27.08.2017 Teplice nad Metují
start ~ 09:30:00
, 2007 a starší
,
přihlášeno: 230 účastníků
(
230 mužů,
žen)
11 km, hlavní závod dospělých.
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
MA | 10 | Adámek Samuel | CZE | 1992 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MC | 11 | Aleš Mareček | CZE | 1975 | | |
junior | 362 | Alvarez Josef | CZE | 2004 | Spartak Police nad Metují | Hlavňov |
MB | 13 | Antonín Hrdina | CZE | 1986 | TJ ČZU Praha | |
MB | 257 | Balcar Michal | CZE | 1985 | Runsport Team | Červený Kostelec |
MC | 355 | Bednář Pavel | CZE | 1968 | ŠNECI na MAX | Liberec |
MB | 274 | Beneš Petr | CZE | 1983 | HOCK horolezecký oddÃl | Červený Kostelec |
MB | 227 | Beran Jan | CZE | 1983 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
MC | 17 | Bergmann David | CZE | 1974 | Hradec Králové | Hradec Králové |
MA | 262 | Blahuta Tomáš | CZE | 1992 | Ostrava | Ostrava |
MA | 293 | Boháč Ladislav | CZE | 1992 | Velké PoÅ™ÃÄà | Velké Poříčí |
MB | 259 | Brož Radek | CZE | 1984 | Trutnov | Trutnov |
MA | 277 | Bubeník Michal | CZE | 1991 | Pardubice | Pardubice |
MB | 18 | Buka Tomáš | CZE | 1980 | Trutnov | Trutnov |
MB | 352 | Buri Vojtech | CZE | 1978 | Jablonec | Jablonec |
MB | 365 | Capanda Filip | CZE | 1980 | | |
MB | 150 | Černý Ondřej | CZE | 1979 | HK Pardubice | |
MD | 220 | Čížek Pavel | CZE | 1964 | | |
MA | | Dlask Martin | CZE | 1991 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
MC | 237 | Domanski Jaroslaw | POL | 1972 | biegamdlazdrawia.pl | |
MB | 313 | Drygalski Henryk | CZE | 1979 | Trutnov | Trutnov |
MB | 202 | Dudziński Marcin | POL | 1978 | Sudeckie Wycieczki Biegowe | Wałbrzych |
MB | | DUDZIŃSKI MARCIN | POL | 1978 | SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE | WAŁBRZYCH |
MA | 20 | Dufka Vladislav | CZE | 1991 | Páslerův statek Bischofstein | Červený Kostelec |
MB | 240 | Duch Miroslav | CZE | 1979 | Jestřebí Hory | Havlovice |
MA | 21 | Důrek Milan | CZE | 1991 | Ž3 Sport | Velký Třebešov |
MA | 212 | Dvořák Marek | CZE | 1992 | HORO ČT | |
MC | 22 | Dvořák Martin | CZE | 1972 | HO TJ Sokol Stěžery | Stěžery |
MB | 248 | Dvořák Pavel | CZE | 1982 | | |
MB | 146 | Dycka Jan | CZE | 1980 | Podrážek | Podrážek |
MA | 363 | Edr Martin | CZE | 1990 | Kutná Hora | Kutná Hora |
MD | 252 | Elich Jiří | CZE | 1964 | Náchod | Náchod |
MB | 324 | Elstner Martin | CZE | 1978 | | |
MC | 25 | Erik Krumphanzl | CZE | 1975 | Odolov | |
MA | 279 | Fajfrlík Karel | CZE | 1988 | Rock Point | |
MC | 27 | Farář Martin | CZE | 1977 | Veselejší Farář | Josefův Důl |
MA | 337 | Feix Radim | CZE | 1989 | Tendom | |
MA | 1 | Fejfar Ondřej | CZE | 1989 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
MB | 272 | Felzmann Daniel | CZE | 1985 | | |
MA | 327 | Fendrych David | CZE | 1992 | HK Choceň | |
MB | 301 | Fichtner Adam | CZE | 1985 | REDPOiNT-ELEVEN TEAM | Teplice nad Metují |
MB | 29 | Folwarczný Bronislav | CZE | 1984 | Ostrava Poruba | Ostrava Poruba |
MA | 280 | Groh Radar | CZE | 1989 | Hudy | Vrchlabí |
MB | 283 | Gromus Daniel | CZE | 1978 | HO Rýmařov | Rabštejnská Lhota |
MC | 266 | Hamáček Jiří | CZE | 1973 | Broumov | Broumov |
MA | 32 | Hanousek Jakub | CZE | 1991 | Braník | Braník |
MA | 334 | Hanuš Jan | CZE | 1988 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MA | 334 | Hanuš Jan | CZE | 1988 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
ME | 333 | Havalec Štefan | CZE | 1957 | Náchod | Náchod |
MC | 251 | Havel Lukáš | CZE | 1974 | Olfin Car Ski Team | Trutnov |
MB | 303 | Hejl Dušan | CZE | 1984 | Ski Police | Police Nad Metuji |
MA | 147 | Hlaváč Jan | CZE | 1994 | | |
MA | 325 | Homolka Martin | CZE | 1990 | HK Choceň | Choceň |
MB | 249 | Honegr Tomas | CZE | 1979 | Horice | Horice |
MA | 294 | Horák Aleš | CZE | 1988 | Jeteláci | Horní Černilov, Hradec Králové |
MA | 34 | Horák Rudolf | CZE | 1998 | SKBU Trutnov | Trutnov |
junior | 207 | Horák Tomáš | CZE | 2001 | Trutnov | Trutnov |
junior | 37 | Houdek Jiří | CZE | 2005 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
junior | 36 | Houdek Ondra | CZE | 1999 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MB | 354 | Hovorka Karol | CZE | 1980 | Lk Mšeno | Mšeno |
MB | 38 | Hrubeš Michal | CZE | 1982 | Pardubice | Pardubice |
MA | 218 | Hruška Jan | CZE | 1989 | Kasper - Swix Team | Trutnov |
MA | 255 | Hübl Radek | CZE | 1988 | Runsport/salomon Team | Ústí Nad Orlicí |
MB | 317 | Chlup Roman | CZE | 1985 | HMK TJ10 | Boskovice |
MB | 40 | Ivan Fišer | CZE | 1983 | Beerkings | |
MD | 41 | Jakoubek Roman | CZE | 1967 | Trutnov | Trutnov |
MA | 42 | Jakub Jeřábek | CZE | 1989 | Claremont Road Runners | |
MA | 43 | Jan Novotný | CZE | 1990 | Pijatlon | |
MA | 45 | Jandáček Jakub | CZE | 1997 | Wikov | Hronov |
junior | 228 | Jansa Radek | CZE | 2000 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
junior | 229 | Jansa Tomáš | CZE | 2000 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
MC | 46 | Jaromír Rémiš | CZE | 1972 | | |
MA | 211 | Jireček Petr | CZE | 1988 | Janov | |
MB | 281 | Jirka Jan | CZE | 1983 | Police Nad Metuji | Police Nad Metuji |
MB | 48 | Jiří Tydlitád | CZE | 1982 | | |
junior | 238 | Joska Vojtěch | CZE | 1999 | Náchod | Náchod |
MA | 49 | Kábrt Tomáš | CZE | 1994 | Červená Hora | Červená Hora |
MA | 273 | Kafuněk Tomáš | CZE | 1998 | Rychnov | |
MA | 258 | Kalkus Jan | CZE | 1990 | Svět Běhu | Vrchlabí |
MA | 50 | Kašpar Lukáš | CZE | 1991 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MB | 308 | Klápa Luděk | CZE | 1983 | | |
MD | 210 | Klimeš Jiří | CZE | 1961 | AC Náchod | Náchod |
ME | 247 | Kobliha Milan | CZE | 1957 | LRS Vyškov | |
MA | 353 | Kocian Jan | CZE | 1988 | Mountain Base Rokytnice | Česká Lípa - Česká Lípa (část) |
MC | 234 | Koch Martin | CZE | 1971 | STS Bratrouchov | |
MB | | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Liberec | Liberec |
MC | 144 | Kolář Radek | CZE | 1969 | Broumov | Broumov |
MC | 268 | Kolář Zdeněk | CZE | 1971 | | |
MB | 51 | Kolisko Vladimír | CZE | 1980 | TJ Hornà Kostelec | Červený Kostelec |
MC | 342 | Kolovrátník Jiří | CZE | 1977 | Jirous | Jaroměř |
MD | 223 | Korba Jan | CZE | 1964 | Praha | Praha |
junior | 335 | Kotlas Jakub | CZE | 2001 | | |
MA | 95 | Kovár Tomáš Valerius | CZE | 1988 | HO Vsetín | |
MA | 52 | Kozák Milan | CZE | 1991 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MC | 235 | Kozlowski Marek | POL | 1971 | | |
MC | 55 | Krejsa Tomáš | CZE | 1977 | KUS Sopotnice | Sopotnice |
MA | 56 | Krysztof Kakol | CZE | 1990 | | |
MB | 57 | Křístek Petr | CZE | 1987 | HO VSK VÅ B TU Ostrava | Ostrava - Poruba |
MB | 58 | Kuba Baxa | CZE | 1987 | Nikita | Horní Staré Buky |
MB | 351 | Kudela Ondřej | CZE | 1980 | Baterca | Trutnov |
MC | 245 | Kulda Jan | CZE | 1973 | Integraf running team | Červený Kostelec |
MC | 358 | kuna karel | CZE | 1969 | Ústí nad Orlicí | Ústí nad Orlicí |
MC | 267 | Květoň Vladimír | CZE | 1968 | KVS Šumperk | |
MB | 216 | Lhota Aleš | CZE | 1978 | Tetín | Tetín |
MB | 357 | Lisý Tomáš | CZE | 1979 | Silvini Madshus Team | Libčice nad Vltavou |
MD | 65 | Luděk Zelený | CZE | 1961 | Domazdar | |
MB | 66 | Lukáš Indruch | CZE | 1986 | | |
MA | 67 | Lukáš Petera | CZE | 1990 | | |
MB | | Macák Jiří | CZE | 1984 | Hradec Králové | Hradec Králové |
MA | 282 | Málek Martin | CZE | 1993 | Velké Poříčí | Velké Poříčí |
junior | 69 | Maňhal Ondřej | CZE | 2000 | SKBU Trutnov | Horní Maršov |
MD | | Marek Swoboda | POL | 1964 | BYLEDOBIEC ANIN | Walbrzych |
MD | 71 | Martin Macek | CZE | 1964 | SK Finisher | |
MB | 72 | Martin Novák | CZE | 1980 | Nikita | |
MA | 70 | Martin Papež | CZE | 1988 | HO Pioneer | |
MA | 300 | Máslo Jan | CZE | 1992 | Chlupatý Koule | Hradec Králové |
MB | 74 | Mašek Petr | CZE | 1979 | Sk Vrchlabí | Vrchlabí |
MB | 260 | Matouš Jindřich | CZE | 1978 | Praha 7 | Praha 7 |
MB | 148 | Mayer Martin | CZE | 1982 | | |
MA | 75 | Meisner Patrik | CZE | 1995 | LUSTi Team | Trutunov |
MC | 76 | Michael Pokorný | CZE | 1976 | | |
MB | 77 | Mikerásek Radek | CZE | 1986 | TOBI Sport Frenštát p.R. | Frenštát p.R. |
MD | 219 | Mikołajczyk Mirosław | POL | 1967 | MUKN Pod Stróżą. | Kamienna Góra |
MA | 243 | Mikulenka Vojtěch | CZE | 1997 | Šumperk | Šumperk |
MB | 78 | Miroslav Kutmon | CZE | 1983 | | |
MB | 79 | Míšek David | CZE | 1978 | Sokol Hradec Králové, Atletika | Hradec Králové |
MC | 244 | Moravec David | CZE | 1976 | Dynafit / Rock Point | Vlčtejn |
MA | 80 | Moravec Petr | CZE | 1990 | Vrchlabí | Vrchlabí |
MB | 296 | Muráň Dalibor | CZE | 1985 | | |
MA | 321 | Nádhera Jiří | CZE | 1993 | Hk | Hradec Králové |
MD | 322 | Nádhera Petr | CZE | 1967 | Hradec Králové | Hradec Králové |
MB | 82 | Nápravník Jakub | CZE | 1987 | TJ Maratonstav Úpice | Červený Kostelec |
MB | 242 | Nápravník Jan | CZE | 1987 | Rtyně V Podkrkonoší | Rtyně V Podkrkonoší |
MB | 329 | Němec Michal | CZE | 1980 | DSA Modrý důl | Janské Lázně |
MD | 315 | Nestler Jan | CZE | 1961 | SKAJP | |
MB | 349 | Netík Ondřej | CZE | 1984 | Adršpach | Adršpach |
MA | 285 | Novotný Jakub | CZE | 1988 | | |
MD | 230 | Novotný Luděk | CZE | 1962 | 3D fitness race team | Žamberk |
MB | 85 | Nývlt Petr | CZE | 1980 | TJ Start Náchod | Náchod |
junior | 86 | Opletal Václav | CZE | 2001 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
junior | 87 | Panovec Kryštof | CZE | 2000 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MA | 88 | Patrik Rohovský | CZE | 1988 | | |
MC | 89 | Pavel Klement | CZE | 1972 | Atletic Třebíč | |
MB | 304 | Pavlačka Lukáš | CZE | 1981 | t42 | |
MB | 356 | Pavlas Luděk | CZE | 1984 | OAJL | Svoboda nad Úpou |
ME | 221 | Pechek František | CZE | 1953 | Trutnov, U Kasáren 258 | Trutnov, U Kasáren 258 |
MC | | Penc Ondřej | CZE | 1977 | Cyklo Tony | Meziměstí |
MB | 340 | Petrášek Luboš | CZE | 1980 | Team Bike Perštejn | |
MA | 276 | Pidrmanova Lucie | CZE | 1991 | Proseč u Skutče | Proseč u Skutče |
MA | 92 | Pilát Tomáš | CZE | 1989 | Želvonozí | Praha |
MA | 93 | Plný David | CZE | 1993 | Enervit Team | Machov |
MB | 345 | Plný Filip | CZE | 1987 | Teplice Nad Metuji | Teplice Nad Metuji |
junior | 94 | Podroužek Jan | CZE | 2001 | Trutnov | Trutnov |
MB | 225 | Pohanka Michal | CZE | 1981 | Wikov | Vysoka Srbska |
MB | 224 | Pohanka Ondřej | CZE | 1979 | Wikov | Praha |
MC | 284 | Pohl Jan | CZE | 1976 | Police Nad Metují | Police Nad Metují |
MC | 284 | Pohl Jan | CZE | 1976 | Spartak Police nad Metujà | Police Nad Metují |
MB | 231 | Pohl Martin | CZE | 1978 | Spartak Police nad Metují | Police nad Metují |
MC | 347 | Polák Michal | CZE | 1977 | BAKAKO Nová Paka | Nová Paka |
MC | 341 | Polej Jiří | CZE | 1971 | Hronov | Hronov |
junior | 96 | Poliak Šimon | CZE | 2000 | Beranstein Power Team | Trutnov |
MB | 278 | Popelář Petr | CZE | 1984 | | |
MC | 316 | Pospíšil Vítek | CZE | 1968 | Praha 4 | Praha 4 |
MB | 97 | Pražák David | CZE | 1983 | HO Přírodní vědy | Praha |
MA | 314 | Prouza Jiří | CZE | 1995 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MC | 98 | Randa Drahomír | CZE | 1974 | Stěžery | Stěžery |
MB | 99 | Rek Filip | CZE | 1978 | TOBI Sport Frenštát p.R. | Lichnov |
MB | 346 | Roupa Lukáš | CZE | 1982 | Sherpa Climb | |
junior | 359 | Rubeš Vojta | CZE | 2001 | Borečnice | Borečnice |
MC | 360 | Ruby Petr | CZE | 1972 | | |
MC | 102 | Rybář Andrej | CZE | 1972 | L.A.Ryby | Frenštát pod Radhoštěm |
MB | 253 | Řezanina Emil | CZE | 1987 | Znojmo | |
MA | 149 | Sádlo Dominik | CZE | 1995 | Rtyně V Podkrkonoší | Rtyně V Podkrkonoší |
MC | 103 | Schejbal Jan | CZE | 1976 | RunSport Team | Teplice nad Metuji |
MD | 104 | Scheuer Jan | CZE | 1966 | Lanškroun | Lanškroun |
MB | 105 | Siládi Georges | CZE | 1982 | Komárka | Ústí Nad Labem |
MB | 106 | Siročák Petr | CZE | 1978 | TÅ™i křÞky CF | Ostrava |
MB | 275 | Skalický Ivo | CZE | 1985 | Pardubice | Pardubice |
MA | 217 | Sogel Adam | CZE | 1988 | Adventure Menu | Trutnov |
MC | 108 | Sonda Martin | CZE | 1976 | SVVAT | Hradec Králové |
MC | 109 | Souček Tomáš | CZE | 1971 | SKBU Trutnov | Trutnov |
MB | 110 | soucha Jan | CZE | 1978 | HoSoHoPo | Praha |
ME | 215 | Sponar jAN | CZE | 1950 | Tesla Brno | |
junior | 111 | Stehlík Daniel | CZE | 1999 | Rychnov nad Kněžnou | Rychnov nad Kněžnou |
MB | 298 | Stodůlka Miroslav | CZE | 1978 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MA | 332 | Straka Josef | CZE | 1990 | Kroměříž | Kroměříž |
MC | 113 | Svárovský David | CZE | 1977 | HK Mladá Boleslav | Dolní Cetno |
MD | 201 | Svoboda Marek | CZE | 1964 | | |
MB | 361 | Šála Radim | CZE | 1985 | | |
MB | 299 | Šebek Viktor | CZE | 1983 | KČT Žižkov | Jilemnice |
MA | 226 | Šedý Martin | CZE | 1992 | HO Tanvald | Tanvald |
MC | 117 | Šilar Martin | CZE | 1976 | Trutnov | Trutnov |
ME | 47 | Šimůnek Jaromír | CZE | 1955 | Jablonec Nad Nisou | Jablonec Nad Nisou |
MB | 271 | Šimůnek Martin | CZE | 1985 | Midlifiči | Holešov |
ME | 119 | Šolc Vítězslav | CZE | 1957 | BKL Machov | Machov 26 |
MA | 145 | Šolc Vítězslav | CZE | 1991 | Machov | Machov |
MB | 120 | Šrůtek David | CZE | 1980 | BKL Machov | Machov |
MD | 213 | Šrůtek Stanislav | CZE | 1958 | Rtyně V Podkrkonoší | Rtyně V Podkrkonoší |
MA | 309 | Štěpán Václav | CZE | 1990 | Bražecký mládenci | Náchod |
MC | 205 | ŠtĚpÁnek Rostislav | CZE | 1969 | Trutnov | Trutnov |
MA | 204 | Štěpánský Jan | CZE | 1994 | Loko Trutnov | Trutnov |
MA | 122 | Štolfa Štěpán | CZE | 1998 | Spartak Police nad Metujà | Žďár Nad Metují |
MB | 123 | Švehlík Matěj | CZE | 1987 | HO Lokomotiva Brno | Brno |
MB | 124 | Tauchman Jan | CZE | 1987 | Tenneco | Liberec |
junior | 125 | Taurek Alexandr | CZE | 2002 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MA | 214 | Tesař Jakub | CZE | 1992 | Horo ČT | |
MB | 126 | Tomáš Doležal | CZE | 1985 | Sokol Rakovník | |
MB | 127 | Tomáš Škoda | CZE | 1987 | HO Škrovád | |
MB | 128 | Tomek Niburski | CZE | 1984 | Granit/Skyline 71 | |
MD | 270 | Tonda Tonda | CZE | 1962 | Dak Dobrošov | |
MA | 288 | Urbánek Matouš | CZE | 1988 | HO Česká Třebová | |
MC | 286 | Vaněček Petr | CZE | 1975 | Semonice | Jaroměř |
MB | 269 | Vankat Adam | CZE | 1982 | Altitudo | Praha |
MC | 206 | Vašíček Martin | CZE | 1971 | Tj Maratonstav Úpice | Trutnov |
MC | | Vašíček Martin | CZE | 1971 | TJ Maratonstav Úpice | Trutnov |
MA | 290 | Večeřa Martin | CZE | 1991 | | |
MA | 133 | Vilém Rostislav | CZE | 1996 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MA | 134 | Vít Zlámal | CZE | 1995 | TJ Dvůr Králové n. L. | |
MC | 136 | Vláďa Blažek | CZE | 1971 | Demanax | |
MB | 339 | Vladyka Petr | CZE | 1982 | Tendon | Bolatice |
MD | 350 | Vlasák Petr | CZE | 1963 | Areco | Praha 5 |
MA | 295 | Vlk Jakub | CZE | 1996 | Vernéřovice | Praha - Dolní Počernice |
MB | 137 | Vojta Kříž | CZE | 1983 | Start Náchod | |
MC | 138 | Volák Pavel | CZE | 1970 | OB Police nad Metují | Police nad Metují |
MA | 289 | von ČT Marťas | CZE | 1988 | Horo ČT | |
MB | 139 | Votruba Jan | CZE | 1979 | Altan Tým | Liberec |
MA | 140 | Vraj Daniel | CZE | 1996 | 155. HO Vsetín | Vsetín |
MB | 311 | Vyhnal Michal | CZE | 1984 | | |
MA | 141 | Zahálka Matěj | CZE | 1998 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
MA | 310 | Zelený Filip | CZE | 1992 | Bražecký mládenci | Náchod |