Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, Muži: 8, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 16, muži : 11, ženy: 5, Muži: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 23, muži : 12, ženy: 11, Muži: 12, Ženy: 11 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 115, muži : 107, ženy: 8, M19-29: 29, M30-39: 31, M40-49: 30, M50-59: 12, M60: 5, Z19-29: 5, Z30-39: 2, Z40: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 142, muži : 114, ženy: 28, M19-29: 36, M30-39: 28, M40-49: 27, M50-59: 15, M60: 8, Z19-29: 18, Z30-39: 7, Z40: 3 [html] [pdf]

startovní listina odrážedla

start ~ 10:15:08 , 2002 a mladší , přihlášeno: 15 účastníků ( 8 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [439] Brožová Ema CZE 2014
Muži [491] Buchta David CZE 2012
Ženy [622] Dolejší Emma CZE 2014 Horní Planá
Muži [1081] Domin Matyáš CZE 2011 Praha 8
Ženy [406] Doubková Zora CZE 2013 Čistý sport
Muži [486] Hončík Jonáš CZE 2011 Hluboká
Ženy [494] Hrbková Tereza CZE 2012 Biketime Bulls Písek
Muži [ ] Hušek Adam CZE 0000 Praha
Ženy [481] Chvojková Alžběta CZE 2013 GHOST junior Team
Muži [433] kolaja Bedřich CZE 2013 Pokus 2
Muži [465] Koleňák Samuel CZE 2012
Muži [633] Lojka Jakub CZE 2011 Hopsarium
Ženy [440] Paulátová Šárka CZE 2012
Ženy [426] Švecová Nicola CZE 2014
Muži [638] Vošálík Štěpán CZE 2013 cyklokroužek

startovní listina kola - do 6 let

start ~ 10:25:23 , 2010 a mladší , přihlášeno: 16 účastníků ( 11 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [438] Brož Oskar CZE 2012 Český Krumlov
Muži [617] Dinka Miroslav CZE 2012 Český Krumlov
Muži [ ] Domin Matyáš CZE 2011
Muži [468] Doubek Jája CZE 2011 čistý sport
Muži [471] Filip Jáchym CZE 2012
Ženy [635] Jakšová Dorota CZE 2014 Prášily
Ženy [636] Jakšová Šarlota CZE 2012 Prášily
Ženy [680] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
Muži [442] Paulát Martin CZE 2011
Muži [490] Prokůpek Jan CZE 2010 Outdor Kids
Muži [451] Řídký Michal CZE 2010 Lyko klub Prachatice
Muži [412] Sraga???? Daniel CZE 2013
Ženy [677] Štrofová Natálie CZE 2012 PneuAlu Team
Ženy [1042] Štrofová Natálie CZE 2012 PneuAlu Team
Muži [631] Tichý Tadeáš CZE 2011 Cyklokroužek Český Krumlov
Muži [637] Vošálík Vojtěch CZE 2010 cyklokroužek

startovní listina 7 - 9 let

start ~ 10:38:12 , 2007 - 2009 , přihlášeno: 23 účastníků ( 12 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [646] Bartyzal Jáchym CZE 2008 bike cup
Ženy [454] Beyerová Iveta CZE 2008 Lyko klub Prachatice
Muži [452] Bursa Filip CZE 2008 Lyko klub Prachatice
Muži [493] Čtvrtník František CZE 2008 Outdoorkids Čkyně
Ženy [615] Dinková Helena CZE 2007 Český Krumlov
Muži [478] Donát Jakub CZE 2007 Boršov nad Vltavou
Muži [479] Donát Lukáš CZE 2009 Boršov nad Vltavou
Muži [455] Dostál Martin CZE 2008 Lyko klub Prachatice
Ženy [459] Dvořáková Karolína CZE 2009 Horní Planá
Muži [313] Hrbek Jiří CZE 2009 Biketime Bulls Písek
Muži [327] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Ženy [482] Klacková Kamila CZE 2008 LYKOKLUB PRACHATICE
Ženy [483] Klacková Simona CZE 2009 LYKOKLUB PRACHATICE
Muži [466] Koleňák Lukáš CZE 2009
Ženy [210] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
Ženy [632] Lojková Karolína CZE 2008 Hopsarium
Ženy [630] Maliníková Ema CZE 2007 Bike Cup
Muži [42] Malíř Hóna CZE 2008 GHOST junior team
Ženy [676] Mánková Emma CZE 2008 Bike Cup
Ženy [ ] Nováková Daniela CZE 2007 Velké Přílepy
Ženy [449] Šíslová Barbora CZE 2008 Lyko klub Prachatice
Muži [473] Tichý Kryštof CZE 2009 Cyklokroužek Český Krumlov
Muži [475] tomek jakub CZE 2007 Cykloextra

startovní listina 10 - 12 let

start ~ 10:55:41 , 2004 - 2006 , přihlášeno: 11 účastníků ( 7 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [492] Beredzas Adam CZE 2005 Fin profi
Ženy [453] Beyerová Kateřina CZE 2006 Lyko klub Prachatice
Ženy [456] Drhová Berenika CZE 2005 Lyko klub Prachatice
Muži [477] Eybl Lukáš CZE 2004
Ženy [634] Hodinová Nicol CZE 2006 LYKO Prachatice
Muži [469] Chalupný David CZE 2005 CZ -Specialized Junior MTB team
Muži [487] Juttner Matěj CZE 2006 Lipno Centrum
Ženy [485] Narovcová Beáta CZE 2005 CS Specialized MTB
Muži [448] Pilař Patrik CZE 2006 LYKO Prachatice
Muži [472] Ševčík Petr CZE 2004 Č.Budějovice
Muži [450] Ženíšek Martin CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s.

startovní listina 13 - 14 let

start ~ 11:20:16 , 2002 - 2003 , přihlášeno: 3 účastníků ( 2 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [328] Kofroň Radek CZE 2002
Ženy [619] Kroupová Anežka CZE 2002
Muži [474] Lolacher Tomáš CZE 2003 Dům barev

startovní listina Trasa A 66km

start ~ 12:00:34 , 2001 a starší , přihlášeno: 115 účastníků ( 107 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M50-59 [5553] Babidorič Vladimír CZE 1964 Český Krumlov
M30-39 [662] Babka Jaroslav CZE 1983 Cyklosport Pit-Stop.cz
M19-29 [ ] Baloun Milan CZE 1990
M40-49 [175] Barninec Robert CZE 1973 KONA CYCLING POINT
M40-49 [5720] Barninec Robert CZE 1973 KONA CYCLING POINT
M19-29 [447] Bartůněk Marek CZE 1998 Ethic Sport
M19-29 [917] Bartůněk Marek CZE 1998 Ethic Sport
Z19-29 [411] Bezděková Andrea CZE 1995 Bike Cup
M30-39 [476] Bláha Pavel CZE 1982 Němčice
M30-39 [5] Boháč Jan CZE 1977 TRUXXXIK cycling
M30-39 [892] Boháč Jan CZE 1977 TRUXXXIK cycling
M60 [5565] Dimmer Jan CZE 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA
M60 [458] Dvořák Petr CZE 1942 SKI Šumava
M40-49 [480] Eybl Petr CZE 1972 Strakonice
Z40 [394] Fosumova Michaela CZE 1971 Cesky Krumlov
M19-29 [ ] Franěk Petr CZE 1989 Havířov
Z19-29 [274] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
M40-49 [421] Gahleitner Markus AUT 1973 Stöckli Racing Team
M40-49 [587] Gahleitner Markus AUT 1973 Stöckli Racing Team
M40-49 [422] Grobner Bernhard AUT 1975 Haderer sports team
M40-49 [589] Grobner Bernhard AUT 1975 Haderer sports team
M50-59 [434] Habrda Jiří CZE 1965 GW Jihotrans
M50-59 [576] Habrda Jiří CZE 1965 GW Jihotrans
M40-49 [403] Háva ZDENĚK CZE 1967 Volary
M40-49 [405] Havlíček Marek CZE 1971 Děti Kleti
M50-59 [663] Homolka Jiří CZE 1961 Dům Barev Český Krumlov
M30-39 [ ] Honejsek Petr CZE 1980 AKP Team
M30-39 [488] Houdek Jiří CZE 1982 České Budějovice
M40-49 [1] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M40-49 [423] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M40-49 [612] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M40-49 [925] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M30-39 [664] Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M30-39 [620] Jambor Michal CZE 1983 J&J bike
M40-49 [457] Janota Petr CZE 1972 Český Krumlov
M30-39 [ ] Jaško Milan CZE 1980 AKP Team
M40-49 [621] Jirout Aleš CZE 1976 Cyklonadšenci MKC
M19-29 [ ] Kalousek Andrej CZE 1994 Teplice
M50-59 [665] Klabouch Jan CZE 1959 AC Sparta Praha Cycling
Z19-29 [489] Klíchová Radka CZE 1992 České Budějovice
M60 [ ] Komorous Jiří CZE 0000 Klatovy
M30-39 [ ] Kopecký Jan CZE 1985 Ústí nad Labem
M30-39 [666] Kopenec Lukáš CZE 1979 LINDE POHONY
M50-59 [409] Korbel Karel CZE 1958 Děti Kleti
M19-29 [402] Kovář Michal CZE 1993 Horoměřice
M40-49 [125] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
Z30-39 [ ] Kratochvílová Jarmila CZE 1985 Klecany
M40-49 [ ] Kuchyňa Martin CZE 1976 Fleury.com
M19-29 [303] Lavička Adam CZE 1995 GHOST team
M30-39 [174] Lehky Jiří CZE 1980 GHOST team
M19-29 [667] Lehovič Tomáš CZE 1988 Králův Dvůr, Popovice
M60 [5599] lenc Jiří CZE 1954 ŠuTri
M19-29 [ ] Lipový Marek CZE 1994 Praha
M30-39 [668] Maleček Radek CZE 1979 -
M40-49 [366] Marek David CZE 1972 Cafe Duras
M40-49 [669] Matusek Robert SVK 1974 Trophy.at
M40-49 [460] Minář Martin CZE 1967 Cyklo Jiřička
M40-49 [531] Minář Martin CZE 1967 Cyklo Jiřička
M19-29 [464] Minka Jakub CZE 1994 Symbio+ Cannondale
M40-49 [429] Mládek Roman CZE 1967
M40-49 [401] Modlitba Jan CZE 1969 HM Sport ČK
M30-39 [ ] Olesz Petr CZE 1986 Smrkorady
M50-59 [670] Ondra Jiří CZE 1962 SK Kaznějov
M30-39 [ ] Pátek Miroslav CZE 1984 Klatovy
M40-49 [407] Petýrek Tomáš CZE 1976 Dobrá Voda
M40-49 [565] Petýrek Tomáš CZE 1976 Dobrá Voda
M30-39 [139] Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M30-39 [5185] Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M19-29 [484] Procházka Jan CZE 1990 MITAS CYKLOHELIOS
M40-49 [395] Průcha Josef CZE 1971 České Budějovice
M40-49 [583] Průcha Josef CZE 1971 České Budějovice
M19-29 [671] Průša Jiří CZE 1988 Ustí nad Labem
M30-39 [672] Rezek Ivan CZE 1983 Athletic Club Bludišťák
M30-39 [ ] Rozkošný Petr CZE 1981 Dream cycling
M19-29 [361] Řada Michal CZE 1989 Six Monkeys
M19-29 [606] Řada Michal CZE 1989 Six Monkeys
M19-29 [809] Řada Michal CZE 1989 Six Monkeys
M19-29 [673] Řada Michal CZE 1989 Six Monkeys
M19-29 [790] Řada Michal CZE 1989 Six Monkeys
M30-39 [427] Řezáč Martin CZE 1982 Atletico Frymburk
M50-59 [428] Shon Jan CZE 1963 Cyklo Jiřička
M19-29 [ ] Simkanič Martin CZE 1988 Dream cycling
M50-59 [683] Skácel Pavel CZE 1966 BBC Zaječov
M30-39 [461] Skazík Marek CZE 1982 BSP-TREK
M40-49 [ ] Sládek Miloslav CZE 1975 Sušice
M19-29 [467] Smola Lukáš CZE 1992 toi toi cykloklub slaný
M19-29 [21] Smola Lukáš CZE 1992 toi toi cykloklub slaný
M19-29 [467] Smola Lukáš CZE 1992 toi toi cykloklub slaný
M19-29 [21] Smola Lukáš CZE 1992 toi toi cykloklub slaný
M30-39 [432] Somogyi Daniel CZE 1979
Z30-39 [ ] Spálená Petra CZE 1983 Kostomlaty
M19-29 [ ] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
M30-39 [ ] Spurný Milan CZE 1985 Dream cycling
M30-39 [ ] Spurný Pavel CZE 1977 Dream cycling
Z19-29 [410] Studentová Dominika CZE 1992 Bike Cup
M19-29 [408] Svoboda Petr CZE 1991 4Fresh s. r. o.
M30-39 [564] Šeliga Jarda CZE 1984 JH cycling
M30-39 [933] Šeliga Jarda CZE 1984 JH cycling
M40-49 [ ] Šesták Martin CZE 1969 Cyklotrenink.com
M30-39 [ ] Šlechta Jan CZE 1980 AKP Team
M19-29 [ ] Šlerka Josef CZE 1988 Havířov
M30-39 [396] Šraga Daniel CZE 1982 Atletiko Frymburk
M50-59 [419] Štěpánek Miloš CZE 1965 Zubčice se baví
Z19-29 [420] Štěpánová Karla CZE 1991 KONA Cycling team
M19-29 [ ] Štěpnička Kryštof CZE 1992 Hradec Králové
M30-39 [675] Tichý Václav CZE 1978 Dům Barev, Český Krumlov
M50-59 [397] Tuháček Vladimír CZE 1963 SCV Blatná
M50-59 [5649] Tuháček Vladimír CZE 1963 SCV Blatná
M60 [ ] Tuhý Petr CZE 0000 Mělník
M30-39 [29] Tybitancl Lukáš CZE 1982 JH Cycling
M30-39 [936] Tybitancl Lukáš CZE 1982 JH Cycling
M19-29 [446] Urbánek Martin CZE 1989 Novatop Lapierre
M19-29 [ ] Urbanek Martin CZE 1989 NOVATOP LAPIERRE
M19-29 [ ] Valášek Daniel CZE 1993 VO2MAX-cyklotrenink
M40-49 [12] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky

startovní listina Nova jízda 33km

start ~ 12:00:34 , 2006 a starší , přihlášeno: 142 účastníků ( 114 mužů, 28 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Z19-29 [5103] Baarová Petra CZE 1998 Cyklosport Pit-Stop.cz
M60 [5069] Barták Vladimír CZE 1946 Šrouby a matice Bártová Prachatice
M30-39 [5035] Bartoš Václav CZE 1985
Z19-29 [5104] Bastlová Dagmar CZE 1989 Žár
Z19-29 [701] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
M19-29 [5737] Blažek Jakub CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
M19-29 [5738] Blažek Lukáš CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
M30-39 [5105] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
M50-59 [ ] Buben Petr CZE 1960 Tým z Nevratic
M40-49 [ ] Casensky Jiří CZE 1968 Praha
Z19-29 [5012] Černohorská Jitka CZE 2002 Lyko klub Prachatice
M19-29 [5014] Černohorský Zdeněk CZE 1999 Lyko klub Prachatice
M40-49 [5106] Dinka Miroslav CZE 1975 Český
M50-59 [5071] Dix Petr CZE 1965 Chomutov
M50-59 [937] Dix Petr CZE 1965 Chomutov
M19-29 [5009] Dostál Václav CZE 2003 LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Z19-29 [5010] Dostálová Anna CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Z19-29 [5013] Dostálová Lucie CZE 2003 Lyko klub Prachatice
M30-39 [5019] Doubek Miloš CZE 1981 Čistý Sport
M19-29 [5015] Drha Tadeáš CZE 2002 Liko Prachatice
M19-29 [7062] Drha Tadeáš CZE 2002 Liko Prachatice
M40-49 [163] Effenberk Leoš CZE 1971 GHOST team
Z19-29 [5107] Feslová Lenka CZE 1988 Hohenfurt MRT
M30-39 [5108] Formánek Zdeněk CZE 1979 Eurosystem MTB team
M50-59 [5063] Hadrava Stanislav CZE 1965
M50-59 [ ] Hadrava Stanislav CZE 1965 Ski sokol Stachy
M30-39 [5031] Hlůžek Václav CZE 1983 Horažďovice
M19-29 [5129] Hrdina Marek CZE 1988 Klatovy
M40-49 [703] Hrdlovič Miroslav SVK 1973 Pezinok
M50-59 [5036] Hrstka Ladislav CZE 1963 Kaplice
M50-59 [5109] Hrstka Ladislav CZE 1963 Kaplice
M19-29 [ ] Hrstka Ladislav CZE 2001 Kaplice
M60 [5017] Chlumský Jiří CZE 1952 Praha
M19-29 [5030] Chum Martin CZE 1996 Sport bike Strakonice
M19-29 [5703] Chum Martin CZE 1996 Sport bike Strakonice
M50-59 [5032] Chval Petr CZE 1964 Kotnov Team Tábor
Z40 [ ] Jahodníková Lucie CZE 1975 Pardubice
M30-39 [5124] Jakš Martin CZE 1986 Dukla Liberec
Z30-39 [5110] Jedličková Eva CZE 1984 Lipno Centrum
M30-39 [5111] Jelínek Viktor CZE 1985 Dům Barev Český Krumlov
Z30-39 [5076] Juttnerová Petra CZE 1978 LipnoCentrum
M60 [5025] Karvánek Jiří CZE 1954 X Terra Team
M40-49 [5026] Kelner Miroslav CZE 1967 B.T.Dům Barev
M50-59 [5587] klabouch pavel CZE 1964 české budějovice
M30-39 [5112] Klička Martin CZE 1984 Ski-instruktori.cz
M60 [ ] Klimeš Vlastimil CZE 1953 Velešín
M60 [5006] Klimeš Vlastislav CZE 1953 Velešín
Z40 [5007] Klimešová Jitka CZE 1956 Velešín
M30-39 [5125] Kobes Jan CZE 1979 Cykloextra
M19-29 [5074] Kofroň Radek CZE 2002 České Budějovice
Z19-29 [5073] Kofroňová Karolína CZE 2000 České Budějovice
M30-39 [95] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
Z30-39 [ ] Kolaja Ehlerová Jana CZE 1980 Slavia Liberec Orienteering
M40-49 [5678] Kolář Václav CZE 1975 AC Sparta Praha Ciclink
M40-49 [1024] Kolář Václav CZE 1975 AC Sparta Praha Ciclink
M30-39 [5589] Kolářik Pavel CZE 1979 remesnici
M19-29 [ ] Kolínský Tomáš CZE 1987 Písek
M19-29 [ ] Kotas Jaroslav CZE 1993 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
M50-59 [5756] Kovárna Bohumil CZE 1964 VSpVP pobočka České Budějovice
M30-39 [164] Krejčí Milan CZE 1980 GHOST team
M30-39 [5067] Kroupa Jiří CZE 1985
M50-59 [5022] křepela luděk CZE 1964 Ethic Sport
M40-49 [5016] Kuchyňa Martin CZE 1976 Pohoda Bike Team
M40-49 [5072] Lojka Michal CZE 1976 Hopsarium
M19-29 [5027] Lolacher Tomáš CZE 2003 Dům barev Český Krumlov
M19-29 [7125] Lolacher Tomáš CZE 2003 Dům barev Český Krumlov
Z30-39 [165] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
Z30-39 [5197] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
M40-49 [177] Marek Libor CZE 1975 MTB Šumava Riders
M40-49 [5114] Mareš Radek CZE 1969 Patry cycling team Třešť
M60 [ ] Marušák Michal CZE 0000 Velké Karlovice
Z30-39 [ ] Matináková Jana CZE 1984 České Budějovice
M40-49 [ ] Mátl Tomáš CZE 1976 Pohoda bike team
M50-59 [5115] Matoušek Martin CZE 1964 Černí koně - Apache
M50-59 [5077] Matsche Robert CZE 1961 Český Krumlov
M40-49 [5660] Meloun Martin CZE 1975 JH Cycling
M40-49 [935] Meloun Martin CZE 1975 JH Cycling
M30-39 [133] Moravec Michal CZE 1980 GHOST Team
M19-29 [5130] Narovec Jonáš CZE 2001 Česká spořitelna
M19-29 [5679] Nedbal Tomáš CZE 1991 Hluboká nad Vltavou
M19-29 [1023] Nedbal Tomáš CZE 1991 Hluboká nad Vltavou
M19-29 [5070] Neumann Jan CZE 1990 TNF bike team
M19-29 [5728] Novák Kryštof CZE 2006 BikeFactory Strakonice
Z19-29 [399] Nováková Adéla CZE 2000 Ski klub Šumava
Z19-29 [5038] Nováková Adéla CZE 2000 Ski klub Šumava
Z19-29 [ ] Palcová Adéla CZE 1989 Tým z Nevratic
M60 [ ] Palec Richard CZE 0000 Tým z Nevratic
M60 [ ] Pářenka Marek CZE 0000 Humpolec
Z19-29 [5116] Patryová Tereza CZE 1999 Patry cycling team Třešť
M40-49 [5033] Petrů Michal CZE 1969 Kotnov cycling team
M30-39 [5028] Písko Jan CZE 1982 B.T.Dům Barev
Z30-39 [5029] Písková Jana CZE 1982 BT dům barev
M50-59 [5008] Pittner Jiří CZE 1963 Pohoda bike team
Z19-29 [5126] Pochopová Nicole CZE 1990 KUPKOLO.cz
M30-39 [ ] Pouzar Otakar CZE 1978 Planá
Z40 [ ] Procházka Andrej CZE 1973 Praha
M30-39 [5624] Průcha Vladislav CZE 1979 Řemesníci Kramolín
M40-49 [5018] Reich Michal CZE 1973 Horní Světlá
M19-29 [5127] Rypl Miroslav CZE 1992 Dukla Liberec
M40-49 [5672] Ryska Petr CZE 1975 Praha
Z19-29 [404] Smolová Michaela CZE 1992 CBC Team
M30-39 [ ] Smrček Jakub CZE 1986 Horní Planá
M40-49 [5034] Soukup Petr CZE 1970 GALAXY CYKLOŠVEC
M40-49 [5066] Soukup Petr CZE 1970 GALAXY CYKLOŠVEC
M19-29 [616] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
M40-49 [5117] Steinocher Radek CZE 1975 Český krumlov
M19-29 [5056] Studenovský Radek CZE 1997 GS cyklo team Jistebnice
M19-29 [5712] Studenovský Radek CZE 1997 GS cyklo team Jistebnice
M50-59 [ ] Syrový Milan CZE 1959
Z19-29 [ ] Syslová Jana CZE 1994 Tým z Nevratic
M30-39 [5037] Szábo Miloš CZE 1981 Symbio+ Cannondale
M30-39 [168] Šír Zdeněk CZE 1983 Nilfisk pro cycling
M30-39 [911] Šír Zdeněk CZE 1983 Nilfisk pro cycling
M19-29 [5011] Šísl Bořek CZE 2004 LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
M19-29 [ ] Škvrna Karel CZE 1992 CBC Team
M30-39 [179] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M30-39 [674] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M30-39 [748] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M30-39 [5265] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M19-29 [ ] Šňupárek Václav CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
M19-29 [1106] Šňupárek Václav CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
M30-39 [5052] Štrof Petr CZE 1979 PneuAlu Team
M40-49 [5120] Tománek Pavel CZE 1967 Třešť
M30-39 [5719] tomek Daniel CZE 1980 Cykloextra
Z19-29 [628] Tuháčková Kateřina CZE 1987 Blatná
Z19-29 [5039] Valešová Jana CZE 1990 Horní Planá
M19-29 [5024] Vermeulen Mika AUT 1999 ARBOE Trieben
M19-29 [5665] Vermeulen Mika AUT 1999 ARBOE Trieben
M19-29 [5023] Vermeulen Moran AUT 1997 RC Arboe Trieben
M19-29 [5666] Vermeulen Moran AUT 1997 RC Arboe Trieben
M40-49 [5021] Vermeulen Vincent AUT 1969 WSV Ramsau am Dachstein
M40-49 [5664] Vermeulen Vincent AUT 1969 WSV Ramsau am Dachstein
M19-29 [5121] Viktor Mario CZE 1987 České Budějovice
M40-49 [5122] Vlček Jiří CZE 1969 Nespice
M19-29 [5068] Vlček Jiří CZE 2000
M30-39 [ ] Vlnas Pavel CZE 1985 Nilfisk pro cycling
M40-49 [180] Vojta Radek CZE 1970 Nilfisk pro cycling
M40-49 [5654] Vrba Pavel CZE 1974 Řemesníci Kramolín
M19-29 [5128] Zahradník Jakub CZE 2001 ČS junior MTB team Vimperk
M19-29 [5123] Zálešák Radim CZE 1987 Hohenfurt MRT
M40-49 [5656] Zástava Karel CZE 1969 Aisin Písek
Z19-29 [ ] Zbořilová Eliška CZE 1995 Volary