Běh pro Hospic

21.09.2019 Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1300m starší žáci celkem: 17, muži : 10, ženy: 7, kluci: 10, holky: 7 [html] [pdf]
650m mladší žáci celkem: 13, muži : 4, ženy: 9, kluci: 4, holky: 9 [html] [pdf]
650m nejml. žáci celkem: 24, muži : 24, ženy: 0, kluci: 24, holky: 0 [html] [pdf]
650m nejml. žákyně celkem: 23, muži : 0, ženy: 23, kluci: 0, holky: 23 [html] [pdf]
650m školáci celkem: 28, muži : 28, ženy: 0, kluci: 28, holky: 0 [html] [pdf]
650m školačky celkem: 19, muži : 0, ženy: 19, kluci: 0, holky: 19 [html] [pdf]
650m přípravka celkem: 31, muži : 16, ženy: 15, kluci: 16, holky: 15 [html] [pdf]
150m nejmladší celkem: 50, muži : 29, ženy: 21, kluci: 29, holky: 21 [html] [pdf]
2km celkem: 60, muži : 30, ženy: 30, Muži: 30, Ženy: 30 [html] [pdf]
10km (hlavní závod) celkem: 181, muži : 121, ženy: 60, Muži: 121, Ženy: 60 [html] [pdf]
5km celkem: 207, muži : 93, ženy: 114, Muži: 93, Ženy: 114 [html] [pdf]

startovní listina 1300m starší žáci

start ~ 09:15:04 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 17 účastníků ( 10 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
holky [300] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
kluci [301] Folc Tomáš CZE 2005 SK-Janske Lazně
holky [353] Hrušková Natálie CZE 2005 Běžím s Filipem
kluci [354] Klemeš Filip CZE 2005 Fitnessdk
holky [302] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
holky [303] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
holky [355] Metelková Michaela CZE 2005 OK99 Hradec Králové
holky [446] Nyklickova Veronika CZE 2005 BKL Machov
kluci [356] Potoček Vojtěch CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
kluci [304] Škoda Filip CZE 2005 Elektro Juránek, Červený Kostelec
holky [458] Vejdělková Sabina CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
kluci [ ] Vlček David CZE 2005 Lien s. r. o.
kluci [357] Vojtěch Vojtěch CZE 2004 SK Nové Město nad Metují
kluci [305] Wich Michal CZE 2005 BehamProHospicMost
kluci [306] Zeman Daniel CZE 2005 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [307] Zeman Martin CZE 2005 Hvězda Pardubice z.s.

startovní listina 650m mladší žáci

start ~ 09:30:52 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 13 účastníků ( 4 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [447] Daňková Tereza CZE 2007 Hronov
holky [468] Ernestová Sofie CZE 2007 Hajnice
holky [358] Ficencová Barbora CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
holky [308] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
holky [463] Hejzlarová Nikola CZE 2006 ZŠ Náchod - Plhov
kluci [359] Hornych Josef CZE 2007 Police nad Metují
holky [448] Hosnedlová Linda CZE 2007 Dobruška Atletika
holky [444] Kábrtová Sofie CZE 2007 Svinišťany
kluci [309] Kachlík Jakub CZE 2007 Kámoši z Kostelce
kluci [310] Křemenský Jan CZE 2007 Trutnov
holky [311] Kuťáková Diana CZE 2007 TJ Maratonstav Úpice
holky [495] Lepšová Johanka CZE 2007 Náchod
kluci [312] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea

startovní listina 650m nejml. žáci

start ~ 09:44:57 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 24 účastníků ( 24 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [435] Boháč Jara CZE 2009 Červený Kostelec
kluci [ ] Cejnar Tobiáš CZE 2008 FC Orel Rtyně
kluci [454] Doležal Adam CZE 2009 Trutnov
kluci [313] GEISLER PAVEL CZE 2009 Kámoši z Kostelce
kluci [ ] Holata Oliver CZE 2008 Liberec
kluci [ ] Horák Michal CZE 2008 TJ Sokol Studnice
kluci [491] Jiroušek Jakub CZE 2009 Třtice
kluci [314] Kaufman Lukáš CZE 2009 Pěkov
kluci [315] Kulda Jakub CZE 2008 ZŠ a MŠ Olešnice
kluci [316] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
kluci [360] Metelka Tomáš CZE 2008 OK99 Hradec Králové
kluci [457] Němec Matěj CZE 2009 Červený Kostelec
kluci [317] Oupic David CZE 2008 Trutnov
kluci [ ] Ptáček Štěpán CZE 2008 Hvězda Pardubice z.s.
kluci [269] Raim Ladislav CZE 2009 Nový Hradec
kluci [318] Renský Matěj CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
kluci [319] Ringel Zbynek CZE 2008 SK Rozkos Ceska Skalice
kluci [436] Řehák Vojtěch CZE 2009 Řeháci
kluci [361] Špelda David CZE 2008 Červený Kostelec
kluci [460] Špelda David CZE 2009 Tenis ČK
kluci [473] Štrof Michal CZE 2009 Rtyně Florbal
kluci [320] Tér Matěj CZE 2009 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [321] Tylš Ondřej CZE 2009 SK Rozkoš Česká Skalice
kluci [362] Vaněk David CZE 2009 BKL Machov

startovní listina 650m nejml. žákyně

start ~ 09:46:13 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 23 účastníků ( 0 mužů, 23 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [472] Bergerová Klaudie CZE 2008 Rtyně v Podkrkonoší
holky [322] Bubeníčková Simona CZE 2008 BKL Machov
holky [363] Elichová Noemi CZE 2009 Apache Loko Trutnov
holky [364] Erbanová Kateřina CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [323] Fišerová Sofie CZE 2008 Kaštánek
holky [325] Hejnová Anna CZE 2008 Velké Poříčí
holky [324] Hejnová Kateřina CZE 2008 Červený Kostelec
holky [365] Hornychová Lucie CZE 2009 Police nad Metují
holky [481] Jará Natálie CZE 2009 Červený Kostelec
holky [445] Kábrtová Tereza CZE 2009 Svinišťany
holky [366] Kodymová Kristina CZE 2008 Hradec Králové
holky [326] Konrátová Nela CZE 2009 BKL Machov
holky [494] Kumpoštová Karolína CZE 2008 Náchod
holky [327] Mikulová Růžena CZE 2008 -
holky [328] Mošnová Johanka CZE 2009 Červený Kostelec
holky [367] Paarová Natálie CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
holky [256] Pokoráková Eliška CZE 2009 Digital Media Publishing
holky [329] Renská Adéla CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
holky [482] Řiháková Tereza CZE 2008 Červený Kostelec
holky [330] Suchánková Eliška CZE 2009 Náchod
holky [331] Ševčíková Anežka CZE 2008 TJ Start Náchod
holky [474] Ulichová Sophie CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
holky [471] Wiesnerová Denisa CZE 2009 BKL Machov

startovní listina 650m školáci

start ~ 09:59:47 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 28 účastníků ( 28 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [483] Ansorge Michal CZE 2010 Kámoši z Kostelce
kluci [332] Fišer Michal CZE 2011 Kaštánek
kluci [333] Folc Ludvík CZE 2010 SK-Janske Lazně
kluci [334] Hainiš Pavel CZE 2011 Trutnov
kluci [335] Hovorka Antonín CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
kluci [336] Hůlka Vít CZE 2010 Ski Police nad Metují
kluci [368] Jirman Jakub CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
kluci [492] Jiroušek Jan CZE 2011 Třtice
kluci [490] Kábrt Vojtěch CZE 2010 Červený Kostelec
kluci [337] Kachlík Tomáš CZE 2011 Kámoši z Kostelce
kluci [369] Krtička Tomáš CZE 2011 --
kluci [338] Křemenský Filip CZE 2010 Trutnov
kluci [339] Kuťák Filip CZE 2010 TJ Maratonstav Úpice
kluci [340] Langpaul Patrik CZE 2011 CYKLO-SKI klub Polička
kluci [239] Machula kryštof CZE 2010 Bezděkov nad Metují
kluci [341] Mertlík František CZE 2010 Nové Město nad Metují 1
kluci [342] Mikula Ladislav CZE 2010 -
kluci [343] Nývlt Václav CZE 2011 Orel Rtyně
kluci [498] Rudolf Jonáš CZE 2010 HVĚZDA PARDUBICE Z.S.
kluci [488] Řihák Filip CZE 2010 Červený Kostelec
kluci [370] Souček Dominik CZE 2011 TJ Sokol Červený Kostelec
kluci [344] Stodůlka Vojtěch CZE 2010 Červený KOstelec
kluci [437] Suchý Jaroslav CZE 2011 Atletika Jaroměř
kluci [345] Šolc Jan CZE 2010 Červený Kostelec
kluci [371] Štancl Roman CZE 2010 Rašovice
kluci [372] Vejrek Tomáš CZE 2011 Orel Rtyně
kluci [346] Vít Vilém CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
kluci [373] Zemanek Daniel CZE 2010 mš Dvúr Kralove nad Labem

startovní listina 650m školačky

start ~ 10:01:16 , 2010 - 2011 , přihlášeno: 19 účastníků ( 0 mužů, 19 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
holky [347] Andresová Karin CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
holky [348] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
holky [349] Dostálová Vendula CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř
holky [374] Erbanová Michaela CZE 2010 SK Nové Město nad Metují
holky [350] Hejnová Klára CZE 2011 Velké Poříčí
holky [469] Hudečilová Barbora CZE 2010 Náchod
holky [351] Hůlková Adéla CZE 2010 Ski Police nad Metují
holky [268] Jará Sofie CZE 2011 Červený Kostelec
holky [255] Kultová Pavlína CZE 2010 Velké Svatoňovice
holky [480] Lelková Dorotka CZE 2010 Čolek Team Červený Kostelec
holky [477] Melišíková Viktorie CZE 2011 BKL Machov
holky [487] Řiháková Lucie CZE 2010 Červený Kostelec
holky [467] Stejskalová Sandra CZE 2011 SK Dolar Hajnice
holky [352] Strnadová Natálie CZE 2010 Olfin car Ski Team
holky [438] Suchá Tereza CZE 2010 Gym Jaroměř
holky [459] Špeldová Karolína CZE 2011 Červený Kostelec
holky [475] Ulichová Claudie CZE 2011 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
holky [264] Vítková Nela CZE 2011 ZŠ Náchod - Plhov
holky [265] Vítková Týna CZE 2011 ZŠ Náchod - Plhov

startovní listina 650m přípravka

start ~ 10:15:32 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 31 účastníků ( 16 mužů, 15 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [411] Antonín Wich CZE 2012 BehamProHospicMost
holky [486] Bergerová Žaneta CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [424] Blažek Daniel CZE 2012 ACS Rýchory
kluci [439] Boháč Honza CZE 2012 Červený Kostelec
holky [412] Bubeníčková Anna CZE 2013 BKL Machov
kluci [413] Dočkal Marek CZE 2012 BehamProHospicMost
kluci [426] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
kluci [466] Haderer Zdeněk CZE 2012 Červený Kostelec
kluci [414] Holata Tobik CZE 2013 Liberec
holky [252] Kábrtová Adélka CZE 2013 Náchod
holky [489] Kábrtová Karolína CZE 2013 Červený Kostelec
kluci [263] Kašpárek Tomáš CZE 2013 Náchod
holky [266] Králová Denisa CZE 2012 Malé Svatoňovice
kluci [452] Krejčí Mikuláš CZE 2012 TJ Orel
kluci [462] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [493] Machula Kristián CZE 2012 Bezděkov nad Metují
holky [415] Menclová Šárka CZE 2013 TJ Sokol Hradec Králové
holky [416] Mertlíková Alžběta CZE 2013 Nové Město nad Metují 1
holky [417] Mikulová Ludmila CZE 2012 -
kluci [241] Pokorák Ondřej CZE 2012 Červený Kostelec
kluci [440] Řehák Štěpán CZE 2012 Červená Hora
holky [496] Stodůlková Tereza CZE 2013 Červený Kostelec
holky [497] Stodůlková Zuzana CZE 2013 Červený Kostelec
holky [418] Strnadová Barbora CZE 2013 Gymnastika Trutnov
holky [419] Šolcová Selma CZE 2012 Červený Kostelec
holky [427] Špulaková Klára CZE 2012 Gramofon :-)
kluci [420] Švorc Štěpán CZE 2012 Jasenná
holky [421] Trneckova SARKA CZE 2013 Hradec Králové
kluci [422] Tylš Marek CZE 2012 SK Rozkoš Česká Skalice
holky [423] Tylšová Johana CZE 2013 SK Rozkoš Česká Skalice
kluci [428] Vejman Tobiáš CZE 2012 Červený Kostelec

startovní listina 150m nejmladší

start ~ 10:30:31 , 2014 a mladší , přihlášeno: 50 účastníků ( 29 mužů, 21 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [274] Andrš Matěj CZE 2016 Dobruška
kluci [275] Andrš Vojtěch CZE 2016 Dobruška
kluci [400] Antoš Víťa CZE 2018 Pentifull
kluci [429] Brych Richard CZE 2014 Dobřany
kluci [442] Břeň Antonín CZE 2017 Polička
holky [248] Círová Alice CZE 2015 Česká Skalice
kluci [401] Dočkal Tomáš CZE 2014 BehamProHospicMost
holky [247] Domáňová Lenka CZE 2014 MS Alšova Náchod
holky [402] Doubravová Adéla CZE 2017 Praha 13
kluci [450] Erlebach Jan CZE 2016 Stolín
kluci [465] Haderer Marek CZE 2015 Červený Kostelec
holky [430] Hambálková Evelína CZE 2017 Police nad Metují
holky [270] Hebká Beáta CZE 2016 Úpice
holky [403] Horníková Laura CZE 2014 TJ Kraso Náchod
kluci [484] Hosnedl Marek CZE 2016 Velké Poříčí
kluci [404] Hovorka Václav CZE 2014 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
holky [405] Hůlková Eliška CZE 2014 Ski Police nad Metují
holky [461] Janoušková Marie CZE 2016 Červený Kostelec
kluci [262] Kašpárek Filip CZE 2015 Náchod
kluci [431] Klapper Kryštof CZE 2018 žabí tým
kluci [406] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
kluci [267] Král David CZE 2016 Malé Svatoňovice
kluci [453] Krejčí Vojtěch CZE 2014 TJ Orel
holky [451] Krejčová Marie Anna CZE 2016 Červený Kostelec
kluci [441] Krtička Kryštof CZE 2016 --
kluci [432] Laštůvka Marek CZE 2016 Rtyně v Podkrkonoší
kluci [479] Melichar Pvel CZE 2017 TJ Sokol Batňovice
kluci [407] Mertlík Petr CZE 2015 Nové Město nad Metují 1
kluci [485] Mesner Filip CZE 2015 Zábrodí
holky [408] Nováková Nikola CZE 2014 Police nad Metují
holky [250] Pokoráková Anna CZE 2018 Červený Kostelec
kluci [246] Prislinger Theodor CZE 2018 Little Krakonosh
holky [409] Pšeničková Ingrid CZE 2015 Česká Skalice
holky [478] Pulkertová Štěpánka CZE 2015 Červený Kostelec
kluci [240] Raim adam CZE 2017 Nové Město nad Metují
kluci [449] Rais Dominik CZE 2018 Srch
holky [470] Rýglová Stella CZE 2015 BKL MACHOV
holky [443] Spano Giulia CZE 2014 Trutnov
holky [243] Svobodová Valika CZE 2014 Úpice
holky [455] Šenková Aneta CZE 2014 Červený Kostelec
holky [456] Šenková Nikola CZE 2014 Červený Kostelec
kluci [249] Šesták kryštof CZE 2016 Malé Svatoňovice
kluci [410] Šimek Jakub CZE 2014 Červený Kostelec
kluci [433] Špulák Matěj CZE 2015 Gramofon :-)
holky [499] Vantová Elis CZE 2014 Trutnov
kluci [434] Vejman Matyáš CZE 2014 Červený Kostelec
kluci [464] Vintr Šimon CZE 2014 ZŠ Náchod - Plhov
holky [476] Vintrová Zora CZE 2016 ZŠ Náchod - Plhov
kluci [254] Zeman Antonín CZE 2017 Nový Ples
holky [253] Zemanová Anna CZE 2015 Nový Ples

startovní listina 2km

start ~ 10:46:41 , bez omezení věku , přihlášeno: 60 účastníků ( 30 mužů, 30 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [200] Andres Tomáš CZE 1967 AGRO CS a.s.
Muži [226] Bárta Bohuslav CZE 1971 Farmet a.s.
Muži [242] Brejtr KRYŠTOF CZE 2006 Náchod
Ženy [425] Brychová Viktorie CZE 2012 BKL Machov
Ženy [245] Brynychová Klára CZE 2008 Náchod
Ženy [227] Břeňová Helena CZE 1991 Polička
Ženy [228] Cejnarová Eva CZE 1976 Farmet a.s.
Ženy [251] Cihlářová Julie CZE 2009 Nahořany 116
Ženy [229] Cihlářová Radka CZE 1979 AGRO CS a.s.
Muži [230] Dvořáček Aleš CZE 1989 Farmet a.s.
Ženy [201] Eimerová Irena CZE 1987 Náchod
Muži [231] Forró Ferdinand CZE 1962 Wimex
Muži [202] Hájek Rudolf CZE 1979 Praha 10, Dubeč
Muži [203] Hájek Rudolf CZE 2011 Praha 10, Dubeč
Ženy [204] Hůlková Pavlína CZE 1969 Červený Kostelec
Muži [272] Hyrč Drahoš CZE 1956 Nové Město nad Metují
Ženy [205] Kábrtová Radka CZE 1981 AGRO CS a.s.
Muži [271] Korec Václav CZE 1952 Náchod
Muži [206] Kozel Petr CZE 2009 Slatina nad Úpou
Ženy [207] Kozlová Doubravka CZE 2005 Slatina nad Úpou
Ženy [170] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
Muži [260] Kuhn František CZE 2006 TJ Sokol Maratonstav Úpice
Muži [208] Kulda Filip CZE 2005 TJ Sokol Olešnice
Muži [258] Kumpošt Daniel CZE 2006 Naruto runners 51
Ženy [261] Langerová Petra CZE 1985 Srch
Muži [209] Líbal Vojta CZE 2007 Jameson team
Ženy [210] Líbalová Markéta CZE 1976 Jameson team
Ženy [ ] Machová Eva CZE 1969 Jizerská lékárna
Ženy [211] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [212] Malá Kateřina CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
Muži [213] Mencl Miloš CZE 1988 Royal Sport Team Hradec K.
Muži [177] Metelka Pavel CZE 1968 Hradec Králové
Muži [232] Michalík Jan CZE 1995 Bohuslavice
Muži [214] Mikula Kamil CZE 1978 -
Muži [189] Mikula Tobiáš CZE 1999 Trutnov
Ženy [215] Mikulová Marie CZE 1978 -
Ženy [233] Ostrá Veronika CZE 1996 Nové Město nad Metují
Muži [234] Ostrý Lukáš CZE 1992 Nové Město nad Metují
Muži [237] Ostrý Radek CZE 1962 Nové Město nad Metují
Muži [216] Petrů Aleš CZE 1979 NÁCHOD
Ženy [235] Pchálková Zuzana CZE 1968 Farmet a.s.
Ženy [698] Ptáčková Eliška CZE 2001 Česká Čermná
Muži [217] Ringel Zbyněk CZE 1979 AGRO CS a.s.
Muži [257] Rudolf Marek CZE 2007 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [238] Řehák Ondřej CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
Muži [ ] Řehák ondřej CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Shejbalová Veronika CZE 2003 SK Plhov Náchod
Ženy [236] Staňková Anežka CZE 2006 Spy
Ženy [218] Strnadová Natálie CZE 2010 Olfin car Ski Team
Ženy [219] Suchánková Monika CZE 1975 Náchod
Muži [220] Šolc Jan CZE 1978 Liboc
Ženy [221] Tunklova Pavla CZE 1994 Hostinne
Ženy [681] Vávrová Kateřina CZE 1986 Trutnov
Muži [222] Vích Adam CZE 2008 Hvozdnice
Ženy [223] Víchová Petra CZE 1981 Hvozdnice
Ženy [244] Volná Lenka CZE 1972 Náchod
Ženy [ ] Volná Sára CZE 1997 Náchod
Muži [224] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [259] Vrzáček Matěj CZE 2005 Naruto runners 51
Ženy [225] Wichová Dagmar CZE 1976 BehamProHospicMost

startovní listina 10km (hlavní závod)

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 181 účastníků ( 121 mužů, 60 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [10] Antoš Michal CZE 1990 Astratex
Muži [176] Babka Zdeněk CZE 1981 Trutnov
Muži [11] Baláš Martin CZE 1973 Run4run
Muži [12] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
Muži [183] Baranyuk Pavel CZE 2000 Popoplujem
Ženy [113] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
Ženy [13] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
Ženy [14] Batova Eliska CZE 1992 Litomyšl
Ženy [114] Bernardová Terezie CZE 2003 Náchod
Ženy [15] Bláhová Jana CZE 1976 Trutnov
Muži [115] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
Muži [184] Bohuš Martin CZE 2000 Popoplujem
Ženy [9] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
Muži [16] Bruna Petr CZE 1985 Prostějov
Ženy [116] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
Ženy [17] Březinová Alena CZE 1979 run4run
Muži [18] Bubák David CZE 1973 Červený Kostelec
Ženy [19] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
Muži [117] Buřil František CZE 1966 Vidochov
Ženy [118] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
Muži [175] Cír Filip CZE 1983 Česká Skalice
Muži [20] Cöger Martin CZE 1994 Náchod
Muži [181] Čepelka Oldřich CZE 1948 Loudové
Muži [21] Číla Martin CZE 1962 basketbal lokomotiva liberec
Ženy [22] Čílová Veronika CZE 1963 Jizerská lékárna
Ženy [23] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [24] Dočekalová Klára CZE 1992 Česká Skalice
Muži [25] Domáň Ladislav CZE 1949 Vella Náchod
Muži [26] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
Ženy [27] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
Muži [28] Doubek Tomáš CZE 1987 CYKLO-SKI klub Polička
Muži [29] Drobek Jindřich CZE 1971 Jameson team
Ženy [30] Dušková Adéla CZE 1991 DZS Náchod
Muži [160] Eliáš Petr CZE 1960 Hvězda SKP Pardubice
Muži [119] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Ženy [159] Fidlerová Jana CZE 1975 Ženy sobě
Ženy [31] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
Muži [32] Florian Tomáš CZE 1979 Integraf running team
Ženy [33] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
Muži [158] Friede Jan CZE 1977 Wikov
Muži [34] Gajdoš Dušan CZE 1973 Červený Kostelec
Ženy [35] Gloserová Alena CZE 1969 Police nad Metují DD
Muži [120] Gothard Tomáš CZE 1968 Plachtani
Ženy [121] Gothardová Petra CZE 1970 Plachtani
Muži [38] Habr Jan CZE 1987 DZS Náchod
Muži [122] Habr Lukáš CZE 1985 DZS Náchod
Muži [36] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
Muži [37] Habr Petr CZE 1965 Žernov pro radost
Muži [39] Hakl Radek CZE 1969 Loudalové
Ženy [182] Hanušová Kamila CZE 1983 Lhota pod Hořičkami
Ženy [40] Hanušová Lada CZE 1981 Náchod
Muži [124] Hanzl Jaroslav CZE 1978 SKH Královehradeckého kraje
Muži [123] Hanzl Vladimír CZE 1996 Starkoč 101
Ženy [41] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
Muži [42] Harant Jan CZE 1974 AGRO CS a.s.
Ženy [43] Harantová Petra CZE 1982 AGRO CS a.s.
Muži [44] Hejna Leoš CZE 1974 SKH Královehradeckého kraje
Muži [125] Hejna Ondřej CZE 2002 Červený Kostelec
Muži [162] Hejzlar David CZE 1998 Postřelený kachny
Muži [45] Heller Tomáš CZE 1981 Hradec Králové
Ženy [46] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
Ženy [47] Hilscherová Barbora CZE 1982 Vlásenka 2, Česká Metuje
Ženy [48] Holatová Petra CZE 1980 Liberec
Muži [49] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
Muži [50] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
Muži [51] Horák Michal CZE 1975 COLAS CZ a.s.
Muži [185] Hůlek Martin CZE 2000 Nové Město nad Metují
Muži [52] Janoušek Zbyněk CZE 1985 Kosma
Muži [3] Jelen Pavel CZE 1991 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [191] ježek jan CZE 1974 Náchod
Ženy [126] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
Muži [127] Kábrt Daniel CZE 1998 Sokol Studnice
Muži [53] Kalkus Roman CZE 1980 Run4Fun Hradec Králové
Ženy [157] Kanerova Lucie CZE 1975 Ertika copy shop
Muži [54] Kaválek David CZE 2000 Nové Město nad Metují
Ženy [55] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
Muži [161] Kligl Lukáš CZE 1997 Potrefený kachny
Muži [56] Klimeš Jiří CZE 1961 AC Náchod
Muži [174] Koliska Daniel CZE 1999 Batňovice
Muži [57] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
Muži [58] Kopecký Michal CZE 1985 Jaroměř
Muži [59] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Muži [154] Kotlan Ivan CZE 1999 Náchod
Muži [60] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Muži [171] Koutník Lumír CZE 1967 AO Spartak Vrchlabí
Ženy [8] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Muži [2] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
Ženy [61] Králová Iva CZE 1982 Mladé Buky
Ženy [62] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
Muži [63] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
Muži [64] krtička Michal CZE 1973 Wikov
Muži [1] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
Muži [65] Kubák Ladislav CZE 1972 SKP Trutnov
Muži [128] Kubeček Ladislav CZE 1991 Farmet a.s.
Muži [66] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
Ženy [67] Kuldová Veronika CZE 1993 Cerveny Kostelec
Muži [155] kunrt Jaroslav CZE 1975 SK Dolar Hajnice
Muži [156] Kunrt Miroslav CZE 1949 TJ Liga 100 Olomouc
Muži [129] Kuřík Jiří CZE 1950 Orel Studenec
Muži [130] Kyrcz Radim CZE 1990 Farmet a.s.
Muži [131] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži [178] Leplt Jiří CZE 1961 Pivovar Miletín
Muži [192] Linhart Lukáš CZE 1989 Nové Město nad Metují
Muži [68] Louženský Jan CZE 1953 Moravany
Muži [132] Macek Daniel CZE 1979 AGRO CS a.s.
Muži [69] MACEK PETR CZE 1968 KAMAPETR
Ženy [70] Macháčková Blanka CZE 1986 Erika copy shop
Ženy [133] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
Muži [134] Málek Miroslav CZE 1995 Velké Poříčí
Muži [71] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [72] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Muži [73] Máslo Václav CZE 1968 Žďárecká 614
Muži [74] Matějíček Luboš CZE 1962 Hovrch
Muži [135] Matuška Martin CZE 1980 Run4run
Muži [75] Matuška Václav CZE 1969 Velká Jesenice
Muži [136] May Petr CZE 1985 Farmet a.s.
Muži [137] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
Muži [76] Metelka Josef CZE 1944 SKI Police nad Metují
Ženy [138] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
Muži [77] Michl Miroslav CZE 1991 Náchod
Muži [78] Míl Tomáš CZE 1971 HELLA stínící technika
Muži [79] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
Muži [80] Nečas Josef CZE 1958 Klub Upice
Ženy [173] Němečková ivona CZE 1974 Červený Kostelec KUKO s.r.o.
Ženy [81] Novotná Denisa CZE 1992 Mokrý banditi
Muži [82] Novotný Dawe CZE 1987 Mokrý Banditi
Ženy [83] Nývltová Eliška CZE 1994 Červený Kostelec
Muži [139] Pavel Lukáš CZE 1990 Erika copy shop
Muži [84] Pešek Martin CZE 1967 Náchod
Muži [85] Petrů Pepek CZE 1986 Hasiči města Náchoda
Muži [86] Petržílek Zdeněk CZE 1955 KRB Chrudim
Muži [4] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
Ženy [87] Poklopová Martina CZE 1971 Žacléř
Muži [88] Poláček Jan CZE 1968 Náchod
Muži [164] Presse Michal CZE 1991 yolo band
Muži [89] Prokop Lubomír CZE 1973 Z HECU
Muži [90] Prokop Michal CZE 1973 Poříčští orli
Muži [140] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
Muži [91] Renský Michal CZE 1979 Run4run
Ženy [141] Richtrová Eva CZE 1993 Ž3 Sport
Muži [142] Rychtera Václav CZE 1993 Pinkpower_Pšánky
Muži [179] Sádlo Dominik CZE 1995 SK Nové Město nad Metují
Muži [92] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
Muži [93] Smola Josef CZE 1980 Náchod
Muži [143] Staněk Jan CZE 1989 Svrchované království Bohdašínské
Muži [94] Stehlík Jirka CZE 1966 Rádoby
Ženy [144] Stehlíková Kateřina CZE 1995 Náchod
Ženy [95] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
Muži [96] Stodůlka Miroslav CZE 1978 Červený Kostelec
Ženy [97] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
Ženy [98] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
Ženy [99] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
Muži [153] Šinták Petr CZE 1986 Slavoňov
Muži [6] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
Muži [145] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
Muži [180] Štěpán václav CZE 1990 Bražecký mládenci
Ženy [100] Štěpová Adéla CZE 1993 Hradec Králové
Ženy [101] Švorcová Marie CZE 1981 Jasenná
Muži [146] Tér Josef CZE 1995 Velké Poříčí
Ženy [102] Tojnarová Jolana CZE 1982 J and M
Muži [147] Tylš Martin CZE 1979 AGRO CS a.s.
Ženy [103] Tylšová Pavlína CZE 1980 Báječné ženy v běhu
Muži [148] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
Ženy [104] Vacková Hana CZE 1956 TJ Sokol Starkoč
Muži [105] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži [149] Vanta Josef CZE 1962 TriClub Dobruška
Muži [172] Vašíček Martin CZE 1971 Maratonstav Úpice
Muži [ ] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [106] Vítková Klára CZE 1982 run4run
Ženy [107] Vítková Veronika CZE 1989 Nahořany
Ženy [108] Vítová Markéta CZE 1982 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
Muži [5] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Ženy [109] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
Muži [163] Voborník Dominik CZE 1999 Náchod
Muži [110] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
Ženy [7] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
Ženy [111] Zelenková Jana CZE 1981 TJ Sokol Žernov
Muži [150] Zeleny Vladimir CZE 1976 SDH Běloves
Muži [151] Zima Pavel CZE 1971 AGRO CS a.s.
Muži [112] Zoubek Michal CZE 1976 ERIKA COPY SHOP
Ženy [152] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop

startovní listina 5km

start ~ 11:00:56 , bez omezení věku , přihlášeno: 207 účastníků ( 93 mužů, 114 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [500] Adámek Daniel CZE 1999 OCR PARDUBACI
Muži [501] Andrš Martin CZE 1985 Dobruška
Ženy [502] Antošová Tereza CZE 1991 Hradec Králové
Muži [503] Balcar Jan CZE 1990 PS Náchod-Kamenec
Ženy [504] Benešová Štěpánka CZE 2003 Náchod
Ženy [505] Beranová Martina CZE 1980 Wimex
Muži [506] Bergmann Richard CZE 1971 Červený Kostelec
Ženy [685] Bernardová Tereza CZE 1983 Hronov
Muži [507] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Run4run
Ženy [695] Bohadlová Kateřina CZE 2004 Žďárky
Ženy [666] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Ženy [666] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Muži [508] Brož Jan CZE 1968 Náměrka
Muži [610] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
Ženy [509] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
Muži [510] Burian Pavel CZE 1987 Wimex
Muži [611] Cvejn Tomáš CZE 2003 Náchod
Muži [511] Čapek Roman CZE 1979 Cannibal team Náchod
Ženy [512] Čapková Barbora CZE 1988 Cannibal team
Muži [513] Čermák Michal CZE 1980 Náchod
Ženy [514] Čermáková Aneta CZE 1987 Náchod
Muži [515] Černohorský Patrik CZE 2004 Červený Kostelec
Muži [516] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
Muži [517] Divišek Jiří CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [518] Dočkalová Eva CZE 1979 BehamProHospicMost
Muži [519] Doležal Jakub CZE 1974 Fit RUN Hronov
Muži [520] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [612] Eliášek Jiří CZE 1969 Kobra Hradec Králové
Ženy [521] Faltová Denisa CZE 1993 Červený Kostelec
Ženy [613] Fendrychova Renata CZE 1974 Run4run
Ženy [522] Fléglová Kateřina CZE 1974 Wimex
Ženy [523] Fléglová Tereza CZE 1998 Wimex
Muži [524] Flídr Richard CZE 1970 Hradec Králové
Ženy [525] Flídrová Gabriela CZE 1973 Hradec Králové
Muži [526] Górski Pavel CZE 1978 AGRO CS a.s.
Ženy [527] Hadererová Markéta CZE 1989 AGRO CS a.s.
Ženy [528] Hainišová Michaela CZE 1979 Trutnov
Muži [529] Hakl Denis CZE 2004 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [614] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
Muži [615] Hanzl Patrik CZE 2005 SKH Královehradeckého kraje
Ženy [530] Hanzlová Irena CZE 1962 Wimex
Ženy [531] Havlíková Kateřina CZE 1998 Wimex
Ženy [616] Hebká Pavla CZE 1980 Úpice
Muži [532] Hebký Petr CZE 1977 Úpice
Ženy [617] Hejnová Lucie CZE 1988 OREL Rtyně v Podkrkonoší
Muži [533] Hladík Pavel CZE 1996 Hvězda Pardubice z.s.
Ženy [618] Hlaváčková Andrea CZE 1995 Miskolezy
Ženy [534] Hofmannová Blažena CZE 1956 Wimex
Ženy [535] Holečková Žaneta CZE 1976 Červený Kostelec
Ženy [619] Horáková Anežka CZE 1995 Náchod
Ženy [186] Horáková Johana CZE 1991 Kočičky
Ženy [187] Horáková Václava CZE 2001 Vrchoviny
Ženy [536] Hornychová Hana CZE 1976 Wimex
Ženy [537] Hovorková Petra CZE 1976 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Muži [620] Hrubý Lukáš CZE 2003 Hronov, Velký Dřevíč
Muži [ ] Hruška Ladislav CZE 1989 HBN
Muži [ ] Hruška Ladislav CZE 1956 HBN
Muži [689] Hruška Ladislav CZE 1956 Červený Kostelec
Muži [690] Hruška Ladislav CZE 1989 Červený Kostelec
Muži [674] Hudcovic Tomáš CZE 1965 SK Nové Město nad Metují
Muži [538] Hůlek Jan CZE 1998 Červený Kostelec
Ženy [539] Janatková Iva CZE 1979 Náchod
Muži [540] Janeček Jiří CZE 1972 AGRO CS a.s.
Ženy [541] Janovská Iveta CZE 1977 Ženy v běhu
Ženy [686] Janovská Klára CZE 2004 Kramolna
Muži [621] Jansa Ondřej CZE 1998 Hronov
Muži [542] Jarolímek Dan CZE 2003 Bílá Třemešná
Muži [543] Jarolímek Pavel CZE 1969 Bílá Třemešná
Ženy [688] Ježková Bára CZE 2004 Náchod
Muži [668] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
Muži [668] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
Ženy [544] Jirková Kristýna CZE 1996 Hronov
Ženy [680] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Muži [622] Jungwirth Karel CZE 1982 JSDH Lipí
Ženy [623] Jüptnerová Jana CZE 1988 Velké Poříčí
Muži [624] Kábrt Vojtěch CZE 1983 Červený Kostelec
Ženy [625] Kalandrová Jana CZE 1984 Jaroměř
Ženy [626] Kalousková Lucie CZE 1978 Žďár nad Metují
Muži [627] Kašpar Martin CZE 1979 MK Modrá hvězda
Ženy [545] Kaufmanová Petra CZE 1980 Wimex
Ženy [628] Kaválková Klára CZE 2006 Dolní Radechová
Ženy [546] Kavanová Klára CZE 1978 Wimex
Muži [547] Kejzlar Fredy CZE 2016 Kladno
Ženy [548] Kejzlarová Anna CZE 1992 Kladno
Muži [629] Klapper Martin CZE 1981 žabí tým
Muži [549] Klimek Ondřej CZE 1986 Wimex
Ženy [630] Koděrová Kristýna CZE 1989 Praha
Muži [631] Kodym Petr CZE 1976 Hradec Králové
Ženy [550] Kolisková Monika CZE 1978 Červený Kostelec
Ženy [673] Kopčilová Markéta CZE 1975 run4fun
Muži [551] Kozák Milan CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [632] Krátký Aleš CZE 1993 Farmet a.s.
Muži [662] Krtička Štěpán CZE 1984 --
Ženy [552] Křemenská Jana CZE 1978 Trutnov
Muži [553] Křemenský Radek CZE 1971 Trutnov
Muži [633] Kubeček Ladislav CZE 1962 Maratonstav Úpice
Ženy [634] Kubečková Radka CZE 1969 Maratonstav Úpice
Muži [670] kulda Jiří CZE 2002 TJ Maratonstav Úpice
Muži [554] Kulda Martin CZE 1976 Úpice
Ženy [555] Kulhavá Petra CZE 1976 ŽENY V BĚHU
Ženy [ ] Kupková Markéta CZE 2002 Kočičky
Muži [556] Kuťák Jiří CZE 1966 OK COLOR
Muži [557] Kuťák Tomáš CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [558] Kuťáková Kateřina CZE 1976 Úpice
Ženy [559] Kutíková Dagmar CZE 1976 Bukovice
Muži [560] Kutnar Michal CZE 1986 Mokrý Banditi
Muži [635] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
Ženy [636] Lemfeldová Petra CZE 2002 Hronov
Ženy [561] Linhardtová Veronika CZE 1977 Wimex
Muži [637] Ludvík Petr CZE 1949 Maratonstav Úpice
Muži [562] Lukáš Ondřej CZE 2003 BATIST Medical
Muži [563] Lukášek Vincent CZE 1998 BULOWAAH
Ženy [564] Lukášová Ivana CZE 1969 Červený Kostelec
Ženy [565] Macurová Nikola CZE 1998 Hronov
Muži [566] Macháň Miroslav CZE 1988 Náchod
Muži [567] Machula Radek CZE 1969 Wimex
Ženy [568] Majorová Kateřina CZE 1987 Mattoni FreeRun Pardubice
Ženy [569] Manová Kateřina CZE 1992 Velké Poříčí
Ženy [660] Matějková Marta CZE 1983 Praha
Ženy [638] Matušková Jana CZE 1969 Velká Jesenice
Ženy [570] Mertlíková Magdalena CZE 1975 Nové Město nad Metují 1
Ženy [571] Mišovičová Alena CZE 1994 Trutnov
Ženy [572] Mošnová Petra CZE 1969 Červený Kostelec
Ženy [693] Možíšová Radka CZE 1989 HBN
Ženy [573] Mrkousová Lenka CZE 1993 Velké Poříčí
Muži [639] Müller Radim CZE 1979 AGRO CS a.s.
Ženy [574] Nechanická Karin CZE 1976 Hradec Králové
Muži [676] Němec Matěj CZE 1987 Červený Kostelec
Ženy [661] Neumannová Johana CZE 1997 Nové Město nad Metují
Muži [699] Neznámý Závodník CZE 1980 Prosím stav se u časomíry
Ženy [575] Nováková Markéta CZE 2001 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [640] Nývlt Ondřej CZE 1980 Červený Kostelec
Muži [576] Oupic Martin CZE 1967 Trutnov
Ženy [577] Paslerová Linda CZE 1976 Ženy v běhu
Muži [578] Pelc Lukáš CZE 1993 Červený Kostelec
Ženy [641] Peterková Alena CZE 1996 Česká Skalice
Ženy [665] Petr Ernestová Zuzana CZE 1972 SK Dolar Hajnice
Muži [579] Pícha Jan CZE 1984 Wimex
Ženy [580] Pišlová Martina CZE 1976 Červený Kostelec
Ženy [642] Podaná Dana CZE 1972 Farmet a.s.
Ženy [643] Podaná Dora CZE 2002 Farmet a.s.
Muži [667] Pokorák Michal CZE 1983 Digital Media Publishing
Ženy [581] Pokorná Renata CZE 1974 Česká skalice
Muži [582] Pokorný Pavel CZE 1973 Praha 4
Ženy [583] Polická Kateřina CZE 1980 Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Pritchard Eva CZE 1979 Hradec Králové
Muži [584] Prouza Filip CZE 2002 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy [585] Prouzová Dominika CZE 2001 Velké Svatoňovice
Ženy [586] Přibylová Petra CZE 1986 Hoky z Vršovky
Ženy [697] Přibylová Regina CZE 2005 LK Broumov
Ženy [587] Raková Lenka CZE 1976 Wimex
Ženy [672] Ročková věra CZE 1978 hronov
Muži [588] Runštuk David CZE 1982 AGRO CS a.s.
Muži [644] Rut Jiří CZE 2001 HC Sršni Velké Poříčí
Muži [645] Rut Martin CZE 2003 Velké Poříčí
Ženy [589] Rýglová Nela CZE 1989 Machov
Ženy [590] Řeháková Milada CZE 1963 Wimex
Ženy [675] Sádlová Adéla CZE 2001 SK Nové Město nad Metují
Muži [591] Secký Michal CZE 1999 Jaroměř
Muži [682] Sedlaček Jan CZE 2004 SK Plhov Náchod
Ženy [646] Sedláčková Petra CZE 1987 Zvole
Ženy [684] Sedláčková Zuzana CZE 2003 SK Nové Město nad Metují
Ženy [683] Shejbalová Eliška CZE 2001 SK Plhov Náchod
Muži [647] Sichrovský Benjamin CZE 2000 Náchod
Ženy [592] Skládalová Radka CZE 1975 ŽENY V BĚHU
Ženy [648] Smutná Barbora CZE 2004 Hronov
Muži [649] Staněk Antonín CZE 2002 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
Muži [671] staněk Pavel CZE 1970 Spy
Ženy [593] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Ženy [594] Stryalová Pavlína CZE 2000 Náchod
Muži [679] Středa Ondřej CZE 2002 Červený Kostelec
Ženy [595] Suchánková Andrea CZE 1999 Jaroměř
Muži [663] Suchý Jaroslav CZE 1981 Krabčice
Ženy [596] Šimková Michaela CZE 1986 Červený Kostelec
Ženy [650] Škopová Vlasta CZE 1977 Hronov
Muži [597] Špringr Zdeněk CZE 1957 Maratonstav Úpice
Ženy [598] Špringrová Ivona CZE 1992 Maratonstav Úpice
Muži [651] Šulc Petr CZE 1964 Farmet a.s.
Ženy [664] Šulcová Veronika CZE 1971 Farmet a.s.
Ženy [599] Térová Karolína CZE 2004 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [652] Tihelka Lukáš CZE 1992 Dobruška
Ženy [653] Tihelková Tereza CZE 1993 Dobruška
Muži [691] Tomáš Jan CZE 2008 Nové Město nad Metují
Ženy [600] Tunklová Petra CZE 1991 Česká Skalice
Ženy [601] Tykalov Marie CZE 1990 Báječné ženy v běhu
Ženy [603] Tylšová Anna CZE 2006 ZŠ Náchod - Plhov
Ženy [602] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Ženy [654] Urbanová Marie CZE 1970 Náchod
Ženy [687] Valdivieso Elisabeth CZE 1980 Eva.es.
Muži [694] Važan Michael CZE 2004 TJ Sokol Police nad Metují
Muži [655] Vencl Václav CZE 1973 SPACE
Ženy [656] Venclová Markéta CZE 1976 SPACE
Ženy [692] Veselá Kristýna CZE 2004 LK Broumov
Ženy [604] Viková Petra CZE 1981 Úpice
Muži [605] Vlček Michal CZE 1971 Wimex
Muži [606] Vlček Michal CZE 1995 Wimex
Ženy [696] Voborníková Anežka CZE 1990 SK Lipí
Muži [607] Vomocil Jan CZE 1986 Trutnov
Muži [669] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Muži [190] Vosáhlo Vít CZE 2000 LOKO TRUTNOV
Muži [657] Zemanek Petr CZE 1969 Dvůr Králové nad Labem
Ženy [608] Zemanová Denisa CZE 1988 Nový Ples
Ženy [677] Zikmundová Anna CZE 1993 Náchod
Ženy [678] Zikmundová Hana CZE 1964 Run4run
Ženy [609] Zítková Dagmar CZE 1974 AGRO CS a.s.
Muži [658] Žaluda Jan CZE 1998 SK Nové Město nad Metují
Ženy [659] Žďárská Marcela CZE 1976 AGRO CS a.s.