Mercedes Benz Bike Cup Lipno

18.06.2016 Horní Planá [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
kola - do 6 let celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, Muži: 11, Ženy: 4 [html] [pdf]
7 - 9 let celkem: 25, muži : 15, ženy: 10, Muži: 15, Ženy: 10 [html] [pdf]
10 - 12 let celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf]
13 - 14 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Trasa A 66km celkem: 79, muži : 72, ženy: 7, M19-29: 11, M30-39: 19, M40-49: 26, M50-59: 12, M60: 3, Z19-29: 6, Z30-39: 0, Z40: 1, junior: 1 [html] [pdf]
Nova jízda 33km celkem: 110, muži : 90, ženy: 20, M19-29: 15, M30-39: 20, M40-49: 23, M50-59: 12, M60: 4, Z19-29: 7, Z30-39: 4, Z40: 1, junior: 16, juniorky: 8 [html] [pdf]

výsledková listina 7 - 9 let

start ~ 10:38:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [452] Filip Bursa 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:06.0 01:54.6 (1)
2 2 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 04:13.6 00:07.6 02:00.5 (2)
3 3 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 04:38.9 00:32.9 02:16.7 (3)
4 1 / Ženy [482] Kamila Klacková 2008 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 04:52.7 00:46.7 02:23.9 (5)
5 4 / Muži [473] Kryštof Tichý 2009 CZE Cyklokroužek Český Krumlov 04:59.3 00:53.3 02:19.8 (4)
6 5 / Muži [455] Martin Dostál 2008 CZE Lyko klub Prachatice 04:59.7 00:53.7 02:24.0 (6)
7 2 / Ženy [676] Emma Mánková 2008 CZE Bike Cup 05:01.7 00:55.7 02:26.1 (7)
8 6 / Muži [493] František Čtvrtník 2008 CZE Outdoorkids Čkyně 05:09.6 01:03.6 02:31.9 (9)
9 7 / Muži [479] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou 05:25.3 01:19.3 02:29.9 (8)
10 3 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:42.2 01:36.2 02:38.3 (10)
11 8 / Muži [475] jakub tomek 2007 CZE Cykloextra 05:58.4 01:52.4 02:51.4 (11)
12 4 / Ženy [449] Barbora Šíslová 2008 CZE Lyko klub Prachatice 06:05.8 01:59.8 03:17.1 (13)
13 9 / Muži [466] Lukáš Koleňák 2009 CZE 06:27.4 02:21.4 03:16.6 (12)
14 10 / Muži [313] Jiří Hrbek 2009 CZE Biketime Bulls Písek 06:34.5 02:28.5 03:32.0 (15)
15 5 / Ženy [483] Simona Klacková 2009 CZE LYKOKLUB PRACHATICE 06:38.9 02:32.9 03:23.6 (14)
16 11 / Muži [478] Jakub Donát 2007 CZE Boršov nad Vltavou 07:44.2 03:38.2 03:34.1 (16)
17 6 / Ženy [615] Helena Dinková 2007 CZE Český Krumlov 07:44.6 03:38.6 03:49.1 (17)
18 7 / Ženy [632] Karolína Lojková 2008 CZE Hopsarium 08:45.0 04:39.0 04:26.2 (19)
19 12 / Muži [646] Jáchym Bartyzal 2008 CZE bike cup 09:01.7 04:55.7 04:10.4 (18)
DNF / Ženy [459] Karolína Dvořáková 2009 CZE Horní Planá 04:36.1 (20)
DNF / Ženy [454] Iveta Beyerová 2008 CZE Lyko klub Prachatice
DNF / Ženy [630] Ema Maliníková 2007 CZE Bike Cup
DNS / Muži [681] Honza Malíř 2008 CZE Nilfisk pro cycling
DNS / Muži [679] Lukáš Donát 2009 CZE Boršov nad Vltavou
DNS / Muži [678] Jakub Donát 2007 CZE Boršov nad Vltavou