Běh pro Hospic

22.09.2018 Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 10, muži : 8, ženy: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 16, muži : 0, ženy: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
650m školáčky celkem: 23, muži : 0, ženy: 23, kluci: 0, holky: 23 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 32, muži : 18, ženy: 14, kluci: 18, holky: 14 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 48, muži : 29, ženy: 19, kluci: 29, holky: 19 [html] [pdf]
2km celkem: 74, muži : 35, ženy: 39, Muži: 35, Ženy: 39 [html] [pdf]
10km dospělí (hlavní závod) celkem: 187, muži : 133, ženy: 54, Muži: 133, Ženy: 54 [html] [pdf]
5km dospělí celkem: 238, muži : 109, ženy: 129, Muži: 109, Ženy: 129 [html] [pdf]
10:30:44 celkem: 48, muži : 29, ženy: 19, kluci: 29, holky: 19 [html] [pdf]

startovní listina 10:30:44

start ~ 10:30:44 , 2013 a mladší , přihlášeno: 48 účastníků ( 29 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [381] Bartošová Eliška CZE 2013 www.granulecz.cz
holky [382] Bednaříková Aneta CZE 2013 Hronov
holky [287] Bergerová Žaneta CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [383] Bitnar Honzik CZE 2016 Náchod
kluci [384] Brych Richard CZE 2014 Dobřany
holky [385] Bubeníčková Anna CZE 2013 BKL Machov
kluci [499] čermák františek CZE 2015 náchod
kluci [498] Čermák Michal CZE 1980 Náchod
kluci [260] Erlebach Adam CZE 2014 Červený Kostelec
holky [277] Glosová Anetka CZE 2014 Kocbeře
kluci [446] Haderer Marek CZE 2015 Červený Kostelec
kluci [469] Hejna Tobiáš CZE 2013 Sokol Havlovice
kluci [387] Hejna Vojtěch CZE 2014 OCH ČK
kluci [147] Hovorka Vašík CZE 2014
holky [388] Hůlková Eliška CZE 2014 Ski Police nad Metují
kluci [389] Kellner Patrik CZE 2013 tři dva 1
kluci [261] Klapper Kryštof CZE 2018 žabí tým
kluci [390] kolaja Bedřich CZE 2013 Pokus 2
kluci [436] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [391] Košťál Filip CZE 2013 Malé Svatoňovice
kluci [392] Košťál Matěj CZE 2017 Malé Svatoňovice
holky [451] Krejčí Marie Anna CZE 2016 Camellus
kluci [450] Krejčí Vojtěch CZE 2014 TJ Orel
kluci [298] Mastík Jakub CZE 2015 Červený Kostelec
kluci [275] melichar antonín CZE 2017 batňovice
holky [479] Melišíková Maja CZE 2015 STS Pavlišov
kluci [393] Mesner Filip CZE 2015 Zábrodí
holky [184] Nováková Michaela CZE 2013 Horní Radechová
holky [184] Nováková Michaela CZE 2013 Horní Radechová
holky [409] Pleskačová Anna CZE 2015 Janské Lázně
holky [394] Pšeničková Ingrid CZE 2015 Česká Skalice
kluci [484] punar ondřej CZE 2014 Česká Skalice
holky [395] Rezková Dorota CZE 2013 Smržov
kluci [396] Rosa Filip CZE 2015 Šneci v běhu
holky [397] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
kluci [398] Sýkora20 Ondřej CZE 2013 Zábrodí-Končiny
kluci [494] Šilar Filip CZE 2017 Trutnov
kluci [293] Špelda Kryštof CZE 2013 Červený Kostelec
holky [284] Špeldová Kristýna CZE 2013 Červený Kostelec
kluci [399] Špulák Matěj CZE 2015 Gramofon :-)
holky [400] Šťastná Nela CZE 2014 Říčany
holky [401] Tylšová Johana CZE 2013 SK Rozkoš Česká Skalice
kluci [267] Vašata Tomáš CZE 2013 Maratonstav Úpice
holky [ ] Vašatová Iva CZE 2013 Maratonstav Úpice
kluci [402] Vintr Šimon CZE 2014 ZŠ Náchod - Plhov
kluci [403] Vondrouš Vendelín CZE 2017 Červený Kostelec
kluci [185] Zeman Antonín CZE 2017 Nový Ples
holky [186] Zemanová Anna CZE 2015 Nový Ples