechovice pod Orebem

výsledková listina Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 14:30:00

00:27:46.73
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [104] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 17:40.6
2 1 / Ženy [141] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 19:47.5 02:06.9
3 2 / Muži [109] Radek Holubář 1981 CZE TJ Semanín 19:58.8 02:18.2
4 3 / Muži [110] Jiří Kašpar 1984 CZE Jaroměř 23:19.6 05:39.0
5 4 / Muži [157] Michal Vosáhlo 2003 CZE Havlovice 23:23.6 05:43.0
6 2 / Ženy [105] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 23:32.7 05:52.1
7 3 / Ženy [167] Oluša Gaidošová 2000 CZE Červený Kostelec 24:30.7 06:50.1
8 5 / Muži [111] Roman Petrásek 1977 CZE Náchod 24:43.1 07:02.5
9 6 / Muži [159] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE Jizbice 25:06.6 07:26.0
10 4 / Ženy [114] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 25:15.9 07:35.3
11 5 / Ženy [174] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 25:19.1 07:38.5
12 7 / Muži [173] Milan Hlavatý 1972 CZE 25:19.5 07:38.9
13 8 / Muži [182] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí 25:41.3 08:00.7
14 6 / Ženy [106] Adéla Gultová 1982 CZE Velké Poříčí 26:13.9 08:33.3
15 9 / Muži [101] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 26:28.1 08:47.5
16 7 / Ženy [107] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 26:31.1 08:50.5
17 10 / Muži [181] Jan Habr 1987 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 27:24.2 09:43.6
18 11 / Muži [108] Tomáš Hofman 1992 CZE Decathlon Hradec Králové 27:45.6 10:05.0
19 8 / Ženy [12] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 27:51.6 10:11.0
20 9 / Ženy [113] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 27:53.5 10:12.9
21 10 / Ženy [102] Eliška Cejnarová 1999 CZE Velká Jesenice 28:12.5 10:31.9
22 11 / Ženy [115] Denisa Vojtasova 2000 CZE Náchod 30:06.6 12:26.0
23 12 / Ženy [177] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 30:24.7 12:44.1
24 13 / Ženy [145] Marcela Tučková 1967 CZE Náchod 31:14.4 13:33.8
25 14 / Ženy [112] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 31:48.3 14:07.7
26 15 / Ženy [142] Petra Kulhavá 1976 CZE Pivovar Primátor 31:49.62 14:09.02
27 16 / Ženy [168] Monika Prokešová 1972 CZE Náchod 33:02.2 15:21.6
28 17 / Ženy [152] Jitka Hejzlarová 1970 CZE Náchod 34:11.6 16:31.0
28 17 / Ženy [151] Alica Veselá 1968 CZE Poprad 34:11.6 16:31.0
30 19 / Ženy [146] Pavlína Rudolfová 1970 CZE Malé Svatonovice 34:37.74 16:57.14
31 12 / Muži [175] Tomáš Kejzlar 1966 CZE Náchod 35:28.9 17:48.3
32 13 / Muži [163] Jaroslav Brabec 2000 CZE Hronov 40:00.2 22:19.6
32 13 / Muži [144] Matouš Trojan 2000 CZE
dns / Muži [103] Václav Dostál 1942 CZE Černožice