výsledky

Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

výsledky

odrážedla celkem: 12 , muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
kola - do 6 let celkem: 15 , muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
7 - 9 let celkem: 25 , muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
10 - 12 let celkem: 11 , muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
13 - 14 let celkem: 3 , muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
Trasa A 66km celkem: 79 , muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda 33km celkem: 110 , muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina odrážedla

start ~ 10:15:08

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 465 ] Samuel Koleňák 2012 CZE 00:10.2
1 1 / Muži [ 491 ] David Buchta 2012 CZE 00:10.2
3 1 / Ženy [ 494 ] Tereza Hrbková 2012 CZE Biketime Bulls Písek 00:10.9 00:00.7
4 3 / Muži [ 633 ] Jakub Lojka 2011 CZE Hopsarium 00:11.0 00:00.8
5 4 / Muži [ 638 ] Štěpán Vošálík 2013 CZE cyklokroužek 00:12.6 00:02.4
6 2 / Ženy [ 440 ] Šárka Paulátová 2012 CZE 00:14.0 00:03.8
7 3 / Ženy [ 439 ] Ema Brožová 2014 CZE 00:17.7 00:07.5
8 4 / Ženy [ 406 ] Zora Doubková 2013 CZE Čistý sport 00:21.5 00:11.3
9 5 / Muži [ 486 ] Jonáš Hončík 2011 CZE Hluboká 00:25.6 00:15.4
10 5 / Ženy [ 481 ] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 00:29.7 00:19.5
11 6 / Ženy [ 426 ] Nicola Švecová 2014 CZE 00:43.7 00:33.5
12 7 / Ženy [ 622 ] Emma Dolejší 2014 CZE Horní Planá 00:51.3 00:41.1

výsledková listina kola - do 6 let

start ~ 10:25:23

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 637 ] Vojtěch Vošálík 2010 CZE cyklokroužek 01:26.4
2 2 / Muži [ 451 ] Michal Řídký 2010 CZE Lyko klub Prachatice 01:33.2 00:06.8
3 3 / Muži [ 490 ] Jan Prokůpek 2010 CZE Outdor Kids 01:35.7 00:09.3
4 4 / Muži [ 442 ] Martin Paulát 2011 CZE 01:36.1 00:09.7
5 5 / Muži [ 631 ] Tadeáš Tichý 2011 CZE Cyklokroužek Český Krumlov 01:38.9 00:12.5
6 6 / Muži [ 470 ] Matyáš Domin 2011 CZE 01:40.0 00:13.6
7 7 / Muži [ 468 ] Jája Doubek 2011 CZE čistý sport 01:57.3 00:30.9
8 8 / Muži [ 617 ] Miroslav Dinka 2012 CZE Český Krumlov 02:07.6 00:41.2
9 1 / Ženy [ 680 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:13.3 00:46.9
10 9 / Muži [ 471 ] Jáchym Filip 2012 CZE 02:20.7 00:54.3
11 2 / Ženy [ 677 ] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu 02:31.5 01:05.1
12 3 / Ženy [ 636 ] Šarlota Jakšová 2012 CZE Prášily 02:32.9 01:06.5
13 10 / Muži [ 438 ] Oskar Brož 2012 CZE Český Krumlov 02:37.9 01:11.5
14 4 / Ženy [ 635 ] Dorota Jakšová 2014 CZE Prášily 03:28.0 02:01.6
DNS / Muži [ 412 ] Daniel Sraga???? 2013 CZE

výsledková listina 7 - 9 let

start ~ 10:38:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [ 452 ] Filip Bursa 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:06.0 01:54.6 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 327 ] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 04:13.6 00:07.6 02:00.5 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 463 ] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 04:38.9 00:32.9 02:16.7 (3) mezičasy
4 1 / Ženy [ 482 ] Kamila Klacková 2008 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 04:52.7 00:46.7 02:23.9 (5) mezičasy
5 4 / Muži [ 473 ] Kryštof Tichý 2009 CZE Cyklokroužek Český Krumlov 04:59.3 00:53.3 02:19.8 (4) mezičasy
6 5 / Muži [ 455 ] Martin Dostál 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:59.7 00:53.7 02:24.0 (6) mezičasy
7 2 / Ženy [ 676 ] Emma Mánková 2008 CZE Bike Cup 05:01.7 00:55.7 02:26.1 (7) mezičasy
8 6 / Muži [ 493 ] František Čtvrtník 2008 CZE Outdoorkids Čkyně 05:09.6 01:03.6 02:31.9 (9) mezičasy
9 7 / Muži [ 479 ] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou 05:25.3 01:19.3 02:29.9 (8) mezičasy
10 3 / Ženy [ 210 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:42.2 01:36.2 02:38.3 (10) mezičasy
11 8 / Muži [ 475 ] jakub tomek 2007 CZE Cykloextra 05:58.4 01:52.4 02:51.4 (11) mezičasy
12 4 / Ženy [ 449 ] Barbora Šíslová 2008 CZE Lyko klub Prachatice 06:05.8 01:59.8 03:17.1 (13) mezičasy
13 9 / Muži [ 466 ] Lukáš Koleňák 2009 CZE 06:27.4 02:21.4 03:16.6 (12) mezičasy
14 10 / Muži [ 313 ] Jiří Hrbek 2009 CZE Biketime Bulls Písek 06:34.5 02:28.5 03:32.0 (15) mezičasy
15 5 / Ženy [ 483 ] Simona Klacková 2009 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 06:38.9 02:32.9 03:23.6 (14) mezičasy
16 11 / Muži [ 478 ] Jakub Donát 2007 CZE Boršov nad Vltavou 07:44.2 03:38.2 03:34.1 (16) mezičasy
17 6 / Ženy [ 615 ] Helena Dinková 2007 CZE Český Krumlov 07:44.6 03:38.6 03:49.1 (17) mezičasy
18 7 / Ženy [ 632 ] Karolína Lojková 2008 CZE Hopsarium 08:45.0 04:39.0 04:26.2 (19) mezičasy
19 12 / Muži [ 646 ] Jáchym Bartyzal 2008 CZE bike cup 09:01.7 04:55.7 04:10.4 (18) mezičasy
DNF / Ženy [ 459 ] Karolína Dvořáková 2009 CZE Horní Planá 04:36.1 (20)
DNF / Ženy [ 454 ] Iveta Beyerová 2008 CZE Lyko klub Prachatice
DNF / Ženy [ 630 ] Ema Maliníková 2007 CZE Bike Cup
DNS / Muži [ 681 ] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Muži [ 679 ] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou
DNS / Muži [ 678 ] Jakub Donát 2007 CZE Boršov nad Vltavou

výsledková listina 10 - 12 let

start ~ 10:55:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [ 450 ] Martin Ženíšek 2006 CZE Lyko klub Prachatice 10:32.4 05:01.1 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 469 ] David Chalupný 2005 CZE CZ -Specialized Junior MTB team 10:54.0 00:21.6 05:15.2 (2) mezičasy
3 3 / Muži [ 448 ] Patrik Pilař 2006 CZE LYKO Prachatice 12:23.8 01:51.4 05:49.1 (3) mezičasy
4 1 / Ženy [ 456 ] Berenika Drhová 2005 CZE Lyko klub Prachatice 12:39.6 02:07.2 05:59.9 (4) mezičasy
5 2 / Ženy [ 485 ] Beáta Narovcová 2005 CZE CS Specialized MTB 14:20.6 03:48.2 07:04.9 (5) mezičasy
6 3 / Ženy [ 634 ] Nicol Hodinová 2006 CZE LYKO Prachatice 14:27.9 03:55.5 07:19.8 (7) mezičasy
7 4 / Ženy [ 453 ] Kateřina Beyerová 2006 CZE Lyko klub Prachatice 14:46.3 04:13.9 07:47.5 (10) mezičasy
8 4 / Muži [ 487 ] Matěj Juttner 2006 CZE Lipno Centrum 15:38.2 05:05.8 07:30.1 (9) mezičasy
9 5 / Muži [ 472 ] Petr Ševčík 2004 CZE Č.Budějovice 15:41.7 05:09.3 07:23.4 (8) mezičasy
10 6 / Muži [ 477 ] Lukáš Eybl 2004 CZE 16:52.5 06:20.1 07:15.5 (6) mezičasy
11 7 / Muži [ 492 ] Adam Beredzas 2005 CZE Fin profi 17:40.1 07:07.7 08:23.5 (11) mezičasy

výsledková listina 13 - 14 let

start ~ 11:20:16

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 474 ] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev 16:12.1 04:52.1 (1) mezičasy
2 2 / Muži [ 328 ] Radek Kofroň 2002 CZE 20:56.2 04:44.1 06:59.1 (2) mezičasy
3 (-1) 1 / Ženy [ 619 ] Anežka Kroupová 2002 CZE 16:53.2 08:10.5 (3)

výsledková listina Trasa A 66km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M19-29 [ 464 ] Jakub Minka 1994 CZE Symbio+ Cannondale 02:33:18.0 01:13:18.7 (1) mezičasy
2 1 / M30-39 [ 139 ] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 02:37:00.4 03:42.4 01:15:49.6 (2) mezičasy
3 1 / M40-49 [ 423 ] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:39:02.1 05:44.1 01:16:56.4 (3) mezičasy
4 2 / M40-49 [ 12 ] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:43:04.6 09:46.6 01:18:08.4 (5) mezičasy
5 2 / M30-39 [ 29 ] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 02:45:33.2 12:15.2 01:17:29.0 (4) mezičasy
6 3 / M30-39 [ 664 ] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:47:49.0 14:31.0 01:20:25.5 (7) mezičasy
7 4 / M30-39 [ 129 ] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:48:02.5 14:44.5 01:20:57.3 (9) mezičasy
8 5 / M30-39 [ 564 ] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 02:48:32.2 15:14.2 01:20:56.0 (8) mezičasy
9 2 / M19-29 [ 467 ] Lukáš Smola 1992 CZE písek 02:50:17.7 16:59.7 01:18:31.2 (6) mezičasy
10 1 / junior [ 447 ] Marek Bartůněk 1998 CZE Premium Ethic Sport 02:53:12.7 19:54.7 01:21:55.5 (10) mezičasy
11 3 / M19-29 [ 673 ] Michal Řada 1989 CZE Náchod 02:53:47.7 20:29.7 01:24:30.5 (12) mezičasy
12 3 / M40-49 [ 422 ] Bernhard Grobner 1975 AUT Haderer sports team 02:57:22.2 24:04.2 01:23:23.7 (11) mezičasy
13 6 / M30-39 [ 675 ] Václav Tichý 1978 CZE Dům Barev, Český Krumlov 02:58:06.9 24:48.9 01:26:58.5 (15) mezičasy
14 4 / M40-49 [ 421 ] Markus Gahleitner 1973 AUT Stöckli Racing Team 02:59:17.6 25:59.6 01:26:42.7 (14) mezičasy
15 4 / M19-29 [ 484 ] Jan Procházka 1990 CZE CYKLOHELIOS 03:00:19.0 27:01.0 01:27:42.8 (16) mezičasy
16 5 / M40-49 [ 669 ] Robert Matusek 1974 SVK Trophy.at 03:02:41.4 29:23.4 01:30:34.3 (19) mezičasy
17 7 / M30-39 [ 672 ] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 03:04:10.1 30:52.1 01:29:05.6 (17) mezičasy
18 1 / Z19-29 [ 420 ] Karla Štěpánová 1991 CZE KONA Cycling team 03:05:43.5 32:25.5 01:29:06.4 (18) mezičasy
19 6 / M40-49 [ 401 ] Jan Modlitba 1969 CZE HM Sport ČK 03:07:35.9 34:17.9 01:25:57.3 (13) mezičasy
20 7 / M40-49 [ 366 ] David Marek 1972 CZE Cafe Duras 03:09:53.4 36:35.4 01:30:56.6 (20) mezičasy
21 8 / M40-49 [ 395 ] Josef Průcha 1971 CZE České Budějovice 03:10:34.3 37:16.3 01:30:57.1 (21) mezičasy
22 9 / M40-49 [ 175 ] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT 03:11:12.5 37:54.5 01:31:36.6 (23) mezičasy
23 10 / M40-49 [ 429 ] Roman Mládek 1967 CZE 03:11:27.9 38:09.9 01:32:05.1 (26) mezičasy
24 1 / M50-59 [ 397 ] Vladimír Tuháček 1963 CZE SCV Blatná 03:14:47.1 41:29.1 01:31:50.0 (24) mezičasy
25 11 / M40-49 [ 457 ] Petr Janota 1972 CZE Český Krumlov 03:15:00.2 41:42.2 01:33:59.4 (31) mezičasy
26 2 / M50-59 [ 434 ] Jiří Habrda 1965 CZE GW Jihotrans 03:15:19.2 42:01.2 01:31:26.6 (22) mezičasy
27 8 / M30-39 [ 427 ] Martin Řezáč 1982 CZE Atletico Frymburk 03:15:22.1 42:04.1 01:34:23.3 (32) mezičasy
28 9 / M30-39 [ 461 ] Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 03:19:15.7 45:57.7 01:32:28.2 (27) mezičasy
29 10 / M30-39 [ 662 ] Jaroslav Babka 1983 CZE Cyklosport Pit-Stop.cz 03:19:36.3 46:18.3 01:33:57.6 (30) mezičasy
30 3 / M50-59 [ 683 ] Pavel Skácel 1966 CZE BBC Zaječov 03:20:34.0 47:16.0 01:33:34.9 (29) mezičasy
31 4 / M50-59 [ 665 ] Jan Klabouch 1959 CZE AC Sparta Praha Cycling 03:21:00.3 47:42.3 01:32:01.9 (25) mezičasy
32 5 / M50-59 [ 5553 ] Vladimír Babidorič 1964 CZE Český Krumlov 03:22:54.6 49:36.6 01:35:44.4 (34) mezičasy
33 12 / M40-49 [ 405 ] Marek Havlíček 1971 CZE Děti Kleti 03:23:44.2 50:26.2 01:36:55.1 (37) mezičasy
34 6 / M50-59 [ 409 ] Karel Korbel 1958 CZE Děti Kleti 03:23:47.8 50:29.8 01:34:25.1 (33) mezičasy
35 2 / Z19-29 [ 398 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 03:24:14.0 50:56.0 01:35:49.7 (35) mezičasy
36 13 / M40-49 [ 621 ] Aleš Jirout 1976 CZE Cyklonadšenci MKC 03:24:58.6 51:40.6 01:51:54.4 (53) mezičasy
37 7 / M50-59 [ 670 ] Jiří Ondra 1962 CZE SK Kaznějov 03:26:03.1 52:45.1 01:38:50.1 (40) mezičasy
38 5 / M19-29 [ 671 ] Jiří Průša 1988 CZE Ustí nad Labem 03:28:27.3 55:09.3 01:32:28.6 (28) mezičasy
39 14 / M40-49 [ 125 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 03:30:20.7 57:02.7 01:36:31.0 (36) mezičasy
40 8 / M50-59 [ 663 ] Jiří Homolka 1961 CZE Dům Barev Český Krumlov 03:33:27.5 01:00:09.5 01:36:58.3 (38) mezičasy
41 6 / M19-29 [ 667 ] Tomáš Lehovič 1988 CZE Králův Dvůr, Popovice 03:35:56.3 01:02:38.3 01:40:08.9 (41) mezičasy
42 15 / M40-49 [ 407 ] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda 03:38:39.4 01:05:21.4 01:40:58.7 (42) mezičasy
43 11 / M30-39 [ 666 ] Lukáš Kopenec 1979 CZE LINDE POHONY 03:39:40.5 01:06:22.5 01:38:43.3 (39) mezičasy
44 12 / M30-39 [ 488 ] Jiří Houdek 1982 CZE České Budějovice 03:41:26.1 01:08:08.1 01:43:50.0 (44) mezičasy
45 3 / Z19-29 [ 489 ] Radka Klíchová 1992 CZE České Budějovice 03:41:27.7 01:08:09.7 01:43:47.7 (43) mezičasy
46 1 / M60 [ 5599 ] Jiří Lenc 1954 CZE Vimperk 03:42:12.5 01:08:54.5 01:45:38.9 (48) mezičasy
47 1 / Z40 [ 394 ] Michaela Fosumova 1971 CZE Cesky Krumlov 03:45:21.0 01:12:03.0 01:45:22.8 (46) mezičasy
48 16 / M40-49 [ 460 ] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička 03:47:13.8 01:13:55.8 01:45:07.8 (45) mezičasy
49 17 / M40-49 [ 480 ] Petr Eybl 1972 CZE Strakonice 03:48:40.4 01:15:22.4 01:46:50.2 (50) mezičasy
50 2 / M60 [ 5565 ] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 03:48:47.0 01:15:29.0 01:46:35.2 (49) mezičasy
51 13 / M30-39 [ 620 ] Michal Jambor 1983 CZE Cyklonadšenci MKC 03:53:48.6 01:20:30.6 01:45:25.9 (47) mezičasy
52 14 / M30-39 [ 396 ] Daniel Šraga 1982 CZE Atletiko Frymburk 03:57:53.7 01:24:35.7 01:49:48.4 (52) mezičasy
53 15 / M30-39 [ 476 ] Pavel Bláha 1982 CZE Němčice 04:04:54.6 01:31:36.6 01:47:02.2 (51) mezičasy
54 16 / M30-39 [ 432 ] Daniel Somogyi 1979 CZE 04:44:14.3 02:10:56.3 02:09:21.6 (60) mezičasy
55 18 / M40-49 [ 403 ] ZDENĚK Háva 1967 CZE Volary 04:44:38.0 02:11:20.0 02:06:27.7 (59) mezičasy
DNF / M30-39 [ 668 ] Radek Maleček 1979 CZE Všetaty 01:54:46.6 (54)
DNF / M19-29 [ 402 ] Michal Kovář 1993 CZE Horoměřice 01:58:01.6 (55)
DNF / M60 [ 458 ] Petr Dvořák 1942 CZE SKI Šumava 02:01:01.8 (56)
DNF / M50-59 [ 419 ] Miloš Štěpánek 1965 CZE Zubčice se baví 02:03:02.7 (57)
DNF / M50-59 [ 428 ] Jan Shon 1963 CZE Cyklo Jiřička 02:04:21.6 (58)
DNF / Z19-29 [ 411 ] Andrea Bezděková 1995 CZE Bike Cup
DNF / M19-29 [ 446 ] Martin Urbánek 1989 CZE Novatop Lapierre
DNF / Z19-29 [ 410 ] Dominika Studentová 1992 CZE Bike Cup
DNF / M19-29 [ 408 ] Petr Svoboda 1991 CZE CK MTB Maraton Hlinsko
DNF / M19-29 [ 424 ] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [ 531 ] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička
DNS / M40-49 [ 583 ] Josef Průcha 1971 CZE České Budějovice
DNS / M30-39 [ 5 ] Jan Boháč 1977 CZE Praha
DNS / M40-49 [ 565 ] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda
DNS / M40-49 [ 5720 ] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT
DNS / M50-59 [ 576 ] Jiří Habrda 1965 CZE GW Jihotrans
DNS / M40-49 [ 589 ] Bernhard Grobner 1975 AUT Haderer sports team
DNS / M40-49 [ 587 ] Markus Gahleitner 1973 AUT Stöckli Racing Team
DNS / M40-49 [ 612 ] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M50-59 [ 5649 ] Vladimír Tuháček 1963 CZE SCV Blatná
DNS / M19-29 [ 303 ] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [ 274 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [ 1 ] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [ 174 ] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling

výsledková listina Nova jízda 33km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / junior [ 5738 ] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:16:31.7
2 1 / M19-29 [ 5056 ] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:02.4 00:30.7
3 1 / M30-39 [ 5124 ] Martin Jakš 1986 CZE Dukla Liberec 01:17:03.4 00:31.7
4 2 / M30-39 [ 5019 ] Miloš Doubek 1981 CZE cistysport.cz 01:17:08.5 00:36.8
5 2 / M19-29 [ 5023 ] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 01:19:11.0 02:39.3 01:19:11.0 (1) mezičasy
6 3 / M19-29 [ 5127 ] Miroslav Rypl 1992 CZE TJ Dukla Liberec 01:20:38.8 04:07.1
7 1 / M40-49 [ 5034 ] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:20:39.8 04:08.1 01:20:39.8 (2) mezičasy
8 4 / M19-29 [ 684 ] Karel Škvrna 1992 CZE CBC Team 01:23:48.8 07:17.1
9 2 / M40-49 [ 5018 ] Michal Reich 1973 CZE Horní Světlá 01:24:22.0 07:50.3
10 5 / M19-29 [ 5070 ] Jan Neumann 1990 CZE TNF bike team 01:24:52.8 08:21.1
11 2 / junior [ 5737 ] Jakub Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:25:14.5 08:42.8
12 3 / M40-49 [ 5672 ] Petr Ryska 1975 CZE Praha 01:25:40.9 09:09.2
13 3 / M30-39 [ 5125 ] Jan Kobes 1979 CZE Cykloextra 01:26:17.4 09:45.7
14 4 / M40-49 [ 5021 ] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein 01:26:39.0 10:07.3 01:26:39.0 (3) mezičasy
15 3 / junior [ 5024 ] Mika Vermeulen 1999 AUT ARBOE Trieben 01:27:22.0 10:50.3 01:27:22.0 (4) mezičasy
16 4 / M30-39 [ 5108 ] Zdeněk Formánek 1979 CZE Eurosystem MTB team 01:28:04.6 11:32.9
17 6 / M19-29 [ 5030 ] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice 01:29:50.9 13:19.2
18 5 / M30-39 [ 674 ] Petr Šmíd 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:30:37.2 14:05.5
19 5 / M40-49 [ 5656 ] Karel Zástava 1969 CZE Aisin Písek 01:31:08.0 14:36.3
20 6 / M30-39 [ 5719 ] Daniel tomek 1980 CZE Cykloextra 01:31:27.4 14:55.7
21 1 / M50-59 [ 5022 ] Luděk Křepela 1964 CZE Skalice 01:31:40.8 15:09.1
22 7 / M30-39 [ 133 ] Michal Moravec 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:31:43.9 15:12.2
23 8 / M30-39 [ 5037 ] Miloš Szábo 1981 CZE Symbio+ Cannondale 01:31:45.6 15:13.9
24 6 / M40-49 [ 5026 ] Miroslav Kelner 1967 CZE B.T.Dům Barev 01:32:15.2 15:43.5
25 9 / M30-39 [ 5112 ] Martin Klička 1984 CZE Ski-instruktori.cz 01:32:23.3 15:51.6
26 10 / M30-39 [ 5118 ] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:32:52.6 16:20.9
27 11 / M30-39 [ 164 ] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:33:34.3 17:02.6
28 2 / M50-59 [ 5008 ] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 01:33:42.6 17:10.9
29 7 / M40-49 [ 163 ] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:33:54.7 17:23.0
30 12 / M30-39 [ 5028 ] Jan Písko 1982 CZE B.T.Dům Barev 01:35:08.8 18:37.1
31 8 / M40-49 [ 5114 ] Radek Mareš 1969 CZE Patry cycling team Třešť 01:35:34.7 19:03.0
32 13 / M30-39 [ 5035 ] Václav Bartoš 1985 CZE 01:36:23.3 19:51.6
33 9 / M40-49 [ 5120 ] Pavel Tománek 1967 CZE Třešť 01:36:31.9 20:00.2
34 4 / junior [ 5014 ] Zdeněk Černohorský 1999 CZE Lyko klub Prachatice 01:37:14.3 20:42.6
35 14 / M30-39 [ 5111 ] Viktor Jelínek 1985 CZE Dům Barev Český Krumlov 01:38:41.1 22:09.4
36 1 / Z19-29 [ 5075 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 01:39:51.5 23:19.8
37 5 / junior [ 5068 ] Jiří Vlček 2000 CZE 01:39:51.9 23:20.2
38 6 / junior [ 5009 ] Václav Dostál 2003 CZE Lyko klub Prachatice 01:39:58.4 23:26.7
39 10 / M40-49 [ 177 ] Libor Marek 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:40:09.1 23:37.4
40 11 / M40-49 [ 5654 ] Pavel Vrba 1974 CZE Řemesníci Kramolín 01:42:16.2 25:44.5
41 7 / junior [ 5027 ] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev Český Krumlov 01:43:00.0 26:28.3
42 1 / juniorky [ 5038 ] Adéla Nováková 2000 CZE Ski klub Šumava 01:43:32.0 27:00.3
43 1 / M60 [ 5069 ] Vladimír Barták 1946 CZE Šrouby a matice Bártová Prachatice 01:43:33.3 27:01.6
44 8 / junior [ 5015 ] Tadeáš Drha 2002 CZE Liko Prachatice 01:43:37.5 27:05.8
45 9 / junior [ 5128 ] Jakub Zahradník 2001 CZE ČS junior MTB team Vimperk 01:43:59.9 27:28.2
46 12 / M40-49 [ 5033 ] Michal Petrů 1969 CZE Kotnov cycling team 01:45:09.4 28:37.7 01:45:09.4 (5) mezičasy
47 10 / junior [ 5011 ] Bořek Šísl 2004 CZE Lyko klub Prachatice 01:45:23.9 28:52.2
48 7 / M19-29 [ 5121 ] Mario Viktor 1987 CZE České Budějovice 01:45:37.3 29:05.6
49 15 / M30-39 [ 5031 ] Václav Hlůžek 1983 CZE Horažďovice 01:46:07.6 29:35.9
50 2 / juniorky [ 5012 ] Jitka Černohorská 2002 CZE Lyko klub Prachatice 01:46:33.4 30:01.7
51 13 / M40-49 [ 5072 ] Michal Lojka 1976 CZE Hopsarium 01:47:44.1 31:12.4
52 16 / M30-39 [ 5119 ] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu 01:48:21.6 31:49.9
53 3 / juniorky [ 5013 ] Lucie Dostálová 2003 CZE Lyko klub Prachatice 01:48:32.6 32:00.9
54 3 / M50-59 [ 5032 ] Petr Chval 1964 CZE Kothov Tábor 01:48:34.9 32:03.2
55 4 / M50-59 [ 5115 ] Martin Matoušek 1964 CZE Černí koně - Apache 01:50:40.1 34:08.4
56 4 / juniorky [ 5103 ] Petra Baarová 1998 CZE Cyklosport Pit-Stop.cz 01:50:56.6 34:24.9
57 2 / Z19-29 [ 404 ] Michaela Smolová 1992 CZE CBC Team 01:53:04.0 36:32.3
58 5 / M50-59 [ 5063 ] Stanislav Hadrava 1965 CZE 01:54:02.8 37:31.1
59 5 / juniorky [ 5116 ] Tereza Patryová 1999 CZE Patry cycling team Třešť 01:54:29.0 37:57.3
60 2 / M60 [ 5025 ] Jiří Karvánek 1954 CZE X Terra Team 01:54:44.2 38:12.5
61 3 / Z19-29 [ 5039 ] Jana Valešová 1990 CZE Horní Planá 01:55:54.3 39:22.6
62 6 / M50-59 [ 5077 ] Robert Matsche 1961 CZE Český Krumlov 01:56:01.1 39:29.4
63 17 / M30-39 [ 5067 ] Jiří Kroupa 1985 CZE 01:57:15.5 40:43.8
64 18 / M30-39 [ 5589 ] Pavel Kolářik 1979 CZE remesnici 01:57:52.0 41:20.3
65 8 / M19-29 [ 5679 ] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hluboká nad Vltavou 01:58:05.8 41:34.1
66 14 / M40-49 [ 5678 ] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 01:58:09.4 41:37.7
67 15 / M40-49 [ 5106 ] Miroslav Dinka 1975 CZE Český 01:58:46.3 42:14.6
68 1 / Z30-39 [ 5110 ] Eva Jedličková 1984 CZE Lipno Centrum 01:58:56.2 42:24.5
69 16 / M40-49 [ 5122 ] Jiří Vlček 1969 CZE Nespice 01:59:00.6 42:28.9
70 4 / Z19-29 [ 628 ] Kateřina Tuháčková 1987 CZE Blatná 01:59:55.7 43:24.0
71 6 / juniorky [ 5010 ] Anna Dostálová 2005 CZE Lyko klub Prachatice 02:01:06.7 44:35.0
72 2 / Z30-39 [ 5029 ] Jana Písková 1982 CZE BT dům barev 02:01:07.5 44:35.8
73 7 / juniorky [ 5073 ] Karolína Kofroňová 2000 CZE České Budějovice 02:02:47.7 46:16.0
74 3 / M60 [ 5006 ] Vlastislav Klimeš 1953 CZE Velešín 02:06:50.5 50:18.8
75 7 / M50-59 [ 5071 ] Petr Dix 1965 CZE Chomutov 02:09:09.4 52:37.7
76 8 / M50-59 [ 5756 ] Bohumil Kovárna 1964 CZE Ćeské Budějovice 02:09:54.9 53:23.2 02:09:54.9 (6) mezičasy
77 9 / M50-59 [ 5036 ] Ladislav Hrstka 1963 CZE Kaplice 02:10:11.0 53:39.3
78 17 / M40-49 [ 5016 ] Martin Kuchyňa 1976 CZE Pohoda Bike Team 02:10:48.5 54:16.8
79 18 / M40-49 [ 5117 ] Radek Steinocher 1975 CZE Český krumlov 02:10:49.6 54:17.9
80 10 / M50-59 [ 5109 ] Ladislav Hrstka 1963 CZE Kaplice 02:14:26.0 57:54.3
81 3 / Z30-39 [ 165 ] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling 02:15:05.5 58:33.8
82 19 / M30-39 [ 5624 ] Vladislav Průcha 1979 CZE Řemesníci Kramolín 02:15:59.9 59:28.2
83 11 / junior [ 5074 ] Radek Kofroň 2002 CZE České Budějovice 02:16:17.0 59:45.3
84 9 / M19-29 [ 5129 ] Marek Hrdina 1988 CZE Klatovy 02:22:12.3 01:05:40.6
85 19 / M40-49 [ 5020 ] Miroslav Hrdlovič 1973 SVK Pezinok 02:22:39.1 01:06:07.4
86 1 / Z40 [ 5007 ] Jitka Klimešová 1956 CZE Velešín 02:24:49.5 01:08:17.8
87 20 / M30-39 [ 5105 ] Tomáš Brych 1977 CZE TV Nova 02:27:13.5 01:10:41.8
88 4 / M60 [ 5017 ] Jiří Chlumský 1952 CZE Praha 02:27:55.1 01:11:23.4
89 5 / Z19-29 [ 5104 ] Dagmar Bastlová 1989 CZE Žár 02:29:09.2 01:12:37.5
90 10 / M19-29 [ 5123 ] Radim Zálešák 1987 CZE Hohenfurt MRT 02:36:11.6 01:19:39.9
90 6 / Z19-29 [ 5107 ] Lenka Feslová 1988 CZE Hohenfurt MRT 02:36:11.6 01:19:39.9
92 4 / Z30-39 [ 5076 ] Petra Juttnerová 1978 CZE LipnoCentrum 02:39:14.4 01:22:42.7
DNF / junior [ 5130 ] Jonáš Narovec 2001 CZE Česká spořitelna
DNS / junior [ 7062 ] Tadeáš Drha 2002 CZE Liko Prachatice
DNS / junior [ 5728 ] Kryštof Novák 2006 CZE BikeFactory Strakonice
DNS / junior [ 7125 ] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev Český Krumlov
DNS / M40-49 [ 5664 ] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein
DNS / M40-49 [ 5660 ] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling
DNS / M19-29 [ 5666 ] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben
DNS / M19-29 [ 5712 ] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M19-29 [ 5703 ] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice
DNS / junior [ 5665 ] Mika Vermeulen 1999 AUT ARBOE Trieben
DNS / juniorky [ 399 ] Adéla Nováková 2000 CZE Ski klub Šumava
DNS / M50-59 [ 682 ] Petr Dix 1965 CZE Chomutov
DNS / M19-29 [ 5113 ] Tomáš Kolínský 1987 CZE Písek
DNS / M40-49 [ 180 ] Radek Vojta 1970 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [ 5126 ] Nicole Pochopová 1990 CZE KUPKOLO.cz
DNS / M50-59 [ 5587 ] pavel klabouch 1964 CZE české budějovice
DNS / M19-29 [ 616 ] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [ 5066 ] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC