27.08.2017 Teplice nad Metují
LA SPORTIVA CROSS
|
celkem: 309 , muži : 223, MA: 66, MC: 39, junior: 16, ženy: 86, ZA: 33, MB: 80, juniorky: 9, ZC: 15, MD: 16, ZB: 21, ZD: 8, ME: 6 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 09:30:00
, 2007 a starší
,
přihlášeno: 309 účastníků
(
223 mužů,
86 žen)
11 km, hlavní závod dospělých.
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MA | 10 | Adámek Samuel | CZE | 1992 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MC | 11 | Aleš Mareček | CZE | 1975 | | |
junior | 362 | Alvarez Josef | CZE | 2004 | Spartak Police nad Metují | Hlavňov |
ZA | 12 | Alžběta Koláříková | CZE | 1990 | Pijatlon | |
MB | 13 | Antonín Hrdina | CZE | 1986 | TJ ČZU Praha | |
juniorky | 14 | Babeta Prášilová | CZE | 1999 | | |
MB | 257 | Balcar Michal | CZE | 1985 | Runsport Team | Červený Kostelec |
ZA | 263 | Bambuchová Markéta | CZE | 1992 | | |
MC | 355 | Bednář Pavel | CZE | 1968 | ŠNECI na MAX | Liberec |
MB | 274 | Beneš Petr | CZE | 1983 | HOCK horolezecký oddÃl | Červený Kostelec |
ZC | 15 | Benešová Jolana | CZE | 1969 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Bezděkov Nad Metují |
juniorky | 16 | Benešová Nikol | CZE | 1999 | Redpoint Eleven Team | Bezděkov nad Metují |
MB | 227 | Beran Jan | CZE | 1983 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
MC | 17 | Bergmann David | CZE | 1974 | Hradec Králové | Hradec Králové |
ZC | 318 | Bindicsová Markéta | CZE | 1970 | SKAJP | Černošice |
MA | 262 | Blahuta Tomáš | CZE | 1992 | Ostrava | Ostrava |
MA | 293 | Boháč Ladislav | CZE | 1992 | Velké PoÅ™ÃÄà | Velké Poříčí |
MB | 259 | Brož Radek | CZE | 1984 | Trutnov | Trutnov |
MA | 277 | Bubeník Michal | CZE | 1991 | Pardubice | Pardubice |
MB | 18 | Buka Tomáš | CZE | 1980 | Trutnov | Trutnov |
MB | 352 | Buri Vojtech | CZE | 1978 | Jablonec | Jablonec |
MB | 365 | Capanda Filip | CZE | 1980 | | |
MB | 317 | Chlup Roman | CZE | 1985 | HMK TJ10 | Boskovice |
ZA | 19 | Doležalová Libuše | CZE | 1988 | Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
MC | 237 | Domanski Jaroslaw | POL | 1972 | biegamdlazdrawia.pl | |
ZB | 364 | Drakalová Hana | CZE | 1985 | | |
MB | 313 | Drygalski Henryk | CZE | 1979 | Trutnov | Trutnov |
MB | 240 | Duch Miroslav | CZE | 1979 | Jestřebí Hory | Havlovice |
MB | 202 | Dudziński Marcin | POL | 1978 | Sudeckie Wycieczki Biegowe | Wałbrzych |
MA | 20 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Páslerův statek Bischofstein | Červený Kostelec |
ZA | 312 | Dupalová Dominika | CZE | 1988 | LOKAL BLOK | Praha 8 |
MA | 212 | Dvořák Marek | CZE | 1992 | HORO ČT | |
MC | 22 | Dvořák Martin | CZE | 1972 | HO TJ Sokol Stěžery | Stěžery |
MB | 248 | Dvořák Pavel | CZE | 1982 | | |
ZD | 246 | Dvořáková Eva | CZE | 1955 | | |
ZB | 23 | Dvořáková Helena | CZE | 1985 | PÃsek | Písek |
ZA | 24 | Dvořáková Lucie | CZE | 1993 | Police nad Metují | Police nad Metují |
MB | 146 | Dycka Jan | CZE | 1980 | Podrážek | Podrážek |
MA | 21 | Důrek Milan | CZE | 1991 | Ž3 Sport | Velký Třebešov |
MA | 363 | Edr Martin | CZE | 1990 | Kutná Hora | Kutná Hora |
MD | 252 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Náchod | Náchod |
MB | 324 | Elstner Martin | CZE | 1978 | | |
MC | 25 | Erik Krumphanzl | CZE | 1975 | Odolov | |
MA | 279 | Fajfrlík Karel | CZE | 1988 | Rock Point | |
MC | 27 | Farář Martin | CZE | 1977 | Veselejší Farář | Josefův Důl |
MA | 337 | Feix Radim | CZE | 1989 | Tendom | |
MA | 1 | Fejfar Ondřej | CZE | 1989 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
MB | 272 | Felzmann Daniel | CZE | 1985 | | |
MA | 327 | Fendrych David | CZE | 1992 | HK Choceň | |
MB | 301 | Fichtner Adam | CZE | 1985 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Teplice nad Metují |
ZC | 28 | Flašarová Lenka | CZE | 1972 | Náchod | Náchod |
MB | 29 | Folwarczný Bronislav | CZE | 1984 | Ostrava Poruba | Ostrava Poruba |
ZD | 208 | Friebelová Eva | CZE | 1962 | TJ Maratonstav Úpice | Havlovice 162 |
MA | 280 | Groh Radar | CZE | 1989 | Hudy | Vrchlabí |
MB | 283 | Gromus Daniel | CZE | 1978 | HO Rýmařov | Rabštejnská Lhota |
ZA | 30 | Grísová Barbora | SVK | 1994 | Beh večernou Žilinou | Žilina |
ZA | 31 | Güntherová Jitka | CZE | 1988 | HO Loko Beroun | Loděnice |
MC | 266 | Hamáček Jiří | CZE | 1973 | Broumov | Broumov |
MA | 32 | Hanousek Jakub | CZE | 1991 | Braník | Braník |
MA | 334 | Hanuš Jan | CZE | 1988 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MA | 334 | Hanuš Jan | CZE | 1988 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
ZC | 256 | Hanzlová Markéta | CZE | 1973 | Svaz českých Bohémů | Kramolna |
ZD | 241 | Hauschková Dagmar | CZE | 1965 | kancelář starostky Police nad Metují | Police nad Metují |
ZD | 330 | Havalcová Hana | CZE | 1962 | ametek hoby team | Teplice nad Metují |
ZB | 33 | Havalcová Žaneta | CZE | 1983 | Praha | Praha |
ME | 333 | Havalec Štefan | CZE | 1957 | Náchod | Náchod |
MC | 251 | Havel Lukáš | CZE | 1974 | Olfin Car Ski Team | Trutnov |
ZC | 250 | Havlová Marie | CZE | 1976 | Olfin Car Ski Team Trutnov | Trutnov |
MB | 303 | Hejl Dušan | CZE | 1984 | Ski Police | Police Nad Metuji |
MA | 147 | Hlaváč Jan | CZE | 1994 | | |
MA | 325 | Homolka Martin | CZE | 1990 | HK Choceň | Choceň |
MB | 249 | Honegr Tomas | CZE | 1979 | Horice | Horice |
ZB | 35 | Hornychová Marie | CZE | 1980 | SKI Police nad Metují | Police Nad Metují |
MA | 294 | Horák Aleš | CZE | 1988 | Jeteláci | Horní Černilov, Hradec Králové |
MA | 34 | Horák Rudolf | CZE | 1998 | SKBU Trutnov | Trutnov |
junior | 207 | Horák Tomáš | CZE | 2001 | Trutnov | Trutnov |
ZA | 203 | Horáková Tereza | CZE | 1995 | Svoboda Nad Úpou | Svoboda Nad Ůpou |
junior | 37 | Houdek Jiří | CZE | 2005 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
junior | 36 | Houdek Ondra | CZE | 1999 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MB | 354 | Hovorka Karol | CZE | 1980 | Lk Mšeno | Mšeno |
ZB | 261 | Hovorková Pavla | CZE | 1987 | | |
MB | 38 | Hrubeš Michal | CZE | 1982 | Pardubice | Pardubice |
MA | 218 | Hruška Jan | CZE | 1989 | Kasper - Swix Team | Trutnov |
juniorky | 39 | Hrušková Monika | CZE | 2001 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MA | 255 | Hübl Radek | CZE | 1988 | Runsport/salomon Team | Ústí Nad Orlicí |
MB | 40 | Ivan Fišer | CZE | 1983 | Beerkings | |
MD | 41 | Jakoubek Roman | CZE | 1967 | Trutnov | Trutnov |
MA | 42 | Jakub Jeřábek | CZE | 1989 | Claremont Road Runners | |
MA | 43 | Jan Novotný | CZE | 1990 | Pijatlon | |
ZB | 44 | Jana Brožová | CZE | 1983 | Freemate Club | |
MA | 45 | Jandáček Jakub | CZE | 1997 | Wikov | Hronov |
junior | 228 | Jansa Radek | CZE | 2000 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
junior | 229 | Jansa Tomáš | CZE | 2000 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
MC | 46 | Jaromír Rémiš | CZE | 1972 | | |
ZA | 343 | Jemelíková Adéla | CZE | 1988 | Praha 5 | Praha 5 |
MA | 211 | Jireček Petr | CZE | 1988 | Janov | |
MB | 281 | Jirka Jan | CZE | 1983 | Police Nad Metuji | Police Nad Metuji |
MB | 48 | Jiří Tydlitád | CZE | 1982 | | |
junior | 238 | Joska Vojtěch | CZE | 1999 | Náchod | Náchod |
MA | 273 | Kafuněk Tomáš | CZE | 1998 | Rychnov | |
MA | 258 | Kalkus Jan | CZE | 1990 | Svět Běhu | Vrchlabí |
MA | 50 | Kašpar Lukáš | CZE | 1991 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MD | 210 | Klimeš Jiří | CZE | 1961 | AC Náchod | Náchod |
ZA | 305 | Klimešová Markéta | CZE | 1991 | MANOKA WAY | Hradec Králové |
MB | 308 | Klápa Luděk | CZE | 1983 | | |
ME | 247 | Kobliha Milan | CZE | 1957 | LRS Vyškov | |
MC | 234 | Koch Martin | CZE | 1971 | STS Bratrouchov | |
MA | 353 | Kocian Jan | CZE | 1988 | Mountain Base Rokytnice | Česká Lípa - Česká Lípa (část) |
ZB | 306 | Kohoutová Erika | CZE | 1983 | Pozitivní nejistota | |
MB | | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Liberec | Liberec |
MB | 51 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | TJ Hornà Kostelec | Červený Kostelec |
MC | 342 | Kolovrátník Jiří | CZE | 1977 | Jirous | Jaroměř |
MC | 144 | Kolář Radek | CZE | 1969 | Broumov | Broumov |
MC | 268 | Kolář Zdeněk | CZE | 1971 | | |
MD | 223 | Korba Jan | CZE | 1964 | Praha | Praha |
junior | 335 | Kotlas Jakub | CZE | 2001 | | |
MA | 95 | Kovár Tomáš Valerius | CZE | 1988 | HO Vsetín | |
MC | 235 | Kozlowski Marek | POL | 1971 | | |
MA | 52 | Kozák Milan | CZE | 1991 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
ZB | 53 | Kozáková Denisa | CZE | 1979 | HvÄ›zda Pardubice | Hradec Králové |
ZA | 54 | Kramářová Jana | CZE | 1996 | HO Lokomotiva Brno | Vyškov |
MC | 55 | Krejsa Tomáš | CZE | 1977 | KUS Sopotnice | Sopotnice |
ZC | 26 | Krumphanzlová Eva | CZE | 1971 | Odolov | |
MA | 56 | Krysztof Kakol | CZE | 1990 | | |
ZC | 265 | Krčová Martina | CZE | 1972 | Šumperk | Šumperk |
MB | 58 | Kuba Baxa | CZE | 1987 | Nikita | Horní Staré Buky |
MB | 351 | Kudela Ondřej | CZE | 1980 | Baterca | Trutnov |
ZB | | Kudrova Nelly | CZE | 1980 | Baterca | Praha 5 |
MC | 245 | Kulda Jan | CZE | 1973 | Integraf running team | Červený Kostelec |
juniorky | 60 | Kumbárová Anna | CZE | 2001 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
juniorky | 61 | Kurtinová Iva | CZE | 2003 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MC | 267 | Květoň Vladimír | CZE | 1968 | KVS Šumperk | |
MA | 49 | Kábrt Tomáš | CZE | 1994 | Červená Hora | Červená Hora |
MB | 57 | Křístek Petr | CZE | 1987 | HO VSK VÅ B TU Ostrava | Ostrava - Poruba |
ZC | 239 | Lach Papciak Katarzyna | POL | 1972 | biegamdlazdrawia.pl | |
ZB | 62 | Lenka Čermáková | CZE | 1986 | | |
MB | 216 | Lhota Aleš | CZE | 1978 | Tetín | Tetín |
MB | 357 | Lisý Tomáš | CZE | 1979 | Silvini Madshus Team | Libčice nad Vltavou |
ZA | 63 | Lišková Michaela | CZE | 1997 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
ZD | 344 | Loumová Magdaléna | CZE | 1960 | | |
ZB | 64 | Lucie Klemšová | CZE | 1981 | | |
MD | 65 | Luděk Zelený | CZE | 1961 | Domazdar | |
MB | 66 | Lukáš Indruch | CZE | 1986 | | |
MA | 67 | Lukáš Petera | CZE | 1990 | | |
ZA | 68 | Maixnerová Michaela | CZE | 1993 | green4plan s.r.o. | Mezilesí |
ZA | 328 | Marková Eva | CZE | 1989 | Teplice nad Metují | Teplice nad Metují |
MD | 71 | Martin Macek | CZE | 1964 | SK Finisher | |
MB | 72 | Martin Novák | CZE | 1980 | Nikita | |
MA | 70 | Martin Papež | CZE | 1988 | HO Pioneer | |
ZB | 73 | Marusikova Maruska | SVK | 1982 | Stoces 106 | Praha |
MB | 260 | Matouš Jindřich | CZE | 1978 | Praha 7 | Praha 7 |
ZB | 348 | Matsson Louise | SWE | 1985 | Solna Klaetterklub Sverige | |
MB | 148 | Mayer Martin | CZE | 1982 | | |
junior | 69 | Maňhal Ondřej | CZE | 2000 | SKBU Trutnov | Horní Maršov |
MB | 74 | Mašek Petr | CZE | 1979 | Sk Vrchlabí | Vrchlabí |
MA | 75 | Meisner Patrik | CZE | 1995 | LUSTi Team | Trutunov |
MC | 76 | Michael Pokorný | CZE | 1976 | | |
MB | 77 | Mikerásek Radek | CZE | 1986 | TOBI Sport Frenštát p.R. | Frenštát p.R. |
MD | 219 | Mikołajczyk Mirosław | POL | 1967 | MUKN Pod Stróżą. | Kamienna Góra |
MA | 243 | Mikulenka Vojtěch | CZE | 1997 | Šumperk | Šumperk |
MB | 78 | Miroslav Kutmon | CZE | 1983 | | |
MC | 244 | Moravec David | CZE | 1976 | Dynafit / Rock Point | Vlčtejn |
MA | 80 | Moravec Petr | CZE | 1990 | Vrchlabí | Vrchlabí |
MB | 296 | Muráň Dalibor | CZE | 1985 | | |
ZA | 81 | Myslivcová Pavla | CZE | 1993 | OK Slavia Hradec Králové | Hradec Králové |
MA | 282 | Málek Martin | CZE | 1993 | Velké Poříčí | Velké Poříčí |
MA | 300 | Máslo Jan | CZE | 1992 | Chlupatý Koule | Hradec Králové |
MB | 79 | Míšek David | CZE | 1978 | Sokol Hradec Králové, Atletika | Hradec Králové |
MD | 315 | Nestler Jan | CZE | 1961 | SKAJP | |
MB | 349 | Netík Ondřej | CZE | 1984 | Adršpach | Adršpach |
ZA | 83 | Nikola Kochová | CZE | 1993 | Chimpanzee | |
MA | 285 | Novotný Jakub | CZE | 1988 | | |
MD | 230 | Novotný Luděk | CZE | 1962 | 3D fitness race team | Žamberk |
juniorky | 84 | Nováková Zuzana | CZE | 2001 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MA | 321 | Nádhera Jiří | CZE | 1993 | Hk | Hradec Králové |
MD | 322 | Nádhera Petr | CZE | 1967 | Hradec Králové | Hradec Králové |
ZC | 323 | Nádherová Hana | CZE | 1968 | hradec králové | hradec králové |
MB | 82 | Nápravník Jakub | CZE | 1987 | TJ Maratonstav Úpice | Červený Kostelec |
MB | 242 | Nápravník Jan | CZE | 1987 | Rtyně V Podkrkonoší | Rtyně V Podkrkonoší |
MB | 85 | Nývlt Petr | CZE | 1980 | TJ Start Náchod | Náchod |
ZA | 302 | Nývltová Eliška | CZE | 1994 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MB | 329 | Němec Michal | CZE | 1980 | DSA Modrý důl | Janské Lázně |
junior | 86 | Opletal Václav | CZE | 2001 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
junior | 87 | Panovec Kryštof | CZE | 2000 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MA | 88 | Patrik Rohovský | CZE | 1988 | | |
MC | 89 | Pavel Klement | CZE | 1972 | Atletic Třebíč | |
MB | 356 | Pavlas Luděk | CZE | 1984 | OAJL | Svoboda nad Úpou |
MB | 304 | Pavlačka Lukáš | CZE | 1981 | t42 | |
ZA | 90 | Pechanová Lenka | CZE | 1988 | HO Beroun | Praha |
ME | 221 | Pechek František | CZE | 1953 | Trutnov, U Kasáren 258 | Trutnov, U Kasáren 258 |
ZC | 91 | Petrova Geri | BGR | 1976 | Bulharsko | Trutnov |
MB | 340 | Petrášek Luboš | CZE | 1980 | Team Bike Perštejn | |
MA | 276 | Pidrmanova Lucie | CZE | 1991 | Proseč u Skutče | Proseč u Skutče |
MA | 92 | Pilát Tomáš | CZE | 1989 | Želvonozí | Praha |
ZA | 326 | Pinkasová Tereza | CZE | 1997 | HK Choceň | Dobříkov, Vysoké Mýto 566 01 |
MA | 93 | Plný David | CZE | 1993 | Enervit Team | Machov |
MB | 345 | Plný Filip | CZE | 1987 | Teplice Nad Metuji | Teplice Nad Metuji |
junior | 94 | Podroužek Jan | CZE | 2001 | Trutnov | Trutnov |
MB | 225 | Pohanka Michal | CZE | 1981 | Wikov | Vysoka Srbska |
MB | 224 | Pohanka Ondřej | CZE | 1979 | Wikov | Praha |
MC | 284 | Pohl Jan | CZE | 1976 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
MB | 231 | Pohl Martin | CZE | 1978 | Spartak Police nad Metují | Police nad Metují |
MC | 341 | Polej Jiří | CZE | 1971 | Hronov | Hronov |
junior | 96 | Poliak Šimon | CZE | 2000 | Beranstein Power Team | Trutnov |
MC | 347 | Polák Michal | CZE | 1977 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
MB | 278 | Popelář Petr | CZE | 1984 | | |
MC | 316 | Pospíšil Vítek | CZE | 1968 | Praha 4 | Praha 4 |
MB | 97 | Pražák David | CZE | 1983 | HO Přírodní vědy | Praha |
ZA | 59 | Procházka Nina | GER | 1991 | heidenau | heidenau |
MA | 314 | Prouza Jiří | CZE | 1995 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MC | 98 | Randa Drahomír | CZE | 1974 | Stěžery | Stěžery |
MB | 99 | Rek Filip | CZE | 1978 | TOBI Sport Frenštát p.R. | Lichnov |
juniorky | 100 | Rochowanská Kristýna | CZE | 2004 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
ZC | 101 | Romana Brumlichová | CZE | 1976 | Medvědí doupě | |
MB | 346 | Roupa Lukáš | CZE | 1982 | Sherpa Climb | |
junior | 359 | Rubeš Vojta | CZE | 2001 | Borečnice | Borečnice |
MC | 360 | Ruby Petr | CZE | 1972 | | |
MC | 102 | Rybář Andrej | CZE | 1972 | L.A.Ryby | Frenštát pod Radhoštěm |
MC | 103 | Schejbal Jan | CZE | 1976 | RunSport Team | Teplice nad Metuji |
ZA | 232 | Schejbalová Alena | CZE | 1993 | SamoSeToNeodtrénuje | |
MD | 104 | Scheuer Jan | CZE | 1966 | Lanškroun | Lanškroun |
ZD | 338 | Schöppelová Jana | CZE | 1967 | Kladno 4, Rozdělov | Kladno 4, Rozdělov |
ZC | 222 | Sequensová Lucie | CZE | 1972 | Trutnov | |
MB | 105 | Siládi Georges | CZE | 1982 | Komárka | Ústí Nad Labem |
MB | 106 | Siročák Petr | CZE | 1978 | TÅ™i křÞky CF | Ostrava |
MB | 275 | Skalický Ivo | CZE | 1985 | Pardubice | Pardubice |
ZA | 107 | Smidova Eva | CZE | 1992 | Ceska Skalice | Ceska Skalice |
MA | 217 | Sogel Adam | CZE | 1988 | Adventure Menu | Trutnov |
MC | 108 | Sonda Martin | CZE | 1976 | SVVAT | Hradec Králové |
MC | 109 | Souček Tomáš | CZE | 1971 | SKBU Trutnov | Trutnov |
ME | 215 | Sponar jAN | CZE | 1950 | Tesla Brno | |
junior | 111 | Stehlík Daniel | CZE | 1999 | Rychnov nad Kněžnou | Rychnov nad Kněžnou |
ZC | 287 | Stehlíková Radka | CZE | 1974 | Hopi | Chomutov |
MB | 298 | Stodůlka Miroslav | CZE | 1978 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
ZB | 297 | Stodůlková Jana | CZE | 1980 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
ZD | 319 | Stodůlková Lenka | CZE | 1967 | SKAJP | |
MA | 332 | Straka Josef | CZE | 1990 | Kroměříž | Kroměříž |
ZB | 112 | Střalková Lenka | CZE | 1984 | Frenštát p. R. | Frenštát p. R. |
MD | 201 | Svoboda Marek | CZE | 1964 | | |
ZC | 114 | Svozilová Lenka | CZE | 1970 | HO TJ Slavoj Teplice | Náchod |
MC | 113 | Svárovský David | CZE | 1977 | HK Mladá Boleslav | Dolní Cetno |
MA | 149 | Sádlo Dominik | CZE | 1995 | Rtyně V Podkrkonoší | Rtyně V Podkrkonoší |
MB | 124 | Tauchman Jan | CZE | 1987 | Tenneco | Liberec |
junior | 125 | Taurek Alexandr | CZE | 2002 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MA | 214 | Tesař Jakub | CZE | 1992 | Horo ČT | |
MB | 128 | Tomek Niburski | CZE | 1984 | Granit/Skyline 71 | |
MB | 126 | Tomáš Doležal | CZE | 1985 | Sokol Rakovník | |
MB | 127 | Tomáš Škoda | CZE | 1987 | HO Škrovád | |
MD | 270 | Tonda Tonda | CZE | 1962 | Dak Dobrošov | |
ZA | 292 | Trojáková Martina | CZE | 1990 | Extreme Obstacle Runners | Zabreh |
juniorky | 129 | Trčálková Eliška | CZE | 2001 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
ZA | 130 | Tučníková Denisa | CZE | 1994 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
ZB | 336 | Uhlířová Pavlína | CZE | 1980 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
ZA | 131 | Ulčová Karolína | CZE | 1997 | NE | Skuhrov nad Bělou |
MA | 288 | Urbánek Matouš | CZE | 1988 | HO Česká Třebová | |
MB | 269 | Vankat Adam | CZE | 1982 | Altitudo | Praha |
ZA | 236 | Vančáková Zuzana | CZE | 1996 | 2. oddíl VS Vydry | Nové Město nad Metují |
MC | 286 | Vaněček Petr | CZE | 1975 | Semonice | Jaroměř |
ZB | 132 | Vavřínková Jana | CZE | 1984 | HO TJ Sokol Stěžery | Hradec Králové |
MC | 206 | Vašíček Martin | CZE | 1971 | Tj Maratonstav Úpice | Trutnov |
MA | 290 | Večeřa Martin | CZE | 1991 | | |
MA | 133 | Vilém Rostislav | CZE | 1996 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MB | 339 | Vladyka Petr | CZE | 1982 | Tendon | Bolatice |
MD | 350 | Vlasák Petr | CZE | 1963 | Areco | Praha 5 |
MA | 295 | Vlk Jakub | CZE | 1996 | Vernéřovice | Praha - Dolní Počernice |
MC | 136 | Vláďa Blažek | CZE | 1971 | Demanax | |
ZB | 233 | Vlčková Iveta | CZE | 1983 | Inov-8 team | Hořičky |
MB | 137 | Vojta Kříž | CZE | 1983 | Start Náchod | |
MC | 138 | Volák Pavel | CZE | 1970 | OB Police nad Metují | Police nad Metují |
MB | 139 | Votruba Jan | CZE | 1979 | Altan Tým | Liberec |
MA | 140 | Vraj Daniel | CZE | 1996 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MB | 311 | Vyhnal Michal | CZE | 1984 | | |
MA | 134 | Vít Zlámal | CZE | 1995 | TJ Dvůr Králové n. L. | |
ZA | 135 | Vítková Veronika | CZE | 1989 | Náchod | Nahořany |
MA | 141 | Zahálka Matěj | CZE | 1998 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
ZA | 291 | Zedníková Vendula | CZE | 1991 | Za sebe | Liberec |
MA | 310 | Zelený Filip | CZE | 1992 | Bražecký mládenci | Náchod |
ZB | 143 | Zuzana Golová | CZE | 1987 | | |
ZA | 142 | Zítková Radka | CZE | 1988 | Wikov | Žďárky |
MC | 358 | kuna karel | CZE | 1969 | Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |
MB | 110 | soucha Jan | CZE | 1978 | HoSoHoPo | Praha |
MA | 289 | von ČT Marťas | CZE | 1988 | Horo ČT | |
MB | 150 | Černý Ondřej | CZE | 1979 | HK Pardubice | |
MD | 220 | Čížek Pavel | CZE | 1964 | | |
MB | 253 | Řezanina Emil | CZE | 1987 | Znojmo | |
juniorky | 115 | Šarmanová Simona | CZE | 2005 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MB | 299 | Šebek Viktor | CZE | 1983 | KČT Žižkov | Jilemnice |
MA | 226 | Šedý Martin | CZE | 1992 | HO Tanvald | Tanvald |
ZA | 116 | Šenkeříková Kateřina | CZE | 1997 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MC | 117 | Šilar Martin | CZE | 1976 | Trutnov | Trutnov |
ZC | 264 | Šimonová Šarka | CZE | 1972 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
ME | 47 | Šimůnek Jaromír | CZE | 1955 | Jablonec Nad Nisou | Jablonec Nad Nisou |
MB | 271 | Šimůnek Martin | CZE | 1985 | Midlifiči | Holešov |
ZB | 118 | Šnapková Petra | CZE | 1985 | Tři křížky CF | Ostrava |
ME | 119 | Šolc Vítězslav | CZE | 1957 | BKL Machov | Machov |
MA | 145 | Šolc Vítězslav | CZE | 1991 | Machov | Machov |
ZB | 254 | Šrejberová Ludmila | CZE | 1980 | Lochovice | Lochovice |
MB | 120 | Šrůtek David | CZE | 1980 | BKL Machov | Machov |
MD | 213 | Šrůtek Stanislav | CZE | 1958 | Rtyně V Podkrkonoší | Rtyně V Podkrkonoší |
ZD | 209 | Šternerová Hana | CZE | 1963 | Hradec Králové | Hradec Králové |
ZA | 121 | Štolbová Monika | CZE | 1988 | Želvonozí | Přibyslav |
MA | 122 | Štolfa Štěpán | CZE | 1998 | Spartak Police nad Metujà | Žďár Nad Metují |
ZA | 307 | Štukovská Petra | CZE | 1988 | ERA a.s. | Pardubice |
MC | 205 | ŠtĚpÁnek Rostislav | CZE | 1969 | Trutnov | Trutnov |
MA | 309 | Štěpán Václav | CZE | 1990 | Bražecký mládenci | Náchod |
MA | 204 | Štěpánský Jan | CZE | 1994 | Loko Trutnov | Trutnov |
MB | 123 | Švehlík Matěj | CZE | 1987 | HO Lokomotiva Brno | Brno |
MB | 361 | Šála Radim | CZE | 1985 | | |
ZA | 320 | Šípková Barbora | CZE | 1988 | Ins Bike Team | Stárkov |