Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Trasa A 66km

start ~ 12:00:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M40-49 [423] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:39:02.1 01:16:56.4 (3)
2 2 / M40-49 [12] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:43:04.6 04:02.5 01:18:08.4 (5)
3 3 / M40-49 [422] Bernhard Grobner 1975 AUT Haderer sports team 02:57:22.2 18:20.1 01:23:23.7 (11)
4 4 / M40-49 [421] Markus Gahleitner 1973 AUT Stöckli Racing Team 02:59:17.6 20:15.5 01:26:42.7 (14)
5 5 / M40-49 [669] Robert Matusek 1974 SVK Trophy.at 03:02:41.4 23:39.3 01:30:34.3 (19)
6 6 / M40-49 [401] Jan Modlitba 1969 CZE HM Sport ČK 03:07:35.9 28:33.8 01:25:57.3 (13)
7 7 / M40-49 [366] David Marek 1972 CZE Cafe Duras 03:09:53.4 30:51.3 01:30:56.6 (20)
8 8 / M40-49 [395] Josef Průcha 1971 CZE České Budějovice 03:10:34.3 31:32.2 01:30:57.1 (21)
9 9 / M40-49 [175] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT 03:11:12.5 32:10.4 01:31:36.6 (23)
10 10 / M40-49 [429] Roman Mládek 1967 CZE 03:11:27.9 32:25.8 01:32:05.1 (26)
11 11 / M40-49 [457] Petr Janota 1972 CZE Český Krumlov 03:15:00.2 35:58.1 01:33:59.4 (31)
12 12 / M40-49 [405] Marek Havlíček 1971 CZE Děti Kleti 03:23:44.2 44:42.1 01:36:55.1 (37)
13 13 / M40-49 [621] Aleš Jirout 1976 CZE Cyklonadšenci MKC 03:24:58.6 45:56.5 01:51:54.4 (53)
14 14 / M40-49 [125] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 03:30:20.7 51:18.6 01:36:31.0 (36)
15 15 / M40-49 [407] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda 03:38:39.4 59:37.3 01:40:58.7 (42)
16 16 / M40-49 [460] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička 03:47:13.8 01:08:11.7 01:45:07.8 (45)
17 17 / M40-49 [480] Petr Eybl 1972 CZE Strakonice 03:48:40.4 01:09:38.3 01:46:50.2 (50)
18 18 / M40-49 [403] ZDENĚK Háva 1967 CZE Volary 04:44:38.0 02:05:35.9 02:06:27.7 (59)
DNS / M40-49 [531] Martin Minář 1967 CZE Cyklo Jiřička
DNS / M40-49 [583] Josef Průcha 1971 CZE České Budějovice
DNS / M40-49 [565] Tomáš Petýrek 1976 CZE Dobrá Voda
DNS / M40-49 [5720] Robert Barninec 1973 CZE KONA CYCLING POINT
DNS / M40-49 [589] Bernhard Grobner 1975 AUT Haderer sports team
DNS / M40-49 [587] Markus Gahleitner 1973 AUT Stöckli Racing Team
DNS / M40-49 [612] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / M40-49 [1] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling