Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Nova jízda 33km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M30-39 [5124] Martin Jakš 1986 CZE Dukla Liberec 01:17:03.4
2 2 / M30-39 [5019] Miloš Doubek 1981 CZE cistysport.cz 01:17:08.5 00:05.1
3 3 / M30-39 [5125] Jan Kobes 1979 CZE Cykloextra 01:26:17.4 09:14.0
4 4 / M30-39 [5108] Zdeněk Formánek 1979 CZE Eurosystem MTB team 01:28:04.6 11:01.2
5 5 / M30-39 [674] Petr Šmíd 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:30:37.2 13:33.8
6 6 / M30-39 [5719] Daniel tomek 1980 CZE Cykloextra 01:31:27.4 14:24.0
7 7 / M30-39 [133] Michal Moravec 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:31:43.9 14:40.5
8 8 / M30-39 [5037] Miloš Szábo 1981 CZE Symbio+ Cannondale 01:31:45.6 14:42.2
9 9 / M30-39 [5112] Martin Klička 1984 CZE Ski-instruktori.cz 01:32:23.3 15:19.9
10 10 / M30-39 [5118] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 01:32:52.6 15:49.2
11 11 / M30-39 [164] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:33:34.3 16:30.9
12 12 / M30-39 [5028] Jan Písko 1982 CZE B.T.Dům Barev 01:35:08.8 18:05.4
13 13 / M30-39 [5035] Václav Bartoš 1985 CZE 01:36:23.3 19:19.9
14 14 / M30-39 [5111] Viktor Jelínek 1985 CZE Dům Barev Český Krumlov 01:38:41.1 21:37.7
15 15 / M30-39 [5031] Václav Hlůžek 1983 CZE Horažďovice 01:46:07.6 29:04.2
16 16 / M30-39 [5119] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu 01:48:21.6 31:18.2
17 17 / M30-39 [5067] Jiří Kroupa 1985 CZE 01:57:15.5 40:12.1
18 18 / M30-39 [5589] Pavel Kolářik 1979 CZE remesnici 01:57:52.0 40:48.6
19 19 / M30-39 [5624] Vladislav Průcha 1979 CZE Řemesníci Kramolín 02:15:59.9 58:56.5
20 20 / M30-39 [5105] Tomáš Brych 1977 CZE TV Nova 02:27:13.5 01:10:10.1