běh

startovka

Běh pro Hospic

17.09.2022 Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m mladší žáci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žáci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žákyně celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m školáci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m školačky celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
650m přípravka kluci a holky celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
150m nejmladší (bez časomíry) celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
2km celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
10km (hlavní závod) celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 8, muži : 5, ženy: 3, Muži: 5, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

startovní listina 1300m starší žáci

start ~ 09:14:53 , 2007 - 2008

startovní listina 650m mladší žáci

start ~ 09:31:01 , 2009 - 2010

startovní listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:45:25 , 2011 - 2012

startovní listina 650m nejml. žákyně

start ~ 09:46:25 , 2011 - 2012

startovní listina 650m školáci

start ~ 09:59:56 , 2013 - 2014

startovní listina 650m školačky

start ~ 10:00:58 , 2013 - 2014 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holkyMenclová ŠárkaCZE2013TJ Sokol Hradec Králové0Hradec Králové

startovní listina 650m přípravka kluci a holky

start ~ 10:16:05 , 2015 - 2016 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holkyPlíštilová KristynaCZE2015Doubravice U České Skalice0Doubravice U České Skalice

startovní listina 150m nejmladší (bez časomíry)

start ~ 10:38:06 , 2017 a mladší , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluciJungwirth JakubCZE2017Sdh Jizbice0Náchod, Lipí
kluciJungwirth MatyášCZE2017SDH Jizbice0Náchod, Lipí
kluciKolaja CyrilCZE2017VLIO0Liberec

startovní listina 2km

start ~ 10:45:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 účastníků ( 2 mužů, 2 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
MužiKolaja JanCZE1981VLIO0Liberec
MužiMencl MilošCZE1988Hradec Králové0Hradec Králové
ŽenyMenclová MonikaCZE1975Hradec Králové0Hradec Králové
ŽenyMenclová ŠárkaCZE2013TJ Sokol Hradec Králové0Hradec Králové

startovní listina 10km (hlavní závod)

start ~ 11:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
ŽenyBláhová JanaCZE1976Trutnov0Trutnov
MužiJanovský MichalCZE1988Náchod80Náchod
MužiJanovský RomanCZE1983Kramolna0Kramolna
MužiKordina JanCZE1988Slatina Nad Úpou0Slatina Nad Úpou

startovní listina 5km

start ~ 11:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 8 účastníků ( 5 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
MužiFišer MartinCZE1976OCH ČK0Červený Kostelec
MužiFišer MartinCZE1976OCH ČK0Červený Kostelec
MužiJungwirth KarelCZE1982SDH Jizbice0Náchod, Lipí
MužiJungwirth KarelCZE1982SDH Jizbice0Náchod, Lipí
ŽenyKociánová IngridCZE1990Hronov0Hronov
MužiKuťák JiříCZE1966Ok Color0Červený Kostelec
ŽenyPlíštilová JanaCZE1988Doubravice U České Skalice0Doubravice U České Skalice
ŽenyZítková PavlaCZE1970Náchod0Náchod