Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Nova jízda 33km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:16:31.7
2 1 / M19-29 [5056] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:02.4 00:30.7
3 1 / M30-39 [5124] Martin Jakš 1986 CZE Dukla Liberec 01:17:03.4 00:31.7
4 2 / M30-39 [5019] Miloš Doubek 1981 CZE cistysport.cz 01:17:08.5 00:36.8
5 2 / M19-29 [5023] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 01:19:11.0 02:39.3 01:19:11.0 (1)
6 3 / M19-29 [5127] Miroslav Rypl 1992 CZE TJ Dukla Liberec 01:20:38.8 04:07.1
7 1 / M40-49 [5034] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:20:39.8 04:08.1 01:20:39.8 (2)
8 4 / M19-29 [684] Karel Škvrna 1992 CZE CBC Team 01:23:48.8 07:17.1
9 2 / M40-49 [5018] Michal Reich 1973 CZE Horní Světlá 01:24:22.0 07:50.3
10 5 / M19-29 [5070] Jan Neumann 1990 CZE TNF bike team 01:24:52.8 08:21.1
11 2 / junior [5737] Jakub Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 01:25:14.5 08:42.8
12 3 / M40-49 [5672] Petr Ryska 1975 CZE Praha 01:25:40.9 09:09.2
13 3 / M30-39 [5125] Jan Kobes 1979 CZE Cykloextra 01:26:17.4 09:45.7
14 4 / M40-49 [5021] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein 01:26:39.0 10:07.3 01:26:39.0 (3)
15 3 / junior [5024] Mika Vermeulen 1999 AUT ARBOE Trieben 01:27:22.0 10:50.3 01:27:22.0 (4)
16 4 / M30-39 [5108] Zdeněk Formánek 1979 CZE Eurosystem MTB team 01:28:04.6 11:32.9
17 6 / M19-29 [5030] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice 01:29:50.9 13:19.2
18 5 / M30-39 [674] Petr Šmíd 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:30:37.2 14:05.5
19 5 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 CZE Aisin Písek 01:31:08.0 14:36.3
20 6 / M30-39 [5719] Daniel tomek 1980 CZE Cykloextra 01:31:27.4 14:55.7
21 1 / M50-59 [5022] Luděk Křepela 1964 CZE Skalice 01:31:40.8 15:09.1
22 7 / M30-39 [133] Michal Moravec 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:31:43.9 15:12.2
23 8 / M30-39 [5037] Miloš Szábo 1981 CZE Symbio+ Cannondale 01:31:45.6 15:13.9
24 6 / M40-49 [5026] Miroslav Kelner 1967 CZE B.T.Dům Barev 01:32:15.2 15:43.5
25 9 / M30-39 [5112] Martin Klička 1984 CZE Ski-instruktori.cz 01:32:23.3 15:51.6
26 10 / M30-39 [5118] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:32:52.6 16:20.9
27 11 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:33:34.3 17:02.6
28 2 / M50-59 [5008] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 01:33:42.6 17:10.9
29 7 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:33:54.7 17:23.0
30 12 / M30-39 [5028] Jan Písko 1982 CZE B.T.Dům Barev 01:35:08.8 18:37.1
31 8 / M40-49 [5114] Radek Mareš 1969 CZE Patry cycling team Třešť 01:35:34.7 19:03.0
32 13 / M30-39 [5035] Václav Bartoš 1985 CZE 01:36:23.3 19:51.6
33 9 / M40-49 [5120] Pavel Tománek 1967 CZE Třešť 01:36:31.9 20:00.2
34 4 / junior [5014] Zdeněk Černohorský 1999 CZE Lyko klub Prachatice 01:37:14.3 20:42.6
35 14 / M30-39 [5111] Viktor Jelínek 1985 CZE Dům Barev Český Krumlov 01:38:41.1 22:09.4
36 1 / Z19-29 [5075] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 01:39:51.5 23:19.8
37 5 / junior [5068] Jiří Vlček 2000 CZE 01:39:51.9 23:20.2
38 6 / junior [5009] Václav Dostál 2003 CZE Lyko klub Prachatice 01:39:58.4 23:26.7
39 10 / M40-49 [177] Libor Marek 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:40:09.1 23:37.4
40 11 / M40-49 [5654] Pavel Vrba 1974 CZE Řemesníci Kramolín 01:42:16.2 25:44.5
41 7 / junior [5027] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev Český Krumlov 01:43:00.0 26:28.3
42 1 / juniorky [5038] Adéla Nováková 2000 CZE Ski klub Šumava 01:43:32.0 27:00.3
43 1 / M60 [5069] Vladimír Barták 1946 CZE Šrouby a matice Bártová Prachatice 01:43:33.3 27:01.6
44 8 / junior [5015] Tadeáš Drha 2002 CZE Liko Prachatice 01:43:37.5 27:05.8
45 9 / junior [5128] Jakub Zahradník 2001 CZE ČS junior MTB team Vimperk 01:43:59.9 27:28.2
46 12 / M40-49 [5033] Michal Petrů 1969 CZE Kotnov cycling team 01:45:09.4 28:37.7 01:45:09.4 (5)
47 10 / junior [5011] Bořek Šísl 2004 CZE Lyko klub Prachatice 01:45:23.9 28:52.2
48 7 / M19-29 [5121] Mario Viktor 1987 CZE České Budějovice 01:45:37.3 29:05.6
49 15 / M30-39 [5031] Václav Hlůžek 1983 CZE Horažďovice 01:46:07.6 29:35.9
50 2 / juniorky [5012] Jitka Černohorská 2002 CZE Lyko klub Prachatice 01:46:33.4 30:01.7
51 13 / M40-49 [5072] Michal Lojka 1976 CZE Hopsarium 01:47:44.1 31:12.4
52 16 / M30-39 [5119] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu 01:48:21.6 31:49.9
53 3 / juniorky [5013] Lucie Dostálová 2003 CZE Lyko klub Prachatice 01:48:32.6 32:00.9
54 3 / M50-59 [5032] Petr Chval 1964 CZE Kothov Tábor 01:48:34.9 32:03.2
55 4 / M50-59 [5115] Martin Matoušek 1964 CZE Černí koně - Apache 01:50:40.1 34:08.4
56 4 / juniorky [5103] Petra Baarová 1998 CZE Cyklosport Pit-Stop.cz 01:50:56.6 34:24.9
57 2 / Z19-29 [404] Michaela Smolová 1992 CZE CBC Team 01:53:04.0 36:32.3
58 5 / M50-59 [5063] Stanislav Hadrava 1965 CZE 01:54:02.8 37:31.1
59 5 / juniorky [5116] Tereza Patryová 1999 CZE Patry cycling team Třešť 01:54:29.0 37:57.3
60 2 / M60 [5025] Jiří Karvánek 1954 CZE X Terra Team 01:54:44.2 38:12.5
61 3 / Z19-29 [5039] Jana Valešová 1990 CZE Horní Planá 01:55:54.3 39:22.6
62 6 / M50-59 [5077] Robert Matsche 1961 CZE Český Krumlov 01:56:01.1 39:29.4
63 17 / M30-39 [5067] Jiří Kroupa 1985 CZE 01:57:15.5 40:43.8
64 18 / M30-39 [5589] Pavel Kolářik 1979 CZE remesnici 01:57:52.0 41:20.3
65 8 / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hluboká nad Vltavou 01:58:05.8 41:34.1
66 14 / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 01:58:09.4 41:37.7
67 15 / M40-49 [5106] Miroslav Dinka 1975 CZE Český 01:58:46.3 42:14.6
68 1 / Z30-39 [5110] Eva Jedličková 1984 CZE Lipno Centrum 01:58:56.2 42:24.5
69 16 / M40-49 [5122] Jiří Vlček 1969 CZE Nespice 01:59:00.6 42:28.9
70 4 / Z19-29 [628] Kateřina Tuháčková 1987 CZE Blatná 01:59:55.7 43:24.0
71 6 / juniorky [5010] Anna Dostálová 2005 CZE Lyko klub Prachatice 02:01:06.7 44:35.0
72 2 / Z30-39 [5029] Jana Písková 1982 CZE BT dům barev 02:01:07.5 44:35.8
73 7 / juniorky [5073] Karolína Kofroňová 2000 CZE České Budějovice 02:02:47.7 46:16.0
74 3 / M60 [5006] Vlastislav Klimeš 1953 CZE Velešín 02:06:50.5 50:18.8
75 7 / M50-59 [5071] Petr Dix 1965 CZE Chomutov 02:09:09.4 52:37.7
76 8 / M50-59 [5756] Bohumil Kovárna 1964 CZE Ćeské Budějovice 02:09:54.9 53:23.2 02:09:54.9 (6)
77 9 / M50-59 [5036] Ladislav Hrstka 1963 CZE Kaplice 02:10:11.0 53:39.3
78 17 / M40-49 [5016] Martin Kuchyňa 1976 CZE Pohoda Bike Team 02:10:48.5 54:16.8
79 18 / M40-49 [5117] Radek Steinocher 1975 CZE Český krumlov 02:10:49.6 54:17.9
80 10 / M50-59 [5109] Ladislav Hrstka 1963 CZE Kaplice 02:14:26.0 57:54.3
81 3 / Z30-39 [165] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling 02:15:05.5 58:33.8
82 19 / M30-39 [5624] Vladislav Průcha 1979 CZE Řemesníci Kramolín 02:15:59.9 59:28.2
83 11 / junior [5074] Radek Kofroň 2002 CZE České Budějovice 02:16:17.0 59:45.3
84 9 / M19-29 [5129] Marek Hrdina 1988 CZE Klatovy 02:22:12.3 01:05:40.6
85 19 / M40-49 [5020] Miroslav Hrdlovič 1973 SVK Pezinok 02:22:39.1 01:06:07.4
86 1 / Z40 [5007] Jitka Klimešová 1956 CZE Velešín 02:24:49.5 01:08:17.8
87 20 / M30-39 [5105] Tomáš Brych 1977 CZE TV Nova 02:27:13.5 01:10:41.8
88 4 / M60 [5017] Jiří Chlumský 1952 CZE Praha 02:27:55.1 01:11:23.4
89 5 / Z19-29 [5104] Dagmar Bastlová 1989 CZE Žár 02:29:09.2 01:12:37.5
90 10 / M19-29 [5123] Radim Zálešák 1987 CZE Hohenfurt MRT 02:36:11.6 01:19:39.9
90 6 / Z19-29 [5107] Lenka Feslová 1988 CZE Hohenfurt MRT 02:36:11.6 01:19:39.9
92 4 / Z30-39 [5076] Petra Juttnerová 1978 CZE LipnoCentrum 02:39:14.4 01:22:42.7
DNF / junior [5130] Jonáš Narovec 2001 CZE Česká spořitelna
DNS / junior [7062] Tadeáš Drha 2002 CZE Liko Prachatice
DNS / junior [5728] Kryštof Novák 2006 CZE BikeFactory Strakonice
DNS / junior [7125] Tomáš Lolacher 2003 CZE Dům barev Český Krumlov
DNS / M40-49 [5664] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein
DNS / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling
DNS / M19-29 [5666] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben
DNS / M19-29 [5712] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M19-29 [5703] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice
DNS / junior [5665] Mika Vermeulen 1999 AUT ARBOE Trieben
DNS / juniorky [399] Adéla Nováková 2000 CZE Ski klub Šumava
DNS / M50-59 [682] Petr Dix 1965 CZE Chomutov
DNS / M19-29 [5113] Tomáš Kolínský 1987 CZE Písek
DNS / M40-49 [180] Radek Vojta 1970 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [5126] Nicole Pochopová 1990 CZE KUPKOLO.cz
DNS / M50-59 [5587] pavel klabouch 1964 CZE české budějovice
DNS / M19-29 [616] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [5066] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC