Cena Metuje

06.10.2018 Nové Město nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci 1700m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
mladší žáci 900m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
děti s rodiči celkem: 32, muži : 16, ženy: 16, Předškoláci: 16, Předškolačky: 16 [html] [pdf]
hlavní závod 10km celkem: 144, muži : 113, ženy: 31, MA: 32, MB: 24, MC: 34, MD: 10, ME: 13, ZA: 9, ZB: 22 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod 10km

start ~ 10:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / ZB [101] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 40:34.0
2 2 / ZB [358] Petra Bartáková 1979 CZE Nahořany 41:51.7 01:17.7
3 3 / ZB [6] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 42:44.3 02:10.3
4 4 / ZB [7] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 42:57.5 02:23.5
5 5 / ZB [343] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 43:18.9 02:44.9
6 6 / ZB [56] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 44:50.5 04:16.5
7 7 / ZB [49] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:16.83 05:42.83
8 8 / ZB [22] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 47:37.6 07:03.6
9 9 / ZB [10] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 47:40.5 07:06.5
10 10 / ZB [89] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 47:42.4 07:08.4
11 11 / ZB [104] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 52:01.6 11:27.6
12 12 / ZB [35] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 52:16.4 11:42.4
13 13 / ZB [15] Christine Arni 1968 SUI Schweiz - Stettlen 53:09.2 12:35.2
14 14 / ZB [69] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 54:05.3 13:31.3
15 15 / ZB [42] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 55:03.4 14:29.4
16 16 / ZB [27] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město nad Metují 56:23.1 15:49.1
17 17 / ZB [44] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 56:49.7 16:15.7
18 18 / ZB [92] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 59:01.7 18:27.7
19 19 / ZB [95] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 59:09.8 18:35.8
20 20 / ZB [32] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 59:33.6 18:59.6
DNS / ZB [16] Franziska Arni 1953 SUI Schweiz - Stettlen
DNS / ZB [67] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice