Cena Metuje

06.10.2018 Nové Město nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

starší žáci 1700m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
mladší žáci 900m celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, kluci: 11, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m celkem: 15, muži : 0, ženy: 15, kluci: 0, holky: 15 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, kluci: 0, holky: 12 [html] [pdf]
děti s rodiči celkem: 32, muži : 16, ženy: 16, Předškoláci: 16, Předškolačky: 16 [html] [pdf]
hlavní závod 10km celkem: 144, muži : 113, ženy: 31, MA: 32, MB: 24, MC: 34, MD: 10, ME: 13, ZA: 9, ZB: 22 [html] [pdf]

výsledková listina starší žáci 1700m

start ~ 08:45:00

00:06:42.1
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [111] Tomáš Vašata 2003 CZE SK Týniště nad Orlicí 06:06.1
2 2 / kluci [182] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:23.6 00:17.5
3 3 / kluci [110] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:32.1 00:26.0
4 4 / kluci [108] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:45.4 00:39.3
5 5 / kluci [109] Kamil Nagy 2004 CZE Jaroměř 06:46.4 00:40.3
6 6 / kluci [107] Pavel Dědek 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 06:52.3 00:46.2
7 7 / kluci [112] Ondřej Vít 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 07:28.8 01:22.7

výsledková listina starší žákyně 900m

start ~ 08:56:00

00:03:50.691
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [114] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:25.7
2 2 / holky [118] Veronika Schejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 03:25.8 00:00.1
3 3 / holky [192] Karolína Tobišková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:26.6 00:00.9
4 4 / holky [117] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 03:29.4 00:03.7
5 5 / holky [189] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:40.4 00:14.7
6 6 / holky [188] Zuzana Bašková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:48.8 00:23.1
7 7 / holky [191] Michaela Křováková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:49.9 00:24.2
8 8 / holky [190] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:57.2 00:31.5
9 9 / holky [115] Anna Petruželková 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:03.3 00:37.6
10 10 / holky [113] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:09.4 00:43.7
11 11 / holky [197] Dominika Svobodová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:01.1 01:35.4
DNS / holky [116] Tereza Roštlapilová 2004 CZE SK Nové Město nad Metují

výsledková listina mladší žáci 900m

start ~ 09:05:00

00:03:44.557
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [194] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:32.4
2 2 / kluci [121] Filip Postupa 2005 CZE Atletika Jaroměř 03:33.0 00:00.6
3 3 / kluci [120] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:35.3 00:02.9
4 4 / kluci [119] Filip Grim 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:47.6 00:15.2
5 5 / kluci [196] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:49.5 00:17.1
6 6 / kluci [186] Matěj Hájek 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:54.3 00:21.9
7 7 / kluci [122] Matěj Vít 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:59.8 00:27.4

výsledková listina ml. žákyně 600m

start ~ 09:15:20

00:02:33.093
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [180] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Nachod 02:13.2
2 2 / holky [132] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:20.0 00:06.8
3 3 / holky [193] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:21.6 00:08.4
4 4 / holky [130] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 02:26.3 00:13.1
5 5 / holky [201] Sabina Vejdělková 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27.1 00:13.9
6 6 / holky [124] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:27.8 00:14.6
7 7 / holky [123] Michaela Fetrsová 2005 CZE SK Plhov Náchod 02:28.4 00:15.2
8 8 / holky [133] Elen Zlámalová 2005 CZE SK Plhov Náchod 02:31.3 00:18.1
9 9 / holky [129] Petra Němcová 2006 CZE SK Plhov Náchod 02:34.7 00:21.5
10 10 / holky [125] Nikola Hejzlarová 2005 CZE SK Plhov Náchod 02:36.5 00:23.3
11 11 / holky [128] Zuzana Meisnerová 2005 CZE SK Plhov Náchod 02:37.1 00:23.9
12 12 / holky [126] Simona Jochová 2005 CZE SK Plhov Náchod 02:39.6 00:26.4
13 13 / holky [199] Gabriela Nováková 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:43.4 00:30.2
14 14 / holky [131] Karolína Součková 2006 CZE Křinice 02:46.9 00:33.7
15 15 / holky [127] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:02.5 00:49.3

výsledková listina přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:25:00

00:02:43.59
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [195] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:27.5
2 2 / kluci [184] Jakub Frajvald 2008 CZE SPV Bílý Ujeyd 02:30.9 00:03.4
3 3 / kluci [139] Michal Nagy 2008 CZE Jaroměř 02:34.6 00:07.1
4 4 / kluci [135] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:40.6 00:13.1
5 5 / kluci [206] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:43.2 00:15.7
6 6 / kluci [208] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:45.2 00:17.7
7 7 / kluci [138] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:45.4 00:17.9
8 8 / kluci [134] Kristián Barva 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:46.8 00:19.3
9 9 / kluci [137] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:59.6 00:32.1
10 10 / kluci [216] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 03:02.1 00:34.6
DNS / kluci [136] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují
DNS / kluci [226] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov

výsledková listina přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:35:00

00:02:36.836
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [202] Barbora Dohnalová 2007 CZE Delfín Náchod 02:25.1
2 2 / holky [146] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:29.0 00:03.9
3 3 / holky [214] Natálie Kubečková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.6 00:06.5
4 4 / holky [144] Natálie Paarová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:33.7 00:08.6
5 5 / holky [142] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:33.9 00:08.8
6 6 / holky [140] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:34.0 00:08.9
7 7 / holky [145] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:36.7 00:11.6
8 8 / holky [143] Karolína Horkelová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42.8 00:17.7
9 9 / holky [213] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:43.9 00:18.8
10 10 / holky [147] Tereza Šnajdrová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45.9 00:20.8
11 11 / holky [328] Klára Vysoká 2008 CZE Integraf running team 02:48.6 00:23.5
DNS / holky [141] Sofie Ernestová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují

výsledková listina přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:45:20

00:02:49.273
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [149] Vítek Hemelík 2009 CZE TJ okol Jaroměř 02:33.1
2 2 / kluci [148] Luboš Hemelík 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36.8 00:03.7
3 3 / kluci [152] Milan Kudláček 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:38.1 00:05.0
4 4 / kluci [207] Marek Rufer 2009 CZE TJ Sokol Starkoč 02:41.6 00:08.5
5 5 / kluci [212] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:43.7 00:10.6
6 6 / kluci [204] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:48.6 00:15.5
7 7 / kluci [153] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50.4 00:17.3
8 8 / kluci [150] Matěj Horák 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52.8 00:19.7
9 9 / kluci [151] Vít Hůlka 2010 CZE Police nad Metují 02:56.2 00:23.1
10 10 / kluci [223] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:05.0 00:31.9
11 11 / kluci [211] Tomáš Rýdlo 2010 CZE Dva Tři 03:15.7 00:42.6

výsledková listina přípravka dívky II. 600m

start ~ 09:55:00

00:02:48.44
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [185] Klára Zehetgruberová 2009 CZE SPV Bilý Ujezd 02:22.5
2 2 / holky [209] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:32.7 00:10.2
3 3 / holky [181] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 02:35.5 00:13.0
4 4 / holky [327] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:37.4 00:14.9
5 5 / holky [159] Karolína Zilvarová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:38.9 00:16.4
6 6 / holky [205] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:43.1 00:20.6
7 7 / holky [154] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:45.2 00:22.7
8 8 / holky [155] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:48.5 00:26.0
9 9 / holky [221] Barbora Háková 2010 CZE Sokol Studenec 02:50.7 00:28.2
10 10 / holky [158] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:52.0 00:29.5
11 11 / holky [156] Michaela Erbanová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:55.0 00:32.5
11 11 / holky [219] Stella Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:55.0 00:32.5
13 13 / holky [157] Adéla Hůlková 2010 CZE Police nad Metují 03:04.0 00:41.5
14 14 / holky [218] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 03:12.4 00:49.9
15 15 / holky [210] Pavlína Rýdlová 2010 CZE tři dva 1 03:13.7 00:51.2

výsledková listina přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:05:00

00:01:38.147
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [170] Matyáš Těšina 2011 CZE Sokol Jaroměř 01:25.8
2 2 / kluci [335] Matyáš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:26.2 00:00.4
3 3 / kluci [165] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:29.5 00:03.7
4 4 / kluci [163] Nikolas Hlavsa 2011 CZE Bílý Újezd 01:29.8 00:04.0
5 5 / kluci [168] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 01:30.2 00:04.4
6 6 / kluci [162] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:35.3 00:09.5
7 7 / kluci [161] Robin Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:36.0 00:10.2
8 8 / kluci [200] Adam Jung 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:37.7 00:11.9
9 9 / kluci [166] Adam Krticka 2012 CZE Náchod 01:39.7 00:13.9
10 10 / kluci [160] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:41.3 00:15.5
11 11 / kluci [167] Matouš Rousek 2012 CZE SK Nové Město nad Metují 01:44.5 00:18.7
12 12 / kluci [187] Filip Vojtěchovský 2012 CZE SPV Bilý Ujezd 01:45.5 00:19.7
13 13 / kluci [224] Jan Jiroušek 2011 CZE ZS Studnice 01:46.5 00:20.7
14 14 / kluci [169] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 01:49.9 00:24.1
15 15 / kluci [164] Ondřej Holada 2012 CZE SK Nové Město nad Metují 01:54.3 00:28.5

výsledková listina přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:15:00

00:01:42.518
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [179] Claudie Ulichová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:29.6
2 2 / holky [178] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 01:30.8 00:01.2
3 3 / holky [175] Viktorie Melišíková 2011 CZE BMC Pavlišov 01:33.5 00:03.9
4 4 / holky [174] Barbora Kubincová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:41.3 00:11.7
5 5 / holky [172] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 01:43.5 00:13.9
6 6 / holky [331] Andrea Závodní 2012 CZE Týniště nad Orlicí 01:45.8 00:16.2
7 7 / holky [173] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 01:47.4 00:17.8
8 8 / holky [183] Anna lacinova 2011 CZE SPV Bilý Ujezd 01:47.5 00:17.9
9 9 / holky [176] Julie Míšková 2012 CZE Hradec Králové 01:49.1 00:19.5
10 10 / holky [220] Zuzana Háková 2012 CZE Sokol Studenec 01:49.4 00:19.8
11 11 / holky [171] Karin Andresová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:49.8 00:20.2
DNS / holky [177] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř

výsledková listina děti s rodiči

start ~ 10:24:00

00:00:36.937
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Předškoláci [338] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 00:22.3
2 1 / Předškolačky [326] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:23.6 00:01.3
3 2 / Předškoláci [317] Tomáš Štěpán 2013 CZE Nové Město nad Metují 00:24.0 00:01.7
4 3 / Předškoláci [306] Radim Holubář 2013 CZE Běhej, mysli, zvítěz 00:24.6 00:02.3
5 4 / Předškoláci [308] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:25.1 00:02.8
6 2 / Předškolačky [305] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:25.2 00:02.9
6 2 / Předškolačky [316] Nikol Šnajdrová 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 00:25.2 00:02.9
8 4 / Předškolačky [315] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 00:25.7 00:03.4
9 5 / Předškoláci [309] Jaromír Míšek 2014 CZE Hradec Králové 00:26.2 00:03.9
10 5 / Předškolačky [307] Eliška Hůlková 2014 CZE Police nad Metují 00:26.9 00:04.6
11 6 / Předškoláci [346] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:27.9 00:05.6
12 6 / Předškolačky [321] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:29.5 00:07.2
13 7 / Předškolačky [302] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:29.6 00:07.3
14 7 / Předškoláci [304] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:31.2 00:08.9
15 8 / Předškoláci [319] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 00:31.5 00:09.2
16 8 / Předškolačky [310] Sofie Míšková 2014 CZE Lyžaři Česká Čermná 00:31.7 00:09.4
17 9 / Předškoláci [350] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 00:32.0 00:09.7
18 9 / Předškolačky [323] Kačka Lacinová 2014 CZE SPV Bilý Ujezd 00:32.6 00:10.3
19 10 / Předškoláci [318] Marek Štěpán 2015 CZE Nové Město Město nad Metují 00:32.8 00:10.5
20 10 / Předškolačky [325] Lenka Dománová 2014 CZE MS Alšova Náchod 00:33.7 00:11.4
21 11 / Předškolačky [314] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 00:35.3 00:13.0
22 12 / Předškolačky [340] Bára Nejedlá 2014 CZE Nové Město ? 00:37.2 00:14.9
23 13 / Předškolačky [324] Anička Frajvaldová 2015 CZE SPV Bílý Ujezd 00:37.5 00:15.2
24 11 / Předškoláci [347] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:38.1 00:15.8
25 12 / Předškoláci [336] Tom Prislinger 2014 CZE MŠ Myslbekova 00:40.7 00:18.4
26 14 / Předškolačky [313] Tereza Pleskačová 2016 CZE Opatovice nad Labem 00:56.3 00:34.0
27 13 / Předškoláci [312] Michal Pleskač 2016 CZE Opatovice nad Labem 00:56.5 00:34.2
28 14 / Předškoláci [322] Filip Šilar 2017 CZE Trutnov 01:16.9 00:54.6
29 15 / Předškolačky [320] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod 01:23.7 01:01.4
30 15 / Předškoláci [301] Aleš Andrle 2017 CZE Nové Město nad Metují 01:24.6 01:02.3
DNS / Předškoláci [303] Antonín Bohadlo 2014 CZE SK Nové Město nad Metují
DNS / Předškolačky [311] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř

výsledková listina hlavní závod 10km

start ~ 10:45:00

00:47:07.163
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:23.1
2 1 / MC [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 34:18.7 01:55.6
3 2 / MA [91] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 35:13.6 02:50.5
4 2 / MC [344] Miroslav Vítek 1972 CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 36:11.8 03:48.7
5 3 / MA [46] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 36:13.6 03:50.5
6 4 / MA [4] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 36:21.1 03:58.0
7 5 / MA [26] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:32.5 04:09.4
8 6 / MA [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 36:35.5 04:12.4
9 1 / MB [215] Milan Uchytil 1974 CZE KPA Pardubice 36:40.9 04:17.8
10 2 / MB [72] David Míšek 1978 CZE Sokol Hradec Králové, Atletika 37:16.6 04:53.5
11 7 / MA [58] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 37:35.1 05:12.0
12 3 / MC [357] Petr Ulich 1968 CZE MT 37:38.2 05:15.1
13 4 / MC [365] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 37:47.3 05:24.2
14 3 / MB [8] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 37:57.2 05:34.1
15 1 / MD [337] Josef Siegel 1958 CZE Choceň 38:17.8 05:54.7
16 5 / MC [351] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 38:25.1 06:02.0
17 8 / MA [353] Jan Hejduk 1998 CZE Náchod 38:35.5 06:12.4
18 6 / MC [36] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 38:40.4 06:17.3
19 4 / MB [229] Lukáš Závodní 1979 CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 38:56.1 06:33.0
20 9 / MA [13] Nils Arni 2001 SUI Schweiz - Stettlen 39:05.0 06:41.9
21 10 / MA [47] Vojtěch Jon 1999 CZE SK Mladá Boleslav 39:05.1 06:42.0
22 5 / MB [43] Martin Holubář 1979 CZE Běhej, mysli, zvítěz 39:06.7 06:43.6
23 6 / MB [70] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 39:11.7 06:48.6
24 11 / MA [41] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 39:28.9 07:05.8
25 7 / MB [348] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 39:29.2 07:06.1
26 12 / MA [363] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 39:37.9 07:14.8
27 8 / MB [21] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 39:39.6 07:16.5
28 1 / ZA [105] Tereza Zuzánková 1986 CZE AC Turnov 39:53.9 07:30.8
29 9 / MB [222] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 40:03.2 07:40.1
30 13 / MA [39] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 40:17.7 07:54.6
31 7 / MC [55] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 40:27.4 08:04.3
32 1 / ZB [101] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 40:34.0 08:10.9
33 14 / MA [73] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 40:40.5 08:17.4
34 10 / MB [362] jan jirka 1983 CZE AC Náchod 40:44.5 08:21.4
35 8 / MC [85] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 40:46.1 08:23.0
36 15 / MA [61] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 40:47.6 08:24.5
37 9 / MC [225] Lumír Koutník 1967 CZE AO Spartak Vrchlabí 40:48.2 08:25.1
38 2 / ZA [5] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 41:13.3 08:50.2
38 16 / MA [18] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 41:13.3 08:50.2
40 2 / MD [94] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 41:15.1 08:52.0
41 10 / MC [38] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 41:16.9 08:53.8
42 11 / MB [51] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 41:25.7 09:02.6
43 11 / MC [12] Björn Arni 1971 SUI Schweiz - Stettlen 41:33.5 09:10.4
44 1 / ME [217] Oldřich Šmída 1948 CZE Červený Kostelec 41:42.4 09:19.3
45 2 / ZB [358] Petra Bartáková 1979 CZE Nahořany 41:51.7 09:28.6
46 2 / ME [332] Miroslav Krupička 1953 CZE Jiskra 42:18.3 09:55.2
47 3 / MD [227] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 42:27.2 10:04.1
48 12 / MC [364] Marek Krutílek 1965 CZE TT Pardubice 42:33.8 10:10.7
49 13 / MC [48] Jirka Jon 1968 CZE SK Nové Město nad Metují 42:40.8 10:17.7
50 3 / ZB [6] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 42:44.3 10:21.2
51 4 / ZB [7] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 42:57.5 10:34.4
52 14 / MC [40] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 43:15.8 10:52.7
53 5 / ZB [343] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 43:18.9 10:55.8
54 17 / MA [349] Lukáš Mach 1999 CZE SOKOL Mezilesí 43:28.7 11:05.6
55 18 / MA [360] Tomáš Dražan 1988 CZE TJ Dobruška 43:29.6 11:06.5
56 19 / MA [23] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 43:37.5 11:14.4
57 20 / MA [98] Jakub Vatter 1992 CZE ORLOVÁ 43:49.6 11:26.5
58 21 / MA [11] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 43:52.0 11:28.9
59 3 / ME [76] František Pechek 1953 CZE Trutnov 44:10.1 11:47.0
60 12 / MB [329] Jaroslav Kunrt 1975 CZE Trutnov 44:30.2 12:07.1
61 15 / MC [354] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 44:45.0 12:21.9
62 13 / MB [19] Jan Boháč 1981 CZE RUN4FUN 44:47.3 12:24.2
63 6 / ZB [56] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 44:50.5 12:27.4
64 16 / MC [60] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 44:53.6 12:30.5
65 4 / MD [90] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 44:56.2 12:33.1
66 17 / MC [34] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 45:02.3 12:39.2
67 18 / MC [54] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 45:11.6 12:48.5
68 14 / MB [63] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 45:24.6 13:01.5
69 5 / MD [334] Petr Frinta 1958 CZE AC Náchod 45:29.3 13:06.2
70 19 / MC [97] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:38.2 13:15.1
71 15 / MB [88] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 45:44.9 13:21.8
72 20 / MC [86] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 46:05.9 13:42.8
73 16 / MB [83] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 46:16.8 13:53.7
74 7 / ZB [49] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:16.83 13:53.73
75 22 / MA [99] Martin Vítek 1992 CZE Ž3 Sport 46:30.9 14:07.8
76 23 / MA [71] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 46:37.3 14:14.2
77 17 / MB [74] jan mužík 1980 CZE HB reavis 47:05.3 14:42.2
78 24 / MA [64] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 47:09.3 14:46.2
79 25 / MA [82] Jan Sedláček 2004 CZE Hvězda Pardubice 47:10.6 14:47.5
80 18 / MB [84] Josef Smola 1980 CZE Náchod 47:14.2 14:51.1
81 6 / MD [345] Jaroslav Lavička 1959 CZE Drásov 47:23.3 15:00.2
82 4 / ME [45] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 47:35.1 15:12.0
83 3 / ZA [100] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 47:35.6 15:12.5
84 8 / ZB [22] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 47:37.6 15:14.5
85 21 / MC [339] Stawomir Duchatz 1972 POL KKZK 47:39.4 15:16.3
86 9 / ZB [10] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 47:40.5 15:17.4
87 10 / ZB [89] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 47:42.4 15:19.3
88 22 / MC [102] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 47:49.6 15:26.5
89 5 / ME [37] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 47:50.7 15:27.6
90 19 / MB [30] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 47:54.2 15:31.1
91 23 / MC [96] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 48:02.0 15:38.9
92 7 / MD [59] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 48:12.2 15:49.1
93 24 / MC [355] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 48:18.1 15:55.0
94 20 / MB [333] Petr Hejna 1978 CZE ZPA Smart Energy 3 49:00.4 16:37.3
95 26 / MA [17] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 49:08.7 16:45.6
96 25 / MC [68] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 49:17.3 16:54.2
97 21 / MB [81] Václav Salač 1974 CZE CAV Benátky nad Jizerou 49:46.1 17:23.0
98 26 / MC [198] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 50:08.0 17:44.9
99 27 / MC [342] stanislav vebr 1973 CZE Broumov 50:58.0 18:34.9
100 8 / MD [9] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 51:25.0 19:01.9
101 28 / MC [79] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 51:42.9 19:19.8
102 29 / MC [78] jan Poláček 1968 CZE Náchod 52:00.7 19:37.6
103 11 / ZB [104] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 52:01.6 19:38.5
104 12 / ZB [35] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 52:16.4 19:53.3
105 30 / MC [33] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 52:20.1 19:57.0
106 22 / MB [77] Jan Pleskač 1980 CZE Opatovice nad Labem 52:25.8 20:02.7
107 27 / MA [352] Václav Výborný 1990 CZE Náchod 52:29.3 20:06.2
108 4 / ZA [62] Magdaléna Kynčlová 1997 CZE Hradec Králové 52:31.6 20:08.5
109 5 / ZA [66] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 53:04.5 20:41.4
110 13 / ZB [15] Christine Arni 1968 SUI Schweiz - Stettlen 53:09.2 20:46.1
111 31 / MC [361] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 53:38.7 21:15.6
112 6 / ME [330] Miroslav Kunrt 1949 CZE TJ Liga 100 Olomouc 54:02.6 21:39.5
113 14 / ZB [69] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 54:05.3 21:42.2
114 15 / ZB [42] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 55:03.4 22:40.3
115 9 / MD [87] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 55:48.5 23:25.4
116 23 / MB [28] Milan Debelka 1976 CZE Dobruška 55:58.8 23:35.7
117 16 / ZB [27] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město nad Metují 56:23.1 24:00.0
118 6 / ZA [29] Martina Debelková 1998 CZE Dobruška 56:47.4 24:24.3
119 17 / ZB [44] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 56:49.7 24:26.6
120 7 / ZA [24] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 57:32.5 25:09.4
121 8 / ZA [14] Anuschka Arni 1999 SUI Schweiz - Stettlen 57:52.3 25:29.2
122 32 / MC [203] Josef Suchánek 1973 CZE Trutnov 2 58:54.4 26:31.3
123 18 / ZB [92] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 59:01.7 26:38.6
124 19 / ZB [95] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 59:09.8 26:46.7
125 20 / ZB [32] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 59:33.6 27:10.5
126 33 / MC [341] Miroslav Brause 1964 CZE Boxing club Broumov 01:00:07.1 27:44.0
127 24 / MB [52] Jiří Kopecký 1974 CZE GoMango Hradec Králové 01:00:35.8 28:12.7
128 34 / MC [57] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:02:59.4 30:36.3
129 7 / ME [228] Jindřich Bielčik 1940 CZE Lichkov 01:03:27.3 31:04.2
130 10 / MD [75] Jaroslav Novotný 1955 CZE TEP Trutnov 01:03:28.8 31:05.7
131 8 / ME [93] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:04:56.7 32:33.6
132 9 / ME [31] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:11:47.8 39:24.7
133 10 / ME [25] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:17:38.9 45:15.8
134 11 / ME [356] Jiří Brych 1940 CZE TJ Liga100 Hradec Králové z.s. 01:21:51.3 49:28.2
135 12 / ME [103] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:29:47.0 57:23.9
DNF / MA [359] Patrik Doležal 1992 CZE Nové Město nad Metují
DNS / ZB [16] Franziska Arni 1953 SUI Schweiz - Stettlen
DNS / ZA [20] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany
DNS / MA [50] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská
DNS / MA [53] Roman Kosař 1999 CZE Náchod
DNS / ME [65] Miroslav Losman 1951 CZE Hradec Králové
DNS / ZB [67] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice
DNS / MA [80] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o.
DNS / MA [106] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport