Cena Metuje

07.10.2017 Nové Město nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

starší žáci 1700m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Muži TJ Sokol Jaroměř 06:41.8
2 2 / Muži Nové Město nad Metují - Spy 06:42.7
3 3 / Muži TJ Sokol Jaroměř 06:41.8
4 4 / Muži Nové Město nad Metují - Spy 06:42.7

starší žákyně 900m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Ženy SK Nové Město nad Metují 03:26.8
2 2 / Ženy TJ Sokol Jaroměř 03:27.5
3 3 / Ženy SK Nové Město nad Metují 03:27.7
4 4 / Ženy TJ Maratonstav Úpice 03:32.3
5 5 / Ženy SK Nové Město nad Metují 03:26.8

mladší žáci 900m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Mladší žáci TJ Sokol Jaroměř 03:27.9
2 2 / Mladší žáci Havlovice 03:35.3
3 3 / Mladší žáci TJ Sokol Jaroměř 03:38.7
4 4 / Mladší žáci SK Nové Město nad Metují 03:49.9
5 5 / Mladší žáci SK Nové Město nad Metují 03:54.4

ml. žákyně 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Mladší žákyně TJ Maratonstav Úpice 02:19.4
2 2 / Mladší žákyně SK Nové Město nad Metují 02:19.5
3 3 / Mladší žákyně BKL Machov 02:21.6
4 4 / Mladší žákyně LOKO TRUTNOV 02:30.0
5 5 / Mladší žákyně LK Broumov 02:31.5

přípravka hoši I. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Přípravky hoši I. Maratonstav Úpice 02:17.4
2 2 / Přípravky hoši I. Deep Sea 02:18.9
3 3 / Přípravky hoši I. TJ Maratonstav Úpice 02:19.2
4 4 / Přípravky hoši I. TJ Sokol Jaroměř 02:22.6
5 5 / Přípravky hoši I. Jaroměř 02:24.2

přípravka dívky I. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Přípravky dívky I. SK Nové Město nad Metují 02:25.7
2 2 / Přípravky dívky I. SK Nové Město nad Metují 02:29.2
3 3 / Přípravky dívky I. SK Nové Město nad Metují 02:32.0
4 4 / Přípravky dívky I. SK Nové Město nad Metují 02:39.9
5 5 / Přípravky dívky I. FC Ležák Česká Skalice 02:41.9

přípravka hoši II. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Přípravky hoši II. TJ Maratonstav Úpice 02:38.4
2 2 / Přípravky hoši II. Náchod 02:44.1
3 3 / Přípravky hoši II. SK Nové Město nad Metují 02:45.2
4 4 / Přípravky hoši II. SK Nové Město nad Metují 02:46.7
5 5 / Přípravky hoši II. TJ Sokol Jaroměř 02:46.9

přípravka dívky II. 600m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Přípravky dívky II. TJ Sokol Jaroměř 02:36.0
2 2 / Přípravky dívky II. Hvězda Pardubice 02:40.4
3 3 / Přípravky dívky II. SK Nové Město nad Metují 02:43.1
4 4 / Přípravky dívky II. SK Nové Město nad Metují 02:44.2
5 5 / Přípravky dívky II. LOKO TRUTNOV 02:45.7

přípravka hoši III. 300m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Přípravky hoši III. TJ Sokol Jaroměř 01:24.2
2 2 / Přípravky hoši III. SK Nové Město nad Metují 01:26.2
3 3 / Přípravky hoši III. SDH Velký Třebešov 01:34.1
4 4 / Přípravky hoši III. DEEP SEA 01:34.2
5 5 / Přípravky hoši III. SK Nové Město nad Metují 01:40.6

přípravka dívky III. 300m

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Přípravky dívky III. Černožice 01:27.6
2 2 / Přípravky dívky III. Havlovice 01:30.7
3 3 / Přípravky dívky III. TJ Sokol Jaroměř 01:34.1
4 4 / Přípravky dívky III. Dobruška 01:37.3
5 5 / Přípravky dívky III. Police nad Metuji 01:38.1

děti s rodiči

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / Předškoláci Havlovice 00:16.3
2 2 / Předškoláci Integraf running team 00:16.6
3 3 / Předškoláci Apache Loko Trutnov 00:19.4
4 1 / Předškolačky Malé Svatoňovice 00:20.3
5 2 / Předškolačky Náchod 00:20.8

hlavní závod 10km

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1
1 1 / MA SK Nové Město nad Metují 31:38.1
2 2 / MA SK Nové Město nad Metují 32:33.5
3 3 / MA A.C. Sparta Praha 33:16.9
4 1 / MB Iscarex Č.T. 33:29.4
5 2 / MB SK Nové Město nad Metují 33:52.1