Montacké vlny

30.09.2017 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 1500 m celkem: 46, muži : 19, ženy: 23, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 1, : 4 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 104, muži : 80, ženy: 24, MA: 30, MB: 25, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 6, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 34, muži : 15, ženy: 19, Muži: 15, Ženy: 19 [html] [pdf]

výsledková listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žákyně [162] Adéla Szelkelová 2002 CZE Trutnov 05:41.7
2 1 / Přípravka holky [176] Gultová Aneta 2006 CZE Velké Poříčí 06:00.9 00:19.2
3 1 / Mladší žákyně [124] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:04.3 00:22.6
4 2 / Mladší žákyně [120] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 06:11.7 00:30.0
5 3 / Mladší žákyně [170] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20.9 00:39.2
6 4 / Mladší žákyně [165] Eliška Gaidošová 2005 CZE Červený Kostelec 06:23.1 00:41.4
7 2 / Přípravka holky [116] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 06:41.7 01:00.0
8 5 / Mladší žákyně [172] Zora Kostyšynová 2005 CZE Náchod 06:44.2 01:02.5
9 3 / Přípravka holky [121] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 06:52.9 01:11.2
10 4 / Přípravka holky [158] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 07:00.2 01:18.5
11 5 / Přípravka holky [140] Michaela Vojtěchová 2007 CZE LK Broumov 07:01.4 01:19.7
12 6 / Přípravka holky [132] Adéla Renská 2009 CZE Náchod 07:05.5 01:23.8
13 7 / Přípravka holky [164] Simona Kolomaznikova 2009 CZE liberec 07:13.2 01:31.5
14 6 / Mladší žákyně [131] Regina Přibylová 2005 CZE LK Broumov 07:17.4 01:35.7
15 8 / Přípravka holky [169] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 07:24.2 01:42.5
16 9 / Přípravka holky [143] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 07:27.7 01:46.0
17 7 / Mladší žákyně [138] Kristýna Veselá 2004 CZE LK Broumov 07:48.7 02:07.0
18 8 / Mladší žákyně [128] Lucie Martincová 2004 CZE LK Broumov 07:49.8 02:08.1
19 10 / Přípravka holky [147] Anna Nováková 2007 CZE Horní Radechová 07:50.9 02:09.2
20 11 / Přípravka holky [171] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:54.7 02:13.0
21 9 / Mladší žákyně [125] Klára Lukašáková 2005 CZE LK Broumov 08:11.7 02:30.0
22 12 / Přípravka holky [155] Viktorie Žďárská 2009 CZE Tsunami 08:38.4 02:56.7
23 13 / Přípravka holky [148] Pavlína Nováková 2007 CZE Horní Radechová 09:43.5 04:01.8