Montacké vlny

30.09.2017 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Montacké vlnky 1500 m celkem: 46, muži : 19, ženy: 23, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 1, : 4 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km celkem: 104, muži : 80, ženy: 24, MA: 30, MB: 25, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 6, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km celkem: 34, muži : 15, ženy: 19, Muži: 15, Ženy: 19 [html] [pdf]

výsledková listina Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Starší žáci [118] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:14.4
2 1 / Mladší žáci [139] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE LK Broumov 05:14.5 00:00.1
3 2 / Mladší žáci [117] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:31.5 00:17.1
4 3 / Mladší žáci [130] Filip Pancner 2004 CZE LK Broumov 05:39.2 00:24.8
5 1 / Přípravka kluci [154] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:41.3 00:26.9
6 1 / Starší žákyně [162] Adéla Szelkelová 2002 CZE Trutnov 05:41.7 00:27.3
7 2 / Přípravka kluci [134] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 05:51.1 00:36.7
8 1 / mimo soutez [160] Martin Hnyk 2001 CZE Náchod 05:59.2 00:44.8
9 2 / Starší žáci [135] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 06:00.2 00:45.8
10 1 / Přípravka holky [176] Gultová Aneta 2006 CZE Velké Poříčí 06:00.9 00:46.5
11 1 / Mladší žákyně [124] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 06:04.3 00:49.9
12 2 / Mladší žákyně [120] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 06:11.7 00:57.3
13 3 / Přípravka kluci [156] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 06:17.4 01:03.0
14 4 / Přípravka kluci [153] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20.0 01:05.6
15 3 / Mladší žákyně [170] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:20.9 01:06.5
16 4 / Mladší žákyně [165] Eliška Gaidošová 2005 CZE Červený Kostelec 06:23.1 01:08.7
17 5 / Přípravka kluci [166] Tomáš Prokeš 2006 CZE Náchod 06:24.3 01:09.9
18 6 / Přípravka kluci [127] Ondřej Mádle 2007 CZE LK Broumov 06:26.4 01:12.0
19 4 / Mladší žáci [126] Kryštof Mádle 2004 CZE LK Broumov 06:33.0 01:18.6
20 2 / Přípravka holky [116] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 06:41.7 01:27.3
21 5 / Mladší žákyně [172] Zora Kostyšynová 2005 CZE Náchod 06:44.2 01:29.8
22 7 / Přípravka kluci [161] Martin Kolomaznik 2007 CZE liberec 06:48.0 01:33.6
23 3 / Přípravka holky [121] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 06:52.9 01:38.5
24 5 / Mladší žáci [122] František Hanzl 2004 CZE Kramolna, Kramolna 06:54.4 01:40.0
25 8 / Přípravka kluci [150] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:58.1 01:43.7
26 4 / Přípravka holky [158] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 07:00.2 01:45.8
27 5 / Přípravka holky [140] Michaela Vojtěchová 2007 CZE LK Broumov 07:01.4 01:47.0
28 9 / Přípravka kluci [119] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 07:05.0 01:50.6
29 6 / Přípravka holky [132] Adéla Renská 2009 CZE Náchod 07:05.5 01:51.1
30 7 / Přípravka holky [164] Simona Kolomaznikova 2009 CZE liberec 07:13.2 01:58.8
31 6 / Mladší žákyně [131] Regina Přibylová 2005 CZE LK Broumov 07:17.4 02:03.0
32 10 / Přípravka kluci [133] Matěj Renský 2009 CZE Náchod 07:23.6 02:09.2
33 8 / Přípravka holky [169] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 07:24.2 02:09.8
34 11 / Přípravka kluci [149] David Novák 2006 CZE Dolní Radechová 07:25.5 02:11.1
35 9 / Přípravka holky [143] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 07:27.7 02:13.3
36 7 / Mladší žákyně [138] Kristýna Veselá 2004 CZE LK Broumov 07:48.7 02:34.3
37 8 / Mladší žákyně [128] Lucie Martincová 2004 CZE LK Broumov 07:49.8 02:35.4
38 10 / Přípravka holky [147] Anna Nováková 2007 CZE Horní Radechová 07:50.9 02:36.5
39 11 / Přípravka holky [171] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:54.7 02:40.3
40 12 / Přípravka kluci [129] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 08:08.3 02:53.9
41 9 / Mladší žákyně [125] Klára Lukašáková 2005 CZE LK Broumov 08:11.7 02:57.3
42 12 / Přípravka holky [155] Viktorie Žďárská 2009 CZE Tsunami 08:38.4 03:24.0
43 13 / Přípravka kluci [178] Jiří Bořek 2017 CZE Náchod 09:41.9 04:27.5
43 13 / Přípravka kluci [179] Pavel Bořek 2017 CZE Náchod 09:41.9 04:27.5
45 13 / Přípravka holky [148] Pavlína Nováková 2007 CZE Horní Radechová 09:43.5 04:29.1
46 6 / Mladší žáci [180] Lukáš Hájek 2005 CZE Náchod 09:45.1 04:30.7