Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Trasa A 66km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M19-29 [464] Jakub Minka 1994 CZE Symbio+ Cannondale 02:33:18.0 01:13:18.7 (1)
2 1 / M30-39 [139] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 02:37:00.4 03:42.4 01:15:49.6 (2)
3 1 / M40-49 [423] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:39:02.1 05:44.1 01:16:56.4 (3)
4 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:43:04.6 09:46.6 01:18:08.4 (5)
5 2 / M30-39 [29] Lukáš Tybitancl 1982 CZE JH Cycling 02:45:33.2 12:15.2 01:17:29.0 (4)
6 3 / M30-39 [664] Petr Hruška 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:47:49.0 14:31.0 01:20:25.5 (7)
7 4 / M30-39 [129] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:48:02.5 14:44.5 01:20:57.3 (9)
8 5 / M30-39 [564] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 02:48:32.2 15:14.2 01:20:56.0 (8)
9 2 / M19-29 [467] Lukáš Smola 1992 CZE písek 02:50:17.7 16:59.7 01:18:31.2 (6)
10 1 / junior [447] Marek Bartůněk 1998 CZE Premium Ethic Sport 02:53:12.7 19:54.7 01:21:55.5 (10)
11 3 / M19-29 [673] Michal Řada 1989 CZE Náchod 02:53:47.7 20:29.7 01:24:30.5 (12)
12 3 / M40-49 [422] Bernhard Grobner 1975 AUT Haderer sports team 02:57:22.2 24:04.2 01:23:23.7 (11)
13 6 / M30-39 [675] Václav Tichý 1978 CZE Dům Barev, Český Krumlov 02:58:06.9 24:48.9 01:26:58.5 (15)
14 4 / M40-49 [421] Markus Gahleitner 1973 AUT Stöckli Racing Team 02:59:17.6 25:59.6 01:26:42.7 (14)
15 4 / M19-29 [484] Jan Procházka 1990 CZE CYKLOHELIOS 03:00:19.0 27:01.0 01:27:42.8 (16)
16 5 / M40-49 [669] Robert Matusek 1974 SVK Trophy.at 03:02:41.4 29:23.4 01:30:34.3 (19)
17 7 / M30-39 [672] Ivan Rezek 1983 CZE Athletic Club Bludišťák 03:04:10.1 30:52.1 01:29:05.6 (17)
18 1 / Z19-29 [420] Karla Štěpánová 1991 CZE KONA Cycling team 03:05:43.5 32:25.5 01:29:06.4 (18)
19 6 / M40-49 [401] Jan Modlitba 1969 CZE HM Sport ČK 03:07:35.9 34:17.9 01:25:57.3 (13)
20 7 / M40-49 [366] David Marek 1972 CZE Cafe Duras 03:09:53.4 36:35.4 01:30:56.6 (20)
21 8 / M40-49 [395] Josef Průcha 1971 CZE České Budějovice 03:10:34.3 37:16.3 01:30:57.1 (21)
22 9 / M40-49 [175] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT 03:11:12.5 37:54.5 01:31:36.6 (23)
23 10 / M40-49 [429] Roman Mládek 1967 CZE 03:11:27.9 38:09.9 01:32:05.1 (26)
24 1 / M50-59 [397] Vladimír Tuháček 1963 CZE SCV Blatná 03:14:47.1 41:29.1 01:31:50.0 (24)
25 11 / M40-49 [457] Petr Janota 1972 CZE Český Krumlov 03:15:00.2 41:42.2 01:33:59.4 (31)
26 2 / M50-59 [434] Jiří Habrda 1965 CZE GW Jihotrans 03:15:19.2 42:01.2 01:31:26.6 (22)
27 8 / M30-39 [427] Martin Řezáč 1982 CZE Atletico Frymburk 03:15:22.1 42:04.1 01:34:23.3 (32)
28 9 / M30-39 [461] Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 03:19:15.7 45:57.7 01:32:28.2 (27)
29 10 / M30-39 [662] Jaroslav Babka 1983 CZE Cyklosport Pit-Stop.cz 03:19:36.3 46:18.3 01:33:57.6 (30)
30 3 / M50-59 [683] Pavel Skácel 1966 CZE BBC Zaječov 03:20:34.0 47:16.0 01:33:34.9 (29)
31 4 / M50-59 [665] Jan Klabouch 1959 CZE AC Sparta Praha Cycling 03:21:00.3 47:42.3 01:32:01.9 (25)
32 5 / M50-59 [5553] Vladimír Babidorič 1964 CZE Český Krumlov 03:22:54.6 49:36.6 01:35:44.4 (34)
33 12 / M40-49 [405] Marek Havlíček 1971 CZE Děti Kleti 03:23:44.2 50:26.2 01:36:55.1 (37)
34 6 / M50-59 [409] Karel Korbel 1958 CZE Děti Kleti 03:23:47.8 50:29.8 01:34:25.1 (33)
35 2 / Z19-29 [398] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 03:24:14.0 50:56.0 01:35:49.7 (35)
36 13 / M40-49 [621] Aleš Jirout 1976 CZE Cyklonadšenci MKC 03:24:58.6 51:40.6 01:51:54.4 (53)
37 7 / M50-59 [670] Jiří Ondra 1962 CZE SK Kaznějov 03:26:03.1 52:45.1 01:38:50.1 (40)
38 5 / M19-29 [671] Jiří Průša 1988 CZE Ustí nad Labem 03:28:27.3 55:09.3 01:32:28.6 (28)
39 14 / M40-49 [125] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 03:30:20.7 57:02.7 01:36:31.0 (36)
40 8 / M50-59 [663] Jiří Homolka 1961 CZE Dům Barev Český Krumlov 03:33:27.5 01:00:09.5 01:36:58.3 (38)
41 6 / M19-29 [667] Tomáš Lehovič 1988 CZE Králův Dvůr, Popovice 03:35:56.3 01:02:38.3 01:40:08.9 (41)
42 15 / M40-49 [407] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda 03:38:39.4 01:05:21.4 01:40:58.7 (42)
43 11 / M30-39 [666] Lukáš Kopenec 1979 CZE LINDE POHONY 03:39:40.5 01:06:22.5 01:38:43.3 (39)
44 12 / M30-39 [488] Jiří Houdek 1982 CZE České Budějovice 03:41:26.1 01:08:08.1 01:43:50.0 (44)
45 3 / Z19-29 [489] Radka Klíchová 1992 CZE České Budějovice 03:41:27.7 01:08:09.7 01:43:47.7 (43)
46 1 / M60 [5599] Jiří Lenc 1954 CZE Vimperk 03:42:12.5 01:08:54.5 01:45:38.9 (48)
47 1 / Z40 [394] Michaela Fosumova 1971 CZE Cesky Krumlov 03:45:21.0 01:12:03.0 01:45:22.8 (46)
48 16 / M40-49 [460] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička 03:47:13.8 01:13:55.8 01:45:07.8 (45)
49 17 / M40-49 [480] Petr Eybl 1972 CZE Strakonice 03:48:40.4 01:15:22.4 01:46:50.2 (50)
50 2 / M60 [5565] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 03:48:47.0 01:15:29.0 01:46:35.2 (49)
51 13 / M30-39 [620] Michal Jambor 1983 CZE Cyklonadšenci MKC 03:53:48.6 01:20:30.6 01:45:25.9 (47)
52 14 / M30-39 [396] Daniel Šraga 1982 CZE Atletiko Frymburk 03:57:53.7 01:24:35.7 01:49:48.4 (52)
53 15 / M30-39 [476] Pavel Bláha 1982 CZE Němčice 04:04:54.6 01:31:36.6 01:47:02.2 (51)
54 16 / M30-39 [432] Daniel Somogyi 1979 CZE 04:44:14.3 02:10:56.3 02:09:21.6 (60)
55 18 / M40-49 [403] ZDENĚK Háva 1967 CZE Volary 04:44:38.0 02:11:20.0 02:06:27.7 (59)
DNF / M30-39 [668] Radek Maleček 1979 CZE Všetaty 01:54:46.6 (54)
DNF / M19-29 [402] Michal Kovář 1993 CZE Horoměřice 01:58:01.6 (55)
DNF / M60 [458] Petr Dvořák 1942 CZE SKI Šumava 02:01:01.8 (56)
DNF / M50-59 [419] Miloš Štěpánek 1965 CZE Zubčice se baví 02:03:02.7 (57)
DNF / M50-59 [428] Jan Shon 1963 CZE Cyklo Jiřička 02:04:21.6 (58)
DNF / Z19-29 [411] Andrea Bezděková 1995 CZE Bike Cup
DNF / M19-29 [446] Martin Urbánek 1989 CZE Novatop Lapierre
DNF / Z19-29 [410] Dominika Studentová 1992 CZE Bike Cup
DNF / M19-29 [408] Petr Svoboda 1991 CZE CK MTB Maraton Hlinsko
DNF / M19-29 [424] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [531] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička
DNS / M40-49 [583] Josef Průcha 1971 CZE České Budějovice
DNS / M30-39 [5] Jan Boháč 1977 CZE Praha
DNS / M40-49 [565] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda
DNS / M40-49 [5720] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT
DNS / M50-59 [576] Jiří Habrda 1965 CZE GW Jihotrans
DNS / M40-49 [589] Bernhard Grobner 1975 AUT Haderer sports team
DNS / M40-49 [587] Markus Gahleitner 1973 AUT Stöckli Racing Team
DNS / M40-49 [612] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M50-59 [5649] Vladimír Tuháček 1963 CZE SCV Blatná
DNS / M19-29 [303] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Z19-29 [274] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M30-39 [174] Jiří Lehky 1980 CZE Nilfisk pro cycling