běh

výsledky

Běh pro Hospic

17.09.2022 Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 8 , muži : 6, ženy: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
650m mladší žáci celkem: 17 , muži : 3, ženy: 14, kluci: 3, holky: 14 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žáci celkem: 14 , muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m nejml. žákyně celkem: 13 , muži : 0, ženy: 13, kluci: 0, holky: 13 [html] [pdf] [csv]
650m školáci celkem: 15 , muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m školačky celkem: 10 , muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
650m přípravka kluci celkem: 9 , muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
650m přípravka holky celkem: 6 , muži : 0, ženy: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
150m nejmladší (bez časomíry) celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
2km celkem: 45 , muži : 21, ženy: 24, Muži: 21, Ženy: 24 [html] [pdf] [csv]
10km (hlavní závod) celkem: 129 , muži : 92, ženy: 37, Muži: 92, Ženy: 37 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 155 , muži : 71, ženy: 84, Muži: 71, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 1300m starší žáci

start ~ 09:14:51

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 304 ] David Oupic 2008 CZE Lokomotiva Trutnov 04:51.4 02:20.4 (2) mezičasy
2 2 / kluci [ 373 ] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:57.1 00:05.7 02:17.0 (1) mezičasy
3 3 / kluci [ 301 ] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:57.6 00:06.2 02:27.0 (3) mezičasy
4 4 / kluci [ 303 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 05:02.0 00:10.6 02:28.1 (4) mezičasy
5 5 / kluci [ 302 ] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 05:28.5 00:37.1 02:31.1 (6) mezičasy
6 6 / kluci [ 378 ] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:37.5 00:46.1 02:28.8 (5) mezičasy
7 1 / holky [ 374 ] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 05:41.6 00:50.2 02:35.7 (7) mezičasy
8 2 / holky [ 371 ] Diana Kuťáková 2007 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:18.7 02:27.3 03:19.0 (8) mezičasy

výsledková listina 650m mladší žáci

start ~ 09:27:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 372 ] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:24.2
2 1 / holky [ 308 ] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:27.1 00:02.9
3 2 / kluci [ 358 ] Lukáš Farský 2010 CZE Úpice 02:31.9 00:07.7
4 3 / kluci [ 313 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 02:38.0 00:13.8
5 2 / holky [ 367 ] Adéla Vlachová 2009 CZE Rtyně V Podkrkonoší 02:40.2 00:16.0
6 3 / holky [ 360 ] Marie Mastíková 2010 CZE Masťata 02:43.9 00:19.7
7 4 / holky [ 315 ] Lucie Tláskalová 2009 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 02:45.3 00:21.1
8 5 / holky [ 435 ] Hana Čudová 2009 CZE Červený Kostelec 02:53.1 00:28.9
9 6 / holky [ 314 ] Adriana Součková 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 02:57.5 00:33.3
10 7 / holky [ 405 ] Kateřina Tauchmannová 2009 CZE 03:08.7 00:44.5
11 8 / holky [ 317 ] Laura Zajíčková 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 03:12.7 00:48.5
12 9 / holky [ 366 ] Klára Nyklíčková 2010 CZE Úpice 03:15.9 00:51.7
13 10 / holky [ 310 ] Adéla Homolová 2009 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 03:26.4 01:02.2
14 11 / holky [ 400 ] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 03:27.2 01:03.0
15 12 / holky [ 309 ] Nikola Hájková 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 03:42.7 01:18.5
16 13 / holky [ 316 ] Markéta Trojanová 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 03:43.9 01:19.7
17 14 / holky [ 312 ] Kristýna Pourová 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 04:03.0 01:38.8

výsledková listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:41:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 382 ] Matyáš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:20.6
2 2 / kluci [ 323 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Ski Adršpach 02:21.5 00:00.9
3 3 / kluci [ 322 ] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:26.0 00:05.4
4 4 / kluci [ 363 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:28.1 00:07.5
5 5 / kluci [ 318 ] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 02:29.5 00:08.9
5 5 / kluci [ 326 ] Tobiáš Vejman 2012 CZE Červený Kostelec 02:29.5 00:08.9
7 7 / kluci [ 320 ] Antonín Hovorka 2011 CZE Běžecký klub Náchod 02:35.9 00:15.3
8 8 / kluci [ 401 ] Zdeněk Haderer 2012 CZE Červený Kostelec 02:37.1 00:16.5
9 9 / kluci [ 434 ] Vojta Havel 2011 CZE Skilauf team 02:38.0 00:17.4
10 10 / kluci [ 437 ] Pepa Škoda 2012 CZE 02:42.1 00:21.5
11 11 / kluci [ 406 ] Mikuláš Krejči 2012 CZE Orel Červený Kostelec 02:44.3 00:23.7
12 12 / kluci [ 325 ] Matěj Tuček 2012 CZE SKI Adršpach z. s. 02:48.3 00:27.7
13 13 / kluci [ 319 ] Pavel Hainiš 2011 CZE Lokomotiva Trutnov 02:54.5 00:33.9
14 14 / kluci [ 436 ] Samuel Duff 2012 CZE Červený Kostelec 03:14.5 00:53.9

výsledková listina 650m nejml. žákyně

start ~ 09:41:40

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [ 368 ] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:25.4
2 2 / holky [ 361 ] Karolína Špeldová 2011 CZE Gymnastika SK Plhov 02:27.5 00:02.1
3 3 / holky [ 403 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 02:27.6 00:02.2
4 4 / holky [ 333 ] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Atletika Trutnov 02:33.9 00:08.5
5 5 / holky [ 328 ] Markéta Feketová 2012 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 02:41.7 00:16.3
6 6 / holky [ 364 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:44.0 00:18.6
7 7 / holky [ 365 ] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:52.9 00:27.5
8 8 / holky [ 321 ] Eliška Hrůzová 2011 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 02:56.3 00:30.9
9 9 / holky [ 327 ] Anna Beranová 2011 CZE Sokol Dolní Brusnice 02:59.9 00:34.5
10 10 / holky [ 329 ] Tereza Feketová 2011 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 03:02.1 00:36.7
11 11 / holky [ 331 ] Eliška Radvanová 2012 CZE Librantice 03:10.2 00:44.8
12 12 / holky [ 332 ] Klára Špuláková 2012 CZE Čtyřlístek 03:12.9 00:47.5
13 13 / holky [ 330 ] Eszter Iffland 2011 CZE Praha 7 04:59.8 02:34.4

výsledková listina 650m školáci

start ~ 09:58:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 362 ] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:39.8
2 2 / kluci [ 340 ] VojtĚch Tyrychtr 2014 CZE Atletika Trutnov 02:53.7 00:13.9
3 3 / kluci [ 379 ] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 02:53.9 00:14.1
4 4 / kluci [ 357 ] Martin Farský 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:57.9 00:18.1
5 5 / kluci [ 338 ] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police nad Metují 02:58.0 00:18.2
6 6 / kluci [ 369 ] Vojtěch Krejčí 2013 CZE Orel Červený Kostelec 02:59.5 00:19.7
7 7 / kluci [ 402 ] Prokop Nyklíček 2014 CZE SKI Adršpach 03:02.4 00:22.6
8 8 / kluci [ 336 ] Václav Hovorka 2014 CZE Běžecký klub Náchod 03:04.0 00:24.2
9 9 / kluci [ 337 ] Adam Iffland 2014 CZE Praha 7 03:05.2 00:25.4
10 10 / kluci [ 408 ] Maxmilián Mach 2014 CZE Červený Kostelec 03:16.7 00:36.9
11 11 / kluci [ 342 ] Matyáš Vejman 2014 CZE Červený Kostelec 03:25.1 00:45.3
12 12 / kluci [ 341 ] Miroslav Vaněk 2013 CZE Mirďas 03:29.3 00:49.5
13 13 / kluci [ 343 ] Matěj Vlček 2013 CZE Žernov 03:40.7 01:00.9
14 14 / kluci [ 335 ] Adam Ducháč 2013 CZE Rtyně 03:51.9 01:12.1
15 15 / kluci [ 370 ] Vilém Špulák 2014 CZE Horňáček 03:58.9 01:19.1

výsledková listina 650m školačky

start ~ 09:59:18

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [ 359 ] Antonie Brabcová 2013 CZE Ski Adršpach 02:45.3
2 2 / holky [ 388 ] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:49.9 00:04.6
3 3 / holky [ 344 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE SK Jánské Lázně 02:51.4 00:06.1
4 4 / holky [ 384 ] Rozálie Prešinská 2013 CZE Hvězda Pardubice 02:59.5 00:14.2
5 5 / holky [ 345 ] Šárka Menclová 2013 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:59.9 00:14.6
6 6 / holky [ 355 ] Eliška Hůlková 2014 CZE SKI Police nad Metují 03:02.3 00:17.0
7 7 / holky [ 375 ] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 03:13.9 00:28.6
8 8 / holky [ 380 ] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod 03:38.6 00:53.3
9 9 / holky [ 386 ] Adélka Horáčková 2014 CZE Štěňátka 03:40.6 00:55.3
10 10 / holky [ 381 ] Marie Šmudlová 2014 CZE Farnost Josefov 04:55.1 02:09.8

výsledková listina 650m přípravka kluci

start ~ 10:16:19

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 432 ] Marek Haderer 2015 CZE 02:56.9
2 2 / kluci [ 353 ] Lukáš Venclák 2015 CZE Běžecký klub Náchod 02:57.4 00:00.5
3 3 / kluci [ 390 ] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 03:13.1 00:16.2
4 4 / kluci [ 377 ] Jakub Mastík 2015 CZE Masťata 03:39.2 00:42.3
5 5 / kluci [ 350 ] Jiri Svoboda 2015 CZE 3J Batnovice 03:42.7 00:45.8
6 6 / kluci [ 407 ] Áron Iffland 2016 CZE 03:43.9 00:47.0
7 7 / kluci [ 351 ] Matěj Špulák 2015 CZE Čtyřlístek 03:47.8 00:50.9
8 8 / kluci [ 352 ] Dominik Ulč 2016 CZE Jaroměř 03:50.0 00:53.1
9 9 / kluci [ 346 ] Antonín Ducháč 2015 CZE Rtyně 03:56.2 00:59.3

výsledková listina 650m přípravka holky

start ~ 10:17:21

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [ 349 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 03:02.0
2 2 / holky [ 389 ] Helenka Přibylová 2015 CZE Jaroměř 03:06.6 00:04.6
3 3 / holky [ 433 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 03:14.8 00:12.8
4 4 / holky [ 438 ] Marie Janoušková 2016 CZE Čtyřlístek 03:36.6 00:34.6
5 5 / holky [ 404 ] Barbora Čudová 2016 CZE 03:49.1 00:47.1
6 6 / holky [ 347 ] Karolína Klemmová 2015 CZE Náchodští jednorožci 03:52.8 00:50.8

výsledková listina 150m nejmladší (bez časomíry)

start ~ 10:38:06

výsledková listina 2km

start ~ 10:46:05

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 228 ] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 08:45.6
2 1 / Ženy [ 230 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 09:09.0 00:23.4
3 2 / Muži [ 227 ] Filip Kuťák 2010 CZE tj maratonstav 09:23.5 00:37.9
4 3 / Muži [ 215 ] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 09:45.0 00:59.4
5 2 / Ženy [ 214 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 09:47.3 01:01.7
6 4 / Muži [ 208 ] Šimon Pecen 2009 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 09:47.7 01:02.1
7 3 / Ženy [ 232 ] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 09:51.3 01:05.7
8 5 / Muži [ 231 ] Kryštof Marek 2009 CZE Červený Kostelec 09:53.2 01:07.6
9 6 / Muži [ 244 ] Matyáš Těšina 2011 CZE Sokol Jaroměř 10:02.8 01:17.2
10 4 / Ženy [ 229 ] Kristýna Duchová 2008 CZE Rtyně 10:06.2 01:20.6
11 7 / Muži [ 218 ] Tobiáš Vejman 2012 CZE Červený Kostelec 10:12.2 01:26.6
12 5 / Ženy [ 234 ] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Atletika Trutnov 10:24.3 01:38.7
13 8 / Muži [ 201 ] Miloš Mencl 1988 CZE Hradec Králové 10:30.4 01:44.8
14 9 / Muži [ 255 ] Jiří Bureš 2010 CZE FBC Orel 10:31.3 01:45.7
15 10 / Muži [ 259 ] Adam Špik 2008 CZE 10:33.9 01:48.3
16 6 / Ženy [ 224 ] Eliška Ptáčková 2001 CZE - 10:36.1 01:50.5
17 11 / Muži [ 220 ] Jan Víšek 2008 CZE Farnost Josefov 10:40.5 01:54.9
18 12 / Muži [ 217 ] Jakub Svoboda 2007 CZE 3J Batnovice 10:47.5 02:01.9
19 7 / Ženy [ 254 ] Karolína Špeldová 2011 CZE Gymnastika SK Plhov 10:49.7 02:04.1
20 8 / Ženy [ 260 ] Nela Vítková 2011 CZE ZŠ Náchod - Plhov 10:50.7 02:05.1
21 13 / Muži [ 209 ] Roman Petrásek 1977 CZE Náchod 10:52.8 02:07.2
22 14 / Muži [ 238 ] Matěj Němec 2009 CZE Manové Přemysla Otakara 10:58.7 02:13.1
23 15 / Muži [ 213 ] Antonín Pokorný 2011 CZE Landema Group s.r.o. 11:00.1 02:14.5
24 16 / Muži [ 258 ] Radek Šmudla 1975 CZE 11:45.2 02:59.6
25 9 / Ženy [ 206 ] Šárka Menclová 2013 CZE TJ Sokol Hradec Králové 12:29.5 03:43.9
26 10 / Ženy [ 240 ] Eliška Knapovská 2006 CZE Červený Kostelec 12:30.7 03:45.1
27 17 / Muži [ 239 ] Stanislav Toman 2009 CZE FARNOST DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM 12:52.7 04:07.1
28 11 / Ženy [ 205 ] Monika Menclová 1975 CZE Hradec Králové 13:12.6 04:27.0
29 12 / Ženy [ 233 ] Romana Klemmová 1983 CZE Náchodští jednorožci 13:18.8 04:33.2
30 13 / Ženy [ 216 ] Adriana Součková 2010 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 13:33.1 04:47.5
31 18 / Muži [ 226 ] Dino Kašpar 2011 CZE Olešnice 13:40.5 04:54.9
32 14 / Ženy [ 212 ] Anežka Pokorná 2013 CZE Landema Group s.r.o. 13:43.3 04:57.7
33 15 / Ženy [ 257 ] Hana Drexlerová 1983 CZE 13:49.3 05:03.7
34 16 / Ženy [ 219 ] Šárka Hanušová 1970 CZE MAS Stolové hory / MC Metuje 16:04.2 07:18.6
35 17 / Ženy [ 246 ] Tereza Hanušová 1996 CZE MAS Stolové hory / MC Metuje 16:06.5 07:20.9
36 18 / Ženy [ 235 ] Tereza Hnízdilová 2005 CZE Zábrodí 16:33.7 07:48.1
37 19 / Muži [ 221 ] Petr Víšek 2011 CZE Farnost Josefov 17:55.9 09:10.3
38 19 / Ženy [ 236 ] Iva Burlaková 1984 CZE Trutnov 18:13.5 09:27.9
39 20 / Ženy [ 210 ] Martina Pilařová 1965 CZE Farnost Josefov 18:43.4 09:57.8
40 21 / Ženy [ 245 ] Alžběta Těšinová 2017 CZE Jaroměř 24:02.9 15:17.3
41 20 / Muži [ 243 ] Vratislav Těšina 1976 CZE Jaroměř 24:04.0 15:18.4
42 22 / Ženy [ 237 ] Martina Pecnová 1971 CZE farnost Dvůr Králové nad Labem 26:04.3 17:18.7
43 21 / Muži [ 207 ] František Pecen 1969 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 26:06.8 17:21.2
44 23 / Ženy [ 261 ] Romana VobornÍkovÁ 1968 CZE JaromĚŘ 26:54.9 18:09.3
45 24 / Ženy [ 267 ] Petra VobornÍkovÁ 1995 CZE Praha 3 27:04.5 18:18.9

výsledková listina 10km (hlavní závod)

start ~ 11:00:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 2 ] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký klub Náchod 32:08.2
2 2 / Muži [ 124 ] František Vagenknecht 1977 CZE Nová Paka 33:38.1 01:29.9
3 3 / Muži [ 5 ] Pepek Petrů 1986 CZE BK Náchod / Hasiči Náchod 34:21.4 02:13.2
4 4 / Muži [ 132 ] Jindřich Král 1973 CZE AK Iscarex Česká Třebová 34:23.8 02:15.6
5 5 / Muži [ 36 ] Daniel Ježek 2001 CZE Skauti 3. Oddíl Náchod 34:55.7 02:47.5
6 6 / Muži [ 39 ] Aleš Kaválek 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 35:03.4 02:55.2
7 7 / Muži [ 80 ] Matěj Novák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 35:05.6 02:57.4
8 8 / Muži [ 82 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 35:36.9 03:28.7
9 9 / Muži [ 87 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 35:46.6 03:38.4
9 9 / Muži [ 89 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 35:46.6 03:38.4
11 11 / Muži [ 7 ] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně 36:30.0 04:21.8
12 12 / Muži [ 136 ] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 36:44.0 04:35.8
13 13 / Muži [ 140 ] Michal Balcar 1985 CZE Runsport 36:45.4 04:37.2
14 14 / Muži [ 99 ] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 36:46.0 04:37.8
15 15 / Muži [ 46 ] Tomáš Kyncl 1974 CZE Páni kluci 37:05.4 04:57.2
16 16 / Muži [ 8 ] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 37:34.8 05:26.6
17 17 / Muži [ 17 ] Petr Čepelka 1986 CZE Run4Fun 37:49.5 05:41.3
18 18 / Muži [ 31 ] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 37:55.5 05:47.3
19 1 / Ženy [ 1 ] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký klub Náchod 38:11.8 06:03.6
20 19 / Muži [ 65 ] Mojmír Svoboda 1966 CZE AB sped Pardubice 38:26.5 06:18.3
21 20 / Muži [ 23 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov Hronov 38:37.1 06:28.9
22 2 / Ženy [ 83 ] Klára Nejmanová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 38:45.2 06:37.0
23 21 / Muži [ 81 ] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 38:45.6 06:37.4
24 22 / Muži [ 21 ] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 39:04.2 06:56.0
25 23 / Muži [ 71 ] David Vaněk 1974 CZE Bezděkov nad Metují 39:12.2 07:04.0
26 24 / Muži [ 95 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 39:12.5 07:04.3
27 25 / Muži [ 47 ] Lukáš Langenberger 1983 CZE Běžecký klub Náchod 39:38.8 07:30.6
28 26 / Muži [ 131 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 39:47.3 07:39.1
28 26 / Muži [ 25 ] Tomáš Grygera 1984 CZE SHINDA RUNNING 39:47.3 07:39.1
30 28 / Muži [ 28 ] Tomáš Hudcovic 1965 CZE SK Nové Město nad Metují 40:12.8 08:04.6
31 29 / Muži [ 79 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 40:24.8 08:16.6
32 30 / Muži [ 64 ] Antonín Regner 2006 CZE Červený Kostelec 40:46.2 08:38.0
33 31 / Muži [ 96 ] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 41:09.1 09:00.9
34 32 / Muži [ 118 ] Pavel Melichar 1971 CZE OCH ČK 41:11.3 09:03.1
35 3 / Ženy [ 3 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE tyčka a kulička 41:23.9 09:15.7
36 33 / Muži [ 26 ] Tomáš Hanuš 1989 CZE Trutnov 41:31.8 09:23.6
37 34 / Muži [ 68 ] Josef Tér 1995 CZE Vodáci Hronov 41:55.0 09:46.8
38 35 / Muži [ 109 ] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 41:58.9 09:50.7
39 36 / Muži [ 73 ] Jan Vejběra 1966 CZE Mojekolo.cz 42:28.9 10:20.7
40 37 / Muži [ 102 ] Radek Čipera 1964 CZE Ski Radvanice 42:30.5 10:22.3
41 4 / Ženy [ 138 ] Iveta Vlčková 1983 CZE Sk Babice / RAB 42:37.7 10:29.5
42 5 / Ženy [ 67 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 42:41.2 10:33.0
43 6 / Ženy [ 10 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 42:41.3 10:33.1
44 38 / Muži [ 72 ] Roman Vašíček 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:59.6 10:51.4
45 7 / Ženy [ 53 ] Pavlína Nedomlelová 1985 CZE Trutnov 43:19.0 11:10.8
46 39 / Muži [ 19 ] Pavel Ducháč 1979 CZE Rtyně 43:30.2 11:22.0
47 40 / Muži [ 86 ] Jan Pleskač 1980 CZE Hradec Králové 43:32.3 11:24.1
48 41 / Muži [ 43 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 43:41.3 11:33.1
49 8 / Ženy [ 51 ] Petra Membreno 1992 CZE Malé Svatoňovice 43:42.7 11:34.5
50 9 / Ženy [ 69 ] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Trutnov 43:51.9 11:43.7
51 10 / Ženy [ 91 ] Veronika Vítková 1989 CZE SDH Nahořany 43:53.2 11:45.0
52 42 / Muži [ 16 ] Tomáš Cicák 1974 CZE Farnost Josefov 43:57.4 11:49.2
53 43 / Muži [ 75 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 44:37.1 12:28.9
54 44 / Muži [ 74 ] David Volhejn 1987 CZE Rehamedica Žacléř 44:39.1 12:30.9
55 11 / Ženy [ 14 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 44:57.5 12:49.3
56 12 / Ženy [ 135 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav Úpice 45:07.2 12:59.0
57 45 / Muži [ 62 ] Jiří Prouza 1972 CZE Rtyně V Podkrkonoší 45:09.7 13:01.5
58 46 / Muži [ 85 ] Martin Baláš 1973 CZE Run4run 45:21.7 13:13.5
59 47 / Muži [ 123 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 45:25.9 13:17.7
60 13 / Ženy [ 11 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 45:39.6 13:31.4
61 48 / Muži [ 134 ] Matěj Němec 1987 CZE Silvagro 45:56.5 13:48.3
62 49 / Muži [ 100 ] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 46:00.9 13:52.7
63 14 / Ženy [ 116 ] Lenka Flašarová 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 46:10.9 14:02.7
64 50 / Muži [ 41 ] Lukáš Knapp 1986 CZE Rehamedica Žacléř 46:11.1 14:02.9
65 51 / Muži [ 20 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 46:13.7 14:05.5
66 15 / Ženy [ 37 ] Eva Jirásková 1964 CZE TJ Maratonstav Úpice 46:22.5 14:14.3
67 52 / Muži [ 153 ] Jan NĚmeČek 1974 CZE NovÉ MĚsto Nad MetujÍ 46:37.1 14:28.9
68 53 / Muži [ 84 ] Jan Čepelka 1975 CZE Hradec Králové 46:44.7 14:36.5
69 54 / Muži [ 49 ] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 46:49.4 14:41.2
70 55 / Muži [ 142 ] Jan Dušek 2007 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 47:29.4 15:21.2
71 56 / Muži [ 54 ] Miloš Novotný 1987 CZE Hostinné 47:34.8 15:26.6
72 57 / Muži [ 66 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 48:12.8 16:04.6
73 16 / Ženy [ 90 ] Milana Sahánková 1980 CZE Ducati Cats 48:15.8 16:07.6
74 58 / Muži [ 27 ] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 48:18.5 16:10.3
75 59 / Muži [ 38 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 48:46.1 16:37.9
76 60 / Muži [ 114 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 49:05.2 16:57.0
77 61 / Muži [ 33 ] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 49:06.0 16:57.8
78 17 / Ženy [ 48 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 49:06.7 16:58.5
79 62 / Muži [ 30 ] Gábor Iffland 1984 CZE Praha 7 49:08.5 17:00.3
80 63 / Muži [ 152 ] Radek Dyntar 1972 CZE Ema 49:38.6 17:30.4
81 64 / Muži [ 52 ] Michal Miškay 1984 CZE Dark side 49:40.5 17:32.3
82 18 / Ženy [ 106 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 49:49.0 17:40.8
83 65 / Muži [ 78 ] Kuba Mertlík 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 50:04.6 17:56.4
84 66 / Muži [ 34 ] Ondřej Jansa 1998 CZE VODÁCI HRONOV 50:05.5 17:57.3
85 67 / Muži [ 117 ] Miroslav Krám 1980 CZE Červený Kostelec 50:14.1 18:05.9
86 68 / Muži [ 50 ] Václav Matyska 2005 CZE Matyska group 50:26.4 18:18.2
87 69 / Muži [ 103 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 50:30.5 18:22.3
88 19 / Ženy [ 92 ] Markéta Házová 1982 CZE TJ Sokol Lhota 50:31.8 18:23.6
89 70 / Muži [ 112 ] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metují 50:41.3 18:33.1
90 20 / Ženy [ 115 ] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 50:48.4 18:40.2
91 71 / Muži [ 94 ] Jan Louženský 1953 CZE Platěnice 50:51.0 18:42.8
92 21 / Ženy [ 101 ] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 50:53.7 18:45.5
93 72 / Muži [ 105 ] Tomáš Míl 1971 CZE Za sebe 51:02.8 18:54.6
94 73 / Muži [ 63 ] Miroslav Pullman 1950 CZE Trhová Kamenice 51:37.5 19:29.3
95 22 / Ženy [ 29 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 52:00.8 19:52.6
96 74 / Muži [ 55 ] Pedro David Pereira Brito Rossio 1984 PRT Team PBR 52:09.8 20:01.6
97 23 / Ženy [ 9 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 52:40.4 20:32.2
98 75 / Muži [ 56 ] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 52:41.1 20:32.9
99 76 / Muži [ 12 ] David Bejšovec 1985 CZE Bejshark team 53:08.4 21:00.2
100 24 / Ženy [ 13 ] Jana Bláhová 1976 CZE Trutnov 53:41.7 21:33.5
101 25 / Ženy [ 104 ] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 54:00.6 21:52.4
102 77 / Muži [ 133 ] Marek Gloser 1986 CZE GLORCZ.cz 54:01.0 21:52.8
103 26 / Ženy [ 119 ] Jana Melicharová 1978 CZE OCH ČK 54:08.7 22:00.5
104 78 / Muži [ 24 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 54:22.6 22:14.4
105 79 / Muži [ 35 ] Jiří Jeřábek 1974 CZE Páni kluci 54:30.8 22:22.6
106 80 / Muži [ 110 ] Lukáš Hrubý 2003 CZE Vodáci Hronov 54:39.9 22:31.7
107 81 / Muži [ 113 ] Ales Vojtech 1982 CZE Cerveny Kostelec 55:03.1 22:54.9
108 27 / Ženy [ 98 ] Dominika Stonjeková 2003 CZE Hronov 55:13.2 23:05.0
109 28 / Ženy [ 97 ] Ivana Stonjeková 1968 CZE Hronov 55:16.4 23:08.2
110 82 / Muži [ 32 ] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 55:29.9 23:21.7
111 83 / Muži [ 76 ] Pavel Víšek 1976 CZE Farnost Josefov 55:32.9 23:24.7
112 84 / Muži [ 107 ] Michal Bergmann 1996 CZE Lesák CUP 57:00.4 24:52.2
112 29 / Ženy [ 108 ] Andrea Suchánková 1993 CZE Lesák CUP 57:00.4 24:52.2
114 85 / Muži [ 88 ] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 57:23.5 25:15.3
115 86 / Muži [ 59 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 57:34.2 25:26.0
116 30 / Ženy [ 141 ] Ivona Němečková 1974 CZE Červený Kostelec KUKO s.r.o. 57:54.0 25:45.8
117 87 / Muži [ 121 ] Ivo Tichý 1972 CZE Farnost Josefov 59:32.3 27:24.1
118 88 / Muži [ 4 ] Josef Metelka 1944 CZE SKI POLICE 01:00:51.1 28:42.9
119 89 / Muži [ 111 ] Petr Přibyl 1977 CZE Jaroměř 01:01:25.9 29:17.7
120 31 / Ženy [ 60 ] Mariia Popova 1979 UKR Kyjiv 01:01:55.7 29:47.5
121 32 / Ženy [ 93 ] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:02:04.0 29:55.8
122 90 / Muži [ 57 ] Zdeněk Petržílek 1955 CZE KRB Chrudim 01:02:11.6 30:03.4
123 33 / Ženy [ 22 ] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:02:36.0 30:27.8
124 34 / Ženy [ 120 ] Barbora Tichá 2002 CZE Jaroměř 01:04:04.4 31:56.2
125 91 / Muži [ 6 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:07:28.0 35:19.8
125 35 / Ženy [ 18 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:07:28.0 35:19.8
127 36 / Ženy [ 77 ] Kateřina Víšková 1979 CZE Farnost Josefov 01:09:25.5 37:17.3
127 92 / Muži [ 139 ] čestmír Vít 1945 CZE Hradec Králové 01:09:25.5 37:17.3
129 37 / Ženy [ 70 ] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 01:29:35.0 57:26.8

výsledková listina 5km

start ~ 11:00:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 611 ] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 17:03.1
2 2 / Muži [ 573 ] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 17:18.5 00:15.4
3 3 / Muži [ 409 ] František Kuhn 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 17:19.4 00:16.3
4 4 / Muži [ 619 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 17:31.6 00:28.5
5 5 / Muži [ 625 ] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 18:23.1 01:20.0
6 1 / Ženy [ 618 ] Petra Havlová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 18:56.9 01:53.8
7 6 / Muži [ 598 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov Hronov 19:17.2 02:14.1
8 7 / Muži [ 504 ] Marcel Beran 1977 CZE Domov SV. Josefa Žireč 19:26.2 02:23.1
9 8 / Muži [ 629 ] Patrik Hanzl 2005 CZE Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 19:43.7 02:40.6
10 9 / Muži [ 591 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 20:10.1 03:07.0
11 2 / Ženy [ 617 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 20:11.5 03:08.4
12 10 / Muži [ 602 ] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 20:14.8 03:11.7
13 11 / Muži [ 586 ] Daniel Vaňát 2000 CZE Landema Group s.r.o. 20:16.3 03:13.2
14 3 / Ženy [ 601 ] Klára Janovská 2004 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 20:21.9 03:18.8
15 12 / Muži [ 644 ] Adam Hůlka 2003 CZE Farnost Josefov 20:29.2 03:26.1
16 4 / Ženy [ 652 ] Jitka Čadová 1977 CZE Redpoint-eleven Team 21:14.6 04:11.5
17 13 / Muži [ 439 ] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 21:35.5 04:32.4
18 5 / Ženy [ 594 ] Johana Neumannová 1997 CZE Nové Město Nad Metují 21:38.7 04:35.6
19 14 / Muži [ 605 ] David Špelda 2009 CZE Tenis Červený Kostelec 21:45.2 04:42.1
20 15 / Muži [ 554 ] Kamil Olszak 1976 POL Rehamedica Žacléř 21:50.2 04:47.1
21 16 / Muži [ 569 ] Pavel Rejchrt 1989 CZE MAS Stolové hory 22:01.1 04:58.0
22 17 / Muži [ 543 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 22:15.1 05:12.0
23 18 / Muži [ 632 ] VojtĚch Tyrychtr 2014 CZE Atletika Trutnov 22:15.2 05:12.1
24 6 / Ženy [ 562 ] Martina Pišlová 1976 CZE Červený Kostelec 22:23.2 05:20.1
25 19 / Muži [ 643 ] Ladislav Raim 2006 CZE Nový Hradec 22:31.1 05:28.0
26 20 / Muži [ 612 ] Jiří Dusil 1995 CZE Rychnov Nad Kněžnou 22:39.6 05:36.5
27 7 / Ženy [ 575 ] Janeta Svobodova 1976 CZE 3J Batnovice 22:51.8 05:48.7
28 21 / Muži [ 637 ] Václav Vlach 1977 CZE Rtyně V Podkrkonoší 22:54.0 05:50.9
29 22 / Muži [ 549 ] Dominik Matyska 2008 CZE Matyska group 23:13.9 06:10.8
30 8 / Ženy [ 536 ] Eva Kostyšynová 1977 CZE Run4run 23:14.6 06:11.5
31 23 / Muži [ 621 ] Jan Středa 2009 CZE Červený Kostelec 23:23.6 06:20.5
32 24 / Muži [ 441 ] Zdeněk Hrabánek 1958 CZE ZŠ Úpice-Lány 23:31.6 06:28.5
33 25 / Muži [ 638 ] Vít Hanousek 1989 CZE Poznámková bytost 23:32.1 06:29.0
34 26 / Muži [ 626 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 23:38.9 06:35.8
35 9 / Ženy [ 539 ] Radka Krtičková 1988 CZE Wikov 23:47.7 06:44.6
36 27 / Muži [ 564 ] Jaroslav Poklop 1966 CZE Rehamedica Žacléř 23:57.6 06:54.5
37 10 / Ženy [ 571 ] Veronika Rýdlová 2003 CZE Velké Poříčí 24:06.5 07:03.4
38 11 / Ženy [ 577 ] Šárka Šulcová 1997 CZE Gladiator Gym 24:21.5 07:18.4
38 28 / Muži [ 514 ] Lukáš Ehrenberger 1979 CZE TE Connectivity Omega 24:21.5 07:18.4
40 29 / Muži [ 604 ] Richard Bergmann 1971 CZE Pro hospic 24:30.5 07:27.4
41 30 / Muži [ 528 ] Pavel Jiránek 1985 CZE FAMOS bike team 24:39.3 07:36.2
42 12 / Ženy [ 615 ] Aneta Duchová 1981 CZE Rtyně 24:49.2 07:46.1
43 31 / Muži [ 501 ] Zdeněk Babka 1981 CZE Landema Group s.r.o. 24:55.4 07:52.3
44 13 / Ženy [ 647 ] Martina Náglová 2000 CZE Rtyně V Podkrkonošî 24:59.0 07:55.9
45 32 / Muži [ 556 ] Martin Oupic 1967 CZE Trutnov 25:00.0 07:56.9
46 33 / Muži [ 516 ] Roman Haláček 1971 CZE Haki-Run 25:01.9 07:58.8
47 14 / Ženy [ 567 ] Lucie Pokorná 2001 CZE Landema Group s.r.o. 25:11.2 08:08.1
48 34 / Muži [ 411 ] Matouš Kubias 2003 CZE kubiasová paní 25:25.1 08:22.0
49 15 / Ženy [ 523 ] Petra Hovorková 1976 CZE Zábrodí 25:27.2 08:24.1
49 15 / Ženy [ 507 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-Rtyně 25:27.2 08:24.1
51 35 / Muži [ 576 ] Adam Špaček 2004 CZE Jizbice 25:38.5 08:35.4
52 36 / Muži [ 599 ] Antonín Petráček 1968 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 25:40.2 08:37.1
53 37 / Muži [ 524 ] Jakub Hoza 1997 CZE Gladiátor gym 25:40.5 08:37.4
54 17 / Ženy [ 633 ] Natálie Křížová 2007 CZE ZD Radost 25:50.0 08:46.9
55 38 / Muži [ 578 ] Petr Švadlák 1972 CZE Svídnický Extrém Team 25:51.3 08:48.2
56 39 / Muži [ 410 ] Antonín Kubias 2014 CZE Tyčka a kulička 25:53.7 08:50.6
57 40 / Muži [ 548 ] Milan Matoušek 1978 CZE ZŠ Bratří Čapků Úpice 25:57.1 08:54.0
58 41 / Muži [ 635 ] Jakub Matyska 2010 CZE Červenýkostelec 25:59.0 08:55.9
59 18 / Ženy [ 572 ] Martina Sčasná 1978 SVK Hradec Králové 26:10.3 09:07.2
59 18 / Ženy [ 532 ] Blažena Kánská 1973 CZE Opatovice Nad Labem (okr. Pardubice) 26:10.3 09:07.2
61 42 / Muži [ 551 ] Stanislav Morávek 1990 CZE Gladiator Gym 26:12.4 09:09.3
62 20 / Ženy [ 590 ] Klaudie Volhejnová 1996 CZE Landema Group s.r.o. 26:13.4 09:10.3
63 21 / Ženy [ 600 ] Lucie Petráčková 2002 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 26:13.5 09:10.4
64 22 / Ženy [ 547 ] Monika Lovětínská 1974 CZE Nové Město Nad Metují 26:22.0 09:18.9
65 43 / Muži [ 597 ] Jan Brož 1968 CZE RtyNam 26:24.9 09:21.8
66 23 / Ženy [ 606 ] Andrea Korcová 1984 CZE ROZBĚHÁME NÁCHOD 26:28.0 09:24.9
67 24 / Ženy [ 506 ] Vendula Berková 2002 CZE Bukovice 26:29.0 09:25.9
68 44 / Muži [ 579 ] Josef Thér 1969 CZE MAS Stolové hory / Pivní fond 26:35.2 09:32.1
69 25 / Ženy [ 595 ] Klára Dundrová 1994 CZE MAS Stolové hory/Běžecký Klub Náchod 26:36.0 09:32.9
70 26 / Ženy [ 505 ] Martina Beranová 1980 CZE Hronov 26:38.0 09:34.9
71 27 / Ženy [ 527 ] Andrea Janovská 1990 CZE Kramolna 26:41.6 09:38.5
72 28 / Ženy [ 641 ] Eliška Staňková 2002 CZE Všestary 26:44.0 09:40.9
73 45 / Muži [ 413 ] Martin Bohuš 2000 CZE FUCKIT_TEAM 26:48.2 09:45.1
74 46 / Muži [ 552 ] Ondřej Nývlt 1980 CZE Úči v běhu 26:56.2 09:53.1
75 47 / Muži [ 631 ] Jan Srna 1978 CZE Joyson Safety Systems Czech s.r.o. 26:57.1 09:54.0
76 48 / Muži [ 596 ] Jan Sacher 2000 CZE Gladiátor gym 26:59.0 09:55.9
77 49 / Muži [ 609 ] Jan Baťka 1997 CZE Gladiator Gym 27:00.4 09:57.3
78 29 / Ženy [ 412 ] Kristina Kábrtová 2008 CZE ZD Radost 27:02.6 09:59.5
79 30 / Ženy [ 565 ] Martina Poklopová 1971 CZE Rehamedica Žacléř 27:07.5 10:04.4
80 31 / Ženy [ 557 ] Iveta Oupicová 1977 CZE Trutnov 27:10.5 10:07.4
81 32 / Ženy [ 512 ] Kateřina Dalgarno 1984 CZE TJ SOKOL LIBŇATOV 27:11.6 10:08.5
82 33 / Ženy [ 502 ] Veronika Balcarová 1978 CZE T.J. Sokol Libňatov 27:18.8 10:15.7
83 34 / Ženy [ 593 ] Pavla Zítková 1970 CZE Náchod 27:21.4 10:18.3
84 35 / Ženy [ 585 ] Daniela Urbanová 1995 CZE Náchod 27:25.6 10:22.5
85 50 / Muži [ 642 ] Jiří Staněk 1972 CZE Všestary 27:25.9 10:22.8
86 51 / Muži [ 580 ] Jan Tomáš 2008 CZE Nové Město Nad Metují 27:33.5 10:30.4
87 36 / Ženy [ 588 ] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Haki-Run 27:35.0 10:31.9
88 37 / Ženy [ 613 ] Johana Horáková 1992 CZE Hovrch 27:43.4 10:40.3
89 38 / Ženy [ 537 ] Zora Kostyšynová 2005 CZE Gymnastika Plhov 27:49.8 10:46.7
89 38 / Ženy [ 649 ] Tereza Šedivá 2008 CZE Sk Plhov Nachod 27:49.8 10:46.7
91 52 / Muži [ 648 ] Lukáš Toman 1977 CZE FARNOST DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM 27:52.5 10:49.4
92 53 / Muži [ 508 ] Tomáš Cvejn 2003 CZE Náchod 28:05.1 11:02.0
93 40 / Ženy [ 511 ] Kateřina Čápová 1984 CZE Bejshark team 28:23.2 11:20.1
94 41 / Ženy [ 645 ] Marie Voborníková 2005 CZE Farnost Josefov 28:26.2 11:23.1
95 42 / Ženy [ 639 ] Lucie Hnízdilová 1997 CZE Červený Kostelec 28:28.6 11:25.5
96 43 / Ženy [ 518 ] Lada Hanušová 1981 CZE Rozběháme Náchod 28:30.9 11:27.8
97 44 / Ženy [ 503 ] Pavlína Bejrová 1978 CZE TJ Sokol Libňatov 28:32.1 11:29.0
98 54 / Muži [ 529 ] Miroslav Jirasek 1947 CZE SDH Pavlisov 28:33.0 11:29.9
99 55 / Muži [ 442 ] Jiří Kubias 1978 CZE 28:36.3 11:33.2
100 45 / Ženy [ 607 ] Karolína Kašparová 1995 CZE Rozběháme Náchod 28:38.3 11:35.2
101 46 / Ženy [ 624 ] Ilona Vejtasová 1977 CZE HaKi Run 28:40.2 11:37.1
102 56 / Muži [ 538 ] Filip Kraus 1973 CZE Rehamedica Žacléř 28:44.9 11:41.8
103 47 / Ženy [ 616 ] Dagmar Burdychová 1967 CZE Rtyně 28:47.9 11:44.8
104 57 / Muži [ 655 ] Vlastimil Vlček 1978 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 28:52.0 11:48.9
105 48 / Ženy [ 646 ] Anežka Baťková 2005 CZE Gladiator Gym 28:53.7 11:50.6
106 49 / Ženy [ 582 ] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 29:06.1 12:03.0
107 50 / Ženy [ 541 ] Petra Kuldová 1981 CZE Jívka 29:18.0 12:14.9
108 51 / Ženy [ 533 ] Petra Kaválková 1976 CZE Náchod 1 29:20.3 12:17.2
109 58 / Muži [ 651 ] Vladislav Cafourek 1968 CZE Kramolna 29:29.9 12:26.8
110 52 / Ženy [ 623 ] Markéta Flousková 1976 CZE Broumov 29:33.1 12:30.0
111 59 / Muži [ 530 ] Karel Jungwirth 1982 CZE SDH Jizbice 29:36.7 12:33.6
112 60 / Muži [ 603 ] David Barka 1982 CZE Davis David 29:48.3 12:45.2
113 53 / Ženy [ 570 ] Romana Rousková 1979 CZE Červený Kostelec 29:52.2 12:49.1
114 54 / Ženy [ 620 ] Vendula Dušková 1977 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 29:59.7 12:56.6
115 55 / Ženy [ 545 ] Petra Lédlová 1983 CZE Chvaleč 30:12.2 13:09.1
116 56 / Ženy [ 558 ] Simona Pacltová 1990 CZE Radvanice 30:12.4 13:09.3
117 61 / Muži [ 440 ] Václav Voborník 1996 CZE 30:14.5 13:11.4
118 57 / Ženy [ 540 ] Jana Křemenská 1978 CZE tRUtNov 30:38.4 13:35.3
119 58 / Ženy [ 519 ] Zdenka Heise 1967 GER Landema Group s.r.o. 30:54.0 13:50.9
120 59 / Ženy [ 521 ] Monika Hospodková 1988 CZE Rehamedica Žacléř 31:00.8 13:57.7
121 60 / Ženy [ 566 ] Renata Pokorná 1974 CZE Landema Group s.r.o. 31:08.7 14:05.6
122 62 / Muži [ 568 ] Pavel Pokorný 1973 CZE Landema Group s.r.o. 31:14.0 14:10.9
123 61 / Ženy [ 587 ] Simona Vaňurová 1977 CZE Žacléř 31:25.5 14:22.4
124 63 / Muži [ 581 ] Pavel Tuček 1977 CZE Červený Kostelec 31:27.4 14:24.3
125 64 / Muži [ 561 ] Jiří Pilař 1956 CZE Farnost Josefov 31:38.3 14:35.2
126 62 / Ženy [ 610 ] Michaela Hainišová 1979 CZE Trutnov 31:44.5 14:41.4
127 63 / Ženy [ 584 ] Marie Urbanová 1970 CZE Náchod 31:55.7 14:52.6
128 64 / Ženy [ 650 ] Renata Kuťáková 1971 CZE Pro Charitu 32:03.3 15:00.2
129 65 / Ženy [ 553 ] Michaela Nývltová 1993 CZE Rehamedica Žacléř 32:14.4 15:11.3
130 66 / Ženy [ 630 ] Ekaterina Semgaikina 1985 UKR Náchod 32:40.0 15:36.9
131 67 / Ženy [ 555 ] Magdalena Otreba 1986 POL Rehamedica Žacléř 33:00.6 15:57.5
132 68 / Ženy [ 574 ] Veronika Surmayová 1994 CZE Rehamedica Žacléř 33:11.4 16:08.3
133 69 / Ženy [ 583 ] Michaela Ulčová 1990 CZE Jaroměř 33:21.7 16:18.6
134 65 / Muži [ 542 ] Jiří Kuťák 1966 CZE Ok Color 33:49.5 16:46.4
135 70 / Ženy [ 546 ] Helena Lešková 1989 CZE Velichovky 34:22.9 17:19.8
136 66 / Muži [ 614 ] Václav Horák 1963 CZE Hovrch 34:35.6 17:32.5
137 67 / Muži [ 559 ] Kamil Pečenka 1977 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 34:43.9 17:40.8
137 67 / Muži [ 622 ] Roman Šatava 2022 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 34:43.9 17:40.8
139 69 / Muži [ 531 ] Jiří Kabát 1972 CZE Rehamedica Žacléř 34:46.6 17:43.5
140 71 / Ženy [ 517 ] Eva Vlčková 1979 CZE Farnost Dvůr Králové nad Labem 35:24.2 18:21.1
140 71 / Ženy [ 627 ] Lenka Mazancová 1980 CZE Farnost Dvůr Králové Nad Labem 35:24.2 18:21.1
142 73 / Ženy [ 550 ] Veronika Miškay 1982 CZE Dark side 35:32.9 18:29.8
143 74 / Ženy [ 634 ] Irena Pečenková 1977 CZE farnost Dvůr Králové nad Labem 35:45.7 18:42.6
144 75 / Ženy [ 628 ] Veronika Matysková 1973 CZE Farnost Dvůr Králové Nad Labem 35:53.1 18:50.0
145 76 / Ženy [ 640 ] Jana Tichá 1973 CZE Farnost Josefov 36:10.3 19:07.2
146 77 / Ženy [ 522 ] Eva Hošková 1979 CZE Rehamedica Žacléř 36:46.6 19:43.5
147 78 / Ženy [ 520 ] Jitka Honsová 1973 CZE Rehamedica Žacléř 39:08.8 22:05.7
148 79 / Ženy [ 509 ] Agnieszka Czaja-Filipiak 1974 POL Rehamedica Žacléř 40:16.1 23:13.0
149 80 / Ženy [ 636 ] Zuzana Škrabková 1966 CZE FARNOST JOSEFOV 41:36.1 24:33.0
150 81 / Ženy [ 589 ] Nikola Volejníková 1992 CZE Rehamedica Žacléř 43:59.3 26:56.2
151 82 / Ženy [ 510 ] Dana Čápová 1975 CZE Rehamedica Žacléř 44:00.2 26:57.1
152 70 / Muži [ 515 ] Josef Fiala 1977 CZE Žihobce 44:37.7 27:34.6
153 83 / Ženy [ 560 ] Marie Pichová 1991 CZE Praha 44:47.7 27:44.6
154 71 / Muži [ 653 ] Jan Ladnar 1985 CZE Červený Kostelec 55:54.2 38:51.1
155 84 / Ženy [ 654 ] Lenka Ladnarová 1990 CZE Červený Kostelec 56:09.8 39:06.7