Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Nova jízda 33km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M19-29 [5056] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:17:02.4
2 2 / M19-29 [5023] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben 01:19:11.0 02:08.6 01:19:11.0 (1)
3 3 / M19-29 [5127] Miroslav Rypl 1992 CZE TJ Dukla Liberec 01:20:38.8 03:36.4
4 4 / M19-29 [684] Karel Škvrna 1992 CZE CBC Team 01:23:48.8 06:46.4
5 5 / M19-29 [5070] Jan Neumann 1990 CZE TNF bike team 01:24:52.8 07:50.4
6 6 / M19-29 [5030] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice 01:29:50.9 12:48.5
7 7 / M19-29 [5121] Mario Viktor 1987 CZE České Budějovice 01:45:37.3 28:34.9
8 8 / M19-29 [5679] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hluboká nad Vltavou 01:58:05.8 41:03.4
9 9 / M19-29 [5129] Marek Hrdina 1988 CZE Klatovy 02:22:12.3 01:05:09.9
10 10 / M19-29 [5123] Radim Zálešák 1987 CZE Hohenfurt MRT 02:36:11.6 01:19:09.2
DNS / M19-29 [5666] Moran Vermeulen 1997 AUT RC Arboe Trieben
DNS / M19-29 [5712] Radek Studenovský 1997 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNS / M19-29 [5703] Martin Chum 1996 CZE Sport bike Strakonice
DNS / M19-29 [5113] Tomáš Kolínský 1987 CZE Písek
DNS / M19-29 [616] Martin Splítek 1988 CZE Nilfisk pro cycling