Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Nova jízda 33km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M40-49 [5034] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:20:39.8 01:20:39.8 (2)
2 2 / M40-49 [5018] Michal Reich 1973 CZE Horní Světlá 01:24:22.0 03:42.2
3 3 / M40-49 [5672] Petr Ryska 1975 CZE Praha 01:25:40.9 05:01.1
4 4 / M40-49 [5021] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein 01:26:39.0 05:59.2 01:26:39.0 (3)
5 5 / M40-49 [5656] Karel Zástava 1969 CZE Aisin Písek 01:31:08.0 10:28.2
6 6 / M40-49 [5026] Miroslav Kelner 1967 CZE B.T.Dům Barev 01:32:15.2 11:35.4
7 7 / M40-49 [163] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:33:54.7 13:14.9
8 8 / M40-49 [5114] Radek Mareš 1969 CZE Patry cycling team Třešť 01:35:34.7 14:54.9
9 9 / M40-49 [5120] Pavel Tománek 1967 CZE Třešť 01:36:31.9 15:52.1
10 10 / M40-49 [177] Libor Marek 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:40:09.1 19:29.3
11 11 / M40-49 [5654] Pavel Vrba 1974 CZE Řemesníci Kramolín 01:42:16.2 21:36.4
12 12 / M40-49 [5033] Michal Petrů 1969 CZE Kotnov cycling team 01:45:09.4 24:29.6 01:45:09.4 (5)
13 13 / M40-49 [5072] Michal Lojka 1976 CZE Hopsarium 01:47:44.1 27:04.3
14 14 / M40-49 [5678] Václav Kolář 1975 CZE Týn nad Vltavou 01:58:09.4 37:29.6
15 15 / M40-49 [5106] Miroslav Dinka 1975 CZE Český 01:58:46.3 38:06.5
16 16 / M40-49 [5122] Jiří Vlček 1969 CZE Nespice 01:59:00.6 38:20.8
17 17 / M40-49 [5016] Martin Kuchyňa 1976 CZE Pohoda Bike Team 02:10:48.5 50:08.7
18 18 / M40-49 [5117] Radek Steinocher 1975 CZE Český krumlov 02:10:49.6 50:09.8
19 19 / M40-49 [5020] Miroslav Hrdlovič 1973 SVK Pezinok 02:22:39.1 01:01:59.3
DNS / M40-49 [5664] Vincent Vermeulen 1969 AUT WSV Ramsau am Dachstein
DNS / M40-49 [5660] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling
DNS / M40-49 [180] Radek Vojta 1970 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [5066] Petr Soukup 1970 CZE GALAXY CYKLOŠVEC