Běh pro Hospic

22.09.2018 Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
650m školáčky celkem: 23, muži : 0, ženy: 23, kluci: 0, holky: 23 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 32, muži : 18, ženy: 14, kluci: 18, holky: 14 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 48, muži : 29, ženy: 19, kluci: 29, holky: 19 [html] [pdf]
2km celkem: 74, muži : 35, ženy: 39, Muži: 35, Ženy: 39 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) celkem: 187, muži : 133, ženy: 54, Muži: 133, Ženy: 54 [html] [pdf]
5km dospělí celkem: 238, muži : 109, ženy: 129, Muži: 109, Ženy: 129 [html] [pdf]

startovní listina 1300m starší žáci

start ~ 09:14:55 , přihlášeno: 10 účastníků ( 8 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [301] Baudyš Ondřej CZE 2004 Rtyně v podkrkonoší
kluci [264] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [273] fiala martin CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
kluci [302] Kaněra Ondřej CZE 2007 Rtyně v Podkrkonoší
holky [303] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
kluci [295] Lelek Matyáš CZE 2003 Čolek Team
kluci [304] Mach Šimon CZE 2004 Rtyně v podkrkonoší
holky [305] Malichová Agata CZE 2004 LOKO TRUTNOV
kluci [263] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [306] Vašata Tomáš CZE 2003 SK Týniště nad Orlicí

startovní listina 650m mladší žáci

start ~ 09:28:55 , přihlášeno: 15 účastníků ( 8 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [307] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
kluci [280] Křeček Vojta CZE 2006 Červený Kostelec
kluci [266] Kuhn František CZE 2006 TJ Sokol Maratonstav Úpice
holky [308] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
holky [270] Nyklíčková Veronika CZE 2005 BKL MAchov
kluci [435] Řehák Ondřej CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [442] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [242] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
holky [439] Součková Karolína CZE 2006 Křinice
kluci [309] Škoda Filip CZE 2005 Červený Kostelec
holky [283] Šmejdová Michaela CZE 2006 Holky z Vršovky
holky [310] Šolcová Tereza CZE 2006 Červený Kostelec
holky [259] Vymetalová Klára CZE 2005 Loko Trutnov
kluci [311] Zeman Daniel CZE 2005 Hvězda Pardubice
kluci [312] Zeman Martin CZE 2005 Hvězda Pardubice

startovní listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:43:45 , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [313] Balcar Zdeněk CZE 2008 Kámoši z Kostelce
kluci [314] Bednařík Jan CZE 2007 Hronov
kluci [316] Bubeníček Jan CZE 2007 OCH ČK
kluci [290] Cejnar Tobiáš CZE 2008 TJ Červený Kostelec
kluci [471] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
kluci [322] Ježek Jan CZE 2008 Náchod
kluci [404] Kaufman Patrik CZE 2007 Pěkov
kluci [443] Kaválek Jakub CZE 2008 Bohdašín
kluci [323] Křemenský Jan CZE 2007 Trutnov
kluci [324] Kulda Jakub CZE 2008 TJ Sokol Olešnice
kluci [265] Ladnar Filip CZE 2007 Červený Kostelec
kluci [327] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
kluci [262] Melichar Pavel CZE 2007 TJ Maratonstav Úpice
kluci [405] Mrázek Alex CZE 2008 Náchod
kluci [328] Novák Jindřich CZE 2008 Jilemnické nebe
kluci [331] Ringel Zbynek CZE 2008 Ceska Skalice
kluci [332] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea
kluci [243] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
kluci [333] Stejskal Pavel CZE 2008 IVT Náchod
kluci [336] Špelda David CZE 2008 Červený Kostelec
kluci [268] Vašata Ondřej CZE 2007 Maratonstav Úpice
kluci [285] volný martin CZE 2007 václavice3

startovní listina 650m nejml. žákyně

start ~ 09:44:44 , přihlášeno: 16 účastníků ( 0 mužů, 16 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [425] bergerová klaudie CZE 2008 slunečná 884
holky [315] Brynychová Klára CZE 2008 Náchod
holky [317] Čermáková Anežka CZE 2008 Náchod
holky [318] Erbanová Kateřina CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [319] Fišerová Sofie CZE 2008 Kaštánek
holky [320] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
holky [321] Hejnová Anna CZE 2008 Velké Poříčí
holky [406] Hejnová Kateřina CZE 2008 Červený Kostelec
holky [325] Kuťáková Diana CZE 2007 TJ Maratonstav Úpice
holky [326] Malichová Tereza CZE 2008 LOKO TRUTNOV
holky [258] Mastíková Magdaléna CZE 2008 Červený Kostelec
holky [329] Olbortová Adéla CZE 2008 Česká Skalice
holky [330] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
holky [334] Sychrovská Tereza CZE 2007 Holky z Vršovky
holky [335] Škopová Andrea CZE 2008 Hronov
holky [440] ŠMEJDOVÁ Kateřina CZE 2008 Holky z Vršovky

startovní listina 650m školáci

start ~ 09:58:38 , přihlášeno: 20 účastníků ( 20 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [337] Ansorge Michal CZE 2010 Kámoši z Kostelce
kluci [343] Geisler Pavel CZE 2009 Kámoši z Kostelce
kluci [344] Hůlka Vít CZE 2010 Police nad Metují
kluci [474] Jiroušek Jakub CZE 2009 Třtice
kluci [348] Křemenský Filip CZE 2010 Trutnov
kluci [349] Kuťák Filip CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
kluci [350] Linke Vojtěch CZE 2010 Čeperka
kluci [288] Mach Josef CZE 2009 Nový hrádek
kluci [351] Matoulek Tomáš CZE 2009 Trutnov
kluci [352] Mertlík František CZE 2010 Nové Město nad Metují 1
kluci [356] Renský Matěj CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
kluci [407] Řehák Vojtěch CZE 2009 Řeháci
kluci [357] Stodůlka Vojtěch CZE 2010 Červený KOstelec
kluci [360] Šolc Jan CZE 2010 Červený Kostelec
kluci [361] Tylš Ondřej CZE 2009 Slavětín nad Metují
kluci [289] Vacek Ivo CZE 2009 Orel Rtyně
kluci [281] valenčík adam CZE 2009 červený kostelec
kluci [426] Vaněk David CZE 2009 Bezděkov nad Metují
kluci [362] Vít Vilém CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [294] Volný Tomáš CZE 2010 Václavice

startovní listina 650m školáčky

start ~ 09:59:20 , přihlášeno: 23 účastníků ( 0 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [292] Baráková Katka CZE 2010 TJ Atletika Svitavy
holky [338] Černá Stella CZE 2009 Opatovice nad Labem
holky [339] Dostálová Vendula CZE 2010 Černožice
holky [340] Dvořáková Daniela CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
holky [341] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
holky [342] Erbanová Michaela CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
holky [278] Glosová Nela CZE 2009 TJ Dvůr Králové nad Labem
holky [286] Hudečková Barbora CZE 2010 Náchod
holky [345] Hůlková Adéla CZE 2010 Police nad Metují
holky [346] Jará Natálie CZE 2009 Červený Kostelec
holky [297] Kolisková Dita CZE 2009 Červený Kostelec
holky [347] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
holky [296] Lelková Dorotka CZE 2010 Čolek Team Červený Kostelec
holky [299] Mastíková Marie CZE 2010 Červený Kostelec
holky [291] Měřínská Mia CZE 2009 Hořičky
holky [353] Mošnová Johanka CZE 2009 Červený Kostelec
holky [470] Pokoráková Eliška CZE 2009 Digital Media Publishing
holky [354] Polická Beáta CZE 2010 Velké Pořičí
holky [355] Renská Adéla CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
holky [358] Strnadová Natálie CZE 2010 Atletika Trutnov
holky [359] Suchánková Eliška CZE 2009 Náchod
holky [441] Šmejdová Adéla CZE 2010 Náchod
holky [453] Wiesnerová Denisa CZE 2009 BKL Machov

startovní listina 650m přípravka

start ~ 10:15:20 , přihlášeno: 32 účastníků ( 18 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [363] Ambrúž Alexander CZE 2011 Jilemnice
kluci [364] Balcar Ondřej CZE 2011 Kámoši z Kostelce
holky [454] Bořková Ema CZE 2011 FC Ležák Česká Skalice
holky [365] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
holky [386] Buková Antonie CZE 2013 Trutnov 1
holky [366] Buková Rozárie CZE 2011 Trutnov 1
kluci [367] Černý Lukáš CZE 2012 Opatovice nad Labem
kluci [368] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
kluci [369] Fišer Michal CZE 2011 Kaštánek
kluci [445] Haderer Zdeněk CZE 2012 červený kostelec
holky [370] Hejnová Klára CZE 2011 Velké Poříčí
holky [371] Horáková Šárka CZE 2011 Červený Kostelec
kluci [438] Kaněra Matouš CZE 2012 Rtyně v Podkrkonoší
holky [372] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Kupkolo MTB Trilogy
holky [455] Králová Denisa CZE 2012 Lvíčci Trutnov
kluci [449] Krejčí Mikuláš CZE 2012 Camellus
kluci [373] Langpaul Patrik CZE 2011 CYKLO-SKI klub Polička
kluci [300] Mastík Jan CZE 2012 Červený Kostelec
holky [478] Melišíková Viktorie CZE 2011 BMC Pavlišov
holky [282] měřínská tess CZE 2012 hořičky
kluci [408] Mrázek Sebastian CZE 2012 Náchod
kluci [279] nývlt václav CZE 2011 u kaštánku 928
kluci [448] Pokorák Ondra CZE 2012 Digital Media Publishing
holky [374] Polická Julie CZE 2011 Velké Pořičí
kluci [433] romančák ondřej CZE 2013 trutnov
kluci [375] Řehák Štěpán CZE 2012 Červená Hora
kluci [376] Souček Dominik CZE 2011 TJ Sokol Červený Kostelec
kluci [458] Šimák Marek CZE 2012 TJ Sokol Hradec Králové
holky [377] Šolcová Selma CZE 2012 Červený Kostelec
holky [378] Špuláková Klára CZE 2012 Alfa team ČK
holky [379] Šťastná Ema CZE 2012 Říčany
kluci [380] Tylš Marek CZE 2012 Slavětín nad Metují

startovní listina 150m nejmladší

start ~ 10:30:44 , přihlášeno: 48 účastníků ( 29 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [381] Bartošová Eliška CZE 2013 www.granulecz.cz
holky [382] Bednaříková Aneta CZE 2013 Hronov
holky [287] Bergerová Žaneta CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [383] Bitnar Honzik CZE 2016 Náchod
kluci [384] Brych Richard CZE 2014 Dobřany
holky [385] Bubeníčková Anna CZE 2013 BUBUTEAM
kluci [499] čermák františek CZE 2015 náchod
kluci [498] Čermák Michal CZE 1980 Náchod
kluci [260] Erlebach Adam CZE 2014 Červený Kostelec
holky [277] Glosová Anetka CZE 2014 Kocbeře
kluci [446] Haderer Marek CZE 2015 Červený Kostelec
kluci [469] Hejna Tobiáš CZE 2013 Sokol Havlovice
kluci [387] Hejna Vojtěch CZE 2014 OCH ČK
kluci [147] Hovorka Vašík CZE 2014
holky [388] Hůlková Eliška CZE 2014 Police nad Metují
kluci [389] Kellner Patrik CZE 2013 tři dva 1
kluci [261] Klapper Kryštof CZE 2018 žabí tým
kluci [390] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
kluci [436] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [391] Košťál Filip CZE 2013 Malé Svatoňovice
kluci [392] Košťál Matěj CZE 2017 Malé Svatoňovice
holky [451] Krejčí Marie Anna CZE 2016 Camellus
kluci [450] Krejčí Vojtěch CZE 2014 Camellus
kluci [298] Mastík Jakub CZE 2015 Červený Kostelec
kluci [275] melichar antonín CZE 2017 batňovice
holky [479] Melišíková Maja CZE 2015 STS Pavlišov
kluci [393] Mesner Filip CZE 2015 Zábrodí
holky [184] Nováková Michaela CZE 2013 Horní Radechová
holky [184] Nováková Michaela CZE 2013 Horní Radechová
holky [409] Pleskačová Anna CZE 2015 Janské Lázně
holky [394] Pšeničková Ingrid CZE 2015 Česká Skalice
kluci [484] punar ondřej CZE 2014 Česká Skalice
holky [395] Rezková Dorota CZE 2013 Smržov
kluci [396] Rosa Filip CZE 2015 Šneci v běhu
holky [397] Strnadová Barbora CZE 2013 Atletika Trutnov
kluci [398] Sýkora20 Ondřej CZE 2013 Zábrodí-Končiny
kluci [494] Šilar Filip CZE 2017 Trutnov
kluci [293] Špelda Kryštof CZE 2013 Červený Kostelec
holky [284] Špeldová Kristýna CZE 2013 Červený Kostelec
kluci [399] Špulák Matěj CZE 2015 Alfa team ČK
holky [400] Šťastná Nela CZE 2014 Říčany
holky [401] Tylšová Johana CZE 2013 Slavětín nad Metují
kluci [267] Vašata Tomáš CZE 2013 Maratonstav Úpice
holky [ ] Vašatová Iva CZE 2013 Maratonstav Úpice
kluci [402] Vintr Šimon CZE 2014 SK Plhov Náchod
kluci [403] Vondrouš Vendelín CZE 2017 Červený Kostelec
kluci [185] Zeman Antonín CZE 2017 Jaroměř
holky [186] Zemanová Anna CZE 2015 Jaroměř

startovní listina 2km

start ~ 10:45:04 , přihlášeno: 74 účastníků ( 35 mužů, 39 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [201] Ambrúž Sebastian CZE 2005 Jilemnice
Ženy [202] Cejnarová Eva CZE 1976 Farmet a.s.
Ženy [204] Čížková Alžběta CZE 2007 Náchod
Ženy [203] Čížková Ilona CZE 1975 Farmet a.s.
Ženy [205] Dvorská Michaela CZE 1990 Farmet a.s.
Muži [206] Dvořáček Aleš CZE 1989 Farmet a.s.
Ženy [492] ernestová sofie CZE 2007 sk dolar hajnice
Ženy [207] Gavlasová Veronika CZE 1973 Farmet a.s.
Ženy [208] Grulichová Jitka CZE 1965 AGRO CS a.s.
Ženy [187] Hanušová Veronika CZE 2005 Lhota pod Hořičkmi
Ženy [209] Hejzlarová Nikola CZE 2005 SK Plhov Náchod
Ženy [429] Hnízdilová Radka CZE 1979 Končiny
Ženy [196] horáková václava CZE 2001 Sokol Krčín
Muži [210] Hůlek Josef CZE 1965 OCH ČK
Ženy [211] Hůlková Pavlína CZE 1969 Červený Kostelec
Muži [212] Hyrč Drahoš CZE 1956 Nové Město nad Metují
Ženy [213] Ježková Jaroslava CZE 1978 Náchod
Ženy [191] jiránková petra CZE 1970 radost
Ženy [214] Jirásková Lenka CZE 1984 Partice
Muži [215] Kábrt Jan CZE 1989 Farmet a.s.
Muži [200] kábrt pavel CZE 1956 náchod
Muži [257] Kaufman Patrik CZE 2007 Pěkov
Muži [217] Kozel Petr CZE 2009 Slatina nad Úpou
Muži [216] Kozel Vladimír CZE 1977 AGRO CS a.s.
Muži [189] kubias matouš CZE 2003 kubiasová paní
Muži [271] Kuhn František CZE 2006 TJ Sokol Maratonstav Úpice
Muži [218] Kulda Filip CZE 2005 TJ Sokol Olešnice
Muži [573] Kuťák Jiří CZE 1966 OK Color
Ženy [219] Mala Dana CZE 1970 Pardubice
Ženy [220] Malá Kateřina CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
Muži [221] Mareš Adam CZE 2005 Trutnov
Ženy [222] Maršíková Aneta CZE 1991 Partice
Muži [223] Matuška Martin CZE 1980 run4run
Muži [276] Melichar Pavel CZE 2007 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [274] Melicharová Jana CZE 1978 sokol batňovice
Ženy [272] Měřínská Michaela CZE 1979 Hořičky
Ženy [224] Mesnerová Veronika CZE 1983 Partice
Muži [225] MICHALČÍK JAN CZE 1974 Trutnov
Ženy [227] Nováková Julie CZE 2005 Jilemnické nebe
Ženy [226] Nováková Marcela CZE 1979 Jilemnické nebe
Muži [228] Nývlt Wesley CZE 2003 Male Svatonovice
Ženy [229] Nývltová Elena CZE 1990 červený kostelec
Muži [199] Orzág Tadeáš CZE 2007 Trutnov
Muži [230] Pchálek Honza CZE 2002 Studnice u Náchoda
Ženy [231] Pchálková Zuzana CZE 1968 Farmet a.s.
Ženy [232] Podaná Dana CZE 1972 Farmet a.s.
Muži [477] Pokluda Michal CZE 2009 Chvilkou ce
Ženy [233] Pokludová Jaroslava CZE 1977 Farmet a.s.
Ženy [235] Polická Helena CZE 1984 Poličátka
Ženy [234] Polická Liliana CZE 2006 Velké Poříčí
Muži [236] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži [237] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea
Muži [238] Samek Josef CZE 1967 Farmet a.s.
Ženy [239] Schejbalová Veronika CZE 2003 SK Plhov Náchod
Ženy [240] Schneiderová Jana CZE 1967 AGRO CS a.s.
Ženy [241] Sodomková Bára CZE 2005 SK Plhov Náchod
Muži [255] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
Muži [256] Souček Šimon CZE 2008 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [244] Součková Iveta CZE 1992 Partice
Ženy [176] Staňková Anežka CZE 2006
Muži [ ] Suchý Bohumír CZE 1961 Farmet a.s.
Muži [246] Špulák Jakub CZE 1980 Alfa team ČK
Ženy [247] Špuláková Barbora CZE 1988 Alfa team ČK
Muži [249] Tér Jan CZE 1974 T
Muži [248] Tér Matěj CZE 2009 T
Ženy [646] Teuberová Petra CZE 1998 Hořičky
Muži [250] Tuček Jan CZE 1965 Farmet a.s.
Ženy [183] Tučková Aneta CZE 2002 Sokol Krčín
Ženy [251] Tylšová Michaela CZE 1982 AGRO CS a.s.
Muži [269] Vašata Ondřej CZE 2007 Maratonstav Úpice
Muži [252] Vašata Tomáš CZE 2003 SK Týniště nad Orlicí
Muži [457] Vlček Martin CZE 1979 Nové Město nad Metují
Muži [253] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Ženy [254] Zlámalová Elen CZE 2005 SK Plhov Náchod

startovní listina 10km dospělí (hlavní závod)

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 187 účastníků ( 133 mužů, 54 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [10] Adámek Daniel CZE 1999 SRTG Hradec Králové
Muži [168] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
Ženy [11] Ambrúžová Simona CZE 1980 Jilemnice
Muži [12] Antoš Michal CZE 1990 Astratex
Muži [13] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
Muži [14] Bárta David CZE 1984 Melichar CZ
Muži [15] Bartoš Martin CZE 1980 www.granulecz.cz
Muži [173] Berka Luděk CZE 1972 SBS Rtyně v Podkrkonoší
Muži [173] Berka Luděk CZE 1972 SBS Rtyně v Podkrkonoší
Muži [162] Bielčik Jindřich CZE 1940 Lichkov
Muži [16] Bogdány josef CZE 1971 Báječné ženy v běhu
Muži [172] bracek štěpán CZE 1988 Červený Kostelec
Muži [20] Brož Jan CZE 1968 Náměrka
Ženy [8] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
Ženy [21] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
Ženy [149] Březinová Alena CZE 1979 Run4run
Muži [22] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
Ženy [23] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
Muži [24] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
Muži [25] Cabalka Ladislav CZE 1957 Jaroměř
Muži [26] Celba Petr CZE 1986 Pells Team Brno
Ženy [27] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Muži [28] Cöger Martin CZE 1994 Náchod
Muži [29] Culka Václav CZE 1935 Nové Město nad Metují
Muži [164] Čapek Jan CZE 1982 Astratex
Muži [30] Čech Daniel CZE 1993 Náchod
Muži [31] Čermák Pavel CZE 1979 Náchod
Ženy [163] dítětová andrea CZE 1973 u vodojemu 1691
Muži [32] Domáň ml. Ladislav CZE 1981 Náchod
Muži [33] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
Ženy [34] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
Muži [35] Doubek Tomáš CZE 1987 CYKLO-SKI klub Polička
Muži [36] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
Muži [37] Dufek Jiří CZE 1978 B4K - Červený Kostelec
Muži [4] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
Ženy [38] Dušková Adéla CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [39] Dvořák Jan CZE 1985 Zábrodí
Muži [40] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Muži [41] Felkl Tomáš CZE 1973 Náchod
Ženy [42] Felklová Kateřina CZE 1977 Náchod
Ženy [43] Fidlerová Jana CZE 1975 Ženy sobě
Muži [ ] Fišer Martin CZE 1976 OCH ČK
Muži [44] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
Ženy [167] Fojtíková Simona CZE 1988 Náchod-Babí
Muži [45] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
Ženy [46] gloserova alena CZE 1969 holkz z pohranici
Muži [175] Goldbach Václav CZE 1950 SK Týniště nad Orlicí
Muži [49] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
Muži [47] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
Muži [48] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
Muži [50] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
Ženy [51] Hanušová Pavlína CZE 1973 Ženy sobě
Ženy [52] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
Muži [53] Hejduk Jan CZE 1998 Náchod
Muži [54] Hejna Leoš CZE 1974 SKH Královehradeckého kraje
Muži [180] Hejna Petr CZE 1978 ZPA Smart Energy 3
Ženy [55] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
Muži [56] Hofman Tomáš CZE 1978 AGRO CS a.s.
Muži [57] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
Muži [58] Horák Michal CZE 1975 TJ Sokol Studnice
Ženy [59] Hurdálková Nela CZE 1994 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [245] Hylský Jan CZE 1989 Farmet a.s.
Muži [60] Hynek Petr CZE 1963 SK Nové Město nad Metují
Ženy [151] Chrásková Sofie CZE 2002 Jaroměř
Ženy [61] Jakoubková Karla CZE 1972 VĚTVE K DRCENÍ
Muži [160] jangerberger Adam CZE 1985 Children Of Olymp
Muži [62] Jašíček Radek CZE 1990 Vysoká Srbská
Ženy [63] Jašíčková Hedvika CZE 1992 Hronov
Muži [64] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [65] Jelínek Matěj CZE 1942 Černilov
Muži [66] Ježek Daniel CZE 2001 Náchod
Muži [67] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
Ženy [68] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Muži [198] kalousek Jan CZE 1971 Hradec Králové
Muži [69] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
Muži [70] Klouček Richard CZE 1965 Žďár u Kumburku
Muži [71] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
Muži [72] Komárek Stanislav CZE 1982 AGRO CS a.s.
Muži [195] Kondáš Filip CZE 2000 Elkov author junior team
Muži [73] Kopecký Jiří CZE 1974 GoMango Hradec Králové
Muži [74] Kopecký Jiří CZE 1974 GoMango
Muži [75] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Muži [76] Košťál Petr CZE 1983 Malé Svatoňovice
Muži [77] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Muži [17] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
Ženy [559] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Ženy [78] Kozlovská Anna CZE 2000 Pardubice
Muži [79] Kozlovský Jan CZE 1989 Pardubice
Muži [150] Kožnar Štěpán CZE 1994 Sezemice
Muži [2] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
Ženy [80] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
Muži [81] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
Muži [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
Muži [194] Kubeček Ladislav CZE 1991 FARMET - Maratonstav Úpice
Ženy [7] Kubiasová Kateřina CZE 1978 Tyčka a kulička
Muži [82] Kulda Jan CZE 1973 TJ Sokol Olešnice
Muži [193] Kulda Jiří CZE 2002 HOCK horolezecký oddíl
Muži [488] Kunrt Jaroslav CZE 1975 Trutnov
Muži [83] Kuťák Tomáš CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
Muži [84] Kyrcz Radim CZE 1990 Farmet a.s.
Muži [85] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži [86] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [87] Macek Daniel CZE 1979 AGRO CS a.s.
Muži [88] Mach Marek CZE 1975 Nový Hrádek
Ženy [89] Machová Jana CZE 1976 Nový Hrádek
Muži [90] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [91] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Muži [170] Martínek Tomáš CZE 1991 GoodLuckGymHK
Muži [92] Matuška Václav CZE 1969 Velká Jesenice
Muži [93] Melišík Jan CZE 1974 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [5] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
Muži [94] Míl Tomáš CZE 1971 HELLA stínící technika
Muži [95] Nápravník Jakub CZE 1987 TJ Maratonstav Úpice
Muži [179] Nečas Josef CZE 1958 Maratonstav Úpice
Muži [157] němeček jan CZE 1974 nové město nad metují
Muži [96] Němeček Jiří CZE 1977 B4K
Ženy [97] Nováková Ruth CZE 1976 Červený Kostelec
Muži [171] Nymš Lukáš CZE 1987
Ženy [98] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Muži [99] Oklepek Martin CZE 1988 SDH Lhota za Červený Kostelcem
Ženy [100] Pecoldová Klára CZE 1974 #ProRudník#
Muži [101] Pešek Martin CZE 1967 Náchod
Ženy [489] Petr Ernestová Zuzana CZE 1972 SK Dolar Hajnice
Muži [102] Petrů Pepek CZE 1986 Hasiči města Náchoda
Muži [103] Plašil Radek CZE 1980 BK Rtyně
Muži [104] Pokorák Michal CZE 1983 Digital Media Publishing
Ženy [105] Pokorná Michaela CZE 2002 Hradec Králové
Muži [106] Poláček jan CZE 1968 Náchod
Ženy [107] Polická Kateřina CZE 1980 Nové Město nad Metují
Muži [108] Pražák Radovan CZE 1967 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [109] Prokop Lubomír CZE 1973 Z HECU
Muži [110] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
Muži [595] Prouza Jiří CZE 1995 Červený Kostelec
Muži [111] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
Muži [112] Renský Michal CZE 1979 Run4run
Muži [113] Rosa Tomáš CZE 1975 Šneci v běhu
Ženy [114] Říhová Zdeňka CZE 1959 Náchod
Ženy [115] Sahánková Milana CZE 1980 #ProRudník#
Muži [116] Sedláček Honza CZE 2004 Hvězda Pardubice
Muži [117] Semerák Jakub CZE 1990 Digital Media Publishing
Ženy [118] Schubertová Monika CZE 1974 LÉKÁRNA U ŘEKY
Muži [119] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
Muži [120] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Muži [121] Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
Muži [148] soukup zdeněk CZE 1989 Holovousy
Muži [177] Staněk Antonín CZE 2002 Nové Město nad Metují - Spy
Muži [178] Staněk Pavel CZE 1970 Nové Město nad Metují
Ženy [122] Stejskalová Jana CZE 1977 IVT Náchod
Muži [123] Stodůlka Miroslav CZE 1978 Červený Kostelec
Ženy [124] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
Ženy [125] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
Muži [9] Svoboda David CZE 1985 ASC DUKLA Praha
Muži [126] Šilar Martin CZE 1976 Trutnov
Muži [127] Šimák Jan CZE 1983 Hradec králové
Muži [128] Šimek Petr CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [146] Šinták Petr CZE 1986 Slavoňov
Muži [152] Šponer Jan CZE 2001 Atletika Jaroměř
Muži [129] Štěp Radim CZE 1993 Hradec Králové
Muži [174] štěpán václav CZE 1990 Bražecký mládenci
Ženy [130] Štěpová Adéla CZE 1993 Hradec Králové
Ženy [131] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
Ženy [132] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE 1982 ČESKÁ METUJE
Ženy [181] Švarcová Martina CZE 1965 Olfin
Ženy [133] Švorcová Marie CZE 1981 Farmet a. s.
Muži [134] Tylš Martin CZE 1979 AGRO CS a.s.
Ženy [153] Umlaufová Ema CZE 1997 Náchod
Muži [165] Urban Michal CZE 1964 Pronax group s.r.o.
Ženy [135] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
Muži [136] Valeš Martin CZE 1974 Velká Jesenice
Muži [137] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE 1972 Vencl tým Ústí nad Orlicí
Ženy [18] Vítková Klára CZE 1982 Run4run
Ženy [138] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
Ženy [139] Vítová Markéta CZE 1982 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
Muži [ ] Vlček Lukáš CZE 1985 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [3] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Ženy [158] Vlčková Iveta CZE 1983 (made in) Czechoslovakia
Muži [140] Vojtisek Zdenek CZE 1973 Sneci v behu
Muži [141] Vomocil Jan CZE 1986 Trutnov
Muži [142] Vorel Milan CZE 1940 Slatiňany
Muži [ ] Żak Artur POL 1979 Aktywny Wałbrzych
Muži [19] Zbraněk Aleš CZE 1968 Štěpánek
Ženy [6] Zeisková Markéta CZE 1998 Rajbas klub Náchod
Ženy [143] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
Muži [144] Zetek Tomáš CZE 2000 Náchod
Muži [159] Zítko Jakub CZE 1995 náchod
Ženy [145] Zítková Radka CZE 1988 Run4run

startovní listina 5km dospělí

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 238 účastníků ( 109 mužů, 129 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [501] Avila José CZE 1967 AGRO CS a.s.
Muži [502] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
Ženy [504] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
Ženy [503] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
Muži [480] bereščák michal CZE 2004 chlumec nad cidlinou
Ženy [460] Bereščáková Nikola CZE 2007 Chlumec nad Cidlinou
Muži [505] Berger Erik CZE 1998 AGRO CS a.s.
Muži [506] Bergmann Richard CZE 1971 Červený Kostelec
Muži [507] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Náchod
Ženy [508] Bohadlová Barbora CZE 2001 Žďárky
Ženy [509] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Ženy [510] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
Muži [156] bureš Vojtěch CZE 1991 Červený Kostelec
Ženy [511] Cihlářová Radka CZE 1979 AGRO CS a.s.
Muži [512] Cöger Jiří CZE 1998 Náchod
Muži [513] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [514] Čudová Sabina CZE 1991 Náchod
Muži [515] Demjanovič Matouš CZE 1989 Farmet a.s.
Ženy [516] Dolejšková Gabriela CZE 1976 Dáme to s úsměvem :)
Muži [517] Doležal Jakub CZE 1974 Hronov
Muži [518] Dostál Radek CZE 1986 Farmet a.s.
Ženy [500] Dušková Iveta CZE 1988 Knedlíšci
Ženy [500] Dušková Iveta CZE 1988 Knedlíšci
Ženy [500] Dušková Iveta CZE 1988 Knedlíšci
Muži [519] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
Ženy [520] Erbanová Šárka CZE 1979 Nové Město nad Metují
Ženy [486] ernestová viktoria CZE 1995 hajnice
Ženy [521] Fantová Marie CZE 1973 Nové Město nad Metují
Ženy [522] Fejklová Anna CZE 1977 AGRO CS a.s.
Ženy [523] Fendrychova Renata CZE 1974 Náchod
Ženy [524] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
Muži [525] Firkušný Martin CZE 1982 Smiřice
Muži [526] Freiberg Petr CZE 1991 AGRO CS a.s.
Ženy [ ] Gabrielova Pavla CZE 1988 Dvur kralove nad labem
Muži [527] Gavlas Dušan CZE 1973 Farmet a.s.
Muži [528] Górski Pavel CZE 1978 AGRO CS a.s.
Muži [529] Habr Jan CZE 1987 DZS Náchod
Muži [530] Habr Lukáš CZE 1985 DZS Náchod
Ženy [531] Habrová Klára CZE 1992 Červený Kostelec
Ženy [532] Hadererová Markéta CZE 1989 AGRO CS a.s.
Muži [533] Hanel Stanislav CZE 1997 AGRO CS a.s.
Muži [534] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
Ženy [535] Hanušová Lada CZE 1981 Náchod
Muži [192] hejčl petr CZE 2003 sk nové město nad metují
Muži [536] Hejna Vít CZE 1986 OCH ČK
Muži [419] Hejna Vít CZE 2003 TATÍNEK:)
Ženy [420] Hejnová Klára CZE 2001 TATÍNEK:)
Ženy [424] hemelikova kateřina CZE 2004 letna730
Muži [537] Hlaváček Zdeněk CZE 1981 GHOST team
Ženy [462] Hlavatá Eliška CZE 2002 Odd. klub škola
Muži [461] Hlavatý Milan CZE 1972 Symbio+ CE.Energy
Ženy [428] Hnízdilová Lucie CZE 1997 Červený Kostelec
Ženy [447] Hnízdilová Tereza CZE 2005 červený kostelec
Muži [538] Hofman Josef CZE 2003 Pivní Fond (nealko)
Muži [539] Hofman Radoš CZE 1971 Pivní Fond
Ženy [540] Hofmanová Daniela CZE 1975 Pivní Fond
Muži [465] Holeček Leoš CZE 1989 Hradec Králové
Ženy [169] Holečková Anna CZE 1993 Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Holečková Žaneta CZE 1976 Červený Kostelec
Ženy [161] Hovorková Petra CZE 1976 svay českých bohémů
Muži [495] Hruška Ladislav CZE 1956 HBN
Muži [541] Hůlek Jan CZE 1998 Červený Kostelec
Ženy [542] Hvozdecká Marcela CZE 1976 AGRO CS a.s.
Muži [543] Hvozdecký Adam CZE 2006 Nové Město nad Metují
Muži [544] Isák Michal CZE 1995 AGRO CS a.s.
Muži [545] Jakubský Jan CZE 1991 Hradec Králové
Muži [ ] Janeček Jakub CZE 2004 MAX VÝMAR
Muži [546] Janeček Jiří CZE 1972 AGRO CS a.s.
Muži [547] Janoščák Lukáš CZE 1987 Farmet a.s.
Muži [418] Jansa Ondřej CZE 1998 Hronov
Muži [548] Jansa Vojtěch CZE 1995 Hronov
Ženy [549] Jará Lenka CZE 1979 Červený Kostelec
Ženy [475] Jará Nikola CZE 1996 Červený Kostelec
Muži [190] Jiránek Martin CZE 1978 Džusy a šťávy
Ženy [ ] Jirásková Pavla CZE 1988 Česká Skalice
Ženy [550] Jirmanová Kateřina CZE 1979 LK Nové Město nad Metují, z.s.
Ženy [551] Jüptnerová Jana CZE 1988 Velké Poříčí
Ženy [552] Kaněrová Monika CZE 1973 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [553] Karlík Jáchym CZE 2005 Vysoká Srbská
Muži [554] Karpíšek Jakub CZE 1995 Maratonstav Úpice
Ženy [432] kateřina fantová CZE 1978 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [434] Klapper Martin CZE 1981 žabí tým
Ženy [555] Kociánová Renata CZE 1990 Velký Třebešov
Ženy [556] Koláčková Zorka CZE 1976 Náchod
Muži [557] Kolář Adam CZE 2001 Sportovní klub Nové Město nad Metují
Ženy [463] kolísková monika CZE 1978 Červený kostelec
Ženy [558] Kopčilová Markéta CZE 1975 run4fun
Ženy [466] košťálová Helena CZE 1983 Malé Svatoňovice
Muži [ ] Kotlan Ivan CZE 1999 Náchod
Ženy [560] Kozlovská Markéta CZE 1991 Pardubice
Muži [561] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 Kupkolo MTB Trilogy
Muži [452] Krejčí Michal CZE 1985 Camellus
Ženy [417] Krempová Anna CZE 1964 AC Gomango Högner
Ženy [562] Krmašová Věra CZE 1986 HRONOV
Ženy [563] Kropáčková Veronika CZE 1994 Kramolna
Muži [564] Krtička Štěpán CZE 1984 --
Ženy [565] Křemenská Jana CZE 1978 Trutnov
Muži [566] Křemenský Radek CZE 1971 Trutnov
Muži [567] Kubeček Ladislav CZE 1962 Maratonstav Úpice
Ženy [459] Kubečková Michaela CZE 1993 Maratonstav Úpice
Ženy [568] Kubečková Radka CZE 1996 Maratonstav Úpice
Ženy [569] Kubečková Radka CZE 1969 Maratonstav Úpice
Ženy [570] Kubová Kristýna CZE 1989 Hronov
Ženy [571] Kučerová Lucie CZE 1990 Brno
Muži [197] Kulda Tomáš CZE 2001 Červený Kostelec
Ženy [572] Kuldová Veronika CZE 1998 HOCK horolezecký oddíl
Ženy [574] Kuťáková Kateřina CZE 1976 Úpice
Ženy [575] Kutíková Dagmar CZE 0000 Bukovice
Ženy [576] Langová Eliška CZE 1994 Farmet a.s.
Muži [430] Lanta Jiří CZE 1944 Maratonstav Úpice
Muži [577] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
Muži [578] Lenfeld Miloslav CZE 1990 Farmet a.s.
Muži [579] Lichtenberg David CZE 1998 Hronov
Ženy [580] Lochmanová Petra CZE 1980 SK Plhov Náchod
Muži [581] Ludvík Petr CZE 1949 Upice
Muži [582] Lukáš Ondřej CZE 2003 BATIST Medical
Ženy [583] Lukášová Ivana CZE 1969 Červený Kostelec
Ženy [467] Macková Vladimíra CZE 1990 Úpice
Ženy [473] Mádrová Lucie CZE 1991 Náchod
Ženy [584] Maixnerová Dana CZE 1970 Nové Město nad Metují
Ženy [585] Majorová Kateřina CZE 1987 Mattoni FreeRun Pardubice
Ženy [423] Malinská Jana CZE 1988 Náchod
Muži [586] Mareš Petr CZE 1990 AGRO CS a.s.
Ženy [587] Mašková Martina CZE 1972 Náchod
Ženy [588] Matoulková Petra CZE 1979 Trutnov
Ženy [589] Matušková Jana CZE 1969 Velká Jesenice
Muži [590] May Petr CZE 1985 Farmet a.s.
Ženy [485] Mertlíková Eva CZE 1987 Hořičky
Ženy [591] Mertlíková Magdalena CZE 1975 Nové Město nad Metují 1
Muži [592] Metelka Ondřej CZE 2001 OK99 Hradec Králové
Muži [593] Míl Ondřej CZE 1992 LFHK
Muži [1000] Morávek Stanislav CZE 1990 SK Gladiator Gym z.s.
Ženy [594] Mošnová Petra CZE 1969 Červený Kostelec
Muži [421] Mrázek Josef CZE 2000 SK Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Mrkousová Lenka CZE 1993 Velké Poříčí
Muži [596] Müller Radim CZE 1979 AGRO CS a.s.
Ženy [597] Nechanická Karin CZE 1976 Kočky běhací
Ženy [598] Němcová Pavlína CZE 1971 Náchod
Ženy [483] němečková ivona CZE 1974 nové město nad metují
Muži [490] Novák Tomáš CZE 1982 Vrchlabí
Muži [491] Novotný Tomáš CZE 1972 Vrchlabí
Muži [599] Nývlt David CZE 2004 Česká Skalice
Muži [600] Nývlt Wesley CZE 2003 Male Svatonovice
Ženy [166] Otáhalová Kristina CZE 1993 Mattoni FreeRun Pardubice
Muži [601] Pácalt Tomáš CZE 1999 AGRO CS a.s.
Muži [602] Pastucha Martin CZE 1990 Farmet a.s.
Ženy [456] Pastuchová Andrea CZE 1993 Náchod
Muži [603] Pečenka Kamil CZE 1977 AGRO CS a.s.
Muži [487] petera adam CZE 1998 sk dolar hajnice
Ženy [604] Peukrová Aneta CZE 1993 Farmet a.s.
Ženy [605] Pleskačová Irena CZE 1979 Dáme to s úsměvem :)
Ženy [606] Pohlová Eliška CZE 2004 Hronov
Ženy [607] Pokorná Renata CZE 1974 Česká skalice
Muži [608] Pokorný Pavel CZE 1973 Česká Skalice
Muži [610] Prouza Filip CZE 2002 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [609] Prouza Jiří CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy [611] Přibylová Petra CZE 1986 Hoky z Vršovky
Muži [612] Rejchrt Pavel CZE 1989 MAS Stolové hory
Muži [476] Remeš Pavel CZE 1988 Náchod
Muži [613] Rezek Petr CZE 1985 Farmet a.s.
Ženy [614] Rezková Ilona CZE 1986 Smržov
Muži [615] Ringel Zbyněk CZE 1979 AGRO CS a.s.
Ženy [444] Rolencová Dagmar CZE 1971 Svoboda nad Úpou
Muži [616] Runštuk David CZE 1982 AGRO CS a.s.
Muži [617] rýdlo jaroslav CZE 1977 tři dva 1
Ženy [618] Rýdlová Barbora CZE 2006 tři dva 1
Ženy [619] Rychterová Jitka CZE 1987 AGRO CS a.s.
Muži [620] Řehák Ondřej CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
Muži [621] Řehák Petr CZE 1981 Farmet a.s.
Ženy [493] sádlová radana CZE 1975 Rtyně v podkrkonoší
Ženy [622] Sádovská Sylva CZE 1975 Náchod
Muži [623] Secký Michal CZE 1999 Jaroměř
Ženy [468] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Ženy [625] Shejbalová Eliška CZE 2001 SK Plhov Náchod
Ženy [624] Shejbalová Simona CZE 1974 Náchod
Ženy [626] Smutná Barbora CZE 2004 Hronov
Muži [481] Sodomka Pavel CZE 1975 inSTAVex
Ženy [627] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Muži [628] Studnička Jaroslav CZE 1970 Skialp klub Krákorka
Ženy [629] Suchánková Andrea CZE 1999 Jaroměř
Ženy [630] Svátková Alena CZE 1969 Kostelec nad Orlicí
Muži [631] Svoboda Jakub CZE 1995 Farmet a.s.
Muži [632] Svoboda Zdeněk CZE 1968 Farmet a.s.
Ženy [633] Sýkorová Lenka CZE 1980 Zábrodí-Končiny
Ženy [634] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
Muži [472] Škarda Šimon CZE 1988 132. Dělostřelecký oddíl
Ženy [ ] Škopová Michaela CZE 2003 Hronov
Ženy [635] Škopová Vlasta CZE 1977 Hronov
Muži [636] Šolc Vítězslav CZE 1991 Redpoint Team
Ženy [637] Šolcová Nikol CZE 1988 AGRO CS a.s.
Muži [427] Špelda Pavel CZE 1977 pavelspelda
Muži [638] Špringr Zdeněk CZE 1957 Maratonstav Úpice
Ženy [639] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
Muži [640] Šrámek Ondřej CZE 1982 Farmet a.s.
Ženy [641] Šťastná Koblihová Helena CZE 1980 Říčany
Ženy [642] Štěpánková Barbora CZE 2001 Náchod
Muži [ ] Šugra Jan CZE 1977 Hostinné
Ženy [ ] Šugrová Veronika CZE 1978 Hostinné
Ženy [422] Šulcová Elena CZE 1996 Červený Kostelec
Ženy [155] Šulcová Simona CZE 1993 Úpice
Ženy [154] šulcová Šárka CZE 1990 Úpice
Muži [643] Šupich Martin CZE 1977 Wikov
Ženy [644] Térová Karolína CZE 2004 T
Ženy [645] Teuberová Jaroslava CZE 1969 Hořičky
Ženy [647] Tojnarová Jolana CZE 1982 Náchod
Muži [497] tomáš jan CZE 0000 nové město nad metují
Muži [496] Tomášová Martina CZE 1986 Nové Město nad Metují
Ženy [648] Tučková Markéta CZE 1988 www.granulecz.cz
Ženy [649] Tunklová Petra CZE 1991 Česká Skalice
Ženy [ ] Tykalová Majka CZE 1990 Jaroměř
Ženy [650] Tykalová Marie CZE 1990 Jaroměř
Ženy [651] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Muži [652] Urban Jakub CZE 1990 AGRO CS a.s.
Ženy [431] Vacková Lada CZE 1977 Orel rtyně
Muži [188] valeš Martin CZE 1988 Studnice
Ženy [654] Venclová Anna CZE 2001 SPACE
Ženy [653] Venclová Markéta CZE 1976 Náchod
Muži [655] VIk Martin CZE 1980 Úpice
Ženy [656] Viková Petra CZE 1981 Úpice
Muži [464] Vítek Martin CZE 1992 Ž3 Sport
Ženy [657] Vítová Eva CZE 1975 SK Nové Město nad Metují
Muži [658] Voleský Miloš CZE 1972 MILDATEAM
Muži [659] Volf David CZE 1999 Náchod
Ženy [660] Volná Lenka CZE 1972 Náchod
Ženy [661] Volná Sára CZE 1997 Náchod
Muži [662] Vondrouš Jan CZE 1991 Digital Media Publishing
Ženy [663] Vondroušová Veronika CZE 1989 Červený Kostelec
Muži [482] Vymetal Marian CZE 1975 Chvaleč
Ženy [437] Vymetalová Klára CZE 2005 Olfin Car - Vella Trutnov
Ženy [664] Zemanová Denisa CZE 1988 Nový Ples
Muži [665] Zetek Libor CZE 1959 Náchod
Ženy [666] Zetková Jana CZE 1969 Náchod
Muži [667] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [668] Zimola Petr CZE 1992 Kramolna
Ženy [669] Zítková Dagmar CZE 1974 AGRO CS a.s.
Muži [670] Zvára Jiří CZE 1957 AGRO CS a.s.
Ženy [671] Žďárská Marcela CZE 1976 AGRO CS a.s.