Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Nova jízda 33km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Z19-29 [5075] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 01:39:51.5
2 1 / juniorky [5038] Adéla Nováková 2000 CZE Ski klub Šumava 01:43:32.0 03:40.5
3 2 / juniorky [5012] Jitka Černohorská 2002 CZE Lyko klub Prachatice 01:46:33.4 06:41.9
4 3 / juniorky [5013] Lucie Dostálová 2003 CZE Lyko klub Prachatice 01:48:32.6 08:41.1
5 4 / juniorky [5103] Petra Baarová 1998 CZE Cyklosport Pit-Stop.cz 01:50:56.6 11:05.1
6 2 / Z19-29 [404] Michaela Smolová 1992 CZE CBC Team 01:53:04.0 13:12.5
7 5 / juniorky [5116] Tereza Patryová 1999 CZE Patry cycling team Třešť 01:54:29.0 14:37.5
8 3 / Z19-29 [5039] Jana Valešová 1990 CZE Horní Planá 01:55:54.3 16:02.8
9 1 / Z30-39 [5110] Eva Jedličková 1984 CZE Lipno Centrum 01:58:56.2 19:04.7
10 4 / Z19-29 [628] Kateřina Tuháčková 1987 CZE Blatná 01:59:55.7 20:04.2
11 6 / juniorky [5010] Anna Dostálová 2005 CZE Lyko klub Prachatice 02:01:06.7 21:15.2
12 2 / Z30-39 [5029] Jana Písková 1982 CZE BT dům barev 02:01:07.5 21:16.0
13 7 / juniorky [5073] Karolína Kofroňová 2000 CZE České Budějovice 02:02:47.7 22:56.2
14 3 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling 02:15:05.5 35:14.0
15 1 / Z40 [5007] Jitka Klimešová 1956 CZE Velešín 02:24:49.5 44:58.0
16 5 / Z19-29 [5104] Dagmar Bastlová 1989 CZE Žár 02:29:09.2 49:17.7
17 6 / Z19-29 [5107] Lenka Feslová 1988 CZE Hohenfurt MRT 02:36:11.6 56:20.1
18 4 / Z30-39 [5076] Petra Juttnerová 1978 CZE LipnoCentrum 02:39:14.4 59:22.9
DNS / juniorky [399] Adéla Nováková 2000 CZE Ski klub Šumava
DNS / Z19-29 [5126] Nicole Pochopová 1990 CZE KUPKOLO.cz